Atleten 'Meisjes Junior C1'

Snr Naam Onderdelen Startgroep 60m60m_hf60m_f800m1500m60mH60mH_hf60mH_f4x50mKogelKogel_fHoogPolshoogVerVer_f
478 Lilian van Klinken AAC `61 Kogel
Kogel_f
MJC1 - Kog...e Groep 2MJC1 - Kog...en Finale -------------
479 Sanne Niestijl AAC `61 1500m
MJC1 - 1500m --------------
480 Jonne vd Giessen AAV `36 60mH
60mH_f
60mH_hf
Kogel
Ver
Ver_f
MJC1 - 60mHMJC1 - 60mH FinaleMJC1 - 60m...ve FinaleMJC1 - Kog...e Groep 2MJC1 - Ver...e Groep 2MJC1 - Ver...en Finale ---------
481 Quincy Heemskerk AAV `36 Kogel
Hoog
Ver
MJC1 - Kog...e Groep 2MJC1 - HoogMJC1 - Ver...e Groep 1 ------------
482 Sietske Verkade AAV `36 800m
MJC1 - 800m --------------
483 Mila Wacht AAV `36 60m
Kogel
Ver
MJC1 - 60mMJC1 - Kog...e Groep 2MJC1 - Ver...e Groep 1 ------------
484 Paulien Idema AKU 1500m
MJC1 - 1500m --------------
485 Lisan ten Hove Almere `81 800m
60mH
Kogel
MJC1 - 800mMJC1 - Kog...e Groep 2 ------------
486 Amy Walraven Altis 60m
60m_hf
MJC1 - 60mMJC1 - 60m...ve Finale -------------
487 Anne Rewinkel AL73 60m
Ver
MJC1 - 60m -------------
488 Demi Boom ATV Venray 800m
MJC1 - 800m --------------
489 Minke Bisschops ATOP 60m
60m_f
60m_hf
MJC1 - 60mMJC1 - 60m FinaleMJC1 - 60m...ve Finale ------------
490 Anke Mols ATOP Kogel
Hoog
MJC1 - Kog...e Groep 1MJC1 - Hoog -------------
491 Lisa Moulen ATOP 60m
60m_hf
Ver
MJC1 - 60mMJC1 - 60m...ve FinaleMJC1 - Ver...e Groep 1 ------------
492 Laila Dadou AV Athlos 4x50m
--------------
493 Sterre van...er Linden AV Athlos 60m
4x50m
-------------
494 Pien Veld AV Athlos 4x50m
Kogel
Kogel_f
MJC1 - Kog...e Groep 2MJC1 - Kog...en Finale ------------
495 Shari Vollema AV Athlos 60mH
4x50m
MJC1 - 60mH -------------
496 Romy Dannenburg AV Atverni 60m
800m
60mH
4x50m
MJC1 - 60mMJC1 - 800m -----------
497 Anna Eikendal AV Atverni 1500m
MJC1 - 1500m --------------
498 Jessy Enkelaar AV Atverni 4x50m
Hoog
MJC1 - Hoog -------------
499 Manjorie Janssen AV Cifla 1500m
MJC1 - 1500m --------------
500 Maaike Heida Clytoneus 60m
60m_hf
60mH
Ver
MJC1 - 60mMJC1 - 60m...ve FinaleMJC1 - 60mH -----------
501 Esmé Bastiaannet De Gemzen 60m
Kogel
-------------
502 Qwen Fennema Flevo Delta Hoog
MJC1 - Hoog --------------
503 Mette Pols AV Gouda 60m
4x50m
Ver
MJC1 - 60mMJC1 - Ver...e Groep 1 ------------
504 Jana Kamps Haaksbergen 60m
60mH
Ver
MJC1 - 60mMJC1 - 60mH ------------
505 Olivia Greven Hanzesport 60m
60m_f
60m_hf
MJC1 - 60mMJC1 - 60m FinaleMJC1 - 60m...ve Finale ------------
506 Veerle Mol Hanzesport 60mH
Ver
MJC1 - 60mH -------------
507 Sarah Peerik Hanzesport 1500m
MJC1 - 1500m --------------
508 Rikst Slot Heerenveen 60mH
60mH_f
60mH_hf
Ver
Ver_f
MJC1 - 60mHMJC1 - 60mH FinaleMJC1 - 60m...ve FinaleMJC1 - Ver...e Groep 1MJC1 - Ver...en Finale ----------
509 Kahlan Veen Heerenveen 60mH
60mH_f
60mH_hf
Ver
Ver_f
MJC1 - 60mHMJC1 - 60mH FinaleMJC1 - 60m...ve FinaleMJC1 - Ver...e Groep 2MJC1 - Ver...en Finale ----------
510 Gwen Feenstra AV Hera 800m
4x50m
MJC1 - 800m -------------
512 Rosa Kuin AV Hera 60mH
60mH_hf
4x50m
Kogel
Kogel_f
MJC1 - 60mHMJC1 - 60m...ve FinaleMJC1 - Kog...e Groep 2MJC1 - Kog...en Finale ----------
513 Lysanne Zaal AV Hera 60m
4x50m
MJC1 - 60m -------------
514 Jenda de Boer HRRR 800m
MJC1 - 800m --------------
515 Marrit Oosterbaan HRRR 60mH
Kogel
Hoog
Ver
MJC1 - 60mHMJC1 - Kog...e Groep 2MJC1 - Ver...e Groep 1 -----------
516 Ilse Steigenga HRRR 60m
60m_hf
60mH
60mH_hf
Ver
Ver_f
MJC1 - 60mMJC1 - 60m...ve FinaleMJC1 - 60mHMJC1 - 60m...ve FinaleMJC1 - Ver...e Groep 2MJC1 - Ver...en Finale ---------
517 Larissa Wubbolts HRRR 60m
800m
Ver
MJC1 - 60mMJC1 - 800mMJC1 - Ver...e Groep 1 ------------
518 Yassine Bulthuis AV Impala 60m
60mH
Ver
MJC1 - 60mMJC1 - 60mH ------------
519 Emma van Wieren AV Impala 800m
Hoog
Ver
MJC1 - 800m ------------
520 Femke Drijfhout AV Lycurgus 800m
MJC1 - 800m --------------
521 Tosca van der Flier AV Lycurgus 60mH
Ver
MJC1 - 60mH -------------
522 Samantha Frinking AV Lycurgus 60m
60m_hf
800m
MJC1 - 60mMJC1 - 60m...ve FinaleMJC1 - 800m ------------
523 Afra Jiya AV Lycurgus 60m
Ver
Ver_f
MJC1 - Ver...e Groep 2MJC1 - Ver...en Finale ------------
524 Mila Kneefel AV Lycurgus 800m
Kogel
Ver
MJC1 - 800mMJC1 - Kog...e Groep 2 ------------
525 Charon Lak AV Lycurgus 1500m
Kogel
Ver
MJC1 - 1500mMJC1 - Kog...e Groep 1MJC1 - Ver...e Groep 1 ------------
526 Fabiënne Müller AV Lycurgus Kogel
Kogel_f
MJC1 - Kog...e Groep 1MJC1 - Kog...en Finale -------------
527 Mellani Goezinnen NEAV 1500m
MJC1 - 1500m --------------
528 Sophie van den Berg AV NOP 60mH
60mH_hf
Ver
MJC1 - 60mHMJC1 - 60m...ve FinaleMJC1 - Ver...e Groep 1 ------------
529 Anouk Schoop AV NOP 60mH
60mH_f
60mH_hf
Hoog
MJC1 - 60mHMJC1 - 60mH FinaleMJC1 - 60m...ve FinaleMJC1 - Hoog -----------
530 Sara Dekker Olympus `70 60m
60mH
MJC1 - 60mMJC1 - 60mH -------------
531 Angela de Vries Olympus `70 60m
Kogel
Ver
MJC1 - Kog...e Groep 1MJC1 - Ver...e Groep 2 ------------
