Atleten 'Jongens Junior C2'

Snr Naam Onderdelen Startgroep 60m60m_hf60m_f800m1500m60mH60mH_hf60mH_f4x50mKogelKogel_fHoogPolshoogVerVer_f
123 Tim de Greef Altis 60m
Kogel
Kogel_f
JJC2 - 60mJJC2 - Kog...e Groep 2JJC2 - Kogel Finale ------------
124 Phill Pols Atledo 60mH
60mH_hf
Kogel
Kogel_f
Hoog
JJC2 - 60mHJJC2 - 60m...ve FinaleJJC2 - Kog...e Groep 1JJC2 - Kogel FinaleJJC2 - Hoog ----------
125 Youri Fransen GACH 60m
60mH
Ver
JJC2 - 60mJJC2 - 60mHJJC2 - Ver...e Groep 2 ------------
126 Toon Grooteboer AV Athlos Hoog
Ver
JJC2 - HoogJJC2 - Ver...e Groep 2 -------------
127 Henrik Kok AV Atverni 800m
JJC2 - 800m --------------
128 Pepijn Bartels AV Cifla 1500m
JJC2 - 1500m --------------
129 Joep Vermeulen AV Cifla 1500m
JJC2 - 1500m --------------
130 Max Guit AV Edam Hoog
JJC2 - Hoog --------------
131 Thimo Henraat AV Feniks 60m
60m_hf
800m
Ver
JJC2 - 60mJJC2 - 60m...ve FinaleJJC2 - 800mJJC2 - Ver...e Groep 2 -----------
132 Daan Schade Flevo Delta Kogel
Kogel_f
JJC2 - Kog...e Groep 2JJC2 - Kogel Finale -------------
133 Ruben Koning AV Gouda 60m
Hoog
JJC2 - 60mJJC2 - Hoog -------------
134 Indigo Tjan AV Gouda 60m
Ver
JJC2 - 60m -------------
135 Ezra Verboom HLLM 60mH
60mH_f
60mH_hf
Polshoog
JJC2 - 60mHJJC2 - 60mH FinaleJJC2 - 60m...ve FinaleJJC1 en J... Polshoog -----------
136 Klaas Jan ...osterbaan HRRR Hoog
--------------
137 Joost van Deudekom AV Lycurgus 60mH
60mH_hf
Hoog
Polshoog
JJC2 - 60mHJJC2 - 60m...ve FinaleJJC2 - HoogJJC1 en J... Polshoog -----------
138 Levi van Diest AV Lycurgus 800m
JJC2 - 800m --------------
139 Fabian Pusceddu AV Lycurgus 800m
JJC2 - 800m --------------
140 Duncan Steenbakker AV Lycurgus 1500m
JJC2 - 1500m --------------
141 Daniel van de Merwe NEAV 60m
60mH
JJC2 - 60mJJC2 - 60mH -------------
142 Owen Beuckens AV NOP 60mH
60mH_hf
Ver
Ver_f
JJC2 - 60mHJJC2 - 60m...ve FinaleJJC2 - Ver...e Groep 2JJC2 - Ver...en Finale -----------
143 Robin Boersma AV NOP 60mH
60mH_f
60mH_hf
Ver
Ver_f
JJC2 - 60mHJJC2 - 60mH FinaleJJC2 - 60m...ve FinaleJJC2 - Ver...e Groep 2JJC2 - Ver...en Finale ----------
144 Julian Jansen AV NOP 60mH
Hoog
JJC2 - 60mHJJC2 - Hoog -------------
145 Tom Roossink AV NOP 60m
60m_hf
800m
JJC2 - 60mJJC2 - 60m...ve FinaleJJC2 - 800m ------------
146 Tom Hoogeboom AV NOVA 1500m
JJC2 - 1500m --------------
147 Jacco Aalbregt Olympus `70 60m
Ver
JJC2 - 60mJJC2 - Ver...e Groep 1 -------------
148 Bo Herrewijnen Olympus `70 Kogel
Kogel_f
Polshoog
JJC2 - Kog...e Groep 2JJC2 - Kogel FinaleJJC1 en J... Polshoog ------------
149 Mart Hillebrand Olympus `70 Polshoog
--------------
150 Tibo Visser Parthenon 800m
JJC2 - 800m --------------
151 Stef Ploeg Pijnenburg 1500m
JJC2 - 1500m --------------
152 Pim Bakker AV Rijssen 800m
1500m
JJC2 - 800mJJC2 - 1500m -------------
153 Gijs Bakker AV Rijssen 1500m
JJC2 - 1500m --------------
154 Taro Swart AV Spiridon Kogel
JJC2 - Kog...e Groep 1 --------------
155 Robin van Opstal SPOB 60m
60m_hf
60mH
60mH_hf
Kogel
Kogel_f
JJC2 - 60mJJC2 - 60m...ve FinaleJJC2 - 60mHJJC2 - 60m...ve FinaleJJC2 - Kog...e Groep 2JJC2 - Kogel Finale ---------
156 Marijn de Wit SPOB 60mH
Hoog
JJC2 - 60mHJJC2 - Hoog -------------
157 Sjoerd Pastoor AV Sprint 60m
60m_f
60m_hf
Polshoog
JJC2 - 60mJJC2 - 60m FinaleJJC2 - 60m...ve FinaleJJC1 en J... Polshoog -----------
158 Stefan de Vries Start `78 800m
JJC2 - 800m --------------
159 Stan Nijhuis AV Trias Hoog
JJC2 - Hoog --------------
160 Joris Abelen AV Wijchen 60m
60m_hf
Kogel
JJC2 - 60mJJC2 - 60m...ve FinaleJJC2 - Kog...e Groep 2 ------------
161 Floris Brinkman AV34 1500m
Ver
JJC2 - 1500mJJC2 - Ver...e Groep 1 -------------
162 Bas Westerbroek AV34 60m
60m_hf
60mH
JJC2 - 60mJJC2 - 60m...ve FinaleJJC2 - 60mH ------------
163 Stephan van der Jagt AV `47 60m
60m_hf
800m
Ver
JJC2 - 60mJJC2 - 60m...ve FinaleJJC2 - 800mJJC2 - Ver...e Groep 2 -----------
