Atleten 'Jongens Junior B'

Snr Naam Onderdelen Startgroep 60m60m_f400m_f800m_f1500m_f60mH4x200mKogel_fHoogPolshoogVer_f
2 Tunji Abisoye Ciko `66 400m_f
400 meter Jongens B ----------
7 Onyema Adigida Startbaan 60m
60m_f
60 meter Jongens B60 meter Jongens B ---------
14 Thomas Albers SPWS 800m_f
800 meter Jongens B ----------
18 Stan Arts LGDR 400m_f
400 meter Jongens B ----------
28 Rick Van v...Barneveld VAV 800m_f
800 meter Jongens B ----------
32 Jay Beelen AV Trias 60mH
60m Horden Jongens B60m Horden Jongens B ----------
37 Aimane Benchellal ARV Ilion 1500m_f
1500 meter Jongens B ----------
40 Hugo Van D... van Berg AV NOP Hoog
Ver_f
Hoogspring...ns A en BVerspringe...Jongens B ---------
48 Roy Berris AV Wijchen 60m
Kogel_f
60 meter Jongens BKogelstote...Jongens B ---------
63 Aron Blom AV Passaat 60m
Polshoog
60 meter Jongens BPolshoog J...ns A en B ---------
83 Scott Boon Flevo Delta Polshoog
Ver_f
Polshoog J...ns A en BVerspringe...Jongens B ---------
86 Niels Boonstra AV Statina Hoog
Hoogspring...ns A en B ----------
90 Joep Borninkhof GACH 60m
60 meter Jongens B ----------
98 Ingmar Bouwman ACO 60m
60mH
60 meter Jongens B60m Horden Jongens B ---------
100 Siem Ter ter Braake GACH 60mH
Polshoog
60m Horden Jongens BPolshoog J...ns A en B ---------
105 Mitchell V...van Brink AV34 60m
60 meter Jongens B ----------
112 Youp Brouwer SPLS Kogel_f
Kogelstote...Jongens B ----------
114 Milan le Bruin PAC 60m
400m_f
60 meter Jongens B400 meter Jongens B ---------
129 Gabriël ...rnelissen GACH 60m
60 meter Jongens B ----------
130 Stein Cornelissen AL73 60m
400m_f
60 meter Jongens B400 meter Jongens B ---------
167 Olav Donker PH 60m
60m_f
400m_f
Ver_f
60 meter Jongens B60 meter Jongens B400 meter Jongens BVerspringe...Jongens B -------
180 Twan Duvigneau AL73 60m
400m_f
60 meter Jongens B400 meter Jongens B ---------
188 Jan Eleveld AV Feniks Kogel_f
Kogelstote...Jongens B ----------
194 Isiah Emanuelson PAC 60m
60 meter Jongens B ----------
195 Shaquille ...manuelson PAC Kogel_f
Kogelstote...Jongens B ----------
224 Jens Van v... Gelderen AV Lycurgus 400m_f
800m_f
400 meter Jongens B800 meter Jongens B ---------
225 Jens Gerrits AV Wijchen 1500m_f
1500 meter Jongens B ----------
229 Stein Glastra AV 1923 800m_f
800 meter Jongens B ----------
237 Valbor-Jaro Gorré PAC 60m
60mH
60 meter Jongens B60m Horden Jongens B ---------
241 Koen Grandiek Castricum 800m_f
800 meter Jongens B ----------
245 Pim Groen Voorne Kogel_f
Kogelstote...Jongens B ----------
246 Jarno de Groot Flevo Delta 60mH
Hoog
60m Horden Jongens BHoogspring...ns A en B ---------
249 Rens Groot Startbaan 400m_f
400 meter Jongens B ----------
250 Simon Gro...esseldijk AV PEC 1910 60m
60 meter Jongens B ----------
253 Gerwin de Haan Heerenveen 60mH
Kogel_f
60m Horden Jongens BKogelstote...Jongens B ---------
260 Wislet de Hair Spado 60m
60m_f
Ver_f
60 meter Jongens B60 meter Jongens BVerspringe...Jongens B --------
268 Levi Hazes AV 1923 60m
60m_f
60 meter Jongens B60 meter Jongens B ---------
274 Ruben Heijnen Delta Sport 60m
60 meter Jongens B ----------
275 Mats Heine Castricum 1500m_f
1500 meter Jongens B ----------
280 Jesse Hendriks THOR 800m_f
1500m_f
800 meter Jongens B1500 meter Jongens B ---------
281 Niels Hendriks VRT 800m_f
800 meter Jongens B ----------
283 Tom Hensing Leiden 60m
60mH
60 meter Jongens B60m Horden Jongens B ---------
289 Tijmen Hoedjes Castricum 1500m_f
1500 meter Jongens B ----------
292 Lars Van van Hoeven Heerenveen 400m_f
400 meter Jongens B ----------
298 Nick Honings LGDR 60m
400m_f
60 meter Jongens B400 meter Jongens B ---------
301 Tom Hoogeboom AV NOVA 1500m_f
