Atleten 'Jongens Junior C2'

Snr Naam Onderdelen Startgroep 60m60m_hf60m_f800m1500m60mH60mH_hf60mH_f4x50mKogelKogel_fHoogPolshoogVerVer_f
123 Tim de Greef Altis 60m
Kogel
Kogel_f
JJC2 - 60mJJC2 - Kog...e Groep 2JJC2 - Kogel Finale ------------
124 Phill Pols Atledo 60mH
60mH_hf
Kogel
Kogel_f
Hoog
JJC2 - 60mHJJC2 - 60m...ve FinaleJJC2 - Kog...e Groep 1JJC2 - Kogel FinaleJJC2 - Hoog ----------
125 Youri Fransen GACH 60m
60mH
Ver
JJC2 - 60mJJC2 - 60mHJJC2 - Ver...e Groep 2 ------------
126 Toon Grooteboer AV Athlos Hoog
Ver
JJC2 - HoogJJC2 - Ver...e Groep 2 -------------
127 Henrik Kok AV Atverni 800m
JJC2 - 800m --------------
128 Pepijn Bartels AV Cifla 1500m
JJC2 - 1500m --------------
129 Joep Vermeulen AV Cifla 1500m
JJC2 - 1500m --------------
130 Max Guit AV Edam Hoog
JJC2 - Hoog --------------
131 Thimo Henraat AV Feniks 60m
60m_hf
800m
Ver
JJC2 - 60mJJC2 - 60m...ve FinaleJJC2 - 800mJJC2 - Ver...e Groep 2 -----------
132 Daan Schade Flevo Delta Kogel
Kogel_f
JJC2 - Kog...e Groep 2JJC2 - Kogel Finale -------------
133 Ruben Koning AV Gouda 60m
Hoog
JJC2 - 60mJJC2 - Hoog -------------
134 Indigo Tjan AV Gouda 60m
Ver
JJC2 - 60m -------------
135 Ezra Verboom HLLM 60mH
60mH_f
60mH_hf
Polshoog
JJC2 - 60mHJJC2 - 60mH FinaleJJC2 - 60m...ve FinaleJJC1 en J... Polshoog -----------
136 Klaas Jan ...osterbaan HRRR Hoog
--------------
137 Joost van Deudekom AV Lycurgus 60mH
60mH_hf
Hoog
Polshoog
JJC2 - 60mHJJC2 - 60m...ve FinaleJJC2 - HoogJJC1 en J... Polshoog -----------
138 Levi van Diest AV Lycurgus 800m
JJC2 - 800m --------------
139 Fabian Pusceddu AV Lycurgus 800m
JJC2 - 800m --------------
140 Duncan Steenbakker AV Lycurgus 1500m
JJC2 - 1500m --------------
141 Daniel van de Merwe NEAV 60m
60mH
JJC2 - 60mJJC2 - 60mH -------------
142 Owen Beuckens AV NOP 60mH
60mH_hf
Ver
Ver_f
JJC2 - 60mHJJC2 - 60m...ve FinaleJJC2 - Ver...e Groep 2JJC2 - Ver...en Finale -----------
143 Robin Boersma AV NOP 60mH
60mH_f
60mH_hf
Ver
Ver_f
JJC2 - 60mHJJC2 - 60mH FinaleJJC2 - 60m...ve FinaleJJC2 - Ver...e Groep 2JJC2 - Ver...en Finale ----------
144 Julian Jansen AV NOP 60mH
Hoog
JJC2 - 60mHJJC2 - Hoog -------------
145 Tom Roossink AV NOP 60m
60m_hf
800m
JJC2 - 60mJJC2 - 60m...ve FinaleJJC2 - 800m ------------
146 Tom Hoogeboom AV NOVA 1500m
JJC2 - 1500m --------------
147 Jacco Aalbregt Olympus `70 60m
Ver
JJC2 - 60mJJC2 - Ver...e Groep 1 -------------
148 Bo Herrewijnen Olympus `70 Kogel
Kogel_f
Polshoog
JJC2 - Kog...e Groep 2JJC2 - Kogel FinaleJJC1 en J... Polshoog ------------
149 Mart Hillebrand Olympus `70 Polshoog
--------------
150 Tibo Visser Parthenon 800m
JJC2 - 800m --------------
151 Stef Ploeg Pijnenburg 1500m
JJC2 - 1500m --------------
152 Pim Bakker AV Rijssen 800m
1500m
JJC2 - 800mJJC2 - 1500m -------------
153 Gijs Bakker AV Rijssen 1500m
JJC2 - 1500m --------------
154 Taro Swart AV Spiridon Kogel
