Atleten 'Meisjes Junior D2'

Snr Naam Onderdelen Startgroep 60m60m_hf60m_f600m1000m60mH60mH_hf60mH_f4x50mKogelKogel_fHoogPolshoogVerVer_f
922 Floor Dijkstra AAC `61 4x50m
Hoog
Ver
Ver_f
MJD2 - Ver...e Groep 1MJD2 - Ver...en Finale -----------
923 Rozemarie Fokkema AAC `61 60m
60m_hf
600m
4x50m
Hoog
MJD2 - 60mMJD2 - 60m...ve FinaleMJD2 - 600mMJD2 - Hoog ----------
925 Amber Slomp AAC `61 60m
600m
Hoog
MJD2 - 60mMJD2 - 600m ------------
926 Denise Zanferrari AAC `61 60m
60mH
Ver
MJD2 - 60mH ------------
927 Azualjok Agok AAV `36 600m
Kogel
Kogel_f
MJD2 - 600mMJD2 - Kog...iegroep 2MJD2 - Kog...en Finale ------------
928 Sylvie van...r Giessen AAV `36 60m
60m_hf
Ver
MJD2 - 60mMJD2 - 60m...ve FinaleMJD2 - Ver...e Groep 2 ------------
929 Sindy de Bruijn AKU 60m
60m_hf
4x50m
Hoog
Ver
MJD2 - 60mMJD2 - 60m...ve FinaleMJD2 - HoogMJD2 - Ver...e Groep 2 ----------
930 Kim Lutgendorp Almere `81 60mH
Hoog
MJD2 - Hoog -------------
931 Nadieh Meerman Almere `81 60mH
60mH_hf
Kogel
Ver
MJD2 - 60mHMJD2 - 60m...ve FinaleMJD2 - Kog...iegroep 2MJD2 - Ver...e Groep 2 -----------
932 Janneke van Hofslot Altis 600m
1000m
MJD2 - 600mMJD2 - 1000m -------------
933 Carmen Huikeshoven Altis 60m
1000m
MJD2 - 60mMJD2 - 1000m -------------
934 Loïs Kok Altis 1000m
MJD2 - 1000m --------------
935 Amara Nnadi Altis 60m
60m_f
60m_hf
600m
MJD2 - 60mMJD2 - 60m FinaleMJD2 - 60m...ve FinaleMJD2 - 600m -----------
936 Ellis de Vries Altis 60m
Ver
MJD2 - 60mMJD2 - Ver...e Groep 1 -------------
937 Denise Arisa ARV Ilion 60m
60m_f
60m_hf
60mH
60mH_f
60mH_hf
Hoog
MJD2 - 60mMJD2 - 60m FinaleMJD2 - 60m...ve FinaleMJD2 - 60mHMJD2 - 60mH FinaleMJD2 - 60m...ve FinaleMJD2 - Hoog --------
938 Alysée Lester ARV Ilion 60m
60m_f
60m_hf
60mH
60mH_f
60mH_hf
4x50m
Kogel
Kogel_f
MJD2 - 60mMJD2 - 60m FinaleMJD2 - 60m...ve FinaleMJD2 - 60mHMJD2 - 60mH FinaleMJD2 - 60m...ve FinaleMJD2 - Kog...iegroep 2MJD2 - Kog...en Finale ------
939 Anne ter Horst Atledo Kogel
MJD2 - Kog...iegroep 2 --------------
940 Tess ter Haar AV Athlos 60m
Ver
MJD2 - 60mMJD2 - Ver...e Groep 2 -------------
941 Rosa Molenberg AV Athlos 60m
600m
MJD2 - 60mMJD2 - 600m -------------
942 Floor Alessie AV Attila 60mH
60mH_f
60mH_hf
Hoog
MJD2 - 60mHMJD2 - 60mH FinaleMJD2 - 60m...ve FinaleMJD2 - Hoog -----------
943 Carlijn de Bie AV Atverni 600m
MJD2 - 600m --------------
944 Sara Schouten AV Atverni 1000m
MJD2 - 1000m --------------
945 Sanne Schouten AV Atverni 1000m
MJD2 - 1000m --------------
946 Des Hatzmann De Gemzen Kogel
MJD2 - Kog...iegroep 2 --------------
947 Evelien va...Houweling De Gemzen 60m
60mH
60mH_hf
4x50m
MJD2 - 60mMJD2 - 60mHMJD2 - 60m...ve Finale -----------
948 Jadaly Benn AV Feniks 60m
60m_f
60m_hf
Kogel
Ver
MJD2 - 60mMJD2 - 60m FinaleMJD2 - 60m...ve FinaleMJD2 - Kog...iegroep 1MJD2 - Ver...e Groep 1 ----------
949 Charlotte Emanuel AV Feniks 60m
60m_f
60m_hf
Kogel
Kogel_f
MJD2 - 60mMJD2 - 60m FinaleMJD2 - 60m...ve FinaleMJD2 - Kog...iegroep 2MJD2 - Kog...en Finale ----------
950 Truus Lut... ndombaxi Flevo Delta 60m
600m
MJD2 - 600m -------------
951 Mette van der Meer Flevo Delta 60mH
60mH_f
60mH_hf
Ver
Ver_f
MJD2 - 60mHMJD2 - 60mH FinaleMJD2 - 60m...ve FinaleMJD2 - Ver...e Groep 2MJD2 - Ver...en Finale ----------
952 Pien van Berk AV Gouda 60mH
Hoog
Ver
MJD2 - 60mHMJD2 - HoogMJD2 - Ver...e Groep 2 ------------
953 Mieke van de Pasch AV Gouda 60m
60mH
60mH_hf
Kogel
Kogel_f
MJD2 - 60mMJD2 - 60mHMJD2 - 60m...ve FinaleMJD2 - Kog...iegroep 2MJD2 - Kog...en Finale ----------
954 Isabel van Steenwijk AV Gouda 60m
1000m
60mH
MJD2 - 1000mMJD2 - 60mH ------------
955 Sara Bloem Hanzesport 60m
60m_hf
Ver
MJD2 - 60mMJD2 - 60m...ve FinaleMJD2 - Ver...e Groep 2 ------------
956 Juliet Diederen Hanzesport 600m
60mH
60mH_hf
Ver
MJD2 - 600mMJD2 - 60mHMJD2 - 60m...ve FinaleMJD2 - Ver...e Groep 1 -----------
957 Maaike Ross Hanzesport 1000m
4x50m
MJD2 - 1000m -------------
958 Anke Binnema Heerenveen 60mH
60mH_hf
Hoog
Ver
Ver_f
MJD2 - 60mHMJD2 - 60m...ve FinaleMJD2 - HoogMJD2 - Ver...e Groep 1MJD2 - Ver...en Finale ----------
