Atleten 'Jongens Junior C1'

Snr Naam Onderdelen Startgroep 60m60m_hf60m_f800m1500m60mH60mH_hf60mH_f4x50mKogelKogel_fHoogPolshoogVerVer_f
1 Marcus Melenhorst Altis 60m
60m_f
60m_hf
60mH
60mH_hf
JJC1 - 60mJJC1 - 60m FinaleJJC1 - 60m...ve FinaleJJC1 - 60mHJJC1 - 60m...ve Finale ----------
2 Tim van der Leeden Arena 60m
60mH
Hoog
JJC1 - 60mJJC1 - 60mHJJC1 - Hoog ------------
3 Nigel Steenwinkel ARV Ilion 60m
60m_hf
60mH
60mH_hf
4x50m
JJC1 - 60mJJC1 - 60m...ve FinaleJJC1 - 60mHJJC1 - 60m...ve Finale ----------
4 Thomas Gonggrijp AL73 1500m
60mH
Hoog
JJC1 - 1500mJJC1 - 60mH ------------
5 Job Geerds AV 1923 60m
60mH
60mH_f
60mH_hf
Ver
JJC1 - 60mJJC1 - 60mHJJC1 - 60mH FinaleJJC1 - 60m...ve Finale ----------
6 Milan Biesheuvel AV Aalsmeer 800m
JJC1 - 800m --------------
7 Luc Franck ATOP 60mH
60mH_hf
JJC1 - 60mHJJC1 - 60m...ve Finale -------------
8 Sylvio Mulders ATOP 60m
60m_hf
JJC1 - 60mJJC1 - 60m...ve Finale -------------
9 Quinten van Ommen ATOP 60m
60m_f
60m_hf
Ver
Ver_f
JJC1 - 60mJJC1 - 60m FinaleJJC1 - 60m...ve FinaleJJC1 - Ver...e Groep 1JJC1 - Ver...en Finale ----------
10 Tomas Gerssen AV Astylos Kogel
Kogel_f
JJC1 - Kog...e Groep 1JJC1 - Kogel Finale -------------
11 Rick van Riel AV Attila 800m
JJC1 - 800m --------------
12 Wouter Benschop AV Atverni Hoog
Ver
JJC1 - Ver...e Groep 2 -------------
13 Vincent Bosman AV Atverni Kogel
Kogel_f
JJC1 - Kog...e Groep 1JJC1 - Kogel Finale -------------
14 Jesse Fokkenrood AV Atverni 800m
JJC1 - 800m --------------
15 Viggo Parol AV Atverni 1500m
JJC1 - 1500m --------------
16 Olivier Voschezang AV Atverni 800m
JJC1 - 800m --------------
17 Jochem van Dijk DKEV 800m
1500m
JJC1 - 800mJJC1 - 1500m -------------
18 Marnix Kolkman AV Edam 60mH
60mH_f
60mH_hf
Polshoog
JJC1 - 60mHJJC1 - 60mH FinaleJJC1 - 60m...ve FinaleJJC1 en J... Polshoog -----------
19 Gijs de Bruijne Flevo Delta 60mH
Hoog
JJC1 - 60mHJJC1 - Hoog -------------
20 Kjell de Groot Flevo Delta 800m
60mH
JJC1 - 800mJJC1 - 60mH -------------
21 Thijs Zoon Flevo Delta 800m
JJC1 - 800m --------------
22 Bent Braker AV Gouda Kogel
Ver
JJC1 - Kog...e Groep 2JJC1 - Ver...e Groep 1 -------------
23 Jochem Ribberink AV Gouda Kogel
JJC1 - Kog...e Groep 2 --------------
24 Liam Rietbroek AV Gouda 1500m
60mH
Ver
JJC1 - 1500mJJC1 - 60mHJJC1 - Ver...e Groep 2 ------------
25 Fedor de Pagter Hanzesport 60m
60m_hf
Kogel
Kogel_f
JJC1 - 60mJJC1 - 60m...ve FinaleJJC1 - Kog...e Groep 2JJC1 - Kogel Finale -----------
26 Hugo Schouten Hanzesport 60m
Hoog
JJC1 - 60mJJC1 - Hoog -------------
27 Sil de Jong Heerenveen 60m
Ver
JJC1 - 60mJJC1 - Ver...e Groep 1 -------------
28 Lennert Naeff Heerenveen Polshoog
Ver
JJC1 - Ver...e Groep 2 -------------
29 Romello Christiaan AV Hera 60m
60m_hf
Hoog
Ver
JJC1 - 60mJJC1 - 60m...ve FinaleJJC1 - Ver...e Groep 1 -----------
30 Koen Hoedjes AV Hera 60m
60m_f
60m_hf
Kogel
Kogel_f
JJC1 - 60mJJC1 - 60m FinaleJJC1 - 60m...ve FinaleJJC1 - Kog...e Groep 2JJC1 - Kogel Finale ----------