JJC2 - Kog...e Groep 1 --------------
155 Robin van Opstal SPOB 60m
60m_hf
60mH
60mH_hf
Kogel
Kogel_f
JJC2 - 60mJJC2 - 60m...ve FinaleJJC2 - 60mHJJC2 - 60m...ve FinaleJJC2 - Kog...e Groep 2JJC2 - Kogel Finale ---------
156 Marijn de Wit SPOB 60mH
Hoog
JJC2 - 60mHJJC2 - Hoog -------------
157 Sjoerd Pastoor AV Sprint 60m
60m_f
60m_hf
Polshoog
JJC2 - 60mJJC2 - 60m FinaleJJC2 - 60m...ve FinaleJJC1 en J... Polshoog -----------
158 Stefan de Vries Start `78 800m
JJC2 - 800m --------------
159 Stan Nijhuis AV Trias Hoog
JJC2 - Hoog --------------
160 Joris Abelen AV Wijchen 60m
60m_hf
Kogel
JJC2 - 60mJJC2 - 60m...ve FinaleJJC2 - Kog...e Groep 2 ------------
161 Floris Brinkman AV34 1500m
Ver
JJC2 - 1500mJJC2 - Ver...e Groep 1 -------------
162 Bas Westerbroek AV34 60m
60m_hf
60mH
JJC2 - 60mJJC2 - 60m...ve FinaleJJC2 - 60mH ------------
163 Stephan van der Jagt AV `47 60m
60m_hf
800m
Ver
JJC2 - 60mJJC2 - 60m...ve FinaleJJC2 - 800mJJC2 - Ver...e Groep 2 -----------
164 Thomas Wassenaar AV `47 Kogel
Ver
JJC2 - Kog...e Groep 1JJC2 - Ver...e Groep 2 -------------
165 Bereket Petersen AV `56 800m
1500m
4x50m
JJC2 - 800mJJC2 - 1500m ------------
166 Bezuayehu Petersen AV `56 800m
1500m
4x50m
JJC2 - 800mJJC2 - 1500m ------------
167 Sten de Schrijver AV `56 60m
60m_hf
Kogel
JJC2 - 60mJJC2 - 60m...ve FinaleJJC2 - Kog...e Groep 2 ------------
168 Mees Prinsen AVA `70 Kogel
Kogel_f
JJC2 - Kog...e Groep 1JJC2 - Kogel Finale -------------
169 Jelle van Miltenburg BAV Hoog
JJC2 - Hoog --------------
170 Thijs van Miltenburg BAV 60mH
JJC2 - 60mH --------------
171 Koen Roskamp BAV 60mH
60mH_hf
Kogel
JJC2 - 60mHJJC2 - 60m...ve FinaleJJC2 - Kog...e Groep 2 ------------
172 Wessel Terpstra BAV 60m
800m
Kogel
JJC2 - 60mJJC2 - 800mJJC2 - Kog...e Groep 1 ------------
173 Haico Boer CAV Energie 1500m
JJC2 - 1500m --------------
174 Dushently Isenia CAV Energie 60m
60m_f
60m_hf
JJC2 - 60mJJC2 - 60m FinaleJJC2 - 60m...ve Finale ------------
175 Martijn Stok CAV Energie 60m
Ver
JJC2 - 60m -------------
176 Simcha van Collem Ciko `66 Kogel
Ver
JJC2 - Kog...e Groep 1JJC2 - Ver...e Groep 2 -------------
177 Antonnny Ediagbonya Ciko `66 Hoog
Polshoog
Ver
Ver_f
JJC2 - HoogJJC1 en J... PolshoogJJC2 - Ver...e Groep 1JJC2 - Ver...en Finale -----------
178 Arris van Deelen Climax 1500m
JJC2 - 1500m --------------
179 Dylan Langeveld DEM 800m
Kogel
Kogel_f
Ver
JJC2 - Kog...e Groep 2JJC2 - Kogel FinaleJJC2 - Ver...e Groep 1 -----------
180 Menno van den Broek DJA 800m
60mH
60mH_hf
JJC2 - 800mJJC2 - 60mHJJC2 - 60m...ve Finale ------------
181 Paavo de Leng DNMC 800m
1500m
JJC2 - 800mJJC2 - 1500m -------------
182 Felix Schillings DNMC 60m
60mH
JJC2 - 60mJJC2 - 60mH -------------
183 Tom Garming SPWS Kogel
Ver
JJC2 - Kog...e Groep 1JJC2 - Ver...e Groep 2 -------------
184 Jens Peeters Eindhoven 800m
JJC2 - 800m --------------
