Atleten 'Meisjes Junior C2'

Snr Naam Onderdelen Startgroep 60m60m_hf60m_f800m1500m60mH60mH_hf60mH_f4x50mKogelKogel_fHoogPolshoogVerVer_f
645 Lauraine Kolmschot AAV SISU 60m
60mH
Ver
MJC2 - 60mMJC2 - 60mHMJC2 - Ver...e Groep 2 ------------
646 Jokeh Engelhart AAV `36 60m
Kogel
Kogel_f
Ver
MJC2 - 60mMJC2 - Kog...e Groep 1MJC2 - Kog...en FinaleMJC2 - Ver...e Groep 1 -----------
647 Tirza Meijer AAV `36 60m
60mH
Ver
MJC2 - 60mMJC2 - 60mHMJC2 - Ver...e Groep 2 ------------
648 Kadidja Sangare AAV `36 60m
60m_f
60m_hf
60mH
60mH_f
60mH_hf
4x50m
Hoog
MJC2 - 60mMJC2 - 60m FinaleMJC2 - 60m...ve FinaleMJC2 - 60mHMJC2 - 60mH FinaleMJC2 - 60m...ve FinaleMJC2 - Hoog -------
650 Shanella Bleecke Almere `81 Kogel
Kogel_f
MJC2 - Kog...e Groep 2MJC2 - Kog...en Finale -------------
651 Tess Steehouwer Almere `81 Hoog
Ver
Ver_f
MJC2 - HoogMJC2 - Ver...e Groep 2MJC2 - Ver...en Finale ------------
652 Nynke van den Bedem Altis 800m
Kogel
Kogel_f
MJC2 - 800mMJC2 - Kog...e Groep 2MJC2 - Kog...en Finale ------------
653 Kira Landman Altis Hoog
MJC2 - Hoog --------------
654 Zoë Sedney ARV Ilion 60m
60m_f
60m_hf
60mH
60mH_f
60mH_hf
4x50m
Hoog
MJC2 - 60mMJC2 - 60m FinaleMJC2 - 60m...ve FinaleMJC2 - 60mHMJC2 - 60mH FinaleMJC2 - 60m...ve FinaleMJC2 - Hoog -------
655 Inge Schmit ATOP Kogel
MJC2 - Kog...e Groep 2 --------------
656 Melissa Uranka ATOP 60m
60mH
MJC2 - 60mMJC2 - 60mH -------------
657 Floor van den Brink AV Athlos 60mH
Hoog
MJC2 - 60mHMJC2 - Hoog -------------
658 Anna Molenberg AV Athlos 800m
MJC2 - 800m --------------
659 Pien Korstanje AV Attila 60mH
Ver
Ver_f
MJC2 - 60mHMJC2 - Ver...e Groep 2MJC2 - Ver...en Finale ------------
660 Joy de Bruijne AV Atverni 4x50m
--------------
663 Louiza Kruiswijk AV Atverni 60m
60m_hf
4x50m
Kogel
Ver
MJC2 - 60mMJC2 - 60m...ve FinaleMJC2 - Ver...e Groep 2 ----------
664 Manon Stringa AV Atverni 800m
MJC2 - 800m --------------
665 Frederike Verhoeven AV Cifla 800m
MJC2 - 800m --------------
666 Evelijn van Hilten Clytoneus 60m
Kogel
MJC2 - 60mMJC2 - Kog...e Groep 1 -------------
667 Anahera Tahapary Clytoneus 60m
Ver
-------------
668 Megan Broekhuis DVTR 60m
60mH
-------------
669 Anna Oosterwegel DVTR 60m
60mH
Ver
MJC2 - 60mMJC2 - 60mHMJC2 - Ver...e Groep 1 ------------
670 Iris Reurink De Gemzen 60m
Kogel
MJC2 - 60mMJC2 - Kog...e Groep 1 -------------
671 Eveline de Jong De Spartaan 800m
Ver
MJC2 - 800mMJC2 - Ver...e Groep 1 -------------
672 Lara Owobowale De Spartaan 60mH
60mH_f
60mH_hf
Kogel
Kogel_f
Ver
Ver_f
MJC2 - 60mHMJC2 - 60mH FinaleMJC2 - 60m...ve FinaleMJC2 - Kog...e Groep 2MJC2 - Kog...en FinaleMJC2 - Ver...e Groep 2MJC2 - Ver...en Finale --------
673 Anne-Wil v...Werkhoven De Spartaan 800m
Ver
MJC2 - 800mMJC2 - Ver...e Groep 1 -------------
674 Evelyn Imafidon AV Feniks 60m
60mH
MJC2 - 60mMJC2 - 60mH -------------
675 Shaquata King AV Feniks 60m
60m_f
60m_hf
MJC2 - 60mMJC2 - 60m FinaleMJC2 - 60m...ve Finale ------------
676 Nikki Boon Flevo Delta 60mH
60mH_f
60mH_hf
Kogel
Kogel_f
MJC2 - 60mHMJC2 - 60mH FinaleMJC2 - 60m...ve FinaleMJC2 - Kog...e Groep 1MJC2 - Kog...en Finale ----------
677 Diede van der Meer Flevo Delta Kogel
Kogel_f
Hoog
MJC2 - Kog...e Groep 2MJC2 - Kog...en FinaleMJC2 - Hoog ------------
678 Chantal Kruit AV Gouda 60m
4x50m
Hoog
Ver
MJC2 - 60mMJC2 - HoogMJC2 - Ver...e Groep 1 -----------
679 Kim Lavrijsen AV Gouda 60m
800m
60mH
4x50m