164 Thomas Wassenaar AV `47 Kogel
Ver
JJC2 - Kog...e Groep 1JJC2 - Ver...e Groep 2 -------------
165 Bereket Petersen AV `56 800m
1500m
4x50m
JJC2 - 800mJJC2 - 1500m ------------
166 Bezuayehu Petersen AV `56 800m
1500m
4x50m
JJC2 - 800mJJC2 - 1500m ------------
167 Sten de Schrijver AV `56 60m
60m_hf
Kogel
JJC2 - 60mJJC2 - 60m...ve FinaleJJC2 - Kog...e Groep 2 ------------
168 Mees Prinsen AVA `70 Kogel
Kogel_f
JJC2 - Kog...e Groep 1JJC2 - Kogel Finale -------------
169 Jelle van Miltenburg BAV Hoog
JJC2 - Hoog --------------
170 Thijs van Miltenburg BAV 60mH
JJC2 - 60mH --------------
171 Koen Roskamp BAV 60mH
60mH_hf
Kogel
JJC2 - 60mHJJC2 - 60m...ve FinaleJJC2 - Kog...e Groep 2 ------------
172 Wessel Terpstra BAV 60m
800m
Kogel
JJC2 - 60mJJC2 - 800mJJC2 - Kog...e Groep 1 ------------
173 Haico Boer CAV Energie 1500m
JJC2 - 1500m --------------
174 Dushently Isenia CAV Energie 60m
60m_f
60m_hf
JJC2 - 60mJJC2 - 60m FinaleJJC2 - 60m...ve Finale ------------
175 Martijn Stok CAV Energie 60m
Ver
JJC2 - 60m -------------
176 Simcha van Collem Ciko `66 Kogel
Ver
JJC2 - Kog...e Groep 1JJC2 - Ver...e Groep 2 -------------
177 Antonnny Ediagbonya Ciko `66 Hoog
Polshoog
Ver
Ver_f
JJC2 - HoogJJC1 en J... PolshoogJJC2 - Ver...e Groep 1JJC2 - Ver...en Finale -----------
178 Arris van Deelen Climax 1500m
JJC2 - 1500m --------------
179 Dylan Langeveld DEM 800m
Kogel
Kogel_f
Ver
JJC2 - Kog...e Groep 2JJC2 - Kogel FinaleJJC2 - Ver...e Groep 1 -----------
180 Menno van den Broek DJA 800m
60mH
60mH_hf
JJC2 - 800mJJC2 - 60mHJJC2 - 60m...ve Finale ------------
181 Paavo de Leng DNMC 800m
1500m
JJC2 - 800mJJC2 - 1500m -------------
182 Felix Schillings DNMC 60m
60mH
JJC2 - 60mJJC2 - 60mH -------------
183 Tom Garming SPWS Kogel
Ver
JJC2 - Kog...e Groep 1JJC2 - Ver...e Groep 2 -------------
184 Jens Peeters Eindhoven 800m
JJC2 - 800m --------------
185 Sven Roosen Eindhoven 60mH
60mH_f
60mH_hf
Ver
Ver_f
JJC2 - 60mHJJC2 - 60mH FinaleJJC2 - 60m...ve FinaleJJC2 - Ver...e Groep 2JJC2 - Ver...en Finale ----------
186 Chiel Stikkelbroeck Eindhoven 800m
JJC2 - 800m --------------
187 Gabriël ...rnelissen GACH 60m
60m_f
60m_hf
60mH
60mH_hf
Ver
Ver_f
JJC2 - 60mJJC2 - 60m FinaleJJC2 - 60m...ve FinaleJJC2 - 60mHJJC2 - 60m...ve FinaleJJC2 - Ver...e Groep 1JJC2 - Ver...en Finale --------
188 Bram van der Laan GACH Kogel
Kogel_f
Ver
Ver_f
JJC2 - Kog...e Groep 2JJC2 - Kogel FinaleJJC2 - Ver...e Groep 1JJC2 - Ver...en Finale -----------
189 Eric Wolfrat GACH 60mH
Polshoog
JJC2 - 60mHJJC1 en J... Polshoog -------------
190 Finn van Pijkeren Groningen 800m
JJC2 - 800m --------------
191 David van der Lugt GVAC 60m
Ver
Ver_f
JJC2 - 60mJJC2 - Ver...e Groep 1JJC2 - Ver...en Finale ------------
192 Benjamin Coolen Haag 60mH
60mH_f
60mH_hf
Polshoog
Ver
Ver_f
JJC2 - 60mHJJC2 - 60mH FinaleJJC2 - 60m...ve FinaleJJC1 en J... PolshoogJJC2 - Ver...e Groep 2JJC2 - Ver...en Finale ---------
193 Ferrie Hamer Haag 800m
60mH
60mH_f
60mH_hf
Kogel
Kogel_f
JJC2 - 800mJJC2 - 60mHJJC2 - 60mH FinaleJJC2 - 60m...ve FinaleJJC2 - Kog...e Groep 2JJC2 - Kogel Finale ---------
194 Lucas de Leeuw Haag 60m
Hoog
JJC2 - 60mJJC2 - Hoog -------------
195 Dario Podda Haag 60m
60m_f
60m_hf
60mH
Kogel
Kogel_f
JJC2 - 60mJJC2 - 60m FinaleJJC2 - 60m...ve FinaleJJC2 - 60mHJJC2 - Kog...e Groep 2JJC2 - Kogel Finale ---------
197 Twan de Koning HLLS Kogel
Hoog
Ver
JJC2 - Kog...e Groep 1JJC2 - Ver...e Groep 2 ------------
198 Alexander Meijkamp HLLS 60m
60mH
JJC2 - 60mJJC2 - 60mH -------------
199 Christian Vermeulen HLLS 60m
60m_hf
Kogel
Ver
JJC2 - 60mJJC2 - 60m...ve FinaleJJC2 - Kog...e Groep 2JJC2 - Ver...e Groep 1 -----------
200 Sander van Elk Leiden 1500m
JJC2 - 1500m --------------
201 Casper Decates Nijmegen 60m
60m_hf
60mH
60mH_hf
JJC2 - 60mJJC2 - 60m...ve FinaleJJC2 - 60mHJJC2 - 60m...ve Finale -----------
