Categorie 'Jongens Junior C'

Categorie gegevens

Deelnemers: 86
Categorie afkorting: JJC
Berekeningswijze: Junioren C/D
Meerkamp:
Losse onderdelen:
  • 1 x 100 meter
  • 1 x 800 meter
  • 1 x 100 meter horden (84cm)
  • 1 x 4 x 100m
  • 4 x Speerwerpen 600 gram
  • 4 x Discuswerpen 1 kilogram
  • 4 x Kogelstoten 4 kilogram
  • 1 x Hoogspringen
  • 4 x Verspringen
  • Tijdschema 'Jongens Junior C'

    Print Tijdschema

    Aanvang Onderdeel
    n/a 800m Loopt uit
    n/a 100mH Loopt uit
    n/a Speer Loopt uit
    n/a Kogel Loopt uit
    n/a Hoog Loopt uit
    n/a Discus Loopt uit
    n/a Ver Loopt uit
    n/a 100m Loopt uit


    Tijdschema

    1:00u1:00u
    Jongens Junior C

    Atleten 'Jongens Junior C'

    Snr Naam Onderdelen Startgroep Team 100m800m100mH4x100mSpeerDiscusKogelHoogVerTeam punten
    52 Thomas Bakkers AV Fortuna 100mH
    Speer
    100 meter ...Jongens CSpeerwerpe...Jongens C AV Fortuna JC Team 3 ------- 0
    53 Pepijn Geurts AV Fortuna 100m
    100mH
    Speer
    100 meter ...Jongens C100 meter ...Jongens CSpeerwerpe...Jongens C AV Fortuna JC Team 3 ------ 479
    54 Jesse Groenenboom AV Fortuna 100m
    800m
    100 meter ...Jongens C800 meter ...Jongens C AV Fortuna JC Team 3 ------- 1060
    55 Thijs Middendorp AV Fortuna 800m
    Kogel
    800 meter ...Jongens CKogelstote...Jongens C AV Fortuna JC Team 3 ------- 355
    56 Metehan Simsek AV Fortuna 100m
    800m
    Discus
    100 meter ...Jongens C800 meter ...Jongens CDiscuswerp...Jongens C AV Fortuna JC Team 3 ------ 1368
    57 Jeroen Spanjersberg AV Fortuna 100mH
    Ver
    100 meter ...Jongens CVerspringe...Jongens C AV Fortuna JC Team 3 ------- 280
    58 Nigel Zhang AV Fortuna Kogel
    Hoog
    Ver
    Kogelstote...Jongens CHoogspring...Jongens CVerspringe...Jongens C AV Fortuna JC Team 3 ------ 436
    130 Pim van Dorst AV Fortuna 100mH
    100 meter ...Jongens C AV Fortuna JC Team 1 -------- 0
    131 Luuk Jochems AV Fortuna 800m
    100mH
    800 meter ...Jongens C100 meter ...Jongens C AV Fortuna JC Team 1 ------- 450
    132 Sep Louter AV Fortuna Discus
    Hoog
    Ver
    Discuswerp...Jongens CHoogspring...Jongens CVerspringe...Jongens C AV Fortuna JC Team 1 ------ 702
    133 Darren Mikoen AV Fortuna 100m
    100 meter ...Jongens C AV Fortuna JC Team 1 -------- 561
    134 Devi Robbemond AV Fortuna 100mH
    Speer
    Kogel
    100 meter ...Jongens CSpeerwerpe...Jongens CKogelstote...Jongens C AV Fortuna JC Team 1 ------ 1420
    135 Oguzan Simsek AV Fortuna 100m
    800m
    100 meter ...Jongens C800 meter ...Jongens C AV Fortuna JC Team 1 ------- 1262
    136 Maas Uilenhoed AV Fortuna 800m
    Speer
    800 meter ...Jongens CSpeerwerpe...Jongens C AV Fortuna JC Team 1 ------- 585
    137 Tijn van Dingen AV Fortuna 100m
    Hoog
    Ver
    100 meter ...Jongens CHoogspring...Jongens CVerspringe...Jongens C AV Fortuna JC Team 1 ------ 554
    138 Levi Verver AV Fortuna Discus
    Kogel
    Discuswerp...Jongens CKogelstote...Jongens C AV Fortuna JC Team 1 ------- 428
    139 Shaquille ...manuelson PAC 100m
    Discus
    Kogel
    100 meter ...Jongens CDiscuswerp...Jongens CKogelstote...Jongens C PAC JC Team 1 ------ 2419
    140 Valbor-Jaro Gorré PAC 100m
    100mH
    100 meter ...Jongens C100 meter ...Jongens C PAC JC Team 1 ------- 676
    141 Daan Hoomoedt PAC Kogel
    Hoog
    Kogelstote...Jongens CHoogspring...Jongens C PAC JC Team 1 ------- 817
    142 Saso Jongen PAC 800m
    800 meter ...Jongens C PAC JC Team 1 -------- 0
    143 Josha Kasmir PAC Discus
    Discuswerp...Jongens C PAC JC Team 1 -------- 0
    144 Milan le Bruin PAC 100m
    100mH
    100 meter ...Jongens C100 meter ...Jongens C PAC JC Team 1 ------- 764
    145 Max Polak PAC 800m
    800 meter ...Jongens C PAC JC Team 1 -------- 790
    146 Daan Spiljard PAC 100mH
    Speer
    Hoog
