Categorie 'Jongens Pupil A2'

Categorie gegevens

Deelnemers: 13
Categorie afkorting: JPA2
Berekeningswijze: Pupillen A - Jongens
Meerkamp:
  • Meters maken ( 1 pogingen )
  • 60 meter horden ( 7 pogingen )
  • Kogelstoten ( 7 pogingen )
  • Vortexwerpen ( 7 pogingen )
  • Hoogspringen ( 7 pogingen )
  • Polsstokverspringen ( 7 pogingen )
  • Losse onderdelen:
  • 1 x Teamestafette
  • Atleten 'Jongens Pupil A2'

    Snr Naam Onderdelen Startgroep Team M Team-est
    131 Kevin Lavrijsen Reusel `69 Team-est
    Meerkamp
    Team 02 Team 02 a
    132 Ward Lavrijsen Reusel `69 Team-est
    Meerkamp
    Team 02 Team 02 a
    136 Hidde Westerink Reusel `69 Team-est
    Meerkamp
    Team 02 Team 02 a
    141 Yann van de Spijker DES Team-est
    Meerkamp
    Team 08 Team 08 a
    146 Mike van Bree AVGM Team-est
    Meerkamp
    Team 09 Team 09 a
    147 Seph Corten AVGM Team-est
    Meerkamp
    Team 09 Team 09 a
    148 Gert Crooijmans AVGM Team-est
    Meerkamp
    Team 09 Team 09 a
    149 Daniel de Goederen AVGM Team-est
    Meerkamp
    Team 09 Team 09 a
    150 Liberace Held AVGM Team-est
    Meerkamp
    Team 09 Team 09 a
    153 Pieter Roijakkers AVGM Team-est
    Meerkamp
    Team 09 Team 09 a
    154 Bram van Rulo AVGM Team-est
    Meerkamp
    Team 09 Team 09 a
    164 Galiso de Voogd AVV Team-est
    Meerkamp
    Team 11 Team 11 a
    172 Jarno Swinkels Eindhoven Team-est
    Meerkamp
    Team 10 Team 10 a

    Verenigingen 'Jongens Pupil A2'

    VerenigingAfkortingAantal Deelnemers
    AV Generaal Michaelis AVGM 7
    AV Reusel `69 RS69 3
    AV Valkenswaard AVV 1
    DES DES 1
    Eindhoven Atletiek EHAT 1