532 Keïta Wielzen Olympus `70 60m
Ver
MJC1 - 60m -------------
533 Nina Franke AV Oss `78 60m
60m_hf
60mH
60mH_hf
MJC1 - 60mMJC1 - 60m...ve FinaleMJC1 - 60mHMJC1 - 60m...ve Finale -----------
534 Anne Knijnenburg AV Oss `78 800m
1500m
MJC1 - 800mMJC1 - 1500m -------------
535 Amber Fritse AV Passaat 60mH
60mH_hf
Hoog
Ver
MJC1 - 60mHMJC1 - 60m...ve FinaleMJC1 - HoogMJC1 - Ver...e Groep 2 -----------
536 Dianne den Hoed AV Passaat 60m
--------------
537 Vica van Middelkoop AV Passaat 800m
MJC1 - 800m --------------
538 Julia Eisen AV PEC 1910 1500m
MJC1 - 1500m --------------
539 Elin Logtenberg AV PEC 1910 60mH
Hoog
MJC1 - 60mHMJC1 - Hoog -------------
540 Iris Nass AV PEC 1910 60mH
Ver
MJC1 - 60mHMJC1 - Ver...e Groep 2 -------------
541 Minke Nijhuis AV PEC 1910 1500m
MJC1 - 1500m --------------
542 Suzan Plat AV PEC 1910 60m
60m_hf
60mH
60mH_hf
Ver
Ver_f
MJC1 - 60mMJC1 - 60m...ve FinaleMJC1 - 60mHMJC1 - 60m...ve FinaleMJC1 - Ver...e Groep 1MJC1 - Ver...en Finale ---------
543 Rinske den Heijer Pijnenburg 60mH
4x50m
Ver
------------
544 Nuriya Mets Pijnenburg 60m
60mH
4x50m
Hoog
MJC1 - 60mMJC1 - 60mH -----------
545 Rosalie Mutgeert Pijnenburg 60m
4x50m
Kogel
MJC1 - 60mMJC1 - Kog...e Groep 1 ------------
546 Zalua Tulizeo Pijnenburg 60m
4x50m
Kogel
MJC1 - 60mMJC1 - Kog...e Groep 1 ------------
548 Britt Oplaat AV Rijssen 1500m
MJC1 - 1500m --------------
549 Claudia De...o Delgado AV Sparta 60m
60m_f
60m_hf
4x50m
Ver
MJC1 - 60mMJC1 - 60m FinaleMJC1 - 60m...ve FinaleMJC1 - Ver...e Groep 2 ----------
550 Melana Agricola SPLS 60m
Kogel
Kogel_f
Ver
MJC1 - 60mMJC1 - Kog...e Groep 2MJC1 - Kog...en Finale -----------
551 Britt Marijnissen AV Sprint 60m
60mH
4x50m
------------
552 Sheenai Muntslag AV Sprint 60m
60m_f
60m_hf
60mH
60mH_hf
4x50m
MJC1 - 60mMJC1 - 60m FinaleMJC1 - 60m...ve FinaleMJC1 - 60mHMJC1 - 60m...ve Finale ---------
555 Emma Spiekman AV Sprint 60m
60mH
4x50m
MJC1 - 60mMJC1 - 60mH ------------
556 Simi Pater AV Statina 60m
60m_f
60m_hf
MJC1 - 60mMJC1 - 60m FinaleMJC1 - 60m...ve Finale ------------
557 Nienke Madderom AV Trias 60mH
60mH_f
60mH_hf
MJC1 - 60mHMJC1 - 60mH FinaleMJC1 - 60m...ve Finale ------------
558 Jip de Waard AV Trias Kogel
Ver
-------------
559 Mirjam Hollestelle Triathlon 60m
Ver
MJC1 - 60mMJC1 - Ver...e Groep 1 -------------
560 Sophie Praas Triathlon Kogel
Kogel_f
Ver
Ver_f
MJC1 - Kog...e Groep 2MJC1 - Kog...en FinaleMJC1 - Ver...e Groep 1MJC1 - Ver...en Finale -----------
561 Bregje Naus AV Weert 60m
60m_hf
Ver
MJC1 - 60mMJC1 - 60m...ve FinaleMJC1 - Ver...e Groep 2 ------------
562 Lisanne Schapendonk AV Wijchen 1500m
MJC1 - 1500m --------------
563 Sophia Mulder AV34 800m
Ver
Ver_f
MJC1 - 800mMJC1 - Ver...e Groep 1MJC1 - Ver...en Finale ------------
564 Kim Van Leest AV `40 60mH
60mH_hf
MJC1 - 60mHMJC1 - 60m...ve Finale -------------
565 Luca van Loon AV `40 60m
60m_hf
60mH
60mH_f
60mH_hf
Ver
MJC1 - 60mMJC1 - 60m...ve FinaleMJC1 - 60mHMJC1 - 60mH FinaleMJC1 - 60m...ve FinaleMJC1 - Ver...e Groep 1 ---------
566 Danielle Wooning Avantri 60m
Kogel
Kogel_f
Ver
MJC1 - 60mMJC1 - Kog...e Groep 1MJC1 - Kog...en FinaleMJC1 - Ver...e Groep 2 -----------
567 Juno Bakker BAV 60m
4x50m
MJC1 - 60m -------------
568 Emma van de Beek BAV 60mH
4x50m
Ver
------------
569 Lotte Bleijerveld BAV 60mH
4x50m
-------------
570 Sabien Hilhorst BAV 60mH
4x50m
MJC1 - 60mH -------------
571 Famke Terpstra BAV Kogel
MJC1 - Kog...e Groep 1 --------------
572 Valéria Montijn CAV Energie 60m
60m_f
60m_hf
Hoog
MJC1 - 60mMJC1 - 60m FinaleMJC1 - 60m...ve FinaleMJC1 - Hoog -----------
573 Desi van Emmerik Cialfo 800m
60mH
MJC1 - 800mMJC1 - 60mH -------------
574 Anna Hightower Ciko `66 800m
1500m
MJC1 - 800mMJC1 - 1500m -------------
575 Doortje van der Mark Ciko `66 60m
60m_hf
60mH
60mH_hf
MJC1 - 60mMJC1 - 60m...ve FinaleMJC1 - 60mHMJC1 - 60m...ve Finale -----------
576 Renate Oldenhof Climax 60m
Ver
MJC1 - 60mMJC1 - Ver...e Groep 1 -------------
577 Fenna Verweij DAK 1500m
MJC1 - 1500m --------------
578 Lisa de Best DEM 60mH
--------------
579 Nadia Willemse DEM 60m
60m_hf
MJC1 - 60mMJC1 - 60m...ve Finale -------------
580 Mirte Rommers DJA Hoog
MJC1 - Hoog --------------
581 Sarah van Beilen SPWS 60mH
60mH_f
60mH_hf
MJC1 - 60mHMJC1 - 60mH FinaleMJC1 - 60m...ve Finale ------------
582 Puck Harms GACH 60m
60m_hf
60mH
60mH_hf
Hoog
MJC1 - 60mMJC1 - 60m...ve FinaleMJC1 - 60mHMJC1 - 60m...ve FinaleMJC1 - Hoog ----------
583 Ilse Hengeveld GACH 60m
800m
Ver
MJC1 - 800m ------------
584 Mette Oosterink GACH 60m
60mH
Polshoog
MJC1 - 60mMJC1 - 60mHMJC1 en MJ... Polshoog ------------
585 Pien Scheer GACH 800m
60mH
Hoog
Ver
-----------
586 Babet Tabak GACH Hoog
Polshoog
MJC1 - HoogMJC1 en MJ... Polshoog -------------
587 Lilian Tabak GACH Kogel
MJC1 - Kog...e Groep 2 --------------
588 Anouk Verheyen Gloria 800m
Ver
MJC1 - 800mMJC1 - Ver...e Groep 2 -------------