1500 meter Jongens B ----------
302 Daan Hoogers AV Sprint 60mH
Hoog
60m Horden Jongens BHoogspring...ns A en B ---------
303 Jos Hoogewerf KAV Holland 60mH
60m Horden Jongens B60m Horden Jongens B ----------
312 Bon Ter ter Horst Atledo 60m
60 meter Jongens B ----------
315 Jesper Hout Leiden 400m_f
400 meter Jongens B ----------
327 Lauri Hulleman AV34 Polshoog
Ver_f
Polshoog J...ns A en BVerspringe...Jongens B ---------
335 Synnargio Ignatia DEM 60m
60 meter Jongens B ----------
350 Pim Jansen AL73 400m_f
400 meter Jongens B ----------
353 Stijn Jansonius AV34 800m_f
800 meter Jongens B ----------
356 Luca Janssen AV Wijchen 60m
60 meter Jongens B ----------
358 Pepijn Janssen GACH 800m_f
800 meter Jongens B ----------
362 Dave de Jong AV Gouda Kogel_f
Kogelstote...Jongens B ----------
363 Jelle de Jong AV Lycurgus 60m
Ver_f
60 meter Jongens BVerspringe...Jongens B ---------
374 Kristof Va...amperdijk GACH 60m
60 meter Jongens B ----------
375 Giorgis Kampman ACO 800m_f
800 meter Jongens B ----------
387 Sander Klaassen De Gemzen 800m_f
800 meter Jongens B ----------
391 Lucas Van ... Klaveren ARV Ilion 60mH
Hoog
60m Horden Jongens BHoogspring...ns A en B ---------
401 Arjen de Kock Spado 60mH
60m Horden Jongens B ----------
405 Niels Kok Flevo Delta 400m_f
400 meter Jongens B ----------
408 Sander Koops SPWS 60m
Ver_f
60 meter Jongens BVerspringe...Jongens B ---------
411 Brian Kortekaas AAV `36 60m
60 meter Jongens B ----------
425 Thomas Kwint Groningen 800m_f
800 meter Jongens B ----------
428 Justin Lam Almere `81 1500m_f
1500 meter Jongens B ----------
431 Tijmen Van... van Land AV Lycurgus 1500m_f
1500 meter Jongens B ----------
435 Thijmen Va...n Leeuwen SAV 800m_f
800 meter Jongens B ----------
442 Daan Van van Liere AV `56 Kogel_f
Polshoog
Kogelstote...Jongens BPolshoog J...ns A en B ---------
461 Léon Mak De Gemzen 60mH
Hoog
Polshoog
60m Horden Jongens BHoogspring...ns A en BPolshoog J...ns A en B --------
468 Sergio Van...van Meide PAC 60m
Ver_f
60 meter Jongens BVerspringe...Jongens B ---------
476 Tijmen Melgers AV Sparta 60m
400m_f
60 meter Jongens B400 meter Jongens B ---------
494 Daan Molleman AV Suomi 400m_f
400 meter Jongens B ----------
502 Bart Mulder AV Wijchen Hoog
Hoogspring...ns A en B ----------
507 Mattias Nab AV Gouda 60mH
60m Horden Jongens B ----------
516 Guus Nijkamp Spado 60mH
60m Horden Jongens B ----------
519 Rick Van D...van Noort AAV `36 60m
Hoog
Ver_f
60 meter Jongens BHoogspring...ns A en BVerspringe...Jongens B --------
530 Luc Orbons AV Phoenix 60m
60m_f
60 meter Jongens B60 meter Jongens B ---------
537 Joris Pals AV Feniks Kogel_f
Kogelstote...Jongens B ----------
541 Daan Pauw PH Kogel_f
Kogelstote...Jongens B ----------
546 Luuk Peters AV PEC 1910 60m
60m_f
60mH
60 meter Jongens B60 meter Jongens B60m Horden Jongens B60m Horden Jongens B --------
553 Stefan Pol U-Track 60m
60mH
60 meter Jongens B60m Horden Jongens B ---------
554 Sam Van De...r van Pol Atledo Kogel_f
Kogelstote...Jongens B ----------
555 Max Polak PAC 1500m_f
1500 meter Jongens B ----------
561 Reinder Prince Triathlon 1500m_f
1500 meter Jongens B ----------
563 Bryan Pronk PAC 60m
60m_f
60mH
60 meter Jongens B60 meter Jongens B60m Horden Jongens B60m Horden Jongens B --------
564 Tijn Pronk KAV Holland 400m_f
800m_f
400 meter Jongens B800 meter Jongens B ---------
570 Jakob Pütz ATV Venray Polshoog
Polshoog J...ns A en B ----------
571 Maarten Quaars KAV Holland 60mH
60m Horden Jongens B ----------
572 Rafael Raap PAC 60mH
60m Horden Jongens B60m Horden Jongens B ----------
578 Jeroen Reijman Leiden 400m_f
60mH