    100 meter ...Jongens CSpeerwerpe...Jongens CHoogspring...Jongens C PAC JC Team 1 ------ 755
    147 Erik Stok PAC 800m
    Ver
    800 meter ...Jongens CVerspringe...Jongens C PAC JC Team 1 ------- 639
    148 Finnian va...teenhoven PAC Speer
    Ver
    Speerwerpe...Jongens CVerspringe...Jongens C PAC JC Team 1 ------- 1470
    149 Sem Berger CAV Energie 100m
    100mH
    100 meter ...Jongens C100 meter ...Jongens C CAV Energie JC ------- 504
    150 Haico Boer CAV Energie 800m
    800 meter ...Jongens C CAV Energie JC -------- 528
    151 Lars Boertien CAV Energie Speer
    Discus
    Kogel
    Speerwerpe...Jongens CDiscuswerp...Jongens CKogelstote...Jongens C CAV Energie JC ------ 1576
    152 Jelle de Vries CAV Energie Hoog
    Ver
    Hoogspring...Jongens CVerspringe...Jongens C CAV Energie JC ------- 1340
    153 Joris de Waart CAV Energie 100m
    Speer
    Discus
    100 meter ...Jongens CSpeerwerpe...Jongens CDiscuswerp...Jongens C CAV Energie JC ------ 736
    154 Isenia Dushently CAV Energie 100m
    100mH
    100 meter ...Jongens C100 meter ...Jongens C CAV Energie JC ------- 1235
    155 Jesper Fortuin CAV Energie 800m
    800 meter ...Jongens C CAV Energie JC -------- 483
    156 Martijn Stok CAV Energie Hoog
    Ver
    Hoogspring...Jongens CVerspringe...Jongens C CAV Energie JC ------- 0
    157 Ishan Baidjoe PAC 100m
    100 meter ...Jongens C PAC JC Team 3 -------- 564
    158 Kai Cornelisse PAC 100m
    800m
    100 meter ...Jongens C800 meter ...Jongens C PAC JC Team 3 ------- 0
    159 Pepijn de Vos PAC Kogel
    Kogelstote...Jongens C PAC JC Team 3 -------- 0
    160 Wessel den Engelse PAC 100mH
    Hoog
    100 meter ...Jongens CHoogspring...Jongens C PAC JC Team 3 ------- 403
    161 Douwe Faasen PAC 800m
    800 meter ...Jongens C PAC JC Team 3 -------- 606
    162 Tim Graafland PAC Speer
    Discus
    Speerwerpe...Jongens CDiscuswerp...Jongens C PAC JC Team 3 ------- 615
    163 Martijn Hofwegen PAC 100mH
    Ver
    100 meter ...Jongens CVerspringe...Jongens C PAC JC Team 3 ------- 272
    164 Bruno Oele PAC Hoog
    Hoogspring...Jongens C PAC JC Team 3 -------- 582
    165 Kai Posthoorn PAC 100m
    Ver
    100 meter ...Jongens CVerspringe...Jongens C PAC JC Team 3 ------- 1138
    166 Toby Prohn PAC Discus
    Kogel
    Discuswerp...Jongens CKogelstote...Jongens C PAC JC Team 3 ------- 409
    167 Twan Vermeer PAC 800m
    800 meter ...Jongens C PAC JC Team 3 -------- 560
    168 Max Verspeek PAC Speer
    Speerwerpe...Jongens C PAC JC Team 3 -------- 0
    194 Pol Bardet Rotterdam 800m
    800 meter ...Jongens C Rotterdam ...JC Team 1 -------- 555
    195 Noah Chokri Rotterdam 100m
    100mH
    100 meter ...Jongens C100 meter ...Jongens C Rotterdam ...JC Team 1 ------- 1270
    196 Janeiro Day Rotterdam 100m
    100mH
    100 meter ...Jongens C100 meter ...Jongens C Rotterdam ...JC Team 1 ------- 0
    197 Yanick Geluk Rotterdam Speer
    Discus
    Kogel
    Speerwerpe...Jongens CDiscuswerp...Jongens CKogelstote...Jongens C Rotterdam ...JC Team 1 ------ 436
    198 Sharif Omoyele Rotterdam 100m
    100mH
    Hoog
    100 meter ...Jongens C100 meter ...Jongens CHoogspring...Jongens C Rotterdam ...JC Team 1 ------ 1906
    199 Jamil Samson Rotterdam Ver
    Verspringe...Jongens C Rotterdam ...JC Team 1 -------- 531
    200 Raphael van de Linde Rotterdam 800m
    Speer
    800 meter ...Jongens CSpeerwerpe...Jongens C Rotterdam ...JC Team 1 ------- 0
    201 Tomas van ...jngaarden Rotterdam 800m
    Ver
    800 meter ...Jongens CVerspringe...Jongens C Rotterdam ...JC Team 1 ------- 625
    202 Jesper Vrijenhoek Rotterdam Discus
    Kogel
    Discuswerp...Jongens CKogelstote...Jongens C Rotterdam ...JC Team 1 ------- 1092
    203 Lars Adriaanse Voorne 100m
    100mH
    Hoog
    100 meter ...Jongens C100 meter ...Jongens CHoogspring...Jongens C Voorne Atletiek JC ------ 1953