589 Evelien Versmissen Gloria 60m
Kogel
Kogel_f
Ver
MJC1 - 60mMJC1 - Kog...e Groep 1MJC1 - Kog...en FinaleMJC1 - Ver...e Groep 2 -----------
591 Jo-Anne Bosk Groningen 60mH
4x50m
Ver
MJC1 - 60mHMJC1 - Ver...e Groep 2 ------------
592 Sofie Dokter Groningen 60mH
60mH_hf
4x50m
Hoog
MJC1 - 60mHMJC1 - 60m...ve FinaleMJC1 - Hoog -----------
593 Lianne Huisjes Groningen 60m
60m_f
60m_hf
4x50m
Hoog
MJC1 - 60mMJC1 - 60m FinaleMJC1 - 60m...ve Finale ----------
594 Sara-Mina Saberi Groningen 60m
800m
4x50m
MJC1 - 60mMJC1 - 800m ------------
595 Meike Schaap HAC Kogel
MJC1 - Kog...e Groep 1 --------------
596 Marijke va...den Broek HLLS 60mH
Ver
MJC1 - 60mHMJC1 - Ver...e Groep 1 -------------
597 Kira van den Ham HLLS 60mH
60mH_hf
Polshoog
Ver
MJC1 - 60mHMJC1 - 60m...ve FinaleMJC1 en MJ... PolshoogMJC1 - Ver...e Groep 2 -----------
598 Hieke van Rijnsoever HLLS 800m
MJC1 - 800m --------------
599 Laura Schnell HLLS 60m
60m_hf
Ver
MJC1 - 60mMJC1 - 60m...ve FinaleMJC1 - Ver...e Groep 1 ------------
600 Guusje van der Vorst HLLS 800m
MJC1 - 800m --------------
601 Sterre de Vries HLLS 800m
Hoog
Ver
MJC1 - 800m ------------
602 Julia Arlotti KAV Holland 60m
4x50m
MJC1 - 60m -------------
603 Rosalie Breems KAV Holland 800m
60mH
60mH_f
60mH_hf
4x50m
Polshoog
MJC1 - 60mHMJC1 - 60mH FinaleMJC1 - 60m...ve FinaleMJC1 en MJ... Polshoog ---------
604 Sarah van Ekeris KAV Holland 60m
60mH
60mH_hf
4x50m
MJC1 - 60mMJC1 - 60mHMJC1 - 60m...ve Finale -----------
605 Pleun Heerschop KAV Holland 800m
4x50m
Kogel
Ver
MJC1 - 800mMJC1 - Kog...e Groep 2MJC1 - Ver...e Groep 1 -----------
606 Robina Negenman KAV Holland 60m
60m_hf
60mH
60mH_hf
4x50m
MJC1 - 60mMJC1 - 60m...ve FinaleMJC1 - 60mHMJC1 - 60m...ve Finale ----------
607 Nikki Taag KAV Holland 60m
60mH
4x50m
Ver
MJC1 - 60mMJC1 - 60mHMJC1 - Ver...e Groep 1 -----------
608 Fay Witte KAV Holland Hoog
Ver
MJC1 - HoogMJC1 - Ver...e Groep 2 -------------
609 Anne de Jong Leiden 60mH
60mH_hf
Ver
Ver_f
MJC1 - 60mHMJC1 - 60m...ve FinaleMJC1 - Ver...e Groep 2MJC1 - Ver...en Finale -----------
610 Amina Maatoug Leiden 800m
1500m
MJC1 - 1500m -------------
611 Marta Moreno Leiden 800m
1500m
MJC1 - 800mMJC1 - 1500m -------------
612 Lara Weghorst Leiden 60m
60m_hf
Ver
Ver_f
MJC1 - 60mMJC1 - 60m...ve FinaleMJC1 - Ver...e Groep 2MJC1 - Ver...en Finale -----------
613 Yasmine Abbes Nijmegen 800m
MJC1 - 800m --------------
614 Noor Stapel Nijmegen 60mH
Kogel
Hoog
MJC1 - 60mHMJC1 - Kog...e Groep 2MJC1 - Hoog ------------
615 Maureen van de Brug PAC 60m
60mH
-------------
616 Maaike Bukman PAC 60m
60mH
MJC1 - 60mMJC1 - 60mH -------------
617 Alida van Daalen PAC Kogel
Kogel_f
MJC1 - Kog...e Groep 2MJC1 - Kog...en Finale -------------
618 Kiira Kans PAC 800m
MJC1 - 800m --------------
619 Jetske Mooldijk PAC 1500m
MJC1 - 1500m --------------
620 Des'ray Ramos PAC 60m
MJC1 - 60m --------------
621 Annemieke Wijnhoven PAC Kogel
MJC1 - Kog...e Groep 1 --------------
622 Emmy van den Berg PH 1500m
MJC1 - 1500m --------------
623 Jip Cales PH Hoog
--------------
624 Sanne Diepen PH 800m
MJC1 - 800m --------------
625 Hanna van der Zalm PH 60m
Ver
MJC1 - 60mMJC1 - Ver...e Groep 2 -------------
626 Annika Boogaard SAV 800m
4x50m
MJC1 - 800m -------------
627 Joelle Wagemaker SAV 800m
1500m
4x50m
Kogel
MJC1 - 1500mMJC1 - Kog...e Groep 1 -----------
628 Kara Zwagemaker SAV 800m
4x50m
Kogel
Kogel_f
MJC1 - 800mMJC1 - Kog...e Groep 1MJC1 - Kog...en Finale -----------
629 Bente de Jager Scorpio 60m
Ver
-------------
630 Mila van Leeuwen Scorpio 60mH
MJC1 - 60mH --------------
631 Eva Nijdam Scorpio 60m
60m_hf
800m
Kogel
Kogel_f
MJC1 - 60mMJC1 - 60m...ve FinaleMJC1 - 800mMJC1 - Kog...e Groep 1MJC1 - Kog...en Finale ----------
632 Yente Ouwerling Scorpio 60m
60mH
MJC1 - 60mMJC1 - 60mH -------------
633 Marit van den Bosch Spado 60mH
--------------
634 Tessa Marijnissen Spado 60m
800m
MJC1 - 60mMJC1 - 800m -------------
635 Meike Verdaasdonk Spado 800m
Ver
MJC1 - 800mMJC1 - Ver...e Groep 1 -------------
636 Fabienne de Cloe Spark 60mH
Ver
Ver_f
MJC1 - 60mHMJC1 - Ver...e Groep 2MJC1 - Ver...en Finale ------------
637 Evi Verdonkschot Spark Kogel
Kogel_f
Hoog
Ver
Ver_f
MJC1 - Kog...e Groep 2MJC1 - Kog...en FinaleMJC1 - Ver...e Groep 2MJC1 - Ver...en Finale ----------
638 Meike Guikema SV Jupiter 60m
800m
MJC1 - 60mMJC1 - 800m -------------
639 Madelief Vaessen Swift 60mH
60mH_hf
MJC1 - 60mHMJC1 - 60m...ve Finale -------------
640 Esmee Lamers THOR Ver
--------------
641 Sem Rijnders THOR Hoog
MJC1 - Hoog --------------
642 Marit Waterman THOR Hoog
MJC1 - Hoog --------------
643 Rosalie Temme Typhoon 60m
Hoog
MJC1 - 60m -------------
644 Sterre Buijs VAV 60m
60m_f
60m_hf
60mH
MJC1 - 60mMJC1 - 60m FinaleMJC1 - 60m...ve FinaleMJC1 - 60mH -----------
1052 Marit Uilhoorn Parthenon 1500m
MJC1 - 1500m --------------
1057 Linde van Ingen AV34 800m
MJC1 - 800m --------------