185 Sven Roosen Eindhoven 60mH
60mH_f
60mH_hf
Ver
Ver_f
JJC2 - 60mHJJC2 - 60mH FinaleJJC2 - 60m...ve FinaleJJC2 - Ver...e Groep 2JJC2 - Ver...en Finale ----------
186 Chiel Stikkelbroeck Eindhoven 800m
JJC2 - 800m --------------
187 Gabriël ...rnelissen GACH 60m
60m_f
60m_hf
60mH
60mH_hf
Ver
Ver_f
JJC2 - 60mJJC2 - 60m FinaleJJC2 - 60m...ve FinaleJJC2 - 60mHJJC2 - 60m...ve FinaleJJC2 - Ver...e Groep 1JJC2 - Ver...en Finale --------
188 Bram van der Laan GACH Kogel
Kogel_f
Ver
Ver_f
JJC2 - Kog...e Groep 2JJC2 - Kogel FinaleJJC2 - Ver...e Groep 1JJC2 - Ver...en Finale -----------
189 Eric Wolfrat GACH 60mH
Polshoog
JJC2 - 60mHJJC1 en J... Polshoog -------------
190 Finn van Pijkeren Groningen 800m
JJC2 - 800m --------------
191 David van der Lugt GVAC 60m
Ver
Ver_f
JJC2 - 60mJJC2 - Ver...e Groep 1JJC2 - Ver...en Finale ------------
192 Benjamin Coolen Haag 60mH
60mH_f
60mH_hf
Polshoog
Ver
Ver_f
JJC2 - 60mHJJC2 - 60mH FinaleJJC2 - 60m...ve FinaleJJC1 en J... PolshoogJJC2 - Ver...e Groep 2JJC2 - Ver...en Finale ---------
193 Ferrie Hamer Haag 800m
60mH
60mH_f
60mH_hf
Kogel
Kogel_f
JJC2 - 800mJJC2 - 60mHJJC2 - 60mH FinaleJJC2 - 60m...ve FinaleJJC2 - Kog...e Groep 2JJC2 - Kogel Finale ---------
194 Lucas de Leeuw Haag 60m
Hoog
JJC2 - 60mJJC2 - Hoog -------------
195 Dario Podda Haag 60m
60m_f
60m_hf
60mH
Kogel
Kogel_f
JJC2 - 60mJJC2 - 60m FinaleJJC2 - 60m...ve FinaleJJC2 - 60mHJJC2 - Kog...e Groep 2JJC2 - Kogel Finale ---------
197 Twan de Koning HLLS Kogel
Hoog
Ver
JJC2 - Kog...e Groep 1JJC2 - Ver...e Groep 2 ------------
198 Alexander Meijkamp HLLS 60m
60mH
JJC2 - 60mJJC2 - 60mH -------------
199 Christian Vermeulen HLLS 60m
60m_hf
Kogel
Ver
JJC2 - 60mJJC2 - 60m...ve FinaleJJC2 - Kog...e Groep 2JJC2 - Ver...e Groep 1 -----------
200 Sander van Elk Leiden 1500m
JJC2 - 1500m --------------
201 Casper Decates Nijmegen 60m
60m_hf
60mH
60mH_hf
JJC2 - 60mJJC2 - 60m...ve FinaleJJC2 - 60mHJJC2 - 60m...ve Finale -----------
202 Lars Rennings Nijmegen Kogel
JJC2 - Kog...e Groep 1 --------------
203 Janik Sillen Nijmegen Kogel
Hoog
JJC2 - Kog...e Groep 1 -------------
204 Najib Ali Hassan PAC 800m
JJC2 - 800m --------------
205 Ishan Baidjoe PAC 60m
60m_hf
JJC2 - 60mJJC2 - 60m...ve Finale -------------
206 Rogier Derksen PAC 60m
60m_hf
Ver
Ver_f
JJC2 - 60mJJC2 - 60m...ve FinaleJJC2 - Ver...e Groep 2JJC2 - Ver...en Finale -----------
207 Wessel den Engelse PAC Polshoog
JJC1 en J... Polshoog --------------
208 Cameron Grauwmeijer PAC 60m
60m_hf
Ver
JJC2 - 60mJJC2 - 60m...ve FinaleJJC2 - Ver...e Groep 1 ------------
209 Florian va...der Hoeff PAC Hoog
Polshoog
Ver
JJC2 - Ver...e Groep 1 ------------
210 Giovanni Homan PAC 60m
60mH
JJC2 - 60mJJC2 - 60mH -------------
211 Saso Jongen PAC 1500m
JJC2 - 1500m --------------
212 Josha Kasmir PAC 60m
60m_hf
Ver
JJC2 - 60mJJC2 - 60m...ve FinaleJJC2 - Ver...e Groep 1 ------------