    Uitslagen Meerkamp Pupil A

    Naam Team Duur60mHKogelVortexHoogPolsverPunten totaalTeam punten
    Alan Saleh JPA1 - Eindhoven Team 10 1275,00 10,8 4,90 24,50 1,00 2,95 291 115
    Anna van Straten MPA1 - AVGM Team 07 1150,00 12,6 4,40 15,50 1,00 3,80 280 247
    Anna Bijl MPA2 - Reusel `69 Team 02 1225,00 12,0 4,90 14,50 0,95 3,55 285 165
    Anne Pijnenburg MPA1 - Reusel `69 Team 02 1350,00 11,9 4,60 13,00 1,05 2,85 279 183
    Anouk Zijlstra MPA2 - Eindhoven Team 10 1275,00 12,2 3,90 25,50 1,05 3,35 321 117
    Boris Sniekers JPA1 - Eindhoven Team 10 1325,00 10,5 6,30 25,00 1,15 4,00 367 322
    Bram van Rulo JPA2 - AVGM Team 09 1125,00 11,2 6,30 24,50 1,05 4,15 328 180
    Caroline Strikwerda MPA1 - AVGM Team 07 1125,00 15,2 4,00 9,50 0,90 3,25 187 45
    Daniel de Goederen JPA2 - AVGM Team 09 1325,00 10,1 4,40 20,50 1,10 3,95 331 252
    Dewi Maas MPA2 - DES Team 08 1350,00 11,7 6,00 12,50 1,20 3,90 355 355
    Elise Mutsaers MPA1 - Eindhoven Team 01 1250,00 13,5 4,40 14,50 1,10 3,30 266 156
    Ella van Alphen MPA1 - Eindhoven Team 01 1050,00 14,0 3,20 12,50 0,90 2,80 179 0
    Emma Smit MPA1 - AVV Team 11 DNS DNS DNS DNS DNS DNS 0 0
    Femke Versmissen MPA2 - Eindhoven Team 01 1150,00 12,1 5,60 16,50 1,05 2,15 259 215
    Fieke Verhiel MPA2 - AVV Team 11 1075,00 12,6 6,20 18,50 1,05 3,55 302 221
    Fleur Boender MPA2 - Eindhoven Team 10 1425,00 11,3 5,10 22,50 1,15 4,25 405 346
    Franka Sanders MPA2 - Reusel `69 Team 02 DNS 12,0 4,50 17,00 1,00 3,50 252 174
    Galiso de Voogd JPA2 - AVV Team 11 DNS 11,3 6,30 25,50 1,15 3,35 288 246
    Gert Crooijmans JPA2 - AVGM Team 09 1300,00 11,9 5,10 21,50 0,95 3,65 284 99
    Gijs Heesters JPA1 - Reusel `69 Team 02 DNS 12,2 5,30 21,00 1,00 3,20 228 46
    Gitta de Rooij MPA1 - AVGM Team 07 1125,00 13,9 4,40 12,50 0,95 3,15 219 188
    Guillaume Herijgers JPA1 - Reusel `69 Team 02 1325,00 11,5 5,20 23,00 1,00 3,70 305 98
    Hidde Westerink JPA2 - Reusel `69 Team 02 1375,00 11,6 5,60 28,00 1,10 3,80 345 282
    Ilse van de Wiel MPA1 - AVGM Team 07 1400,00 11,8 4,50 15,00 1,20 3,80 347 347
    Jan van Beljouw JPA1 - FT67 Team 01 1250,00 13,8 3,20 12,00 0,95 3,15 188 74
    Jarno Swinkels JPA2 - Eindhoven Team 10 1450,00 11,1 5,10 25,50 1,15 3,90 356 285
    Jasper Segers JPA1 - AVV Team 11 1275,00 11,3 5,90 21,50 1,00 3,95 314 266
    Jasper ten Berge JPA1 - Eindhoven Team 01 1195,00 15,9 3,00 15,00 0,80 2,10 129 0
    Joost van ...ieuwenhof JPA1 - AVV Team 11 1325,00 13,5 4,50 19,50 0,95 2,95 230 86
    Jules Strijbos JPA1 - AVV Team 11 DNS DNS DNS DNS DNS DNS 0 0
    Julia Schoenmakers MPA1 - AVGM Team 07 1175,00 15,1 3,80 10,50 0,85 3,10 181 35
    Kevin Lavrijsen JPA2 - Reusel `69 Team 02 1375,00 11,2 5,80 30,00 1,00 3,75 349 301
    Kevin van ...rijdhoven JPA1 - Reusel `69 Team 02 1100,00 13,7 3,60 13,50 0,90 2,75 167 0
    Kyra Hendriks MPA1 - Reusel `69 Team 02 1175,00 12,9 5,40 18,50 0,90 3,35 273 51
    Liberace Held JPA2 - AVGM Team 09 1300,00 11,1 6,60 26,00 1,10 3,55 341 250
    Lidwien Hoogendorp MPA1 - GVAC Team 08 1125,00 12,5 3,70 10,50 1,10 2,35 217 124
    Lisa Otto MPA2 - Eindhoven Team 01 1250,00 11,7 5,10 17,50 1,05 3,45 313 313
    Maartje R...senschoon MPA2 - DES Team 08 1350,00 11,1 7,10 21,50 1,15 3,80 402 402
    Marit van der Leij MPA1 - Eindhoven Team 01 1300,00 11,9 4,50 17,00 1,10 3,45 313 313
    Max Kees JPA1 - AVGM Team 09 1575,00 11,1 4,70 23,50 1,05 3,65 342 252
    Meike van Rulo MPA1 - AVGM Team 07 1200,00 12,8 4,40 12,00 0,90 2,75 221 149
    Meike Verbaandert MPA2 - GVAC Team 08 DNS DNS DNS DNS DNS DNS 0 0
    Mike van Bree JPA2 - AVGM Team 09 1450,00 10,7 6,70 25,00 1,25 3,80 386 386
    Moos van Gendt MPA2 - Eindhoven Team 10 1325,00 11,2 6,60 33,50 1,15 3,40 424 424
    Nada el Mezamzi MPA2 - AVGM Team 07 1150,00 11,8 5,40 15,00 0,95 3,55 289 289
    Nikki Zeegers MPA1 - AVGM Team 07 800,00 18,3 3,00 11,50 0,80 2,30 95 0
    Noëlle Martens MPA2 - AVGM Team 07 DNS DNS DNS DNS DNS DNS 0 0
    Noor Dijkstra MPA1 - AVV Team 11 DNS DNS DNS DNS DNS DNS 0 0
    Noor van der Woude MPA1 - DES Team 08 1200,00 12,9 4,90 13,00 1,00 3,20 256 205
    Pien van Maanen MPA1 - DES Team 08 1200,00 12,6 4,50 12,00 0,90 3,10 236 134
    Pieter Roijakkers JPA2 - AVGM Team 09 1250,00 11,9 4,50 19,50 1,05 3,40 268 53
    Raúl Rod...z Alvarez JPA1 - Eindhoven Team 01 1125,00 12,4 5,10 24,50 1,00 2,75 248 150
    Raf van de...ieuwenhof JPA1 - Eindhoven Team 10 1525,00 10,4 4,70 20,50 1,20 4,40 379 297
    Rawan Saleh JPA1 - Eindhoven Team 10 1275,00 11,9 4,70 26,50 1,05 3,50 299 65
    Rens van de Ven JPA1 - GVAC Team 08 1250,00 11,8 6,20 19,00 1,15 2,75 279 255
    Robin Thijs MPA2 - AVV Team 11 1100,00 13,6 4,10 10,50 1,00 2,70 200 55
    Sanne van der Blij MPA1 - AVV Team 11 1225,00 12,2 5,70 12,50 1,20 3,95 331 309
    Seph Corten JPA2 - AVGM Team 09 1325,00 11,8 5,60 21,00 1,05 3,05 284 92
    Sharon Laarakker MPA2 - Reusel `69 Team 02 1100,00 11,8 5,00 18,50 1,00 3,75 305 277
    Sigrid Grabijn MPA2 - AVGM Team 07 1150,00 15,3 3,70 10,50 0,95 2,05 157 83
    Tess Kemner MPA1 - DES Team 08 DNS DNS DNS DNS DNS DNS 0 0
    Tim Kees JPA1 - AVGM Team 09 1575,00 11,0 6,00 18,50 1,10 3,50 340 256
    Tim Wels JPA1 - AVV Team 11 1275,00 12,0 5,70 26,00 1,00 4,05 321 225
    Tim Hulsen JPA1 - Eindhoven Team 01 1250,00 14,6 3,50 13,50 0,85 2,95 172 0
    Veerle van Erp MPA2 - FT67 Team 01 1525,00 11,4 5,60 20,00 1,20 3,85 405 405
    Ward Lavrijsen JPA2 - Reusel `69 Team 02 1425,00 11,5 4,70 16,00 1,10 3,70 298 114
    Willem Pompen JPA1 - AVV Team 11 1200,00 11,7 6,30 18,50 1,15 4,00 313 275
    Yann van de Spijker JPA2 - DES Team 08 1250,00 13,0 4,80 24,00 1,05 3,30 268 134

