Categorie 'Meisjes Junior C'

Categorie gegevens

Deelnemers: 68
Categorie afkorting: MJC
Berekeningswijze: Junioren C/D
Meerkamp:
Losse onderdelen:
  • 1 x 80 meter
  • 1 x 1000 meter
  • 1 x 80 meter horden (76cm)
  • 1 x 4 x 80m
  • 4 x Speerwerpen 500 gram
  • 4 x Discuswerpen 1 kilogram
  • 4 x Kogelstoten 3 kilogram
  • 1 x Hoogspringen
  • 4 x Verspringen
  • Tijdschema 'Meisjes Junior C'

    Print Tijdschema

    Aanvang Onderdeel
    n/a Discus Loopt uit
    n/a Kogel Loopt uit
    n/a Speer Loopt uit
    n/a 80mH Loopt uit
    n/a Hoog Loopt uit
    n/a Ver Loopt uit
    n/a 1000m Loopt uit
    n/a 80m Loopt uit


    Tijdschema

    1:00u1:00u
    Meisjes Junior C

    Atleten 'Meisjes Junior C'

    Snr Naam Onderdelen Startgroep Team 80m1000m80mH4x80mSpeerDiscusKogelHoogVerTeam punten
    59 Amber Aarssen AV Fortuna 80m
    1000m
    80mH
    80 meter - Meisjes C1000 meter...Meisjes C80 meter H...Meisjes C AV Fortuna MC ------ 511
    60 Brenda Banja AV Fortuna Kogel
    Ver
    Kogelstote...Meisjes CVerspringe...Meisjes C AV Fortuna MC ------- 0
    61 Alexandra Govaart AV Fortuna Speer
    Discus
    Speerwerpe...Meisjes CDiscuswerp...Meisjes C AV Fortuna MC ------- 0
    62 Misha Hollaar AV Fortuna Speer
    Discus
    Kogel
    Speerwerpe...Meisjes CDiscuswerp...Meisjes CKogelstote...Meisjes C AV Fortuna MC ------ 1336
    63 Isa Sporken AV Fortuna Hoog
    Hoogspring...Meisjes C AV Fortuna MC -------- 462
    64 Anisha van Loon AV Fortuna 80m
    80 meter - Meisjes C AV Fortuna MC -------- 381
    65 Lara van Rooijen AV Fortuna 80mH
    Hoog
    Ver
    80 meter H...Meisjes CHoogspring...Meisjes CVerspringe...Meisjes C AV Fortuna MC ------ 943
    66 Janna van ...venbergen AV Fortuna 80m
    1000m
    80mH
    80 meter - Meisjes C1000 meter...Meisjes C80 meter H...Meisjes C AV Fortuna MC ------ 825
    67 Joyce Verheezen AV Fortuna 1000m
    1000 meter...Meisjes C AV Fortuna MC -------- 398
    68 Silke Brakkee PAC 80m
    1000m
    80 meter - Meisjes C1000 meter...Meisjes C PAC MC Team 1 ------- 668
    69 Inas Chahid PAC Discus
    Kogel
    Hoog
    Discuswerp...Meisjes CKogelstote...Meisjes CHoogspring...Meisjes C PAC MC Team 1 ------ 0
    70 Nicole Etman PAC 80mH
    Hoog
    80 meter H...Meisjes CHoogspring...Meisjes C PAC MC Team 1 ------- 1321
    71 Marije Hijman PAC 1000m
    1000 meter...Meisjes C PAC MC Team 1 -------- 730
    72 Bridget Janssen PAC Speer
    Discus
    Kogel
    Speerwerpe...Meisjes CDiscuswerp...Meisjes CKogelstote...Meisjes C PAC MC Team 1 ------ 1012
    73 Fenna Klapwijk PAC 80m
    80 meter - Meisjes C PAC MC Team 1 -------- 703
    74 Gabrielle Opmeer PAC 80mH
    Ver
    80 meter H...Meisjes CVerspringe...Meisjes C PAC MC Team 1 ------- 1103
    76 Lucie Tiemeier PAC 80m
    Ver
    80 meter - Meisjes CVerspringe...Meisjes C PAC MC Team 1 ------- 719
    77 Camille van de Brug PAC 80mH
    Speer