Verenigingen 'Meisjes Junior C1'

VerenigingAfkortingAantal Deelnemers
AAC `61 AC61 2
AAV `36 AV36 4
AKU AKU 1
Almere `81 AM81 1
Altis ALTS 1
Atletico `73 AL73 1
ATV Venray VNRY 1
AV Achilles Top ATOP 3
AV Athlos ATLS 4
AV Atverni ATVN 3
AV Cifla CFLA 1
AV Clytoneus CLYT 1
AV De Gemzen GMZN 1
AV Flevo Delta FLDT 1
AV Gouda GOUD 1
AV Haaksbergen HKBG 1
AV Hanzesport HNZS 3
AV Heerenveen HRVN 2
AV Hera HERA 3
AV Horror Sneek HRRR 4
AV Impala IMPL 2
AV Lycurgus LYCG 7
AV NEA-Volharding NEAV 1
AV NOP NOP 2
AV Olympus `70 OL70 3
AV Oss `78 OS78 2
AV Parthenon PRTH 1
AV Passaat PSST 3
AV PEC 1910 PEC 5
AV Pijnenburg PNBG 4
AV Rijssen RSSN 1
AV Sparta SPRT 1
AV Spirit Lelystad SPLS 1
AV Sprint SPRN 3
AV Statina STTN 1
AV Trias TRAS 2
AV Triathlon Triathlon 2
AV Weert WRT 1
AV Wijchen WYCH 1
AV `34 Apeldoorn AV34 2
AV `40 AV40 2
Avantri AVTR 1
BAV BAV 5
CAV Energie ENRG 1
Cialfo CLFO 1
Ciko `66 CIKO 2
Climax CLMX 1
DAK DAK 1
DEM DEM 2
DJA DJA 1
EAC De Sperwers SPWS 1
GAC Hilversum GACH 6
Gloria Atletiek GLRA 2
Groningen Atletiek GRNG 4
HAC HAC 1
Hellas Utrecht HLLS 6
KAV Holland KAVH 7
Leiden Atletiek LATL 4
Nijmegen Atletiek NYMG 2
PAC PAC 7
Prins Hendrik PH 4
SAV SAV 3
Scorpio SCRP 4
Spado SPDO 3
Spark SPRK 2
SV Jupiter JPTR 1
Swift Atletiek SWFT 1
THOR THOR 3
Typhoon TPHN 1
VAV VAV 1

