Categorie 'Meisjes Junior A'

Tijdschema 'Meisjes Junior A'

Print Tijdschema

Aanvang Onderdeel
11:25 100mH Uitslagen
12:45 Hoog
hoog 2
Uitslagen
14:50 Kogel
kogel 1
Uitslagen
17:05 200m Uitslagen
10:00 Ver
ver 2
Uitslagen
11:25 Speer Uitslagen
14:15 800m Uitslagen


Tijdschema

11:25u14:25u
Meisjes Junior A
Hoog - hoog 2
Kogel - kogel 1
Ver - ver 2
Speer

Verenigingen 'Meisjes Junior A'

VerenigingAfkortingAantal Deelnemers
AV 1923 AV23 1
AV Feniks FNKS 1
AV Fortuna FRTN 2
AV Generaal Michaelis AVGM 1
AV Wijchen WYCH 3
Leiden Atletiek LATL 7
Voorschoten `97 VS97 2
  • Meerkamp
  • 100mH
  • Hoog
  • Kogel
  • 200m
  • Ver
  • Speer
  • 800m
  • Uitslagen Meerkamp Meisjes Junior A

    # Naam 100mHHoogKogel200mVerSpeer800mPunten totaal
    1 Hanna Knotnerus AV Feniks 17,32 1,47 7,80 28,67 4,66 18,34 2:39,87 3415
    2 Tara Yoro AV 1923 21,08 1,52 6,92 27,56 5,14 19,72 2:38,77 3328
    3 Lieke Schmidt Leiden 19,88 1,47 8,92 31,22 3,80 34,19 2:50,86 3033
    4 Larissa Mulder VS97 19,08 1,42 7,39 29,98 4,11 14,77 2:37,83 2883
    5 Yvon Schreuder Leiden 18,14 1,37 6,61 30,60 4,49 14,99 3:01,10 2683
    6 Kim van Meurs AV Fortuna 22,22 1,42 10,04 31,92 4,24 25,42 3:01,12 2675
    7 Femke de Jager AV Wijchen 20,07 1,32 6,87 31,66 3,97 20,12 2:55,76 2422
    8 Lisanne Verhoeven Leiden 19,92 1,32 7,35 32,79 4,25 19,85 3:04,96 2373
    9 Anne-Lokke... der Zalm Leiden 21,23 1,27 6,80 31,04 4,17 16,13 2:59,40 2256
    10 Marije Efdee Leiden 21,21 1,22 8,99 33,11 3,76 28,14 3:33,84 2102
    11 Chiara Fakkel Leiden 20,19 1,32 7,60 32,96 4,10 18,71 3:33,74 2097
    12 Maureen de Bresser AVGM 20,70 1,32 7,19 33,56 3,71 22,63 3:33,82 1984
    13 Julia den Ouden AV Fortuna 21,00 1,12 9,38 36,33 3,33 34,94 3:42,44 1898
    14 Manon de Milde AV Wijchen 22,81 1,22 5,52 31,04 3,46 10,84 3:07,80 1704
    15 Suze Does Leiden 23,71 1,12 6,84 34,48 3,63 20,70 3:21,28 1570
    16 Karlijn van Harten VS97 21,95 1,27 7,71 37,14 3,40 19,27 3:43,39 1549
    17 Tessa Hendriks AV Wijchen 24,16 1,12 6,60 32,82 3,86 11,68 3:44,24 1379