31 Enzo Meerstra Hollandia 60m
60m_f
60m_hf
Kogel
Kogel_f
JJC1 - 60mJJC1 - 60m FinaleJJC1 - 60m...ve FinaleJJC1 - Kog...e Groep 2JJC1 - Kogel Finale ----------
32 Thijmen van Es AV Hylas 60m
1500m
60mH
JJC1 - 60mJJC1 - 1500mJJC1 - 60mH ------------
33 Bram Klap AV Lycurgus 1500m
Kogel
JJC1 - 1500mJJC1 - Kog...e Groep 1 -------------
34 Angelo Visser NEAV 60m
1500m
JJC1 - 60mJJC1 - 1500m -------------
35 Ruben Rolvink Olympus `70 Kogel
Kogel_f
Hoog
Ver
JJC1 - Kog...e Groep 1JJC1 - Kogel FinaleJJC1 - HoogJJC1 - Ver...e Groep 2 -----------
36 Freek Weijman Pallas `67 60m
60m_hf
JJC1 - 60mJJC1 - 60m...ve Finale -------------
37 Diede Wit Pallas `67 800m
JJC1 - 800m --------------
38 Yannick de Burbure Parthenon 4x50m
Kogel
Kogel_f
Hoog
JJC1 - Kog...e Groep 1JJC1 - Kogel FinaleJJC1 - Hoog -----------
39 Duane van Dijkhuizen Parthenon 60mH
60mH_hf
4x50m
Polshoog
JJC1 - 60mHJJC1 - 60m...ve FinaleJJC1 en J... Polshoog -----------
40 Quinten van der Elst Parthenon 800m
4x50m
JJC1 - 800m -------------
41 Ivar De Koning Parthenon 60m
60m_hf
60mH
60mH_hf
4x50m
JJC1 - 60mJJC1 - 60m...ve FinaleJJC1 - 60mHJJC1 - 60m...ve Finale ----------
42 Tobias Steevensz AV Passaat 60m
60m_f
60m_hf
Ver
JJC1 - 60mJJC1 - 60m FinaleJJC1 - 60m...ve FinaleJJC1 - Ver...e Groep 1 -----------
43 Youp de Groot Pijnenburg 60m
60mH
Kogel
JJC1 - 60mJJC1 - 60mHJJC1 - Kog...e Groep 1 ------------
44 Merijn Kerens Pijnenburg 60m
60mH
Ver
JJC1 - 60mJJC1 - 60mHJJC1 - Ver...e Groep 1 ------------
45 Mathijs van Wessel Pijnenburg 60m
Ver
JJC1 - 60mJJC1 - Ver...e Groep 1 -------------
46 Matthijs v... den Belt AV Rijssen Ver
--------------
47 Laurence ten Brinke AV Rijssen 800m
1500m
JJC1 - 800mJJC1 - 1500m -------------
48 Niels Dennekamp AV Rijssen 800m
Ver
JJC1 - 800mJJC1 - Ver...e Groep 2 -------------
49 Jan Hiltjesdam AV Rijssen 1500m
JJC1 - 1500m --------------
50 Luc Kappert AV Rijssen 1500m
JJC1 - 1500m --------------
51 Mees Kappert AV Salland 60mH
60mH_f
60mH_hf
Ver
Ver_f
JJC1 - 60mHJJC1 - 60mH FinaleJJC1 - 60m...ve FinaleJJC1 - Ver...e Groep 2JJC1 - Ver...en Finale ----------
52 Quinten Chambliss AV Sparta 60m
60m_hf
JJC1 - 60mJJC1 - 60m...ve Finale -------------
53 Geordy Witmond SPLS 60m
60mH
Ver
JJC1 - 60mJJC1 - 60mHJJC1 - Ver...e Groep 2 ------------
54 Mathieu van Opstal SPOB 60m
60m_hf
Kogel
Kogel_f
JJC1 - 60mJJC1 - 60m...ve FinaleJJC1 - Kog...e Groep 2JJC1 - Kogel Finale -----------
55 Douwe Demoulin AV Sprint Hoog
Polshoog
JJC1 - HoogJJC1 en J... Polshoog -------------
56 Jochem Laurens AV Sprint 60m
800m
Kogel
Kogel_f
JJC1 - 60mJJC1 - 800mJJC1 - Kog...e Groep 2JJC1 - Kogel Finale -----------
57 Luco van Bergen Startbaan 1500m
JJC1 - 1500m --------------
58 Timme Koster AV Trias 60mH
60mH_hf
JJC1 - 60mHJJC1 - 60m...ve Finale -------------
59 Casper Peterse AV Trias 800m
Polshoog
JJC1 - 800m -------------
60 Joris van den Hoven Triathlon 60m
60m_hf