Uitslagen 60 meter Meisjes Junior C1

# Naam 60mOBP
1 Minke Bisschops ATOP 8,18 8,14 Gemeld
1 Sheenai Muntslag AV Sprint 8,18 8,15 Gemeld
3 Simi Pater AV Statina 8,30 8,24 Gemeld
4 Sterre Buijs VAV 8,35 8,43 Gemeld
5 Lianne Huisjes Groningen 8,39 8,56 Gemeld
6 Olivia Greven Hanzesport 8,42 8,53 Gemeld
7 Lara Weghorst Leiden 8,46 8,51 Gemeld
8 Valéria Montijn CAV Energie 8,49 8,27 Gemeld
9 Claudia De...o Delgado AV Sparta 8,52 8,61 Gemeld
10 Robina Negenman KAV Holland 8,55 8,66 Gemeld
10 Luca van Loon AV `40 8,55 8,72 Gemeld
12 Puck Harms GACH 8,57 8,63 Gemeld
13 Suzan Plat AV PEC 1910 8,59 8,53 Gemeld
14 Nina Franke AV Oss `78 8,61 8,30 Gemeld
15 Ilse Steigenga HRRR 8,62 8,63 Gemeld
16 Laura Schnell HLLS 8,64 8,78 Gemeld
17 Doortje van der Mark Ciko `66 8,65 8,56 Gemeld
18 Bregje Naus AV Weert 8,66 8,56 Gemeld
19 Amy Walraven Altis 8,68 8,72 Gemeld
20 Nadia Willemse DEM 8,70 8,55 Gemeld
21 Samantha Frinking AV Lycurgus 8,71 8,64 Gemeld
21 Mila Wacht AAV `36 8,71 8,65 Gemeld
23 Maaike Heida Clytoneus 8,74 8,96 Gemeld
23 Lisa Moulen ATOP 8,74 8,61 Gemeld
25 Julia Arlotti KAV Holland 8,75 8,85 Gemeld
25 Eva Nijdam Scorpio 8,75 8,53 Gemeld
27 Jana Kamps Haaksbergen 8,81 8,60 Gemeld
27 Sara-Mina Saberi Groningen 8,81 8,84 Gemeld
29 Sarah van Ekeris KAV Holland 8,82 8,81 Gemeld
29 Yassine Bulthuis AV Impala 8,82 8,90 Gemeld
31 Danielle Wooning Avantri 8,83 8,74 Gemeld
32 Larissa Wubbolts HRRR 8,85 8,90 Gemeld
33 Anne Rewinkel AL73 8,86 8,82 Gemeld
34 Lysanne Zaal AV Hera 8,87 8,84 Gemeld
35 Sara Dekker Olympus `70 8,88 9,03 Gemeld
36 Hanna van der Zalm PH 8,91 8,74 Gemeld
37 Maaike Bukman PAC 8,93 8,81 Gemeld
38 Mette Pols AV Gouda 8,95 8,98 Gemeld
39 Evelien Versmissen Gloria 8,96 9,03 Gemeld
40 Keïta Wielzen Olympus `70 8,98 9,25 Gemeld
40 Meike Guikema SV Jupiter 8,98 8,93 Gemeld
42 Emma Spiekman AV Sprint 8,99 8,96 Gemeld
43 Yente Ouwerling Scorpio 9,03 8,87 Gemeld
44 Renate Oldenhof Climax 9,05 9,13 Gemeld
45 Tessa Marijnissen Spado 9,06 8,75 Gemeld
46 Nikki Taag KAV Holland 9,07 9,09 Gemeld
47 Des'ray Ramos PAC 9,10 8,76 Gemeld
48 Mirjam Hollestelle Triathlon 9,11 8,98 Gemeld
49 Zalua Tulizeo Pijnenburg 9,12 9,01 Gemeld
50 Nuriya Mets Pijnenburg 9,13 9,00 Gemeld
51 Romy Dannenburg AV Atverni 9,17 9,26 Gemeld
52 Mette Oosterink GACH 9,32 9,26 Gemeld
52 Melana Agricola SPLS 9,32 8,80 Gemeld
54 Juno Bakker BAV 9,50 8,72 Gemeld
55 Rosalie Mutgeert Pijnenburg 9,57 9,40 Gemeld
Maureen van de Brug PAC --- 9,83 1e Gemeld (reserve)
Afra Jiya AV Lycurgus --- 8,15 Afgemeld
Ilse Hengeveld GACH --- 9,59 Afgemeld
Angela de Vries Olympus `70 --- 9,11 Afgemeld
Rosalie Temme Typhoon --- 8,64 Afgemeld
Britt Marijnissen AV Sprint --- 8,83 Afgemeld
Bente de Jager Scorpio --- 8,61 Afgemeld
Esmé Bastiaannet De Gemzen --- --- Afgewezen
Dianne den Hoed AV Passaat --- --- Afgewezen
Sterre van...er Linden AV Athlos --- --- Afgewezen

Uitslagen 60 meter halve finale Meisjes Junior C1

# Naam 60m_hfQm
1 Minke Bisschops ATOP 8,18 --- Gemeld
2 Sheenai Muntslag AV Sprint 8,22 --- Gemeld
3 Simi Pater AV Statina 8,34 --- Gemeld
4 Valéria Montijn CAV Energie 8,37 --- Gemeld
5 Lianne Huisjes Groningen 8,40 --- Gemeld
6 Olivia Greven Hanzesport 8,41 --- Gemeld
7 Sterre Buijs VAV 8,45 --- Gemeld
8 Claudia De...o Delgado AV Sparta 8,54 --- Gemeld
9 Luca van Loon AV `40 8,55 --- Gemeld
10 Lara Weghorst Leiden 8,64 --- Gemeld
11 Bregje Naus AV Weert 8,67 --- Gemeld
12 Lisa Moulen ATOP 8,68 --- Gemeld
12 Doortje van der Mark Ciko `66 8,68 --- Gemeld
14 Robina Negenman KAV Holland 8,70 --- Gemeld
15 Samantha Frinking AV Lycurgus 8,71 --- Gemeld
15 Nina Franke AV Oss `78 8,71 --- Gemeld
17 Nadia Willemse DEM 8,73 --- Gemeld
18 Puck Harms GACH 8,77 --- Gemeld
18 Maaike Heida Clytoneus 8,77 --- Gemeld
20 Eva Nijdam Scorpio 8,78 --- Gemeld
21 Ilse Steigenga HRRR 8,81 --- Gemeld
22 Suzan Plat AV PEC 1910 8,83 --- Gemeld
Amy Walraven Altis DNS --- Gemeld
Laura Schnell HLLS DNS --- Gemeld

Uitslagen 60 meter finale Meisjes Junior C1

# Naam 60m_fQm
1 Minke Bisschops ATOP 8,15 --- Gemeld
2 Sheenai Muntslag AV Sprint 8,27 --- Gemeld
3 Simi Pater AV Statina 8,32 --- Gemeld
4 Lianne Huisjes Groningen 8,43 --- Gemeld
5 Valéria Montijn CAV Energie 8,45 --- Gemeld
5 Olivia Greven Hanzesport 8,45 --- Gemeld
7 Claudia De...o Delgado AV Sparta 8,69 --- Gemeld
Sterre Buijs VAV DQ --- Gemeld

Uitslagen 800 meter Meisjes Junior C1

# Naam 800mOBP
1 Anna Hightower Ciko `66 2:19,44 2:28,00 Gemeld
2 Demi Boom ATV Venray 2:22,01 2:15,00 Gemeld
3 Anne Knijnenburg AV Oss `78 2:23,85 2:20,70 Gemeld
4 Desi van Emmerik Cialfo 2:24,26 2:25,62 Gemeld
5 Sophia Mulder AV34 2:24,27 2:23,02 Gemeld
6 Jenda de Boer HRRR 2:24,80 2:25,22 Gemeld
7 Meike Verdaasdonk Spado 2:25,20 2:27,85 Gemeld
8 Yasmine Abbes Nijmegen 2:27,61 2:27,42 Gemeld
9 Gwen Feenstra AV Hera 2:28,46 2:29,86 Gemeld
10 Eva Nijdam Scorpio 2:29,15 2:27,17 Gemeld
11 Anouk Verheyen Gloria 2:32,47 2:38,36 Gemeld
12 Sietske Verkade AAV `36 2:34,78 2:28,41 Gemeld
13 Vica van Middelkoop AV Passaat 2:36,60 2:34,11 Gemeld
14 Sanne Diepen PH 2:38,77 2:33,57 Gemeld
15 Samantha Frinking AV Lycurgus 2:40,82 2:35,34 Gemeld
16 Hieke van Rijnsoever HLLS 2:41,62 2:34,77 Gemeld
17 Guusje van der Vorst HLLS 2:41,96 --- Gemeld
18 Kara Zwagemaker SAV 2:44,10 2:35,55 Gemeld
19 Romy Dannenburg AV Atverni 2:44,60 2:48,23 Gemeld
20 Femke Drijfhout AV Lycurgus 2:44,79 2:42,89 Gemeld
21 Meike Guikema SV Jupiter 2:45,38 2:46,00 Gemeld
22 Ilse Hengeveld GACH 2:45,59 2:53,82 Gemeld
23 Larissa Wubbolts HRRR 2:46,09 2:38,05 Gemeld
24 Tessa Marijnissen Spado 2:47,35 2:31,00 Gemeld
25 Sterre de Vries HLLS 2:47,97 2:45,54 Gemeld
26 Annika Boogaard SAV 2:49,78 2:51,32 Gemeld
27 Lisan ten Hove Almere `81 2:50,75 2:38,74 Gemeld
28 Mila Kneefel AV Lycurgus 2:51,91 2:52,99 Gemeld
29 Emma van Wieren AV Impala 2:57,89 --- Gemeld
30 Kiira Kans PAC 2:58,78 2:51,70 Gemeld
Pleun Heerschop KAV Holland DQ 2:40,63 Gemeld
Sara-Mina Saberi Groningen DNF 2:33,13 Gemeld
Linde van Ingen AV34 --- --- Niet gemeld
Marta Moreno Leiden --- 2:36,72 Afgemeld
Rosalie Breems KAV Holland --- 2:36,79 Afgemeld
Amina Maatoug Leiden --- 2,33 Afgemeld
Pien Scheer GACH --- 2,57 Afgemeld
Joelle Wagemaker SAV --- 2:01,81 Afgemeld