    Uitslagen Meerkamp Meters maken Pupil A

    Naam Team ResOBPPunten totaal
    Alan Saleh JPA1 - Eindhoven Team 10 1275,00 --- 40
    Anna van Straten MPA1 - AVGM Team 07 1150,00 --- 33
    Anna Bijl MPA2 - Reusel `69 Team 02 1225,00 --- 41
    Anne Pijnenburg MPA1 - Reusel `69 Team 02 1350,00 --- 55
    Anouk Zijlstra MPA2 - Eindhoven Team 10 1275,00 --- 46
    Boris Sniekers JPA1 - Eindhoven Team 10 1325,00 --- 45
    Bram van Rulo JPA2 - AVGM Team 09 1125,00 --- 26
    Caroline Strikwerda MPA1 - AVGM Team 07 1125,00 --- 31
    Daniel de Goederen JPA2 - AVGM Team 09 1325,00 --- 45
    Dewi Maas MPA2 - DES Team 08 1350,00 --- 55
    Elise Mutsaers MPA1 - Eindhoven Team 01 1250,00 --- 43
    Ella van Alphen MPA1 - Eindhoven Team 01 1050,00 --- 24
    Emma Smit MPA1 - AVV Team 11 DNS --- 0
    Femke Versmissen MPA2 - Eindhoven Team 01 1150,00 --- 33
    Fieke Verhiel MPA2 - AVV Team 11 1075,00 --- 26
    Fleur Boender MPA2 - Eindhoven Team 10 1425,00 --- 65
    Franka Sanders MPA2 - Reusel `69 Team 02 DNS --- 0
    Galiso de Voogd JPA2 - AVV Team 11 DNS --- 0
    Gert Crooijmans JPA2 - AVGM Team 09 1300,00 --- 43
    Gijs Heesters JPA1 - Reusel `69 Team 02 DNS --- 0
    Gitta de Rooij MPA1 - AVGM Team 07 1125,00 --- 31
    Guillaume Herijgers JPA1 - Reusel `69 Team 02 1325,00 --- 45
    Hidde Westerink JPA2 - Reusel `69 Team 02 1375,00 --- 51
    Ilse van de Wiel MPA1 - AVGM Team 07 1400,00 --- 62
    Jan van Beljouw JPA1 - FT67 Team 01 1250,00 --- 38
    Jarno Swinkels JPA2 - Eindhoven Team 10 1450,00 --- 59
    Jasper Segers JPA1 - AVV Team 11 1275,00 --- 40
    Jasper ten Berge JPA1 - Eindhoven Team 01 1195,00 --- 33
    Joost van ...ieuwenhof JPA1 - AVV Team 11 1325,00 --- 45
    Jules Strijbos JPA1 - AVV Team 11 DNS --- 0
    Julia Schoenmakers MPA1 - AVGM Team 07 1175,00 --- 35
    Kevin Lavrijsen JPA2 - Reusel `69 Team 02 1375,00 --- 51
    Kevin van ...rijdhoven JPA1 - Reusel `69 Team 02 1100,00 --- 24
    Kyra Hendriks MPA1 - Reusel `69 Team 02 1175,00 --- 35
    Liberace Held JPA2 - AVGM Team 09 1300,00 --- 43
    Lidwien Hoogendorp MPA1 - GVAC Team 08 1125,00 --- 31
    Lisa Otto MPA2 - Eindhoven Team 01 1250,00 --- 43
    Maartje R...senschoon MPA2 - DES Team 08 1350,00 --- 55
    Marit van der Leij MPA1 - Eindhoven Team 01 1300,00 --- 49
    Max Kees JPA1 - AVGM Team 09 1575,00 --- 75
    Meike van Rulo MPA1 - AVGM Team 07 1200,00 --- 38
    Meike Verbaandert MPA2 - GVAC Team 08 DNS --- 0
    Mike van Bree JPA2 - AVGM Team 09 1450,00 --- 59
    Moos van Gendt MPA2 - Eindhoven Team 10 1325,00 --- 52
    Nada el Mezamzi MPA2 - AVGM Team 07 1150,00 --- 33
    Nikki Zeegers MPA1 - AVGM Team 07 800,00 --- 7
    Noëlle Martens MPA2 - AVGM Team 07 DNS --- 0
    Noor Dijkstra MPA1 - AVV Team 11 DNS --- 0
    Noor van der Woude MPA1 - DES Team 08 1200,00 --- 38
    Pien van Maanen MPA1 - DES Team 08 1200,00 --- 38
    Pieter Roijakkers JPA2 - AVGM Team 09 1250,00 --- 38
    Raúl Rod...z Alvarez JPA1 - Eindhoven Team 01 1125,00 --- 26
    Raf van de...ieuwenhof JPA1 - Eindhoven Team 10 1525,00 --- 68
    Rawan Saleh JPA1 - Eindhoven Team 10 1275,00 --- 40
    Rens van de Ven JPA1 - GVAC Team 08 1250,00 --- 38
    Robin Thijs MPA2 - AVV Team 11 1100,00 --- 28
    Sanne van der Blij MPA1 - AVV Team 11 1225,00 --- 41
    Seph Corten JPA2 - AVGM Team 09 1325,00 --- 45
    Sharon Laarakker MPA2 - Reusel `69 Team 02 1100,00 --- 28
    Sigrid Grabijn MPA2 - AVGM Team 07 1150,00 --- 33
    Tess Kemner MPA1 - DES Team 08 DNS --- 0
    Tim Kees JPA1 - AVGM Team 09 1575,00 --- 75
    Tim Wels JPA1 - AVV Team 11 1275,00 --- 40
    Tim Hulsen JPA1 - Eindhoven Team 01 1250,00 --- 38
    Veerle van Erp MPA2 - FT67 Team 01 1525,00 --- 79
    Ward Lavrijsen JPA2 - Reusel `69 Team 02 1425,00 --- 56
    Willem Pompen JPA1 - AVV Team 11 1200,00 --- 33
    Yann van de Spijker JPA2 - DES Team 08 1250,00 --- 38

