Atleten 'Meisjes Junior D2'

Snr Naam Onderdelen Startgroep 60m60m_hf60m_f600m1000m60mH60mH_hf60mH_f4x50mKogelKogel_fHoogPolshoogVerVer_f
922 Floor Dijkstra AAC `61 4x50m
Hoog
Ver
Ver_f
MJD2 - Ver...e Groep 1MJD2 - Ver...en Finale -----------
923 Rozemarie Fokkema AAC `61 60m
60m_hf
600m
4x50m
Hoog
MJD2 - 60mMJD2 - 60m...ve FinaleMJD2 - 600mMJD2 - Hoog ----------
925 Amber Slomp AAC `61 60m
600m
Hoog
MJD2 - 60mMJD2 - 600m ------------
926 Denise Zanferrari AAC `61 60m
60mH
Ver
MJD2 - 60mH ------------
927 Azualjok Agok AAV `36 600m
Kogel
Kogel_f
MJD2 - 600mMJD2 - Kog...iegroep 2MJD2 - Kog...en Finale ------------
928 Sylvie van...r Giessen AAV `36 60m
60m_hf
Ver
MJD2 - 60mMJD2 - 60m...ve FinaleMJD2 - Ver...e Groep 2 ------------
929 Sindy de Bruijn AKU 60m
60m_hf
4x50m
Hoog
Ver
MJD2 - 60mMJD2 - 60m...ve FinaleMJD2 - HoogMJD2 - Ver...e Groep 2 ----------
930 Kim Lutgendorp Almere `81 60mH
Hoog
MJD2 - Hoog -------------
931 Nadieh Meerman Almere `81 60mH
60mH_hf
Kogel
Ver
MJD2 - 60mHMJD2 - 60m...ve FinaleMJD2 - Kog...iegroep 2MJD2 - Ver...e Groep 2 -----------
932 Janneke van Hofslot Altis 600m
1000m
MJD2 - 600mMJD2 - 1000m -------------
933 Carmen Huikeshoven Altis 60m
1000m
MJD2 - 60mMJD2 - 1000m -------------
934 Loïs Kok Altis 1000m
MJD2 - 1000m --------------
935 Amara Nnadi Altis 60m
60m_f
60m_hf
600m
MJD2 - 60mMJD2 - 60m FinaleMJD2 - 60m...ve FinaleMJD2 - 600m -----------
936 Ellis de Vries Altis 60m
Ver
MJD2 - 60mMJD2 - Ver...e Groep 1 -------------
937 Denise Arisa ARV Ilion 60m
60m_f
60m_hf
60mH
60mH_f
60mH_hf
Hoog
MJD2 - 60mMJD2 - 60m FinaleMJD2 - 60m...ve FinaleMJD2 - 60mHMJD2 - 60mH FinaleMJD2 - 60m...ve FinaleMJD2 - Hoog --------
938 Alysée Lester ARV Ilion 60m
60m_f
60m_hf
60mH
60mH_f
60mH_hf
4x50m
Kogel
Kogel_f
MJD2 - 60mMJD2 - 60m FinaleMJD2 - 60m...ve FinaleMJD2 - 60mHMJD2 - 60mH FinaleMJD2 - 60m...ve FinaleMJD2 - Kog...iegroep 2MJD2 - Kog...en Finale ------
939 Anne ter Horst Atledo Kogel
MJD2 - Kog...iegroep 2 --------------
940 Tess ter Haar AV Athlos 60m
Ver
MJD2 - 60mMJD2 - Ver...e Groep 2 -------------
941 Rosa Molenberg AV Athlos 60m
600m
MJD2 - 60mMJD2 - 600m -------------
942 Floor Alessie AV Attila 60mH
60mH_f
60mH_hf
Hoog
MJD2 - 60mHMJD2 - 60mH FinaleMJD2 - 60m...ve FinaleMJD2 - Hoog -----------
943 Carlijn de Bie AV Atverni 600m
MJD2 - 600m --------------
944 Sara Schouten AV Atverni 1000m
MJD2 - 1000m --------------
945 Sanne Schouten AV Atverni 1000m
MJD2 - 1000m --------------
946 Des Hatzmann De Gemzen Kogel
MJD2 - Kog...iegroep 2 --------------
947 Evelien va...Houweling De Gemzen 60m
60mH
60mH_hf
4x50m
MJD2 - 60mMJD2 - 60mHMJD2 - 60m...ve Finale -----------
948 Jadaly Benn AV Feniks 60m
60m_f
60m_hf
Kogel
Ver
MJD2 - 60mMJD2 - 60m FinaleMJD2 - 60m...ve FinaleMJD2 - Kog...iegroep 1MJD2 - Ver...e Groep 1 ----------
949 Charlotte Emanuel AV Feniks 60m
60m_f
60m_hf
Kogel
Kogel_f
MJD2 - 60mMJD2 - 60m FinaleMJD2 - 60m...ve FinaleMJD2 - Kog...iegroep 2MJD2 - Kog...en Finale ----------
950 Truus Lut... ndombaxi Flevo Delta 60m
600m
MJD2 - 600m -------------
951 Mette van der Meer Flevo Delta 60mH
60mH_f
60mH_hf
Ver
Ver_f
MJD2 - 60mHMJD2 - 60mH FinaleMJD2 - 60m...ve FinaleMJD2 - Ver...e Groep 2MJD2 - Ver...en Finale ----------
952 Pien van Berk AV Gouda 60mH
Hoog
Ver
MJD2 - 60mHMJD2 - HoogMJD2 - Ver...e Groep 2 ------------
953 Mieke van de Pasch AV Gouda 60m
60mH
60mH_hf
Kogel
Kogel_f
MJD2 - 60mMJD2 - 60mHMJD2 - 60m...ve FinaleMJD2 - Kog...iegroep 2MJD2 - Kog...en Finale ----------
954 Isabel van Steenwijk AV Gouda 60m
1000m
60mH
MJD2 - 1000mMJD2 - 60mH ------------
955 Sara Bloem Hanzesport 60m
60m_hf
Ver
MJD2 - 60mMJD2 - 60m...ve FinaleMJD2 - Ver...e Groep 2 ------------
956 Juliet Diederen Hanzesport 600m
60mH
60mH_hf
Ver
MJD2 - 600mMJD2 - 60mHMJD2 - 60m...ve FinaleMJD2 - Ver...e Groep 1 -----------
957 Maaike Ross Hanzesport 1000m
4x50m
MJD2 - 1000m -------------
958 Anke Binnema Heerenveen 60mH
60mH_hf
Hoog
Ver
Ver_f
MJD2 - 60mHMJD2 - 60m...ve FinaleMJD2 - HoogMJD2 - Ver...e Groep 1MJD2 - Ver...en Finale ----------