MJC2 - 60mMJC2 - 800mMJC2 - 60mH -----------
680 Floor Tetelepta AV Gouda 4x50m
--------------
681 Jazmin Tjong-Ayong AV Gouda 60m
Kogel
MJC2 - 60mMJC2 - Kog...e Groep 1 -------------
682 Anne-Karlijn Mos Heerenveen 60m
60m_hf
Kogel
Kogel_f
MJC2 - 60mMJC2 - 60m...ve FinaleMJC2 - Kog...e Groep 1MJC2 - Kog...en Finale -----------
683 Terri Talan Heerenveen 60mH
60mH_hf
Ver
MJC2 - 60mHMJC2 - 60m...ve FinaleMJC2 - Ver...e Groep 2 ------------
684 Amber Van der Putten AV Hera 60m
4x50m
-------------
685 Sanne Haagsma HRRR 60m
Ver
MJC2 - Ver...e Groep 2 -------------
686 Silke Hoekstra HRRR 60mH
Kogel
MJC2 - 60mHMJC2 - Kog...e Groep 1 -------------
687 Nina van Diepen AV Hylas 800m
MJC2 - 800m --------------
688 Cicely Sille AV Lionitas 60m
60m_hf
60mH
60mH_hf
MJC2 - 60mMJC2 - 60m...ve FinaleMJC2 - 60mHMJC2 - 60m...ve Finale -----------
689 Inez Bouwen AV Lycurgus 60mH
Hoog
Ver
MJC2 - 60mHMJC2 - HoogMJC2 - Ver...e Groep 1 ------------
690 Lisa Bruintjes AV Lycurgus 60m
Ver
MJC2 - 60mMJC2 - Ver...e Groep 2 -------------
691 Anouk Haverkort AV Lycurgus 60mH
60mH_hf
Hoog
Ver
Ver_f
MJC2 - 60mHMJC2 - 60m...ve FinaleMJC2 - Ver...e Groep 1MJC2 - Ver...en Finale ----------
692 Merel van Herp AV Lycurgus 800m
1500m
MJC2 - 800mMJC2 - 1500m -------------
693 Sienna Klous AV Lycurgus 60m
Kogel
Ver
MJC2 - 60mMJC2 - Kog...e Groep 1MJC2 - Ver...e Groep 2 ------------
694 Simone Winter AV Lycurgus Hoog
MJC2 - Hoog --------------
695 Sheralda Bottse NEAV 800m
Ver
MJC2 - 800mMJC2 - Ver...e Groep 2 -------------
696 Linda van der Klei NEAV 60m
60mH
MJC2 - 60mMJC2 - 60mH -------------
697 Amber van der Klei NEAV 60m
60mH
MJC2 - 60mMJC2 - 60mH -------------
698 Mila Kuller NEAV 800m
60mH
Ver
MJC2 - 800mMJC2 - 60mHMJC2 - Ver...e Groep 1 ------------
699 Beyoncé Pina NEAV 60m
800m
MJC2 - 60mMJC2 - 800m -------------
700 Esmee van de Guchte AV NOP Hoog
MJC2 - Hoog --------------
701 Emma Hoving AV NOP 60m
60m_hf
Hoog
MJC2 - 60mMJC2 - 60m...ve FinaleMJC2 - Hoog ------------
702 Maartje O...e Voshaar Pallas `67 60m
60mH
-------------
703 Milou Eijsbroek AV Phoenix 60m
60m_f
60m_hf
MJC2 - 60mMJC2 - 60m FinaleMJC2 - 60m...ve Finale ------------
704 Dawy Jipat Pijnenburg 60m
4x50m
MJC2 - 60m -------------
705 Milou van 't Land Pijnenburg 4x50m
--------------
706 Anika Northausen Pijnenburg 60m
4x50m
MJC2 - 60m -------------
707 Maritte de Ruiter Pijnenburg 60m
4x50m
MJC2 - 60m -------------
708 Marlot Bruggink AV Rijssen 800m
MJC2 - 800m --------------
709 Margo Schippers AV Rijssen Ver
Ver_f
MJC2 - Ver...e Groep 1MJC2 - Ver...en Finale -------------
710 Yara Kramer AV Salland Kogel
Kogel_f
MJC2 - Kog...e Groep 2MJC2 - Kog...en Finale -------------
711 Esmee Marsman AV Salland 800m
MJC2 - 800m --------------
712 Nanah Fung-Loy AV Sparta 60mH
60mH_f
60mH_hf
4x50m
Polshoog
MJC2 - 60mHMJC2 - 60mH FinaleMJC2 - 60m...ve FinaleMJC1 en MJ... Polshoog ----------
713 Grace-Ann Pronk AV Sparta 60m
60m_hf
60mH
60mH_hf
4x50m
Ver
Ver_f
MJC2 - 60mMJC2 - 60m...ve FinaleMJC2 - 60mHMJC2 - 60m...ve FinaleMJC2 - Ver...e Groep 1MJC2 - Ver...en Finale --------
716 Annabelle Emmen AV Spiridon 60mH
Hoog
MJC2 - 60mHMJC2 - Hoog -------------
717 Fleur van der Linden AV Sprint 60mH
60mH_hf
Polshoog
Ver
Ver_f
MJC2 - 60mHMJC2 - 60m...ve FinaleMJC1 en MJ... PolshoogMJC2 - Ver...e Groep 2MJC2 - Ver...en Finale ----------
718 Lonne Mallens AV Sprint Polshoog
MJC1 en MJ... Polshoog --------------