202 Lars Rennings Nijmegen Kogel
JJC2 - Kog...e Groep 1 --------------
203 Janik Sillen Nijmegen Kogel
Hoog
JJC2 - Kog...e Groep 1 -------------
204 Najib Ali Hassan PAC 800m
JJC2 - 800m --------------
205 Ishan Baidjoe PAC 60m
60m_hf
JJC2 - 60mJJC2 - 60m...ve Finale -------------
206 Rogier Derksen PAC 60m
60m_hf
Ver
Ver_f
JJC2 - 60mJJC2 - 60m...ve FinaleJJC2 - Ver...e Groep 2JJC2 - Ver...en Finale -----------
207 Wessel den Engelse PAC Polshoog
JJC1 en J... Polshoog --------------
208 Cameron Grauwmeijer PAC 60m
60m_hf
Ver
JJC2 - 60mJJC2 - 60m...ve FinaleJJC2 - Ver...e Groep 1 ------------
209 Florian va...der Hoeff PAC Hoog
Polshoog
Ver
JJC2 - Ver...e Groep 1 ------------
210 Giovanni Homan PAC 60m
60mH
JJC2 - 60mJJC2 - 60mH -------------
211 Saso Jongen PAC 1500m
JJC2 - 1500m --------------
212 Josha Kasmir PAC 60m
60m_hf
Ver
JJC2 - 60mJJC2 - 60m...ve FinaleJJC2 - Ver...e Groep 1 ------------
213 Evert Rosbergen PAC 1500m
Ver
JJC2 - 1500mJJC2 - Ver...e Groep 1 -------------
214 Erik Stok PAC 800m
JJC2 - 800m --------------
215 Twan Vermeer PAC 800m
JJC2 - 800m --------------
216 Thijs de Wit PAC 60m
60m_hf
Ver
JJC2 - 60mJJC2 - 60m...ve FinaleJJC2 - Ver...e Groep 2 ------------
217 David Cairo Phanos 60mH
Polshoog
Ver
JJC2 - 60mHJJC2 - Ver...e Groep 2 ------------
218 Raphael Dobbelstein PH 800m
JJC2 - 800m --------------
219 Tijmen van Hal PH Hoog
--------------
220 Jasper Weevers PH 1500m
JJC2 - 1500m --------------
221 Béla Záborszky PH 800m
JJC2 - 800m --------------
222 Noah Lauwers RK HAV Kogel
Kogel_f
JJC2 - Kog...e Groep 1JJC2 - Kogel Finale -------------
223 Noah Chokri Rotterdam 60m
60m_f
60m_hf
60mH
60mH_f
60mH_hf
4x50m
JJC2 - 60mJJC2 - 60m FinaleJJC2 - 60m...ve FinaleJJC2 - 60mHJJC2 - 60mH FinaleJJC2 - 60m...ve Finale --------
224 Sharif Omoyele Rotterdam 60m
60m_f
60m_hf
60mH
60mH_f
60mH_hf
4x50m
JJC2 - 60mJJC2 - 60m FinaleJJC2 - 60m...ve FinaleJJC2 - 60mHJJC2 - 60mH FinaleJJC2 - 60m...ve Finale --------
225 Rik van der Haven Scorpio 60m
1500m
Ver
JJC2 - 60mJJC2 - 1500mJJC2 - Ver...e Groep 2 ------------
226 Stan Schipperen Scorpio 1500m
JJC2 - 1500m --------------
227 Fabian Biondina Spado Hoog
Ver
JJC2 - HoogJJC2 - Ver...e Groep 1 -------------
228 Stan de Deugd Spado 1500m
Polshoog
JJC2 - 1500m -------------
229 Sven Kolk Spado Hoog
JJC2 - Hoog --------------
230 Sam Versluijs Spado 60m
60mH
JJC2 - 60mJJC2 - 60mH -------------
231 Norbert Weijenberg Spado 1500m
JJC2 - 1500m --------------
232 Djoao Lobles SV Noordkop 1500m
JJC2 - 1500m --------------
233 Thies Coenen Swift Kogel
Kogel_f
JJC2 - Kog...e Groep 1JJC2 - Kogel Finale -------------
234 Luuk Mentink Taxandria Hoog
JJC2 - Hoog --------------
235 Jesse Hendriks THOR 1500m
JJC2 - 1500m --------------
236 Jim van Mook THOR Hoog
JJC2 - Hoog --------------
237 Floris van Dijk Typhoon 60mH
Ver
JJC2 - 60mHJJC2 - Ver...e Groep 2 -------------
238 Julian van Heiningen Typhoon 60m
Ver
JJC2 - 60mJJC2 - Ver...e Groep 1 -------------
239 Hristo Vermeer Typhoon 60m
60m_hf
Ver
Ver_f
JJC2 - 60mJJC2 - 60m...ve FinaleJJC2 - Ver...e Groep 1JJC2 - Ver...en Finale -----------
240 Indy Wekker U-Track 60m
60m_f
60m_hf
Ver
Ver_f
JJC2 - 60mJJC2 - 60m FinaleJJC2 - 60m...ve FinaleJJC2 - Ver...e Groep 1JJC2 - Ver...en Finale ----------
241 Lars Adriaanse Voorne 60m
60m_f
60m_hf
Ver
JJC2 - 60mJJC2 - 60m FinaleJJC2 - 60m...ve Finale -----------
1046 Riq de Wit Eindhoven 60m
800m
JJC2 - 60mJJC2 - 800m -------------
1047 Jasper Cobussen Eindhoven 60m
Hoog
JJC2 - 60mJJC2 - Hoog -------------
1050 Raoul van de Laar NEAV 60m
60m_hf
60mH
JJC2 - 60mJJC2 - 60m...ve FinaleJJC2 - 60mH ------------
1053 Sven Jansons Triathlon 60mH
60mH_f
60mH_hf
Ver
Ver_f
JJC2 - 60mHJJC2 - 60mH FinaleJJC2 - 60m...ve FinaleJJC2 - Ver...e Groep 2JJC2 - Ver...en Finale ----------

