Atleten 'Senioren mannen'

Snr Naam Onderdelen Startgroep 60m60m_f400m_f800m_f1500m_f60mH4x200mKogel_fHoogPolshoogVer_f
3 Yunis Abu Stitan Haag 1500m_f
1500 meter Mannen ----------
6 Richard Achterberg VAV 60m
60 meter Mannen ----------
17 Jesper Arts LGDR 400m_f
400 meter Mannen ----------
19 Marc Averesch AV Rijssen 800m_f
800 meter Mannen ----------
25 Maarten Bakker Olympus `70 1500m_f
1500 meter Mannen ----------
33 Job Beintema AV Trias 60mH
60m Horden Mannen ----------
36 Thierry Belt Triathlon Ver_f
Verspringen Mannen ----------
38 Houd Benyahya AV Suomi 400m_f
400 meter Mannen ----------
44 Olaf Van D...van Bergh PH 400m_f
400 meter Mannen ----------
50 Robert Bervoets ASTX Hoog
Hoogspring...Jongens A ----------
56 Rutger Bien AV 1923 Ver_f
Verspringen Mannen ----------
59 Bjorn Blauwhof Phanos 400m_f
400 meter Mannen ----------
60 Shaquille Bleecke Almere `81 Kogel_f
Kogelstoten Mannen ----------
61 Simon Blok Rotterdam 60m
60 meter Mannen ----------
62 Sybren Blok PAC 60mH
Kogel_f
60m Horden MannenKogelstoten Mannen ---------
64 Menno Blom Pijnenburg 60m
60 meter Mannen ----------
66 Solomon Bockarie ARV Ilion 60m
60m_f
60 meter Mannen60 meter Mannen ---------
75 Marten Bolt BB lopers 1500m_f
1500 meter Mannen ----------
82 Roland Boon Flevo Delta Kogel_f
Kogelstoten Mannen ----------
93 Ton Bosgoed SAV 1500m_f
1500 meter Mannen ----------
97 Rafael Bouts U-Track 60m
60 meter Mannen ----------
103 Pieter Braun AV Sprint 60m
60mH
60 meter Mannen60m Horden Mannen60m Horden Mannen ---------
104 Ronel Brigitha AV Impala 60m
60 meter Mannen ----------
116 Wouter Brus AV Atverni 60m
60m_f
60 meter Mannen60 meter Mannen ---------
117 Bram Buigel Groningen 400m_f
800m_f
400 meter Mannen800 meter Mannen ---------
119 Harald Bust HLLS Ver_f
Verspringen Mannen ----------
122 Younes Chaout U-Track 800m_f
800 meter Mannen ----------
124 Giovanni Codrington Groningen 60m
60m_f
60 meter Mannen60 meter Mannen ---------
125 Dennis Coehoorn AC TION 400m_f
400 meter Mannen ----------
126 Robin Coops HLLS 60m
60mH
Ver_f
60 meter Mannen60m Horden MannenVerspringen Mannen --------
131 Tom Corstjens AV Unitas Kogel_f
Kogelstoten Mannen ----------
132 Patrick Cronie Phanos Kogel_f
Kogelstoten Mannen ----------
135 Jorian Damen AV Lycurgus 800m_f
800 meter Mannen ----------
143 Ronald Dekker AV Hera 400m_f
400 meter Mannen ----------
146 Jose Delgado Rotterdam 60m
400m_f
60 meter Mannen400 meter Mannen ---------
147 Bob Van van Der Castricum 400m_f
800m_f
400 meter Mannen800 meter Mannen ---------
150 Tony Van van Diepen AV Lycurgus 800m_f
800 meter Mannen ----------
151 Daniel Van van Diest Altis 1500m_f
1500 meter Mannen ----------
152 Arthur Van van Dijk Olympus `70 1500m_f
1500 meter Mannen ----------
153 Henk Van van Dijk AV Hera 400m_f
400 meter Mannen ----------
155 Jordy Dikkers AC TION 800m_f
800 meter Mannen ----------
156 Ferry Van van Dipten AAV `36 60m
Polshoog
60 meter MannenPolshoog V...en Mannen ---------
157 Mathijs Dirks Leiden 400m_f
