Atleten 'Senioren vrouwen'

Snr Naam Onderdelen Startgroep 60m60m_f400m_f800m_f1500m_f60mH60mH_f4x200mKogel_fHoogPolshoogVer_f
5 Alice Achterberg AV Phoenix 60m
60 meter Vrouwen -----------
8 Claudia Aernaudts Altis Hoog
Hoogspring...n B Mat 1 -----------
11 Sacha Van van Agt Eindhoven 60m
60m_f
60 meter Vrouwen60 meter Vrouwen ----------
13 Esther Akihary Eindhoven 60m
60m_f
60 meter Vrouwen60 meter Vrouwen ----------
22 Chantal Baartse HAC 800m_f
800 meter Vrouwen -----------
24 Lieke Bakker Isala `96 60m
60mH
Hoog
60 meter Vrouwen60m Horden VrouwenHoogspring...n B Mat 1 ---------
46 Janneke Berkhof Rotterdam Ver_f
Verspringen Vrouwen -----------
52 Stephanie Beuling Isala `96 400m_f
400 meter Vrouwen -----------
68 Melissa Boekelman PH Kogel_f
Kogelstoten Vrouwen -----------
71 Sanne de Boer AV Atos 400m_f
400 meter Vrouwen -----------
84 Eefje Boons DVTR 60m
60mH
60mH_f
60 meter Vrouwen60m Horden Vrouwen60m Horden Vrouwen ---------
91 Evelien Bos Phanos 60m
60 meter Vrouwen -----------
92 Tamara Bos PH 60mH
60m Horden Vrouwen -----------
94 Judith Bosker Eindhoven 60m
60 meter Vrouwen -----------
95 Minke Bosma AV Lycurgus Ver_f
Verspringen Vrouwen -----------
107 Lieke Van ...van Brink AC TION 60m
60mH
Ver_f
60 meter Vrouwen60m Horden VrouwenVerspringen Vrouwen ---------
118 Mariska Bun AV Phoenix 60m
60mH
60 meter Vrouwen60m Horden Vrouwen ----------
127 Femke Corbière Clytoneus Kogel_f
Kogelstoten Vrouwen -----------
136 Marissa Damink ASTX 800m_f
800 meter Vrouwen -----------
138 Esther Dankwah Haag 60m
60 meter Vrouwen -----------
141 Anneloes D...de De Roo Isala `96 60m
60mH
60mH_f
60 meter Vrouwen60m Horden Vrouwen60m Horden Vrouwen ---------
154 Femke Dijkstra De Liemers Kogel_f
Kogelstoten Vrouwen -----------
160 Marije Doddema AV 1923 400m_f
400 meter Vrouwen -----------
164 Jonne Dommerholt Eindhoven Polshoog
Polshoog V...en Mannen -----------
165 Rowan Van van Dongen Scorpio 1500m_f
1500 meter Vrouwen -----------
168 Marit Dopheide Groningen 60m
60m_f
60 meter Vrouwen60 meter Vrouwen ----------
174 Inge Drost ARV Ilion 400m_f
60mH
60mH_f
Kogel_f
400 meter Vrouwen60m Horden Vrouwen60m Horden VrouwenKogelstoten Vrouwen --------
175 Lisanne Drost AV Athlos 60m
400m_f
Kogel_f
60 meter Vrouwen400 meter VrouwenKogelstoten Vrouwen ---------
178 Lisan Duijvestijn Olympus `70 1500m_f
1500 meter Vrouwen -----------
184 Mandy Van ... van Eijk ARV Ilion Hoog
Hoogspring...n B Mat 2 -----------
185 Astrid Ekelmans Hollandia Ver_f
Verspringen Vrouwen -----------
186 Maaike Eken Phanos 60m
400m_f
60 meter Vrouwen400 meter Vrouwen ----------
189 Maureen Ellsworth AV Lycurgus 400m_f
400 meter Vrouwen -----------
192 Evi Van De...van Elzen PH 400m_f
400 meter Vrouwen -----------
201 Karlijn Van van Es PAC 800m_f
800 meter Vrouwen -----------
212 Bente Feld Hollandia 60m
400m_f
60 meter Vrouwen400 meter Vrouwen ----------
216 Robin Flipsen Atledo 1500m_f
1500 meter Vrouwen -----------
217 Lisa Francini Eindhoven 60m
60 meter Vrouwen -----------
226 Madiea Ghafoor Phanos 400m_f
400 meter Vrouwen -----------
258 Paula Habovstiakova Slowakije 800m_f