213 Evert Rosbergen PAC 1500m
Ver
JJC2 - 1500mJJC2 - Ver...e Groep 1 -------------
214 Erik Stok PAC 800m
JJC2 - 800m --------------
215 Twan Vermeer PAC 800m
JJC2 - 800m --------------
216 Thijs de Wit PAC 60m
60m_hf
Ver
JJC2 - 60mJJC2 - 60m...ve FinaleJJC2 - Ver...e Groep 2 ------------
217 David Cairo Phanos 60mH
Polshoog
Ver
JJC2 - 60mHJJC2 - Ver...e Groep 2 ------------
218 Raphael Dobbelstein PH 800m
JJC2 - 800m --------------
219 Tijmen van Hal PH Hoog
--------------
220 Jasper Weevers PH 1500m
JJC2 - 1500m --------------
221 Béla Záborszky PH 800m
JJC2 - 800m --------------
222 Noah Lauwers RK HAV Kogel
Kogel_f
JJC2 - Kog...e Groep 1JJC2 - Kogel Finale -------------
223 Noah Chokri Rotterdam 60m
60m_f
60m_hf
60mH
60mH_f
60mH_hf
4x50m
JJC2 - 60mJJC2 - 60m FinaleJJC2 - 60m...ve FinaleJJC2 - 60mHJJC2 - 60mH FinaleJJC2 - 60m...ve Finale --------
224 Sharif Omoyele Rotterdam 60m
60m_f
60m_hf
60mH
60mH_f
60mH_hf
4x50m
JJC2 - 60mJJC2 - 60m FinaleJJC2 - 60m...ve FinaleJJC2 - 60mHJJC2 - 60mH FinaleJJC2 - 60m...ve Finale --------
225 Rik van der Haven Scorpio 60m
1500m
Ver
JJC2 - 60mJJC2 - 1500mJJC2 - Ver...e Groep 2 ------------
226 Stan Schipperen Scorpio 1500m
JJC2 - 1500m --------------
227 Fabian Biondina Spado Hoog
Ver
JJC2 - HoogJJC2 - Ver...e Groep 1 -------------
228 Stan de Deugd Spado 1500m
Polshoog
JJC2 - 1500m -------------
229 Sven Kolk Spado Hoog
JJC2 - Hoog --------------
230 Sam Versluijs Spado 60m
60mH
JJC2 - 60mJJC2 - 60mH -------------
231 Norbert Weijenberg Spado 1500m
JJC2 - 1500m --------------
232 Djoao Lobles SV Noordkop 1500m
JJC2 - 1500m --------------
233 Thies Coenen Swift Kogel
Kogel_f
JJC2 - Kog...e Groep 1JJC2 - Kogel Finale -------------
234 Luuk Mentink Taxandria Hoog
JJC2 - Hoog --------------
235 Jesse Hendriks THOR 1500m
JJC2 - 1500m --------------
236 Jim van Mook THOR Hoog
JJC2 - Hoog --------------
237 Floris van Dijk Typhoon 60mH
Ver
JJC2 - 60mHJJC2 - Ver...e Groep 2 -------------
238 Julian van Heiningen Typhoon 60m
Ver
JJC2 - 60mJJC2 - Ver...e Groep 1 -------------
239 Hristo Vermeer Typhoon 60m
60m_hf
Ver
Ver_f
JJC2 - 60mJJC2 - 60m...ve FinaleJJC2 - Ver...e Groep 1JJC2 - Ver...en Finale -----------
240 Indy Wekker U-Track 60m
60m_f
60m_hf
Ver
Ver_f
JJC2 - 60mJJC2 - 60m FinaleJJC2 - 60m...ve FinaleJJC2 - Ver...e Groep 1JJC2 - Ver...en Finale ----------
241 Lars Adriaanse Voorne 60m
60m_f
60m_hf
Ver
JJC2 - 60mJJC2 - 60m FinaleJJC2 - 60m...ve Finale -----------
1046 Riq de Wit Eindhoven 60m
800m
JJC2 - 60mJJC2 - 800m -------------
1047 Jasper Cobussen Eindhoven 60m
Hoog
JJC2 - 60mJJC2 - Hoog -------------
1050 Raoul van de Laar NEAV 60m
60m_hf
60mH
JJC2 - 60mJJC2 - 60m...ve FinaleJJC2 - 60mH ------------
1053 Sven Jansons Triathlon 60mH
60mH_f
60mH_hf
Ver
Ver_f
JJC2 - 60mHJJC2 - 60mH FinaleJJC2 - 60m...ve FinaleJJC2 - Ver...e Groep 2JJC2 - Ver...en Finale ----------

