Categorie 'Meisjes Junior C'

Categorie gegevens

Deelnemers: 85
Categorie afkorting: MJC
Berekeningswijze: Junioren C/D
Meerkamp:
Losse onderdelen:
  • 1 x 80 meter
  • 1 x 1000 meter
  • 1 x 80 meter horden (76cm)
  • 1 x 4 x 80m
  • 4 x Speerwerpen 500 gram
  • 4 x Discuswerpen 1 kilogram
  • 4 x Kogelstoten 3 kilogram
  • 1 x Hoogspringen
  • 4 x Verspringen
  • Tijdschema 'Meisjes Junior C'

    Print Tijdschema

    Aanvang Onderdeel
    11:00 Discus Uitslagen
    12:05 Kogel Uitslagen
    12:30 80mH Uitslagen
    12:35 Hoog
    Hoog 1 Minimale aanvangshoogte 1:10m verder met 0:05m
    Uitslagen
    14:05 1000m Uitslagen
    14:20 Speer Uitslagen
    15:20 80m Uitslagen
    15:55 Ver Uitslagen


    Tijdschema

    11:00u16:55u
    Meisjes Junior C
    Discus
    Hoog - Hoog 1 Minimale aanvangshoogte 1:10m verder met 0:05m
    Speer
    80m
    Ver

    Atleten 'Meisjes Junior C'