959 Sabrina Kim Cruden Heerenveen 60mH
60mH_hf
Kogel
Ver
Ver_f
MJD2 - 60mHMJD2 - 60m...ve FinaleMJD2 - Kog...iegroep 2MJD2 - Ver...e Groep 2MJD2 - Ver...en Finale ----------
960 Brecht Frensel Heerenveen 1000m
MJD2 - 1000m --------------
961 Femke Jonker AV Hera 60m
60mH
60mH_hf
Ver
Ver_f
MJD2 - 60mHMJD2 - 60m...ve FinaleMJD2 - Ver...e Groep 1MJD2 - Ver...en Finale ----------
962 Ike Donkers AV Holten 1000m
MJD2 - 1000m --------------
963 Elisa Babucci NEAV 60m
Kogel
Ver
MJD2 - Kog...iegroep 2MJD2 - Ver...e Groep 1 ------------
964 Julia Jongejeugd NEAV 4x50m
Kogel
Hoog
Ver
MJD2 - Kog...iegroep 1 -----------
965 Robin Kuller NEAV Kogel
MJD2 - Kog...iegroep 1 --------------
966 Eline Mast NEAV 600m
1000m
MJD2 - 600mMJD2 - 1000m -------------
967 Rosaly Zomerdijk NEAV 60m
60m_hf
4x50m
MJD2 - 60mMJD2 - 60m...ve Finale ------------
968 Maureen Louws AV NOP 60m
60m_f
60m_hf
Ver
Ver_f
MJD2 - 60mMJD2 - 60m FinaleMJD2 - 60m...ve FinaleMJD2 - Ver...e Groep 2MJD2 - Ver...en Finale ----------
969 Maaike Nagtegaal AV NOP 60m
Ver
MJD2 - 60mMJD2 - Ver...e Groep 2 -------------
970 Jasmijn van den Bos Olympus `70 60m
60mH
Kogel
MJD2 - 60mMJD2 - 60mHMJD2 - Kog...iegroep 2 ------------
971 Ilse van der Drift Olympus `70 60m
Kogel
Ver
MJD2 - 60mMJD2 - Kog...iegroep 1MJD2 - Ver...e Groep 1 ------------
972 Eva van der Valk Olympus `70 60m
Kogel
Ver
MJD2 - 60mMJD2 - Kog...iegroep 2MJD2 - Ver...e Groep 2 ------------
973 Lara van der Waal Olympus `70 60m
600m
60mH
Kogel
MJD2 - 60mMJD2 - 600mMJD2 - Kog...iegroep 1 -----------
974 Yara Wessels Parthenon 60m
60m_hf
MJD2 - 60mMJD2 - 60m...ve Finale -------------
976 Safira den Oudsten AV Spiridon 600m
Kogel
MJD2 - 600mMJD2 - Kog...iegroep 1 -------------
977 Linsy Heestermans AV Sprint 1000m
60mH
60mH_hf
Ver
Ver_f
MJD2 - 1000mMJD2 - 60mHMJD2 - 60m...ve FinaleMJD2 - Ver...e Groep 2MJD2 - Ver...en Finale ----------
978 Daan de Reijdt AV Sprint 60m
60m_hf
1000m
Hoog
MJD2 - 60mMJD2 - 60m...ve FinaleMJD2 - 1000mMJD2 - Hoog -----------
979 Eke Tibben Start `78 1000m
MJD2 - 1000m --------------
980 Nina Borger AV Unitas Hoog
MJD2 - Hoog --------------
981 Fleur Luttikhuizen AV Zaanland 60m
60m_hf
Kogel
Hoog
MJD2 - 60mMJD2 - 60m...ve FinaleMJD2 - Kog...iegroep 1 -----------
982 Jessamy Roubos AV Zaanland 60m
60m_hf
4x50m
Kogel
Kogel_f
Ver
Ver_f
MJD2 - 60mMJD2 - 60m...ve FinaleMJD2 - Kog...iegroep 1MJD2 - Kog...en FinaleMJD2 - Ver...e Groep 1MJD2 - Ver...en Finale --------
983 Mikayla van den Berg AV34 60m
60mH
60mH_hf
Ver
Ver_f
MJD2 - 60mMJD2 - 60mHMJD2 - 60m...ve FinaleMJD2 - Ver...e Groep 2MJD2 - Ver...en Finale ----------
984 Estelle Bruins AV34 60m
1000m
60mH
MJD2 - 60mMJD2 - 1000mMJD2 - 60mH ------------
985 Laura Gerritsen AV34 60m
60m_hf
Ver
MJD2 - 60mMJD2 - 60m...ve FinaleMJD2 - Ver...e Groep 1 ------------
986 Elle van Kasteren AV34 60m
1000m
Ver
MJD2 - 60mMJD2 - 1000mMJD2 - Ver...e Groep 1 ------------
987 Roos Loman AV `40 60m
Ver
MJD2 - 60mMJD2 - Ver...e Groep 2 -------------
988 Nadia de Keijzer BAV 60m
600m
60mH
MJD2 - 60mMJD2 - 60mH ------------
989 Meike van Beurden DAK 60mH
4x50m
MJD2 - 60mH -------------
990 Anouk van Dal DAK 60mH
60mH_hf
4x50m
Ver
MJD2 - 60mHMJD2 - 60m...ve FinaleMJD2 - Ver...e Groep 1 -----------
991 Anne van Nierop DAK 4x50m
Hoog
Ver
MJD2 - HoogMJD2 - Ver...e Groep 1 ------------
992 Bo van der Aar DEM 60mH
60mH_hf
Hoog
MJD2 - 60mHMJD2 - 60m...ve FinaleMJD2 - Hoog ------------
993 Tessa Mertens DJA 1000m
MJD2 - 1000m --------------
994 Naomi van Opstal Eindhoven 60m
60m_hf
600m
MJD2 - 60mMJD2 - 60m...ve FinaleMJD2 - 600m ------------
995 Yara Schoenmakers Eindhoven 1000m
MJD2 - 1000m --------------
996 Danara Stoppels Groningen Kogel
Kogel_f
Hoog
Ver
Ver_f
MJD2 - Kog...iegroep 2MJD2 - Kog...en FinaleMJD2 - HoogMJD2 - Ver...e Groep 1MJD2 - Ver...en Finale ----------
997 Strea Ajise Haag 60m
Kogel
Hoog
Ver
-----------
998 Denise de Does Haag 600m
1000m
Kogel
Hoog
MJD2 - 600mMJD2 - 1000mMJD2 - Hoog -----------
999 Sandy de Does Haag 60mH
Kogel
Ver
MJD2 - 60mHMJD2 - Kog...iegroep 2MJD2 - Ver...e Groep 2 ------------