    80 meter H...Meisjes CSpeerwerpe...Meisjes C PAC MC Team 1 ------- 631
    78 Alicia van Welie PAC 1000m
    1000 meter...Meisjes C PAC MC Team 1 -------- 0
    79 Estrella Both Spark 1000m
    Ver
    1000 meter...Meisjes CVerspringe...Meisjes C Spark MC ------- 878
    80 Manon Kraan Spark Discus
    Kogel
    Hoog
    Discuswerp...Meisjes CKogelstote...Meisjes CHoogspring...Meisjes C Spark MC ------ 926
    81 Elise Mom Spark 80m
    1000m
    80 meter - Meisjes C1000 meter...Meisjes C Spark MC ------- 802
    82 Jessica van Genderen Spark 80mH
    Speer
    80 meter H...Meisjes CSpeerwerpe...Meisjes C Spark MC ------- 622
    83 Julia van Kints Spark 80m
    80 meter - Meisjes C Spark MC -------- 0
    84 Jitske Weersma Spark Speer
    Discus
    Speerwerpe...Meisjes CDiscuswerp...Meisjes C Spark MC ------- 328
    169 Rima Bouazzaoui Rotterdam Speer
    Discus
    Speerwerpe...Meisjes CDiscuswerp...Meisjes C Rotterdam ...letiek MC ------- 0
    170 Nova Brouns Rotterdam Hoog
    Hoogspring...Meisjes C Rotterdam ...letiek MC -------- 0
    171 Kahlan Geluk Rotterdam Discus
    Kogel
    Ver
    Discuswerp...Meisjes CKogelstote...Meisjes CVerspringe...Meisjes C Rotterdam ...letiek MC ------ 1464
    172 Mere Gringhuis Rotterdam 1000m
    Kogel
    1000 meter...Meisjes CKogelstote...Meisjes C Rotterdam ...letiek MC ------- 0
    173 Terra Jonathans Rotterdam 1000m
    1000 meter...Meisjes C Rotterdam ...letiek MC -------- 396
    174 Manon Kool Rotterdam 80mH
    Ver
    80 meter H...Meisjes CVerspringe...Meisjes C Rotterdam ...letiek MC ------- 340
    175 Vina Kruithof Rotterdam 1000m
    1000 meter...Meisjes C Rotterdam ...letiek MC -------- 481
    176 Dominique Plaisier Rotterdam 80m
    Speer
    Hoog
    80 meter - Meisjes CSpeerwerpe...Meisjes CHoogspring...Meisjes C Rotterdam ...letiek MC ------ 1674
    177 Jaleesa Seedorf Rotterdam 80m
    80mH
    80 meter - Meisjes C80 meter H...Meisjes C Rotterdam ...letiek MC ------- 988
    212 Naomi de Rooij CAV Energie 80m
    Ver
    80 meter - Meisjes CVerspringe...Meisjes C CAV Energie MC ------- 921
    213 Corinda den Hartog CAV Energie Speer
    Discus
    Kogel
    Speerwerpe...Meisjes CDiscuswerp...Meisjes CKogelstote...Meisjes C CAV Energie MC ------ 522
    214 Ilvia Hederik CAV Energie 80m
    1000m
    80 meter - Meisjes C1000 meter...Meisjes C CAV Energie MC ------- 847
    215 Maxime Jansen CAV Energie 1000m
    80mH
    1000 meter...Meisjes C80 meter H...Meisjes C CAV Energie MC ------- 668
    216 Famke Kooreman CAV Energie Hoog
    Hoogspring...Meisjes C CAV Energie MC -------- 426
    217 Bowie Merien CAV Energie Speer
    Speerwerpe...Meisjes C CAV Energie MC -------- 381
    218 Zoe Sedney CAV Energie 80mH
    80 meter H...Meisjes C CAV Energie MC -------- 527
    219 Romy Seher CAV Energie 80mH
    Hoog
    80 meter H...Meisjes CHoogspring...Meisjes C CAV Energie MC ------- 0
    220 Romy Singewald CAV Energie 80m
    Ver