400 meter Jongens B60m Horden Jongens B60m Horden Jongens B ---------
579 Koert Remijn DEM 60m
Ver_f
60 meter Jongens BVerspringe...Jongens B ---------
580 Skip Renders GACH 60m
Ver_f
60 meter Jongens BVerspringe...Jongens B ---------
587 Jelle Rigter GACH 60m
400m_f
60 meter Jongens B400 meter Jongens B ---------
588 Jurriaan de Rijk Haag 400m_f
400 meter Jongens B ----------
590 Janco Rijpstra AV Lionitas 800m_f
800 meter Jongens B ----------
603 Jasper Rou VAV 60m
60 meter Jongens B ----------
611 Cain Rutgers Almere `81 1500m_f
1500 meter Jongens B ----------
621 Friso Santen OSM `75 1500m_f
1500 meter Jongens B ----------
623 Vyron Saridin DEM 60m
60 meter Jongens B ----------
632 Jelle Schijfsma Startbaan Hoog
Hoogspring...ns A en B ----------
652 Yaël Scope DEM 60m
60 meter Jongens B ----------
655 Bodhi Van van Selow LGDR 60m
400m_f
60 meter Jongens B400 meter Jongens B ---------
657 Jelke Sikkenga MPM 60m
60 meter Jongens B ----------
665 Bjorn Sloot AL73 60mH
Polshoog
60m Horden Jongens BPolshoog J...ns A en B ---------
666 Gilbert Va...van Sluis Groningen 400m_f
800m_f
400 meter Jongens B800 meter Jongens B ---------
669 Owen Smidt AAC `61 Kogel_f
Kogelstote...Jongens B ----------
676 Daan Spiljard PAC 60mH
Polshoog
60m Horden Jongens B60m Horden Jongens BPolshoog J...ns A en B ---------
677 Robin Spoor AV Sparta 60m
400m_f
60mH
60 meter Jongens B400 meter Jongens B60m Horden Jongens B --------
683 Finnian Va...teenhoven PAC Polshoog
Polshoog J...ns A en B ----------
693 Joppe Stokvis Triathlon 60m
Hoog
Ver_f
60 meter Jongens BHoogspring...ns A en BVerspringe...Jongens B --------
708 Mika Taag KAV Holland 60mH
60m Horden Jongens B ----------
725 Stan Ubachs Swift 800m_f
800 meter Jongens B ----------
735 Rick Veltman AV Gouda 60m
60 meter Jongens B ----------
742 Tim Verhoeven AV Attila 60m
60mH
60 meter Jongens B60m Horden Jongens B ---------
744 Brian Versluis AV Atverni 800m_f
800 meter Jongens B ----------
752 Niels Visser AV Jahn II 400m_f
800m_f
400 meter Jongens B800 meter Jongens B ---------
761 Julian Vos AV PEC 1910 60mH
Kogel_f
60m Horden Jongens BKogelstote...Jongens B ---------
765 Jorick de Vries AV `56 60m
400m_f
60 meter Jongens B400 meter Jongens B ---------
773 Milan Weeda Startbaan 400m_f
400 meter Jongens B ----------
777 August Van...an Weijer AV Sprint 60m
Ver_f
60 meter Jongens BVerspringe...Jongens B ---------
782 Taco Van D...van Werff AV34 60m
Kogel_f
60 meter Jongens BKogelstote...Jongens B ---------
783 Dave Wesselink AV Trias 60mH
60m Horden Jongens B ----------
787 Sjoerd Wezelenburg AV Lycurgus 60m
Ver_f
60 meter Jongens BVerspringe...Jongens B ---------
801 Florian Wijnen AV Attila Kogel_f
Kogelstote...Jongens B ----------
806 Rens Wildschut GACH 60m
400m_f
60 meter Jongens B400 meter Jongens B ---------
811 Jens Wingelaar Castricum 400m_f
400 meter Jongens B ----------
814 Joep de Wit Almere `81 60m
Kogel_f
60 meter Jongens BKogelstote...Jongens B ---------
821 Remco Van ...n Woerkom Startbaan 800m_f
800 meter Jongens B ----------
826 Lars Woudenberg AV34 60m
Hoog
Ver_f
60 meter Jongens BHoogspring...ns A en BVerspringe...Jongens B --------
833 Tim Zandee AKU 400m_f
400 meter Jongens B ----------
834 Wallebroek...ilo Zech Leiden 60m
60m_f
60 meter Jongens B60 meter Jongens B ---------
836 Jaap Van v...venbergen AV Fortuna 400m_f
60mH
400 meter Jongens B60m Horden Jongens B ---------
845 Jurgen Van... van Zwet De Spartaan 60m
400m_f
60 meter Jongens B400 meter Jongens B ---------
849 Huang Nguyen AV PEC 1910 60m
60 meter Jongens B ----------
864 Ramsey Angela PAC 60mH
60m Horden Jongens B60m Horden Jongens B ----------