    204 Roderik Cobben Voorne 100mH
    Speer
    Ver
    100 meter ...Jongens CSpeerwerpe...Jongens CVerspringe...Jongens C Voorne Atletiek JC ------ 1680
    205 Luc Giele Voorne 800m
    Hoog
    800 meter ...Jongens CHoogspring...Jongens C Voorne Atletiek JC ------- 621
    206 Jelle Goslinga Voorne 800m
    100mH
    800 meter ...Jongens C100 meter ...Jongens C Voorne Atletiek JC ------- 0
    207 Olivier Grauss Voorne Ver
    Verspringe...Jongens C Voorne Atletiek JC -------- 0
    208 Pim Groen Voorne Discus
    Kogel
    Discuswerp...Jongens CKogelstote...Jongens C Voorne Atletiek JC ------- 1105
    209 Tom Pieters Voorne 100m
    Kogel
    100 meter ...Jongens CKogelstote...Jongens C Voorne Atletiek JC ------- 0
    210 Xander Stip Voorne Speer
    Discus
    Speerwerpe...Jongens CDiscuswerp...Jongens C Voorne Atletiek JC ------- 0
    211 Marnix van Meggelen Voorne 100m
    800m
    100 meter ...Jongens C800 meter ...Jongens C Voorne Atletiek JC ------- 1146
    221 Martijn Borgmeijer AV Fortuna 100m
    Kogel
    100 meter ...Jongens CKogelstote...Jongens C AV Fortuna JC Team 2 ------- 0
    222 Thomas Bruijs AV Fortuna 100m
    Speer
    100 meter ...Jongens CSpeerwerpe...Jongens C AV Fortuna JC Team 2 ------- 741
    223 Kay Djoehari AV Fortuna 100mH
    Speer
    Hoog
    100 meter ...Jongens CSpeerwerpe...Jongens CHoogspring...Jongens C AV Fortuna JC Team 2 ------ 417
    224 Chandler ter Wal AV Fortuna 800m
    Kogel
    Hoog
    800 meter ...Jongens CKogelstote...Jongens CHoogspring...Jongens C AV Fortuna JC Team 2 ------ 1233
    225 Arjan van der Hoff AV Fortuna 100m
    100mH
    100 meter ...Jongens C100 meter ...Jongens C AV Fortuna JC Team 2 ------- 540
    226 Bram van Dorst AV Fortuna 100mH
    Ver
    100 meter ...Jongens CVerspringe...Jongens C AV Fortuna JC Team 2 ------- 916
    227 Quirijn van Gulik AV Fortuna 800m
    Discus
    Ver
    800 meter ...Jongens CDiscuswerp...Jongens CVerspringe...Jongens C AV Fortuna JC Team 2 ------ 658
    282 Monichavoan Choun PAC 100m
    Ver
    100 meter ...Jongens CVerspringe...Jongens C PAC JC Team 2 ------- 1257
    283 Thijs de Wit PAC 100m
    Discus
    100 meter ...Jongens CDiscuswerp...Jongens C PAC JC Team 2 ------- 0
    284 Tygo Dobber PAC 800m
    800 meter ...Jongens C PAC JC Team 2 -------- 609
    285 Cameron Grauwmeijer PAC 100m
    100 meter ...Jongens C PAC JC Team 2 -------- 603
    286 Najib Hassan Ali PAC 800m
    Ver
    800 meter ...Jongens CVerspringe...Jongens C PAC JC Team 2 ------- 784
    287 Giovanni Homan PAC 100mH
    Kogel
    100 meter ...Jongens CKogelstote...Jongens C PAC JC Team 2 ------- 458
    288 Jeroen Poiesz PAC 100mH
    Discus
    Hoog
    100 meter ...Jongens CDiscuswerp...Jongens CHoogspring...Jongens C PAC JC Team 2 ------ 1658
    289 Evert Rosbergen PAC 800m
    100mH
    800 meter ...Jongens C100 meter ...Jongens C PAC JC Team 2 ------- 0
    290 Florian va...der Hoeff PAC Speer
    Hoog
    Speerwerpe...Jongens CHoogspring...Jongens C PAC JC Team 2 ------- 462
    291 Aaron van Kooij PAC Speer
    Kogel
    Speerwerpe...Jongens CKogelstote...Jongens C PAC JC Team 2 ------- 546
    292 Robin Bolhuis Rotterdam 100mH
    Discus
    100 meter ...Jongens CDiscuswerp...Jongens C Rotterdam ...JC Team 2 ------- 0
    293 Raaf Konijnendijk Rotterdam 100mH
    Kogel
    Hoog
    100 meter ...Jongens CKogelstote...Jongens CHoogspring...Jongens C Rotterdam ...JC Team 2 ------ 1148
    294 Daan Omvlee Rotterdam 100m
    800m
    100 meter ...Jongens C800 meter ...Jongens C Rotterdam ...JC Team 2 ------- 854
    295 Patrice Sarucco Rotterdam 100m
    Ver
    100 meter ...Jongens CVerspringe...Jongens C Rotterdam ...JC Team 2 ------- 1124
    296 Jan van Loenhout Rotterdam 800m
    Speer
    800 meter ...Jongens CSpeerwerpe...Jongens C Rotterdam ...JC Team 2 ------- 663