Verenigingen 'Jongens Junior C2'

VerenigingAfkortingAantal Deelnemers
Altis ALTS 1
Atledo ATLD 1
AV Athlos ATLS 1
AV Atverni ATVN 1
AV Cifla CFLA 2
AV Edam EDAM 1
AV Feniks FNKS 1
AV Flevo Delta FLDT 1
AV Gouda GOUD 2
AV Haarlemmermeer HLLM 1
AV Horror Sneek HRRR 1
AV Lycurgus LYCG 4
AV NEA-Volharding NEAV 2
AV NOP NOP 4
AV NOVA NOVA 1
AV Olympus `70 OL70 3
AV Parthenon PRTH 1
AV Pijnenburg PNBG 1
AV Rijssen RSSN 2
AV Spiridon SPRD 1
AV Spirit Oud Beijerland SPOB 2
AV Sprint SPRN 1
AV Start `78 ST78 1
AV Trias TRAS 1
AV Triathlon Triathlon 1
AV Wijchen WYCH 1
AV `34 Apeldoorn AV34 2
AV `47 AV47 2
AV `56 AV56 3
AVA `70 AV70 1
BAV BAV 4
CAV Energie ENRG 3
Ciko `66 CIKO 2
Climax CLMX 1
DEM DEM 1
DJA DJA 1
Dynamica ADSV DNMC 2
EAC De Sperwers SPWS 1
Eindhoven Atletiek EHAT 5
GAC Hilversum GACH 4
Groningen Atletiek GRNG 1
GVAC GVAC 1
Haag Atletiek HAAG 4
Hellas Utrecht HLLS 3
Leiden Atletiek LATL 1
Nijmegen Atletiek NYMG 3
PAC PAC 13
Phanos PHNS 1
Prins Hendrik PH 4
RK HAV RKHV 1
Rotterdam Atletiek RDAM 2
Scorpio SCRP 2
Spado SPDO 5
SV Noordkop NRDK 1
Swift Atletiek SWFT 1
Taxandria Atletiek TXND 1
THOR THOR 2
Typhoon TPHN 3
U-Track UTRK 1
Voorne Atletiek VRNE 1