Uitslagen 1500 meter Meisjes Junior C1

# Naam 1500mOBP
1 Anna Hightower Ciko `66 4:51,42 4:55,72 Gemeld
2 Anna Eikendal AV Atverni 4:52,72 4:56,54 Gemeld
3 Manjorie Janssen AV Cifla 4:53,49 4:49,00 Gemeld
4 Sarah Peerik Hanzesport 4:55,28 5:08,80 Gemeld
5 Amina Maatoug Leiden 4:56,03 5:03,30 Gemeld
6 Anne Knijnenburg AV Oss `78 4:58,22 4:54,90 Gemeld
7 Julia Eisen AV PEC 1910 5:00,86 5:07,91 Gemeld
8 Emmy van den Berg PH 5:05,42 5:07,46 Gemeld
9 Britt Oplaat AV Rijssen 5:10,27 5:23,10 Gemeld
10 Marta Moreno Leiden 5:18,45 5:11,74 Gemeld
11 Sanne Niestijl AAC `61 5:20,94 5:44,27 Gemeld
12 Lisanne Schapendonk AV Wijchen 5:21,88 5:43,02 Gemeld
13 Paulien Idema AKU 5:28,62 5:20,96 Gemeld
14 Mellani Goezinnen NEAV 5:33,19 --- Gemeld
15 Marit Uilhoorn Parthenon 5:38,23 6:06,00 Gemeld
16 Charon Lak AV Lycurgus 5:47,33 5:35,58 Gemeld
17 Joelle Wagemaker SAV 5:55,78 5:49,35 Gemeld
Minke Nijhuis AV PEC 1910 DNF 5:02,44 Gemeld
Jetske Mooldijk PAC --- 5:07,40 Afgemeld
Fenna Verweij DAK --- 5:30,37 Afgemeld

Uitslagen 60 meter horden Meisjes Junior C1

# Naam 60mHOBP
1 Jonne vd Giessen AAV `36 9,56 9,34 Gemeld
2 Nina Franke AV Oss `78 9,59 9,53 Gemeld
3 Rosalie Breems KAV Holland 9,60 9,66 Gemeld
4 Sarah van Beilen SPWS 9,62 9,79 Gemeld
5 Nienke Madderom AV Trias 9,67 9,53 Gemeld
6 Sheenai Muntslag AV Sprint 9,70 10,23 Gemeld
7 Rikst Slot Heerenveen 9,79 9,46 Gemeld
8 Luca van Loon AV `40 9,83 10,31 Gemeld
9 Robina Negenman KAV Holland 9,91 9,65 Gemeld
10 Suzan Plat AV PEC 1910 9,92 10,32 Gemeld
11 Kahlan Veen Heerenveen 9,93 10,02 Gemeld
12 Doortje van der Mark Ciko `66 9,94 10,09 Gemeld
13 Puck Harms GACH 9,95 10,24 Gemeld
14 Kim Van Leest AV `40 10,01 10,02 Gemeld
15 Kira van den Ham HLLS 10,16 10,33 Gemeld
16 Ilse Steigenga HRRR 10,17 10,76 Gemeld
17 Sofie Dokter Groningen 10,18 10,70 Gemeld
18 Anouk Schoop AV NOP 10,21 10,11 Gemeld
19 Anne de Jong Leiden 10,24 10,25 Gemeld
20 Sophie van den Berg AV NOP 10,26 10,29 Gemeld
20 Rosa Kuin AV Hera 10,26 10,41 Gemeld
22 Amber Fritse AV Passaat 10,28 10,35 Gemeld
23 Madelief Vaessen Swift 10,29 10,76 Gemeld
24 Marijke va...den Broek HLLS 10,33 10,24 Gemeld
25 Sarah van Ekeris KAV Holland 10,40 10,51 Gemeld
26 Sterre Buijs VAV 10,47 10,70 Gemeld
27 Desi van Emmerik Cialfo 10,53 11,06 Gemeld
28 Iris Nass AV PEC 1910 10,58 10,67 Gemeld
29 Jana Kamps Haaksbergen 10,61 11,49 Gemeld
30 Sara Dekker Olympus `70 10,73 11,46 Gemeld
31 Nikki Taag KAV Holland 10,74 11,12 Gemeld
32 Emma Spiekman AV Sprint 10,82 10,80 Gemeld
33 Elin Logtenberg AV PEC 1910 10,84 11,17 Gemeld
34 Fabienne de Cloe Spark 10,87 10,74 Gemeld
35 Yente Ouwerling Scorpio 10,98 10,64 Gemeld
36 Mila van Leeuwen Scorpio 11,05 11,23 Gemeld
37 Jo-Anne Bosk Groningen 11,13 11,22 Gemeld
38 Maaike Heida Clytoneus 11,19 11,91 Gemeld
39 Veerle Mol Hanzesport 11,27 11,52 Gemeld
40 Marrit Oosterbaan HRRR 11,31 11,66 Gemeld
41 Shari Vollema AV Athlos 11,33 10,40 Gemeld
42 Noor Stapel Nijmegen 11,35 11,36 Gemeld
43 Mette Oosterink GACH 11,67 11,45 Gemeld
44 Nuriya Mets Pijnenburg 11,70 11,98 Gemeld
45 Maaike Bukman PAC 11,71 11,61 Gemeld
46 Yassine Bulthuis AV Impala 11,72 11,50 Gemeld
47 Sabien Hilhorst BAV 12,24 11,30 Gemeld
Tosca van der Flier AV Lycurgus DNS 10,14 Gemeld
Pien Scheer GACH --- 11,99 1e Gemeld (reserve)
Lotte Bleijerveld BAV --- 12,01 2e Gemeld (reserve)
Emma van de Beek BAV --- 12,02 3e Gemeld (reserve)
Lisa de Best DEM --- 11,92 Afgemeld
Britt Marijnissen AV Sprint --- 10,65 Afgemeld
Lisan ten Hove Almere `81 --- 12,40 Afgewezen
Romy Dannenburg AV Atverni --- 12,72 Afgewezen
Rinske den Heijer Pijnenburg --- 12,57 Afgewezen
Maureen van de Brug PAC --- 12,06 Afgewezen
Marit van den Bosch Spado --- 12,41 Afgewezen