Verenigingen 'Jongens Junior B'

VerenigingAfkortingAantal Deelnemers
AAC `61 AC61 1
AAV `36 AV36 2
ACO / Van Elderen ACO 2
AKU AKU 1
Almere `81 AM81 3
ARV Ilion ILIO 2
Atledo ATLD 2
Atletico `73 AL73 4
ATV Venray VNRY 1
AV 1923 AV23 2
AV Attila ATTL 2
AV Atverni ATVN 1
AV Castricum CSTR 4
AV De Gemzen GMZN 2
AV De Spartaan SPTN 1
AV Feniks FNKS 2
AV Flevo Delta FLDT 3
AV Fortuna FRTN 1
AV Gouda GOUD 3
AV Heerenveen HRVN 2
AV Jahn II JAHN 1
AV Lionitas LNTS 1
AV Lycurgus LYCG 4
AV NOP NOP 1
AV NOVA NOVA 1
AV Passaat PSST 1
AV PEC 1910 PEC 4
AV Phoenix PHNX 1
AV Sparta SPRT 2
AV Spirit Lelystad SPLS 1
AV Sprint SPRN 2
AV Startbaan STBN 5
AV Statina STTN 1
AV Suomi SOMI 1
AV Trias TRAS 2
AV Triathlon Triathlon 2
AV Wijchen WYCH 4
AV `34 Apeldoorn AV34 5
AV `56 AV56 2
Ciko `66 CIKO 1
Delta Sport DLSP 1
DEM DEM 4
EAC De Sperwers SPWS 2
GAC Hilversum GACH 8
Groningen Atletiek GRNG 2
Haag Atletiek HAAG 1
KAV Holland KAVH 4
Leiden Atletiek LATL 4
Lopersgroep Deurne LGDR 3
Marathon Pim Mulier MPM 1
OSM `75 OSM 1
PAC PAC 11
Prins Hendrik PH 2
SAV SAV 1
Spado SPDO 3
Swift Atletiek SWFT 1
THOR THOR 1
U-Track UTRK 1
VAV VAV 2
Venloop Running Team VRT 1
Voorne Atletiek VRNE 1