Verenigingen 'Jongens Junior C2'

VerenigingAfkortingAantal Deelnemers
Altis ALTS 1
Atledo ATLD 1
AV Athlos ATLS 1
AV Atverni ATVN 1
AV Cifla CFLA 2
AV Edam EDAM 1
AV Feniks FNKS 1
AV Flevo Delta FLDT 1
AV Gouda GOUD 2
AV Haarlemmermeer HLLM 1
AV Horror Sneek HRRR 1
AV Lycurgus LYCG 4
AV NEA-Volharding NEAV 2
AV NOP NOP 4
AV NOVA NOVA 1
AV Olympus `70 OL70 3
AV Parthenon PRTH 1
AV Pijnenburg PNBG 1
AV Rijssen RSSN 2
AV Spiridon SPRD 1
AV Spirit Oud Beijerland SPOB 2
AV Sprint SPRN 1
AV Start `78 ST78 1
AV Trias TRAS 1
AV Triathlon Triathlon 1
AV Wijchen WYCH 1
AV `34 Apeldoorn AV34 2
AV `47 AV47 2
AV `56 AV56 3
AVA `70 AV70 1
BAV BAV 4
CAV Energie ENRG 3
Ciko `66 CIKO 2
Climax CLMX 1
DEM DEM 1
DJA DJA 1
Dynamica ADSV DNMC 2
EAC De Sperwers SPWS 1
Eindhoven Atletiek EHAT 5
GAC Hilversum GACH 4
Groningen Atletiek GRNG 1
GVAC GVAC 1
Haag Atletiek HAAG 4
Hellas Utrecht HLLS 3
Leiden Atletiek LATL 1
Nijmegen Atletiek NYMG 3
PAC PAC 13
Phanos PHNS 1
Prins Hendrik PH 4
RK HAV RKHV 1
Rotterdam Atletiek RDAM 2
Scorpio SCRP 2
Spado SPDO 5
SV Noordkop NRDK 1
Swift Atletiek SWFT 1
Taxandria Atletiek TXND 1
THOR THOR 2
Typhoon TPHN 3
U-Track UTRK 1
Voorne Atletiek VRNE 1