    Snr Naam Onderdelen Startgroep Team 80m1000m80mH4x80mSpeerDiscusKogelHoogVerTeam punten
    12 Lotje Birker ACW `66 80m
    80mH
    4x80m
    MJC - 80mMJC - 80mH ACW `66 MC ------ 476
    13 Evi van Bladel ACW `66 1000m
    4x80m
    Ver
    MJC - 1000mMJC - Ver ACW `66 MC ------ 1080
    14 Elise Jocaille ACW `66 80m
    Speer
    Hoog
    MJC - 80mMJC - SpeerMJC - Hoog ACW `66 MC ------ 1053
    15 Hester Kleuskens ACW `66 4x80m
    Discus
    Kogel
    MJC - DiscusMJC - Kogel ACW `66 MC ------ 485
    24 Imke Denissen Atledo 80m
    80mH
    4x80m
    MJC - 80mMJC - 80mH Atledo MC ------ 713
    25 Anne Lodewijks Atledo 4x80m
    Speer
    Kogel
    MJC - SpeerMJC - Kogel Atledo MC ------ 490
    26 Iris Schoenmakers Atledo 80mH
    4x80m
    Discus
    MJC - 80mHMJC - Discus Atledo MC ------ 486
    27 Indij Snoeren Atledo 80m
    1000m
    Hoog
    MJC - 80mMJC - 1000mMJC - Hoog Atledo MC ------ 1311
    28 Joyce Verhoef Atledo 1000m
    4x80m
    Ver
    MJC - 1000mMJC - Ver Atledo MC ------ 582
    56 Sanne Appels AV Attila 1000m
    Speer
    Discus
    MJC - 1000mMJC - SpeerMJC - Discus AV Attila MC ------ 331
    57 Natasja van Beurden AV Attila Speer
    Discus
    Kogel
    MJC - SpeerMJC - DiscusMJC - Kogel AV Attila MC ------ 481
    58 Lotte de Graauw AV Attila 1000m
    4x80m
    MJC - 1000m AV Attila MC ------- 472
    59 Daphne van...r Heijden AV Attila 80m
    1000m
    4x80m
    MJC - 80mMJC - 1000m AV Attila MC ------ 1082
    60 Anne Hoeke AV Attila 80m
    80mH
    Hoog
    MJC - 80mMJC - 80mHMJC - Hoog AV Attila MC ------ 1123
    61 Merel de Jong AV Attila 80m
    80mH
    4x80m
    MJC - 80mMJC - 80mH AV Attila / DAK MC ------ 480
    62 Maud Kemkes AV Attila 80mH
    4x80m
    Ver
    MJC - 80mHMJC - Ver AV Attila / DAK MC ------ 798
    63 Pien Korstanje AV Attila 80mH
    Kogel
    Ver
    MJC - 80mHMJC - KogelMJC - Ver AV Attila MC ------ 1723
    64 Fleur Picot AV Attila 1000m
    Speer
    Kogel
    MJC - 1000mMJC - SpeerMJC - Kogel AV Attila / DAK MC ------ 0
    65 Sanne Pulles AV Attila 4x80m
    Speer
    Discus
    MJC - SpeerMJC - Discus AV Attila / DAK MC ------ 519
    66 Jolien Stuijk AV Attila 80m
    4x80m
    Hoog
    MJC - 80mMJC - Hoog AV Attila MC ------ 623
    67 Lonneke Westermann AV Attila 80mH
    4x80m
    Ver
    MJC - 80mHMJC - Ver AV Attila MC ------ 0
    68 Anne van Zundert AV Attila 80m
    4x80m
    Kogel
    MJC - 80mMJC - Kogel AV Attila / DAK MC ------ 618
    97 Saskia van der Boor Parthenon 80mH
    Speer
    Discus
    MJC - 80mHMJC - SpeerMJC - Discus AV Parthen...MC Team 1 ------ 1260
    98 Eliza Damsteeg Parthenon 1000m
    Discus
    Ver
    MJC - 1000mMJC - DiscusMJC - Ver AV Parthen...MC Team 2 ------ 838
    99 Jasmijn Haring Parthenon 80m
    4x80m
    Ver
    MJC - 80mMJC - Ver AV Parthen...MC Team 2 ------ 0
    100 Esther Jacobs Parthenon 1000m
    80mH
    4x80m
    MJC - 1000mMJC - 80mH AV Parthen...MC Team 2 ------ 708
    101 Luka Lieuwen Parthenon 80mH
    Hoog
    Ver
    MJC - 80mHMJC - HoogMJC - Ver AV Parthen...MC Team 1 ------ 1892
    102 Claudia Noordzij Parthenon 80m
    4x80m
    Kogel
    MJC - 80mMJC - Kogel AV Parthen...MC Team 1 ------ 942
    103 Joy van Norden Parthenon 80m
    80mH
    4x80m
    MJC - 80mMJC - 80mH AV Parthen...MC Team 2 ------ 664
    104 Sanne Pusic Parthenon Kogel
    Hoog
    MJC - KogelMJC - Hoog AV Parthen...MC Team 1 ------- 0
    105 Emy Sijssens Parthenon 80mH
    Discus
    Kogel
    MJC - 80mHMJC - DiscusMJC - Kogel AV Parthen...MC Team 2 ------ 570
    106 Sharon de Smoker Parthenon 80m
    4x80m
    Ver
    MJC - 80mMJC - Ver AV Parthen...MC Team 1 ------ 523
    107 Lotte de Snaijer Parthenon 4x80m
    Speer
    Hoog
    MJC - SpeerMJC - Hoog AV Parthen...MC Team 2 ------ 713
    108 Suzanne Visser Parthenon 80m
    1000m
    4x80m
    MJC - 80mMJC - 1000m AV Parthen...MC Team 1 ------ 242
    109 Roos de Vries Parthenon 1000m
    80mH
    4x80m
    MJC - 1000mMJC - 80mH AV Parthen...MC Team 1 ------ 428
    158 Esmee van Dongen AV Spiridon 80m
    1000m
    4x80m
    MJC - 80mMJC - 1000m AV Spiridon MC ------ 628
    160 Jesse Gooiker AV Spiridon Discus
    Kogel
    MJC - DiscusMJC - Kogel AV Spiridon MC ------- 620
    161 Eva Kipping AV Spiridon 80mH
    4x80m
    Speer
    MJC - 80mHMJC - Speer AV Spiridon MC ------ 310
    162 Mieke van der Meiden AV Spiridon 80mH
    4x80m
    Ver
    MJC - 80mHMJC - Ver AV Spiridon MC ------ 216
    163 Safira den Oudsten AV Spiridon 1000m
    Speer
    Kogel
    MJC - 1000mMJC - SpeerMJC - Kogel AV Spiridon MC ------ 757
    164 Lotte van de Par AV Spiridon 80m
    4x80m
    Hoog
    MJC - 80mMJC - Hoog AV Spiridon MC ------ 909
    196 Felicia Balla AV Sprint 80m