    Uitslagen Meerkamp 100 meter horden (76cm) Meisjes Junior A

    # Naam Res OBPPunten totaal
    1 Hanna Knotnerus AV Feniks 17,32 -1.3 m/s--- 561
    2 Yvon Schreuder Leiden 18,14 -1.7 m/s--- 474
    3 Larissa Mulder VS97 19,08 -2.7 m/s17,47 383
    4 Lieke Schmidt Leiden 19,88 -2.7 m/s17,22 312
    5 Lisanne Verhoeven Leiden 19,92 -2.7 m/s19,49 309
    6 Femke de Jager AV Wijchen 20,07 -2.7 m/s19,31 296
    7 Chiara Fakkel Leiden 20,19 -1.7 m/s--- 287
    8 Maureen de Bresser AVGM 20,70 -1.3 m/s--- 247
    9 Julia den Ouden AV Fortuna 21,00 -1.7 m/s--- 225
    10 Tara Yoro AV 1923 21,08 -1.3 m/s--- 219
    11 Marije Efdee Leiden 21,21 -1.7 m/s--- 210
    12 Anne-Lokke... der Zalm Leiden 21,23 -1.7 m/s--- 208
    13 Karlijn van Harten VS97 21,95 -1.3 m/s22,00 161
    14 Kim van Meurs AV Fortuna 22,22 -1.7 m/s--- 144
    15 Manon de Milde AV Wijchen 22,81 -1.3 m/s--- 111
    16 Suze Does Leiden 23,71 -2.7 m/s16,80 68
    17 Tessa Hendriks AV Wijchen 24,16 -1.3 m/s--- 51

    Uitslagen Meerkamp 200 meter Meisjes Junior A

    # Naam Res OBPPunten totaal
    1 Tara Yoro AV 1923 27,56 -2.1 m/s27,01 666
    2 Hanna Knotnerus AV Feniks 28,67 -2.1 m/s--- 579
    3 Larissa Mulder VS97 29,98 -1.0 m/s--- 483
    4 Yvon Schreuder Leiden 30,60 -1.9 m/s--- 441
    5 Anne-Lokke... der Zalm Leiden 31,04 -1.0 m/s--- 412
    5 Manon de Milde AV Wijchen 31,04 -1.9 m/s--- 412
    7 Lieke Schmidt Leiden 31,22 -2.1 m/s24,07 400
    8 Femke de Jager AV Wijchen 31,66 -1.9 m/s--- 372
    9 Kim van Meurs AV Fortuna 31,92 -1.0 m/s--- 356
    10 Lisanne Verhoeven Leiden 32,79 -2.1 m/s30,46 305
    11 Tessa Hendriks AV Wijchen 32,82 -1.9 m/s--- 303
    12 Chiara Fakkel Leiden 32,96 -1.0 m/s--- 295
    13 Marije Efdee Leiden 33,11 -1.9 m/s--- 287
    14 Maureen de Bresser AVGM 33,56 -1.9 m/s--- 263
    15 Suze Does Leiden 34,48 -2.1 m/s23,95 216
    16 Julia den Ouden AV Fortuna 36,33 -1.0 m/s--- 134
    17 Karlijn van Harten VS97 37,14 -1.0 m/s--- 104

    Uitslagen Meerkamp Verspringen Meisjes Junior A

    # Naam Res OBPPunten totaal
    1 Tara Yoro AV 1923 5,14 +0.0 m/s--- 598
    2 Hanna Knotnerus AV Feniks 4,66 +1.2 m/s--- 469
    3 Yvon Schreuder Leiden 4,49 +0.0 m/s--- 426
    4 Lisanne Verhoeven Leiden 4,25 +1.4 m/s4,41 367
    5 Kim van Meurs AV Fortuna 4,24 +1.6 m/s--- 364
    6 Anne-Lokke... der Zalm Leiden 4,17 +0.1 m/s--- 347
    7 Larissa Mulder VS97 4,11 +0.9 m/s4,08 333
    8 Chiara Fakkel Leiden 4,10 +1.4 m/s--- 331
    9 Femke de Jager AV Wijchen 3,97 -0.1 m/s4,38 301
    10 Tessa Hendriks AV Wijchen 3,86 -1.2 m/s--- 276
    11 Lieke Schmidt Leiden 3,80 +0.6 m/s3,48 263
    12 Marije Efdee Leiden 3,76 +0.0 m/s--- 254
    13 Maureen de Bresser AVGM 3,71 -0.2 m/s--- 244
    14 Suze Does Leiden 3,63 +1.0 m/s3,58 227
    15 Manon de Milde AV Wijchen 3,46 +0.2 m/s--- 192
    16 Karlijn van Harten VS97 3,40 +1.6 m/s3,79 180
    17 Julia den Ouden AV Fortuna 3,33 +0.5 m/s--- 167