719 Jinke Prinsen AV Sprint 60mH
Kogel
Ver
MJC2 - 60mHMJC2 - Kog...e Groep 2MJC2 - Ver...e Groep 1 ------------
720 Tessa Smits AV Sprint 60mH
60mH_hf
Kogel
Kogel_f
MJC2 - 60mHMJC2 - 60m...ve FinaleMJC2 - Kog...e Groep 2MJC2 - Kog...en Finale -----------
721 Hanneke Verheesen AV Sprint 60m
60m_hf
60mH
MJC2 - 60mMJC2 - 60m...ve Finale ------------
722 Silke Vonk AV Sprint 60m
60m_hf
60mH
60mH_hf
Ver
Ver_f
MJC2 - 60mMJC2 - 60m...ve FinaleMJC2 - 60mHMJC2 - 60m...ve FinaleMJC2 - Ver...e Groep 2MJC2 - Ver...en Finale ---------
723 Megan de Ruiter Startbaan 60m
60m_hf
MJC2 - 60mMJC2 - 60m...ve Finale -------------
724 Anna Roelofs AV Suomi 60m
60m_f
60m_hf
60mH
60mH_f
60mH_hf
MJC2 - 60mMJC2 - 60m FinaleMJC2 - 60m...ve FinaleMJC2 - 60mHMJC2 - 60mH FinaleMJC2 - 60m...ve Finale ---------
725 Yanniek Bouwer AV Trias 60m
Ver
MJC2 - 60mMJC2 - Ver...e Groep 2 -------------
726 Xiorèse Romero AV Trias 60m
60m_hf
MJC2 - 60mMJC2 - 60m...ve Finale -------------
727 Anouk Rensink AV Unitas 60m
60m_f
60m_hf
Ver
Ver_f
MJC2 - 60mMJC2 - 60m FinaleMJC2 - 60m...ve FinaleMJC2 - Ver...e Groep 1MJC2 - Ver...en Finale ----------
728 Kaylee de Boer AV34 Ver
MJC2 - Ver...e Groep 1 --------------
729 Diema Kazemi AV34 60m
4x50m
Ver
MJC2 - 60m ------------
730 Camilla Pieper AV34 60mH
4x50m
Ver
MJC2 - 60mHMJC2 - Ver...e Groep 1 ------------
731 Martha Chapple AV `40 800m
MJC2 - 800m --------------
732 Janna Doumpas JSPR 60m
60m_f
60m_hf
60mH
60mH_hf
MJC2 - 60mMJC2 - 60m FinaleMJC2 - 60m...ve FinaleMJC2 - 60mHMJC2 - 60m...ve Finale ----------
733 Maartje Blanken Avantri 60mH
60mH_f
60mH_hf
MJC2 - 60mHMJC2 - 60mH FinaleMJC2 - 60m...ve Finale ------------
734 Isabel van den Broek BAV 60m
1500m
MJC2 - 60mMJC2 - 1500m -------------
735 Fleur Mollen Ciko `66 60m
60mH
Ver
MJC2 - 60mMJC2 - 60mHMJC2 - Ver...e Groep 2 ------------
736 Lieve van Woerden Ciko `66 60m
60mH
Kogel
MJC2 - 60mHMJC2 - Kog...e Groep 1 ------------
737 Jasmijn Timmer Climax Ver
--------------
738 Femke Janssen DEM Ver
MJC2 - Ver...e Groep 1 --------------
739 Mirte Hereijgers DJA 60mH
MJC2 - 60mH --------------
740 Sophie Kenis DJA 1500m
MJC2 - 1500m --------------
741 Bowien Snepvangers DJA Kogel
MJC2 - Kog...e Groep 2 --------------
742 Ankie Vermeeren DJA 60m
800m
MJC2 - 60mMJC2 - 800m -------------
743 Miranda van Dijk HRCL 60m
60mH
60mH_hf
MJC2 - 60mMJC2 - 60mHMJC2 - 60m...ve Finale ------------
745 Ella Albers SPWS 800m
MJC2 - 800m --------------
746 Berenice Stuart SPWS 800m
MJC2 - 800m --------------
747 Romy van Hilst GACH 60mH
60mH_hf
Ver
MJC2 - 60mHMJC2 - 60m...ve FinaleMJC2 - Ver...e Groep 2 ------------
748 Kato Leusink GACH 60m
60m_f
60m_hf
60mH
60mH_f
60mH_hf
Ver
Ver_f
MJC2 - 60mMJC2 - 60m FinaleMJC2 - 60m...ve FinaleMJC2 - 60mHMJC2 - 60mH FinaleMJC2 - 60m...ve FinaleMJC2 - Ver...e Groep 1MJC2 - Ver...en Finale -------
749 Emma van der Schoor GACH 60m
60mH
MJC2 - 60mMJC2 - 60mH -------------
750 Otte Wienese GACH 60mH
60mH_hf
Polshoog
MJC2 - 60mHMJC2 - 60m...ve FinaleMJC1 en MJ... Polshoog ------------
751 Vera Derksema Groningen 60mH
60mH_hf
4x50m
Ver
MJC2 - 60mHMJC2 - 60m...ve FinaleMJC2 - Ver...e Groep 2 -----------
752 Elina Ettes Groningen 60m
800m
Ver
MJC2 - 60mMJC2 - 800mMJC2 - Ver...e Groep 2 ------------
753 Emy Guikema Groningen 60m
60m_hf
60mH
60mH_hf
4x50m
MJC2 - 60mMJC2 - 60m...ve FinaleMJC2 - 60mHMJC2 - 60m...ve Finale ----------