1000 Jildou Guest Haag 60m
600m
60mH
60mH_hf
MJD2 - 60mMJD2 - 600mMJD2 - 60mHMJD2 - 60m...ve Finale -----------
1001 Lizzy Arts HAC 600m
60mH
60mH_hf
MJD2 - 600mMJD2 - 60mHMJD2 - 60m...ve Finale ------------
1002 Laura Büker HAC 60m
60m_hf
MJD2 - 60mMJD2 - 60m...ve Finale -------------
1003 Britt Roos HAC `63 600m
1000m
MJD2 - 600mMJD2 - 1000m -------------
1004 Lois Steenbeek Leiden 600m
Kogel
Kogel_f
MJD2 - 600mMJD2 - Kog...iegroep 1MJD2 - Kog...en Finale ------------
1005 Jinte Hiddink Nijmegen 60m
60m_hf
Kogel
Ver
MJD2 - 60mMJD2 - 60m...ve FinaleMJD2 - Kog...iegroep 1MJD2 - Ver...e Groep 1 -----------
1006 Nastia Kimel Nijmegen 600m
1000m
MJD2 - 600mMJD2 - 1000m -------------
1007 Hannah Sillen Nijmegen 600m
Kogel
MJD2 - 600mMJD2 - Kog...iegroep 1 -------------
1008 Hagar Bruil PAC 60m
Kogel
Kogel_f
MJD2 - 60mMJD2 - Kog...iegroep 1MJD2 - Kog...en Finale ------------
1009 Thyra van Diemen PAC Polshoog
JJD en MJD... Polshoog --------------
1010 Judith Haarsma PAC 1000m
Hoog
MJD2 - 1000mMJD2 - Hoog -------------
1011 Meike Kroon PAC 1000m
Kogel
MJD2 - 1000mMJD2 - Kog...iegroep 1 -------------
1012 Marijn Laban PAC 60m
1000m
MJD2 - 60mMJD2 - 1000m -------------
1013 Demi van Mourik PAC 600m
1000m
MJD2 - 600mMJD2 - 1000m -------------
1014 Merel Pijnenburg PAC 60m
60m_hf
Kogel
Kogel_f
MJD2 - 60mMJD2 - 60m...ve FinaleMJD2 - Kog...iegroep 1MJD2 - Kog...en Finale -----------
1015 Isabel Raap PAC 60mH
60mH_f
60mH_hf
Ver
Ver_f
MJD2 - 60mHMJD2 - 60mH FinaleMJD2 - 60m...ve FinaleMJD2 - Ver...e Groep 1MJD2 - Ver...en Finale ----------
1016 Kenya Ramos PAC 60m
60mH
MJD2 - 60mMJD2 - 60mH -------------
1017 Kristina Tergau PAC 60m
60m_hf
60mH
60mH_f
60mH_hf
MJD2 - 60mMJD2 - 60m...ve FinaleMJD2 - 60mHMJD2 - 60mH FinaleMJD2 - 60m...ve Finale ----------
1018 Sofie Thomas PAC 60mH
60mH_hf
Polshoog
Ver
MJD2 - 60mHMJD2 - 60m...ve FinaleJJD en MJD... PolshoogMJD2 - Ver...e Groep 2 -----------
1019 Teuntje Uiters PAC 1000m
MJD2 - 1000m --------------
1020 Décheny Vreugd PAC 60m
60m_f
60m_hf
Ver
MJD2 - 60mMJD2 - 60m FinaleMJD2 - 60m...ve FinaleMJD2 - Ver...e Groep 1 -----------
1021 Joyce van Welie PAC 60mH
60mH_f
60mH_hf
Kogel
Kogel_f
Hoog
MJD2 - 60mHMJD2 - 60mH FinaleMJD2 - 60m...ve FinaleMJD2 - Kog...iegroep 2MJD2 - Kog...en FinaleMJD2 - Hoog ---------
1022 Anne Zuijdgeest PAC 1000m
Hoog
Polshoog
MJD2 - 1000mMJD2 - HoogJJD en MJD... Polshoog ------------
1023 Nienke Meubermans PH 60m
60m_hf
1000m
MJD2 - 60mMJD2 - 60m...ve FinaleMJD2 - 1000m ------------
1024 Lotte Weevers PH 60m
1000m
MJD2 - 60mMJD2 - 1000m -------------
1025 Emma van Acker RK HAV 600m
1000m
MJD2 - 600mMJD2 - 1000m -------------
1027 Ruth Vogels Rotterdam 60m
60m_f
60m_hf
60mH
Kogel
Ver
Ver_f
MJD2 - 60mMJD2 - 60m FinaleMJD2 - 60m...ve FinaleMJD2 - 60mHMJD2 - Ver...e Groep 2MJD2 - Ver...en Finale --------
1028 Ciara Cof... Dongeren SAV 60m
60mH
60mH_hf
MJD2 - 60mMJD2 - 60mHMJD2 - 60m...ve Finale ------------
1029 Laura van Langen SAV 600m
1000m
MJD2 - 600mMJD2 - 1000m -------------
1030 Fee Mok SAV 1000m
MJD2 - 1000m --------------
1031 Ella Mosselman SAV 1000m
MJD2 - 1000m --------------
1032 Femke Kuppens Scorpio 60mH
60mH_f
60mH_hf
Kogel
Kogel_f
MJD2 - 60mHMJD2 - 60mH FinaleMJD2 - 60m...ve FinaleMJD2 - Kog...iegroep 1MJD2 - Kog...en Finale ----------
1033 Noortje de Deugd Spado 600m
60mH
MJD2 - 60mH -------------
1034 Amber van ... Klundert Spado 60mH
MJD2 - 60mH --------------
1035 Jane Wanten Swift 600m
MJD2 - 600m --------------
1036 Jill Wanten Swift 1000m
MJD2 - 1000m --------------
1037 Femke Akkermans Tempo AV 60m
60mH
60mH_hf
Kogel
Kogel_f
MJD2 - 60mHMJD2 - 60m...ve FinaleMJD2 - Kog...iegroep 2MJD2 - Kog...en Finale ----------
1038 Ffion van Gulik Tempo AV 600m
60mH
Hoog
MJD2 - 600mMJD2 - 60mH ------------
1039 Fé van Santen U-Track 600m
MJD2 - 600m --------------
1040 Linde van Dijken VAV 60m
Kogel
Ver
MJD2 - 60mMJD2 - Kog...iegroep 1MJD2 - Ver...e Groep 1 ------------
1041 Melissa Boutkam Voorne 600m
--------------
1043 Ylse Barkmeijer Heerenveen 1000m
MJD2 - 1000m --------------