60mH
400 meter Mannen60m Horden Mannen ---------
161 Stan Does Leiden 400m_f
60mH
400 meter Mannen60m Horden Mannen ---------
163 Tristan Domin AL73 60m
60 meter Mannen ----------
169 Marvin Douma NEAV 60m
60m_f
60 meter Mannen60 meter Mannen ---------
172 Thijs Van ...van Dries AV Lycurgus 400m_f
400 meter Mannen ----------
173 Jeroen Driessen AV Wijchen 1500m_f
1500 meter Mannen ----------
177 Willem Dudink SAV 800m_f
800 meter Mannen ----------
181 Roy Van van Eekelen AV Sprint 400m_f
800m_f
400 meter Mannen800 meter Mannen ---------
182 Jeroen Eerden AV Atverni 60mH
60m Horden Mannen ----------
187 Steven Eleonora ARV Ilion Polshoog
Polshoog V...en Mannen ----------
190 Cliff Ellsworth AV Lycurgus 800m_f
800 meter Mannen ----------
193 Kaj Emanuel Phanos 60m
60 meter Mannen ----------
198 Koen Van van Erve AV Attila 60m
60 meter Mannen ----------
200 Joep Van van Es PH 60mH
60m Horden Mannen ----------
202 Marco Eskes ACWA 1500m_f
1500 meter Mannen ----------
206 Muus Evers AV Hylas 60m
60 meter Mannen ----------
207 Twan Evers AV Wijchen 60m
Ver_f
60 meter MannenVerspringen Mannen ---------
215 Martin Flipsen AV Weert 1500m_f
1500 meter Mannen ----------
222 Tom de Gelder Olympus `70 1500m_f
1500 meter Mannen ----------
231 Remco Goetheer Rotterdam Kogel_f
Kogelstoten Mannen ----------
238 Rob Van De...van Graaf HAC `63 1500m_f
1500 meter Mannen ----------
242 Giorgio Gravenbeek AV Atverni 60m
60 meter Mannen ----------
244 Paul Groen GACH 60m
60mH
60 meter Mannen60m Horden Mannen60m Horden Mannen ---------
248 Remco de Groot AAV `36 60m
400m_f
60 meter Mannen400 meter Mannen ---------
251 Meron Gysbertha Phanos 60m
60 meter Mannen ----------
257 Willart de Haas ASTX 60m
60 meter Mannen ----------
262 Niels Hanegraaf DJA Hoog
Hoogspring...Jongens A ----------
264 Jelle Hanswijk Climax 400m_f
800m_f
400 meter Mannen800 meter Mannen ---------
271 Jasper Heesbeen PH Hoog
Hoogspring...Jongens A ----------
288 Maarten Hindriks AAC `61 1500m_f
1500 meter Mannen ----------
291 Jan-Paul Hoekstra Rotterdam 60m
60 meter Mannen ----------
295 Wilfred Va...van Holst Groningen 800m_f
800 meter Mannen ----------
299 Joeri Van ...van Hooft AAC Ver_f
Verspringen Mannen ----------
311 Alwin Hoorn HAC `63 800m_f
800 meter Mannen ----------
313 Niek Ter ter Horst AV PEC 1910 60m
400m_f
60 meter Mannen400 meter Mannen ---------
318 Filip Van ...van Hoven AV Lycurgus 60m
Ver_f
60 meter MannenVerspringen Mannen ---------
325 Roel Huijsmans AV Atverni 400m_f
400 meter Mannen ----------
326 Koen Huits VTLS 400m_f
800m_f
400 meter Mannen800 meter Mannen ---------
341 Kamiel Jacobs HAAS 800m_f
800 meter Mannen ----------
343 Hend de Jager AV Statina 800m_f
800 meter Mannen ----------
346 Bas Jansen AV Lycurgus 60mH
Polshoog
60m Horden MannenPolshoog V...en Mannen ---------
349 Marco Jansen AV Phoenix 60m
Ver_f
60 meter MannenVerspringen Mannen ---------
351 Rik Jansen AV Unitas 60m
60 meter Mannen ----------
352 Mark Jansonius AV34 1500m_f