755 Suzanne Libbers Groningen 1500m
MJC2 - 1500m --------------
756 Eva Stienstra Groningen 60m
1500m
4x50m
Ver
MJC2 - 60mMJC2 - 1500m -----------
757 Aukje Vellinga Groningen 60mH
4x50m
Hoog
MJC2 - 60mH ------------
758 Noor Kuiper Haag 60mH
Hoog
-------------
759 Channelyn ...rosiussen HAC 1500m
MJC2 - 1500m --------------
760 Vera Sneijders HAC 1500m
MJC2 - 1500m --------------
761 Samar Ahmed HLLS 60mH
Polshoog
MJC2 - 60mHMJC1 en MJ... Polshoog -------------
762 Aniek Barbier HLLS 1500m
MJC2 - 1500m --------------
763 Yara Linnekamp HLLS 60m
Ver
-------------
764 Chris van Meeuwen HLLS 1500m
MJC2 - 1500m --------------
765 Liza van de Vooren HLLS 1500m
MJC2 - 1500m --------------
766 Deniz Bayrak Leiden 1500m
MJC2 - 1500m --------------
767 Dorte Heideman MPM 800m
MJC2 - 800m --------------
768 Marjolein Klaren MPM 60mH
Polshoog
MJC2 - 60mHMJC1 en MJ... Polshoog -------------
769 Marieke de Zeeuw MPM 800m
MJC2 - 800m --------------
770 Vivian Kip OSM `75 60m
Kogel
Kogel_f
Ver
MJC2 - 60mMJC2 - Kog...e Groep 1MJC2 - Kog...en FinaleMJC2 - Ver...e Groep 2 -----------
771 Feyi van den Elshout PAC Kogel
Ver
MJC2 - Kog...e Groep 2MJC2 - Ver...e Groep 1 -------------
772 Bridget Janssen PAC Kogel
Kogel_f
MJC2 - Kog...e Groep 2MJC2 - Kog...en Finale -------------
773 Jemima de Jonge PAC Hoog
Polshoog
MJC2 - HoogMJC1 en MJ... Polshoog -------------
774 Annemarie Malais PAC 60m
60m_hf
Ver
MJC2 - 60mMJC2 - 60m...ve FinaleMJC2 - Ver...e Groep 1 ------------
775 Djim Van den Berg PH 60m
60m_hf
Ver
MJC2 - 60mMJC2 - 60m...ve FinaleMJC2 - Ver...e Groep 1 ------------
776 Isabel Bertrand PH 60m
60m_hf
60mH
60mH_hf
MJC2 - 60mMJC2 - 60m...ve FinaleMJC2 - 60mHMJC2 - 60m...ve Finale -----------
777 Karlijn Bongenaar PH 1500m
MJC2 - 1500m --------------
778 Lotte Houtman PH Hoog
MJC2 - Hoog --------------
779 Myrthe Kouwenberg PH 800m
1500m
MJC2 - 1500m -------------
780 Mere Gringhuis Rotterdam 1500m
MJC2 - 1500m --------------
781 Dominique Plaisier Rotterdam 60m
60m_hf
Hoog
MJC2 - 60mMJC2 - 60m...ve FinaleMJC2 - Hoog ------------
782 Shauna Co... Dongeren SAV 60m
60mH
4x50m
MJC2 - 60mMJC2 - 60mH ------------
783 Marieke Kuppens Scopias 60m
4x50m
Ver
MJC2 - 60mMJC2 - Ver...e Groep 2 ------------
784 Sanne Verdellen Scopias 60m
60m_hf
4x50m
Ver
Ver_f
MJC2 - 60mMJC2 - 60m...ve FinaleMJC2 - Ver...e Groep 2MJC2 - Ver...en Finale ----------
785 Jill van de Vinne Scopias 4x50m
Ver
MJC2 - Ver...e Groep 1 -------------
787 Janneke Pluimes Scorpio Kogel
Kogel_f
MJC2 - Kog...e Groep 2MJC2 - Kog...en Finale -------------
789 Julie van de Wal Swift 60m
60m_hf
4x50m
MJC2 - 60mMJC2 - 60m...ve Finale ------------
790 Lieke Blommestein Tempo AV 60m
60mH
Ver
------------
791 Amy Hasselton THOR 800m
60mH
60mH_hf
Ver
Ver_f
MJC2 - 800mMJC2 - 60mHMJC2 - 60m...ve FinaleMJC2 - Ver...e Groep 1MJC2 - Ver...en Finale ----------
792 Lara van der Klugt THOR Hoog
--------------
793 Claudy Nouws THOR Hoog
MJC2 - Hoog --------------
794 Sarah Kortland Typhoon 60mH
60mH_hf
MJC2 - 60mHMJC2 - 60m...ve Finale -------------
795 Anne Geijtenbeek U-Track 1500m
MJC2 - 1500m --------------
796 Jip van der Spek U-Track 800m
MJC2 - 800m --------------
797 Fenne Janssen VRT 1500m
MJC2 - 1500m --------------
1045 Nadine de Vries Clytoneus 800m
MJC2 - 800m --------------
1051 Roos Verdegaal HLLS 60m
Kogel
Hoog
MJC2 - 60mMJC2 - Kog...e Groep 1 ------------