Verenigingen 'Meisjes Junior D2'

VerenigingAfkortingAantal Deelnemers
AAC `61 AC61 4
AAV `36 AV36 2
AKU AKU 1
Almere `81 AM81 2
Altis ALTS 5
ARV Ilion ILIO 2
Atledo ATLD 1
AV Athlos ATLS 2
AV Attila ATTL 1
AV Atverni ATVN 3
AV De Gemzen GMZN 2
AV Feniks FNKS 2
AV Flevo Delta FLDT 2
AV Gouda GOUD 3
AV Hanzesport HNZS 3
AV Heerenveen HRVN 4
AV Hera HERA 1
AV Holten HLTN 1
AV NEA-Volharding NEAV 5
AV NOP NOP 2
AV Olympus `70 OL70 4
AV Parthenon PRTH 1
AV Spiridon SPRD 1
AV Sprint SPRN 2
AV Start `78 ST78 1
AV Unitas UNTS 1
AV Zaanland ZNLD 2
AV `34 Apeldoorn AV34 4
AV `40 AV40 1
BAV BAV 1
DAK DAK 3
DEM DEM 1
DJA DJA 1
Eindhoven Atletiek EHAT 2
Groningen Atletiek GRNG 1
Haag Atletiek HAAG 4
HAC HAC 2
HAC `63 HC63 1
Leiden Atletiek LATL 1
Nijmegen Atletiek NYMG 3
PAC PAC 15
Prins Hendrik PH 2
RK HAV RKHV 1
Rotterdam Atletiek RDAM 1
SAV SAV 4
Scorpio SCRP 1
Spado SPDO 2
Swift Atletiek SWFT 2
Tempo AV TMPO 2
U-Track UTRK 1
VAV VAV 1
Voorne Atletiek VRNE 1

