Categorie 'Jongens Junior D'

Categorie gegevens

Deelnemers: 90
Categorie afkorting: JJD
Berekeningswijze: Junioren C/D
Meerkamp:
Losse onderdelen:
  • 1 x 80 meter
  • 1 x 1000 meter
  • 1 x 80 meter horden (76cm)
  • 1 x 4 x 80m
  • 4 x Speerwerpen 400 gram
  • 4 x Discuswerpen 1 kilogram
  • 4 x Kogelstoten 3 kilogram
  • 1 x Hoogspringen
  • 4 x Verspringen
  • Tijdschema 'Jongens Junior D'

    Print Tijdschema

    Aanvang Onderdeel
    n/a 80mH Loopt uit
    n/a Hoog Loopt uit
    n/a Speer Loopt uit
    n/a Discus Loopt uit
    n/a Kogel Loopt uit
    n/a 1000m Loopt uit
    n/a 80m Loopt uit
    n/a Ver Loopt uit


    Tijdschema

    1:00u1:00u
    Jongens Junior D

    Atleten 'Jongens Junior D'

    Snr Naam Onderdelen Startgroep Team 80m1000m80mH4x80mSpeerDiscusKogelHoogVerTeam punten
    1 Yari Bol Spark Kogel
    Kogelstote...Jongens D Spark JD -------- 0
    2 Declan Borst Spark Hoog
    Ver
    Hoogspring...Jongens DVerspringe...Jongens D Spark JD ------- 1177
    3 Sven Joëls Spark Ver
    Verspringe...Jongens D Spark JD -------- 0
    4 Xavi Mo-Ajok Spark 80m
    80mH
    80 meter - Jongens D80 meter H...Jongens D Spark JD ------- 784
    5 Robin Stassen Spark Speer
    Speerwerpe...Jongens D Spark JD -------- 345
    6 Ruben 't Hoen Spark 80mH
    Speer
    80 meter H...Jongens DSpeerwerpe...Jongens D Spark JD ------- 258
    7 Rick van Noort Spark Discus
    Kogel
    Discuswerp...Jongens DKogelstote...Jongens D Spark JD ------- 656
    8 Siep van Rooij Spark 1000m
    Discus
    1000 meter...Jongens DDiscuswerp...Jongens D Spark JD ------- 0
    9 Timmy Visser Spark 80m
    1000m
    80 meter - Jongens D1000 meter...Jongens D Spark JD ------- 775
    10 Yasper Zandbergen Spark 1000m
    Hoog
    1000 meter...Jongens DHoogspring...Jongens D Spark JD ------- 367
    11 Ryan Zwiep Spark 80m
    80mH
    80 meter - Jongens D80 meter H...Jongens D Spark JD ------- 0
    12 Simon Bruijn AV Fortuna 1000m
    Ver
    1000 meter...Jongens DVerspringe...Jongens D AV Fortuna JD Team 1 ------- 0
    13 Thomas Hordijk AV Fortuna 80mH
    Discus
    80 meter H...Jongens DDiscuswerp...Jongens D AV Fortuna JD Team 1 ------- 130
    14 Martijn Slooff AV Fortuna 80mH
    Speer
    Hoog
    80 meter H...Jongens DSpeerwerpe...Jongens DHoogspring...Jongens D AV Fortuna JD Team 1 ------ 835
    15 Marijn Sloot AV Fortuna 80m
    80mH
    80 meter - Jongens D80 meter H...Jongens D AV Fortuna JD Team 1 ------- 538
    16 Ingmar van Hilten AV Fortuna Speer
    Discus
    Kogel
    Speerwerpe...Jongens DDiscuswerp...Jongens DKogelstote...Jongens D AV Fortuna JD Team 1 ------ 646
    17 Colin van Kempen AV Fortuna 80m
    1000m
    80 meter - Jongens D1000 meter...Jongens D AV Fortuna JD Team 1 ------- 384
    18 Daan Verlinden AV Fortuna 80m
    1000m
    Ver
    80 meter - Jongens D1000 meter...Jongens DVerspringe...Jongens D AV Fortuna JD Team 1 ------ 1287
    19 Koen Winkel AV Fortuna Kogel
    Hoog
    Kogelstote...Jongens DHoogspring...Jongens D AV Fortuna JD Team 1 ------- 0
    20 Ewoud Boer CAV Energie 1000m
    1000 meter...Jongens D CAV Energie JD -------- 0
    21 Daan Boertien CAV Energie 80m
    80 meter - Jongens D CAV Energie JD -------- 0
    22 Mike den Breejen CAV Energie 80mH
    Hoog
    80 meter H...Jongens DHoogspring...Jongens D CAV Energie JD ------- 634
    23 Tom Gjaltema CAV Energie Ver
    Verspringe...Jongens D CAV Energie JD -------- 0
    24 Thomas Groen CAV Energie Discus
    Kogel
    Discuswerp...Jongens DKogelstote...Jongens D CAV Energie JD ------- 204
    25 Danick Imholz CAV Energie 80m
    1000m
    80 meter - Jongens D1000 meter...Jongens D CAV Energie JD ------- 802
    26 Elliot Kools CAV Energie Discus
    Discuswerp...Jongens D CAV Energie JD -------- 0
    27 Geurt Kors CAV Energie 80mH
    Ver
    80 meter H...Jongens DVerspringe...Jongens D CAV Energie JD ------- 770
    28 Davey Rip CAV Energie Speer
    Kogel
    Speerwerpe...Jongens DKogelstote...Jongens D CAV Energie JD ------- 848
