Categorie 'Meisjes Junior B'

Tijdschema 'Meisjes Junior B'

Print Tijdschema

Aanvang Onderdeel
n/a Kogel Uitslagen
n/a Speer Uitslagen
n/a 100mH Uitslagen
10:30 Hoog
hoog 1 en 2
Uitslagen
15:00 200m Uitslagen
9:45 Ver
ver 1
Uitslagen
14:00 800m Uitslagen


Tijdschema

10:30u14:15u
Meisjes Junior B
Hoog - hoog 1 en 2

Verenigingen 'Meisjes Junior B'

VerenigingAfkortingAantal Deelnemers
AV 1923 AV23 7
AV Daventria 1906 DVTR 1
AV Generaal Michaelis AVGM 1
AV Triathlon Triathlon 1
AV `34 Apeldoorn AV34 1
GVAC GVAC 1
Leiden Atletiek LATL 4
Spado SPDO 1
  • Meerkamp
  • 100mH
  • Hoog
  • Kogel
  • 200m
  • Ver
  • Speer
  • 800m
  • Uitslagen Meerkamp Meisjes Junior B

    # Naam 100mHHoogKogel200mVerSpeer800mPunten totaal
    1 Iris de Ruiter AV 1923 15,47 1,52 12,43 27,43 5,12 37,33 2:36,36 4614
    2 Merel Wevers AV34 15,53 1,42 10,58 26,47 4,84 35,24 2:37,62 4323
    3 Isa Videler Spado 15,71 1,62 10,55 26,35 5,01 NM 2:24,27 4170
    4 Eveline Saalberg GVAC 16,40 1,47 10,08 26,20 4,81 26,36 2:37,28 4089
    5 Janke Strijp AV 1923 15,07 1,47 9,17 26,54 4,54 16,86 2:43,53 3848
    6 Janneke Lemmerzaal Leiden 16,30 1,47 8,67 27,21 4,70 17,96 2:49,96 3597
    7 Justine Zwier AV 1923 17,66 1,47 10,21 28,40 4,79 19,55 3:07,46 3338
    8 Tjeerdtje van Gastel Triathlon 15,67 1,52 9,21 27,60 4,76 20,48 DNF 3333
    9 Naseya Weinchard AV 1923 17,96 1,42 8,38 28,86 4,46 21,54 2:53,70 3178
    10 Angelique Oyewole AV 1923 17,17 1,42 6,60 29,79 4,38 23,12 2:52,10 3104
    11 Kyara Tjin-A-Lim Leiden 17,00 1,37 7,47 28,40 4,20 25,37 3:21,24 2979
    12 Jessie Van Os AVGM 19,35 1,22 7,92 30,75 3,96 28,37 3:11,96 2521
    13 Racquelle Biezen AV 1923 DNS 1,47 11,24 29,68 4,55 19,17 3:37,41 2515
    14 Lorraine Gonizzi Leiden 20,03 1,17 7,02 31,97 3,59 19,06 2:59,68 2130
    15 Emma Oosterwegel DVTR 15,06 1,52 11,53 DNS DNS DNS DNS 2108
    16 Nynke Jongejan Leiden DNF 1,42 9,13 DNF 4,13 25,54 DNF 1737
    17 Rochan Comello AV 1923 18,18 1,32 6,19 30,41 DNS DNS DNS 1636