959 Sabrina Kim Cruden Heerenveen 60mH
60mH_hf
Kogel
Ver
Ver_f
MJD2 - 60mHMJD2 - 60m...ve FinaleMJD2 - Kog...iegroep 2MJD2 - Ver...e Groep 2MJD2 - Ver...en Finale ----------
960 Brecht Frensel Heerenveen 1000m
MJD2 - 1000m --------------
961 Femke Jonker AV Hera 60m
60mH
60mH_hf
Ver
Ver_f
MJD2 - 60mHMJD2 - 60m...ve FinaleMJD2 - Ver...e Groep 1MJD2 - Ver...en Finale ----------
962 Ike Donkers AV Holten 1000m
MJD2 - 1000m --------------
963 Elisa Babucci NEAV 60m
Kogel
Ver
MJD2 - Kog...iegroep 2MJD2 - Ver...e Groep 1 ------------
964 Julia Jongejeugd NEAV 4x50m
Kogel
Hoog
Ver
MJD2 - Kog...iegroep 1 -----------
965 Robin Kuller NEAV Kogel
MJD2 - Kog...iegroep 1 --------------
966 Eline Mast NEAV 600m
1000m
MJD2 - 600mMJD2 - 1000m -------------
967 Rosaly Zomerdijk NEAV 60m
60m_hf
4x50m
MJD2 - 60mMJD2 - 60m...ve Finale ------------
968 Maureen Louws AV NOP 60m
60m_f
60m_hf
Ver
Ver_f
MJD2 - 60mMJD2 - 60m FinaleMJD2 - 60m...ve FinaleMJD2 - Ver...e Groep 2MJD2 - Ver...en Finale ----------
969 Maaike Nagtegaal AV NOP 60m
Ver
MJD2 - 60mMJD2 - Ver...e Groep 2 -------------
970 Jasmijn van den Bos Olympus `70 60m
60mH
Kogel
MJD2 - 60mMJD2 - 60mHMJD2 - Kog...iegroep 2 ------------
971 Ilse van der Drift Olympus `70 60m
Kogel
Ver
MJD2 - 60mMJD2 - Kog...iegroep 1MJD2 - Ver...e Groep 1 ------------
972 Eva van der Valk Olympus `70 60m
Kogel
Ver
MJD2 - 60mMJD2 - Kog...iegroep 2MJD2 - Ver...e Groep 2 ------------
973 Lara van der Waal Olympus `70 60m
600m
60mH
Kogel
MJD2 - 60mMJD2 - 600mMJD2 - Kog...iegroep 1 -----------
974 Yara Wessels Parthenon 60m
60m_hf
MJD2 - 60mMJD2 - 60m...ve Finale -------------
976 Safira den Oudsten AV Spiridon 600m
Kogel
MJD2 - 600mMJD2 - Kog...iegroep 1 -------------
977 Linsy Heestermans AV Sprint 1000m
60mH
60mH_hf
Ver
Ver_f
MJD2 - 1000mMJD2 - 60mHMJD2 - 60m...ve FinaleMJD2 - Ver...e Groep 2MJD2 - Ver...en Finale ----------
978 Daan de Reijdt AV Sprint 60m
60m_hf
1000m
Hoog
MJD2 - 60mMJD2 - 60m...ve FinaleMJD2 - 1000mMJD2 - Hoog -----------
979 Eke Tibben Start `78 1000m
MJD2 - 1000m --------------
980 Nina Borger AV Unitas Hoog
MJD2 - Hoog --------------
981 Fleur Luttikhuizen AV Zaanland 60m
60m_hf
Kogel
Hoog
MJD2 - 60mMJD2 - 60m...ve FinaleMJD2 - Kog...iegroep 1 -----------
982 Jessamy Roubos AV Zaanland 60m
60m_hf
4x50m
Kogel
Kogel_f
Ver
Ver_f
MJD2 - 60mMJD2 - 60m...ve FinaleMJD2 - Kog...iegroep 1MJD2 - Kog...en FinaleMJD2 - Ver...e Groep 1MJD2 - Ver...en Finale --------
983 Mikayla van den Berg AV34 60m
60mH
60mH_hf
Ver
Ver_f
MJD2 - 60mMJD2 - 60mHMJD2 - 60m...ve FinaleMJD2 - Ver...e Groep 2MJD2 - Ver...en Finale ----------
984 Estelle Bruins AV34 60m
1000m
60mH
MJD2 - 60mMJD2 - 1000mMJD2 - 60mH ------------
985 Laura Gerritsen AV34 60m
60m_hf
Ver
MJD2 - 60mMJD2 - 60m...ve FinaleMJD2 - Ver...e Groep 1 ------------
986 Elle van Kasteren AV34 60m
1000m
Ver
MJD2 - 60mMJD2 - 1000mMJD2 - Ver...e Groep 1 ------------
987 Roos Loman AV `40 60m
Ver
MJD2 - 60mMJD2 - Ver...e Groep 2 -------------
988 Nadia de Keijzer BAV 60m
600m
60mH
MJD2 - 60mMJD2 - 60mH ------------
989 Meike van Beurden DAK 60mH
4x50m
MJD2 - 60mH -------------
990 Anouk van Dal DAK 60mH
60mH_hf
4x50m
Ver
MJD2 - 60mHMJD2 - 60m...ve FinaleMJD2 - Ver...e Groep 1 -----------
991 Anne van Nierop DAK 4x50m
Hoog
Ver
MJD2 - HoogMJD2 - Ver...e Groep 1 ------------
992 Bo van der Aar DEM 60mH
60mH_hf
Hoog
MJD2 - 60mHMJD2 - 60m...ve FinaleMJD2 - Hoog ------------
993 Tessa Mertens DJA 1000m
MJD2 - 1000m --------------
994 Naomi van Opstal Eindhoven 60m
60m_hf
600m
MJD2 - 60mMJD2 - 60m...ve FinaleMJD2 - 600m ------------
995 Yara Schoenmakers Eindhoven 1000m
MJD2 - 1000m --------------
996 Danara Stoppels Groningen Kogel
Kogel_f
Hoog
Ver
Ver_f
MJD2 - Kog...iegroep 2MJD2 - Kog...en FinaleMJD2 - HoogMJD2 - Ver...e Groep 1MJD2 - Ver...en Finale ----------
997 Strea Ajise Haag 60m
Kogel
Hoog
Ver
-----------
998 Denise de Does Haag 600m
1000m
Kogel
Hoog
MJD2 - 600mMJD2 - 1000mMJD2 - Hoog -----------
999 Sandy de Does Haag 60mH
Kogel
Ver
MJD2 - 60mHMJD2 - Kog...iegroep 2MJD2 - Ver...e Groep 2 ------------