Uitslagen 60 meter Jongens Junior C2

# Naam ResOBP
1 Gabriël ...rnelissen GACH 7,63Q 7,59
2 Dushently Isenia CAV Energie 7,64Q 7,99
2 Noah Chokri Rotterdam 7,64Q 7,65
4 Dario Podda Haag 7,65Q 7,64
5 Sharif Omoyele Rotterdam 7,69Q 7,76
6 Indy Wekker U-Track 7,77Q 7,89
7 Sjoerd Pastoor AV Sprint 7,78Q 7,77
8 Rogier Derksen PAC 7,80Q 7,73
8 Lars Adriaanse Voorne 7,80Q 7,68
10 Stephan van der Jagt AV `47 7,81Q 8,19
11 Cameron Grauwmeijer PAC 7,85Q 8,10
12 Raoul van de Laar NEAV 7,92Q 12,60
13 Hristo Vermeer Typhoon 7,95Q 7,94
13 Robin van Opstal SPOB 7,95Q 7,78
15 Thimo Henraat AV Feniks 8,00Q 8,07
16 Thijs de Wit PAC 8,01Q 8,12
17 Ishan Baidjoe PAC 8,02Q 7,99
17 Joris Abelen AV Wijchen 8,02q 8,18
19 Tom Roossink AV NOP 8,04q 8,17
20 Christian Vermeulen HLLS 8,05Q 8,13
21 Bas Westerbroek AV34 8,10q 8,20
22 Casper Decates Nijmegen 8,11q 8,39
23 Sten de Schrijver AV `56 8,18Q 8,13
24 Tim de Greef Altis 8,20 8,34
25 Josha Kasmir PAC 8,24Q 8,20
25 Julian van Heiningen Typhoon 8,24 8,46
27 Ruben Koning AV Gouda 8,26 8,34
28 Lucas de Leeuw Haag 8,29 8,48
29 Youri Fransen GACH 8,31 8,28
29 David van der Lugt GVAC 8,31 8,18
31 Giovanni Homan PAC 8,33 8,35
32 Daniel van de Merwe NEAV 8,46 8,39
33 Riq de Wit Eindhoven 8,51 13,38
34 Rik van der Haven Scorpio 8,77 8,94
35 Alexander Meijkamp HLLS 8,85 8,53
36 Sam Versluijs Spado 8,86 8,80
37 Wessel Terpstra BAV 9,10 9,22
38 Jacco Aalbregt Olympus `70 9,24 9,21
Felix Schillings DNMC DNS 9,13

Uitslagen 60 meter halve finale Jongens Junior C2

# Naam ResQm
1 Dario Podda Haag 7,45Q ---
2 Noah Chokri Rotterdam 7,56Q ---
3 Lars Adriaanse Voorne 7,65Q ---
4 Dushently Isenia CAV Energie 7,68Q ---
5 Sjoerd Pastoor AV Sprint 7,71Q ---
6 Gabriël ...rnelissen GACH 7,73Q ---
6 Sharif Omoyele Rotterdam 7,73q ---
8 Indy Wekker U-Track 7,77q ---
9 Rogier Derksen PAC 7,78 ---
10 Thimo Henraat AV Feniks 7,85 ---
11 Cameron Grauwmeijer PAC 7,86 ---
12 Stephan van der Jagt AV `47 7,92 ---
13 Ishan Baidjoe PAC 7,94 ---
14 Raoul van de Laar NEAV 7,98 ---
15 Hristo Vermeer Typhoon 8,00 ---
16 Bas Westerbroek AV34 8,04 ---
17 Thijs de Wit PAC 8,05 ---
18 Joris Abelen AV Wijchen 8,08 ---
19 Tom Roossink AV NOP 8,10 ---
19 Robin van Opstal SPOB 8,10 ---
Christian Vermeulen HLLS DNS ---
Josha Kasmir PAC DNS ---
Sten de Schrijver AV `56 DNS ---
Casper Decates Nijmegen DNS ---