Uitslagen 60 meter Jongens Junior C2

# Naam 60mOBP
1 Gabriël ...rnelissen GACH 7,63 7,59 Gemeld
2 Dushently Isenia CAV Energie 7,64 7,99 Gemeld
2 Noah Chokri Rotterdam 7,64 7,65 Gemeld
4 Dario Podda Haag 7,65 7,64 Gemeld
5 Sharif Omoyele Rotterdam 7,69 7,76 Gemeld
6 Indy Wekker U-Track 7,77 7,89 Gemeld
7 Sjoerd Pastoor AV Sprint 7,78 7,77 Gemeld
8 Rogier Derksen PAC 7,80 7,73 Gemeld
8 Lars Adriaanse Voorne 7,80 7,68 Gemeld
10 Stephan van der Jagt AV `47 7,81 8,19 Gemeld
11 Cameron Grauwmeijer PAC 7,85 8,10 Gemeld
12 Raoul van de Laar NEAV 7,92 12,60 Gemeld
13 Hristo Vermeer Typhoon 7,95 7,94 Gemeld
13 Robin van Opstal SPOB 7,95 7,78 Gemeld
15 Thimo Henraat AV Feniks 8,00 8,07 Gemeld
16 Thijs de Wit PAC 8,01 8,12 Gemeld
17 Ishan Baidjoe PAC 8,02 7,99 Gemeld
17 Joris Abelen AV Wijchen 8,02 8,18 Gemeld
19 Tom Roossink AV NOP 8,04 8,17 Gemeld
20 Christian Vermeulen HLLS 8,05 8,13 Gemeld
21 Bas Westerbroek AV34 8,10 8,20 Gemeld
22 Casper Decates Nijmegen 8,11 8,39 Gemeld
23 Sten de Schrijver AV `56 8,18 8,13 Gemeld
24 Tim de Greef Altis 8,20 8,34 Gemeld
25 Josha Kasmir PAC 8,24 8,20 Gemeld
25 Julian van Heiningen Typhoon 8,24 8,46 Gemeld
27 Ruben Koning AV Gouda 8,26 8,34 Gemeld
28 Lucas de Leeuw Haag 8,29 8,48 Gemeld
29 Youri Fransen GACH 8,31 8,28 Gemeld
29 David van der Lugt GVAC 8,31 8,18 Gemeld
31 Giovanni Homan PAC 8,33 8,35 Gemeld
32 Daniel van de Merwe NEAV 8,46 8,39 Gemeld
33 Riq de Wit Eindhoven 8,51 13,38 Gemeld
34 Rik van der Haven Scorpio 8,77 8,94 Gemeld
35 Alexander Meijkamp HLLS 8,85 8,53 Gemeld
36 Sam Versluijs Spado 8,86 8,80 Gemeld
37 Wessel Terpstra BAV 9,10 9,22 Gemeld
38 Jacco Aalbregt Olympus `70 9,24 9,21 Gemeld
Felix Schillings DNMC DNS 9,13 Gemeld
Martijn Stok CAV Energie --- 8,20 Afgemeld
Indigo Tjan AV Gouda --- 8,27 Afgemeld
Jasper Cobussen Eindhoven --- --- Afgemeld

Uitslagen 60 meter halve finale Jongens Junior C2

# Naam 60m_hfQm
1 Dario Podda Haag 7,45 --- Gemeld
2 Noah Chokri Rotterdam 7,56 --- Gemeld
3 Lars Adriaanse Voorne 7,65 --- Gemeld
4 Dushently Isenia CAV Energie 7,68 --- Gemeld
5 Sjoerd Pastoor AV Sprint 7,71 --- Gemeld
6 Gabriël ...rnelissen GACH 7,73 --- Gemeld
6 Sharif Omoyele Rotterdam 7,73 --- Gemeld
8 Indy Wekker U-Track 7,77 --- Gemeld
9 Rogier Derksen PAC 7,78 --- Gemeld
10 Thimo Henraat AV Feniks 7,85 --- Gemeld
11 Cameron Grauwmeijer PAC 7,86 --- Gemeld
12 Stephan van der Jagt AV `47 7,92 --- Gemeld
13 Ishan Baidjoe PAC 7,94 --- Gemeld
14 Raoul van de Laar NEAV 7,98 --- Gemeld
15 Hristo Vermeer Typhoon 8,00 --- Gemeld
16 Bas Westerbroek AV34 8,04 --- Gemeld
17 Thijs de Wit PAC 8,05 --- Gemeld
18 Joris Abelen AV Wijchen 8,08 --- Gemeld
19 Tom Roossink AV NOP 8,10 --- Gemeld
19 Robin van Opstal SPOB 8,10 --- Gemeld
Christian Vermeulen HLLS DNS --- Gemeld
Josha Kasmir PAC DNS --- Gemeld
Sten de Schrijver AV `56 DNS --- Gemeld
Casper Decates Nijmegen DNS --- Gemeld

Uitslagen 60 meter finale Jongens Junior C2

# Naam 60m_fQm
1 Dario Podda Haag 7,53 --- Gemeld
2 Noah Chokri Rotterdam 7,55 --- Gemeld
3 Dushently Isenia CAV Energie 7,63 --- Gemeld
4 Gabriël ...rnelissen GACH 7,78 --- Gemeld
5 Lars Adriaanse Voorne 7,80 --- Gemeld
6 Sjoerd Pastoor AV Sprint 7,82 --- Gemeld
7 Sharif Omoyele Rotterdam 7,83 --- Gemeld
8 Indy Wekker U-Track 7,92 --- Gemeld

Uitslagen 800 meter Jongens Junior C2

# Naam 800mOBP
1 Najib Ali Hassan PAC 2:01,32 2:01,48 Gemeld
2 Tibo Visser Parthenon 2:03,53 2:07,41 Gemeld
3 Bereket Petersen AV `56 2:06,31 2:04,49 Gemeld
4 Bezuayehu Petersen AV `56 2:06,35 2:09,32 Gemeld
5 Henrik Kok AV Atverni 2:07,67 2:08,55 Gemeld
6 Jens Peeters Eindhoven 2:09,68 2:06,05 Gemeld
7 Ferrie Hamer Haag 2:10,76 2:12,86 Gemeld
8 Fabian Pusceddu AV Lycurgus 2:12,97 2:14,31 Gemeld
9 Tom Roossink AV NOP 2:16,08 2:15,29 Gemeld
10 Raphael Dobbelstein PH 2:16,16 2:16,61 Gemeld
11 Twan Vermeer PAC 2:16,95 2:19,14 Gemeld
12 Paavo de Leng DNMC 2:18,16 2:22,70 Gemeld
13 Erik Stok PAC 2:18,71 2:13,14 Gemeld
14 Thimo Henraat AV Feniks 2:19,80 2:19,11 Gemeld
15 Chiel Stikkelbroeck Eindhoven 2:20,99 2:27,97 Gemeld
16 Stefan de Vries Start `78 2:21,15 2:21,49 Gemeld
17 Riq de Wit Eindhoven 2:22,48 2:21,56 Gemeld
18 Menno van den Broek DJA 2:23,43 2:18,63 Gemeld
19 Stephan van der Jagt AV `47 2:27,89 2:20,35 Gemeld
20 Wessel Terpstra BAV 2:29,67 2:30,77 Gemeld
21 Béla Záborszky PH 2:29,78 --- Gemeld
Pim Bakker AV Rijssen DNS 2:26,01 Gemeld
Finn van Pijkeren Groningen --- 2:31,04 Niet gemeld
Levi van Diest AV Lycurgus --- 2:27,86 Afgemeld
Dylan Langeveld DEM --- 2,23 Afgemeld