    29 Luuk Roodenburg CAV Energie 80mH
    Speer
    80 meter H...Jongens DSpeerwerpe...Jongens D CAV Energie JD ------- 0
    30 Daniel van Noordenne CAV Energie 80m
    1000m
    80 meter - Jongens D1000 meter...Jongens D CAV Energie JD ------- 1039
    31 Kars Bebelaar Rotterdam Speer
    Discus
    Kogel
    Speerwerpe...Jongens DDiscuswerp...Jongens DKogelstote...Jongens D Rotterdam ...JD Team 1 ------ 631
    32 Ot Combee Rotterdam 80m
    Speer
    Ver
    80 meter - Jongens DSpeerwerpe...Jongens DVerspringe...Jongens D Rotterdam ...JD Team 1 ------ 0
    33 Damian Felter Rotterdam 80m
    Ver
    80 meter - Jongens DVerspringe...Jongens D Rotterdam ...JD Team 1 ------- 1235
    34 Isaya Klein Ikink Rotterdam 80mH
    Hoog
    80 meter H...Jongens DHoogspring...Jongens D Rotterdam ...JD Team 1 ------- 1050
    35 Bas Stam Rotterdam 1000m
    80mH
    1000 meter...Jongens D80 meter H...Jongens D Rotterdam ...JD Team 1 ------- 756
    36 Jonas v.d. Molen Rotterdam 1000m
    Discus
    1000 meter...Jongens DDiscuswerp...Jongens D Rotterdam ...JD Team 1 ------- 0
    37 Tom van der Poel Rotterdam 80m
    Kogel
    80 meter - Jongens DKogelstote...Jongens D Rotterdam ...JD Team 1 ------- 662
    38 Otman al Jdrissi Rotterdam Speer
    Discus
    Kogel
    Speerwerpe...Jongens DDiscuswerp...Jongens DKogelstote...Jongens D Rotterdam ...JD Team 2 ------ 325
    39 Florian Duijnhouwer Rotterdam 80mH
    Ver
    80 meter H...Jongens DVerspringe...Jongens D Rotterdam ...JD Team 2 ------- 455
    40 Bastiaan Koolen Rotterdam 80m
    80 meter - Jongens D Rotterdam ...JD Team 2 -------- 440
    41 Lion Linneman Rotterdam 80m
    Hoog
    80 meter - Jongens DHoogspring...Jongens D Rotterdam ...JD Team 2 ------- 0
    42 Clarence Lurfs Rotterdam 1000m
    Hoog
    1000 meter...Jongens DHoogspring...Jongens D Rotterdam ...JD Team 2 ------- 654
    43 Nicolaas Mosterd Rotterdam Speer
    Discus
    Kogel
    Speerwerpe...Jongens DDiscuswerp...Jongens DKogelstote...Jongens D Rotterdam ...JD Team 2 ------ 676
    44 Luuk Omvlee Rotterdam 1000m
    80mH
    1000 meter...Jongens D80 meter H...Jongens D Rotterdam ...JD Team 2 ------- 516
    45 Gijs van der Poel Rotterdam 80m
    Ver
    80 meter - Jongens DVerspringe...Jongens D Rotterdam ...JD Team 2 ------- 237
    85 Karsten Duys PAC Speer
    Hoog
    Speerwerpe...Jongens DHoogspring...Jongens D PAC JD Team 1 ------- 462
    86 Isiah Emanuelson PAC 80m
    Kogel
    80 meter - Jongens DKogelstote...Jongens D PAC JD Team 1 ------- 729
    87 Mark Heiden PAC 80mH
    Hoog
    Ver
    80 meter H...Jongens DHoogspring...Jongens DVerspringe...Jongens D PAC JD Team 1 ------ 1075
    88 Tijmen Hermse PAC 80mH
    Speer
    Discus
    80 meter H...Jongens DSpeerwerpe...Jongens DDiscuswerp...Jongens D PAC JD Team 1 ------ 478
    89 Julian Mejame Ejong PAC 1000m
    Discus
    Kogel
    1000 meter...Jongens DDiscuswerp...Jongens DKogelstote...Jongens D PAC JD Team 1 ------ 937
    90 Sander Ni...wenhuijse PAC 80m
    Ver
    80 meter - Jongens DVerspringe...Jongens D PAC JD Team 1 ------- 523
    91 Alex Taal PAC 1000m
    1000 meter...Jongens D PAC JD Team 1 -------- 602
    92 Jort van Driel PAC 80m
    1000m
    80mH
    80 meter - Jongens D1000 meter...Jongens D80 meter H...Jongens D PAC JD Team 1 ------ 975
    93 Jasper Bol Voorne 1000m
    80mH
    1000 meter...Jongens D80 meter H...Jongens D Voorne Atletiek JD ------- 185
    94 Ben de Visser Voorne 80m
    Ver
    80 meter - Jongens DVerspringe...Jongens D Voorne Atletiek JD ------- 0
    95 Mark Groen Voorne Speer
    Discus
    Kogel
    Speerwerpe...Jongens DDiscuswerp...Jongens DKogelstote...Jongens D Voorne Atletiek JD ------ 1047
    96 Kay Kokshoorn Voorne 1000m
    80mH
    Hoog
    1000 meter...Jongens D80 meter H...Jongens DHoogspring...Jongens D Voorne Atletiek JD ------ 727
    97 Willem Moene Voorne Speer
    Discus
    Kogel
    Speerwerpe...Jongens DDiscuswerp...Jongens DKogelstote...Jongens D Voorne Atletiek JD ------ 0