    80 meter - Meisjes CVerspringe...Meisjes C CAV Energie MC ------- 0
    234 Winny Been Voorne Speer
    Discus
    Kogel
    Speerwerpe...Meisjes CDiscuswerp...Meisjes CKogelstote...Meisjes C Voorne Atletiek MC ------ 156
    235 Christy Govaerts Voorne Hoog
    Ver
    Hoogspring...Meisjes CVerspringe...Meisjes C Voorne Atletiek MC ------- 541
    237 Suzanne Meurs Voorne 80m
    80mH
    80 meter - Meisjes C80 meter H...Meisjes C Voorne Atletiek MC ------- 667
    238 Elsa Moene Voorne Discus
    Kogel
    Discuswerp...Meisjes CKogelstote...Meisjes C Voorne Atletiek MC ------- 596
    240 Kirsten van Santen Voorne 1000m
    Ver
    1000 meter...Meisjes CVerspringe...Meisjes C Voorne Atletiek MC ------- 717
    303 Janaisa Baah PAC 80m
    80mH
    80 meter - Meisjes C80 meter H...Meisjes C PAC MC Team 2 ------- 1050
    304 Jemima de Jonge PAC 80mH
    Speer
    Hoog
    80 meter H...Meisjes CSpeerwerpe...Meisjes CHoogspring...Meisjes C PAC MC Team 2 ------ 541
    305 Hannah den Engelse PAC 1000m
    Speer
    1000 meter...Meisjes CSpeerwerpe...Meisjes C PAC MC Team 2 ------- 732
    306 Nina op het Veld PAC Kogel
    Hoog
    Kogelstote...Meisjes CHoogspring...Meisjes C PAC MC Team 2 ------- 0
    307 Sanne van Beek PAC 1000m
    80mH
    Discus
    1000 meter...Meisjes C80 meter H...Meisjes CDiscuswerp...Meisjes C PAC MC Team 2 ------ 831
    308 Feyi van den Elshout PAC Discus
    Kogel
    Discuswerp...Meisjes CKogelstote...Meisjes C PAC MC Team 2 ------- 772
    310 Jill van Tricht PAC 80m
    80 meter - Meisjes C PAC MC Team 2 -------- 0
    311 Maria Volk PAC 80m
    Ver
    80 meter - Meisjes CVerspringe...Meisjes C PAC MC Team 2 ------- 977
    312 Anne-Roos Bergwerff PAC 80m
    80 meter - Meisjes C PAC MC Team 3 -------- 0
    313 Simone Birkenhager PAC Speer
    Kogel
    Speerwerpe...Meisjes CKogelstote...Meisjes C PAC MC Team 3 ------- 0
    314 Isabel de Groot PAC 80m
    1000m
    80 meter - Meisjes C1000 meter...Meisjes C PAC MC Team 3 ------- 610
    315 Cathalin Hamelink PAC Hoog
    Ver
    Hoogspring...Meisjes CVerspringe...Meisjes C PAC MC Team 3 ------- 0
    316 Daantje Hoogenboom PAC Kogel
    Kogelstote...Meisjes C PAC MC Team 3 -------- 334
    317 Sophie Hunter PAC 80mH
    Discus
    80 meter H...Meisjes CDiscuswerp...Meisjes C PAC MC Team 3 ------- 0
    318 Isis Huppertz PAC Speer
    Speerwerpe...Meisjes C PAC MC Team 3 -------- 170
    319 Annemarie Malais PAC 80m
    Ver
    80 meter - Meisjes CVerspringe...Meisjes C PAC MC Team 3 ------- 889
    320 Nora-Luca Soree PAC Hoog
    Hoogspring...Meisjes C PAC MC Team 3 -------- 316
    321 Maheleet Westenberg PAC 1000m
    1000 meter...Meisjes C PAC MC Team 3 -------- 194
    322 Fadila Wijsman PAC 1000m
    80mH
    Discus
    1000 meter...Meisjes C80 meter H...Meisjes CDiscuswerp...Meisjes C PAC MC Team 3 ------ 248
    340 Melissa van Noort PAC 80mH
    80 meter H...Meisjes C PAC MC Team 3 -------- 207