JJC1 - 60mJJC1 - 60m...ve Finale -------------
61 Ton van Mameren Triathlon 60mH
60mH_hf
Ver
Ver_f
JJC1 - 60mHJJC1 - 60m...ve FinaleJJC1 - Ver...e Groep 1JJC1 - Ver...en Finale -----------
62 Patrick Meskes Triathlon 60m
60m_hf
Kogel
Kogel_f
JJC1 - 60mJJC1 - 60m...ve FinaleJJC1 - Kog...e Groep 2JJC1 - Kogel Finale -----------
63 Imre Atmodimedjo AV34 800m
Ver
JJC1 - 800mJJC1 - Ver...e Groep 2 -------------
64 Yassine Bouaziz AV34 800m
60mH
Kogel
JJC1 - 800mJJC1 - 60mHJJC1 - Kog...e Groep 1 ------------
65 Noud van de Mast AV34 800m
Ver
JJC1 - 800mJJC1 - Ver...e Groep 2 -------------
66 Jasper Meijerink AV34 Kogel
Hoog
Ver
JJC1 - Kog...e Groep 2JJC1 - Ver...e Groep 1 ------------
67 Jasper van Zaanen AV34 1500m
Ver
JJC1 - 1500mJJC1 - Ver...e Groep 2 -------------
68 Robert de Graaf AV `56 1500m
4x50m
JJC1 - 1500m -------------
69 Stef Kapteijn AV `56 800m
4x50m
JJC1 - 800m -------------
70 Matthijs Roos AV `56 1500m
4x50m
JJC1 - 1500m -------------
71 Jorg van Sabben AV `56 4x50m
Kogel
JJC1 - Kog...e Groep 2 -------------
72 Wouter Schets AV `56 1500m
JJC1 - 1500m --------------
73 Maarten Debeij JSPR 60m
60m_f
60m_hf
60mH
60mH_f
60mH_hf
Hoog
JJC1 - 60mJJC1 - 60m FinaleJJC1 - 60m...ve FinaleJJC1 - 60mHJJC1 - 60mH FinaleJJC1 - 60m...ve FinaleJJC1 - Hoog --------
74 Bram van de Mars Cialfo Hoog
JJC1 - Hoog --------------
75 Wies Roemaat Ciko `66 60mH
Hoog
JJC1 - 60mHJJC1 - Hoog -------------
76 Lucas Van Bochoven Climax Hoog
--------------
77 Joram van ... Bospoort Climax Hoog
Ver
JJC1 - HoogJJC1 - Ver...e Groep 2 -------------
78 Max Botschuijver Climax Hoog
Ver
JJC1 - HoogJJC1 - Ver...e Groep 2 -------------
79 Harm Janssens DEM Polshoog
Ver
Ver_f
JJC1 - Ver...e Groep 1JJC1 - Ver...en Finale ------------
80 Jack Abernethy Eindhoven 800m
JJC1 - 800m --------------
81 Koen Duikersloot GACH Polshoog
JJC1 en J... Polshoog --------------
82 Tobias van Ee GACH 60m
60mH
Polshoog
JJC1 - 60mJJC1 - 60mHJJC1 en J... Polshoog ------------
83 Tom Fontani GACH 60m
Hoog
Ver
JJC1 - 60mJJC1 - Ver...e Groep 1 ------------
84 Thijmen Hakenkruger GACH Polshoog
JJC1 en J... Polshoog --------------
85 Sietse Kolnaar Groningen 60m
Ver
JJC1 - 60m -------------
86 Boas Okken Groningen 60m
Kogel
Hoog
JJC1 - 60mJJC1 - Kog...e Groep 2JJC1 - Hoog ------------
87 Jamie Verhagen Groningen 1500m
JJC1 - 1500m --------------
88 Timo den Hollander GVAC 60m
60m_hf
Kogel
JJC1 - 60mJJC1 - 60m...ve FinaleJJC1 - Kog...e Groep 2 ------------
89 Jules Frankenmolen Haag Kogel
Hoog
Ver
JJC1 - Kog...e Groep 1JJC1 - Ver...e Groep 2 ------------
90 Jasper Bertrand HLLS 800m
JJC1 - 800m --------------
91 Kai van Gaalen HLLS 60mH
60mH_f
60mH_hf
JJC1 - 60mHJJC1 - 60mH FinaleJJC1 - 60m...ve Finale ------------
92 Peter de Kruyff HLLS 60mH
60mH_f
60mH_hf
Ver
Ver_f
JJC1 - 60mHJJC1 - 60mH FinaleJJC1 - 60m...ve FinaleJJC1 - Ver...e Groep 2JJC1 - Ver...en Finale ----------
93 Lars Bosman Isala `96 Kogel
Kogel_f
Hoog