    Uitslagen Meerkamp 60 meter horden Pupil A

    Naam Team ResOBPPunten totaal
    Alan Saleh JPA1 - Eindhoven Team 10 10,8 --- 76
    Anna van Straten MPA1 - AVGM Team 07 12,6 --- 55
    Anna Bijl MPA2 - Reusel `69 Team 02 12,0 --- 65
    Anne Pijnenburg MPA1 - Reusel `69 Team 02 11,9 --- 67
    Anouk Zijlstra MPA2 - Eindhoven Team 10 12,2 --- 62
    Boris Sniekers JPA1 - Eindhoven Team 10 10,5 --- 81
    Bram van Rulo JPA2 - AVGM Team 09 11,2 --- 69
    Caroline Strikwerda MPA1 - AVGM Team 07 15,2 --- 21
    Daniel de Goederen JPA2 - AVGM Team 09 10,1 --- 88
    Dewi Maas MPA2 - DES Team 08 11,7 --- 70
    Elise Mutsaers MPA1 - Eindhoven Team 01 13,5 --- 42
    Ella van Alphen MPA1 - Eindhoven Team 01 14,0 --- 35
    Emma Smit MPA1 - AVV Team 11 DNS --- 0
    Femke Versmissen MPA2 - Eindhoven Team 01 12,1 --- 64
    Fieke Verhiel MPA2 - AVV Team 11 12,6 --- 55
    Fleur Boender MPA2 - Eindhoven Team 10 11,3 --- 78
    Franka Sanders MPA2 - Reusel `69 Team 02 12,0 --- 65
    Galiso de Voogd JPA2 - AVV Team 11 11,3 --- 67
    Gert Crooijmans JPA2 - AVGM Team 09 11,9 --- 58
    Gijs Heesters JPA1 - Reusel `69 Team 02 12,2 --- 54
    Gitta de Rooij MPA1 - AVGM Team 07 13,9 --- 36
    Guillaume Herijgers JPA1 - Reusel `69 Team 02 11,5 --- 64
    Hidde Westerink JPA2 - Reusel `69 Team 02 11,6 --- 63
    Ilse van de Wiel MPA1 - AVGM Team 07 11,8 --- 69
    Jan van Beljouw JPA1 - FT67 Team 01 13,8 --- 33
    Jarno Swinkels JPA2 - Eindhoven Team 10 11,1 --- 71
    Jasper Segers JPA1 - AVV Team 11 11,3 --- 67
    Jasper ten Berge JPA1 - Eindhoven Team 01 15,9 --- 12
    Joost van ...ieuwenhof JPA1 - AVV Team 11 13,5 --- 36
    Jules Strijbos JPA1 - AVV Team 11 DNS --- 0
    Julia Schoenmakers MPA1 - AVGM Team 07 15,1 --- 22
    Kevin Lavrijsen JPA2 - Reusel `69 Team 02 11,2 --- 69
    Kevin van ...rijdhoven JPA1 - Reusel `69 Team 02 13,7 --- 34
    Kyra Hendriks MPA1 - Reusel `69 Team 02 12,9 --- 51
    Liberace Held JPA2 - AVGM Team 09 11,1 --- 71
    Lidwien Hoogendorp MPA1 - GVAC Team 08 12,5 --- 57
    Lisa Otto MPA2 - Eindhoven Team 01 11,7 --- 70
    Maartje R...senschoon MPA2 - DES Team 08 11,1 --- 81
    Marit van der Leij MPA1 - Eindhoven Team 01 11,9 --- 67
    Max Kees JPA1 - AVGM Team 09 11,1 --- 71
    Meike van Rulo MPA1 - AVGM Team 07 12,8 --- 52
    Meike Verbaandert MPA2 - GVAC Team 08 DNS --- 0
    Mike van Bree JPA2 - AVGM Team 09 10,7 --- 77
    Moos van Gendt MPA2 - Eindhoven Team 10 11,2 --- 80
    Nada el Mezamzi MPA2 - AVGM Team 07 11,8 --- 69
    Nikki Zeegers MPA1 - AVGM Team 07 18,3 --- 0
    Noëlle Martens MPA2 - AVGM Team 07 DNS --- 0
    Noor Dijkstra MPA1 - AVV Team 11 DNS --- 0
    Noor van der Woude MPA1 - DES Team 08 12,9 --- 51
    Pien van Maanen MPA1 - DES Team 08 12,6 --- 55
    Pieter Roijakkers JPA2 - AVGM Team 09 11,9 --- 58
    Raúl Rod...z Alvarez JPA1 - Eindhoven Team 01 12,4 --- 51
    Raf van de...ieuwenhof JPA1 - Eindhoven Team 10 10,4 --- 83
    Rawan Saleh JPA1 - Eindhoven Team 10 11,9 --- 58
    Rens van de Ven JPA1 - GVAC Team 08 11,8 --- 60
    Robin Thijs MPA2 - AVV Team 11 13,6 --- 40
    Sanne van der Blij MPA1 - AVV Team 11 12,2 --- 62
    Seph Corten JPA2 - AVGM Team 09 11,8 --- 60
    Sharon Laarakker MPA2 - Reusel `69 Team 02 11,8 --- 69
    Sigrid Grabijn MPA2 - AVGM Team 07 15,3 --- 20
    Tess Kemner MPA1 - DES Team 08 DNS --- 0
    Tim Kees JPA1 - AVGM Team 09 11,0 --- 72
    Tim Wels JPA1 - AVV Team 11 12,0 --- 57
    Tim Hulsen JPA1 - Eindhoven Team 01 14,6 --- 24
    Veerle van Erp MPA2 - FT67 Team 01 11,4 --- 76
    Ward Lavrijsen JPA2 - Reusel `69 Team 02 11,5 --- 64
    Willem Pompen JPA1 - AVV Team 11 11,7 --- 61
    Yann van de Spijker JPA2 - DES Team 08 13,0 --- 43