1000 Jildou Guest Haag 60m
600m
60mH
60mH_hf
MJD2 - 60mMJD2 - 600mMJD2 - 60mHMJD2 - 60m...ve Finale -----------
1001 Lizzy Arts HAC 600m
60mH
60mH_hf
MJD2 - 600mMJD2 - 60mHMJD2 - 60m...ve Finale ------------
1002 Laura Büker HAC 60m
60m_hf
MJD2 - 60mMJD2 - 60m...ve Finale -------------
1003 Britt Roos HAC `63 600m
1000m
MJD2 - 600mMJD2 - 1000m -------------
1004 Lois Steenbeek Leiden 600m
Kogel
Kogel_f
MJD2 - 600mMJD2 - Kog...iegroep 1MJD2 - Kog...en Finale ------------
1005 Jinte Hiddink Nijmegen 60m
60m_hf
Kogel
Ver
MJD2 - 60mMJD2 - 60m...ve FinaleMJD2 - Kog...iegroep 1MJD2 - Ver...e Groep 1 -----------
1006 Nastia Kimel Nijmegen 600m
1000m
MJD2 - 600mMJD2 - 1000m -------------
1007 Hannah Sillen Nijmegen 600m
Kogel
MJD2 - 600mMJD2 - Kog...iegroep 1 -------------
1008 Hagar Bruil PAC 60m
Kogel
Kogel_f
MJD2 - 60mMJD2 - Kog...iegroep 1MJD2 - Kog...en Finale ------------
1009 Thyra van Diemen PAC Polshoog
JJD en MJD... Polshoog --------------
1010 Judith Haarsma PAC 1000m
Hoog
MJD2 - 1000mMJD2 - Hoog -------------
1011 Meike Kroon PAC 1000m
Kogel
MJD2 - 1000mMJD2 - Kog...iegroep 1 -------------
1012 Marijn Laban PAC 60m
1000m
MJD2 - 60mMJD2 - 1000m -------------
1013 Demi van Mourik PAC 600m
1000m
MJD2 - 600mMJD2 - 1000m -------------
1014 Merel Pijnenburg PAC 60m
60m_hf
Kogel
Kogel_f
MJD2 - 60mMJD2 - 60m...ve FinaleMJD2 - Kog...iegroep 1MJD2 - Kog...en Finale -----------
1015 Isabel Raap PAC 60mH
60mH_f
60mH_hf
Ver
Ver_f
MJD2 - 60mHMJD2 - 60mH FinaleMJD2 - 60m...ve FinaleMJD2 - Ver...e Groep 1MJD2 - Ver...en Finale ----------
1016 Kenya Ramos PAC 60m
60mH
MJD2 - 60mMJD2 - 60mH -------------
1017 Kristina Tergau PAC 60m
60m_hf
60mH
60mH_f
60mH_hf
MJD2 - 60mMJD2 - 60m...ve FinaleMJD2 - 60mHMJD2 - 60mH FinaleMJD2 - 60m...ve Finale ----------
1018 Sofie Thomas PAC 60mH
60mH_hf
Polshoog
Ver
MJD2 - 60mHMJD2 - 60m...ve FinaleJJD en MJD... PolshoogMJD2 - Ver...e Groep 2 -----------
1019 Teuntje Uiters PAC 1000m
MJD2 - 1000m --------------
1020 Décheny Vreugd PAC 60m
60m_f
60m_hf
Ver
MJD2 - 60mMJD2 - 60m FinaleMJD2 - 60m...ve FinaleMJD2 - Ver...e Groep 1 -----------
1021 Joyce van Welie PAC 60mH
60mH_f
60mH_hf
Kogel
Kogel_f
Hoog
MJD2 - 60mHMJD2 - 60mH FinaleMJD2 - 60m...ve FinaleMJD2 - Kog...iegroep 2MJD2 - Kog...en FinaleMJD2 - Hoog ---------
1022 Anne Zuijdgeest PAC 1000m
Hoog
Polshoog
MJD2 - 1000mMJD2 - HoogJJD en MJD... Polshoog ------------
1023 Nienke Meubermans PH 60m
60m_hf
1000m
MJD2 - 60mMJD2 - 60m...ve FinaleMJD2 - 1000m ------------
1024 Lotte Weevers PH 60m
1000m
MJD2 - 60mMJD2 - 1000m -------------
1025 Emma van Acker RK HAV 600m
1000m
MJD2 - 600mMJD2 - 1000m -------------
1027 Ruth Vogels Rotterdam 60m
60m_f
60m_hf
60mH
Kogel
Ver
Ver_f
MJD2 - 60mMJD2 - 60m FinaleMJD2 - 60m...ve FinaleMJD2 - 60mHMJD2 - Ver...e Groep 2MJD2 - Ver...en Finale --------
1028 Ciara Cof... Dongeren SAV 60m
60mH
60mH_hf
MJD2 - 60mMJD2 - 60mHMJD2 - 60m...ve Finale ------------
1029 Laura van Langen SAV 600m
1000m
MJD2 - 600mMJD2 - 1000m -------------
1030 Fee Mok SAV 1000m
MJD2 - 1000m --------------
1031 Ella Mosselman SAV 1000m
MJD2 - 1000m --------------
1032 Femke Kuppens Scorpio 60mH
60mH_f
60mH_hf
Kogel
Kogel_f
MJD2 - 60mHMJD2 - 60mH FinaleMJD2 - 60m...ve FinaleMJD2 - Kog...iegroep 1MJD2 - Kog...en Finale ----------
1033 Noortje de Deugd Spado 600m
60mH
MJD2 - 60mH -------------
1034 Amber van ... Klundert Spado 60mH
MJD2 - 60mH --------------
1035 Jane Wanten Swift 600m
MJD2 - 600m --------------
1036 Jill Wanten Swift 1000m
MJD2 - 1000m --------------
1037 Femke Akkermans Tempo AV 60m
60mH
60mH_hf
Kogel
Kogel_f
MJD2 - 60mHMJD2 - 60m...ve FinaleMJD2 - Kog...iegroep 2MJD2 - Kog...en Finale ----------
1038 Ffion van Gulik Tempo AV 600m
60mH
Hoog
MJD2 - 600mMJD2 - 60mH ------------
1039 Fé van Santen U-Track 600m
MJD2 - 600m --------------
1040 Linde van Dijken VAV 60m
Kogel
Ver
MJD2 - 60mMJD2 - Kog...iegroep 1MJD2 - Ver...e Groep 1 ------------
1041 Melissa Boutkam Voorne 600m
--------------
1043 Ylse Barkmeijer Heerenveen 1000m
MJD2 - 1000m --------------