    98 Jamall Nobel Voorne 80m
    Ver
    80 meter - Jongens DVerspringe...Jongens D Voorne Atletiek JD ------- 761
    99 Lorenzo Stolk Voorne 80mH
    Hoog
    80 meter H...Jongens DHoogspring...Jongens D Voorne Atletiek JD ------- 0
    100 Lars van den Band Voorne 80m
    1000m
    80 meter - Jongens D1000 meter...Jongens D Voorne Atletiek JD ------- 864
    178 Giann-Carlo Denswil PAC 80m
    80 meter - Jongens D PAC JD Team 2 -------- 421
    179 Tjebbe Hemler PAC 1000m
    1000 meter...Jongens D PAC JD Team 2 -------- 502
    180 Mart Koedood PAC 1000m
    Speer
    Discus
    1000 meter...Jongens DSpeerwerpe...Jongens DDiscuswerp...Jongens D PAC JD Team 2 ------ 719
    181 Jasper Oele PAC 80m
    80mH
    80 meter - Jongens D80 meter H...Jongens D PAC JD Team 2 ------- 722
    182 Lennard Valk PAC 1000m
    Kogel
    1000 meter...Jongens DKogelstote...Jongens D PAC JD Team 2 ------- 0
    183 Koen van der Aa PAC 80mH
    Speer
    80 meter H...Jongens DSpeerwerpe...Jongens D PAC JD Team 2 ------- 376
    184 Ronin van der Holst PAC 80mH
    Hoog
    Ver
    80 meter H...Jongens DHoogspring...Jongens DVerspringe...Jongens D PAC JD Team 2 ------ 848
    185 Florian van Engelen PAC 80m
    Ver
    80 meter - Jongens DVerspringe...Jongens D PAC JD Team 2 ------- 0
    186 Robin van Kooij PAC Discus
    Kogel
    Hoog
    Discuswerp...Jongens DKogelstote...Jongens DHoogspring...Jongens D PAC JD Team 2 ------ 715
    187 Menno Backx PAC Hoog
    Ver
    Hoogspring...Jongens DVerspringe...Jongens D PAC JD Team 3 ------- 389
    188 Marnix Hamelink PAC 80mH
    Discus
    Ver
    80 meter H...Jongens DDiscuswerp...Jongens DVerspringe...Jongens D PAC JD Team 3 ------ 821
    189 Elijah Kaijser PAC 80m
    Kogel
    80 meter - Jongens DKogelstote...Jongens D PAC JD Team 3 ------- 293
    190 Jesper Ponstein PAC 80m
    1000m
    80 meter - Jongens D1000 meter...Jongens D PAC JD Team 3 ------- 779
    191 David Punt PAC 80m
    1000m
    80 meter - Jongens D1000 meter...Jongens D PAC JD Team 3 ------- 875
    193 Bart van Mourik PAC 80mH
    Speer
    80 meter H...Jongens DSpeerwerpe...Jongens D PAC JD Team 3 ------- 559
    228 Lucas Burgers PAC 80m
    80mH
    80 meter - Jongens D80 meter H...Jongens D PAC JD Team 4 ------- 279
    229 Samuel Grout PAC 1000m
    Ver
    1000 meter...Jongens DVerspringe...Jongens D PAC JD Team 4 ------- 437
    230 Emil Karabatak PAC 80m
    Discus
    80 meter - Jongens DDiscuswerp...Jongens D PAC JD Team 4 ------- 405
    231 Jochem Lems PAC 1000m
    Ver
    1000 meter...Jongens DVerspringe...Jongens D PAC JD Team 4 ------- 624
    232 Jarno Sparenberg PAC Speer
    Discus
    Kogel
    Speerwerpe...Jongens DDiscuswerp...Jongens DKogelstote...Jongens D PAC JD Team 4 ------ 0
    233 Rens van Benschop PAC 80m
    1000m
    80 meter - Jongens D1000 meter...Jongens D PAC JD Team 4 ------- 352
    297 Jeroen Cox AV Fortuna 1000m
    Hoog
    1000 meter...Jongens DHoogspring...Jongens D AV Fortuna JD Team 2 ------- 400
    298 Sam de Graaf AV Fortuna Speer
    Discus
    Speerwerpe...Jongens DDiscuswerp...Jongens D AV Fortuna JD Team 2 ------- 499
    299 Tobias Liezenga AV Fortuna 80mH
    Kogel
    80 meter H...Jongens DKogelstote...Jongens D AV Fortuna JD Team 2 ------- 293
    300 Lucas Ridder AV Fortuna 80mH
    Hoog
    80 meter H...Jongens DHoogspring...Jongens D AV Fortuna JD Team 2 ------- 611
    301 Remco Broere AV Fortuna 80m
    1000m
    Ver
    80 meter - Jongens D1000 meter...Jongens DVerspringe...Jongens D AV Fortuna JD Team 2 ------ 874
    302 Bernt van der Nol AV Fortuna 80m
    Discus
    Ver
    80 meter - Jongens DDiscuswerp...Jongens DVerspringe...Jongens D AV Fortuna JD Team 2 ------ 213
    339 Luc Verwaal PAC Speer
    Kogel
    Hoog
    Speerwerpe...Jongens DKogelstote...Jongens DHoogspring...Jongens D PAC JD Team 4 ------ 1094
    343 Callum Pelan PAC Discus
    Kogel
    Discuswerp...Jongens DKogelstote...Jongens D PAC JD Team 3 ------- 0