1500 meter Mannen ----------
355 Lars Janssen AV Phoenix 60mH
Ver_f
60m Horden MannenVerspringen Mannen ---------
359 Rogier Janssen MPM 60m
60 meter Mannen ----------
360 Pim Jehee PH 60m
Ver_f
60 meter MannenVerspringen Mannen ---------
361 Devron Jepma PAC 60m
60m_f
60 meter Mannen60 meter Mannen ---------
366 Tymon de Jonge ARV Ilion Hoog
Hoogspring...Jongens A ----------
367 Stijn Jorissen AC TION 400m_f
400 meter Mannen ----------
368 Bas Jubels AV Phoenix 400m_f
400 meter Mannen ----------
369 Dimitri Juliet Rotterdam 60m
60 meter Mannen ----------
377 Rienk Kan Heerenveen Ver_f
Verspringen Mannen ----------
380 Fabian Ten ten Kate VTLS 1500m_f
1500 meter Mannen ----------
385 Bram Kielman Heerenveen 1500m_f
1500 meter Mannen ----------
393 Roman de Klein HLLS 400m_f
400 meter Mannen ----------
396 Kevin Klomp AV Statina 800m_f
800 meter Mannen ----------
402 Thijs Koers HLLS 400m_f
400 meter Mannen ----------
407 Frank Koopmans AV PEC 1910 Kogel_f
Ver_f
Kogelstoten MannenVerspringen Mannen ---------
415 Remco Kramer AV Lycurgus 1500m_f
1500 meter Mannen ----------
426 Edwin Van van Laar LGPK 800m_f
800 meter Mannen ----------
427 Thomas Van van Laar AV PEC 1910 800m_f
800 meter Mannen ----------
430 Bas Land AV Phoenix 400m_f
60mH
400 meter Mannen60m Horden Mannen ---------
433 Tom de Leeuw Almere `81 800m_f
800 meter Mannen ----------
437 Jelmer Lenstra MPM 800m_f
800 meter Mannen ----------
438 Erik Leusink HAC `63 800m_f
800 meter Mannen ----------
441 Freek Lier VTLS 1500m_f
1500 meter Mannen ----------
443 Luke Linders DAK 60m
60 meter Mannen ----------
446 Stefano Lisi Eindhoven 60m
Ver_f
60 meter MannenVerspringen Mannen ---------
447 Bert Van van Lith PH 400m_f
400 meter Mannen ----------
449 Arjen Van ... van Logt AV Phoenix 1500m_f
1500 meter Mannen ----------
451 Ralf Looze Phanos 400m_f
400 meter Mannen ----------
453 Enrico Van van Luijk Rotterdam 60m
60 meter Mannen ----------
454 Patrick Va...van Luijk Rotterdam 60m
60m_f
60 meter Mannen60 meter Mannen ---------
455 Casper Van...van Luijt Leiden 800m_f
800 meter Mannen ----------
466 Paulus Mathijssen Rotterdam 60m
60 meter Mannen ----------
470 Koen Van D...n Meijden Rotterdam 400m_f
400 meter Mannen ----------
475 Bas Mekking De Gemzen 1500m_f
1500 meter Mannen ----------
480 Dylan Meyer VTLS 800m_f
800 meter Mannen ----------
481 Gaeonn Meyer AV Lycurgus 60m
60 meter Mannen ----------
484 Pieter Mijnhout GACH 800m_f
800 meter Mannen ----------
488 Thijs Moesker AV Impala 60mH
60m Horden Mannen ----------
489 Ivar Moinat HLLM 400m_f
400 meter Mannen ----------
490 Maxim Moinat Phanos 400m_f
400 meter Mannen ----------
492 Yorick Moleman AC TION 60m
60 meter Mannen ----------
495 van der Monde ACO 400m_f
400 meter Mannen ----------
496 Jan-Pieter Mondria De Gemzen 1500m_f
1500 meter Mannen ----------
503 Nils Mulder Haag Polshoog
Polshoog V...en Mannen ----------
505 Jonathan Mutebwa Eindhoven 60m
60 meter Mannen ----------
508 Maarten Nabbe PH 60mH
60m Horden Mannen ----------