Verenigingen 'Meisjes Junior D2'

VerenigingAfkortingAantal Deelnemers
AAC `61 AC61 4
AAV `36 AV36 2
AKU AKU 1
Almere `81 AM81 2
Altis ALTS 5
ARV Ilion ILIO 2
Atledo ATLD 1
AV Athlos ATLS 2
AV Attila ATTL 1
AV Atverni ATVN 3
AV De Gemzen GMZN 2
AV Feniks FNKS 2
AV Flevo Delta FLDT 2
AV Gouda GOUD 3
AV Hanzesport HNZS 3
AV Heerenveen HRVN 4
AV Hera HERA 1
AV Holten HLTN 1
AV NEA-Volharding NEAV 5
AV NOP NOP 2
AV Olympus `70 OL70 4
AV Parthenon PRTH 1
AV Spiridon SPRD 1
AV Sprint SPRN 2
AV Start `78 ST78 1
AV Unitas UNTS 1
AV Zaanland ZNLD 2
AV `34 Apeldoorn AV34 4
AV `40 AV40 1
BAV BAV 1
DAK DAK 3
DEM DEM 1
DJA DJA 1
Eindhoven Atletiek EHAT 2
Groningen Atletiek GRNG 1
Haag Atletiek HAAG 4
HAC HAC 2
HAC `63 HC63 1
Leiden Atletiek LATL 1
Nijmegen Atletiek NYMG 3
PAC PAC 15
Prins Hendrik PH 2
RK HAV RKHV 1
Rotterdam Atletiek RDAM 1
SAV SAV 4
Scorpio SCRP 1
Spado SPDO 2
Swift Atletiek SWFT 2
Tempo AV TMPO 2
U-Track UTRK 1
VAV VAV 1
Voorne Atletiek VRNE 1

Uitslagen 60 meter Meisjes Junior D2

# Naam 60mOBP
1 Alysée Lester ARV Ilion 8,22 8,30 Gemeld
2 Décheny Vreugd PAC 8,41 8,46 Gemeld
3 Ruth Vogels Rotterdam 8,56 8,95 Gemeld
4 Maureen Louws AV NOP 8,57 8,58 Gemeld
5 Jadaly Benn AV Feniks 8,60 8,68 Gemeld
6 Sindy de Bruijn AKU 8,61 8,74 Gemeld
6 Denise Arisa ARV Ilion 8,61 8,56 Gemeld
8 Amara Nnadi Altis 8,65 8,69 Gemeld
9 Charlotte Emanuel AV Feniks 8,70 8,78 Gemeld
10 Merel Pijnenburg PAC 8,83 8,56 Gemeld
11 Rosaly Zomerdijk NEAV 8,88 8,71 Gemeld
11 Jessamy Roubos AV Zaanland 8,88 8,98 Gemeld
13 Laura Büker HAC 8,92 9,18 Gemeld
13 Nienke Meubermans PH 8,92 9,08 Gemeld
15 Laura Gerritsen AV34 8,95 8,60 Gemeld
16 Sylvie van...r Giessen AAV `36 8,96 8,84 Gemeld
17 Daan de Reijdt AV Sprint 8,97 9,12 Gemeld
18 Jinte Hiddink Nijmegen 8,98 8,91 Gemeld
19 Fleur Luttikhuizen AV Zaanland 8,99 9,24 Gemeld
19 Naomi van Opstal Eindhoven 8,99 9,00 Gemeld
21 Sara Bloem Hanzesport 9,00 8,76 Gemeld
22 Kristina Tergau PAC 9,01 9,13 Gemeld
23 Yara Wessels Parthenon 9,02 9,03 Gemeld
24 Rozemarie Fokkema AAC `61 9,03 8,92 Gemeld
25 Evelien va...Houweling De Gemzen 9,10 9,55 Gemeld
26 Mikayla van den Berg AV34 9,12 8,80 Gemeld
27 Estelle Bruins AV34 9,13 8,50 Gemeld
28 Tess ter Haar AV Athlos 9,14 9,00 Gemeld
29 Carmen Huikeshoven Altis 9,16 9,40 Gemeld
30 Hagar Bruil PAC 9,18 9,09 Gemeld
31 Nadia de Keijzer BAV 9,23 9,00 Gemeld
32 Lara van der Waal Olympus `70 9,26 9,20 Gemeld
32 Marijn Laban PAC 9,26 9,41 Gemeld
34 Eva van der Valk Olympus `70 9,29 9,24 Gemeld
35 Roos Loman AV `40 9,32 9,27 Gemeld
36 Ellis de Vries Altis 9,34 9,25 Gemeld
36 Elle van Kasteren AV34 9,34 9,10 Gemeld
36 Rosa Molenberg AV Athlos 9,34 9,70 Gemeld
39 Linde van Dijken VAV 9,36 9,30 Gemeld
40 Jildou Guest Haag 9,41 9,45 Gemeld
41 Ilse van der Drift Olympus `70 9,45 9,70 Gemeld
42 Lotte Weevers PH 9,54 9,53 Gemeld
43 Kenya Ramos PAC 9,62 9,64 Gemeld
44 Mieke van de Pasch AV Gouda 9,75 9,61 Gemeld
45 Jasmijn van den Bos Olympus `70 9,80 9,63 Gemeld
45 Amber Slomp AAC `61 9,80 9,76 Gemeld
47 Maaike Nagtegaal AV NOP 9,83 9,82 Gemeld
48 Ciara Cof... Dongeren SAV 9,96 9,67 Gemeld
Isabel van Steenwijk AV Gouda --- 10,08 2e Gemeld (reserve)
Elisa Babucci NEAV --- 10,44 3e Gemeld (reserve)
Truus Lut... ndombaxi Flevo Delta --- --- 4e Gemeld (reserve)
Strea Ajise Haag --- 10,00 1e Reserve
Denise Zanferrari AAC `61 --- 8,59 Afgemeld
Femke Akkermans Tempo AV --- --- Afgewezen
Femke Jonker AV Hera --- 9,17 Afgemeld