Uitslagen 800 meter Jongens Junior C2

# Naam ResOBP
1 Najib Ali Hassan PAC 2:01,32 2:01,48
2 Tibo Visser Parthenon 2:03,53 2:07,41
3 Bereket Petersen AV `56 2:06,31 2:04,49
4 Bezuayehu Petersen AV `56 2:06,35 2:09,32
5 Henrik Kok AV Atverni 2:07,67 2:08,55
6 Jens Peeters Eindhoven 2:09,68 2:06,05
7 Ferrie Hamer Haag 2:10,76 2:12,86
8 Fabian Pusceddu AV Lycurgus 2:12,97 2:14,31
9 Tom Roossink AV NOP 2:16,08 2:15,29
10 Raphael Dobbelstein PH 2:16,16 2:16,61
11 Twan Vermeer PAC 2:16,95 2:19,14
12 Paavo de Leng DNMC 2:18,16 2:22,70
13 Erik Stok PAC 2:18,71 2:13,14
14 Thimo Henraat AV Feniks 2:19,80 2:19,11
15 Chiel Stikkelbroeck Eindhoven 2:20,99 2:27,97
16 Stefan de Vries Start `78 2:21,15 2:21,49
17 Riq de Wit Eindhoven 2:22,48 2:21,56
18 Menno van den Broek DJA 2:23,43 2:18,63
19 Stephan van der Jagt AV `47 2:27,89 2:20,35
20 Wessel Terpstra BAV 2:29,67 2:30,77
21 Béla Záborszky PH 2:29,78 ---
Pim Bakker AV Rijssen DNS 2:26,01

Uitslagen 1500 meter Jongens Junior C2

# Naam ResOBP
1 Stan Schipperen Scorpio 4:20,28 4:23,99
2 Bezuayehu Petersen AV `56 4:21,98 4:26,25
3 Bereket Petersen AV `56 4:22,03 4:20,22
4 Norbert Weijenberg Spado 4:23,35 4:27,44
5 Tom Hoogeboom AV NOVA 4:28,49 4:35,28
6 Jesse Hendriks THOR 4:30,38 4:28,60
7 Haico Boer CAV Energie 4:30,96 4:31,12
8 Joep Vermeulen AV Cifla 4:31,78 4:34,11
9 Duncan Steenbakker AV Lycurgus 4:32,70 4:52,47
10 Saso Jongen PAC 4:36,02 4:41,43
11 Pepijn Bartels AV Cifla 4:36,58 4:42,69
12 Sander van Elk Leiden 4:40,13 4:45,32
13 Paavo de Leng DNMC 4:40,48 4:49,09
14 Djoao Lobles SV Noordkop 4:42,43 4:33,90
15 Evert Rosbergen PAC 4:50,31 5:05,80
16 Arris van Deelen Climax 4:57,25 5:10,30
17 Floris Brinkman AV34 4:57,75 5:10,92
18 Gijs Bakker AV Rijssen 4:58,27 5:13,99
19 Stan de Deugd Spado 5:05,75 4:59,92
20 Stef Ploeg Pijnenburg 5:09,39 ---
21 Rik van der Haven Scorpio 5:10,86 5:29,90
Pim Bakker AV Rijssen DQ 4:59,78

Uitslagen 60 meter horden Jongens Junior C2

# Naam ResOBP
1 Benjamin Coolen Haag 8,69Q 8,83
2 Sven Jansons Triathlon 8,82Q 9,28
2 Sharif Omoyele Rotterdam 8,82Q 8,82
4 Noah Chokri Rotterdam 8,85Q 9,72
5 Ezra Verboom HLLM 8,88Q 9,64
6 Ferrie Hamer Haag 8,95Q 9,11
7 Phill Pols Atledo 8,98Q 9,04
8 Sven Roosen Eindhoven 9,02Q 9,02
9 Robin Boersma AV NOP 9,20Q 10,10
10 Koen Roskamp BAV 9,27Q 9,60
11 Robin van Opstal SPOB 9,29Q 9,35
12 Owen Beuckens AV NOP 9,41q 10,07
13 Gabriël ...rnelissen GACH 9,45Q 9,31
14 Joost van Deudekom AV Lycurgus 9,48q 9,47
15 Menno van den Broek DJA 9,51q ---
16 Casper Decates Nijmegen 9,59q DNS
17 Daniel van de Merwe NEAV 9,62 9,82
18 Marijn de Wit SPOB 9,68 11,22
19 Alexander Meijkamp HLLS 9,71 10,59
20 Raoul van de Laar NEAV 9,72 10,52
21 Eric Wolfrat GACH 9,78 9,75
22 David Cairo Phanos 9,92 10,05
23 Giovanni Homan PAC 9,94 10,15
24 Sam Versluijs Spado 10,13 10,80
25 Youri Fransen GACH 10,41 10,17
26 Bas Westerbroek AV34 10,78 10,80
27 Floris van Dijk Typhoon 11,23 ---
28 Thijs van Miltenburg BAV 11,26 12,78
29 Felix Schillings DNMC 12,87 11,43