    Verenigingen 'Jongens Junior C'

    VerenigingAfkortingAantal Deelnemers
    AV Fortuna FRTN 23
    CAV Energie ENRG 8
    PAC PAC 32
    Rotterdam Atletiek RDAM 14
    Voorne Atletiek VRNE 9
    Competitiestand Jongens Junioren C
    # Team Leden Punten
    1 PAC JC Team 1 PAC - JJC 10 9181
    2 PAC JC Team 2 PAC - JJC 10 7096
    3 Voorne Atletiek JC Voorne Atletiek - JJC 9 7071
    4 Rotterdam Atletiek JC Team 1 Rotterdam Atletiek - JJC 9 7040
    5 CAV Energie JC CAV Energie - JJC 8 7015
    6 AV Fortuna JC Team 1 AV Fortuna - JJC 9 6559
    7 PAC JC Team 3 PAC - JJC 12 5726
    8 AV Fortuna JC Team 2 AV Fortuna - JJC 7 4505
    9 AV Fortuna JC Team 3 AV Fortuna - JJC 7 3978
    10 Rotterdam Atletiek JC Team 2 Rotterdam Atletiek - JJC 5 3789
    11 AV Fortuna JC Team 4 AV Fortuna - JJC 0 0

    Uitslagen 100 meter Jongens Junior C

    # Naam Team Res OBPTeam punten
    1 Shaquille ...manuelson PAC PAC JC Team 1 12,02 -0.7 m/s--- 822
    2 Milan le Bruin PAC PAC JC Team 1 12,37 -2.1 m/s--- 764
    3 Joris de Waart CAV Energie CAV Energie JC 12,55 -0.7 m/s--- 736
    4 Isenia Dushently CAV Energie CAV Energie JC 12,93 -2.2 m/s--- 678
    5 Oguzan Simsek AV Fortuna AV Fortuna JC Team 1 12,99 -2.1 m/s--- 670
    6 Noah Chokri Rotterdam Rotterdam ...JC Team 1 13,04 -2.2 m/s--- 663
    7 Valbor-Jaro Gorré PAC PAC JC Team 1 13,08 -2.1 m/s--- 0
    8 Monichavoan Choun PAC PAC JC Team 2 13,23 -2.2 m/s--- 636
    9 Sharif Omoyele Rotterdam Rotterdam ...JC Team 1 13,33 -4.0 m/s--- 622
    10 Lars Adriaanse Voorne Voorne Atletiek JC 13,35 -2.7 m/s--- 619
    11 Cameron Grauwmeijer PAC PAC JC Team 2 13,47 -2.1 m/s--- 603
    12 Janeiro Day Rotterdam Rotterdam ...JC Team 1 13,53 -2.2 m/s--- 0
    13 Marnix van Meggelen Voorne Voorne Atletiek JC 13,67 -4.0 m/s--- 576
    14 Kai Posthoorn PAC PAC JC Team 3 13,70 -2.1 m/s--- 572
    15 Ishan Baidjoe PAC PAC JC Team 3 13,76 -2.7 m/s--- 564
    15 Patrice Sarucco Rotterdam Rotterdam ...JC Team 2 13,76 -2.7 m/s--- 564
    17 Sem Berger CAV Energie CAV Energie JC 13,77 -2.2 m/s--- 0
    18 Darren Mikoen AV Fortuna AV Fortuna JC Team 1 13,79 -4.0 m/s--- 561
    19 Thijs de Wit PAC PAC JC Team 2 13,81 -4.0 m/s--- 0
    20 Tijn van Dingen AV Fortuna AV Fortuna JC Team 1 13,94 -2.7 m/s--- 0
    21 Jesse Groenenboom AV Fortuna AV Fortuna JC Team 3 13,95 -4.0 m/s--- 540