Uitslagen 60 meter halve finale Meisjes Junior D2

# Naam 60m_hfQm
1 Alysée Lester ARV Ilion 8,26 --- Gemeld
2 Ruth Vogels Rotterdam 8,45 --- Gemeld
3 Décheny Vreugd PAC 8,50 --- Gemeld
4 Jadaly Benn AV Feniks 8,60 --- Gemeld
5 Denise Arisa ARV Ilion 8,64 --- Gemeld
6 Charlotte Emanuel AV Feniks 8,67 --- Gemeld
7 Amara Nnadi Altis 8,69 --- Gemeld
8 Maureen Louws AV NOP 8,71 --- Gemeld
9 Sindy de Bruijn AKU 8,75 --- Gemeld
10 Rosaly Zomerdijk NEAV 8,77 --- Gemeld
11 Merel Pijnenburg PAC 8,82 --- Gemeld
12 Jessamy Roubos AV Zaanland 8,84 --- Gemeld
12 Nienke Meubermans PH 8,84 --- Gemeld
14 Sylvie van...r Giessen AAV `36 8,96 --- Gemeld
15 Laura Gerritsen AV34 8,98 --- Gemeld
16 Sara Bloem Hanzesport 9,00 --- Gemeld
17 Yara Wessels Parthenon 9,05 --- Gemeld
18 Kristina Tergau PAC 9,06 --- Gemeld
19 Fleur Luttikhuizen AV Zaanland 9,08 --- Gemeld
20 Jinte Hiddink Nijmegen 9,09 --- Gemeld
21 Laura Büker HAC 9,10 --- Gemeld
22 Daan de Reijdt AV Sprint 9,11 --- Gemeld
23 Rozemarie Fokkema AAC `61 9,12 --- Gemeld
24 Naomi van Opstal Eindhoven 9,22 --- Gemeld

Uitslagen 60 meter finale Meisjes Junior D2

# Naam 60m_fQm
1 Alysée Lester ARV Ilion 8,20 --- Gemeld
2 Ruth Vogels Rotterdam 8,49 --- Gemeld
3 Décheny Vreugd PAC 8,58 --- Gemeld
4 Denise Arisa ARV Ilion 8,62 --- Gemeld
5 Jadaly Benn AV Feniks 8,66 --- Gemeld
5 Charlotte Emanuel AV Feniks 8,66 --- Gemeld
7 Maureen Louws AV NOP 8,75 --- Gemeld
8 Amara Nnadi Altis 8,80 --- Gemeld

Uitslagen 600 meter Meisjes Junior D2

# Naam 600mOBP
1 Laura van Langen SAV 1:40,38 1:42,71 Gemeld
2 Denise de Does Haag 1:44,75 1:49,01 Gemeld
3 Britt Roos HAC `63 1:45,01 1:47,54 Gemeld
4 Naomi van Opstal Eindhoven 1:46,19 1:50,63 Gemeld
5 Azualjok Agok AAV `36 1:46,91 1:54,83 Gemeld
6 Eline Mast NEAV 1:46,92 1:56,59 Gemeld
7 Demi van Mourik PAC 1:48,31 1:48,09 Gemeld
8 Rosa Molenberg AV Athlos 1:51,28 1:52,00 Gemeld
9 Safira den Oudsten AV Spiridon 1:52,06 2:00,17 Gemeld
10 Janneke van Hofslot Altis 1:52,36 1:54,24 Gemeld
11 Carlijn de Bie AV Atverni 1:52,56 1:49,59 Gemeld
12 Rozemarie Fokkema AAC `61 1:52,65 1:57,62 Gemeld
13 Amara Nnadi Altis 1:53,33 1:51,12 Gemeld
14 Lois Steenbeek Leiden 1:54,76 1:54,98 Gemeld
15 Emma van Acker RK HAV 1:55,55 1:55,88 Gemeld
16 Truus Lut... ndombaxi Flevo Delta 2:00,83 2:03,56 Gemeld
17 Jildou Guest Haag 2:00,89 1:54,85 Gemeld
18 Nastia Kimel Nijmegen 2:01,62 2:00,57 Gemeld
19 Lizzy Arts HAC 2:01,69 2:19,10 Gemeld
20 Jane Wanten Swift 2:02,08 2:00,36 Gemeld
21 Hannah Sillen Nijmegen 2:05,28 2:07,95 Gemeld
22 Lara van der Waal Olympus `70 2:08,24 2:08,21 Gemeld
23 Ffion van Gulik Tempo AV 2:09,04 --- Gemeld
24 Juliet Diederen Hanzesport 2:11,14 2:01,97 Gemeld
25 Amber Slomp AAC `61 2:14,70 --- Gemeld
Fé van Santen U-Track DNS 2:05,18 Gemeld
Nadia de Keijzer BAV --- 2:14,22 Afgemeld
Noortje de Deugd Spado --- 2:04,20 Afgemeld
Melissa Boutkam Voorne --- 1:53,48 Afgemeld