    Uitslagen Meerkamp Kogelstoten Pupil A

    Naam Team ResOBPPunten totaal
    Alan Saleh JPA1 - Eindhoven Team 10 4,90 --- 39
    Anna van Straten MPA1 - AVGM Team 07 4,40 --- 39
    Anna Bijl MPA2 - Reusel `69 Team 02 4,90 --- 45
    Anne Pijnenburg MPA1 - Reusel `69 Team 02 4,60 --- 41
    Anouk Zijlstra MPA2 - Eindhoven Team 10 3,90 --- 33
    Boris Sniekers JPA1 - Eindhoven Team 10 6,30 --- 54
    Bram van Rulo JPA2 - AVGM Team 09 6,30 --- 54
    Caroline Strikwerda MPA1 - AVGM Team 07 4,00 --- 34
    Daniel de Goederen JPA2 - AVGM Team 09 4,40 --- 34
    Dewi Maas MPA2 - DES Team 08 6,00 --- 59
    Elise Mutsaers MPA1 - Eindhoven Team 01 4,40 --- 39
    Ella van Alphen MPA1 - Eindhoven Team 01 3,20 --- 24
    Emma Smit MPA1 - AVV Team 11 DNS --- 0
    Femke Versmissen MPA2 - Eindhoven Team 01 5,60 --- 54
    Fieke Verhiel MPA2 - AVV Team 11 6,20 --- 61
    Fleur Boender MPA2 - Eindhoven Team 10 5,10 --- 47
    Franka Sanders MPA2 - Reusel `69 Team 02 4,50 --- 40
    Galiso de Voogd JPA2 - AVV Team 11 6,30 --- 54
    Gert Crooijmans JPA2 - AVGM Team 09 5,10 --- 41
    Gijs Heesters JPA1 - Reusel `69 Team 02 5,30 --- 43
    Gitta de Rooij MPA1 - AVGM Team 07 4,40 --- 39
    Guillaume Herijgers JPA1 - Reusel `69 Team 02 5,20 --- 42
    Hidde Westerink JPA2 - Reusel `69 Team 02 5,60 --- 47
    Ilse van de Wiel MPA1 - AVGM Team 07 4,50 --- 40
    Jan van Beljouw JPA1 - FT67 Team 01 3,20 --- 21
    Jarno Swinkels JPA2 - Eindhoven Team 10 5,10 --- 41
    Jasper Segers JPA1 - AVV Team 11 5,90 --- 50
    Jasper ten Berge JPA1 - Eindhoven Team 01 3,00 --- 19
    Joost van ...ieuwenhof JPA1 - AVV Team 11 4,50 --- 35
    Jules Strijbos JPA1 - AVV Team 11 DNS --- 0
    Julia Schoenmakers MPA1 - AVGM Team 07 3,80 --- 31
    Kevin Lavrijsen JPA2 - Reusel `69 Team 02 5,80 --- 49
    Kevin van ...rijdhoven JPA1 - Reusel `69 Team 02 3,60 --- 25
    Kyra Hendriks MPA1 - Reusel `69 Team 02 5,40 --- 51
    Liberace Held JPA2 - AVGM Team 09 6,60 --- 58
    Lidwien Hoogendorp MPA1 - GVAC Team 08 3,70 --- 30
    Lisa Otto MPA2 - Eindhoven Team 01 5,10 --- 47
    Maartje R...senschoon MPA2 - DES Team 08 7,10 --- 73
    Marit van der Leij MPA1 - Eindhoven Team 01 4,50 --- 40
    Max Kees JPA1 - AVGM Team 09 4,70 --- 37
    Meike van Rulo MPA1 - AVGM Team 07 4,40 --- 39
    Meike Verbaandert MPA2 - GVAC Team 08 DNS --- 0
    Mike van Bree JPA2 - AVGM Team 09 6,70 --- 59
    Moos van Gendt MPA2 - Eindhoven Team 10 6,60 --- 67
    Nada el Mezamzi MPA2 - AVGM Team 07 5,40 --- 51
    Nikki Zeegers MPA1 - AVGM Team 07 3,00 --- 22
    Noëlle Martens MPA2 - AVGM Team 07 DNS --- 0
    Noor Dijkstra MPA1 - AVV Team 11 DNS --- 0
    Noor van der Woude MPA1 - DES Team 08 4,90 --- 45
    Pien van Maanen MPA1 - DES Team 08 4,50 --- 40
    Pieter Roijakkers JPA2 - AVGM Team 09 4,50 --- 35
    Raúl Rod...z Alvarez JPA1 - Eindhoven Team 01 5,10 --- 41
    Raf van de...ieuwenhof JPA1 - Eindhoven Team 10 4,70 --- 37
    Rawan Saleh JPA1 - Eindhoven Team 10 4,70 --- 37
    Rens van de Ven JPA1 - GVAC Team 08 6,20 --- 53
    Robin Thijs MPA2 - AVV Team 11 4,10 --- 35
    Sanne van der Blij MPA1 - AVV Team 11 5,70 --- 55
    Seph Corten JPA2 - AVGM Team 09 5,60 --- 47
    Sharon Laarakker MPA2 - Reusel `69 Team 02 5,00 --- 46
    Sigrid Grabijn MPA2 - AVGM Team 07 3,70 --- 30
    Tess Kemner MPA1 - DES Team 08 DNS --- 0
    Tim Kees JPA1 - AVGM Team 09 6,00 --- 51
    Tim Wels JPA1 - AVV Team 11 5,70 --- 48
    Tim Hulsen JPA1 - Eindhoven Team 01 3,50 --- 24
    Veerle van Erp MPA2 - FT67 Team 01 5,60 --- 54
    Ward Lavrijsen JPA2 - Reusel `69 Team 02 4,70 --- 37
    Willem Pompen JPA1 - AVV Team 11 6,30 --- 54
    Yann van de Spijker JPA2 - DES Team 08 4,80 --- 38