    21 Arjan van der Hoff AV Fortuna AV Fortuna JC Team 2 13,95 -0.7 m/s--- 540
    23 Metehan Simsek AV Fortuna AV Fortuna JC Team 3 14,03 -2.7 m/s--- 530
    24 Tom Pieters Voorne Voorne Atletiek JC 14,11 -0.7 m/s--- 0
    25 Daan Omvlee Rotterdam Rotterdam ...JC Team 2 14,82 -0.7 m/s--- 437
    26 Kai Cornelisse PAC PAC JC Team 3 15,05 -2.2 m/s--- 0
    27 Thomas Bruijs AV Fortuna AV Fortuna JC Team 2 15,19 -4.0 m/s--- 397
    28 Pepijn Geurts AV Fortuna AV Fortuna JC Team 3 16,09 -2.7 m/s--- 0
    Martijn Borgmeijer AV Fortuna AV Fortuna JC Team 2 DNS --- 0

    Uitslagen 800 meter Jongens Junior C

    # Naam Team ResOBPTeam punten
    1 Max Polak PAC PAC JC Team 1 2:09,32 --- 790
    2 Najib Hassan Ali PAC PAC JC Team 2 2:09,78 --- 784
    3 Erik Stok PAC PAC JC Team 1 2:22,17 --- 639
    4 Tomas van ...jngaarden Rotterdam Rotterdam ...JC Team 1 2:23,47 --- 625
    5 Luc Giele Voorne Voorne Atletiek JC 2:23,85 --- 621
    6 Tygo Dobber PAC PAC JC Team 2 2:25,00 --- 609
    7 Douwe Faasen PAC PAC JC Team 3 2:25,28 --- 606
    8 Saso Jongen PAC PAC JC Team 1 2:25,76 --- 0
    9 Oguzan Simsek AV Fortuna AV Fortuna JC Team 1 2:26,64 --- 592
    10 Metehan Simsek AV Fortuna AV Fortuna JC Team 3 2:27,30 --- 586
    11 Maas Uilenhoed AV Fortuna AV Fortuna JC Team 1 2:27,34 --- 585
    12 Evert Rosbergen PAC PAC JC Team 2 2:27,35 --- 0
    13 Marnix van Meggelen Voorne Voorne Atletiek JC 2:28,88 --- 570
    14 Twan Vermeer PAC PAC JC Team 3 2:29,95 --- 560
    15 Pol Bardet Rotterdam Rotterdam ...JC Team 1 2:30,42 --- 555
    16 Jelle Goslinga Voorne Voorne Atletiek JC 2:32,42 --- 0
    17 Haico Boer CAV Energie CAV Energie JC 2:33,25 --- 528
    18 Jesse Groenenboom AV Fortuna AV Fortuna JC Team 3 2:34,14 --- 520
    19 Thijs Middendorp AV Fortuna AV Fortuna JC Team 3 2:35,31 --- 0
    20 Luuk Jochems AV Fortuna AV Fortuna JC Team 1 2:35,54 --- 0
    21 Jesper Fortuin CAV Energie CAV Energie JC 2:38,32 --- 483
    22 Jan van Loenhout Rotterdam Rotterdam ...JC Team 2 2:42,80 --- 445
    23 Kai Cornelisse PAC PAC JC Team 3 2:46,21 --- 0
    24 Daan Omvlee Rotterdam Rotterdam ...JC Team 2 2:46,30 --- 417
    25 Quirijn van Gulik AV Fortuna AV Fortuna JC Team 2 2:48,93 --- 397
    26 Chandler ter Wal AV Fortuna AV Fortuna JC Team 2 3:01,03 --- 312
    Raphael van de Linde Rotterdam Rotterdam ...JC Team 1 DNS --- 0