    Verenigingen 'Meisjes Junior C'

    VerenigingAfkortingAantal Deelnemers
    AV Fortuna FRTN 9
    CAV Energie ENRG 9
    PAC PAC 30
    Rotterdam Atletiek RDAM 9
    Spark SPRK 6
    Voorne Atletiek VRNE 5
    Competitiestand Meisjes Junioren C
    # Team Leden Punten
    1 PAC MC Team 1 PAC - MJC 10 7680
    2 Rotterdam Atletiek MC Rotterdam Atletiek - MJC 9 5886
    3 AV Fortuna MC AV Fortuna - MJC 9 5312
    4 CAV Energie MC CAV Energie - MJC 9 4904
    5 PAC MC Team 2 PAC - MJC 8 4903
    6 Spark MC Spark - MJC 6 4039
    7 PAC MC Team 3 PAC - MJC 12 3497
    8 Voorne Atletiek MC Voorne Atletiek - MJC 5 3167
    9 Rotterdam Atletiek MC Team 2 Rotterdam Atletiek - MJC 0 0

    Uitslagen 80 meter Meisjes Junior C

    # Naam Team Res OBPTeam punten
    1 Lucie Tiemeier PAC PAC MC Team 1 10,42 -0.9 m/s--- 719
    2 Fenna Klapwijk PAC PAC MC Team 1 10,51 -0.9 m/s--- 703
    3 Jaleesa Seedorf Rotterdam Rotterdam ...letiek MC 10,90 -0.9 m/s--- 635
    4 Dominique Plaisier Rotterdam Rotterdam ...letiek MC 11,40 -0.9 m/s--- 555
    5 Janaisa Baah PAC PAC MC Team 2 11,52 -0.9 m/s--- 537
    6 Maria Volk PAC PAC MC Team 2 11,61 -2.4 m/s--- 523
    7 Janna van ...venbergen AV Fortuna AV Fortuna MC 11,71 -4.9 m/s--- 509
    8 Annemarie Malais PAC PAC MC Team 3 11,75 -2.4 m/s--- 503
    9 Silke Brakkee PAC PAC MC Team 1 11,78 -2.4 m/s--- 0
    10 Naomi de Rooij CAV Energie CAV Energie MC 11,95 -4.9 m/s--- 475
    11 Suzanne Meurs Voorne Voorne Atletiek MC 12,20 -1.4 m/s--- 440
    12 Elise Mom Spark Spark MC 12,45 -1.4 m/s--- 408
    13 Ilvia Hederik CAV Energie CAV Energie MC 12,56 -1.4 m/s--- 394
    14 Anisha van Loon AV Fortuna AV Fortuna MC 12,66 -4.9 m/s--- 381
    15 Isabel de Groot PAC PAC MC Team 3 12,76 -2.4 m/s--- 369
    16 Amber Aarssen AV Fortuna AV Fortuna MC 12,80 -1.4 m/s--- 0
    17 Romy Singewald CAV Energie CAV Energie MC 12,87 -2.4 m/s--- 0
    18 Anne-Roos Bergwerff PAC PAC MC Team 3 13,14 -4.9 m/s--- 0
    Jill van Tricht PAC PAC MC Team 2 DNS --- 0
    Julia van Kints Spark Spark MC DNS --- 0