Verenigingen 'Meisjes Junior C2'

VerenigingAfkortingAantal Deelnemers
AAV SISU SISU 1
AAV `36 AV36 3
Almere `81 AM81 2
Altis ALTS 2
ARV Ilion ILIO 1
AV Achilles Top ATOP 2
AV Athlos ATLS 2
AV Attila ATTL 1
AV Atverni ATVN 3
AV Cifla CFLA 1
AV Clytoneus CLYT 3
AV Daventria 1906 DVTR 2
AV De Gemzen GMZN 1
AV De Spartaan SPTN 3
AV Feniks FNKS 2
AV Flevo Delta FLDT 2
AV Gouda GOUD 4
AV Heerenveen HRVN 2
AV Hera HERA 1
AV Horror Sneek HRRR 2
AV Hylas HYLS 1
AV Lionitas LNTS 1
AV Lycurgus LYCG 6
AV NEA-Volharding NEAV 5
AV NOP NOP 2
AV Pallas `67 PL67 1
AV Phoenix PHNX 1
AV Pijnenburg PNBG 4
AV Rijssen RSSN 2
AV Salland SLLN 2
AV Sparta SPRT 2
AV Spiridon SPRD 1
AV Sprint SPRN 6
AV Startbaan STBN 1
AV Suomi SOMI 1
AV Trias TRAS 2
AV Unitas UNTS 1
AV `34 Apeldoorn AV34 3
AV `40 AV40 1
AV `t Jasper Sport JSPR 1
Avantri AVTR 1
BAV BAV 1
Ciko `66 CIKO 2
Climax CLMX 1
DEM DEM 1
DJA DJA 4
DK en AV Hercules HRCL 1
EAC De Sperwers SPWS 2
GAC Hilversum GACH 4
Groningen Atletiek GRNG 6
Haag Atletiek HAAG 1
HAC HAC 2
Hellas Utrecht HLLS 6
Leiden Atletiek LATL 1
Marathon Pim Mulier MPM 3
OSM `75 OSM 1
PAC PAC 4
Prins Hendrik PH 5
Rotterdam Atletiek RDAM 2
SAV SAV 1
Scopias Atletiek SCPS 3
Scorpio SCRP 1
Swift Atletiek SWFT 1
Tempo AV TMPO 1
THOR THOR 3
Typhoon TPHN 1
U-Track UTRK 2
Venloop Running Team VRT 1