Uitslagen 1000 meter Meisjes Junior D2

# Naam 1000mOBP
1 Laura van Langen SAV 3:02,94 3:04,51 Gemeld
2 Yara Schoenmakers Eindhoven 3:04,56 3:08,90 Gemeld
3 Fee Mok SAV 3:10,44 3:15,90 Gemeld
4 Sara Schouten AV Atverni 3:13,14 3:12,50 Gemeld
5 Ella Mosselman SAV 3:13,19 3:20,22 Gemeld
6 Britt Roos HAC `63 3:15,44 3:12,24 Gemeld
7 Eline Mast NEAV 3:16,19 3:14,76 Gemeld
8 Denise de Does Haag 3:17,91 3:11,58 Gemeld
9 Linsy Heestermans AV Sprint 3:23,94 3:26,90 Gemeld
10 Sanne Schouten AV Atverni 3:25,03 3:21,40 Gemeld
11 Janneke van Hofslot Altis 3:25,08 3:17,06 Gemeld
12 Tessa Mertens DJA 3:26,48 3:40,46 Gemeld
13 Brecht Frensel Heerenveen 3:27,62 3:26,59 Gemeld
14 Nienke Meubermans PH 3:29,63 3:29,32 Gemeld
15 Estelle Bruins AV34 3:30,76 3:33,00 Gemeld
16 Elle van Kasteren AV34 3:31,51 3:33,50 Gemeld
17 Jill Wanten Swift 3:32,20 3:31,27 Gemeld
18 Carmen Huikeshoven Altis 3:32,44 3:27,59 Gemeld
19 Ike Donkers AV Holten 3:33,48 3:43,55 Gemeld
20 Anne Zuijdgeest PAC 3:35,25 3:37,44 Gemeld
21 Teuntje Uiters PAC 3:40,62 3:47,01 Gemeld
22 Judith Haarsma PAC 3:42,46 3:42,51 Gemeld
23 Loïs Kok Altis 3:42,70 3:44,77 Gemeld
24 Emma van Acker RK HAV 3:43,55 3:35,74 Gemeld
25 Eke Tibben Start `78 3:45,83 3:37,00 Gemeld
26 Marijn Laban PAC 3:46,30 3:44,22 Gemeld
27 Lotte Weevers PH 3:48,32 3:52,39 Gemeld
28 Isabel van Steenwijk AV Gouda 3:48,62 3:47,80 Gemeld
29 Maaike Ross Hanzesport 3:51,14 4:27,58 Gemeld
30 Meike Kroon PAC 3:51,27 3:51,19 Gemeld
31 Ylse Barkmeijer Heerenveen 3:53,41 4:02,65 Gemeld
32 Nastia Kimel Nijmegen 3:58,71 3:38,00 Gemeld
Demi van Mourik PAC DNS 3:15,36 Gemeld
Daan de Reijdt AV Sprint DNS 3:29,48 Gemeld

Uitslagen 60 meter horden Meisjes Junior D2

# Naam 60mHOBP
1 Alysée Lester ARV Ilion 9,61 9,90 Gemeld
2 Isabel Raap PAC 10,17 9,77 Gemeld
3 Denise Arisa ARV Ilion 10,18 10,00 Gemeld
4 Femke Kuppens Scorpio 10,28 10,07 Gemeld
5 Sabrina Kim Cruden Heerenveen 10,34 9,90 Gemeld
6 Mette van der Meer Flevo Delta 10,49 10,88 Gemeld
7 Floor Alessie AV Attila 10,54 10,72 Gemeld
8 Anke Binnema Heerenveen 10,67 10,83 Gemeld
9 Anouk van Dal DAK 10,69 11,50 Gemeld
10 Kristina Tergau PAC 10,78 10,91 Gemeld
11 Joyce van Welie PAC 10,83 10,30 Gemeld
12 Sofie Thomas PAC 11,00 11,42 Gemeld
13 Femke Jonker AV Hera 11,36 11,51 Gemeld
14 Femke Akkermans Tempo AV 11,39 --- Gemeld
15 Bo van der Aar DEM 11,47 11,08 Gemeld
16 Linsy Heestermans AV Sprint 11,62 12,14 Gemeld
17 Juliet Diederen Hanzesport 11,72 12,05 Gemeld
18 Lizzy Arts HAC 11,82 13,60 Gemeld
19 Mikayla van den Berg AV34 11,91 11,70 Gemeld
20 Mieke van de Pasch AV Gouda 11,92 12,07 Gemeld
21 Ciara Cof... Dongeren SAV 11,97 12,49 Gemeld
22 Jildou Guest Haag 11,98 12,49 Gemeld
23 Evelien va...Houweling De Gemzen 12,04 11,72 Gemeld
23 Estelle Bruins AV34 12,04 11,60 Gemeld
25 Nadieh Meerman Almere `81 12,14 12,00 Gemeld
26 Amber van ... Klundert Spado 12,17 13,00 Gemeld
27 Jasmijn van den Bos Olympus `70 12,18 12,30 Gemeld
28 Kenya Ramos PAC 12,20 12,35 Gemeld
29 Isabel van Steenwijk AV Gouda 12,25 12,33 Gemeld
30 Nadia de Keijzer BAV 12,47 13,51 Gemeld
31 Pien van Berk AV Gouda 12,86 12,14 Gemeld
32 Ffion van Gulik Tempo AV 14,28 --- Gemeld
33 Sandy de Does Haag 15,67 14,07 Gemeld
Meike van Beurden DAK DQ 13,40 Gemeld
Ruth Vogels Rotterdam --- 9,87 Niet gemeld
Noortje de Deugd Spado --- 11,35 Afgemeld
Denise Zanferrari AAC `61 --- 9,98 Afgemeld
Kim Lutgendorp Almere `81 --- 11,59 Afgemeld
Lara van der Waal Olympus `70 --- 12,35 Afgemeld