JJC1 - Kog...e Groep 1JJC1 - Kogel Finale ------------
94 Lex van Honschoten KAV Holland 800m
Ver
Ver_f
JJC1 - 800mJJC1 - Ver...e Groep 2JJC1 - Ver...en Finale ------------
95 Marnix van der Burg Leiden 60m
60m_f
60m_hf
Ver
JJC1 - 60mJJC1 - 60m FinaleJJC1 - 60m...ve FinaleJJC1 - Ver...e Groep 1 -----------
96 Timi van Schalkwijk Nijmegen 60m
60m_hf
60mH
60mH_f
60mH_hf
JJC1 - 60mJJC1 - 60m...ve FinaleJJC1 - 60mHJJC1 - 60mH FinaleJJC1 - 60m...ve Finale ----------
97 Koen van der Aa PAC 60m
60mH
JJC1 - 60mJJC1 - 60mH -------------
98 Lucas Burgers PAC 60m
Ver
JJC1 - 60mJJC1 - Ver...e Groep 1 -------------
99 Ruben Claus PAC 60mH
Polshoog
Ver
JJC1 - 60mHJJC1 - Ver...e Groep 2 ------------
100 Karsten Duys PAC 60m
Hoog
Ver
JJC1 - 60mJJC1 - HoogJJC1 - Ver...e Groep 1 ------------
101 Isiah Emanuelson PAC 60m
60m_f
60m_hf
Ver
Ver_f
JJC1 - 60mJJC1 - 60m FinaleJJC1 - 60m...ve FinaleJJC1 - Ver...e Groep 1JJC1 - Ver...en Finale ----------
102 Mark Heiden PAC 60mH
60mH_f
60mH_hf
Ver
Ver_f
JJC1 - 60mHJJC1 - 60mH FinaleJJC1 - 60m...ve FinaleJJC1 - Ver...e Groep 2JJC1 - Ver...en Finale ----------
103 Tijmen Hermse PAC Kogel
Polshoog
Ver
JJC1 - Kog...e Groep 1JJC1 en J... PolshoogJJC1 - Ver...e Groep 2 ------------
104 Sander Ni...wenhuijse PAC 60m
Ver
JJC1 - 60mJJC1 - Ver...e Groep 1 -------------
105 Alex Taal PAC 800m
JJC1 - 800m --------------
106 Jelani James Phanos 800m
1500m
JJC1 - 1500m -------------
107 Julius Geertsma PH 60m
60m_hf
Ver
Ver_f
JJC1 - 60mJJC1 - 60m...ve FinaleJJC1 - Ver...e Groep 1JJC1 - Ver...en Finale -----------
108 Floris Nolet PH Hoog
Ver
Ver_f
JJC1 - HoogJJC1 - Ver...e Groep 1JJC1 - Ver...en Finale ------------
109 Kai van Tilburg PH 800m
JJC1 - 800m --------------
110 Max van Velzen PH 60m
60m_hf
Ver
JJC1 - 60mJJC1 - 60m...ve FinaleJJC1 - Ver...e Groep 1 ------------
111 Rick Verhoeven PH Kogel
Kogel_f
Hoog
JJC1 - Kog...e Groep 1JJC1 - Kogel FinaleJJC1 - Hoog ------------
112 Thijmen van Leeuwen SAV 800m
JJC1 - 800m --------------
113 Kep Schouenberg Scopias 60m
Kogel
Ver
JJC1 - 60mJJC1 - Kog...e Groep 2 ------------
114 Lars Laros Scorpio 1500m
JJC1 - 1500m --------------
115 Thom Schipperen Scorpio 60m
60m_hf
60mH
60mH_hf
JJC1 - 60mJJC1 - 60m...ve FinaleJJC1 - 60mHJJC1 - 60m...ve Finale -----------
116 Ramon Biondina Spado Ver
JJC1 - Ver...e Groep 2 --------------
117 Jip Haest Spado 60mH
4x50m
Polshoog
JJC1 en J... Polshoog ------------
118 Marvin Lamers THOR Hoog
Ver
Ver_f
JJC1 - HoogJJC1 - Ver...e Groep 2JJC1 - Ver...en Finale ------------
119 Jochem van Boekel Typhoon 60m
Ver
JJC1 - 60mJJC1 - Ver...e Groep 1 -------------
120 Brik van Dusseldorp Typhoon 800m
JJC1 - 800m --------------
121 Thomas Knoop Typhoon Kogel
JJC1 - Kog...e Groep 1 --------------
122 Luc Krawczyk VRT 800m
JJC1 - 800m --------------
1056 Daan Gestel DVTR 60m
60m_hf
Kogel
Ver
Ver_f
JJC1 - 60mJJC1 - 60m...ve FinaleJJC1 - Kog...e Groep 2JJC1 - Ver...e Groep 1JJC1 - Ver...en Finale ----------