    Uitslagen 100 meter horden (84cm) Jongens Junior C

    # Naam Team Res OBPTeam punten
    1 Daan Spiljard PAC PAC JC Team 1 14,70 -4.2 m/s--- 755
    2 Valbor-Jaro Gorré PAC PAC JC Team 1 15,53 -4.2 m/s--- 676
    3 Milan le Bruin PAC PAC JC Team 1 15,71 -4.2 m/s--- 0
    4 Lars Adriaanse Voorne Voorne Atletiek JC 16,04 +0.2 m/s--- 632
    5 Jeroen Poiesz PAC PAC JC Team 2 16,27 +0.2 m/s--- 612
    6 Noah Chokri Rotterdam Rotterdam ...JC Team 1 16,33 -4.2 m/s--- 607
    7 Sharif Omoyele Rotterdam Rotterdam ...JC Team 1 16,65 -4.2 m/s--- 582
    8 Roderik Cobben Voorne Voorne Atletiek JC 16,83 +0.2 m/s--- 568
    9 Isenia Dushently CAV Energie CAV Energie JC 16,97 -2.3 m/s--- 557
    10 Sem Berger CAV Energie CAV Energie JC 17,70 -2.4 m/s--- 504
    11 Jelle Goslinga Voorne Voorne Atletiek JC 17,85 +0.2 m/s--- 0
    12 Bram van Dorst AV Fortuna AV Fortuna JC Team 2 18,29 -2.4 m/s--- 464
    13 Giovanni Homan PAC PAC JC Team 2 18,39 -2.4 m/s--- 458
    14 Janeiro Day Rotterdam Rotterdam ...JC Team 1 18,47 -4.2 m/s--- 0
    15 Luuk Jochems AV Fortuna AV Fortuna JC Team 1 18,52 -2.3 m/s--- 450
    16 Devi Robbemond AV Fortuna AV Fortuna JC Team 1 18,84 -2.4 m/s--- 430
    17 Kay Djoehari AV Fortuna AV Fortuna JC Team 2 19,05 -2.3 m/s--- 417
    18 Wessel den Engelse PAC PAC JC Team 3 19,29 -2.4 m/s--- 403
    19 Arjan van der Hoff AV Fortuna AV Fortuna JC Team 2 19,50 -2.4 m/s--- 0
    20 Evert Rosbergen PAC PAC JC Team 2 19,55 -2.4 m/s--- 0
    21 Pim van Dorst AV Fortuna AV Fortuna JC Team 1 20,50 -2.3 m/s--- 0
    22 Raaf Konijnendijk Rotterdam Rotterdam ...JC Team 2 20,84 +0.2 m/s--- 319
    23 Jeroen Spanjersberg AV Fortuna AV Fortuna JC Team 3 21,64 -2.4 m/s--- 280
    24 Martijn Hofwegen PAC PAC JC Team 3 21,82 -2.4 m/s--- 272
    25 Pepijn Geurts AV Fortuna AV Fortuna JC Team 3 22,50 -2.4 m/s--- 241
    Robin Bolhuis Rotterdam Rotterdam ...JC Team 2 DNS --- 0
    Thomas Bakkers AV Fortuna AV Fortuna JC Team 3 DNF --- 0