    Verenigingen 'Jongens Junior D'

    VerenigingAfkortingAantal Deelnemers
    AV Fortuna FRTN 14
    CAV Energie ENRG 11
    PAC PAC 31
    Rotterdam Atletiek RDAM 15
    Spark SPRK 11
    Voorne Atletiek VRNE 8
    Competitiestand Jongens Junioren D
    # Team Leden Punten
    1 PAC JD Team 1 PAC - JJD 8 6381
    2 Rotterdam Atletiek JD Team 1 Rotterdam Atletiek - JJD 7 4860
    3 PAC JD Team 2 PAC - JJD 9 4810
    4 Spark JD Spark - JJD 11 4797
    5 CAV Energie JD CAV Energie - JJD 11 4688
    6 AV Fortuna JD Team 1 AV Fortuna - JJD 8 4217
    7 PAC JD Team 3 PAC - JJD 7 4212
    8 Voorne Atletiek JD Voorne Atletiek - JJD 8 4002
    9 PAC JD Team 4 PAC - JJD 7 3577
    10 Rotterdam Atletiek JD Team 2 Rotterdam Atletiek - JJD 8 3550
    11 AV Fortuna JD Team 2 AV Fortuna - JJD 6 3153
    12 AV Fortuna JD Team 3 AV Fortuna - JJD 0 0

