Categorie 'Meisjes Junior D'

Categorie gegevens

Deelnemers: 89
Categorie afkorting: MJD
Berekeningswijze: Junioren C/D
Meerkamp:
Losse onderdelen:
  • 1 x 60 meter
  • 1 x 1000 meter
  • 1 x 60 meter horden (76cm)
  • 1 x 4 x 60m
  • 4 x Speerwerpen 400 gram
  • 4 x Discuswerpen 0,75 kilogram
  • 4 x Kogelstoten 2 kilogram
  • 1 x Hoogspringen
  • 4 x Verspringen
  • Tijdschema 'Meisjes Junior D'

    Print Tijdschema

    Aanvang Onderdeel
    n/a 60m Loopt uit
    n/a Discus Loopt uit
    n/a Hoog Loopt uit
    n/a 60mH Loopt uit
    n/a Ver Loopt uit
    n/a 1000m Loopt uit
    n/a Kogel Loopt uit
    n/a Speer Loopt uit


    Tijdschema

    1:00u1:00u
    Meisjes Junior D

    Atleten 'Meisjes Junior D'

    Snr Naam Onderdelen Startgroep Team 60m1000m60mH4x60mSpeerDiscusKogelHoogVerTeam punten
    46 Roos Ekkelenkamp Rotterdam 60m
    Ver
    60 meter - Meisjes DVerspringe...Meisjes D Rotterdam ...MD Team 2 ------- 318
    47 Simone Ploumen Rotterdam 60mH
    Discus
    60 meter H...Meisjes DDiscuswerp...Meisjes D Rotterdam ...MD Team 2 ------- 271
    48 Luka Rem Rotterdam 60m
    Ver
    60 meter - Meisjes DVerspringe...Meisjes D Rotterdam ...MD Team 2 ------- 354
    49 Franka Tetteroo Rotterdam 1000m
    Speer
    1000 meter...Meisjes DSpeerwerpe...Meisjes D Rotterdam ...MD Team 2 ------- 375
    50 Lena van Duifhuizen Rotterdam 60m
    Speer
    Kogel
    60 meter - Meisjes DSpeerwerpe...Meisjes DKogelstote...Meisjes D Rotterdam ...MD Team 2 ------ 796
    51 Nurselin Yolcuoglu Rotterdam 60mH
    Hoog
    60 meter H...Meisjes DHoogspring...Meisjes D Rotterdam ...MD Team 2 ------- 0
    101 Yara Brobbel AV Fortuna 1000m
    Hoog
    1000 meter...Meisjes DHoogspring...Meisjes D AV Fortuna MD Team 1 ------- 426
    102 Mara Gog AV Fortuna 60m
    Discus
    Hoog
    60 meter - Meisjes DDiscuswerp...Meisjes DHoogspring...Meisjes D AV Fortuna MD Team 1 ------ 459
    103 Hanna Hasancevic AV Fortuna 60mH
    Speer
    60 meter H...Meisjes DSpeerwerpe...Meisjes D AV Fortuna MD Team 1 ------- 260
    104 Sophie Kunst AV Fortuna 60mH
    Speer
    Kogel
    60 meter H...Meisjes DSpeerwerpe...Meisjes DKogelstote...Meisjes D AV Fortuna MD Team 1 ------ 1301
    105 Esmee Lindemans AV Fortuna 60mH
    Ver
    60 meter H...Meisjes DVerspringe...Meisjes D AV Fortuna MD Team 1 ------- 0
    106 Femke Noordam AV Fortuna 60m
    1000m
    60 meter - Meisjes D1000 meter...Meisjes D AV Fortuna MD Team 1 ------- 842
    107 Tamar van den Berg AV Fortuna 1000m
    Discus
    Ver
    1000 meter...Meisjes DDiscuswerp...Meisjes DVerspringe...Meisjes D AV Fortuna MD Team 1 ------ 1089
    108 Venisha da Silva CAV Energie Hoog
    Ver
    Hoogspring...Meisjes DVerspringe...Meisjes D CAV Energie MD ------- 380
    109 Lotte de Visser CAV Energie 1000m
    60mH
    1000 meter...Meisjes D60 meter H...Meisjes D CAV Energie MD ------- 802
    110 Evi Flooren CAV Energie 60m
    Discus