    4x80m
    MJC - 80m AV Sprint MC Team 2 ------- 402
    197 Dana Bouwknegt AV Sprint Speer
    Discus
    MJC - SpeerMJC - Discus AV Sprint MC Team 2 ------- 469
    198 Barbara Daniels AV Sprint Speer
    Kogel
    MJC - SpeerMJC - Kogel AV Sprint MC Team 2 ------- 248
    199 Charlotte Demoulin AV Sprint 1000m
    80mH
    4x80m
    MJC - 1000mMJC - 80mH AV Sprint MC Team 2 ------ 754
    200 Annika Drent AV Sprint 1000m
    4x80m
    Ver
    MJC - 1000mMJC - Ver AV Sprint MC Team 2 ------ 0
    201 Pleun Hutten AV Sprint 4x80m
    Speer
    Ver
    MJC - SpeerMJC - Ver AV Sprint MC Team 1 ------ 1079
    202 Lonne Mallens AV Sprint 1000m
    Discus
    Kogel
    MJC - 1000mMJC - DiscusMJC - Kogel AV Sprint MC Team 1 ------ 688
    203 Britney Marijnissen AV Sprint 80mH
    Hoog
    MJC - 80mHMJC - Hoog AV Sprint MC Team 2 ------- 0
    204 Zoë Meyer AV Sprint 80m
    4x80m
    Kogel
    MJC - 80mMJC - Kogel AV Sprint MC Team 1 ------ 1257
    205 Demi van Outheusden AV Sprint Discus
    Kogel
    MJC - DiscusMJC - Kogel AV Sprint MC Team 2 ------- 0
    206 Jinke Prinsen AV Sprint 1000m
    Speer
    Hoog
    MJC - 1000mMJC - SpeerMJC - Hoog AV Sprint MC Team 1 ------ 0
    207 Eline Rijzenga AV Sprint 1000m
    4x80m
    Ver
    MJC - 1000mMJC - Ver AV Sprint MC Team 1 ------ 469
    208 Lara Schortemeijer AV Sprint 80m
    1000m
    Hoog
    MJC - 80mMJC - 1000mMJC - Hoog AV Sprint MC Team 2 ------ 1275
    209 Simone Snepvangers AV Sprint 80mH
    Hoog
    MJC - 80mHMJC - Hoog AV Sprint MC Team 1 ------- 1305
    210 Hanneke Verheesen AV Sprint 80m
    80mH
    Discus
    MJC - 80mMJC - 80mHMJC - Discus AV Sprint MC Team 1 ------ 0
    211 Silke Vonk AV Sprint 80m
    80mH
    4x80m
    MJC - 80mMJC - 80mH AV Sprint MC Team 1 ------ 1279
    212 Titia van Vucht AV Sprint 80mH
    4x80m
    Ver
    MJC - 80mHMJC - Ver AV Sprint MC Team 2 ------ 626
    244 Fleur van der Linden DAK 1000m
    80mH
    Hoog
    MJC - 1000mMJC - 80mHMJC - Hoog AV Attila / DAK MC ------ 1488
    250 Eri van Berkum HRCL 80mH
    Speer
    MJC - 80mHMJC - Speer DK en AV Hercules MC ------- 0
    251 Miranda van Dijk HRCL 80mH
    4x80m
    Ver
    MJC - 80mHMJC - Ver DK en AV Hercules MC ------ 954
    252 Emma van Herwijnen HRCL 4x80m
    DK en AV Hercules MC -------- 0
    253 Maritt Jansen HRCL 4x80m
    Discus
    Hoog
    MJC - DiscusMJC - Hoog DK en AV Hercules MC ------ 724
    254 Vera Kuipers HRCL 80m
    1000m
    Discus
    MJC - 80mMJC - 1000mMJC - Discus DK en AV Hercules MC ------ 346
    255 Amber van de Merwe HRCL Speer
    Kogel
    MJC - SpeerMJC - Kogel DK en AV Hercules MC ------- 272
    256 Tes van Noort HRCL 80m
    1000m
    80mH
    MJC - 80mMJC - 1000mMJC - 80mH DK en AV Hercules MC ------ 1179
    257 Sophie van der Spoel HRCL 80m
    4x80m
    Kogel
    MJC - 80mMJC - Kogel DK en AV Hercules MC ------ 962
    292 Sophie ter Braak Scorpio 4x80m
    Speer
    Kogel
    MJC - SpeerMJC - Kogel Scorpio MC ------ 647
    293 Selena van...osterhout Scorpio 1000m
    4x80m
    Hoog
    MJC - 1000mMJC - Hoog Scorpio MC ------ 761
    294 Janneke Pluimes Scorpio 80m
    4x80m
    Discus
    MJC - 80mMJC - Discus Scorpio MC ------ 894
    295 Jorine van Vugt Scorpio 80mH
    4x80m
    Ver
    MJC - 80mHMJC - Ver Scorpio MC ------ 715
    319 Lisa van Boekel Taxandria Kogel
    MJC - Kogel Taxandria ...letiek MC -------- 310
    320 Luka van Gennip Taxandria 80m
    1000m
    Speer
    MJC - 80mMJC - 1000mMJC - Speer Taxandria ...letiek MC ------ 1047
    321 Sanne van der Lee Taxandria 80m
    1000m
    Ver
    MJC - 80mMJC - 1000mMJC - Ver Taxandria ...letiek MC ------ 810
    322 Dieuwertje Mentink Taxandria 80mH
    Hoog
    Ver
    MJC - 80mHMJC - HoogMJC - Ver Taxandria ...letiek MC ------ 847
    349 Evie van Benten Typhoon 1000m
    4x80m
    Hoog
    MJC - 1000mMJC - Hoog Typhoon MC ------ 306
    350 Isa Buddingh Typhoon 1000m
    MJC - 1000m Typhoon MC -------- 332
    351 Nina den Haan Typhoon 80m
    1000m
    MJC - 80mMJC - 1000m Typhoon MC ------- 402
    352 Sarah Kortland Typhoon 80mH
    4x80m
    Hoog
    MJC - 80mHMJC - Hoog Typhoon MC ------ 1210
    353 Larissa Loos Typhoon 80m
    80mH
    4x80m
    MJC - 80mMJC - 80mH Typhoon MC ------ 0
    354 Angeliki Nastou Typhoon Speer
    Discus
    Kogel
    MJC - SpeerMJC - DiscusMJC - Kogel Typhoon MC ------ 889
    355 Dinne Verduijn Typhoon 80m
    Ver
    MJC - 80mMJC - Ver Typhoon MC ------- 775
    356 Marit Volmer Typhoon Discus
    Ver
    MJC - DiscusMJC - Ver Typhoon MC ------- 0
    357 Laura de With Typhoon 80mH
    4x80m
    MJC - 80mH Typhoon MC ------- 367
    358 Sigrid van...jckhuijse Typhoon Speer
    Kogel
    MJC - SpeerMJC - Kogel Typhoon MC ------- 0