    Uitslagen 80 meter Jongens Junior D

    # Naam Team Res OBPTeam punten
    1 Isiah Emanuelson PAC PAC JD Team 1 10,37 -1.2 m/s--- 729
    2 Damian Felter Rotterdam Rotterdam ...JD Team 1 10,86 -1.2 m/s--- 642
    3 Sander Ni...wenhuijse PAC PAC JD Team 1 11,61 -1.2 m/s--- 523
    4 Daniel van Noordenne CAV Energie CAV Energie JD 11,86 -1.1 m/s--- 487
    5 David Punt PAC PAC JD Team 3 12,19 -1.8 m/s--- 442
    6 Bastiaan Koolen Rotterdam Rotterdam ...JD Team 2 12,20 -1.8 m/s--- 440
    7 Xavi Mo-Ajok Spark Spark JD 12,24 -1.2 m/s--- 435
    8 Lars van den Band Voorne Voorne Atletiek JD 12,25 -1.1 m/s--- 434
    9 Daan Verlinden AV Fortuna AV Fortuna JD Team 1 12,27 -1.2 m/s--- 431
    10 Jort van Driel PAC PAC JD Team 1 12,28 -1.2 m/s--- 0
    11 Jamall Nobel Voorne Voorne Atletiek JD 12,30 -1.1 m/s--- 427
    12 Timmy Visser Spark Spark JD 12,33 -1.6 m/s--- 423
    13 Giann-Carlo Denswil PAC PAC JD Team 2 12,35 -2.3 m/s--- 421
    14 Jasper Oele PAC PAC JD Team 2 12,47 -1.8 m/s--- 405
    15 Jesper Ponstein PAC PAC JD Team 3 12,61 -2.3 m/s--- 387
    16 Elijah Kaijser PAC PAC JD Team 3 12,70 -2.3 m/s--- 0
    17 Florian van Engelen PAC PAC JD Team 2 12,80 -1.8 m/s--- 0
    18 Rens van Benschop PAC PAC JD Team 4 12,90 -1.1 m/s--- 352
    19 Marijn Sloot AV Fortuna AV Fortuna JD Team 1 13,03 -2.3 m/s--- 336
    20 Danick Imholz CAV Energie CAV Energie JD 13,08 -1.1 m/s--- 330
    21 Ryan Zwiep Spark Spark JD 13,18 -1.6 m/s--- 0
    22 Tom van der Poel Rotterdam Rotterdam ...JD Team 1 13,29 -1.6 m/s--- 306
    23 Ben de Visser Voorne Voorne Atletiek JD 13,38 -1.1 m/s--- 0
    24 Daan Boertien CAV Energie CAV Energie JD 13,49 -1.6 m/s--- 0
    25 Colin van Kempen AV Fortuna AV Fortuna JD Team 1 13,59 -1.6 m/s--- 0
    26 Remco Broere AV Fortuna AV Fortuna JD Team 2 13,83 -1.1 m/s--- 248
    27 Ot Combee Rotterdam Rotterdam ...JD Team 1 13,87 -2.3 m/s--- 0
    28 Emil Karabatak PAC PAC JD Team 4 13,92 -1.1 m/s--- 238
    29 Gijs van der Poel Rotterdam Rotterdam ...JD Team 2 13,93 -1.8 m/s--- 237
    30 Bernt van der Nol AV Fortuna AV Fortuna JD Team 2 14,17 -1.1 m/s--- 213
    Lucas Burgers PAC PAC JD Team 4 DQ --- 0
    Lion Linneman Rotterdam Rotterdam ...JD Team 2 DNS --- 0

    Uitslagen 1000 meter Jongens Junior D

    # Naam Team ResOBPTeam punten
    1 Alex Taal PAC PAC JD Team 1 3:12,19 --- 602
    2 Daniel van Noordenne CAV Energie CAV Energie JD 3:19,01 --- 552
    3 Jort van Driel PAC PAC JD Team 1 3:24,01 --- 518
    4 Julian Mejame Ejong PAC PAC JD Team 1 3:24,52 --- 0
    5 Bas Stam Rotterdam Rotterdam ...JD Team 1 3:24,68 --- 514
    6 Tjebbe Hemler PAC PAC JD Team 2 3:26,44 --- 502
    7 Daan Verlinden AV Fortuna AV Fortuna JD Team 1 3:26,51 --- 502
    8 Danick Imholz CAV Energie CAV Energie JD 3:31,16 --- 472
    9 Ewoud Boer CAV Energie CAV Energie JD 3:31,50 --- 0
    10 Samuel Grout PAC PAC JD Team 4 3:37,00 --- 437
    11 David Punt PAC PAC JD Team 3 3:37,72 --- 433
    12 Lars van den Band Voorne Voorne Atletiek JD 3:38,17 --- 430
    13 Jeroen Cox AV Fortuna AV Fortuna JD Team 2 3:43,43 --- 400
    14 Mart Koedood PAC PAC JD Team 2 3:43,64 --- 399
    15 Jesper Ponstein PAC PAC JD Team 3 3:44,94 --- 392
    16 Jochem Lems PAC PAC JD Team 4 3:46,10 --- 386
    17 Colin van Kempen AV Fortuna AV Fortuna JD Team 1 3:46,50 --- 384
    18 Yasper Zandbergen Spark Spark JD 3:49,62 --- 367
    19 Timmy Visser Spark Spark JD 3:52,47 --- 352
    20 Siep van Rooij Spark Spark JD 3:53,16 --- 0
    21 Simon Bruijn AV Fortuna AV Fortuna JD Team 1 3:54,00 --- 0
    22 Rens van Benschop PAC PAC JD Team 4 3:54,64 --- 0
    23 Remco Broere AV Fortuna AV Fortuna JD Team 2 3:56,86 --- 330
    24 Luuk Omvlee Rotterdam Rotterdam ...JD Team 2 3:58,54 --- 322
    25 Kay Kokshoorn Voorne Voorne Atletiek JD 4:00,95 --- 310
    26 Clarence Lurfs Rotterdam Rotterdam ...JD Team 2 4:02,60 --- 302
    27 Jasper Bol Voorne Voorne Atletiek JD 4:09,79 --- 0
    Lennard Valk PAC PAC JD Team 2 DNS --- 0
    Jonas v.d. Molen Rotterdam Rotterdam ...JD Team 1 DNS --- 0