    60 meter - Meisjes DDiscuswerp...Meisjes D CAV Energie MD ------- 0
    111 Eline Kremer CAV Energie 60m
    Ver
    60 meter - Meisjes DVerspringe...Meisjes D CAV Energie MD ------- 260
    112 Valéria Montijn CAV Energie Kogel
    Hoog
    Kogelstote...Meisjes DHoogspring...Meisjes D CAV Energie MD ------- 1215
    113 Dionne van der Hilst CAV Energie Speer
    Discus
    Kogel
    Speerwerpe...Meisjes DDiscuswerp...Meisjes DKogelstote...Meisjes D CAV Energie MD ------ 654
    114 Maaike Verveer CAV Energie 60m
    Speer
    60 meter - Meisjes DSpeerwerpe...Meisjes D CAV Energie MD ------- 233
    115 Jennifer Weijers CAV Energie 1000m
    1000 meter...Meisjes D CAV Energie MD -------- 403
    116 Liliana Bousseau Rotterdam 60mH
    Ver
    60 meter H...Meisjes DVerspringe...Meisjes D Rotterdam ...MD Team 1 ------- 338
    117 Nena Haagsma Rotterdam 1000m
    Hoog
    1000 meter...Meisjes DHoogspring...Meisjes D Rotterdam ...MD Team 1 ------- 426
    118 Maud Schl...dt Bodien Rotterdam 60m
    1000m
    Ver
    60 meter - Meisjes D1000 meter...Meisjes DVerspringe...Meisjes D Rotterdam ...MD Team 1 ------ 0
    119 Eva van Wi...lngaarden Rotterdam 1000m
    60mH
    1000 meter...Meisjes D60 meter H...Meisjes D Rotterdam ...MD Team 1 ------- 690
    120 Ruth Vogels Rotterdam Speer
    Discus
    Kogel
    Speerwerpe...Meisjes DDiscuswerp...Meisjes DKogelstote...Meisjes D Rotterdam ...MD Team 1 ------ 681
    121 Imme Voordendag Rotterdam 60m
    Speer
    60 meter - Meisjes DSpeerwerpe...Meisjes D Rotterdam ...MD Team 1 ------- 389
    122 Melissa Boutkam Voorne 1000m
    60mH
    1000 meter...Meisjes D60 meter H...Meisjes D Voorne Atletiek MD ------- 476
    123 Jasmijn Groen Voorne 60m
    Speer
    60 meter - Meisjes DSpeerwerpe...Meisjes D Voorne Atletiek MD ------- 422
    124 Kimberley Meurs Voorne 1000m
    Discus
    1000 meter...Meisjes DDiscuswerp...Meisjes D Voorne Atletiek MD ------- 0
    125 Nathalie Meurs Voorne 1000m
    60mH
    Ver
    1000 meter...Meisjes D60 meter H...Meisjes DVerspringe...Meisjes D Voorne Atletiek MD ------ 1115
    126 Ninke Noordermeer Voorne 60mH
    Hoog
    60 meter H...Meisjes DHoogspring...Meisjes D Voorne Atletiek MD ------- 718
    127 Eileen Oldenburger Voorne 60m
    Hoog
    Ver
    60 meter - Meisjes DHoogspring...Meisjes DVerspringe...Meisjes D Voorne Atletiek MD ------ 445
    128 Britt van Klaveren Voorne 60m
    Kogel
    60 meter - Meisjes DKogelstote...Meisjes D Voorne Atletiek MD ------- 419
    129 Emma Verhoeff Voorne Speer
    Discus
    Kogel
    Speerwerpe...Meisjes DDiscuswerp...Meisjes DKogelstote...Meisjes D Voorne Atletiek MD ------ 473
    241 Hagar Bruil PAC Discus
    Kogel
    Discuswerp...Meisjes DKogelstote...Meisjes D PAC MD Team 1 ------- 0
    242 Maaike Bukman PAC 60m
    60mH
    60 meter - Meisjes D60 meter H...Meisjes D PAC MD Team 1 ------- 0
    243 Jetske Mooldijk PAC 1000m
    60mH
    Speer
    1000 meter...Meisjes D60 meter H...Meisjes DSpeerwerpe...Meisjes D PAC MD Team 1 ------ 1079