Uitslagen 60 meter horden halve finale Meisjes Junior C1

# Naam 60mH_hfQm
1 Jonne vd Giessen AAV `36 9,51 --- Gemeld
2 Nienke Madderom AV Trias 9,52 --- Gemeld
3 Sarah van Beilen SPWS 9,53 --- Gemeld
4 Rikst Slot Heerenveen 9,64 --- Gemeld
5 Rosalie Breems KAV Holland 9,67 --- Gemeld
6 Anouk Schoop AV NOP 9,78 --- Gemeld
7 Luca van Loon AV `40 9,81 --- Gemeld
8 Kahlan Veen Heerenveen 9,85 --- Gemeld
9 Robina Negenman KAV Holland 9,86 --- Gemeld
10 Nina Franke AV Oss `78 9,87 --- Gemeld
11 Kira van den Ham HLLS 9,92 --- Gemeld
12 Sheenai Muntslag AV Sprint 9,94 --- Gemeld
13 Kim Van Leest AV `40 10,03 --- Gemeld
14 Doortje van der Mark Ciko `66 10,08 --- Gemeld
15 Rosa Kuin AV Hera 10,25 --- Gemeld
16 Sophie van den Berg AV NOP 10,26 --- Gemeld
17 Sofie Dokter Groningen 10,28 --- Gemeld
18 Madelief Vaessen Swift 10,31 --- Gemeld
18 Suzan Plat AV PEC 1910 10,31 --- Gemeld
20 Puck Harms GACH 10,44 --- Gemeld
21 Anne de Jong Leiden 10,49 --- Gemeld
22 Sarah van Ekeris KAV Holland 10,56 --- Gemeld
23 Ilse Steigenga HRRR 10,62 --- Gemeld
24 Amber Fritse AV Passaat 11,54 --- Gemeld

Uitslagen 60 meter horden finale Meisjes Junior C1

# Naam 60mH_fQm
1 Jonne vd Giessen AAV `36 9,37 --- Gemeld
2 Nienke Madderom AV Trias 9,48 --- Gemeld
3 Sarah van Beilen SPWS 9,54 --- Gemeld
4 Rosalie Breems KAV Holland 9,67 --- Gemeld
5 Rikst Slot Heerenveen 9,88 --- Gemeld
6 Kahlan Veen Heerenveen 9,93 --- Gemeld
7 Luca van Loon AV `40 10,04 --- Gemeld
8 Anouk Schoop AV NOP 10,09 --- Gemeld

Uitslagen 4 x 50m Meisjes Junior C1

# Estafette Team Leden Tijd Punten
1 Groningen Atletiek MC Groningen Atletiek - MJC1 4 27,01 6
2 Holland MJC1 KAV Holland - MJC1 4 27,46 5
3 Av Hera MC AV Hera - MJC1 4 28,14 4
4 Athlos mc1 AV Athlos - MJC1 4 29,51 3
5 AV Pijnenburg MJC1 AV Pijnenburg - MJC1 4 29,76 2
6 BAV MC BAV - MJC1 4 29,92 1

Uitslagen Kogelstoten 3 kilogram Meisjes Junior C1

# Naam KogelOBP
1 Alida van Daalen PAC 12,22 14,29 Gemeld
2 Danielle Wooning Avantri 10,72 9,95 Gemeld
3 Rosa Kuin AV Hera 10,13 10,59 Gemeld
4 Fabiënne Müller AV Lycurgus 10,12 10,33 Gemeld
5 Evi Verdonkschot Spark 10,09 11,76 Gemeld
6 Evelien Versmissen Gloria 9,70 9,30 Gemeld
7 Sophie Praas Triathlon 9,40 10,35 Gemeld
8 Lilian van Klinken AAC `61 9,10 9,27 Gemeld
9 Kara Zwagemaker SAV 9,06 8,90 Gemeld
10 Eva Nijdam Scorpio 8,88 9,91 Gemeld
10 Pien Veld AV Athlos 8,88 10,30 Gemeld
12 Melana Agricola SPLS 8,76 7,51 Gemeld
13 Meike Schaap HAC 8,64 8,47 Gemeld
14 Lilian Tabak GACH 8,54 9,12 Gemeld
15 Mila Wacht AAV `36 8,53 7,91 Gemeld
16 Annemieke Wijnhoven PAC 8,44 10,29 Gemeld
17 Jonne vd Giessen AAV `36 8,37 9,58 Gemeld
18 Charon Lak AV Lycurgus 8,14 8,44 Gemeld
19 Angela de Vries Olympus `70 8,09 8,51 Gemeld
20 Noor Stapel Nijmegen 7,94 8,54 Gemeld
21 Marrit Oosterbaan HRRR 7,91 8,30 Gemeld
22 Mila Kneefel AV Lycurgus 7,71 7,37 Gemeld
23 Anke Mols ATOP 7,63 7,96 Gemeld
24 Quincy Heemskerk AAV `36 7,48 10,19 Gemeld
25 Lisan ten Hove Almere `81 7,24 8,34 Gemeld
26 Joelle Wagemaker SAV 7,18 8,03 Gemeld
27 Pleun Heerschop KAV Holland 7,16 8,95 Gemeld
28 Zalua Tulizeo Pijnenburg 6,58 7,28 Gemeld
29 Rosalie Mutgeert Pijnenburg 6,24 7,43 Gemeld
30 Famke Terpstra BAV 5,96 6,71 Gemeld
Jip de Waard AV Trias --- 7,42 Afgemeld
Esmé Bastiaannet De Gemzen --- --- Afgemeld

Uitslagen Kogelstoten 3 kilogram finale Meisjes Junior C1

# Naam Kogel_fQm
1 Alida van Daalen PAC 14,92 --- Gemeld
2 Danielle Wooning Avantri 11,27 --- Gemeld
3 Rosa Kuin AV Hera 10,62 --- Gemeld
4 Fabiënne Müller AV Lycurgus 10,58 --- Gemeld
5 Evi Verdonkschot Spark 10,50 --- Gemeld
6 Sophie Praas Triathlon 10,30 --- Gemeld
7 Eva Nijdam Scorpio 9,83 --- Gemeld
8 Evelien Versmissen Gloria 9,74 --- Gemeld
9 Pien Veld AV Athlos 9,56 --- Gemeld
10 Kara Zwagemaker SAV 9,30 --- Gemeld
11 Lilian van Klinken AAC `61 8,97 --- Gemeld
12 Melana Agricola SPLS 8,35 --- Gemeld