800 meter Vrouwen -----------
263 Imke Hanssen Maastricht Hoog
Hoogspring...n B Mat 1 -----------
277 Tiny Hellendoorn Isala `96 Kogel_f
Kogelstoten Vrouwen -----------
282 Sharon Hendriks AV34 60m
60 meter Vrouwen -----------
293 Ilona Hogenkamp ACO 400m_f
400 meter Vrouwen -----------
300 Franka Hoogeboom AV Hylas 60m
60 meter Vrouwen -----------
305 Sharon Hoogewind AV Salland Kogel_f
Kogelstoten Vrouwen -----------
319 Eva Hovenkamp Climax 60m
60m_f
60 meter Vrouwen60 meter Vrouwen ----------
322 Marlies Huigen Groningen 400m_f
800m_f
400 meter Vrouwen800 meter Vrouwen ----------
324 Kirsten Huijgen AV Phoenix 400m_f
400 meter Vrouwen -----------
329 Marije Van...unenstijn AV34 60m
60m_f
60 meter Vrouwen60 meter Vrouwen ----------
332 Marlieke Husslage AV Sprint 400m_f
400 meter Vrouwen -----------
336 Krista Ijspeerd AV34 60m
400m_f
60 meter Vrouwen400 meter Vrouwen ----------
348 Ellen Jansen VTLS 800m_f
800 meter Vrouwen -----------
370 Lea Jurdzinski Groningen 400m_f
800m_f
400 meter Vrouwen800 meter Vrouwen ----------
372 Margriet V...an Kammen AV Phoenix 60mH
60m Horden Vrouwen -----------
382 Shirley Kerkhove SCSP 400m_f
400 meter Vrouwen -----------
384 Pamela Kiel AAV `36 Kogel_f
Ver_f
Kogelstoten VrouwenVerspringen Vrouwen ----------
388 Nikki Klarenbeek Pijnenburg 800m_f
800 meter Vrouwen -----------
406 Benthe König Ciko `66 Kogel_f
Kogelstoten Vrouwen -----------
409 Jorieke Korenromp MPM 60m
400m_f
60 meter Vrouwen400 meter Vrouwen ----------
410 Amy Kortbeek PH 60m
400m_f
60 meter Vrouwen400 meter Vrouwen ----------
422 Stella Kubasch LGAS 800m_f
800 meter Vrouwen -----------
432 Devrah Leerdam U-Track 60mH
60m Horden Vrouwen -----------
452 Lianne Van... van Lugt Olympus `70 400m_f
400 meter Vrouwen -----------
456 Sandy Lundgren AV Hera 60m
60 meter Vrouwen -----------
458 Gejanne Lussenburg Isala `96 Kogel_f
Kogelstoten Vrouwen -----------
459 Annemarie Luykx De Gemzen Kogel_f
Kogelstoten Vrouwen -----------
464 Indah Van ...Marrewijk Rotterdam 60m
400m_f
60 meter Vrouwen400 meter Vrouwen ----------
469 Femke Van ... van Meij AV Sprint 400m_f
400 meter Vrouwen -----------
471 Bernice Meijer SV Veendam 400m_f
400 meter Vrouwen -----------
473 Yvonne Meijer ACO 1500m_f
1500 meter Vrouwen -----------
482 Inga Michejenko Olympus `70 400m_f
800m_f
400 meter Vrouwen800 meter Vrouwen ----------
521 Tinka Offereins Phanos 800m_f
800 meter Vrouwen -----------
522 Charlene Okken Groningen Kogel_f
Kogelstoten Vrouwen -----------
527 Anouk Oosterhuis AV Atverni 60m
60mH
60mH_f
60 meter Vrouwen60m Horden Vrouwen60m Horden Vrouwen ---------
534 Michelle Oud NEAV Hoog
Hoogspring...n B Mat 1 -----------
549 Femke Pluim AAV `36 Polshoog
Polshoog V...en Mannen -----------
566 Annemieke Punter Rotterdam 400m_f
400 meter Vrouwen -----------
568 Joyce Puts Eindhoven 400m_f
400 meter Vrouwen -----------
573 Judith Rasch GACH Ver_f
Verspringen Vrouwen -----------
577 Esmeralda Redan Rotterdam 60m
60 meter Vrouwen -----------
592 Nora Ritzen AV Unitas 60m
60mH
60mH_f
60 meter Vrouwen60m Horden Vrouwen60m Horden Vrouwen ---------
595 Lisa Rodenburg AV Phoenix 60m