    Uitslagen 1000 meter Meisjes Junior C

    # Naam Team ResOBPTeam punten
    1 Marije Hijman PAC PAC MC Team 1 2:56,44 --- 730
    2 Silke Brakkee PAC PAC MC Team 1 3:03,79 --- 668
    3 Amber Aarssen AV Fortuna AV Fortuna MC 3:25,17 --- 511
    4 Vina Kruithof Rotterdam Rotterdam ...letiek MC 3:29,83 --- 481
    5 Ilvia Hederik CAV Energie CAV Energie MC 3:34,40 --- 453
    6 Sanne van Beek PAC PAC MC Team 2 3:36,56 --- 440
    7 Estrella Both Spark Spark MC 3:38,26 --- 430
    8 Alicia van Welie PAC PAC MC Team 1 3:41,65 --- 0
    9 Joyce Verheezen AV Fortuna AV Fortuna MC 3:43,80 --- 398
    10 Hannah den Engelse PAC PAC MC Team 2 3:44,04 --- 397
    11 Terra Jonathans Rotterdam Rotterdam ...letiek MC 3:44,30 --- 396
    12 Elise Mom Spark Spark MC 3:44,52 --- 394
    13 Mere Gringhuis Rotterdam Rotterdam ...letiek MC 3:47,76 --- 0
    14 Kirsten van Santen Voorne Voorne Atletiek MC 3:48,55 --- 373
    15 Maxime Jansen CAV Energie CAV Energie MC 3:48,94 --- 371
    16 Janna van ...venbergen AV Fortuna AV Fortuna MC 4:14,94 --- 0
    17 Isabel de Groot PAC PAC MC Team 3 4:16,42 --- 241
    18 Maheleet Westenberg PAC PAC MC Team 3 4:27,99 --- 194
    Fadila Wijsman PAC PAC MC Team 3 DNS --- 0

    Uitslagen 80 meter horden (76cm) Meisjes Junior C

    # Naam Team Res OBPTeam punten
    1 Nicole Etman PAC PAC MC Team 1 12,71 -2.6 m/s--- 619
    2 Gabrielle Opmeer PAC PAC MC Team 1 13,27 -2.6 m/s--- 559
    3 Zoe Sedney CAV Energie CAV Energie MC 13,59 -0.9 m/s--- 527
    4 Janaisa Baah PAC PAC MC Team 2 13,73 -2.6 m/s--- 513
    5 Camille van de Brug PAC PAC MC Team 1 14,48 -2.4 m/s--- 0
    6 Lara van Rooijen AV Fortuna AV Fortuna MC 14,70 -0.9 m/s--- 426
    7 Sanne van Beek PAC PAC MC Team 2 15,13 -2.4 m/s--- 391
    8 Jaleesa Seedorf Rotterdam Rotterdam ...letiek MC 15,63 -2.6 m/s--- 353
    9 Manon Kool Rotterdam Rotterdam ...letiek MC 15,81 -2.6 m/s--- 340
    10 Jemima de Jonge PAC PAC MC Team 2 15,95 -2.4 m/s--- 0
    11 Janna van ...venbergen AV Fortuna AV Fortuna MC 16,14 -3.0 m/s--- 316
    12 Maxime Jansen CAV Energie CAV Energie MC 16,42 -0.9 m/s--- 297
    13 Amber Aarssen AV Fortuna AV Fortuna MC 16,57 -3.0 m/s--- 0
    14 Suzanne Meurs Voorne Voorne Atletiek MC 17,54 -3.0 m/s--- 227
    15 Jessica van Genderen Spark Spark MC 17,87 +0.0 m/s--- 208
    16 Melissa van Noort PAC PAC MC Team 3 17,88 -3.0 m/s--- 207
    17 Romy Seher CAV Energie CAV Energie MC 18,04 -0.9 m/s--- 0
    Fadila Wijsman PAC PAC MC Team 3 DNF --- 0
    Sophie Hunter PAC PAC MC Team 3 DNF --- 0