    Verenigingen 'Meisjes Junior C'

    VerenigingAfkortingAantal Deelnemers
    ACW `66 ACW 4
    Atledo ATLD 5
    AV Attila ATTL 13
    AV Parthenon PRTH 13
    AV Spiridon SPRD 6
    AV Sprint SPRN 17
    DAK DAK 1
    DK en AV Hercules HRCL 8
    Scorpio SCRP 4
    Taxandria Atletiek TXND 4
    Typhoon TPHN 10
    Competitiestand Meisjes Junioren C
    # Team Leden Punten
    1 AV Sprint MC Team 1 AV Sprint - MJC
    Begeleider: Bram Hommel
    8 6789
    2 AV Attila MC AV Attila - MJC
    Begeleider: peter westermann
    Jurylid: wilco van beurden
    8 6428
    3 AV Parthenon MC Team 1 AV Parthenon - MJC
    Begeleider: Sandy v.d Heydt
    Jurylid: Naomi v.d Spek
    7 5843
    4 DK en AV Hercules MC DK en AV Hercules - MJC
    Begeleider: Greg van der Velde
    Jurylid: Norwin Mingaars
    8 5033
    5 Typhoon MC Typhoon - MJC 10 4779
    6 AV Attila / DAK MC - MJC
    Begeleider: Peter Westerman
    Jurylid: Hans van der Linden
    6 4356
    7 AV Spiridon MC AV Spiridon - MJC
    Begeleider: Joris Reijnders
    Jurylid: Tirtsa Swart
    6 3921
    8 Atledo MC Atledo - MJC 5 3912
    9 AV Parthenon MC Team 2 AV Parthenon - MJC
    Begeleider: Sandy v.d Heydt
    Jurylid: Anja Smits
    6 3903
    10 AV Sprint MC Team 2 AV Sprint - MJC
    Begeleider: Bram Hommel
    9 3774
    11 ACW `66 MC ACW `66 - MJC
    Begeleider: Eddy Stadwijk
    4 3593
    12 Scorpio MC Scorpio - MJC
    Begeleider: Marco Joosen
    4 3506
    13 Taxandria Atletiek MC Taxandria Atletiek - MJC
    Begeleider: Cresjan van der Lee
    Jurylid: geen
    4 3014