    Uitslagen Meerkamp Vortexwerpen Pupil A

    Naam Team ResOBPPunten totaal
    Alan Saleh JPA1 - Eindhoven Team 10 24,50 --- 58
    Anna van Straten MPA1 - AVGM Team 07 15,50 --- 33
    Anna Bijl MPA2 - Reusel `69 Team 02 14,50 --- 29
    Anne Pijnenburg MPA1 - Reusel `69 Team 02 13,00 --- 24
    Anouk Zijlstra MPA2 - Eindhoven Team 10 25,50 --- 71
    Boris Sniekers JPA1 - Eindhoven Team 10 25,00 --- 60
    Bram van Rulo JPA2 - AVGM Team 09 24,50 --- 58
    Caroline Strikwerda MPA1 - AVGM Team 07 9,50 --- 12
    Daniel de Goederen JPA2 - AVGM Team 09 20,50 --- 45
    Dewi Maas MPA2 - DES Team 08 12,50 --- 22
    Elise Mutsaers MPA1 - Eindhoven Team 01 14,50 --- 29
    Ella van Alphen MPA1 - Eindhoven Team 01 12,50 --- 22
    Emma Smit MPA1 - AVV Team 11 DNS --- 0
    Femke Versmissen MPA2 - Eindhoven Team 01 16,50 --- 36
    Fieke Verhiel MPA2 - AVV Team 11 18,50 --- 44
    Fleur Boender MPA2 - Eindhoven Team 10 22,50 --- 59
    Franka Sanders MPA2 - Reusel `69 Team 02 17,00 --- 38
    Galiso de Voogd JPA2 - AVV Team 11 25,50 --- 61
    Gert Crooijmans JPA2 - AVGM Team 09 21,50 --- 48
    Gijs Heesters JPA1 - Reusel `69 Team 02 21,00 --- 46
    Gitta de Rooij MPA1 - AVGM Team 07 12,50 --- 22
    Guillaume Herijgers JPA1 - Reusel `69 Team 02 23,00 --- 53
    Hidde Westerink JPA2 - Reusel `69 Team 02 28,00 --- 70
    Ilse van de Wiel MPA1 - AVGM Team 07 15,00 --- 31
    Jan van Beljouw JPA1 - FT67 Team 01 12,00 --- 17
    Jarno Swinkels JPA2 - Eindhoven Team 10 25,50 --- 61
    Jasper Segers JPA1 - AVV Team 11 21,50 --- 48
    Jasper ten Berge JPA1 - Eindhoven Team 01 15,00 --- 27
    Joost van ...ieuwenhof JPA1 - AVV Team 11 19,50 --- 41
    Jules Strijbos JPA1 - AVV Team 11 DNS --- 0
    Julia Schoenmakers MPA1 - AVGM Team 07 10,50 --- 15
    Kevin Lavrijsen JPA2 - Reusel `69 Team 02 30,00 --- 77
    Kevin van ...rijdhoven JPA1 - Reusel `69 Team 02 13,50 --- 22
    Kyra Hendriks MPA1 - Reusel `69 Team 02 18,50 --- 44
    Liberace Held JPA2 - AVGM Team 09 26,00 --- 63
    Lidwien Hoogendorp MPA1 - GVAC Team 08 10,50 --- 15
    Lisa Otto MPA2 - Eindhoven Team 01 17,50 --- 40
    Maartje R...senschoon MPA2 - DES Team 08 21,50 --- 55
    Marit van der Leij MPA1 - Eindhoven Team 01 17,00 --- 38
    Max Kees JPA1 - AVGM Team 09 23,50 --- 55
    Meike van Rulo MPA1 - AVGM Team 07 12,00 --- 20
    Meike Verbaandert MPA2 - GVAC Team 08 DNS --- 0
    Mike van Bree JPA2 - AVGM Team 09 25,00 --- 60
    Moos van Gendt MPA2 - Eindhoven Team 10 33,50 --- 102
    Nada el Mezamzi MPA2 - AVGM Team 07 15,00 --- 31
    Nikki Zeegers MPA1 - AVGM Team 07 11,50 --- 18
    Noëlle Martens MPA2 - AVGM Team 07 DNS --- 0
    Noor Dijkstra MPA1 - AVV Team 11 DNS --- 0
    Noor van der Woude MPA1 - DES Team 08 13,00 --- 24
    Pien van Maanen MPA1 - DES Team 08 12,00 --- 20
    Pieter Roijakkers JPA2 - AVGM Team 09 19,50 --- 41
    Raúl Rod...z Alvarez JPA1 - Eindhoven Team 01 24,50 --- 58
    Raf van de...ieuwenhof JPA1 - Eindhoven Team 10 20,50 --- 45
    Rawan Saleh JPA1 - Eindhoven Team 10 26,50 --- 65
    Rens van de Ven JPA1 - GVAC Team 08 19,00 --- 40
    Robin Thijs MPA2 - AVV Team 11 10,50 --- 15
    Sanne van der Blij MPA1 - AVV Team 11 12,50 --- 22
    Seph Corten JPA2 - AVGM Team 09 21,00 --- 46
    Sharon Laarakker MPA2 - Reusel `69 Team 02 18,50 --- 44
    Sigrid Grabijn MPA2 - AVGM Team 07 10,50 --- 15
    Tess Kemner MPA1 - DES Team 08 DNS --- 0
    Tim Kees JPA1 - AVGM Team 09 18,50 --- 38
    Tim Wels JPA1 - AVV Team 11 26,00 --- 63
    Tim Hulsen JPA1 - Eindhoven Team 01 13,50 --- 22
    Veerle van Erp MPA2 - FT67 Team 01 20,00 --- 49
    Ward Lavrijsen JPA2 - Reusel `69 Team 02 16,00 --- 30
    Willem Pompen JPA1 - AVV Team 11 18,50 --- 38
    Yann van de Spijker JPA2 - DES Team 08 24,00 --- 56