510 Stefan Nieuwland Climax 60mH
60m Horden Mannen60m Horden Mannen ----------
511 Arne te Nijenhuis MPM 1500m_f
1500 meter Mannen ----------
512 Jorick Nijenhuis HAC `63 800m_f
800 meter Mannen ----------
517 Wicher Nijkamp Spado 60m
60mH
60 meter Mannen60m Horden Mannen60m Horden Mannen ---------
525 Sem Oolbekkink Hanzesport 60m
60 meter Mannen ----------
526 André Oost ARV Ilion 800m_f
800 meter Mannen ----------
531 Irvin Osnabrugge U-Track 400m_f
400 meter Mannen ----------
533 Otten HAAS 800m_f
800 meter Mannen ----------
536 Tom Den den Ouden MPM 60m
60 meter Mannen ----------
540 Bart Van D...van Pasch AVGM 400m_f
60mH
400 meter Mannen60m Horden Mannen ---------
542 Peter Peereboom Heerenveen 400m_f
400 meter Mannen ----------
550 Lars Van D...van Pluym MPM 60mH
Polshoog
60m Horden MannenPolshoog V...en Mannen ---------
556 Peter Poppe Rotterdam 800m_f
800 meter Mannen ----------
558 Jan Arie Portegijs DKEV 1500m_f
1500 meter Mannen ----------
569 Marijn Van...an Putten HLLM 400m_f
800m_f
400 meter Mannen800 meter Mannen ---------
574 Anthony Rasmijn Rotterdam 400m_f
400 meter Mannen ----------
581 Tim de Reuver Fit 60m
400m_f
60 meter Mannen400 meter Mannen ---------
584 Michel Riemersma Triathlon 1500m_f
1500 meter Mannen ----------
586 Emiel Rigter Almere `81 Kogel_f
Kogelstoten Mannen ----------
589 Sander de Rijke Fit Polshoog
Polshoog V...en Mannen ----------
593 Rico Rivers Ciko `66 400m_f
400 meter Mannen ----------
594 Paul Robers AV34 60m
60 meter Mannen ----------
598 Gertin Roke ACO 800m_f
800 meter Mannen ----------
606 Bram Ruissen PAC Ver_f
Verspringen Mannen ----------
608 Yorben Ruiter PAC 800m_f
800 meter Mannen ----------
613 Adriaan Saman AV34 60mH
Polshoog
60m Horden MannenPolshoog V...en Mannen ---------
616 Tjendo Samuel Phanos 60mH
60m Horden Mannen ----------
620 Wandifa Sanneh Phanos 400m_f
400 meter Mannen ----------
624 Fulvio Scarano AV `40 400m_f
400 meter Mannen ----------
627 Stef Van D...an Schaaf VAV 400m_f
400 meter Mannen ----------
628 Nick Van van Schagen Leiden 60m
400m_f
60 meter Mannen400 meter Mannen ---------
631 Roy Van van Schendel PH 400m_f
400 meter Mannen ----------
633 Jos Van va...Schijndel PH 400m_f
400 meter Mannen ----------
636 Scholten HAAS 60m
60 meter Mannen ----------
643 Menno Schouten AV Lycurgus 1500m_f
1500 meter Mannen ----------
644 Jon Schouwenaar AV 1923 400m_f
400 meter Mannen ----------
645 Stephan Schriemer AAC `61 1500m_f
1500 meter Mannen ----------
658 Siem Sikkenga MPM 60m
60 meter Mannen ----------
661 Eelco Sintnicolaas AV34 60m
60m_f
Polshoog
Ver_f
60 meter Mannen60 meter MannenPolshoog V...en MannenVerspringen Mannen -------
662 Joeri Slagter AV Hera 1500m_f
1500 meter Mannen ----------
668 Dolf Smid AAV `36 400m_f
400 meter Mannen ----------
674 Arend-Jan ...ierenburg Cialfo 400m_f
400 meter Mannen ----------
679 Timo Stam Phanos 60m
400m_f
60 meter Mannen400 meter Mannen ---------
682 Sebastiaan...Steenberg AC TION 60m
60 meter Mannen ----------