    244 Merel Pijnenburg PAC 60m
    60 meter - Meisjes D PAC MD Team 1 -------- 564
    245 Isabel Raap PAC 60mH
    Hoog
    Ver
    60 meter H...Meisjes DHoogspring...Meisjes DVerspringe...Meisjes D PAC MD Team 1 ------ 1589
    246 Des'ray Ramos PAC 60m
    60 meter - Meisjes D PAC MD Team 1 -------- 582
    247 Alida van Daalen PAC Speer
    Discus
    Kogel
    Speerwerpe...Meisjes DDiscuswerp...Meisjes DKogelstote...Meisjes D PAC MD Team 1 ------ 1686
    248 Demi van Mourik PAC 1000m
    1000 meter...Meisjes D PAC MD Team 1 -------- 578
    249 Joyce van Welie PAC 1000m
    Hoog
    Ver
    1000 meter...Meisjes DHoogspring...Meisjes DVerspringe...Meisjes D PAC MD Team 1 ------ 0
    250 Femke Bultema Spark 1000m
    Ver
    1000 meter...Meisjes DVerspringe...Meisjes D Spark MD ------- 309
    251 Fabienne de Cloe Spark 60m
    Kogel
    60 meter - Meisjes DKogelstote...Meisjes D Spark MD ------- 954
    252 Amber Dubbeld Spark Speer
    Discus
    Speerwerpe...Meisjes DDiscuswerp...Meisjes D Spark MD ------- 220
    253 Ashley Jethoe Spark 60m
    60mH
    Kogel
    60 meter - Meisjes D60 meter H...Meisjes DKogelstote...Meisjes D Spark MD ------ 0
    254 Grace Steven Spark 60m
    Hoog
    Ver
    60 meter - Meisjes DHoogspring...Meisjes DVerspringe...Meisjes D Spark MD ------ 723
    255 Floor van der Sluijs Spark 1000m
    Speer
    Discus
    1000 meter...Meisjes DSpeerwerpe...Meisjes DDiscuswerp...Meisjes D Spark MD ------ 115
    256 Megan van Eijl Spark 1000m
    60mH
    1000 meter...Meisjes D60 meter H...Meisjes D Spark MD ------- 472
    257 Evi Verdonkschot Spark 60mH
    Hoog
    60 meter H...Meisjes DHoogspring...Meisjes D Spark MD ------- 1141
    258 Cheyenne Dasburg PAC Kogel
    Kogelstote...Meisjes D PAC MD Team 3 -------- 0
    259 Pippa de R...elijkheid PAC 1000m
    Ver
    1000 meter...Meisjes DVerspringe...Meisjes D PAC MD Team 3 ------- 230
    260 Brecht den Engelse PAC 1000m
    1000 meter...Meisjes D PAC MD Team 3 -------- 304
    261 Nicolette Dirven PAC 60m
    60mH
    60 meter - Meisjes D60 meter H...Meisjes D PAC MD Team 3 ------- 543
    262 Jitske Kraaijenga PAC 60m
    Kogel
    60 meter - Meisjes DKogelstote...Meisjes D PAC MD Team 3 ------- 398
    263 Chloe Kuhn PAC 60m
    1000m
    60 meter - Meisjes D1000 meter...Meisjes D PAC MD Team 3 ------- 429
    264 Kim Sobnath PAC 60mH
    Hoog
    60 meter H...Meisjes DHoogspring...Meisjes D PAC MD Team 3 ------- 0
    265 Maureen van de Brug PAC 60mH
    60 meter H...Meisjes D PAC MD Team 3 -------- 294
    267 Fabienne van der Tak PAC Speer
    Discus
    Speerwerpe...Meisjes DDiscuswerp...Meisjes D PAC MD Team 3 ------- 295
    268 Isamare van Dongen PAC Speer
    Discus
    Speerwerpe...Meisjes DDiscuswerp...Meisjes D PAC MD Team 3 ------- 211
    269 Rayael van...eygaarden PAC Hoog
    Ver
    Hoogspring...Meisjes DVerspringe...Meisjes D PAC MD Team 3 ------- 728