Uitslagen 1500 meter Jongens Junior C2

# Naam 1500mOBP
1 Stan Schipperen Scorpio 4:20,28 4:23,99 Gemeld
2 Bezuayehu Petersen AV `56 4:21,98 4:26,25 Gemeld
3 Bereket Petersen AV `56 4:22,03 4:20,22 Gemeld
4 Norbert Weijenberg Spado 4:23,35 4:27,44 Gemeld
5 Tom Hoogeboom AV NOVA 4:28,49 4:35,28 Gemeld
6 Jesse Hendriks THOR 4:30,38 4:28,60 Gemeld
7 Haico Boer CAV Energie 4:30,96 4:31,12 Gemeld
8 Joep Vermeulen AV Cifla 4:31,78 4:34,11 Gemeld
9 Duncan Steenbakker AV Lycurgus 4:32,70 4:52,47 Gemeld
10 Saso Jongen PAC 4:36,02 4:41,43 Gemeld
11 Pepijn Bartels AV Cifla 4:36,58 4:42,69 Gemeld
12 Sander van Elk Leiden 4:40,13 4:45,32 Gemeld
13 Paavo de Leng DNMC 4:40,48 4:49,09 Gemeld
14 Djoao Lobles SV Noordkop 4:42,43 4:33,90 Gemeld
15 Evert Rosbergen PAC 4:50,31 5:05,80 Gemeld
16 Arris van Deelen Climax 4:57,25 5:10,30 Gemeld
17 Floris Brinkman AV34 4:57,75 5:10,92 Gemeld
18 Gijs Bakker AV Rijssen 4:58,27 5:13,99 Gemeld
19 Stan de Deugd Spado 5:05,75 4:59,92 Gemeld
20 Stef Ploeg Pijnenburg 5:09,39 --- Gemeld
21 Rik van der Haven Scorpio 5:10,86 5:29,90 Gemeld
Pim Bakker AV Rijssen DQ 4:59,78 Gemeld
Jasper Weevers PH --- 4:56,22 Afgemeld

Uitslagen 60 meter horden Jongens Junior C2

# Naam 60mHOBP
1 Benjamin Coolen Haag 8,69 8,83 Gemeld
2 Sven Jansons Triathlon 8,82 9,28 Gemeld
2 Sharif Omoyele Rotterdam 8,82 8,82 Gemeld
4 Noah Chokri Rotterdam 8,85 9,72 Gemeld
5 Ezra Verboom HLLM 8,88 9,64 Gemeld
6 Ferrie Hamer Haag 8,95 9,11 Gemeld
7 Phill Pols Atledo 8,98 9,04 Gemeld
8 Sven Roosen Eindhoven 9,02 9,02 Gemeld
9 Robin Boersma AV NOP 9,20 10,10 Gemeld
10 Koen Roskamp BAV 9,27 9,60 Gemeld
11 Robin van Opstal SPOB 9,29 9,35 Gemeld
12 Owen Beuckens AV NOP 9,41 10,07 Gemeld
13 Gabriël ...rnelissen GACH 9,45 9,31 Gemeld
14 Joost van Deudekom AV Lycurgus 9,48 9,47 Gemeld
15 Menno van den Broek DJA 9,51 --- Gemeld
16 Casper Decates Nijmegen 9,59 DNS Gemeld
17 Daniel van de Merwe NEAV 9,62 9,82 Gemeld
18 Marijn de Wit SPOB 9,68 11,22 Gemeld
19 Alexander Meijkamp HLLS 9,71 10,59 Gemeld
20 Raoul van de Laar NEAV 9,72 10,52 Gemeld
21 Eric Wolfrat GACH 9,78 9,75 Gemeld
22 David Cairo Phanos 9,92 10,05 Gemeld
23 Giovanni Homan PAC 9,94 10,15 Gemeld
24 Sam Versluijs Spado 10,13 10,80 Gemeld
25 Youri Fransen GACH 10,41 10,17 Gemeld
26 Bas Westerbroek AV34 10,78 10,80 Gemeld
27 Floris van Dijk Typhoon 11,23 --- Gemeld
28 Thijs van Miltenburg BAV 11,26 12,78 Gemeld
29 Felix Schillings DNMC 12,87 11,43 Gemeld
Julian Jansen AV NOP --- 9,56 Niet gemeld
Dario Podda Haag --- 9,06 Afgemeld