Verenigingen 'Jongens Junior C1'

VerenigingAfkortingAantal Deelnemers
Altis ALTS 1
Arena Atletiek ARNA 1
ARV Ilion ILIO 1
Atletico `73 AL73 1
AV 1923 AV23 1
AV Aalsmeer ALSM 1
AV Achilles Top ATOP 3
AV Astylos ASTL 1
AV Attila ATTL 1
AV Atverni ATVN 5
AV Daventria 1906 DVTR 1
AV DOKEV Anna Paulowna DKEV 1
AV Edam EDAM 1
AV Flevo Delta FLDT 3
AV Gouda GOUD 3
AV Hanzesport HNZS 2
AV Heerenveen HRVN 2
AV Hera HERA 2
AV Hollandia HLLD 1
AV Hylas HYLS 1
AV Lycurgus LYCG 1
AV NEA-Volharding NEAV 1
AV Olympus `70 OL70 1
AV Pallas `67 PL67 2
AV Parthenon PRTH 4
AV Passaat PSST 1
AV Pijnenburg PNBG 3
AV Rijssen RSSN 5
AV Salland SLLN 1
AV Sparta SPRT 1
AV Spirit Lelystad SPLS 1
AV Spirit Oud Beijerland SPOB 1
AV Sprint SPRN 2
AV Startbaan STBN 1
AV Trias TRAS 2
AV Triathlon Triathlon 3
AV `34 Apeldoorn AV34 5
AV `56 AV56 5
AV `t Jasper Sport JSPR 1
Cialfo CLFO 1
Ciko `66 CIKO 1
Climax CLMX 3
DEM DEM 1
Eindhoven Atletiek EHAT 1
GAC Hilversum GACH 4
Groningen Atletiek GRNG 3
GVAC GVAC 1
Haag Atletiek HAAG 1
Hellas Utrecht HLLS 3
Isala `96 ISLA 1
KAV Holland KAVH 1
Leiden Atletiek LATL 1
Nijmegen Atletiek NYMG 1
PAC PAC 9
Phanos PHNS 1
Prins Hendrik PH 5
SAV SAV 1
Scopias Atletiek SCPS 1
Scorpio SCRP 2
Spado SPDO 2
THOR THOR 1
Typhoon TPHN 3
Venloop Running Team VRT 1