    270 Nada Elsinga PAC 60m
    Discus
    60 meter - Meisjes DDiscuswerp...Meisjes D PAC MD Team 4 ------- 0
    271 Tina Fageraas PAC Kogel
    Kogelstote...Meisjes D PAC MD Team 4 -------- 0
    272 Rochella Jansen PAC 1000m
    1000 meter...Meisjes D PAC MD Team 4 -------- 250
    273 Marijn Laban PAC 1000m
    60mH
    Hoog
    1000 meter...Meisjes D60 meter H...Meisjes DHoogspring...Meisjes D PAC MD Team 4 ------ 0
    274 Emily Mejame-Ejong PAC Speer
    Discus
    Speerwerpe...Meisjes DDiscuswerp...Meisjes D PAC MD Team 4 ------- 145
    275 Eva Metselaar PAC 60m
    60 meter - Meisjes D PAC MD Team 4 -------- 363
    276 Ezrin Ozcan PAC Speer
    Kogel
    Speerwerpe...Meisjes DKogelstote...Meisjes D PAC MD Team 4 ------- 347
    277 Darelwan Samuel PAC 60mH
    Ver
    60 meter H...Meisjes DVerspringe...Meisjes D PAC MD Team 4 ------- 168
    278 Mella van der Leije PAC 1000m
    1000 meter...Meisjes D PAC MD Team 4 -------- 234
    279 Anne van Duin PAC 60mH
    60 meter H...Meisjes D PAC MD Team 4 -------- 205
    280 Sofie van Engelen PAC Hoog
    Hoogspring...Meisjes D PAC MD Team 4 -------- 389
    281 Noa-Jessie van Galen PAC 60m
    Ver
    60 meter - Meisjes DVerspringe...Meisjes D PAC MD Team 4 ------- 620
    323 Emma Graafland PAC Speer
    Discus
    Speerwerpe...Meisjes DDiscuswerp...Meisjes D PAC MD Team 2 ------- 390
    324 Judith Haarsma PAC 1000m
    Hoog
    1000 meter...Meisjes DHoogspring...Meisjes D PAC MD Team 2 ------- 872
    325 Kiira Kans PAC 1000m
    Speer
    1000 meter...Meisjes DSpeerwerpe...Meisjes D PAC MD Team 2 ------- 0
    326 Meike Kroon PAC 60m
    Kogel
    60 meter - Meisjes DKogelstote...Meisjes D PAC MD Team 2 ------- 0
    327 Kenya Ramos PAC 60mH
    60 meter H...Meisjes D PAC MD Team 2 -------- 0
    328 Sofie Thomas PAC 60mH
    Kogel
    Ver
    60 meter H...Meisjes DKogelstote...Meisjes DVerspringe...Meisjes D PAC MD Team 2 ------ 1116
    329 Teuntje Uiters PAC Discus
    Discuswerp...Meisjes D PAC MD Team 2 -------- 0
    330 Décheny Vreugd PAC 60m
    Ver
    60 meter - Meisjes DVerspringe...Meisjes D PAC MD Team 2 ------- 488
    331 Felice Wever PAC 60m
    60 meter - Meisjes D PAC MD Team 2 -------- 469
    332 Anne Zuijdgeest PAC 1000m
    60mH
    Hoog
    1000 meter...Meisjes D60 meter H...Meisjes DHoogspring...Meisjes D PAC MD Team 2 ------ 636
    333 Maroua Kham Khami AV Fortuna 1000m
    Speer
    Ver
    1000 meter...Meisjes DSpeerwerpe...Meisjes DVerspringe...Meisjes D AV Fortuna MD Team 2 ------ 427
    334 Nikki Könemann AV Fortuna 60mH
    Hoog
    Ver
    60 meter H...Meisjes DHoogspring...Meisjes DVerspringe...Meisjes D AV Fortuna MD Team 2 ------ 658
    335 Vera Ploeger AV Fortuna 60m
    Speer
    Kogel
    60 meter - Meisjes DSpeerwerpe...Meisjes DKogelstote...Meisjes D AV Fortuna MD Team 2 ------ 630
    342 Bina Beesemer Rotterdam 60m
    60mH
    60 meter - Meisjes D60 meter H...Meisjes D Rotterdam ...MD Team 1 ------- 475