Uitslagen 60 meter Meisjes Junior D2

# Naam 60mOBP
1 Alysée Lester ARV Ilion 8,22 8,30
2 Décheny Vreugd PAC 8,41 8,46
3 Ruth Vogels Rotterdam 8,56 8,95
4 Maureen Louws AV NOP 8,57 8,58
5 Jadaly Benn AV Feniks 8,60 8,68
6 Sindy de Bruijn AKU 8,61 8,74
6 Denise Arisa ARV Ilion 8,61 8,56
8 Amara Nnadi Altis 8,65 8,69
9 Charlotte Emanuel AV Feniks 8,70 8,78
10 Merel Pijnenburg PAC 8,83 8,56
11 Rosaly Zomerdijk NEAV 8,88 8,71
11 Jessamy Roubos AV Zaanland 8,88 8,98
13 Laura Büker HAC 8,92 9,18
13 Nienke Meubermans PH 8,92 9,08
15 Laura Gerritsen AV34 8,95 8,60
16 Sylvie van...r Giessen AAV `36 8,96 8,84
17 Daan de Reijdt AV Sprint 8,97 9,12
18 Jinte Hiddink Nijmegen 8,98 8,91
19 Fleur Luttikhuizen AV Zaanland 8,99 9,24
19 Naomi van Opstal Eindhoven 8,99 9,00
21 Sara Bloem Hanzesport 9,00 8,76
22 Kristina Tergau PAC 9,01 9,13
23 Yara Wessels Parthenon 9,02 9,03
24 Rozemarie Fokkema AAC `61 9,03 8,92
25 Evelien va...Houweling De Gemzen 9,10 9,55
26 Mikayla van den Berg AV34 9,12 8,80
27 Estelle Bruins AV34 9,13 8,50
28 Tess ter Haar AV Athlos 9,14 9,00
29 Carmen Huikeshoven Altis 9,16 9,40
30 Hagar Bruil PAC 9,18 9,09
31 Nadia de Keijzer BAV 9,23 9,00
32 Lara van der Waal Olympus `70 9,26 9,20
32 Marijn Laban PAC 9,26 9,41
34 Eva van der Valk Olympus `70 9,29 9,24
35 Roos Loman AV `40 9,32 9,27
36 Ellis de Vries Altis 9,34 9,25
36 Elle van Kasteren AV34 9,34 9,10
36 Rosa Molenberg AV Athlos 9,34 9,70
39 Linde van Dijken VAV 9,36 9,30
40 Jildou Guest Haag 9,41 9,45
41 Ilse van der Drift Olympus `70 9,45 9,70
42 Lotte Weevers PH 9,54 9,53
43 Kenya Ramos PAC 9,62 9,64
44 Mieke van de Pasch AV Gouda 9,75 9,61
45 Jasmijn van den Bos Olympus `70 9,80 9,63
45 Amber Slomp AAC `61 9,80 9,76
47 Maaike Nagtegaal AV NOP 9,83 9,82
48 Ciara Cof... Dongeren SAV 9,96 9,67