60mH
60 meter Vrouwen60m Horden Vrouwen ----------
596 Linda Rodijk Cialfo 60m
60 meter Vrouwen -----------
600 Simone Van...ookhuizen DEM 800m_f
800 meter Vrouwen -----------
601 Linda Van van Rossum PH 60m
60 meter Vrouwen -----------
602 Maureen Rots AV34 60mH
Ver_f
60m Horden VrouwenVerspringen Vrouwen ----------
604 Salima Rozema Groningen 400m_f
400 meter Vrouwen -----------
605 Jazlin Ruinemans Start `78 800m_f
800 meter Vrouwen -----------
609 Jacolien Ruizendaal AV NOP 1500m_f
1500 meter Vrouwen -----------
614 Chanté Samuel Phanos 60mH
60mH_f
Kogel_f
Ver_f
60m Horden Vrouwen60m Horden VrouwenKogelstoten VrouwenVerspringen Vrouwen --------
615 Jamile Samuel Phanos 60m
60m_f
60 meter Vrouwen60 meter Vrouwen ----------
617 Demi Van D...van Sande Rotterdam 400m_f
400 meter Vrouwen -----------
618 Rachel Sa...Rozenkamp AV Rijssen 1500m_f
1500 meter Vrouwen -----------
647 Anouschka Schröder AV Athlos 60m
400m_f
60 meter Vrouwen400 meter Vrouwen ----------
649 Pascale Schure AV Phoenix 60m
60 meter Vrouwen -----------
653 Naomi Sedney ARV Ilion 60m
60m_f
60 meter Vrouwen60 meter Vrouwen ----------
659 Tari Simonis Ciko `66 400m_f
400 meter Vrouwen -----------
664 Katja Slangewal Altis Hoog
Hoogspring...n B Mat 1 -----------
675 Jitske Spijker DEM Polshoog
Polshoog V...en Mannen -----------
681 Claudia Steehouder HAC 1500m_f
1500 meter Vrouwen -----------
690 Moniek Stijvers GACH 60mH
Hoog
60m Horden VrouwenHoogspring...n B Mat 1 ----------
697 Jarmilla V...n Stralen AAV `36 Ver_f
Verspringen Vrouwen -----------
700 Tessa Strijp AV 1923 400m_f
400 meter Vrouwen -----------
707 Eefje Swinkels HAC 60m
60 meter Vrouwen -----------
733 Sabrine Vels Nijmegen Ver_f
Verspringen Vrouwen -----------
740 Dominique Verheijen De Gemzen Kogel_f
Kogelstoten Vrouwen -----------
749 Anouk Vetter AV Sprint 60m
60m_f
60 meter Vrouwen60 meter Vrouwen ----------
759 Suzanne Voorrips Groningen 400m_f
800m_f
400 meter Vrouwen800 meter Vrouwen ----------
762 Linda de Vos PAC 400m_f
400 meter Vrouwen -----------
767 Carlijn Wagenaar Groningen 400m_f
800m_f
400 meter Vrouwen800 meter Vrouwen ----------
775 Rachel de Weerd AV Veluwe 1500m_f
1500 meter Vrouwen -----------
779 Saskia Weinans AL73 1500m_f
1500 meter Vrouwen -----------
781 Bo Welgraaf AV34 400m_f
400 meter Vrouwen -----------
786 Marije Wever Phanos 800m_f
800 meter Vrouwen -----------
791 Samyre Wieles Typhoon 60mH
Kogel_f
60m Horden VrouwenKogelstoten Vrouwen ----------
807 Nadine Willems De Liemers 1500m_f
1500 meter Vrouwen -----------
818 Laura de Witte AV Trias 400m_f
400 meter Vrouwen -----------
819 Lisanne de Witte AV Trias 400m_f
400 meter Vrouwen -----------
839 Anke Zonderland AV Impala 400m_f
400 meter Vrouwen -----------
851 Bianca Baak Phanos 400m_f
400 meter Vrouwen -----------
861 Lucinde Wiersema Leiden 60mH
60m Horden Vrouwen -----------
862 Lotje Van van Erp Phanos 60mH
60mH_f
60m Horden Vrouwen60m Horden Vrouwen ----------
863 Maayke Tjin A-Lim NEAV 60mH
60mH_f
60m Horden Vrouwen60m Horden Vrouwen ----------
866 Kika Van v...n Henegou U-Track Ver_f
Verspringen Vrouwen -----------