Uitslagen 60 meter Jongens Junior B

# Naam ResOBP
1 Bryan Pronk PAC 7,17 ---
2 Wallebroek...ilo Zech Leiden 7,25 ---
3 Levi Hazes AV 1923 7,27 ---
4 Olav Donker PH 7,29 ---
5 Wislet de Hair Spado 7,30 ---
5 Luuk Peters AV PEC 1910 7,30 ---
7 Luc Orbons AV Phoenix 7,37 ---
8 Onyema Adigida Startbaan 7,45 ---
9 Sergio Van...van Meide PAC 7,48 ---
10 Joppe Stokvis Triathlon 7,51 ---
11 Robin Spoor AV Sparta 7,57 ---
12 Twan Duvigneau AL73 7,60 ---
13 Jurgen Van... van Zwet De Spartaan 7,61 ---
13 Isiah Emanuelson PAC 7,61 ---
15 Skip Renders GACH 7,62 ---
16 Rens Wildschut GACH 7,63 ---
17 Tim Verhoeven AV Attila 7,64 ---
17 Lars Woudenberg AV34 7,64 ---
19 Sjoerd Wezelenburg AV Lycurgus 7,65 ---
19 Rick Van D...van Noort AAV `36 7,65 ---
19 Sander Koops SPWS 7,65 ---
22 Gabriël ...rnelissen GACH 7,66 ---
23 Rick Veltman AV Gouda 7,67 ---
23 Mitchell V...van Brink AV34 7,67 ---
25 Tom Hensing Leiden 7,68 ---
26 Bon Ter ter Horst Atledo 7,69 ---
27 Stein Cornelissen AL73 7,70 ---
28 Kristof Va...amperdijk GACH 7,71 ---
28 Stefan Pol U-Track 7,71 ---
30 Milan le Bruin PAC 7,73 ---
31 Ruben Heijnen Delta Sport 7,75 ---
32 Joep de Wit Almere `81 7,76 ---
33 Taco Van D...van Werff AV34 7,77 ---
34 Tijmen Melgers AV Sparta 7,78 ---
35 Koert Remijn DEM 7,79 ---
36 Synnargio Ignatia DEM 7,80 ---
36 Yaël Scope DEM 7,80 ---
36 Valbor-Jaro Gorré PAC 7,80 ---
36 Bodhi Van van Selow LGDR 7,80 ---
40 Simon Gro...esseldijk AV PEC 1910 7,81 ---
40 Jelke Sikkenga MPM 7,81 ---
42 Nick Honings LGDR 7,83 ---
43 Aron Blom AV Passaat 7,85 ---
44 Joep Borninkhof GACH 7,87 ---
45 Jelle Rigter GACH 7,92 ---
45 Ingmar Bouwman ACO 7,92 ---
47 Jelle de Jong AV Lycurgus 7,93 ---
47 Jasper Rou VAV 7,93 ---
49 Luca Janssen AV Wijchen 7,95 ---
50 Roy Berris AV Wijchen 7,99 ---
51 Brian Kortekaas AAV `36 8,09 ---
52 Vyron Saridin DEM 8,31 ---
Jorick de Vries AV `56 DQ ---
August Van...an Weijer AV Sprint DQ ---
Huang Nguyen AV PEC 1910 DNS ---