Uitslagen 60 meter Jongens Junior C1

# Naam ResOBP
1 Koen Hoedjes AV Hera 7,55Q 7,58
2 Isiah Emanuelson PAC 7,67Q 7,56
3 Marnix van der Burg Leiden 7,84Q 7,81
4 Quinten van Ommen ATOP 7,85Q 8,24
5 Maarten Debeij JSPR 7,86Q 7,86
6 Nigel Steenwinkel ARV Ilion 7,93Q 7,95
7 Marcus Melenhorst Altis 7,94Q 8,63
8 Enzo Meerstra Hollandia 8,08Q 8,02
9 Freek Weijman Pallas `67 8,10Q 8,24
10 Romello Christiaan AV Hera 8,16Q 8,20
11 Joris van den Hoven Triathlon 8,21Q 8,30
12 Mathieu van Opstal SPOB 8,22Q 8,23
13 Daan Gestel DVTR 8,23Q 8,43
14 Thom Schipperen Scorpio 8,25Q 8,57
14 Fedor de Pagter Hanzesport 8,25q 8,53
16 Tobias Steevensz AV Passaat 8,26Q 8,54
17 Max van Velzen PH 8,31Q 8,48
18 Timi van Schalkwijk Nijmegen 8,32q 8,44
19 Sylvio Mulders ATOP 8,36Q 8,20
20 Quinten Chambliss AV Sparta 8,38Q 8,53
21 Julius Geertsma PH 8,39q 8,50
22 Patrick Meskes Triathlon 8,46q 8,44
23 Timo den Hollander GVAC 8,47q 8,56
24 Ivar De Koning Parthenon 8,48q 8,40
25 Sander Ni...wenhuijse PAC 8,49 8,61
26 Angelo Visser NEAV 8,51 8,59
27 Lucas Burgers PAC 8,53 8,31
28 Sil de Jong Heerenveen 8,56 8,41
29 Jochem Laurens AV Sprint 8,58 9,37
30 Geordy Witmond SPLS 8,59 9,01
31 Tobias van Ee GACH 8,60 8,62
32 Hugo Schouten Hanzesport 8,64 9,14
33 Mathijs van Wessel Pijnenburg 8,70 8,70
34 Sietse Kolnaar Groningen 8,80 9,21
35 Thijmen van Es AV Hylas 8,81 8,91
36 Karsten Duys PAC 8,86 8,89
37 Boas Okken Groningen 8,89 8,96
38 Koen van der Aa PAC 8,98 9,12
38 Tim van der Leeden Arena 8,98 8,95
40 Jochem van Boekel Typhoon 9,21 9,38
41 Tom Fontani GACH 9,24 9,36
42 Merijn Kerens Pijnenburg 9,25 8,88
43 Youp de Groot Pijnenburg 9,95 10,22

Uitslagen 60 meter halve finale Jongens Junior C1

# Naam ResOBP
1 Koen Hoedjes AV Hera 7,64Q ---
2 Isiah Emanuelson PAC 7,70Q ---
3 Marnix van der Burg Leiden 7,85Q ---
4 Quinten van Ommen ATOP 7,87Q ---
5 Marcus Melenhorst Altis 8,03Q ---
6 Maarten Debeij JSPR 8,04Q ---
7 Enzo Meerstra Hollandia 8,07q ---
8 Tobias Steevensz AV Passaat 8,12q ---
9 Nigel Steenwinkel ARV Ilion 8,12 ---
10 Freek Weijman Pallas `67 8,18 ---
11 Romello Christiaan AV Hera 8,23 ---
12 Mathieu van Opstal SPOB 8,28 ---
13 Daan Gestel DVTR 8,34 ---
14 Joris van den Hoven Triathlon 8,35 ---
15 Sylvio Mulders ATOP 8,44 ---
15 Thom Schipperen Scorpio 8,44 ---
17 Quinten Chambliss AV Sparta 8,45 ---
17 Timi van Schalkwijk Nijmegen 8,45 ---
19 Max van Velzen PH 8,46 ---
20 Fedor de Pagter Hanzesport 8,49 ---
21 Timo den Hollander GVAC 8,53 ---
22 Patrick Meskes Triathlon 8,54 ---
23 Julius Geertsma PH 8,56 ---
24 Ivar De Koning Parthenon 8,64 ---