Verenigingen 'Senioren vrouwen'

VerenigingAfkortingAantal Deelnemers
AAV `36 AV36 3
AC TION TION 1
ACO / Van Elderen ACO 2
Altis ALTS 2
ARV Ilion ILIO 3
Atledo ATLD 1
Atletico `73 AL73 1
Atletiek Maastricht MSTR 1
AV 1923 AV23 2
AV Athlos ATLS 2
AV Atos ATOS 1
AV Atverni ATVN 1
AV Clytoneus CLYT 1
AV Daventria 1906 DVTR 1
AV De Gemzen GMZN 2
AV De Liemers LMRS 2
AV Hera HERA 1
AV Hollandia HLLD 2
AV Hylas HYLS 1
AV Impala IMPL 1
AV Lycurgus LYCG 2
AV NEA-Volharding NEAV 2
AV NOP NOP 1
AV Olympus `70 OL70 3
AV Phoenix PHNX 6
AV Pijnenburg PNBG 1
AV Rijssen RSSN 1
AV Salland SLLN 1
AV Scheldesport SCSP 1
AV Sprint SPRN 3
AV Start `78 ST78 1
AV Trias TRAS 2
AV Unitas UNTS 1
AV Veluwe VLWE 1
AV `34 Apeldoorn AV34 5
Cialfo CLFO 1
Ciko `66 CIKO 2
Climax CLMX 1
DEM DEM 2
Eindhoven Atletiek EHAT 6
ESAV Asterix ASTX 1
GAC Hilversum GACH 2
Groningen Atletiek GRNG 7
GSAV Vitalis VTLS 1
Haag Atletiek HAAG 1
HAC HAC 3
Isala `96 ISLA 5
Leiden Atletiek LATL 1
Loopgroep Aart Stigter LGAS 1
Marathon Pim Mulier MPM 1
Nijmegen Atletiek NYMG 1
PAC PAC 2
Phanos PHNS 9
Prins Hendrik PH 5
Rotterdam Atletiek RDAM 5
Scorpio SCRP 1
Slowakije SVK 1
SV Veendam Atletiek VNDM 1
Typhoon TPHN 1
U-Track UTRK 2