Uitslagen 400 meter finale Jongens Junior B

# Naam ResOBP
1 Jeroen Reijman Leiden 50,20 ---
2 Tunji Abisoye Ciko `66 51,77 ---
3 Lars Van van Hoeven Heerenveen 51,78 ---
4 Jurriaan de Rijk Haag 52,09 ---
5 Jurgen Van... van Zwet De Spartaan 52,84 ---
6 Niels Kok Flevo Delta 53,12 ---
7 Jens Van v... Gelderen AV Lycurgus 53,53 ---
8 Bodhi Van van Selow LGDR 53,74 ---
9 Jaap Van v...venbergen AV Fortuna 53,79 ---
10 Rens Wildschut GACH 53,86 ---
11 Robin Spoor AV Sparta 54,32 ---
12 Milan le Bruin PAC 54,36 ---
13 Olav Donker PH 54,49 ---
14 Niels Visser AV Jahn II 54,96 ---
15 Jens Wingelaar Castricum 55,57 ---
16 Stan Arts LGDR 55,73 ---
17 Jorick de Vries AV `56 56,00 ---
18 Nick Honings LGDR 56,25 ---
19 Twan Duvigneau AL73 56,51 ---
20 Jelle Rigter GACH 56,52 ---
21 Stein Cornelissen AL73 56,92 ---
22 Rens Groot Startbaan 57,06 ---
23 Daan Molleman AV Suomi 57,36 ---
24 Gilbert Va...van Sluis Groningen 57,62 ---
25 Tijmen Melgers AV Sparta 57,75 ---
26 Pim Jansen AL73 58,54 ---
27 Jesper Hout Leiden 59,06 ---
28 Milan Weeda Startbaan 59,57 ---
29 Tijn Pronk KAV Holland 59,61 ---
30 Tim Zandee AKU 59,65 ---

Uitslagen 60 meter horden (91cm) Jongens Junior B

# Naam ResOBP
1 Luuk Peters AV PEC 1910 7,88 ---
2 Ramsey Angela PAC 8,08 ---
3 Rafael Raap PAC 8,15 ---
4 Daan Spiljard PAC 8,36 ---
5 Bryan Pronk PAC 8,40 ---
6 Jeroen Reijman Leiden 8,42 ---
7 Jos Hoogewerf KAV Holland 8,54 ---
8 Lucas Van ... Klaveren ARV Ilion 8,70 ---
9 Jaap Van v...venbergen AV Fortuna 8,71 ---
10 Jarno de Groot Flevo Delta 8,72 ---
11 Robin Spoor AV Sparta 8,76 ---
12 Léon Mak De Gemzen 8,80 ---
13 Mika Taag KAV Holland 9,02 ---
14 Siem Ter ter Braake GACH 9,03 ---
14 Bjorn Sloot AL73 9,03 ---
16 Gerwin de Haan Heerenveen 9,07 ---
17 Tim Verhoeven AV Attila 9,10 ---
17 Arjen de Kock Spado 9,10 ---
19 Tom Hensing Leiden 9,11 ---
20 Valbor-Jaro Gorré PAC 9,13 ---
21 Guus Nijkamp Spado 9,21 ---
22 Daan Hoogers AV Sprint 9,36 ---
23 Stefan Pol U-Track 9,37 ---
24 Ingmar Bouwman ACO 9,49 ---
25 Julian Vos AV PEC 1910 9,72 ---
26 Maarten Quaars KAV Holland 10,21 ---
Jay Beelen AV Trias DNS ---
Dave Wesselink AV Trias DNS ---
Mattias Nab AV Gouda DNF ---

Uitslagen 4 x 200m Jongens Junior B

# Estafette Team Leden Tijd Punten
Av 56 (4x200m JJB) AV `56 - JJB 0 1:36,52 0
Dem (4x200m JJB) DEM - JJB 0 1:38,31 0
Sperwers (4x200m JJB) EAC De Sperwers - JJB 0 1:45,31 0