Uitslagen 60 meter Meisjes Junior C2

# Naam ResOBP
1 Shaquata King AV Feniks 7,97Q 7,83
2 Zoë Sedney ARV Ilion 7,98Q 8,21
3 Anouk Rensink AV Unitas 8,03Q 8,17
4 Anna Roelofs AV Suomi 8,13Q 8,20
5 Kato Leusink GACH 8,19Q 8,12
6 Kadidja Sangare AAV `36 8,21Q 8,17
6 Grace-Ann Pronk AV Sparta 8,21Q 8,30
8 Milou Eijsbroek AV Phoenix 8,23Q 8,32
9 Janna Doumpas JSPR 8,25Q 8,23
10 Emy Guikema Groningen 8,28Q 8,27
11 Silke Vonk AV Sprint 8,32Q 8,20
12 Dominique Plaisier Rotterdam 8,35Q 8,59
13 Xiorèse Romero AV Trias 8,37Q 8,35
14 Megan de Ruiter Startbaan 8,40Q 8,50
15 Cicely Sille AV Lionitas 8,43Q 8,31
16 Julie van de Wal Swift 8,45Q 8,55
17 Louiza Kruiswijk AV Atverni 8,46Q 8,46
18 Anne-Karlijn Mos Heerenveen 8,48Q 8,47
19 Emma Hoving AV NOP 8,49Q 8,44
20 Annemarie Malais PAC 8,53Q 8,62
21 Sanne Verdellen Scopias 8,57Q 8,20
22 Hanneke Verheesen AV Sprint 8,60q 8,71
23 Isabel Bertrand PH 8,62q 8,61
24 Djim Van den Berg PH 8,67q 8,53
24 Marieke Kuppens Scopias 8,67 8,81
26 Miranda van Dijk HRCL 8,68 8,63
27 Sienna Klous AV Lycurgus 8,69 8,77
28 Jokeh Engelhart AAV `36 8,70 8,64
29 Evelijn van Hilten Clytoneus 8,74 8,88
29 Ankie Vermeeren DJA 8,74 8,62
31 Chantal Kruit AV Gouda 8,76 8,60
32 Isabel van den Broek BAV 8,78 8,56
33 Eva Stienstra Groningen 8,83 9,41
34 Evelyn Imafidon AV Feniks 8,84 8,59
34 Vivian Kip OSM `75 8,84 8,87
36 Iris Reurink De Gemzen 8,85 8,81
36 Melissa Uranka ATOP 8,85 9,10
38 Kim Lavrijsen AV Gouda 8,89 8,79
39 Tirza Meijer AAV `36 8,95 9,09
39 Maritte de Ruiter Pijnenburg 8,95 9,07
41 Lisa Bruintjes AV Lycurgus 8,99 8,37
42 Lauraine Kolmschot AAV SISU 9,07 8,80
43 Anika Northausen Pijnenburg 9,08 9,31
43 Anna Oosterwegel DVTR 9,08 8,94
45 Jazmin Tjong-Ayong AV Gouda 9,11 9,00
46 Yanniek Bouwer AV Trias 9,15 9,45
47 Shauna Co... Dongeren SAV 9,17 9,22
48 Roos Verdegaal HLLS 9,21 9,09
49 Emma van der Schoor GACH 9,26 9,14
50 Dawy Jipat Pijnenburg 9,27 9,30
51 Linda van der Klei NEAV 9,31 9,33
52 Amber van der Klei NEAV 9,64 9,58
53 Elina Ettes Groningen 9,77 9,50
Beyoncé Pina NEAV DNS 9,63
Sanne Haagsma HRRR --- 10,60

Uitslagen 60 meter halve finale Meisjes Junior C2

# Naam ResOBP
1 Shaquata King AV Feniks 7,88 ---
2 Zoë Sedney ARV Ilion 8,00Q ---
3 Anouk Rensink AV Unitas 8,09Q ---
4 Kadidja Sangare AAV `36 8,10 ---
5 Milou Eijsbroek AV Phoenix 8,20Q ---
6 Anna Roelofs AV Suomi 8,21Q ---
7 Janna Doumpas JSPR 8,23q ---
8 Kato Leusink GACH 8,24q ---
9 Xiorèse Romero AV Trias 8,26 ---
10 Grace-Ann Pronk AV Sparta 8,27 ---
11 Emy Guikema Groningen 8,33 ---
12 Megan de Ruiter Startbaan 8,40 ---
13 Silke Vonk AV Sprint 8,44 ---
13 Dominique Plaisier Rotterdam 8,44 ---
13 Julie van de Wal Swift 8,44 ---
16 Louiza Kruiswijk AV Atverni 8,47 ---
17 Cicely Sille AV Lionitas 8,50 ---
18 Emma Hoving AV NOP 8,62 ---
19 Annemarie Malais PAC 8,66 ---
19 Isabel Bertrand PH 8,66 ---
21 Hanneke Verheesen AV Sprint 8,69 ---
22 Djim Van den Berg PH 8,75 ---
23 Anne-Karlijn Mos Heerenveen 8,77 ---
23 Sanne Verdellen Scopias 8,77 ---

Uitslagen 60 meter finale Meisjes Junior C2

# Naam ResOBP
1 Shaquata King AV Feniks 7,88 ---
2 Zoë Sedney ARV Ilion 7,98 ---
3 Anouk Rensink AV Unitas 8,05 ---
4 Janna Doumpas JSPR 8,16 ---
5 Kadidja Sangare AAV `36 8,18 ---
6 Milou Eijsbroek AV Phoenix 8,23 ---
Kato Leusink GACH DNS ---

Uitslagen 800 meter Meisjes Junior C2

# Naam ResOBP
1 Manon Stringa AV Atverni 2:27,87 2:21,90
2 Amy Hasselton THOR 2:28,24 2:18,45
3 Nina van Diepen AV Hylas 2:29,01 2:21,16
4 Merel van Herp AV Lycurgus 2:32,87 2:20,47
5 Eveline de Jong De Spartaan 2:32,95 2:25,33
6 Jip van der Spek U-Track 2:35,61 2:30,47
7 Frederike Verhoeven AV Cifla 2:35,63 2:23,45
8 Anna Molenberg AV Athlos 2:37,22 2:23,49
9 Nadine de Vries Clytoneus 2:37,67 2:38,85
10 Nynke van den Bedem Altis 2:37,69 2:30,90
11 Martha Chapple AV `40 2:37,94 2:36,72
12 Ankie Vermeeren DJA 2:38,01 2:35,74
13 Berenice Stuart SPWS 2:38,14 2:32,85
14 Esmee Marsman AV Salland 2:42,85 2:27,80
15 Marieke de Zeeuw MPM 2:43,77 2:33,05
16 Ella Albers SPWS 2:44,36 2:37,70
17 Beyoncé Pina NEAV 2:48,80 2:49,11
18 Marlot Bruggink AV Rijssen 2:49,37 2:32,50
19 Sheralda Bottse NEAV 2:55,10 2:54,01
20 Elina Ettes Groningen 2:56,11 2:59,62
21 Mila Kuller NEAV 2:57,40 3:03,56
Kim Lavrijsen AV Gouda DNS 2:36,79