    Uitslagen Speerwerpen 600 gram Jongens Junior C

    # Naam Team ResOBPTeam punten
    1 Finnian va...teenhoven PAC PAC JC Team 1 47,14 --- 732
    2 Lars Boertien CAV Energie CAV Energie JC 36,52 --- 592
    3 Daan Spiljard PAC PAC JC Team 1 32,76 --- 0
    4 Joris de Waart CAV Energie CAV Energie JC 31,57 --- 0
    5 Roderik Cobben Voorne Voorne Atletiek JC 31,26 --- 515
    6 Xander Stip Voorne Voorne Atletiek JC 31,02 --- 0
    7 Florian va...der Hoeff PAC PAC JC Team 2 27,91 --- 462
    8 Devi Robbemond AV Fortuna AV Fortuna JC Team 1 27,47 --- 455
    9 Yanick Geluk Rotterdam Rotterdam ...JC Team 1 26,33 --- 436
    10 Aaron van Kooij PAC PAC JC Team 2 24,74 --- 0
    11 Maas Uilenhoed AV Fortuna AV Fortuna JC Team 1 22,73 --- 0
    12 Thomas Bruijs AV Fortuna AV Fortuna JC Team 2 21,05 --- 344
    13 Kay Djoehari AV Fortuna AV Fortuna JC Team 2 20,91 --- 0
    14 Tim Graafland PAC PAC JC Team 3 20,32 --- 330
    15 Max Verspeek PAC PAC JC Team 3 18,81 --- 0
    16 Pepijn Geurts AV Fortuna AV Fortuna JC Team 3 15,72 --- 238
    17 Jan van Loenhout Rotterdam Rotterdam ...JC Team 2 14,84 --- 218
    Thomas Bakkers AV Fortuna AV Fortuna JC Team 3 DNS --- 0
    Raphael van de Linde Rotterdam Rotterdam ...JC Team 1 DNS --- 0

    Uitslagen Discuswerpen 1 kilogram Jongens Junior C

    # Naam Team ResOBPTeam punten
    1 Shaquille ...manuelson PAC PAC JC Team 1 52,87 --- 774
    2 Jesper Vrijenhoek Rotterdam Rotterdam ...JC Team 1 38,30 --- 593
    3 Pim Groen Voorne Voorne Atletiek JC 32,14 --- 507
    4 Lars Boertien CAV Energie CAV Energie JC 31,62 --- 499
    5 Levi Verver AV Fortuna AV Fortuna JC Team 1 27,02 --- 428
    6 Jeroen Poiesz PAC PAC JC Team 2 26,72 --- 423
    7 Josha Kasmir PAC PAC JC Team 1 23,86 --- 0
    8 Xander Stip Voorne Voorne Atletiek JC 23,34 --- 0
    9 Joris de Waart CAV Energie CAV Energie JC 21,23 --- 0
    10 Sep Louter AV Fortuna AV Fortuna JC Team 1 20,73 --- 0
    11 Yanick Geluk Rotterdam Rotterdam ...JC Team 1 19,54 --- 0
    12 Thijs de Wit PAC PAC JC Team 2 19,50 --- 0
    13 Tim Graafland PAC PAC JC Team 3 18,83 --- 285
    14 Quirijn van Gulik AV Fortuna AV Fortuna JC Team 2 17,59 --- 261
    15 Metehan Simsek AV Fortuna AV Fortuna JC Team 3 17,17 --- 252
    Toby Prohn PAC PAC JC Team 3 DNS --- 0
    Robin Bolhuis Rotterdam Rotterdam ...JC Team 2 DNS --- 0

    Uitslagen Kogelstoten 4 kilogram Jongens Junior C

    # Naam Team ResOBPTeam punten
    1 Shaquille ...manuelson PAC PAC JC Team 1 17,25 --- 823
    2 Pim Groen Voorne Voorne Atletiek JC 11,63 --- 598
    3 Daan Hoomoedt PAC PAC JC Team 1 11,21 --- 0
    4 Aaron van Kooij PAC PAC JC Team 2 10,50 --- 546
    5 Devi Robbemond AV Fortuna AV Fortuna JC Team 1 10,26 --- 535
    6 Jesper Vrijenhoek Rotterdam Rotterdam ...JC Team 1 9,51 --- 499
    7 Lars Boertien CAV Energie CAV Energie JC 9,24 --- 485
    8 Levi Verver AV Fortuna AV Fortuna JC Team 1 9,04 --- 0
    9 Yanick Geluk Rotterdam Rotterdam ...JC Team 1 8,14 --- 0
    10 Chandler ter Wal AV Fortuna AV Fortuna JC Team 2 8,02 --- 422
    11 Martijn Borgmeijer AV Fortuna AV Fortuna JC Team 2 7,97 --- 0
    12 Toby Prohn PAC PAC JC Team 3 7,78 --- 409
    13 Raaf Konijnendijk Rotterdam Rotterdam ...JC Team 2 7,02 --- 367
    14 Giovanni Homan PAC PAC JC Team 2 6,97 --- 0
    15 Tom Pieters Voorne Voorne Atletiek JC 6,89 --- 0
    16 Thijs Middendorp AV Fortuna AV Fortuna JC Team 3 6,81 --- 355
    17 Pepijn de Vos PAC PAC JC Team 3 5,32 --- 0
    18 Nigel Zhang AV Fortuna AV Fortuna JC Team 3 5,22 --- 0