    Verenigingen 'Meisjes Junior D'

    VerenigingAfkortingAantal Deelnemers
    AV Fortuna FRTN 10
    CAV Energie ENRG 8
    PAC PAC 42
    Rotterdam Atletiek RDAM 13
    Spark SPRK 8
    Voorne Atletiek VRNE 8
    Competitiestand Meisjes Junioren D
    # Team Leden Punten
    1 PAC MD Team 1 PAC - MJD 9 6757
    2 AV Fortuna MD Team 1 AV Fortuna - MJD 7 4864
    3 Voorne Atletiek MD Voorne Atletiek - MJD 8 4594
    4 CAV Energie MD CAV Energie - MJD 8 4551
    5 Spark MD Spark - MJD 8 4511
    6 PAC MD Team 2 PAC - MJD 10 4492
    7 PAC MD Team 3 PAC - MJD 11 3796
    8 Rotterdam Atletiek MD Team 1 Rotterdam Atletiek - MJD 7 3343
    9 PAC MD Team 4 PAC - MJD 12 3118
    10 Rotterdam Atletiek MD Team 2 Rotterdam Atletiek - MJD 6 2490
    11 AV Fortuna MD Team 2 AV Fortuna - MJD 3 1715

    Uitslagen 60 meter Meisjes Junior D

    # Naam Team Res OBPTeam punten
    1 Des'ray Ramos PAC PAC MD Team 1 8,83 -0.6 m/s--- 582
    2 Merel Pijnenburg PAC PAC MD Team 1 8,92 -0.6 m/s--- 564
    3 Fabienne de Cloe Spark Spark MD 9,27 -2.5 m/s--- 499
    4 Maaike Bukman PAC PAC MD Team 1 9,28 -0.6 m/s--- 0
    5 Décheny Vreugd PAC PAC MD Team 2 9,33 -0.6 m/s--- 488
    6 Femke Noordam AV Fortuna AV Fortuna MD Team 1 9,43 -0.6 m/s--- 471
    7 Felice Wever PAC PAC MD Team 2 9,44 -2.5 m/s--- 469
    8 Mara Gog AV Fortuna AV Fortuna MD Team 1 9,50 -2.5 m/s--- 459
    9 Eileen Oldenburger Voorne Voorne Atletiek MD 9,58 -1.4 m/s--- 445
    10 Chloe Kuhn PAC PAC MD Team 3 9,68 -2.3 m/s--- 429
    11 Jasmijn Groen Voorne Voorne Atletiek MD 9,72 -1.4 m/s--- 422
    12 Lena van Duifhuizen Rotterdam Rotterdam ...MD Team 2 9,79 -1.4 m/s--- 411
    13 Britt van Klaveren Voorne Voorne Atletiek MD 9,80 -2.3 m/s--- 0
    14 Grace Steven Spark Spark MD 10,03 -2.6 m/s--- 373
    15 Eva Metselaar PAC PAC MD Team 4 10,10 -2.3 m/s--- 363
    16 Luka Rem Rotterdam Rotterdam ...MD Team 2 10,16 -1.4 m/s--- 354
    17 Nicolette Dirven PAC PAC MD Team 3 10,19 -2.5 m/s--- 349
    18 Noa-Jessie van Galen PAC PAC MD Team 4 10,28 -2.3 m/s--- 336
    19 Meike Kroon PAC PAC MD Team 2 10,45 -2.5 m/s--- 0
    20 Roos Ekkelenkamp Rotterdam Rotterdam ...MD Team 2 10,48 -1.4 m/s--- 0
    21 Jitske Kraaijenga PAC PAC MD Team 3 10,55 -2.5 m/s--- 0
    22 Bina Beesemer Rotterdam Rotterdam ...MD Team 1 10,71 -2.5 m/s--- 276
    23 Imme Voordendag Rotterdam Rotterdam ...MD Team 1 10,77 -2.5 m/s--- 268
    24 Vera Ploeger AV Fortuna AV Fortuna MD Team 2 10,83 -2.6 m/s--- 260
    24 Eline Kremer CAV Energie CAV Energie MD 10,83 -2.6 m/s--- 260
    26 Maaike Verveer CAV Energie CAV Energie MD 11,04 -2.5 m/s--- 233
    27 Evi Flooren CAV Energie CAV Energie MD 11,13 -2.6 m/s--- 0
    28 Ashley Jethoe Spark Spark MD 11,20 -2.6 m/s--- 0
    Nada Elsinga PAC PAC MD Team 4 DNS --- 0
    Maud Schl...dt Bodien Rotterdam Rotterdam ...MD Team 1 DNS --- 0

    Uitslagen 1000 meter Meisjes Junior D

    # Naam Team ResOBPTeam punten
    1 Jetske Mooldijk PAC PAC MD Team 1 3:15,18 --- 580
    2 Demi van Mourik PAC PAC MD Team 1 3:15,36 --- 578
    3 Lotte de Visser CAV Energie CAV Energie MD 3:29,79 --- 481
    4 Joyce van Welie PAC PAC MD Team 1 3:30,12 --- 0
    5 Melissa Boutkam Voorne Voorne Atletiek MD 3:30,63 --- 476
    6 Tamar van den Berg AV Fortuna AV Fortuna MD Team 1 3:42,71 --- 404
    7 Jennifer Weijers CAV Energie CAV Energie MD 3:42,87 --- 403
    8 Eva van Wi...lngaarden Rotterdam Rotterdam ...MD Team 1 3:43,72 --- 399
    9 Anne Zuijdgeest PAC PAC MD Team 2 3:43,85 --- 398
    10 Nathalie Meurs Voorne Voorne Atletiek MD 3:46,04 --- 386
    11 Franka Tetteroo Rotterdam Rotterdam ...MD Team 2 3:48,05 --- 375
    12 Judith Haarsma PAC PAC MD Team 2 3:48,45 --- 373
    13 Femke Noordam AV Fortuna AV Fortuna MD Team 1 3:48,79 --- 371
    14 Kiira Kans PAC PAC MD Team 2 3:50,83 --- 0
    15 Yara Brobbel AV Fortuna AV Fortuna MD Team 1 3:51,85 --- 0
    16 Femke Bultema Spark Spark MD 4:01,23 --- 309
    17 Brecht den Engelse PAC PAC MD Team 3 4:02,21 --- 304
    18 Megan van Eijl Spark Spark MD 4:04,77 --- 292
    19 Kimberley Meurs Voorne Voorne Atletiek MD 4:09,91 --- 0
    20 Maroua Kham Khami AV Fortuna AV Fortuna MD Team 2 4:10,76 --- 265
    21 Rochella Jansen PAC PAC MD Team 4 4:14,31 --- 250
    22 Mella van der Leije PAC PAC MD Team 4 4:18,06 --- 234
    23 Pippa de R...elijkheid PAC PAC MD Team 3 4:18,96 --- 230
    24 Floor van der Sluijs Spark Spark MD 4:42,82 --- 0
    Marijn Laban PAC PAC MD Team 4 DNS --- 0
    Maud Schl...dt Bodien Rotterdam Rotterdam ...MD Team 1 DNS --- 0
    Chloe Kuhn PAC PAC MD Team 3 DNF --- 0
    Nena Haagsma Rotterdam Rotterdam ...MD Team 1 DNF --- 0