Uitslagen 60 meter halve finale Meisjes Junior D2

# Naam 60m_hfQm
1 Alysée Lester ARV Ilion 8,26 ---
2 Ruth Vogels Rotterdam 8,45 ---
3 Décheny Vreugd PAC 8,50 ---
4 Jadaly Benn AV Feniks 8,60 ---
5 Denise Arisa ARV Ilion 8,64 ---
6 Charlotte Emanuel AV Feniks 8,67 ---
7 Amara Nnadi Altis 8,69 ---
8 Maureen Louws AV NOP 8,71 ---
9 Sindy de Bruijn AKU 8,75 ---
10 Rosaly Zomerdijk NEAV 8,77 ---
11 Merel Pijnenburg PAC 8,82 ---
12 Jessamy Roubos AV Zaanland 8,84 ---
12 Nienke Meubermans PH 8,84 ---
14 Sylvie van...r Giessen AAV `36 8,96 ---
15 Laura Gerritsen AV34 8,98 ---
16 Sara Bloem Hanzesport 9,00 ---
17 Yara Wessels Parthenon 9,05 ---
18 Kristina Tergau PAC 9,06 ---
19 Fleur Luttikhuizen AV Zaanland 9,08 ---
20 Jinte Hiddink Nijmegen 9,09 ---
21 Laura Büker HAC 9,10 ---
22 Daan de Reijdt AV Sprint 9,11 ---
23 Rozemarie Fokkema AAC `61 9,12 ---
24 Naomi van Opstal Eindhoven 9,22 ---

Uitslagen 600 meter Meisjes Junior D2

# Naam 600mOBP
1 Laura van Langen SAV 1:40,38 1:42,71
2 Denise de Does Haag 1:44,75 1:49,01
3 Britt Roos HAC `63 1:45,01 1:47,54
4 Naomi van Opstal Eindhoven 1:46,19 1:50,63
5 Azualjok Agok AAV `36 1:46,91 1:54,83
6 Eline Mast NEAV 1:46,92 1:56,59
7 Demi van Mourik PAC 1:48,31 1:48,09
8 Rosa Molenberg AV Athlos 1:51,28 1:52,00
9 Safira den Oudsten AV Spiridon 1:52,06 2:00,17
10 Janneke van Hofslot Altis 1:52,36 1:54,24
11 Carlijn de Bie AV Atverni 1:52,56 1:49,59
12 Rozemarie Fokkema AAC `61 1:52,65 1:57,62
13 Amara Nnadi Altis 1:53,33 1:51,12
14 Lois Steenbeek Leiden 1:54,76 1:54,98
15 Emma van Acker RK HAV 1:55,55 1:55,88
16 Truus Lut... ndombaxi Flevo Delta 2:00,83 2:03,56
17 Jildou Guest Haag 2:00,89 1:54,85
18 Nastia Kimel Nijmegen 2:01,62 2:00,57
19 Lizzy Arts HAC 2:01,69 2:19,10
20 Jane Wanten Swift 2:02,08 2:00,36
21 Hannah Sillen Nijmegen 2:05,28 2:07,95
22 Lara van der Waal Olympus `70 2:08,24 2:08,21
23 Ffion van Gulik Tempo AV 2:09,04 ---
24 Juliet Diederen Hanzesport 2:11,14 2:01,97
25 Amber Slomp AAC `61 2:14,70 ---
Fé van Santen U-Track DNS 2:05,18

Uitslagen 1000 meter Meisjes Junior D2

# Naam 1000mOBP
1 Laura van Langen SAV 3:02,94 3:04,51
2 Yara Schoenmakers Eindhoven 3:04,56 3:08,90
3 Fee Mok SAV 3:10,44 3:15,90
4 Sara Schouten AV Atverni 3:13,14 3:12,50
5 Ella Mosselman SAV 3:13,19 3:20,22
6 Britt Roos HAC `63 3:15,44 3:12,24
7 Eline Mast NEAV 3:16,19 3:14,76
8 Denise de Does Haag 3:17,91 3:11,58
9 Linsy Heestermans AV Sprint 3:23,94 3:26,90
10 Sanne Schouten AV Atverni 3:25,03 3:21,40
11 Janneke van Hofslot Altis 3:25,08 3:17,06
12 Tessa Mertens DJA 3:26,48 3:40,46
13 Brecht Frensel Heerenveen 3:27,62 3:26,59
14 Nienke Meubermans PH 3:29,63 3:29,32
15 Estelle Bruins AV34 3:30,76 3:33,00
16 Elle van Kasteren AV34 3:31,51 3:33,50
17 Jill Wanten Swift 3:32,20 3:31,27
18 Carmen Huikeshoven Altis 3:32,44 3:27,59
19 Ike Donkers AV Holten 3:33,48 3:43,55
20 Anne Zuijdgeest PAC 3:35,25 3:37,44
21 Teuntje Uiters PAC 3:40,62 3:47,01
22 Judith Haarsma PAC 3:42,46 3:42,51
23 Loïs Kok Altis 3:42,70 3:44,77
24 Emma van Acker RK HAV 3:43,55 3:35,74
25 Eke Tibben Start `78 3:45,83 3:37,00
26 Marijn Laban PAC 3:46,30 3:44,22
27 Lotte Weevers PH 3:48,32 3:52,39
28 Isabel van Steenwijk AV Gouda 3:48,62 3:47,80
29 Maaike Ross Hanzesport 3:51,14 4:27,58
30 Meike Kroon PAC 3:51,27 3:51,19
31 Ylse Barkmeijer Heerenveen 3:53,41 4:02,65
32 Nastia Kimel Nijmegen 3:58,71 3:38,00
Demi van Mourik PAC DNS 3:15,36
Daan de Reijdt AV Sprint DNS 3:29,48