    Uitslagen Hoogspringen Jongens Junior C

    # Naam Team ResOBPTeam punten
    1 Daan Hoomoedt PAC PAC JC Team 1 1,75 --- 817
    2 Daan Spiljard PAC PAC JC Team 1 1,70 --- 0
    3 Jelle de Vries CAV Energie CAV Energie JC 1,65 --- 741
    4 Sep Louter AV Fortuna AV Fortuna JC Team 1 1,60 --- 702
    4 Sharif Omoyele Rotterdam Rotterdam ...JC Team 1 1,60 --- 702
    4 Lars Adriaanse Voorne Voorne Atletiek JC 1,60 --- 702
    7 Luc Giele Voorne Voorne Atletiek JC 1,55 --- 0
    8 Jeroen Poiesz PAC PAC JC Team 2 1,50 --- 623
    9 Tijn van Dingen AV Fortuna AV Fortuna JC Team 1 1,45 --- 0
    9 Martijn Stok CAV Energie CAV Energie JC 1,45 --- 0
    11 Bruno Oele PAC PAC JC Team 3 1,45 --- 582
    12 Wessel den Engelse PAC PAC JC Team 3 1,40 --- 0
    13 Chandler ter Wal AV Fortuna AV Fortuna JC Team 2 1,35 --- 499
    14 Florian va...der Hoeff PAC PAC JC Team 2 1,35 --- 0
    15 Raaf Konijnendijk Rotterdam Rotterdam ...JC Team 2 1,30 --- 462
    16 Kay Djoehari AV Fortuna AV Fortuna JC Team 2 1,25 --- 0
    Nigel Zhang AV Fortuna AV Fortuna JC Team 3 --- ---

    Uitslagen Verspringen Jongens Junior C

    # Naam Team Res OBPTeam punten
    1 Finnian va...teenhoven PAC PAC JC Team 1 5,61 +0.0 m/s--- 738
    2 Monichavoan Choun PAC PAC JC Team 2 5,00 +0.0 m/s--- 621
    3 Jelle de Vries CAV Energie CAV Energie JC 4,89 +0.0 m/s--- 599
    4 Roderik Cobben Voorne Voorne Atletiek JC 4,88 +0.0 m/s--- 597
    5 Olivier Grauss Voorne Voorne Atletiek JC 4,84 +0.0 m/s--- 0
    6 Kai Posthoorn PAC PAC JC Team 3 4,73 +0.0 m/s--- 566
    7 Martijn Stok CAV Energie CAV Energie JC 4,71 +0.0 m/s--- 0
    8 Patrice Sarucco Rotterdam Rotterdam ...JC Team 2 4,70 +0.0 m/s--- 560
    9 Tijn van Dingen AV Fortuna AV Fortuna JC Team 1 4,67 +0.0 m/s--- 554
    10 Sep Louter AV Fortuna AV Fortuna JC Team 1 4,65 +0.0 m/s--- 0
    11 Jamil Samson Rotterdam Rotterdam ...JC Team 1 4,56 +0.0 m/s--- 531
    12 Erik Stok PAC PAC JC Team 1 4,49 +0.0 m/s--- 0
    13 Najib Hassan Ali PAC PAC JC Team 2 4,42 +0.0 m/s--- 0
    14 Bram van Dorst AV Fortuna AV Fortuna JC Team 2 4,17 +0.0 m/s--- 452
    15 Tomas van ...jngaarden Rotterdam Rotterdam ...JC Team 1 4,17 +0.0 m/s--- 0
    16 Nigel Zhang AV Fortuna AV Fortuna JC Team 3 4,09 +0.0 m/s--- 436
    17 Jeroen Spanjersberg AV Fortuna AV Fortuna JC Team 3 3,81 +0.0 m/s--- 0
    18 Quirijn van Gulik AV Fortuna AV Fortuna JC Team 2 3,70 +0.0 m/s--- 0
    19 Martijn Hofwegen PAC PAC JC Team 3 3,44 +0.0 m/s--- 0