Uitslagen 60 meter horden halve finale Meisjes Junior D2

# Naam 60mH_hfQm
1 Alysée Lester ARV Ilion 9,58 --- Gemeld
2 Femke Kuppens Scorpio 9,90 --- Gemeld
3 Denise Arisa ARV Ilion 9,95 --- Gemeld
4 Mette van der Meer Flevo Delta 10,08 --- Gemeld
5 Kristina Tergau PAC 10,33 --- Gemeld
6 Isabel Raap PAC 10,35 --- Gemeld
7 Floor Alessie AV Attila 10,48 --- Gemeld
8 Joyce van Welie PAC 10,61 --- Gemeld
9 Anke Binnema Heerenveen 10,68 --- Gemeld
10 Anouk van Dal DAK 10,75 --- Gemeld
11 Femke Jonker AV Hera 11,04 --- Gemeld
12 Sofie Thomas PAC 11,06 --- Gemeld
13 Linsy Heestermans AV Sprint 11,23 --- Gemeld
14 Evelien va...Houweling De Gemzen 11,26 --- Gemeld
15 Bo van der Aar DEM 11,28 --- Gemeld
16 Femke Akkermans Tempo AV 11,59 --- Gemeld
17 Lizzy Arts HAC 11,66 --- Gemeld
18 Mikayla van den Berg AV34 11,72 --- Gemeld
19 Juliet Diederen Hanzesport 11,74 --- Gemeld
20 Nadieh Meerman Almere `81 11,84 --- Gemeld
21 Jildou Guest Haag 11,86 --- Gemeld
22 Ciara Cof... Dongeren SAV 11,89 --- Gemeld
23 Mieke van de Pasch AV Gouda 12,37 --- Gemeld
Sabrina Kim Cruden Heerenveen DNS --- Gemeld

Uitslagen 60 meter horden finale Meisjes Junior D2

# Naam 60mH_fQm
1 Alysée Lester ARV Ilion 9,46 --- Gemeld
2 Femke Kuppens Scorpio 9,98 --- Gemeld
3 Mette van der Meer Flevo Delta 10,09 --- Gemeld
4 Denise Arisa ARV Ilion 10,43 --- Gemeld
4 Isabel Raap PAC 10,43 --- Gemeld
6 Joyce van Welie PAC 10,65 --- Gemeld
7 Floor Alessie AV Attila 10,69 --- Gemeld
8 Kristina Tergau PAC 11,36 --- Gemeld

Uitslagen 4 x 50m Meisjes Junior D2

# Estafette Team Leden Tijd Punten
1 The Cheetah Girls - MJD2 4 27,94 3
2 DAK DAK - MJD2 4 DQ 0
2 Gemzen team 1 AV De Gemzen - MJD2 4 DQ 0

Uitslagen Kogelstoten 2 kilogram Meisjes Junior D2

# Naam KogelOBP
1 Joyce van Welie PAC 12,59 12,52 Gemeld
2 Alysée Lester ARV Ilion 12,56 13,18 Gemeld
3 Jessamy Roubos AV Zaanland 11,06 11,35 Gemeld
4 Merel Pijnenburg PAC 10,75 11,45 Gemeld
5 Hagar Bruil PAC 10,69 12,10 Gemeld
6 Femke Kuppens Scorpio 10,56 11,61 Gemeld
7 Mieke van de Pasch AV Gouda 10,37 9,44 Gemeld
8 Femke Akkermans Tempo AV 10,12 --- Gemeld
9 Danara Stoppels Groningen 9,95 11,01 Gemeld
10 Charlotte Emanuel AV Feniks 9,85 10,06 Gemeld
11 Lois Steenbeek Leiden 9,61 10,37 Gemeld
12 Azualjok Agok AAV `36 9,51 9,85 Gemeld
13 Sabrina Kim Cruden Heerenveen 9,33 9,93 Gemeld
14 Meike Kroon PAC 9,10 9,04 Gemeld
15 Nadieh Meerman Almere `81 9,09 9,42 Gemeld
16 Anne ter Horst Atledo 9,02 9,53 Gemeld
17 Jinte Hiddink Nijmegen 8,88 9,35 Gemeld
18 Jadaly Benn AV Feniks 8,77 7,94 Gemeld
19 Linde van Dijken VAV 8,68 8,80 Gemeld
20 Sandy de Does Haag 8,67 8,49 Gemeld
21 Lara van der Waal Olympus `70 8,18 8,94 Gemeld
22 Eva van der Valk Olympus `70 8,10 7,66 Gemeld
23 Fleur Luttikhuizen AV Zaanland 7,65 7,91 Gemeld
24 Des Hatzmann De Gemzen 7,64 8,12 Gemeld
25 Hannah Sillen Nijmegen 7,53 6,57 Gemeld
26 Robin Kuller NEAV 7,51 8,00 Gemeld
27 Safira den Oudsten AV Spiridon 7,36 8,95 Gemeld
28 Jasmijn van den Bos Olympus `70 7,23 7,59 Gemeld
29 Elisa Babucci NEAV 6,97 6,42 Gemeld
30 Ilse van der Drift Olympus `70 6,22 7,56 Gemeld
Julia Jongejeugd NEAV --- 8,78 Afgemeld
Ruth Vogels Rotterdam --- 7,79 Afgemeld
Denise de Does Haag --- --- Afgemeld
Strea Ajise Haag --- --- Afgemeld

Uitslagen Kogelstoten 2 kilogram finale Meisjes Junior D2

# Naam Kogel_fQm
1 Joyce van Welie PAC 13,86 --- Gemeld
2 Alysée Lester ARV Ilion 13,44 --- Gemeld
3 Femke Kuppens Scorpio 12,18 --- Gemeld
4 Jessamy Roubos AV Zaanland 11,67 --- Gemeld
5 Hagar Bruil PAC 11,61 --- Gemeld
6 Merel Pijnenburg PAC 11,11 --- Gemeld
7 Charlotte Emanuel AV Feniks 10,73 --- Gemeld
8 Femke Akkermans Tempo AV 10,70 --- Gemeld
9 Danara Stoppels Groningen 10,52 --- Gemeld
10 Azualjok Agok AAV `36 10,09 --- Gemeld
11 Mieke van de Pasch AV Gouda 9,63 --- Gemeld
12 Lois Steenbeek Leiden 9,22 --- Gemeld