687 Yoeri Stieglis Phanos Ver_f
Verspringen Mannen ----------
694 Tonnie Stouten AV Veluwe 1500m_f
1500 meter Mannen ----------
703 Rob Stuber AV Athlos 800m_f
800 meter Mannen ----------
704 Maarten Stuivenberg VAV 60m
400m_f
60 meter Mannen400 meter Mannen ---------
711 Jaap Van D...van Thiel SAV 400m_f
400 meter Mannen ----------
712 Thomas Ticheloven AV Lycurgus Hoog
Hoogspring...Jongens A ----------
721 Jorén Tromp NEAV 60m
60m_f
60 meter Mannen60 meter Mannen ---------
722 Dinand Tukker Typhoon 400m_f
400 meter Mannen ----------
723 Leon Tukker Typhoon Hoog
Hoogspring...Jongens A ----------
724 Stefan Van... Twillert AV Athlos 60m
60 meter Mannen ----------
727 Jeroen Van van Veen Isala `96 60mH
60m Horden Mannen60m Horden Mannen ----------
729 Wessel Van...an Veenen AAC `61 800m_f
800 meter Mannen ----------
731 Jaap Gerbe... Vellinga HRRR 800m_f
800 meter Mannen ----------
732 Jeroen Vels AV NOP 800m_f
800 meter Mannen ----------
734 Hans Velthuis Eindhoven 400m_f
400 meter Mannen ----------
755 David Vonk GACH 800m_f
800 meter Mannen ----------
760 Erwin Vor VAV Hoog
Hoogspring...Jongens A ----------
766 Gaard Van van Vugt AV Lycurgus 60mH
60m Horden Mannen60m Horden Mannen ----------
776 Trystan de Weerdt AAV `36 60m
60mH
60 meter Mannen60m Horden Mannen60m Horden Mannen ---------
778 Sjoerd Weijers Nijmegen 800m_f
800 meter Mannen ----------
784 Owen Westerhout AV Trias 400m_f
400 meter Mannen ----------
788 Frank Wiegman Leiden 1500m_f
1500 meter Mannen ----------
795 Leon Wiers Flevo Delta Ver_f
Verspringen Mannen ----------
797 Reinout Wiggers De Liemers 800m_f
800 meter Mannen ----------
800 Tijs Wijkamp Altis 400m_f
400 meter Mannen ----------
804 Nick Wildoer SAV 400m_f
400 meter Mannen ----------
805 Jurre Wildschut GACH 60m
400m_f
60 meter Mannen400 meter Mannen ---------
812 Levi Winkelman AV Lycurgus 1500m_f
1500 meter Mannen ----------
815 Wieger Jan De de Wit AV Impala Kogel_f
Kogelstoten Mannen ----------
820 Jeroen Witteveen AV Phoenix 60m
60 meter Mannen ----------
822 Kevin Woldberg AV PEC 1910 Polshoog
Polshoog V...en Mannen ----------
824 Hidde Ter ter Woord DVTR Hoog
Hoogspring...Jongens A ----------
825 Frank Wouda MPM 60mH
60m Horden Mannen ----------
829 Enes Yaksan Ciko `66 400m_f
400 meter Mannen ----------
830 Jie Yao China Polshoog
Polshoog V...en Mannen ----------
837 Loek Van v...venbergen AV Fortuna 60mH
60m Horden Mannen60m Horden Mannen ----------
841 Niko Zuidema Olympus `70 400m_f
400 meter Mannen ----------
856 Khalil Younous Phanos 60m
60 meter Mannen ----------
859 Bokai Huang China Polshoog
Polshoog V...en Mannen ----------

Verenigingen 'Senioren mannen'

VerenigingAfkortingAantal Deelnemers
AAC AAC 1
AAC `61 AC61 3
AAV `36 AV36 4
AC TION TION 5
AC Waterland ACWA 1
ACO / Van Elderen ACO 2
Almere `81 AM81 3
Altis ALTS 2
ARV Ilion ILIO 4
Atletico `73 AL73 1
AV 1923 AV23 2
AV Athlos ATLS 2
AV Attila ATTL 1
AV Atverni ATVN 4
AV Castricum CSTR 1
AV Daventria 1906 DVTR 1
AV De Gemzen GMZN 2