Uitslagen 4 x 50m Jongens Junior C2

# Estafette Team Leden Tijd Punten
1 ATRspeed - JJC2 4 25,70 1

Uitslagen Kogelstoten 4 kilogram Jongens Junior C2

# Naam ResOBP
1 Phill Pols Atledo 13,02Q 13,25
2 Noah Lauwers RK HAV 12,88Q 12,39
3 Thies Coenen Swift 12,74Q 12,88
4 Bram van der Laan GACH 12,38Q 12,47
5 Ferrie Hamer Haag 12,34Q 11,31
6 Robin van Opstal SPOB 12,19Q 12,76
7 Daan Schade Flevo Delta 12,10Q 13,18
8 Dylan Langeveld DEM 11,99Q 11,85
9 Tim de Greef Altis 11,80Q 11,52
10 Mees Prinsen AVA `70 11,52Q 11,22
11 Dario Podda Haag 11,50Q 14,40
12 Bo Herrewijnen Olympus `70 11,42q 10,60
13 Taro Swart AV Spiridon 11,04 11,56
14 Koen Roskamp BAV 11,02 10,77
15 Joris Abelen AV Wijchen 10,20 10,42
16 Christian Vermeulen HLLS 9,86 9,88
17 Janik Sillen Nijmegen 9,85 7,72
18 Wessel Terpstra BAV 9,81 9,40
19 Sten de Schrijver AV `56 9,69 10,16
20 Tom Garming SPWS 9,43 7,90
21 Thomas Wassenaar AV `47 9,37 9,86
22 Lars Rennings Nijmegen 8,93 7,37
23 Twan de Koning HLLS 7,99 8,02

Uitslagen Verspringen Jongens Junior C2

# Naam ResOBP
1 Sven Jansons Triathlon 5,84Q 6,05
2 Indy Wekker U-Track 5,65Q 5,37
3 Benjamin Coolen Haag 5,62Q 5,60
3 Sven Roosen Eindhoven 5,62Q 5,67
5 Gabriël ...rnelissen GACH 5,60Q 5,49
6 Robin Boersma AV NOP 5,38q 5,32
7 Rogier Derksen PAC 5,35q 5,39
8 Owen Beuckens AV NOP 5,30q 5,13
9 Antonnny Ediagbonya Ciko `66 5,21q 5,74
10 Hristo Vermeer Typhoon 5,18q 5,28
11 Bram van der Laan GACH 5,16q 5,03
12 David van der Lugt GVAC 5,11q 5,19
13 Fabian Biondina Spado 5,09 5,33
14 Cameron Grauwmeijer PAC 5,06 4,95
15 Youri Fransen GACH 5,01 5,11
16 Tom Garming SPWS 4,97 4,94
17 Christian Vermeulen HLLS 4,88 4,95
18 David Cairo Phanos 4,77 4,37
19 Floris van Dijk Typhoon 4,75 4,69
20 Julian van Heiningen Typhoon 4,68 4,37
21 Josha Kasmir PAC 4,65 4,74
22 Thijs de Wit PAC 4,64 4,49
23 Evert Rosbergen PAC 4,60 4,66
23 Floris Brinkman AV34 4,60 4,50
25 Thimo Henraat AV Feniks 4,59 5,08
26 Stephan van der Jagt AV `47 4,55 4,93
27 Florian va...der Hoeff PAC 4,37 4,66
28 Twan de Koning HLLS 4,36 4,42
29 Toon Grooteboer AV Athlos 4,27 4,24
30 Thomas Wassenaar AV `47 4,24 4,64
31 Rik van der Haven Scorpio 4,13 3,93
32 Dylan Langeveld DEM 4,07 4,94
33 Jacco Aalbregt Olympus `70 3,70 3,88