Uitslagen 800 meter Jongens Junior C1

# Naam ResOBP
1 Brik van Dusseldorp Typhoon 2:09,95 2:13,47
2 Rick van Riel AV Attila 2:10,12 2:16,09
3 Jesse Fokkenrood AV Atverni 2:10,42 2:10,73
4 Jochem van Dijk DKEV 2:18,10 2:26,32
5 Stef Kapteijn AV `56 2:19,85 2:19,52
6 Lex van Honschoten KAV Holland 2:21,08 2:35,19
7 Jack Abernethy Eindhoven 2:21,76 2:23,99
8 Thijmen van Leeuwen SAV 2:21,93 2:23,02
9 Niels Dennekamp AV Rijssen 2:24,77 2:32,35
10 Kjell de Groot Flevo Delta 2:24,79 2:25,16
11 Alex Taal PAC 2:26,91 2:22,36
12 Jochem Laurens AV Sprint 2:27,15 2:22,83
13 Casper Peterse AV Trias 2:27,66 2:27,90
14 Yassine Bouaziz AV34 2:28,52 2:22,70
15 Noud van de Mast AV34 2:31,26 2:27,90
16 Milan Biesheuvel AV Aalsmeer 2:32,21 2:25,62
17 Kai van Tilburg PH 2:33,63 2:21,90
18 Jasper Bertrand HLLS 2:35,32 2:36,45
19 Diede Wit Pallas `67 2:35,56 2:21,15
20 Quinten van der Elst Parthenon 2:39,33 2:49,76
21 Laurence ten Brinke AV Rijssen 2:40,03 2:43,50
22 Olivier Voschezang AV Atverni 2:40,07 2:37,77
23 Imre Atmodimedjo AV34 2:46,75 2:48,04
Thijs Zoon Flevo Delta DQ 2:19,55

Uitslagen 60 meter horden Jongens Junior C1

# Naam ResOBP
1 Kai van Gaalen HLLS 8,99Q 8,87
2 Mark Heiden PAC 9,13Q 9,62
3 Mees Kappert AV Salland 9,15Q 9,51
4 Nigel Steenwinkel ARV Ilion 9,37Q 10,00
5 Maarten Debeij JSPR 9,38Q 9,45
5 Timi van Schalkwijk Nijmegen 9,38Q 9,74
7 Marnix Kolkman AV Edam 9,43Q 9,61
8 Peter de Kruyff HLLS 9,52Q 9,32
9 Timme Koster AV Trias 9,72Q 9,84
10 Job Geerds AV 1923 9,81Q 9,65
11 Thom Schipperen Scorpio 9,83q ---
12 Luc Franck ATOP 9,87q 10,31
13 Marcus Melenhorst Altis 10,15Q 10,70
14 Ton van Mameren Triathlon 10,18q 10,08
15 Ivar De Koning Parthenon 10,22q 9,80
16 Tobias van Ee GACH 10,24 10,43
17 Duane van Dijkhuizen Parthenon 10,25Q 9,80
18 Kjell de Groot Flevo Delta 10,42 10,81
19 Geordy Witmond SPLS 10,64 10,94
20 Thomas Gonggrijp AL73 10,76 14,60
21 Koen van der Aa PAC 10,81 11,08
22 Liam Rietbroek AV Gouda 10,94 11,18
23 Wies Roemaat Ciko `66 10,97 11,56
24 Ruben Claus PAC 11,03 11,25
25 Tim van der Leeden Arena 11,20 11,30
26 Yassine Bouaziz AV34 11,35 10,40
26 Gijs de Bruijne Flevo Delta 11,35 11,00
28 Merijn Kerens Pijnenburg 11,65 12,04
29 Thijmen van Es AV Hylas 12,34 ---
30 Youp de Groot Pijnenburg 13,26 ---