AV De Liemers LMRS 1
AV DOKEV Anna Paulowna DKEV 1
AV Flevo Delta FLDT 2
AV Fortuna FRTN 1
AV Generaal Michaelis AVGM 1
AV Haarlemmermeer HLLM 2
AV Hanzesport HNZS 1
AV Heerenveen HRVN 3
AV Hera HERA 3
AV Horror Sneek HRRR 1
AV Hylas HYLS 1
AV Impala IMPL 3
AV Lycurgus LYCG 12
AV NEA-Volharding NEAV 2
AV NOP NOP 1
AV Olympus `70 OL70 4
AV PEC 1910 PEC 4
AV Phoenix PHNX 6
AV Pijnenburg PNBG 1
AV Rijssen RSSN 1
AV Sprint SPRN 2
AV Statina STTN 2
AV Suomi SOMI 1
AV Trias TRAS 2
AV Triathlon Triathlon 2
AV Unitas UNTS 2
AV Veluwe VLWE 1
AV Weert WRT 1
AV Wijchen WYCH 2
AV `34 Apeldoorn AV34 4
AV `40 AV40 1
BB lopers BBLP 1
China CHN 2
Cialfo CLFO 1
Ciko `66 CIKO 2
Climax CLMX 2
DAK DAK 1
DJA DJA 1
Eindhoven Atletiek EHAT 3
ESAV Asterix ASTX 2
Fit FIT 2
GAC Hilversum GACH 4
Groningen Atletiek GRNG 3
GSAV Vitalis VTLS 4
Haag Atletiek HAAG 2
HAC `63 HC63 4
Hellas Utrecht HLLS 4
Isala `96 ISLA 1
Leiden Atletiek LATL 5
Loopgroep PK LGPK 1
Lopersgroep Deurne LGDR 1
Marathon Pim Mulier MPM 7
Nijmegen Atletiek NYMG 1
NSAV `t Haasje HAAS 3
PAC PAC 4
Phanos PHNS 11
Prins Hendrik PH 8
Rotterdam Atletiek RDAM 11
SAV SAV 4
Spado SPDO 1
Typhoon TPHN 2
U-Track UTRK 3
VAV VAV 4

Uitslagen 60 meter Senioren mannen

# Naam ResOBP
1 Solomon Bockarie ARV Ilion 6,76 ---
2 Giovanni Codrington Groningen 6,78 ---
3 Patrick Va...van Luijk Rotterdam 6,79 ---
4 Jorén Tromp NEAV 6,85 ---
5 Wouter Brus AV Atverni 6,88 ---
6 Eelco Sintnicolaas AV34 6,89 ---
7 Devron Jepma PAC 6,91 ---
8 Marvin Douma NEAV 6,99 ---
9 Koen Van van Erve AV Attila 7,02 ---
9 Simon Blok Rotterdam 7,02 ---
11 Trystan de Weerdt AAV `36 7,03 ---
11 Paul Robers AV34 7,03 ---
13 Rik Jansen AV Unitas 7,05 ---
13 Siem Sikkenga MPM 7,05 ---
15 Meron Gysbertha Phanos 7,07 ---
15 Gaeonn Meyer AV Lycurgus 7,07 ---
17 Jonathan Mutebwa Eindhoven 7,09 ---
17 Dimitri Juliet Rotterdam 7,09 ---
19 Wicher Nijkamp Spado 7,10 ---
19 Ronel Brigitha AV Impala 7,10 ---
21 Filip Van ...van Hoven AV Lycurgus 7,12 ---
22 Maarten Stuivenberg VAV 7,14 ---
23 Paulus Mathijssen Rotterdam 7,18 ---
24 Jeroen Witteveen AV Phoenix 7,21 ---
25 Giorgio Gravenbeek AV Atverni 7,22 ---
26 Robin Coops HLLS 7,23 ---
26 Stefan Van... Twillert AV Athlos 7,23 ---
28 Kaj Emanuel Phanos 7,26 ---
28 Ferry Van van Dipten AAV `36 7,26 ---
28 Menno Blom Pijnenburg 7,26 ---
28 Pieter Braun AV Sprint 7,26 ---
32 Khalil Younous Phanos 7,27 ---
32 Stefano Lisi Eindhoven 7,27 ---
32 Pim Jehee PH 7,27 ---
35 Tristan Domin AL73 7,29 ---
36 Rogier Janssen MPM 7,31 ---
37 Tom Den den Ouden MPM 7,32 ---
38 Sebastiaan...Steenberg AC TION 7,33 ---
39 Enrico Van van Luijk Rotterdam 7,34 ---
40 Remco de Groot AAV `36 7,36 ---
40 Scholten HAAS 7,36 ---
42 Luke Linders DAK 7,37 ---
43 Jurre Wildschut GACH 7,38 ---
43 Sem Oolbekkink Hanzesport 7,38 ---
43 Twan Evers AV Wijchen 7,38 ---
46 Timo Stam Phanos 7,40 ---
47 Willart de Haas ASTX 7,43 ---
48 Nick Van van Schagen Leiden 7,44 ---
49 Jan-Paul Hoekstra Rotterdam 7,46 ---
50 Marco Jansen AV Phoenix 7,47 ---