Uitslagen Hoogspringen Meisjes Junior C1

# Naam HoogOBP
1 Sofie Dokter Groningen 1,60 1,60 Gemeld
2 Fay Witte KAV Holland 1,55 1,55 Gemeld
3 Anke Mols ATOP 1,55 1,50 Gemeld
4 Puck Harms GACH 1,55 1,50 Gemeld
4 Valéria Montijn CAV Energie 1,55 1,58 Gemeld
6 Qwen Fennema Flevo Delta 1,50 1,55 Gemeld
7 Quincy Heemskerk AAV `36 1,45 1,45 Gemeld
7 Anouk Schoop AV NOP 1,45 1,60 Gemeld
9 Babet Tabak GACH 1,45 1,45 Gemeld
9 Jessy Enkelaar AV Atverni 1,45 1,45 Gemeld
11 Sem Rijnders THOR 1,45 1,45 Gemeld
12 Elin Logtenberg AV PEC 1910 1,45 1,45 Gemeld
13 Amber Fritse AV Passaat 1,40 1,45 Gemeld
14 Noor Stapel Nijmegen 1,40 1,45 Gemeld
15 Marit Waterman THOR 1,40 1,45 Gemeld
16 Mirte Rommers DJA 1,40 1,45 Gemeld
Emma van Wieren AV Impala --- 1,40 1e Gemeld (reserve)
Rosalie Temme Typhoon --- 1,40 Afgemeld
Lianne Huisjes Groningen --- 1,40 Afgemeld
Pien Scheer GACH --- 1,27 Afgewezen
Nuriya Mets Pijnenburg --- 1,36 Afgewezen
Sterre de Vries HLLS --- 1,36 Afgewezen
Jip Cales PH --- 1,35 Afgewezen
Evi Verdonkschot Spark --- --- Afgemeld
Marrit Oosterbaan HRRR --- 1,40 Afgemeld

Uitslagen Polsstokhoogspringen Meisjes Junior C1

# Naam PolshoogOBP
1 Kira van den Ham HLLS 2,65 --- Gemeld
2 Rosalie Breems KAV Holland 2,20 1,80 Gemeld
3 Mette Oosterink GACH 2,10 2,00 Gemeld
4 Babet Tabak GACH 1,90 1,80 Gemeld

Uitslagen Verspringen Meisjes Junior C1

# Naam VerOBP
1 Evi Verdonkschot Spark 4,91 4,79 Gemeld
2 Kahlan Veen Heerenveen 4,86 4,72 Gemeld
3 Afra Jiya AV Lycurgus 4,76 5,03 Gemeld
4 Jonne vd Giessen AAV `36 4,74 5,00 Gemeld
5 Suzan Plat AV PEC 1910 4,73 4,87 Gemeld
6 Sophia Mulder AV34 4,71 4,68 Gemeld
7 Lara Weghorst Leiden 4,65 4,56 Gemeld
7 Ilse Steigenga HRRR 4,65 4,52 Gemeld
9 Rikst Slot Heerenveen 4,63 4,72 Gemeld
10 Fabienne de Cloe Spark 4,62 4,51 Gemeld
11 Anne de Jong Leiden 4,60 4,63 Gemeld
12 Sophie Praas Triathlon 4,59 4,77 Gemeld
13 Charon Lak AV Lycurgus 4,58 4,45 Gemeld
13 Meike Verdaasdonk Spado 4,58 4,63 Gemeld
15 Danielle Wooning Avantri 4,54 4,76 Gemeld
16 Renate Oldenhof Climax 4,50 4,42 Gemeld
17 Nikki Taag KAV Holland 4,49 4,34 Gemeld
18 Luca van Loon AV `40 4,48 4,42 Gemeld
19 Hanna van der Zalm PH 4,46 4,58 Gemeld
20 Evelien Versmissen Gloria 4,43 4,38 Gemeld
21 Sophie van den Berg AV NOP 4,41 4,47 Gemeld
22 Angela de Vries Olympus `70 4,40 4,42 Gemeld
23 Fay Witte KAV Holland 4,39 4,64 Gemeld
24 Lisa Moulen ATOP 4,38 4,33 Gemeld
25 Marijke va...den Broek HLLS 4,37 4,65 Gemeld
26 Kira van den Ham HLLS 4,36 4,70 Gemeld
27 Iris Nass AV PEC 1910 4,35 4,66 Gemeld
28 Marrit Oosterbaan HRRR 4,34 4,20 Gemeld
29 Laura Schnell HLLS 4,33 4,55 Gemeld
30 Larissa Wubbolts HRRR 4,30 4,29 Gemeld
31 Amber Fritse AV Passaat 4,29 4,42 Gemeld
32 Mila Wacht AAV `36 4,27 4,35 Gemeld
33 Pleun Heerschop KAV Holland 4,21 4,34 Gemeld
34 Bregje Naus AV Weert 4,19 4,50 Gemeld
35 Mette Pols AV Gouda 4,17 4,65 Gemeld
36 Claudia De...o Delgado AV Sparta 4,14 4,23 Gemeld
37 Quincy Heemskerk AAV `36 4,11 4,35 Gemeld
38 Mirjam Hollestelle Triathlon 4,10 4,31 Gemeld
39 Anouk Verheyen Gloria 4,03 4,58 Gemeld
40 Jo-Anne Bosk Groningen 3,76 4,29 Gemeld
Keïta Wielzen Olympus `70 --- 4,20 1e Gemeld (reserve)
Jana Kamps Haaksbergen --- 4,19 2e Gemeld (reserve)
Tosca van der Flier AV Lycurgus --- 4,77 Afgemeld
Jip de Waard AV Trias --- 4,20 Afgemeld
Bente de Jager Scorpio --- 4,63 Afgemeld
Esmee Lamers THOR --- 4,14 Afgemeld
Mila Kneefel AV Lycurgus --- 3,73 Afgewezen
Ilse Hengeveld GACH --- 3,89 Afgewezen
Pien Scheer GACH --- 3,65 Afgewezen
Maaike Heida Clytoneus --- 4,12 Afgewezen
Rinske den Heijer Pijnenburg --- 3,41 Afgewezen
Emma van de Beek BAV --- 4,03 Afgewezen
Sterre de Vries HLLS --- 3,94 Afgewezen
Anne Rewinkel AL73 --- 3,99 Afgewezen
Veerle Mol Hanzesport --- 4,07 Afgewezen
Emma van Wieren AV Impala --- 3,82 Afgewezen
Yassine Bulthuis AV Impala --- 4,07 Afgewezen
Melana Agricola SPLS --- 3,92 Afgewezen

Uitslagen Verspringen finale Meisjes Junior C1

# Naam Ver_fQm
1 Afra Jiya AV Lycurgus 5,15 --- Gemeld
2 Suzan Plat AV PEC 1910 5,04 --- Gemeld
3 Rikst Slot Heerenveen 5,02 --- Gemeld
4 Evi Verdonkschot Spark 4,95 --- Gemeld
5 Jonne vd Giessen AAV `36 4,74 --- Gemeld
6 Sophie Praas Triathlon 4,69 --- Gemeld
7 Fabienne de Cloe Spark 4,66 --- Gemeld
8 Kahlan Veen Heerenveen 4,59 --- Gemeld
9 Ilse Steigenga HRRR 4,58 --- Gemeld
10 Lara Weghorst Leiden 4,52 --- Gemeld
11 Anne de Jong Leiden 4,49 --- Gemeld
Sophia Mulder AV34 NM --- Gemeld