Uitslagen 60 meter Senioren vrouwen

# Naam ResOBP
1 Jamile Samuel Phanos 7,30 ---
2 Naomi Sedney ARV Ilion 7,35 ---
3 Anouk Vetter AV Sprint 7,57 ---
4 Marije Van...unenstijn AV34 7,59 ---
5 Sacha Van van Agt Eindhoven 7,60 ---
6 Marit Dopheide Groningen 7,61 ---
7 Esther Akihary Eindhoven 7,62 ---
8 Eva Hovenkamp Climax 7,68 ---
9 Eefje Boons DVTR 7,69 ---
10 Nora Ritzen AV Unitas 7,75 ---
11 Judith Bosker Eindhoven 7,76 ---
12 Esther Dankwah Haag 7,81 ---
13 Sharon Hendriks AV34 7,84 ---
14 Mariska Bun AV Phoenix 7,86 ---
15 Franka Hoogeboom AV Hylas 7,89 ---
16 Esmeralda Redan Rotterdam 7,91 ---
17 Krista Ijspeerd AV34 7,93 ---
18 Lisanne Drost AV Athlos 8,00 ---
19 Lisa Francini Eindhoven 8,02 ---
20 Evelien Bos Phanos 8,03 ---
21 Anouk Oosterhuis AV Atverni 8,04 ---
22 Lieke Bakker Isala `96 8,06 ---
22 Anneloes D...de De Roo Isala `96 8,06 ---
24 Alice Achterberg AV Phoenix 8,12 ---
24 Anouschka Schröder AV Athlos 8,12 ---
26 Indah Van ...Marrewijk Rotterdam 8,13 ---
26 Jorieke Korenromp MPM 8,13 ---
28 Maaike Eken Phanos 8,21 ---
29 Lisa Rodenburg AV Phoenix 8,23 ---
30 Eefje Swinkels HAC 8,27 ---
31 Bente Feld Hollandia 8,30 ---
32 Amy Kortbeek PH 8,31 ---
33 Linda Rodijk Cialfo 8,33 ---
34 Sandy Lundgren AV Hera 8,47 ---
Linda Van van Rossum PH DQ ---
Pascale Schure AV Phoenix DNS ---
Lieke Van ...van Brink AC TION DNS ---

Uitslagen 400 meter finale Senioren vrouwen

# Naam ResOBP
1 Lisanne de Witte AV Trias 53,34 ---
2 Laura de Witte AV Trias 53,87 ---
3 Madiea Ghafoor Phanos 54,21 ---
4 Bianca Baak Phanos 56,00 ---
5 Inge Drost ARV Ilion 56,55 ---
6 Maureen Ellsworth AV Lycurgus 56,79 ---
7 Jorieke Korenromp MPM 57,19 ---
8 Tessa Strijp AV 1923 57,49 ---
9 Suzanne Voorrips Groningen 57,59 ---
10 Joyce Puts Eindhoven 57,65 ---
11 Femke Van ... van Meij AV Sprint 57,95 ---
12 Inga Michejenko Olympus `70 57,98 ---
13 Bernice Meijer SV Veendam 58,05 ---
14 Marije Doddema AV 1923 58,08 ---
15 Marlieke Husslage AV Sprint 58,14 ---
16 Stephanie Beuling Isala `96 58,43 ---
17 Krista Ijspeerd AV34 58,47 ---
18 Demi Van D...van Sande Rotterdam 58,94 ---
19 Sanne de Boer AV Atos 59,43 ---
20 Anouschka Schröder AV Athlos 59,60 ---
21 Indah Van ...Marrewijk Rotterdam 1:00,03 ---
22 Evi Van De...van Elzen PH 1:00,11 ---
23 Carlijn Wagenaar Groningen 1:00,12 ---
24 Bo Welgraaf AV34 1:00,18 ---
25 Bente Feld Hollandia 1:00,46 ---
26 Lianne Van... van Lugt Olympus `70 1:00,64 ---
27 Anke Zonderland AV Impala 1:00,82 ---
28 Lea Jurdzinski Groningen 1:01,41 ---
29 Amy Kortbeek PH 1:01,72 ---
30 Annemieke Punter Rotterdam 1:02,57 ---
31 Maaike Eken Phanos 1:03,10 ---
32 Kirsten Huijgen AV Phoenix 1:04,57 ---
33 Tari Simonis Ciko `66 1:04,69 ---
34 Ilona Hogenkamp ACO 1:05,85 ---
35 Shirley Kerkhove SCSP 1:05,96 ---
36 Linda de Vos PAC 1:06,06 ---
37 Salima Rozema Groningen 1:08,84 ---
Lisanne Drost AV Athlos DNS ---
Marlies Huigen Groningen DNS ---

Uitslagen 4 x 200m Senioren vrouwen

# Estafette Team Leden Tijd Punten
Fit (4x200m Vsen) Fit - Vsen 0 1:48,19 0
U-Track (4x200m Vsen) U-Track - Vsen 0 1:49,78 0

Uitslagen Polsstokhoogspringen Senioren vrouwen

# Naam ResOBP
1 Femke Pluim AAV `36 4,50 ---
2 Jitske Spijker DEM 3,70 ---
3 Jonne Dommerholt Eindhoven 3,40 ---