Uitslagen 60 meter horden halve finale Jongens Junior C2

# Naam 60mH_hfQm
1 Sven Jansons Triathlon 8,70 --- Gemeld
2 Ezra Verboom HLLM 8,74 --- Gemeld
3 Benjamin Coolen Haag 8,77 --- Gemeld
3 Noah Chokri Rotterdam 8,77 --- Gemeld
5 Sharif Omoyele Rotterdam 8,79 --- Gemeld
6 Sven Roosen Eindhoven 8,93 --- Gemeld
7 Ferrie Hamer Haag 9,11 --- Gemeld
8 Robin Boersma AV NOP 9,13 --- Gemeld
9 Robin van Opstal SPOB 9,25 --- Gemeld
10 Phill Pols Atledo 9,26 --- Gemeld
11 Koen Roskamp BAV 9,33 --- Gemeld
12 Joost van Deudekom AV Lycurgus 9,37 --- Gemeld
13 Owen Beuckens AV NOP 9,48 --- Gemeld
14 Gabriël ...rnelissen GACH 9,49 --- Gemeld
15 Casper Decates Nijmegen 9,59 --- Gemeld
16 Menno van den Broek DJA 9,76 --- Gemeld

Uitslagen 60 meter horden finale Jongens Junior C2

# Naam 60mH_fQm
1 Noah Chokri Rotterdam 8,59 --- Gemeld
2 Benjamin Coolen Haag 8,61 --- Gemeld
3 Sven Jansons Triathlon 8,62 --- Gemeld
4 Ezra Verboom HLLM 8,72 --- Gemeld
5 Sharif Omoyele Rotterdam 8,78 --- Gemeld
6 Sven Roosen Eindhoven 9,06 --- Gemeld
7 Ferrie Hamer Haag 9,21 --- Gemeld
8 Robin Boersma AV NOP 9,23 --- Gemeld

Uitslagen 4 x 50m Jongens Junior C2

# Estafette Team Leden Tijd Punten
1 ATRspeed - JJC2 4 25,70 1

Uitslagen Kogelstoten 4 kilogram Jongens Junior C2

# Naam KogelOBP
1 Phill Pols Atledo 13,02 13,25 Gemeld
2 Noah Lauwers RK HAV 12,88 12,39 Gemeld
3 Thies Coenen Swift 12,74 12,88 Gemeld
4 Bram van der Laan GACH 12,38 12,47 Gemeld
5 Ferrie Hamer Haag 12,34 11,31 Gemeld
6 Robin van Opstal SPOB 12,19 12,76 Gemeld
7 Daan Schade Flevo Delta 12,10 13,18 Gemeld
8 Dylan Langeveld DEM 11,99 11,85 Gemeld
9 Tim de Greef Altis 11,80 11,52 Gemeld
10 Mees Prinsen AVA `70 11,52 11,22 Gemeld
11 Dario Podda Haag 11,50 14,40 Gemeld
12 Bo Herrewijnen Olympus `70 11,42 10,60 Gemeld
13 Taro Swart AV Spiridon 11,04 11,56 Gemeld
14 Koen Roskamp BAV 11,02 10,77 Gemeld
15 Joris Abelen AV Wijchen 10,20 10,42 Gemeld
16 Christian Vermeulen HLLS 9,86 9,88 Gemeld
17 Janik Sillen Nijmegen 9,85 7,72 Gemeld
18 Wessel Terpstra BAV 9,81 9,40 Gemeld
19 Sten de Schrijver AV `56 9,69 10,16 Gemeld
20 Tom Garming SPWS 9,43 7,90 Gemeld
21 Thomas Wassenaar AV `47 9,37 9,86 Gemeld
22 Lars Rennings Nijmegen 8,93 7,37 Gemeld
23 Twan de Koning HLLS 7,99 8,02 Gemeld
Simcha van Collem Ciko `66 --- 8,52 Niet gemeld

Uitslagen Kogelstoten 4 kilogram finale Jongens Junior C2

# Naam Kogel_fQm
1 Dario Podda Haag 14,57 --- Gemeld
2 Noah Lauwers RK HAV 13,88 --- Gemeld
3 Phill Pols Atledo 13,65 --- Gemeld
4 Thies Coenen Swift 13,17 --- Gemeld
4 Daan Schade Flevo Delta 13,17 --- Gemeld
6 Bram van der Laan GACH 12,83 --- Gemeld
7 Robin van Opstal SPOB 12,64 --- Gemeld
8 Mees Prinsen AVA `70 12,41 --- Gemeld
9 Ferrie Hamer Haag 12,26 --- Gemeld
10 Tim de Greef Altis 11,72 --- Gemeld
11 Dylan Langeveld DEM 11,55 --- Gemeld
12 Bo Herrewijnen Olympus `70 10,52 --- Gemeld

Uitslagen Hoogspringen Jongens Junior C2

# Naam HoogOBP
1 Stan Nijhuis AV Trias 1,90 1,88 Gemeld
2 Antonnny Ediagbonya Ciko `66 1,85 1,80 Gemeld
3 Julian Jansen AV NOP 1,75 1,75 Gemeld
4 Jasper Cobussen Eindhoven 1,70 1,65 Gemeld
4 Luuk Mentink Taxandria 1,70 1,70 Gemeld
6 Max Guit AV Edam 1,65 1,70 Gemeld
6 Lucas de Leeuw Haag 1,65 1,70 Gemeld
6 Ruben Koning AV Gouda 1,65 1,65 Gemeld
6 Sven Kolk Spado 1,65 1,66 Gemeld
6 Fabian Biondina Spado 1,65 1,72 Gemeld
11 Jelle van Miltenburg BAV 1,60 1,65 Gemeld
11 Phill Pols Atledo 1,60 1,70 Gemeld
11 Jim van Mook THOR 1,60 1,60 Gemeld
11 Marijn de Wit SPOB 1,60 1,58 Gemeld
15 Toon Grooteboer AV Athlos 1,55 1,55 Gemeld
16 Joost van Deudekom AV Lycurgus 1,50 1,55 Gemeld
Florian va...der Hoeff PAC --- 1,50 2e Gemeld (reserve)
Klaas Jan ...osterbaan HRRR --- 1,55 1e Reserve
Tijmen van Hal PH --- 1,55 Afgemeld
Twan de Koning HLLS --- 1,45 Afgewezen
Janik Sillen Nijmegen --- 1,45 Afgewezen