Uitslagen 60 meter horden Meisjes Junior C2

# Naam ResOBP
1 Kadidja Sangare AAV `36 9,15Q 9,27
2 Nanah Fung-Loy AV Sparta 9,16Q 9,24
3 Lara Owobowale De Spartaan 9,29Q 9,39
4 Grace-Ann Pronk AV Sparta 9,31Q 9,70
5 Zoë Sedney ARV Ilion 9,33Q 9,33
6 Anna Roelofs AV Suomi 9,42Q 9,54
7 Silke Vonk AV Sprint 9,45Q 9,64
8 Kato Leusink GACH 9,52q 10,30
9 Nikki Boon Flevo Delta 9,59Q 9,63
10 Tessa Smits AV Sprint 9,61Q 9,62
11 Maartje Blanken Avantri 9,62Q 9,73
11 Emy Guikema Groningen 9,62Q 9,43
13 Vera Derksema Groningen 9,65Q 10,04
14 Romy van Hilst GACH 9,68Q 9,97
15 Miranda van Dijk HRCL 9,71Q 9,95
16 Otte Wienese GACH 9,73q 9,84
17 Sarah Kortland Typhoon 9,74Q 9,41
18 Amy Hasselton THOR 9,82q 9,76
19 Isabel Bertrand PH 9,83Q 10,07
20 Fleur van der Linden AV Sprint 9,86Q 9,82
21 Janna Doumpas JSPR 9,87q 9,98
22 Terri Talan Heerenveen 9,89q 9,63
23 Cicely Sille AV Lionitas 9,99Q 9,59
24 Anouk Haverkort AV Lycurgus 10,01q 10,31
25 Floor van den Brink AV Athlos 10,20 12,03
26 Jinke Prinsen AV Sprint 10,39 10,35
27 Marjolein Klaren MPM 10,43 11,01
28 Annabelle Emmen AV Spiridon 10,44 10,61
29 Inez Bouwen AV Lycurgus 10,55 10,46
30 Anna Oosterwegel DVTR 10,66 10,45
31 Samar Ahmed HLLS 10,73 10,59
32 Tirza Meijer AAV `36 10,77 10,38
33 Aukje Vellinga Groningen 10,81 11,40
34 Mirte Hereijgers DJA 10,88 11,33
35 Evelyn Imafidon AV Feniks 10,94 10,60
36 Linda van der Klei NEAV 11,01 12,24
37 Melissa Uranka ATOP 11,04 12,50
38 Lauraine Kolmschot AAV SISU 11,12 12,72
39 Mila Kuller NEAV 11,22 11,64
40 Amber van der Klei NEAV 11,30 11,84
41 Silke Hoekstra HRRR 11,33 11,05
42 Shauna Co... Dongeren SAV 11,60 11,45
43 Emma van der Schoor GACH 12,12 12,41
44 Kim Lavrijsen AV Gouda 12,14 10,74
45 Lieve van Woerden Ciko `66 12,60 12,64
46 Pien Korstanje AV Attila 24,45 9,82
Camilla Pieper AV34 DNF 10,30
Lieke Blommestein Tempo AV --- ---

Uitslagen 60 meter horden halve finale Meisjes Junior C2

# Naam ResOBP
1 Kadidja Sangare AAV `36 9,08Q ---
2 Nanah Fung-Loy AV Sparta 9,11Q ---
3 Zoë Sedney ARV Ilion 9,26Q ---
4 Lara Owobowale De Spartaan 9,27Q ---
5 Maartje Blanken Avantri 9,31q ---
6 Anna Roelofs AV Suomi 9,34Q ---
7 Kato Leusink GACH 9,57q ---
7 Nikki Boon Flevo Delta 9,57Q ---
9 Grace-Ann Pronk AV Sparta 9,61 ---
9 Sarah Kortland Typhoon 9,61 ---
11 Vera Derksema Groningen 9,66 ---
12 Tessa Smits AV Sprint 9,71 ---
13 Otte Wienese GACH 9,75 ---
14 Janna Doumpas JSPR 9,79 ---
14 Emy Guikema Groningen 9,79 ---
16 Amy Hasselton THOR 9,80 ---
17 Isabel Bertrand PH 9,82 ---
18 Fleur van der Linden AV Sprint 9,95 ---
19 Terri Talan Heerenveen 10,02 ---
19 Miranda van Dijk HRCL 10,02 ---
21 Anouk Haverkort AV Lycurgus 10,03 ---
22 Cicely Sille AV Lionitas 10,58 ---
23 Silke Vonk AV Sprint 11,16 ---