    Uitslagen Meerkamp 100 meter horden (76cm) Meisjes Junior B

    # Naam Res OBPPunten totaal
    1 Emma Oosterwegel DVTR 15,06 +0.0 m/s--- 834
    2 Janke Strijp AV 1923 15,07 +0.0 m/s--- 832
    3 Iris de Ruiter AV 1923 15,47 +0.0 m/s--- 781
    4 Merel Wevers AV34 15,53 +0.0 m/s--- 773
    5 Tjeerdtje van Gastel Triathlon 15,67 +0.0 m/s--- 755
    6 Isa Videler Spado 15,71 +0.0 m/s--- 750
    7 Janneke Lemmerzaal Leiden 16,30 +0.0 m/s--- 678
    8 Eveline Saalberg GVAC 16,40 +0.0 m/s--- 666
    9 Kyara Tjin-A-Lim Leiden 17,00 +0.0 m/s--- 596
    10 Angelique Oyewole AV 1923 17,17 +0.0 m/s--- 577
    11 Justine Zwier AV 1923 17,66 +0.0 m/s--- 524
    12 Naseya Weinchard AV 1923 17,96 +0.0 m/s--- 493
    13 Rochan Comello AV 1923 18,18 +0.0 m/s--- 470
    14 Jessie Van Os AVGM 19,35 +0.0 m/s--- 358
    15 Lorraine Gonizzi Leiden 20,03 +0.0 m/s--- 300
    Racquelle Biezen AV 1923 DNS --- 0
    Nynke Jongejan Leiden DNF --- 0

    Uitslagen Meerkamp 200 meter Meisjes Junior B

    # Naam Res OBPPunten totaal
    1 Eveline Saalberg GVAC 26,20 -0.3 m/s26,25 780
    2 Isa Videler Spado 26,35 -0.3 m/s25,88 767
    3 Merel Wevers AV34 26,47 -0.3 m/s26,18 757
    4 Janke Strijp AV 1923 26,54 -0.3 m/s26,62 751
    5 Janneke Lemmerzaal Leiden 27,21 -0.9 m/s--- 694
    6 Iris de Ruiter AV 1923 27,43 -1.4 m/s27,29 676
    7 Tjeerdtje van Gastel Triathlon 27,60 -0.9 m/s--- 663
    8 Justine Zwier AV 1923 28,40 -1.4 m/s--- 600
    8 Kyara Tjin-A-Lim Leiden 28,40 -0.9 m/s--- 600
    10 Naseya Weinchard AV 1923 28,86 -0.9 m/s--- 565
    11 Racquelle Biezen AV 1923 29,68 -0.9 m/s--- 505
    12 Angelique Oyewole AV 1923 29,79 -1.4 m/s--- 497
    13 Rochan Comello AV 1923 30,41 -0.9 m/s--- 454
    14 Jessie Van Os AVGM 30,75 -1.4 m/s--- 431
    15 Lorraine Gonizzi Leiden 31,97 -1.4 m/s--- 353
    Emma Oosterwegel DVTR DNS 26,39 0
    Nynke Jongejan Leiden DNF --- 0

    Uitslagen Meerkamp Verspringen Meisjes Junior B

    # Naam Res OBPPunten totaal
    1 Iris de Ruiter AV 1923 5,12 -0.1 m/s5,30 592
    2 Isa Videler Spado 5,01 -0.5 m/s5,45 562
    3 Merel Wevers AV34 4,84 +0.8 m/s4,80 516
    4 Eveline Saalberg GVAC 4,81 +0.0 m/s4,69 508
    5 Justine Zwier AV 1923 4,79 +0.0 m/s4,60 503
    6 Tjeerdtje van Gastel Triathlon 4,76 -1.3 m/s4,97 495
    7 Janneke Lemmerzaal Leiden 4,70 +0.0 m/s--- 479
    8 Racquelle Biezen AV 1923 4,55 +0.0 m/s--- 441
    9 Janke Strijp AV 1923 4,54 +0.0 m/s4,75 438
    10 Naseya Weinchard AV 1923 4,46 +0.0 m/s--- 418
    11 Angelique Oyewole AV 1923 4,38 -0.2 m/s--- 398
    12 Kyara Tjin-A-Lim Leiden 4,20 +0.0 m/s4,47 355
    13 Nynke Jongejan Leiden 4,13 +0.0 m/s--- 338
    14 Jessie Van Os AVGM 3,96 -0.1 m/s--- 299
    15 Lorraine Gonizzi Leiden 3,59 +0.0 m/s--- 218
    Rochan Comello AV 1923 DNS --- 0
    Emma Oosterwegel DVTR DNS 5,60 0