    Uitslagen Meerkamp Hoogspringen Pupil A

    Naam Team ResOBPPunten totaal
    Alan Saleh JPA1 - Eindhoven Team 10 1,00 --- 48
    Anna van Straten MPA1 - AVGM Team 07 1,00 --- 55
    Anna Bijl MPA2 - Reusel `69 Team 02 0,95 --- 50
    Anne Pijnenburg MPA1 - Reusel `69 Team 02 1,05 --- 61
    Anouk Zijlstra MPA2 - Eindhoven Team 10 1,05 --- 61
    Boris Sniekers JPA1 - Eindhoven Team 10 1,15 --- 64
    Bram van Rulo JPA2 - AVGM Team 09 1,05 --- 53
    Caroline Strikwerda MPA1 - AVGM Team 07 0,90 --- 44
    Daniel de Goederen JPA2 - AVGM Team 09 1,10 --- 58
    Dewi Maas MPA2 - DES Team 08 1,20 --- 80
    Elise Mutsaers MPA1 - Eindhoven Team 01 1,10 --- 67
    Ella van Alphen MPA1 - Eindhoven Team 01 0,90 --- 44
    Emma Smit MPA1 - AVV Team 11 DNS --- 0
    Femke Versmissen MPA2 - Eindhoven Team 01 1,05 --- 61
    Fieke Verhiel MPA2 - AVV Team 11 1,05 --- 61
    Fleur Boender MPA2 - Eindhoven Team 10 1,15 --- 73
    Franka Sanders MPA2 - Reusel `69 Team 02 1,00 --- 55
    Galiso de Voogd JPA2 - AVV Team 11 1,15 --- 64
    Gert Crooijmans JPA2 - AVGM Team 09 0,95 --- 43
    Gijs Heesters JPA1 - Reusel `69 Team 02 1,00 --- 48
    Gitta de Rooij MPA1 - AVGM Team 07 0,95 --- 50
    Guillaume Herijgers JPA1 - Reusel `69 Team 02 1,00 --- 48
    Hidde Westerink JPA2 - Reusel `69 Team 02 1,10 --- 58
    Ilse van de Wiel MPA1 - AVGM Team 07 1,20 --- 80
    Jan van Beljouw JPA1 - FT67 Team 01 0,95 --- 43
    Jarno Swinkels JPA2 - Eindhoven Team 10 1,15 --- 64
    Jasper Segers JPA1 - AVV Team 11 1,00 --- 48
    Jasper ten Berge JPA1 - Eindhoven Team 01 0,80 --- 29
    Joost van ...ieuwenhof JPA1 - AVV Team 11 0,95 --- 43
    Jules Strijbos JPA1 - AVV Team 11 DNS --- 0
    Julia Schoenmakers MPA1 - AVGM Team 07 0,85 --- 39
    Kevin Lavrijsen JPA2 - Reusel `69 Team 02 1,00 --- 48
    Kevin van ...rijdhoven JPA1 - Reusel `69 Team 02 0,90 --- 38
    Kyra Hendriks MPA1 - Reusel `69 Team 02 0,90 --- 44
    Liberace Held JPA2 - AVGM Team 09 1,10 --- 58
    Lidwien Hoogendorp MPA1 - GVAC Team 08 1,10 --- 67
    Lisa Otto MPA2 - Eindhoven Team 01 1,05 --- 61
    Maartje R...senschoon MPA2 - DES Team 08 1,15 --- 73
    Marit van der Leij MPA1 - Eindhoven Team 01 1,10 --- 67
    Max Kees JPA1 - AVGM Team 09 1,05 --- 53
    Meike van Rulo MPA1 - AVGM Team 07 0,90 --- 44
    Meike Verbaandert MPA2 - GVAC Team 08 DNS --- 0
    Mike van Bree JPA2 - AVGM Team 09 1,25 --- 75
    Moos van Gendt MPA2 - Eindhoven Team 10 1,15 --- 73
    Nada el Mezamzi MPA2 - AVGM Team 07 0,95 --- 50
    Nikki Zeegers MPA1 - AVGM Team 07 0,80 --- 33
    Noëlle Martens MPA2 - AVGM Team 07 DNS --- 0
    Noor Dijkstra MPA1 - AVV Team 11 DNS --- 0
    Noor van der Woude MPA1 - DES Team 08 1,00 --- 55
    Pien van Maanen MPA1 - DES Team 08 0,90 --- 44
    Pieter Roijakkers JPA2 - AVGM Team 09 1,05 --- 53
    Raúl Rod...z Alvarez JPA1 - Eindhoven Team 01 1,00 --- 48
    Raf van de...ieuwenhof JPA1 - Eindhoven Team 10 1,20 --- 69
    Rawan Saleh JPA1 - Eindhoven Team 10 1,05 --- 53
    Rens van de Ven JPA1 - GVAC Team 08 1,15 --- 64
    Robin Thijs MPA2 - AVV Team 11 1,00 --- 55
    Sanne van der Blij MPA1 - AVV Team 11 1,20 --- 80
    Seph Corten JPA2 - AVGM Team 09 1,05 --- 53
    Sharon Laarakker MPA2 - Reusel `69 Team 02 1,00 --- 55
    Sigrid Grabijn MPA2 - AVGM Team 07 0,95 --- 50
    Tess Kemner MPA1 - DES Team 08 DNS --- 0
    Tim Kees JPA1 - AVGM Team 09 1,10 --- 58
    Tim Wels JPA1 - AVV Team 11 1,00 --- 48
    Tim Hulsen JPA1 - Eindhoven Team 01 0,85 --- 34
    Veerle van Erp MPA2 - FT67 Team 01 1,20 --- 80
    Ward Lavrijsen JPA2 - Reusel `69 Team 02 1,10 --- 58
    Willem Pompen JPA1 - AVV Team 11 1,15 --- 64
    Yann van de Spijker JPA2 - DES Team 08 1,05 --- 53

