Categorie 'Senioren mannen'

Categorie gegevens

Deelnemers: 49
Categorie afkorting: Msen
Berekeningswijze:
Meerkamp:
Losse onderdelen:
  • 1 x 150 meter
  • 1 x 300 meter
  • 1 x 800 meter
  • 1 x 3000 meter
  • Tijdschema 'Senioren mannen'

    Er is nog geen tijdschema beschikbaar

    Tijdschema

    Er is nog geen tijdschema beschikbaar

    Atleten 'Senioren mannen'

    Snr Naam Onderdelen Startgroep 150m300m800m3000m
    101 Roel Gaasbeek avVN 150m
    300m
    --
    102 Sarafina Harderwijk ACO 150m
    300m
    --
    104 Giorgis Kampman ACO 150m
    300m
    --
    105 Amber Slomp AAC `61 150m
    300m
    --
    107 Tim van der Monde ACO 150m
    300m
    --
    108 Lotte Slomp AAC `61 150m
    300m
    --
    110 Kyle Inwards AAC `61 150m
    300m
    --
    111 Jari Kouwen ACO 150m
    300m
    --
    113 Jelmer Renning AAC `61 150m
    300m
    --
    114 Janneke Meinen ACO 150m
    300m
    --
    115 Patrick Philips AAC `61 150m
    300m
    --
    117 Daan Boltjes AAC `61 150m
    300m
    --
    119 Leroy Oostman Groningen 150m
    300m
    --
    120 Rozemarie Fokkema AAC `61 150m
    300m
    --
    121 Han Stegeman ACO 150m
    300m
    --
    122 Nout Meijer ACO 150m
    ---
    125 Nora Roer ACO 150m
    ---
    126 Emma Duval ACO 150m
    ---
    134 Lenn Lampe ACO 150m
    ---
    139 Ilse Makkinga ACO 150m
    300m
    --
    146 Annemarie Riemink ACO 150m
    ---
    147 Manuel van Erkelens ACO 150m
    300m
    --
    148 Thies Koekoek ACO 150m
    300m
    --
    150 Wessel Koekoek ACO 150m
    300m
    --
    201 Sweder Visser AAC `61 800m
    ---
    202 Yvonne Meijer ACO 800m
    ---
    205 Mausin Tibben AAC `61 800m
    ---
    207 Ruben Koppelman ACO 800m
    ---
    208 Frans Hoekstra Groningen 800m
    ---
    209 Wietike Terlouw Spurt `88 800m
    ---
    214 Juan Oldehinkel Spurt `88 800m
    ---
    220 Robin Prent HAC `63 800m
    ---
    221 Thijs Terlouw Spurt `88 800m
    ---
    300 Mans Veldsink Onbekend 3000m
    ---
    303 Alje van Bolhuis AAC `61 3000m
    ---
    305 Sanne Niestijl AAC `61 3000m
    ---
    306 Marko Vlamino ACO 3000m
    ---
    307 Danny Koppelman ACO 3000m
    ---
    308 Marten Bolt BB lopers 800m
    3000m
    --
    309 Robert Terlouw Spurt `88 3000m
    ---
    310 Anne Marsman ACO 3000m
    ---
    312 Ronald Schotman Onbekend 3000m
    ---
    313 Eelco van de Heide ACO 3000m
    ---
    314 Savanna Warmink ACO 3000m
    ---
    315 Ben Schrijver ACO 3000m
    ---
    316 Maarten Koggel ACO 3000m
    ---
    317 Jasper Klein Onbekend 3000m
    ---
    318 Stefan Vogelzang ACO 3000m
    ---
    319 Wilco Mars ACO 3000m
    ---

    Verenigingen 'Senioren mannen'

    VerenigingAfkortingAantal Deelnemers
    AAC `61 AC61 11
    ACO / Van Elderen ACO 26
    AV Spurt `88 SP88 4
    avVN AVVN 1
    BB lopers BBLP 1
    Groningen Atletiek GRNG 2
    HAC `63 HC63 1
  • 150m
  • 300m
  • 800m
  • 3000m
  • Uitslagen 150 meter Senioren mannen

    # Naam ResOBP
    1 Tim van der Monde ACO 18,2 ---
    2 Giorgis Kampman ACO 18,3 ---
    3 Jari Kouwen ACO 18,4 ---
    4 Manuel van Erkelens ACO 18,9 ---
    5 Sarafina Harderwijk ACO 20,7 ---
    6 Rozemarie Fokkema AAC `61 21,4 ---
    7 Patrick Philips AAC `61 21,5 ---
    8 Han Stegeman ACO 21,9 ---
    9 Lotte Slomp AAC `61 22,3 ---
    10 Janneke Meinen ACO 23,0 ---
    11 Jelmer Renning AAC `61 23,3 ---
    12 Leroy Oostman Groningen 23,5 ---
    13 Roel Gaasbeek avVN 24,2 ---
    14 Ilse Makkinga ACO 24,6 ---
    15 Wessel Koekoek ACO 24,9 ---
    16 Kyle Inwards AAC `61 25,4 ---
    17 Daan Boltjes AAC `61 26,1 ---
    18 Amber Slomp AAC `61 26,9 ---
    19 Lenn Lampe ACO 27,4 ---
    20 Nout Meijer ACO 28,3 ---
    21 Thies Koekoek ACO 29,2 ---
    22 Nora Roer ACO 29,4 ---
    23 Emma Duval ACO 29,9 ---
    24 Annemarie Riemink ACO 33,5 ---