    Uitslagen 80 meter horden (76cm) Jongens Junior D

    # Naam Team Res OBPTeam punten
    1 Mark Heiden PAC PAC JD Team 1 13,57 -1.8 m/s--- 529
    2 Isaya Klein Ikink Rotterdam Rotterdam ...JD Team 1 14,22 -1.8 m/s--- 468
    3 Jort van Driel PAC PAC JD Team 1 14,34 +0.0 m/s--- 457
    4 Koen van der Aa PAC PAC JD Team 2 15,33 -1.8 m/s--- 376
    5 Xavi Mo-Ajok Spark Spark JD 15,69 -2.0 m/s--- 349
    6 Jasper Oele PAC PAC JD Team 2 16,13 -1.8 m/s--- 317
    7 Geurt Kors CAV Energie CAV Energie JD 16,15 -3.5 m/s--- 316
    8 Ronin van der Holst PAC PAC JD Team 2 16,17 -2.0 m/s--- 0
    9 Marnix Hamelink PAC PAC JD Team 3 16,57 -2.1 m/s--- 287
    10 Lucas Burgers PAC PAC JD Team 4 16,70 -3.5 m/s--- 279
    11 Ruben 't Hoen Spark Spark JD 17,03 -2.0 m/s--- 258
    12 Bas Stam Rotterdam Rotterdam ...JD Team 1 17,28 -5.0 m/s--- 242
    13 Bart van Mourik PAC PAC JD Team 3 17,64 -5.0 m/s--- 221
    14 Mike den Breejen CAV Energie CAV Energie JD 17,86 -3.5 m/s--- 208
    15 Marijn Sloot AV Fortuna AV Fortuna JD Team 1 17,97 -2.0 m/s--- 202
    16 Luuk Omvlee Rotterdam Rotterdam ...JD Team 2 18,11 -5.0 m/s--- 194
    17 Lucas Ridder AV Fortuna AV Fortuna JD Team 2 18,28 -2.1 m/s--- 185
    17 Jasper Bol Voorne Voorne Atletiek JD 18,28 -2.1 m/s--- 185
    19 Ryan Zwiep Spark Spark JD 18,75 -5.0 m/s--- 0
    20 Florian Duijnhouwer Rotterdam Rotterdam ...JD Team 2 19,02 -5.0 m/s--- 147
    21 Thomas Hordijk AV Fortuna AV Fortuna JD Team 1 19,36 -2.0 m/s--- 130
    22 Luuk Roodenburg CAV Energie CAV Energie JD 19,54 -2.1 m/s--- 0
    23 Kay Kokshoorn Voorne Voorne Atletiek JD 19,98 -2.1 m/s--- 101
    24 Tobias Liezenga AV Fortuna AV Fortuna JD Team 2 20,40 -3.5 m/s--- 82
    25 Lorenzo Stolk Voorne Voorne Atletiek JD 21,11 -3.5 m/s--- 0
    26 Martijn Slooff AV Fortuna AV Fortuna JD Team 1 22,05 -2.0 m/s--- 0
    Tijmen Hermse PAC PAC JD Team 1 DNF --- 0