    Uitslagen Meerkamp Polsstokverspringen Pupil A

    Naam Team Res OBPPunten totaal
    Alan Saleh JPA1 - Eindhoven Team 10 2,95 +0.0 m/s--- 30
    Anna van Straten MPA1 - AVGM Team 07 3,80 +0.0 m/s--- 65
    Anna Bijl MPA2 - Reusel `69 Team 02 3,55 +0.0 m/s--- 55
    Anne Pijnenburg MPA1 - Reusel `69 Team 02 2,85 +0.0 m/s--- 31
    Anouk Zijlstra MPA2 - Eindhoven Team 10 3,35 +0.0 m/s--- 48
    Boris Sniekers JPA1 - Eindhoven Team 10 4,00 +0.0 m/s--- 63
    Bram van Rulo JPA2 - AVGM Team 09 4,15 +0.0 m/s--- 68
    Caroline Strikwerda MPA1 - AVGM Team 07 3,25 +0.0 m/s--- 45
    Daniel de Goederen JPA2 - AVGM Team 09 3,95 +0.0 m/s--- 61
    Dewi Maas MPA2 - DES Team 08 3,90 +0.0 m/s--- 69
    Elise Mutsaers MPA1 - Eindhoven Team 01 3,30 +0.0 m/s--- 46
    Ella van Alphen MPA1 - Eindhoven Team 01 2,80 +0.0 m/s--- 30
    Emma Smit MPA1 - AVV Team 11 DNS --- 0
    Femke Versmissen MPA2 - Eindhoven Team 01 2,15 +0.0 m/s--- 11
    Fieke Verhiel MPA2 - AVV Team 11 3,55 +0.0 m/s--- 55
    Fleur Boender MPA2 - Eindhoven Team 10 4,25 +0.0 m/s--- 83
    Franka Sanders MPA2 - Reusel `69 Team 02 3,50 +0.0 m/s--- 54
    Galiso de Voogd JPA2 - AVV Team 11 3,35 +0.0 m/s--- 42
    Gert Crooijmans JPA2 - AVGM Team 09 3,65 +0.0 m/s--- 51
    Gijs Heesters JPA1 - Reusel `69 Team 02 3,20 +0.0 m/s--- 37
    Gitta de Rooij MPA1 - AVGM Team 07 3,15 +0.0 m/s--- 41
    Guillaume Herijgers JPA1 - Reusel `69 Team 02 3,70 +0.0 m/s--- 53
    Hidde Westerink JPA2 - Reusel `69 Team 02 3,80 +0.0 m/s--- 56
    Ilse van de Wiel MPA1 - AVGM Team 07 3,80 +0.0 m/s--- 65
    Jan van Beljouw JPA1 - FT67 Team 01 3,15 +0.0 m/s--- 36
    Jarno Swinkels JPA2 - Eindhoven Team 10 3,90 +0.0 m/s--- 60
    Jasper Segers JPA1 - AVV Team 11 3,95 +0.0 m/s--- 61
    Jasper ten Berge JPA1 - Eindhoven Team 01 2,10 +0.0 m/s--- 9
    Joost van ...ieuwenhof JPA1 - AVV Team 11 2,95 +0.0 m/s--- 30
    Jules Strijbos JPA1 - AVV Team 11 DNS --- 0
    Julia Schoenmakers MPA1 - AVGM Team 07 3,10 +0.0 m/s--- 39
    Kevin Lavrijsen JPA2 - Reusel `69 Team 02 3,75 +0.0 m/s--- 55
    Kevin van ...rijdhoven JPA1 - Reusel `69 Team 02 2,75 +0.0 m/s--- 24
    Kyra Hendriks MPA1 - Reusel `69 Team 02 3,35 +0.0 m/s--- 48
    Liberace Held JPA2 - AVGM Team 09 3,55 +0.0 m/s--- 48
    Lidwien Hoogendorp MPA1 - GVAC Team 08 2,35 +0.0 m/s--- 17
    Lisa Otto MPA2 - Eindhoven Team 01 3,45 +0.0 m/s--- 52
    Maartje R...senschoon MPA2 - DES Team 08 3,80 +0.0 m/s--- 65
    Marit van der Leij MPA1 - Eindhoven Team 01 3,45 +0.0 m/s--- 52
    Max Kees JPA1 - AVGM Team 09 3,65 +0.0 m/s--- 51
    Meike van Rulo MPA1 - AVGM Team 07 2,75 +0.0 m/s--- 28
    Meike Verbaandert MPA2 - GVAC Team 08 DNS --- 0
    Mike van Bree JPA2 - AVGM Team 09 3,80 +0.0 m/s--- 56
    Moos van Gendt MPA2 - Eindhoven Team 10 3,40 +0.0 m/s--- 50
    Nada el Mezamzi MPA2 - AVGM Team 07 3,55 +0.0 m/s--- 55
    Nikki Zeegers MPA1 - AVGM Team 07 2,30 +0.0 m/s--- 15
    Noëlle Martens MPA2 - AVGM Team 07 DNS --- 0
    Noor Dijkstra MPA1 - AVV Team 11 DNS --- 0
    Noor van der Woude MPA1 - DES Team 08 3,20 +0.0 m/s--- 43
    Pien van Maanen MPA1 - DES Team 08 3,10 +0.0 m/s--- 39
    Pieter Roijakkers JPA2 - AVGM Team 09 3,40 +0.0 m/s--- 43
    Raúl Rod...z Alvarez JPA1 - Eindhoven Team 01 2,75 +0.0 m/s--- 24
    Raf van de...ieuwenhof JPA1 - Eindhoven Team 10 4,40 +0.0 m/s--- 77
    Rawan Saleh JPA1 - Eindhoven Team 10 3,50 +0.0 m/s--- 46
    Rens van de Ven JPA1 - GVAC Team 08 2,75 +0.0 m/s--- 24
    Robin Thijs MPA2 - AVV Team 11 2,70 +0.0 m/s--- 27
    Sanne van der Blij MPA1 - AVV Team 11 3,95 +0.0 m/s--- 71
    Seph Corten JPA2 - AVGM Team 09 3,05 +0.0 m/s--- 33
    Sharon Laarakker MPA2 - Reusel `69 Team 02 3,75 +0.0 m/s--- 63
    Sigrid Grabijn MPA2 - AVGM Team 07 2,05 +0.0 m/s--- 9
    Tess Kemner MPA1 - DES Team 08 DNS --- 0
    Tim Kees JPA1 - AVGM Team 09 3,50 +0.0 m/s--- 46
    Tim Wels JPA1 - AVV Team 11 4,05 +0.0 m/s--- 65
    Tim Hulsen JPA1 - Eindhoven Team 01 2,95 +0.0 m/s--- 30
    Veerle van Erp MPA2 - FT67 Team 01 3,85 +0.0 m/s--- 67
    Ward Lavrijsen JPA2 - Reusel `69 Team 02 3,70 +0.0 m/s--- 53
    Willem Pompen JPA1 - AVV Team 11 4,00 +0.0 m/s--- 63
    Yann van de Spijker JPA2 - DES Team 08 3,30 +0.0 m/s--- 40