    Uitslagen Speerwerpen 500 gram Meisjes Junior C

    # Naam Team ResOBPTeam punten
    1 Camille van de Brug PAC PAC MC Team 1 39,34 --- 631
    2 Bridget Janssen PAC PAC MC Team 1 35,96 --- 0
    3 Dominique Plaisier Rotterdam Rotterdam ...letiek MC 30,02 --- 496
    4 Misha Hollaar AV Fortuna AV Fortuna MC 26,06 --- 432
    5 Jessica van Genderen Spark Spark MC 25,03 --- 414
    6 Bowie Merien CAV Energie CAV Energie MC 23,12 --- 381
    7 Jitske Weersma Spark Spark MC 21,29 --- 0
    8 Rima Bouazzaoui Rotterdam Rotterdam ...letiek MC 21,20 --- 0
    9 Hannah den Engelse PAC PAC MC Team 2 20,57 --- 335
    10 Jemima de Jonge PAC PAC MC Team 2 20,10 --- 0
    11 Corinda den Hartog CAV Energie CAV Energie MC 15,49 --- 0
    12 Isis Huppertz PAC PAC MC Team 3 12,74 --- 170
    13 Winny Been Voorne Voorne Atletiek MC 12,14 --- 156
    14 Alexandra Govaart AV Fortuna AV Fortuna MC 11,07 --- 0
    15 Simone Birkenhager PAC PAC MC Team 3 9,67 --- 0

    Uitslagen Discuswerpen 1 kilogram Meisjes Junior C

    # Naam Team ResOBPTeam punten
    1 Kahlan Geluk Rotterdam Rotterdam ...letiek MC 26,72 --- 423
    2 Bridget Janssen PAC PAC MC Team 1 24,62 --- 389
    3 Misha Hollaar AV Fortuna AV Fortuna MC 24,23 --- 382
    4 Jitske Weersma Spark Spark MC 21,16 --- 328
    5 Inas Chahid PAC PAC MC Team 1 20,47 --- 0
    6 Feyi van den Elshout PAC PAC MC Team 2 18,87 --- 286
    7 Manon Kraan Spark Spark MC 17,24 --- 0
    8 Elsa Moene Voorne Voorne Atletiek MC 17,13 --- 251
    9 Fadila Wijsman PAC PAC MC Team 3 16,95 --- 248
    10 Alexandra Govaart AV Fortuna AV Fortuna MC 15,99 --- 0
    11 Sanne van Beek PAC PAC MC Team 2 15,38 --- 0
    12 Corinda den Hartog CAV Energie CAV Energie MC 13,70 --- 178
    13 Winny Been Voorne Voorne Atletiek MC 12,90 --- 0
    14 Rima Bouazzaoui Rotterdam Rotterdam ...letiek MC 12,88 --- 0
    15 Sophie Hunter PAC PAC MC Team 3 10,03 --- 0

    Uitslagen Verspringen Meisjes Junior C

    # Naam Team Res OBPTeam punten
    1 Gabrielle Opmeer PAC PAC MC Team 1 4,62 +0.0 m/s--- 544
    2 Kahlan Geluk Rotterdam Rotterdam ...letiek MC 4,57 +0.0 m/s--- 533
    3 Lara van Rooijen AV Fortuna AV Fortuna MC 4,49 +0.0 m/s--- 517
    4 Lucie Tiemeier PAC PAC MC Team 1 4,25 +0.0 m/s--- 0
    5 Manon Kool Rotterdam Rotterdam ...letiek MC 4,19 +0.0 m/s--- 0
    6 Maria Volk PAC PAC MC Team 2 4,18 +0.0 m/s--- 454
    7 Brenda Banja AV Fortuna AV Fortuna MC 4,16 +0.0 m/s--- 0
    8 Estrella Both Spark Spark MC 4,15 +0.0 m/s--- 448
    9 Naomi de Rooij CAV Energie CAV Energie MC 4,14 +0.0 m/s--- 446
    10 Annemarie Malais PAC PAC MC Team 3 3,84 +0.0 m/s--- 386
    11 Kirsten van Santen Voorne Voorne Atletiek MC 3,63 +0.0 m/s--- 344
    12 Christy Govaerts Voorne Voorne Atletiek MC 3,63 +0.0 m/s--- 0
    13 Romy Singewald CAV Energie CAV Energie MC 3,41 +0.0 m/s--- 0
    Cathalin Hamelink PAC PAC MC Team 3 DNS --- 0