Uitslagen Hoogspringen Meisjes Junior D2

# Naam HoogOBP
1 Nina Borger AV Unitas 1,51 1,40 Gemeld
2 Floor Alessie AV Attila 1,50 1,52 Gemeld
3 Joyce van Welie PAC 1,50 1,50 Gemeld
4 Denise Arisa ARV Ilion 1,45 1,45 Gemeld
5 Kim Lutgendorp Almere `81 1,45 1,40 Gemeld
6 Daan de Reijdt AV Sprint 1,45 1,40 Gemeld
7 Bo van der Aar DEM 1,40 1,40 Gemeld
7 Anne Zuijdgeest PAC 1,40 1,30 Gemeld
7 Danara Stoppels Groningen 1,40 1,45 Gemeld
10 Anne van Nierop DAK 1,35 1,40 Gemeld
11 Sindy de Bruijn AKU 1,35 1,35 Gemeld
11 Pien van Berk AV Gouda 1,35 1,30 Gemeld
13 Rozemarie Fokkema AAC `61 1,30 1,45 Gemeld
14 Denise de Does Haag 1,25 1,42 Gemeld
14 Judith Haarsma PAC 1,25 1,35 Gemeld
Anke Binnema Heerenveen NM 1,40 Gemeld
Fleur Luttikhuizen AV Zaanland --- 1,30 1e Gemeld (reserve)
Amber Slomp AAC `61 --- 1,20 2e Gemeld (reserve)
Julia Jongejeugd NEAV --- 1,40 Afgemeld
Ffion van Gulik Tempo AV --- --- Afgewezen
Strea Ajise Haag --- 1,20 Afgewezen
Floor Dijkstra AAC `61 --- --- Afgewezen

Uitslagen Polsstokhoogspringen Meisjes Junior D2

# Naam PolshoogOBP
1 Thyra van Diemen PAC 2,50 3,00 Gemeld
2 Anne Zuijdgeest PAC 1,90 --- Gemeld
3 Sofie Thomas PAC 1,60 --- Gemeld

Uitslagen Verspringen Meisjes Junior D2

# Naam VerOBP
1 Isabel Raap PAC 4,88 4,88 Gemeld
2 Ruth Vogels Rotterdam 4,50 4,44 Gemeld
3 Mikayla van den Berg AV34 4,47 4,83 Gemeld
3 Mette van der Meer Flevo Delta 4,47 4,54 Gemeld
5 Danara Stoppels Groningen 4,43 4,59 Gemeld
6 Floor Dijkstra AAC `61 4,42 --- Gemeld
7 Jessamy Roubos AV Zaanland 4,34 4,21 Gemeld
8 Sabrina Kim Cruden Heerenveen 4,27 4,53 Gemeld
9 Femke Jonker AV Hera 4,26 4,27 Gemeld
10 Anke Binnema Heerenveen 4,23 4,49 Gemeld
11 Linsy Heestermans AV Sprint 4,16 4,14 Gemeld
12 Maureen Louws AV NOP 4,00 4,76 Gemeld
13 Maaike Nagtegaal AV NOP 3,98 3,79 Gemeld
13 Jinte Hiddink Nijmegen 3,98 4,52 Gemeld
15 Pien van Berk AV Gouda 3,97 3,62 Gemeld
16 Décheny Vreugd PAC 3,95 4,40 Gemeld
17 Eva van der Valk Olympus `70 3,89 3,94 Gemeld
18 Anne van Nierop DAK 3,86 4,03 Gemeld
19 Sara Bloem Hanzesport 3,84 4,10 Gemeld
20 Sindy de Bruijn AKU 3,82 4,11 Gemeld
20 Roos Loman AV `40 3,82 4,04 Gemeld
22 Laura Gerritsen AV34 3,79 4,19 Gemeld
23 Ellis de Vries Altis 3,78 4,20 Gemeld
24 Sandy de Does Haag 3,77 3,66 Gemeld
24 Juliet Diederen Hanzesport 3,77 3,97 Gemeld
26 Anouk van Dal DAK 3,76 4,22 Gemeld
27 Ilse van der Drift Olympus `70 3,74 3,53 Gemeld
27 Elle van Kasteren AV34 3,74 4,09 Gemeld
29 Jadaly Benn AV Feniks 3,72 3,97 Gemeld
29 Sofie Thomas PAC 3,72 3,93 Gemeld
31 Nadieh Meerman Almere `81 3,66 3,96 Gemeld
32 Tess ter Haar AV Athlos 3,50 4,04 Gemeld
33 Sylvie van...r Giessen AAV `36 3,46 3,88 Gemeld
34 Linde van Dijken VAV 3,24 3,97 Gemeld
35 Elisa Babucci NEAV 3,18 3,29 Gemeld
Strea Ajise Haag --- 3,14 Niet gemeld
Julia Jongejeugd NEAV --- 3,77 Afgemeld
Denise Zanferrari AAC `61 --- 4,62 Afgemeld

Uitslagen Verspringen finale Meisjes Junior D2

# Naam Ver_fQm
1 Isabel Raap PAC 4,72 --- Gemeld
2 Danara Stoppels Groningen 4,56 --- Gemeld
3 Mikayla van den Berg AV34 4,56 --- Gemeld
4 Sabrina Kim Cruden Heerenveen 4,41 --- Gemeld
5 Ruth Vogels Rotterdam 4,39 --- Gemeld
6 Jessamy Roubos AV Zaanland 4,33 --- Gemeld
7 Anke Binnema Heerenveen 4,29 --- Gemeld
8 Maureen Louws AV NOP 4,22 --- Gemeld
9 Linsy Heestermans AV Sprint 4,14 --- Gemeld
10 Femke Jonker AV Hera 4,09 --- Gemeld
11 Mette van der Meer Flevo Delta 4,06 --- Gemeld
12 Floor Dijkstra AAC `61 3,71 --- Gemeld