Uitslagen Polsstokhoogspringen Jongens Junior C2

# Naam PolshoogOBP
1 Ezra Verboom HLLM 3,40 2,96 Gemeld
2 Antonnny Ediagbonya Ciko `66 3,25 2,90 Gemeld
3 Joost van Deudekom AV Lycurgus 3,10 2,90 Gemeld
4 Sjoerd Pastoor AV Sprint 2,90 2,90 Gemeld
5 Bo Herrewijnen Olympus `70 2,85 2,60 Gemeld
6 Eric Wolfrat GACH 2,80 2,96 Gemeld
7 Wessel den Engelse PAC 2,30 2,52 Gemeld
Benjamin Coolen Haag NM 3,00 Gemeld
Florian va...der Hoeff PAC --- 2,42 1e Gemeld (reserve)
Mart Hillebrand Olympus `70 --- 2,30 2e Gemeld (reserve)
Stan de Deugd Spado --- 2,05 3e Gemeld (reserve)
David Cairo Phanos --- --- Afgewezen

Uitslagen Verspringen Jongens Junior C2

# Naam VerOBP
1 Sven Jansons Triathlon 5,84 6,05 Gemeld
2 Indy Wekker U-Track 5,65 5,37 Gemeld
3 Benjamin Coolen Haag 5,62 5,60 Gemeld
3 Sven Roosen Eindhoven 5,62 5,67 Gemeld
5 Gabriël ...rnelissen GACH 5,60 5,49 Gemeld
6 Robin Boersma AV NOP 5,38 5,32 Gemeld
7 Rogier Derksen PAC 5,35 5,39 Gemeld
8 Owen Beuckens AV NOP 5,30 5,13 Gemeld
9 Antonnny Ediagbonya Ciko `66 5,21 5,74 Gemeld
10 Hristo Vermeer Typhoon 5,18 5,28 Gemeld
11 Bram van der Laan GACH 5,16 5,03 Gemeld
12 David van der Lugt GVAC 5,11 5,19 Gemeld
13 Fabian Biondina Spado 5,09 5,33 Gemeld
14 Cameron Grauwmeijer PAC 5,06 4,95 Gemeld
15 Youri Fransen GACH 5,01 5,11 Gemeld
16 Tom Garming SPWS 4,97 4,94 Gemeld
17 Christian Vermeulen HLLS 4,88 4,95 Gemeld
18 David Cairo Phanos 4,77 4,37 Gemeld
19 Floris van Dijk Typhoon 4,75 4,69 Gemeld
20 Julian van Heiningen Typhoon 4,68 4,37 Gemeld
21 Josha Kasmir PAC 4,65 4,74 Gemeld
22 Thijs de Wit PAC 4,64 4,49 Gemeld
23 Evert Rosbergen PAC 4,60 4,66 Gemeld
23 Floris Brinkman AV34 4,60 4,50 Gemeld
25 Thimo Henraat AV Feniks 4,59 5,08 Gemeld
26 Stephan van der Jagt AV `47 4,55 4,93 Gemeld
27 Florian va...der Hoeff PAC 4,37 4,66 Gemeld
28 Twan de Koning HLLS 4,36 4,42 Gemeld
29 Toon Grooteboer AV Athlos 4,27 4,24 Gemeld
30 Thomas Wassenaar AV `47 4,24 4,64 Gemeld
31 Rik van der Haven Scorpio 4,13 3,93 Gemeld
32 Dylan Langeveld DEM 4,07 4,94 Gemeld
33 Jacco Aalbregt Olympus `70 3,70 3,88 Gemeld
Simcha van Collem Ciko `66 --- 4,41 Niet gemeld
Martijn Stok CAV Energie --- 4,73 Afgemeld
Indigo Tjan AV Gouda --- 4,99 Afgemeld
Lars Adriaanse Voorne --- 5,71 Afgemeld

Uitslagen Verspringen finale Jongens Junior C2

# Naam Ver_fQm
1 Sven Jansons Triathlon 6,17 --- Gemeld
2 Sven Roosen Eindhoven 5,83 --- Gemeld
3 Antonnny Ediagbonya Ciko `66 5,79 --- Gemeld
4 Indy Wekker U-Track 5,73 --- Gemeld
5 Rogier Derksen PAC 5,64 --- Gemeld
6 Benjamin Coolen Haag 5,60 --- Gemeld
7 Gabriël ...rnelissen GACH 5,58 --- Gemeld
8 Robin Boersma AV NOP 5,46 --- Gemeld
9 Hristo Vermeer Typhoon 5,25 --- Gemeld
10 David van der Lugt GVAC 5,24 --- Gemeld
11 Owen Beuckens AV NOP 5,21 --- Gemeld
12 Bram van der Laan GACH 4,92 --- Gemeld