Uitslagen 4 x 50m Meisjes Junior C2

# Estafette Team Leden Tijd Punten
1 LÁvenier - MJC2 4 25,96 7
2 AV Gouda Meisjes C AV Gouda - MJC2 4 27,77 6
3 Groningen Atletiek Team 2 Groningen Atletiek - MJC2 4 27,83 5
4 MJC Atverni AV Atverni - MJC2 4 28,29 4
5 AV Pijnenburg MJC2 AV Pijnenburg - MJC2 4 29,15 3
6 SAV C-dames SAV - MJC2 4 30,08 2
7 Zoef LImburg - MJC2 4 DQ 0

Uitslagen Kogelstoten 3 kilogram Meisjes Junior C2

# Naam ResOBP
1 Nikki Boon Flevo Delta 12,46Q 12,69
2 Janneke Pluimes Scorpio 11,88Q 12,35
3 Diede van der Meer Flevo Delta 11,52Q 11,59
4 Anne-Karlijn Mos Heerenveen 11,06Q 10,75
4 Bridget Janssen PAC 11,06Q 13,55
6 Nynke van den Bedem Altis 10,36q 10,30
7 Shanella Bleecke Almere `81 10,34q 10,42
8 Jokeh Engelhart AAV `36 10,01q 10,18
9 Yara Kramer AV Salland 9,90q 10,09
10 Lara Owobowale De Spartaan 9,84q 10,69
11 Vivian Kip OSM `75 9,70q 9,37
12 Tessa Smits AV Sprint 9,50q 10,41
13 Evelijn van Hilten Clytoneus 9,42 9,80
14 Jazmin Tjong-Ayong AV Gouda 8,99 9,37
15 Sienna Klous AV Lycurgus 8,83 8,93
16 Jinke Prinsen AV Sprint 8,70 9,00
17 Inge Schmit ATOP 8,65 8,66
18 Feyi van den Elshout PAC 8,54 9,74
19 Lieve van Woerden Ciko `66 8,38 7,91
20 Bowien Snepvangers DJA 8,31 9,62
21 Iris Reurink De Gemzen 8,21 8,29
22 Roos Verdegaal HLLS 7,26 7,50
23 Silke Hoekstra HRRR 7,22 7,20

Uitslagen Polsstokhoogspringen Meisjes Junior C2

# Naam ResOBP
1 Nanah Fung-Loy AV Sparta 3,00 2,80
2 Otte Wienese GACH 3,00 2,80
3 Fleur van der Linden AV Sprint 2,90 2,90
4 Samar Ahmed HLLS 2,60 2,40
5 Jemima de Jonge PAC 2,20 2,41
6 Lonne Mallens AV Sprint 2,10 2,20
Marjolein Klaren MPM NM 2,40

Uitslagen Verspringen Meisjes Junior C2

# Naam ResOBP
1 Sanne Verdellen Scopias 4,98q 5,28
2 Grace-Ann Pronk AV Sparta 4,97q 4,90
3 Fleur van der Linden AV Sprint 4,90q 4,97
4 Silke Vonk AV Sprint 4,86q 5,15
5 Pien Korstanje AV Attila 4,85q 5,04
6 Lara Owobowale De Spartaan 4,80q 4,98
7 Margo Schippers AV Rijssen 4,79q 4,92
8 Anouk Rensink AV Unitas 4,77q 4,91
9 Kato Leusink GACH 4,76q 5,18
10 Anouk Haverkort AV Lycurgus 4,69q 4,86
11 Amy Hasselton THOR 4,68q 5,05
12 Tess Steehouwer Almere `81 4,64q 4,72
13 Vera Derksema Groningen 4,63 4,43
14 Eveline de Jong De Spartaan 4,61 4,99
14 Chantal Kruit AV Gouda 4,61 4,80
16 Terri Talan Heerenveen 4,59 4,73
17 Sienna Klous AV Lycurgus 4,55 4,77
18 Inez Bouwen AV Lycurgus 4,54 4,70
19 Louiza Kruiswijk AV Atverni 4,46 4,90
20 Jokeh Engelhart AAV `36 4,44 4,55
21 Romy van Hilst GACH 4,37 4,54
22 Feyi van den Elshout PAC 4,35 4,47
22 Sanne Haagsma HRRR 4,35 4,50
24 Marieke Kuppens Scopias 4,33 4,58
25 Jill van de Vinne Scopias 4,29 4,55
26 Tirza Meijer AAV `36 4,23 4,41
27 Anna Oosterwegel DVTR 4,20 4,77
28 Annemarie Malais PAC 4,15 4,18
29 Lauraine Kolmschot AAV SISU 4,14 4,54
30 Yanniek Bouwer AV Trias 4,12 4,23
30 Sheralda Bottse NEAV 4,12 4,39
30 Femke Janssen DEM 4,12 4,57
33 Jinke Prinsen AV Sprint 4,08 4,61
33 Kaylee de Boer AV34 4,08 4,41
35 Lisa Bruintjes AV Lycurgus 3,92 4,23
35 Vivian Kip OSM `75 3,92 4,30
37 Djim Van den Berg PH 3,86 4,56
38 Mila Kuller NEAV 3,79 4,05
38 Camilla Pieper AV34 3,79 4,38
40 Elina Ettes Groningen 3,37 3,61