    Uitslagen 60 meter horden (76cm) Meisjes Junior D

    # Naam Team Res OBPTeam punten
    1 Isabel Raap PAC PAC MD Team 1 10,44 -1.3 m/s--- 550
    2 Jetske Mooldijk PAC PAC MD Team 1 10,85 -1.3 m/s--- 499
    3 Evi Verdonkschot Spark Spark MD 11,03 -1.3 m/s--- 478
    4 Sophie Kunst AV Fortuna AV Fortuna MD Team 1 11,64 -1.3 m/s--- 411
    5 Sofie Thomas PAC PAC MD Team 2 11,99 -1.3 m/s--- 376
    6 Lotte de Visser CAV Energie CAV Energie MD 12,58 -0.9 m/s--- 321
    7 Nikki Könemann AV Fortuna AV Fortuna MD Team 2 12,75 -0.9 m/s--- 306
    8 Maaike Bukman PAC PAC MD Team 1 12,85 -1.3 m/s--- 0
    9 Maureen van de Brug PAC PAC MD Team 3 12,89 -2.4 m/s--- 294
    10 Ninke Noordermeer Voorne Voorne Atletiek MD 12,91 -2.4 m/s--- 292
    11 Eva van Wi...lngaarden Rotterdam Rotterdam ...MD Team 1 12,93 -0.7 m/s--- 291
    12 Nathalie Meurs Voorne Voorne Atletiek MD 13,00 -2.4 m/s--- 285
    13 Melissa Boutkam Voorne Voorne Atletiek MD 13,23 -0.7 m/s--- 0
    14 Hanna Hasancevic AV Fortuna AV Fortuna MD Team 1 13,30 -2.4 m/s--- 260
    15 Esmee Lindemans AV Fortuna AV Fortuna MD Team 1 13,31 -2.4 m/s--- 0
    16 Anne Zuijdgeest PAC PAC MD Team 2 13,59 -2.4 m/s--- 238
    17 Simone Ploumen Rotterdam Rotterdam ...MD Team 2 13,69 -1.7 m/s--- 230
    18 Kenya Ramos PAC PAC MD Team 2 13,72 -0.7 m/s--- 0
    19 Anne van Duin PAC PAC MD Team 4 14,04 -1.7 m/s--- 205
    20 Bina Beesemer Rotterdam Rotterdam ...MD Team 1 14,12 -0.7 m/s--- 199
    21 Nicolette Dirven PAC PAC MD Team 3 14,19 -1.7 m/s--- 194
    22 Liliana Bousseau Rotterdam Rotterdam ...MD Team 1 14,21 -0.7 m/s--- 0
    23 Megan van Eijl Spark Spark MD 14,40 -0.9 m/s--- 180
    24 Kim Sobnath PAC PAC MD Team 3 14,50 -1.7 m/s--- 0
    25 Darelwan Samuel PAC PAC MD Team 4 14,57 -1.7 m/s--- 168
    26 Ashley Jethoe Spark Spark MD 32,24 -0.9 m/s--- 0
    Nurselin Yolcuoglu Rotterdam Rotterdam ...MD Team 2 DNS --- 0
    Marijn Laban PAC PAC MD Team 4 DNF --- 0