51 Yorick Moleman AC TION 7,53 ---
52 Jose Delgado Rotterdam 7,55 ---
53 Tim de Reuver Fit 7,56 ---
54 Muus Evers AV Hylas 7,60 ---
55 Richard Achterberg VAV 7,64 ---
56 Niek Ter ter Horst AV PEC 1910 7,67 ---
Paul Groen GACH DQ ---
Rafael Bouts U-Track DNS ---

Uitslagen 400 meter finale Senioren mannen

# Naam ResOBP
1 Bjorn Blauwhof Phanos 47,41 ---
2 Wandifa Sanneh Phanos 48,08 ---
3 Olaf Van D...van Bergh PH 48,28 ---
4 Jesper Arts LGDR 48,36 ---
5 Maarten Stuivenberg VAV 48,60 ---
6 Mathijs Dirks Leiden 49,50 ---
6 Roel Huijsmans AV Atverni 49,50 ---
8 Jon Schouwenaar AV 1923 49,54 ---
9 Ivar Moinat HLLM 49,59 ---
10 Jurre Wildschut GACH 49,69 ---
11 Bob Van van Der Castricum 49,77 ---
12 Stef Van D...an Schaaf VAV 50,28 ---
13 Houd Benyahya AV Suomi 50,47 ---
14 Nick Van van Schagen Leiden 50,55 ---
15 Ronald Dekker AV Hera 50,62 ---
16 Bram Buigel Groningen 50,85 ---
17 Anthony Rasmijn Rotterdam 50,93 ---
18 Hans Velthuis Eindhoven 50,99 ---
19 Thijs Koers HLLS 51,03 ---
20 Stan Does Leiden 51,10 ---
21 Maxim Moinat Phanos 51,13 ---
22 Niko Zuidema Olympus `70 51,24 ---
23 Tijs Wijkamp Altis 51,25 ---
24 Arend-Jan ...ierenburg Cialfo 51,75 ---
25 Timo Stam Phanos 51,84 ---
26 Rico Rivers Ciko `66 51,86 ---
27 Roy Van van Eekelen AV Sprint 51,95 ---
28 Jos Van va...Schijndel PH 52,05 ---
29 Remco de Groot AAV `36 52,07 ---
30 Thijs Van ...van Dries AV Lycurgus 52,18 ---
31 Ralf Looze Phanos 52,30 ---
32 Roman de Klein HLLS 52,59 ---
33 Bas Jubels AV Phoenix 52,63 ---
34 Dennis Coehoorn AC TION 52,75 ---
35 Koen Van D...n Meijden Rotterdam 52,89 ---
36 Niek Ter ter Horst AV PEC 1910 53,04 ---
37 Roy Van van Schendel PH 53,08 ---
38 Stijn Jorissen AC TION 53,33 ---
39 Jose Delgado Rotterdam 53,43 ---
40 Nick Wildoer SAV 53,96 ---
41 Peter Peereboom Heerenveen 54,01 ---
42 Marijn Van...an Putten HLLM 54,02 ---
43 Bart Van D...van Pasch AVGM 54,22 ---
44 Henk Van van Dijk AV Hera 54,45 ---
45 Enes Yaksan Ciko `66 54,60 ---
46 Jelle Hanswijk Climax 54,96 ---
47 Dinand Tukker Typhoon 54,99 ---
48 Tim de Reuver Fit 55,56 ---
49 van der Monde ACO 55,70 ---
50 Jaap Van D...van Thiel SAV 56,11 ---
51 Dolf Smid AAV `36 56,63 ---
52 Fulvio Scarano AV `40 57,15 ---
53 Bert Van van Lith PH 58,01 ---
54 Irvin Osnabrugge U-Track 58,45 ---
Koen Huits VTLS DQ ---
Bas Land AV Phoenix DNS ---
Owen Westerhout AV Trias DNF ---

Uitslagen 800 meter finale Senioren mannen

# Naam ResOBP
1 Bob Van van Der Castricum 1:50,23 ---
2 Jorian Damen AV Lycurgus 1:50,58 ---
3 Sjoerd Weijers Nijmegen 1:50,91 ---
4 Jaap Gerbe... Vellinga HRRR 1:51,02 ---
5 Tony Van van Diepen AV Lycurgus 1:51,87 ---
6 Willem Dudink SAV 1:52,53 ---
7 Roy Van van Eekelen AV Sprint 1:52,93 ---
8 Wessel Van...an Veenen AAC `61 1:53,88 ---
9 Jordy Dikkers AC TION 1:53,91 ---
10 Wilfred Va...van Holst Groningen 1:54,24 ---
11 Yorben Ruiter PAC 1:54,57 ---
12 Reinout Wiggers De Liemers 1:56,24 ---
13 Cliff Ellsworth AV Lycurgus 1:56,26 ---
14 Jelmer Lenstra MPM 1:56,43 ---