    Uitslagen Speerwerpen 400 gram Jongens Junior D

    # Naam Team ResOBPTeam punten
    1 Tijmen Hermse PAC PAC JD Team 1 28,89 --- 478
    2 Karsten Duys PAC PAC JD Team 1 27,36 --- 0
    3 Davey Rip CAV Energie CAV Energie JD 26,98 --- 447
    4 Martijn Slooff AV Fortuna AV Fortuna JD Team 1 24,70 --- 409
    5 Kars Bebelaar Rotterdam Rotterdam ...JD Team 1 23,79 --- 393
    6 Mark Groen Voorne Voorne Atletiek JD 21,64 --- 355
    7 Robin Stassen Spark Spark JD 21,12 --- 345
    8 Bart van Mourik PAC PAC JD Team 3 20,75 --- 338
    9 Luc Verwaal PAC PAC JD Team 4 20,72 --- 338
    10 Otman al Jdrissi Rotterdam Rotterdam ...JD Team 2 20,05 --- 325
    11 Mart Koedood PAC PAC JD Team 2 19,77 --- 320
    12 Sam de Graaf AV Fortuna AV Fortuna JD Team 2 19,21 --- 309
    13 Willem Moene Voorne Voorne Atletiek JD 18,46 --- 0
    14 Ot Combee Rotterdam Rotterdam ...JD Team 1 18,11 --- 0
    15 Nicolaas Mosterd Rotterdam Rotterdam ...JD Team 2 17,76 --- 0
    16 Luuk Roodenburg CAV Energie CAV Energie JD 16,38 --- 0
    17 Koen van der Aa PAC PAC JD Team 2 16,31 --- 0
    18 Ruben 't Hoen Spark Spark JD 16,28 --- 0
    19 Ingmar van Hilten AV Fortuna AV Fortuna JD Team 1 15,56 --- 0
    20 Jarno Sparenberg PAC PAC JD Team 4 11,37 --- 0

    Uitslagen Discuswerpen 1 kilogram Jongens Junior D

    # Naam Team ResOBPTeam punten
    1 Julian Mejame Ejong PAC PAC JD Team 1 24,74 --- 391
    2 Nicolaas Mosterd Rotterdam Rotterdam ...JD Team 2 21,24 --- 330
    3 Robin van Kooij PAC PAC JD Team 2 20,84 --- 322
    4 Mark Groen Voorne Voorne Atletiek JD 19,25 --- 293
    5 Ingmar van Hilten AV Fortuna AV Fortuna JD Team 1 19,02 --- 288
    6 Rick van Noort Spark Spark JD 17,70 --- 263
    7 Kars Bebelaar Rotterdam Rotterdam ...JD Team 1 16,47 --- 238
    8 Otman al Jdrissi Rotterdam Rotterdam ...JD Team 2 15,87 --- 0
    9 Thomas Groen CAV Energie CAV Energie JD 14,87 --- 204
    10 Sam de Graaf AV Fortuna AV Fortuna JD Team 2 14,22 --- 190
    11 Jonas v.d. Molen Rotterdam Rotterdam ...JD Team 1 13,80 --- 0
    12 Mart Koedood PAC PAC JD Team 2 13,72 --- 0
    13 Willem Moene Voorne Voorne Atletiek JD 13,54 --- 0
    14 Thomas Hordijk AV Fortuna AV Fortuna JD Team 1 13,19 --- 0
    15 Emil Karabatak PAC PAC JD Team 4 13,18 --- 167
    16 Siep van Rooij Spark Spark JD 13,18 --- 0
    17 Marnix Hamelink PAC PAC JD Team 3 12,72 --- 156
    18 Bernt van der Nol AV Fortuna AV Fortuna JD Team 2 11,08 --- 0
    19 Callum Pelan PAC PAC JD Team 3 10,88 --- 0
    20 Jarno Sparenberg PAC PAC JD Team 4 10,66 --- 0
    21 Elliot Kools CAV Energie CAV Energie JD 8,45 --- 0
    Tijmen Hermse PAC PAC JD Team 1 DNS --- 0

    Uitslagen Kogelstoten 3 kilogram Jongens Junior D

    # Naam Team ResOBPTeam punten
    1 Julian Mejame Ejong PAC PAC JD Team 1 10,50 --- 546
    2 Isiah Emanuelson PAC PAC JD Team 1 8,44 --- 0
    3 Davey Rip CAV Energie CAV Energie JD 7,63 --- 401
    4 Mark Groen Voorne Voorne Atletiek JD 7,59 --- 399
    5 Rick van Noort Spark Spark JD 7,49 --- 393
    6 Robin van Kooij PAC PAC JD Team 2 7,48 --- 393
    7 Ingmar van Hilten AV Fortuna AV Fortuna JD Team 1 6,87 --- 358
    8 Tom van der Poel Rotterdam Rotterdam ...JD Team 1 6,83 --- 356
    9 Nicolaas Mosterd Rotterdam Rotterdam ...JD Team 2 6,66 --- 346
    10 Luc Verwaal PAC PAC JD Team 4 6,40 --- 330
    11 Kars Bebelaar Rotterdam Rotterdam ...JD Team 1 6,07 --- 0
    12 Willem Moene Voorne Voorne Atletiek JD 5,94 --- 0
    13 Elijah Kaijser PAC PAC JD Team 3 5,79 --- 293
    14 Thomas Groen CAV Energie CAV Energie JD 5,75 --- 0
    15 Yari Bol Spark Spark JD 5,71 --- 0
    16 Koen Winkel AV Fortuna AV Fortuna JD Team 1 5,31 --- 0
    17 Otman al Jdrissi Rotterdam Rotterdam ...JD Team 2 5,27 --- 0
    18 Callum Pelan PAC PAC JD Team 3 4,99 --- 0
    19 Tobias Liezenga AV Fortuna AV Fortuna JD Team 2 4,56 --- 211
    20 Jarno Sparenberg PAC PAC JD Team 4 3,85 --- 0
    Lennard Valk PAC PAC JD Team 2 DNS --- 0