    Uitslagen Speerwerpen 400 gram Meisjes Junior D

    # Naam Team ResOBPTeam punten
    1 Alida van Daalen PAC PAC MD Team 1 23,54 --- 389
    2 Sophie Kunst AV Fortuna AV Fortuna MD Team 1 21,79 --- 357
    3 Dionne van der Hilst CAV Energie CAV Energie MD 21,67 --- 355
    4 Fabienne van der Tak PAC PAC MD Team 3 18,51 --- 295
    5 Jetske Mooldijk PAC PAC MD Team 1 18,44 --- 0
    6 Isamare van Dongen PAC PAC MD Team 3 16,85 --- 0
    7 Emma Verhoeff Voorne Voorne Atletiek MD 14,95 --- 221
    8 Amber Dubbeld Spark Spark MD 14,91 --- 220
    9 Hanna Hasancevic AV Fortuna AV Fortuna MD Team 1 14,54 --- 0
    10 Emma Graafland PAC PAC MD Team 2 14,19 --- 204
    11 Kiira Kans PAC PAC MD Team 2 13,22 --- 0
    12 Maaike Verveer CAV Energie CAV Energie MD 12,11 --- 0
    13 Jasmijn Groen Voorne Voorne Atletiek MD 11,57 --- 0
    14 Imme Voordendag Rotterdam Rotterdam ...MD Team 1 10,75 --- 121
    15 Ruth Vogels Rotterdam Rotterdam ...MD Team 1 10,66 --- 0
    16 Vera Ploeger AV Fortuna AV Fortuna MD Team 2 9,53 --- 88
    17 Lena van Duifhuizen Rotterdam Rotterdam ...MD Team 2 9,41 --- 85
    18 Floor van der Sluijs Spark Spark MD 8,59 --- 0
    19 Franka Tetteroo Rotterdam Rotterdam ...MD Team 2 7,96 --- 0
    20 Ezrin Ozcan PAC PAC MD Team 4 7,92 --- 42
    21 Emily Mejame-Ejong PAC PAC MD Team 4 6,99 --- 0
    Maroua Kham Khami AV Fortuna AV Fortuna MD Team 2 DNS --- 0

    Uitslagen Discuswerpen 0,75 kilogram Meisjes Junior D

    # Naam Team ResOBPTeam punten
    1 Alida van Daalen PAC PAC MD Team 1 33,61 --- 528
    2 Hagar Bruil PAC PAC MD Team 1 21,86 --- 0
    3 Dionne van der Hilst CAV Energie CAV Energie MD 19,58 --- 299
    4 Tamar van den Berg AV Fortuna AV Fortuna MD Team 1 18,76 --- 283
    5 Ruth Vogels Rotterdam Rotterdam ...MD Team 1 18,10 --- 271
    6 Emma Verhoeff Voorne Voorne Atletiek MD 17,18 --- 252
    7 Isamare van Dongen PAC PAC MD Team 3 15,21 --- 211
    8 Emma Graafland PAC PAC MD Team 2 14,03 --- 186
    9 Teuntje Uiters PAC PAC MD Team 2 13,87 --- 0
    10 Mara Gog AV Fortuna AV Fortuna MD Team 1 13,20 --- 0
    11 Emily Mejame-Ejong PAC PAC MD Team 4 12,25 --- 145
    12 Fabienne van der Tak PAC PAC MD Team 3 12,11 --- 0
    13 Floor van der Sluijs Spark Spark MD 11,05 --- 115
    14 Amber Dubbeld Spark Spark MD 10,80 --- 0
    15 Evi Flooren CAV Energie CAV Energie MD 9,24 --- 0
    16 Simone Ploumen Rotterdam Rotterdam ...MD Team 2 8,27 --- 41
    17 Kimberley Meurs Voorne Voorne Atletiek MD 8,22 --- 0
    Nada Elsinga PAC PAC MD Team 4 DNS --- 0

    Uitslagen Kogelstoten 2 kilogram Meisjes Junior D

    # Naam Team ResOBPTeam punten
    1 Alida van Daalen PAC PAC MD Team 1 15,79 --- 769
    2 Valéria Montijn CAV Energie CAV Energie MD 11,49 --- 592
    3 Sophie Kunst AV Fortuna AV Fortuna MD Team 1 10,23 --- 533
    4 Hagar Bruil PAC PAC MD Team 1 9,32 --- 0
    5 Dionne van der Hilst CAV Energie CAV Energie MD 8,90 --- 0
    6 Fabienne de Cloe Spark Spark MD 8,65 --- 455
    7 Britt van Klaveren Voorne Voorne Atletiek MD 7,97 --- 419
    8 Ruth Vogels Rotterdam Rotterdam ...MD Team 1 7,79 --- 410
    9 Jitske Kraaijenga PAC PAC MD Team 3 7,57 --- 398
    10 Emma Verhoeff Voorne Voorne Atletiek MD 7,20 --- 0
    11 Sofie Thomas PAC PAC MD Team 2 7,18 --- 376
    12 Meike Kroon PAC PAC MD Team 2 7,17 --- 0
    13 Ezrin Ozcan PAC PAC MD Team 4 5,98 --- 305
    14 Lena van Duifhuizen Rotterdam Rotterdam ...MD Team 2 5,91 --- 300
    15 Vera Ploeger AV Fortuna AV Fortuna MD Team 2 5,62 --- 282
    16 Ashley Jethoe Spark Spark MD 5,28 --- 0
    17 Tina Fageraas PAC PAC MD Team 4 4,72 --- 0
    Cheyenne Dasburg PAC PAC MD Team 3 DNS --- 0