15 Kamiel Jacobs HAAS 1:57,17 ---
16 David Vonk GACH 1:57,60 ---
16 Pieter Mijnhout GACH 1:57,60 ---
18 Marijn Van...an Putten HLLM 1:57,63 ---
19 Younes Chaout U-Track 1:58,89 ---
20 Erik Leusink HAC `63 1:59,27 ---
21 Tom de Leeuw Almere `81 1:59,45 ---
22 Rob Stuber AV Athlos 2:00,17 ---
23 Koen Huits VTLS 2:00,21 ---
24 Otten HAAS 2:01,31 ---
25 Marc Averesch AV Rijssen 2:02,31 ---
26 Gertin Roke ACO 2:02,37 ---
27 Alwin Hoorn HAC `63 2:05,73 ---
28 Peter Poppe Rotterdam 2:06,32 ---
29 Jorick Nijenhuis HAC `63 2:07,31 ---
30 Hend de Jager AV Statina 2:08,42 ---
31 Edwin Van van Laar LGPK 2:11,19 ---
32 Kevin Klomp AV Statina 2:11,52 ---
33 Casper Van...van Luijt Leiden 2:14,49 ---
34 Dylan Meyer VTLS 2:14,83 ---
35 Jeroen Vels AV NOP 2:16,47 ---
36 André Oost ARV Ilion 2:17,28 ---
Thomas Van van Laar AV PEC 1910 DNS ---
Jelle Hanswijk Climax DNS ---
Bram Buigel Groningen DNF ---

Uitslagen 1500 meter finale Senioren mannen

# Naam ResOBP
1 Menno Schouten AV Lycurgus 3:56,42 ---
2 Maarten Hindriks AAC `61 3:56,69 ---
3 Bram Kielman Heerenveen 3:57,93 ---
4 Martin Flipsen AV Weert 3:58,78 ---
5 Arjen Van ... van Logt AV Phoenix 3:59,32 ---
6 Tom de Gelder Olympus `70 4:00,66 ---
7 Yunis Abu Stitan Haag 4:00,84 ---
8 Freek Lier VTLS 4:02,55 ---
9 Joeri Slagter AV Hera 4:05,03 ---
10 Michel Riemersma Triathlon 4:05,76 ---
11 Fabian Ten ten Kate VTLS 4:06,56 ---
12 Arthur Van van Dijk Olympus `70 4:08,45 ---
13 Arne te Nijenhuis MPM 4:08,73 ---
14 Stephan Schriemer AAC `61 4:17,23 ---
15 Remco Kramer AV Lycurgus 4:19,98 ---
16 Bas Mekking De Gemzen 4:20,93 ---
17 Tonnie Stouten AV Veluwe 4:23,49 ---
18 Frank Wiegman Leiden 4:23,94 ---
19 Mark Jansonius AV34 4:25,52 ---
20 Jan Arie Portegijs DKEV 4:25,88 ---
21 Jeroen Driessen AV Wijchen 4:31,35 ---
22 Maarten Bakker Olympus `70 4:32,35 ---
23 Levi Winkelman AV Lycurgus 4:35,34 ---
24 Daniel Van van Diest Altis 4:40,42 ---
25 Jan-Pieter Mondria De Gemzen 4:43,45 ---
26 Ton Bosgoed SAV 4:48,59 ---
27 Rob Van De...van Graaf HAC `63 4:49,47 ---
28 Marten Bolt BB lopers 5:19,51 ---
Marco Eskes ACWA DNS ---

Uitslagen 60 meter horden (107cm) Senioren mannen

# Naam ResOBP
1 Paul Groen GACH 8,03 ---
2 Pieter Braun AV Sprint 8,08 ---
3 Wicher Nijkamp Spado 8,24 ---
4 Trystan de Weerdt AAV `36 8,28 ---
5 Gaard Van van Vugt AV Lycurgus 8,31 ---
6 Stefan Nieuwland Climax 8,33 ---
7 Joep Van van Es PH 8,53 ---
8 Jeroen Van van Veen Isala `96 8,65 ---
9 Robin Coops HLLS 8,66 ---
10 Mathijs Dirks Leiden 8,80 ---
10 Adriaan Saman AV34 8,80 ---
12 Bas Jansen AV Lycurgus 8,91 ---
13 Bart Van D...van Pasch AVGM 8,95 ---
14 Stan Does Leiden 8,96 ---
15 Loek Van v...venbergen AV Fortuna 8,98 ---
16 Maarten Nabbe PH 9,14 ---
17 Lars Van D...van Pluym MPM 9,23 ---
18 Frank Wouda MPM 9,25 ---
19 Bas Land AV Phoenix 9,26 ---
20 Jeroen Eerden AV Atverni 9,27 ---
21 Thijs Moesker AV Impala 9,49 ---
Tjendo Samuel Phanos DNS ---
Lars Janssen AV Phoenix DNS ---
Job Beintema AV Trias DNS ---
Sybren Blok PAC DNS ---