    Uitslagen Hoogspringen Jongens Junior D

    # Naam Team ResOBPTeam punten
    1 Declan Borst Spark Spark JD 1,50 --- 623
    2 Isaya Klein Ikink Rotterdam Rotterdam ...JD Team 1 1,45 --- 582
    3 Mark Heiden PAC PAC JD Team 1 1,30 --- 0
    4 Ronin van der Holst PAC PAC JD Team 2 1,30 --- 462
    5 Robin van Kooij PAC PAC JD Team 2 1,30 --- 0
    6 Karsten Duys PAC PAC JD Team 1 1,30 --- 462
    7 Martijn Slooff AV Fortuna AV Fortuna JD Team 1 1,25 --- 426
    7 Lucas Ridder AV Fortuna AV Fortuna JD Team 2 1,25 --- 426
    7 Mike den Breejen CAV Energie CAV Energie JD 1,25 --- 426
    7 Luc Verwaal PAC PAC JD Team 4 1,25 --- 426
    11 Menno Backx PAC PAC JD Team 3 1,20 --- 389
    12 Koen Winkel AV Fortuna AV Fortuna JD Team 1 1,15 --- 0
    13 Clarence Lurfs Rotterdam Rotterdam ...JD Team 2 1,15 --- 352
    14 Jeroen Cox AV Fortuna AV Fortuna JD Team 2 1,10 --- 0
    14 Yasper Zandbergen Spark Spark JD 1,10 --- 0
    16 Kay Kokshoorn Voorne Voorne Atletiek JD 1,10 --- 316
    17 Lion Linneman Rotterdam Rotterdam ...JD Team 2 1,05 --- 0
    17 Lorenzo Stolk Voorne Voorne Atletiek JD 1,05 --- 0

    Uitslagen Verspringen Jongens Junior D

    # Naam Team Res OBPTeam punten
    1 Damian Felter Rotterdam Rotterdam ...JD Team 1 4,86 +0.0 m/s--- 593
    2 Declan Borst Spark Spark JD 4,67 +0.0 m/s--- 554
    3 Mark Heiden PAC PAC JD Team 1 4,63 +0.0 m/s--- 546
    4 Sander Ni...wenhuijse PAC PAC JD Team 1 4,22 +0.0 m/s--- 0
    5 Geurt Kors CAV Energie CAV Energie JD 4,18 +0.0 m/s--- 454
    6 Ronin van der Holst PAC PAC JD Team 2 3,84 +0.0 m/s--- 386
    7 Marnix Hamelink PAC PAC JD Team 3 3,80 +0.0 m/s--- 378
    8 Florian van Engelen PAC PAC JD Team 2 3,70 +0.0 m/s--- 0
    9 Daan Verlinden AV Fortuna AV Fortuna JD Team 1 3,68 +0.0 m/s--- 354
    10 Menno Backx PAC PAC JD Team 3 3,64 +0.0 m/s--- 0
    11 Jamall Nobel Voorne Voorne Atletiek JD 3,58 +0.0 m/s--- 334
    12 Florian Duijnhouwer Rotterdam Rotterdam ...JD Team 2 3,45 +0.0 m/s--- 308
    13 Ben de Visser Voorne Voorne Atletiek JD 3,40 +0.0 m/s--- 0
    14 Remco Broere AV Fortuna AV Fortuna JD Team 2 3,39 +0.0 m/s--- 296
    15 Simon Bruijn AV Fortuna AV Fortuna JD Team 1 3,28 +0.0 m/s--- 0
    15 Ot Combee Rotterdam Rotterdam ...JD Team 1 3,28 +0.0 m/s--- 0
    17 Sven Joëls Spark Spark JD 3,22 +0.0 m/s--- 0
    18 Gijs van der Poel Rotterdam Rotterdam ...JD Team 2 3,13 +0.0 m/s--- 0
    19 Jochem Lems PAC PAC JD Team 4 3,10 +0.0 m/s--- 238
    20 Tom Gjaltema CAV Energie CAV Energie JD 3,05 +0.0 m/s--- 0
    21 Bernt van der Nol AV Fortuna AV Fortuna JD Team 2 2,94 +0.0 m/s--- 0
    Samuel Grout PAC PAC JD Team 4 --- ---