    Uitslagen Hoogspringen Meisjes Junior D

    # Naam Team ResOBPTeam punten
    1 Evi Verdonkschot Spark Spark MD 1,55 --- 663
    2 Valéria Montijn CAV Energie CAV Energie MD 1,50 --- 623
    3 Isabel Raap PAC PAC MD Team 1 1,40 --- 541
    4 Venisha da Silva CAV Energie CAV Energie MD 1,35 --- 0
    4 Joyce van Welie PAC PAC MD Team 1 1,35 --- 0
    6 Judith Haarsma PAC PAC MD Team 2 1,35 --- 499
    7 Anne Zuijdgeest PAC PAC MD Team 2 1,30 --- 0
    8 Rayael van...eygaarden PAC PAC MD Team 3 1,30 --- 462
    9 Yara Brobbel AV Fortuna AV Fortuna MD Team 1 1,25 --- 426
    10 Kim Sobnath PAC PAC MD Team 3 1,25 --- 0
    11 Nena Haagsma Rotterdam Rotterdam ...MD Team 1 1,25 --- 426
    11 Ninke Noordermeer Voorne Voorne Atletiek MD 1,25 --- 426
    13 Eileen Oldenburger Voorne Voorne Atletiek MD 1,25 --- 0
    14 Mara Gog AV Fortuna AV Fortuna MD Team 1 1,20 --- 0
    15 Sofie van Engelen PAC PAC MD Team 4 1,20 --- 389
    16 Nikki Könemann AV Fortuna AV Fortuna MD Team 2 1,15 --- 352
    Marijn Laban PAC PAC MD Team 4 DNS --- 0
    Grace Steven Spark Spark MD DNS --- 0
    Nurselin Yolcuoglu Rotterdam Rotterdam ...MD Team 2 DNS --- 0

    Uitslagen Verspringen Meisjes Junior D

    # Naam Team Res OBPTeam punten
    1 Isabel Raap PAC PAC MD Team 1 4,40 +0.0 m/s--- 498
    2 Joyce van Welie PAC PAC MD Team 1 4,26 +0.0 m/s--- 0
    3 Nathalie Meurs Voorne Voorne Atletiek MD 4,13 +0.0 m/s--- 444
    4 Tamar van den Berg AV Fortuna AV Fortuna MD Team 1 3,92 +0.0 m/s--- 402
    5 Eileen Oldenburger Voorne Voorne Atletiek MD 3,88 +0.0 m/s--- 0
    6 Venisha da Silva CAV Energie CAV Energie MD 3,81 +0.0 m/s--- 380
    7 Sofie Thomas PAC PAC MD Team 2 3,73 +0.0 m/s--- 364
    8 Décheny Vreugd PAC PAC MD Team 2 3,66 +0.0 m/s--- 0
    9 Grace Steven Spark Spark MD 3,66 +0.0 m/s--- 350
    10 Liliana Bousseau Rotterdam Rotterdam ...MD Team 1 3,60 +0.0 m/s--- 338
    11 Roos Ekkelenkamp Rotterdam Rotterdam ...MD Team 2 3,50 +0.0 m/s--- 318
    12 Esmee Lindemans AV Fortuna AV Fortuna MD Team 1 3,43 +0.0 m/s--- 0
    13 Noa-Jessie van Galen PAC PAC MD Team 4 3,33 +0.0 m/s--- 284
    14 Femke Bultema Spark Spark MD 3,26 +0.0 m/s--- 0
    15 Rayael van...eygaarden PAC PAC MD Team 3 3,24 +0.0 m/s--- 266
    16 Luka Rem Rotterdam Rotterdam ...MD Team 2 3,14 +0.0 m/s--- 0
    17 Eline Kremer CAV Energie CAV Energie MD 3,04 +0.0 m/s--- 0
    18 Pippa de R...elijkheid PAC PAC MD Team 3 2,74 +0.0 m/s--- 0
    19 Maroua Kham Khami AV Fortuna AV Fortuna MD Team 2 2,72 +0.0 m/s--- 162
    20 Darelwan Samuel PAC PAC MD Team 4 2,21 +0.0 m/s--- 0
    Nikki Könemann AV Fortuna AV Fortuna MD Team 2 DNS --- 0
    Maud Schl...dt Bodien Rotterdam Rotterdam ...MD Team 1 DNS --- 0