Uitslagen 60 meter horden Meisjes Junior D2

# Naam 60mHOBP
1 Alysée Lester ARV Ilion 9,61 9,90
2 Isabel Raap PAC 10,17 9,77
3 Denise Arisa ARV Ilion 10,18 10,00
4 Femke Kuppens Scorpio 10,28 10,07
5 Sabrina Kim Cruden Heerenveen 10,34 9,90
6 Mette van der Meer Flevo Delta 10,49 10,88
7 Floor Alessie AV Attila 10,54 10,72
8 Anke Binnema Heerenveen 10,67 10,83
9 Anouk van Dal DAK 10,69 11,50
10 Kristina Tergau PAC 10,78 10,91
11 Joyce van Welie PAC 10,83 10,30
12 Sofie Thomas PAC 11,00 11,42
13 Femke Jonker AV Hera 11,36 11,51
14 Femke Akkermans Tempo AV 11,39 ---
15 Bo van der Aar DEM 11,47 11,08
16 Linsy Heestermans AV Sprint 11,62 12,14
17 Juliet Diederen Hanzesport 11,72 12,05
18 Lizzy Arts HAC 11,82 13,60
19 Mikayla van den Berg AV34 11,91 11,70
20 Mieke van de Pasch AV Gouda 11,92 12,07
21 Ciara Cof... Dongeren SAV 11,97 12,49
22 Jildou Guest Haag 11,98 12,49
23 Evelien va...Houweling De Gemzen 12,04 11,72
23 Estelle Bruins AV34 12,04 11,60
25 Nadieh Meerman Almere `81 12,14 12,00
26 Amber van ... Klundert Spado 12,17 13,00
27 Jasmijn van den Bos Olympus `70 12,18 12,30
28 Kenya Ramos PAC 12,20 12,35
29 Isabel van Steenwijk AV Gouda 12,25 12,33
30 Nadia de Keijzer BAV 12,47 13,51
31 Pien van Berk AV Gouda 12,86 12,14
32 Ffion van Gulik Tempo AV 14,28 ---
33 Sandy de Does Haag 15,67 14,07
Meike van Beurden DAK DQ 13,40

Uitslagen 60 meter horden halve finale Meisjes Junior D2

# Naam 60mH_hfQm
1 Alysée Lester ARV Ilion 9,58 ---
2 Femke Kuppens Scorpio 9,90 ---
3 Denise Arisa ARV Ilion 9,95 ---
4 Mette van der Meer Flevo Delta 10,08 ---
5 Kristina Tergau PAC 10,33 ---
6 Isabel Raap PAC 10,35 ---
7 Floor Alessie AV Attila 10,48 ---
8 Joyce van Welie PAC 10,61 ---
9 Anke Binnema Heerenveen 10,68 ---
10 Anouk van Dal DAK 10,75 ---
11 Femke Jonker AV Hera 11,04 ---
12 Sofie Thomas PAC 11,06 ---
13 Linsy Heestermans AV Sprint 11,23 ---
14 Evelien va...Houweling De Gemzen 11,26 ---
15 Bo van der Aar DEM 11,28 ---
16 Femke Akkermans Tempo AV 11,59 ---
17 Lizzy Arts HAC 11,66 ---
18 Mikayla van den Berg AV34 11,72 ---
19 Juliet Diederen Hanzesport 11,74 ---
20 Nadieh Meerman Almere `81 11,84 ---
21 Jildou Guest Haag 11,86 ---
22 Ciara Cof... Dongeren SAV 11,89 ---
23 Mieke van de Pasch AV Gouda 12,37 ---
Sabrina Kim Cruden Heerenveen DNS ---

Uitslagen 60 meter horden finale Meisjes Junior D2

# Naam 60mH_fQm
1 Alysée Lester ARV Ilion 9,46 ---
2 Femke Kuppens Scorpio 9,98 ---
3 Mette van der Meer Flevo Delta 10,09 ---
4 Denise Arisa ARV Ilion 10,43 ---
4 Isabel Raap PAC 10,43 ---
6 Joyce van Welie PAC 10,65 ---
7 Floor Alessie AV Attila 10,69 ---
8 Kristina Tergau PAC 11,36 ---