Uitslagen 4 x 50m Jongens Junior C1

# Estafette Team Leden Tijd Punten
1 Team AV'56 AV `56 - JJC1 4 29,11 2
2 AV Parthenon AV Parthenon - JJC1 4 DQ 0

Uitslagen Kogelstoten 4 kilogram Jongens Junior C1

# Naam ResOBP
1 Koen Hoedjes AV Hera 13,18Q 13,61
2 Fedor de Pagter Hanzesport 11,32Q 12,31
3 Ruben Rolvink Olympus `70 10,90Q 11,29
3 Mathieu van Opstal SPOB 10,90Q 11,97
5 Tomas Gerssen AV Astylos 10,70Q 12,57
6 Yannick de Burbure Parthenon 10,58Q 10,72
7 Enzo Meerstra Hollandia 9,87q 11,29
8 Patrick Meskes Triathlon 9,55q 9,53
9 Rick Verhoeven PH 9,29q 9,24
10 Vincent Bosman AV Atverni 9,20q 9,25
11 Jochem Laurens AV Sprint 9,15q 9,07
12 Lars Bosman Isala `96 9,12q 10,00
13 Daan Gestel DVTR 9,09 10,95
14 Yassine Bouaziz AV34 8,84 8,95
15 Jules Frankenmolen Haag 8,78 9,67
16 Bent Braker AV Gouda 8,69 9,55
17 Thomas Knoop Typhoon 8,54 ---
18 Tijmen Hermse PAC 8,42 7,58
19 Timo den Hollander GVAC 8,37 8,63
20 Bram Klap AV Lycurgus 7,82 7,92
21 Jasper Meijerink AV34 7,68 7,47
22 Boas Okken Groningen 7,61 8,03
23 Youp de Groot Pijnenburg 7,27 7,06
24 Jorg van Sabben AV `56 6,49 7,66

Uitslagen Polsstokhoogspringen Jongens Junior C1

# Naam ResOBP
1 Marnix Kolkman AV Edam 3,20 3,00
2 Duane van Dijkhuizen Parthenon 3,10 3,20
3 Jip Haest Spado 2,80 2,50
4 Koen Duikersloot GACH 2,50 2,40
4 Tobias van Ee GACH 2,50 2,40
6 Douwe Demoulin AV Sprint 2,20 2,25
7 Thijmen Hakenkruger GACH 2,10 2,10
7 Tijmen Hermse PAC 2,10 2,00

Uitslagen Verspringen Jongens Junior C1

# Naam ResOBP
1 Quinten van Ommen ATOP 5,47Q 5,05
2 Mees Kappert AV Salland 5,26Q 5,36
3 Floris Nolet PH 5,23Q 5,24
4 Peter de Kruyff HLLS 5,17Q 5,03
5 Marvin Lamers THOR 5,15Q 5,14
6 Mark Heiden PAC 5,12Q 5,20
7 Ton van Mameren Triathlon 5,11Q 5,14
7 Harm Janssens DEM 5,11Q 5,26
9 Lex van Honschoten KAV Holland 5,02Q 5,07
9 Isiah Emanuelson PAC 5,02Q 5,20
11 Daan Gestel DVTR 4,93q 4,76
12 Julius Geertsma PH 4,81q 4,75
13 Ramon Biondina Spado 4,78 4,76
14 Mathijs van Wessel Pijnenburg 4,76 4,73
14 Joram van ... Bospoort Climax 4,76 4,93
16 Niels Dennekamp AV Rijssen 4,75 4,61
17 Marnix van der Burg Leiden 4,73 5,03
18 Liam Rietbroek AV Gouda 4,67 4,70
19 Geordy Witmond SPLS 4,65 4,58
19 Max Botschuijver Climax 4,65 4,60
21 Jasper van Zaanen AV34 4,64 4,63
22 Wouter Benschop AV Atverni 4,60 4,44
23 Jules Frankenmolen Haag 4,57 4,44
24 Max van Velzen PH 4,56 4,85
25 Bent Braker AV Gouda 4,55 4,10
26 Ruben Rolvink Olympus `70 4,54 4,41
27 Karsten Duys PAC 4,46 4,41
28 Sander Ni...wenhuijse PAC 4,41 4,43
28 Jochem van Boekel Typhoon 4,41 4,45
28 Noud van de Mast AV34 4,41 4,27
31 Lennert Naeff Heerenveen 4,34 4,12
31 Sil de Jong Heerenveen 4,34 4,31
33 Tobias Steevensz AV Passaat 4,33 4,26
34 Jasper Meijerink AV34 4,30 4,44
35 Tijmen Hermse PAC 4,29 4,50
36 Lucas Burgers PAC 4,24 4,15
37 Ruben Claus PAC 4,00 4,11
38 Romello Christiaan AV Hera 3,76 4,18
39 Tom Fontani GACH 3,73 3,79
40 Merijn Kerens Pijnenburg 3,70 3,70
41 Imre Atmodimedjo AV34 3,60 3,71