Uitslagen 4 x 50m Meisjes Junior D2

# Estafette Team Leden Tijd Punten
1 The Cheetah Girls - MJD2 4 27,94 3
2 DAK DAK - MJD2 4 DQ 0
2 Gemzen team 1 AV De Gemzen - MJD2 4 DQ 0

Uitslagen Kogelstoten 2 kilogram Meisjes Junior D2

# Naam KogelOBP
1 Joyce van Welie PAC 12,59 12,52
2 Alysée Lester ARV Ilion 12,56 13,18
3 Jessamy Roubos AV Zaanland 11,06 11,35
4 Merel Pijnenburg PAC 10,75 11,45
5 Hagar Bruil PAC 10,69 12,10
6 Femke Kuppens Scorpio 10,56 11,61
7 Mieke van de Pasch AV Gouda 10,37 9,44
8 Femke Akkermans Tempo AV 10,12 ---
9 Danara Stoppels Groningen 9,95 11,01
10 Charlotte Emanuel AV Feniks 9,85 10,06
11 Lois Steenbeek Leiden 9,61 10,37
12 Azualjok Agok AAV `36 9,51 9,85
13 Sabrina Kim Cruden Heerenveen 9,33 9,93
14 Meike Kroon PAC 9,10 9,04
15 Nadieh Meerman Almere `81 9,09 9,42
16 Anne ter Horst Atledo 9,02 9,53
17 Jinte Hiddink Nijmegen 8,88 9,35
18 Jadaly Benn AV Feniks 8,77 7,94
19 Linde van Dijken VAV 8,68 8,80
20 Sandy de Does Haag 8,67 8,49
21 Lara van der Waal Olympus `70 8,18 8,94
22 Eva van der Valk Olympus `70 8,10 7,66
23 Fleur Luttikhuizen AV Zaanland 7,65 7,91
24 Des Hatzmann De Gemzen 7,64 8,12
25 Hannah Sillen Nijmegen 7,53 6,57
26 Robin Kuller NEAV 7,51 8,00
27 Safira den Oudsten AV Spiridon 7,36 8,95
28 Jasmijn van den Bos Olympus `70 7,23 7,59
29 Elisa Babucci NEAV 6,97 6,42
30 Ilse van der Drift Olympus `70 6,22 7,56

Uitslagen Polsstokhoogspringen Meisjes Junior D2

# Naam PolshoogOBP
1 Thyra van Diemen PAC 2,50 3,00
2 Anne Zuijdgeest PAC 1,90 ---
3 Sofie Thomas PAC 1,60 ---

Uitslagen Verspringen Meisjes Junior D2

# Naam VerOBP
1 Isabel Raap PAC 4,88 4,88
2 Ruth Vogels Rotterdam 4,50 4,44
3 Mikayla van den Berg AV34 4,47 4,83
3 Mette van der Meer Flevo Delta 4,47 4,54
5 Danara Stoppels Groningen 4,43 4,59
6 Floor Dijkstra AAC `61 4,42 ---
7 Jessamy Roubos AV Zaanland 4,34 4,21
8 Sabrina Kim Cruden Heerenveen 4,27 4,53
9 Femke Jonker AV Hera 4,26 4,27
10 Anke Binnema Heerenveen 4,23 4,49
11 Linsy Heestermans AV Sprint 4,16 4,14
12 Maureen Louws AV NOP 4,00 4,76
13 Maaike Nagtegaal AV NOP 3,98 3,79
13 Jinte Hiddink Nijmegen 3,98 4,52
15 Pien van Berk AV Gouda 3,97 3,62
16 Décheny Vreugd PAC 3,95 4,40
17 Eva van der Valk Olympus `70 3,89 3,94
18 Anne van Nierop DAK 3,86 4,03
19 Sara Bloem Hanzesport 3,84 4,10
20 Sindy de Bruijn AKU 3,82 4,11
20 Roos Loman AV `40 3,82 4,04
22 Laura Gerritsen AV34 3,79 4,19
23 Ellis de Vries Altis 3,78 4,20
24 Sandy de Does Haag 3,77 3,66
24 Juliet Diederen Hanzesport 3,77 3,97
26 Anouk van Dal DAK 3,76 4,22
27 Ilse van der Drift Olympus `70 3,74 3,53
27 Elle van Kasteren AV34 3,74 4,09
29 Jadaly Benn AV Feniks 3,72 3,97
29 Sofie Thomas PAC 3,72 3,93
31 Nadieh Meerman Almere `81 3,66 3,96
32 Tess ter Haar AV Athlos 3,50 4,04
33 Sylvie van...r Giessen AAV `36 3,46 3,88
34 Linde van Dijken VAV 3,24 3,97
35 Elisa Babucci NEAV 3,18 3,29