    Uitslagen 80 meter Meisjes Junior C

    # Naam Team Res OBPTeam punten
    1 Zoë Meyer AV Sprint AV Sprint MC Team 1 10,44 -0.1 m/s10,77 716
    2 Silke Vonk AV Sprint AV Sprint MC Team 1 10,57 +0.5 m/s--- 692
    3 Daphne van...r Heijden AV Attila AV Attila MC 11,10 -0.1 m/s11,40 602
    4 Anne Hoeke AV Attila AV Attila MC 11,23 -0.1 m/s11,40 581
    5 Jolien Stuijk AV Attila AV Attila MC 11,28 -0.1 m/s11,20 0
    6 Hanneke Verheesen AV Sprint AV Sprint MC Team 1 11,44 +0.5 m/s--- 0
    7 Claudia Noordzij Parthenon AV Parthen...MC Team 1 11,52 +0.6 m/s12,50 537
    8 Sharon de Smoker Parthenon AV Parthen...MC Team 1 11,61 -0.1 m/s12,04 523
    9 Lotte van de Par AV Spiridon AV Spiridon MC 11,63 -0.1 m/s11,50 520
    10 Tes van Noort HRCL DK en AV Hercules MC 11,76 +0.5 m/s--- 501
    11 Sophie van der Spoel HRCL DK en AV Hercules MC 11,83 -0.1 m/s11,90 491
    12 Suzanne Visser Parthenon AV Parthen...MC Team 1 11,91 +0.6 m/s12,09 0
    13 Merel de Jong AV Attila AV Attila / DAK MC 11,91 +0.6 m/s12,10 480
    14 Lotje Birker ACW `66 ACW `66 MC 11,94 +0.1 m/s13,12 476
    15 Vera Kuipers HRCL DK en AV Hercules MC 11,96 +0.1 m/s13,10 0
    16 Dinne Verduijn Typhoon Typhoon MC 11,99 +0.1 m/s--- 469
    17 Imke Denissen Atledo Atledo MC 12,17 +0.1 m/s--- 444
    18 Indij Snoeren Atledo Atledo MC 12,33 +0.1 m/s--- 423
    19 Joy van Norden Parthenon AV Parthen...MC Team 2 12,35 +0.6 m/s12,76 421
    20 Janneke Pluimes Scorpio Scorpio MC 12,45 +0.6 m/s13,00 408
    21 Nina den Haan Typhoon Typhoon MC 12,49 +0.1 m/s--- 402
    21 Felicia Balla AV Sprint AV Sprint MC Team 2 12,49 +0.5 m/s--- 402
    23 Lara Schortemeijer AV Sprint AV Sprint MC Team 2 12,55 +0.5 m/s--- 395
    24 Sanne van der Lee Taxandria Taxandria ...letiek MC 12,62 +0.5 m/s--- 386
    25 Anne van Zundert AV Attila AV Attila / DAK MC 12,66 +0.6 m/s12,40 381
    26 Larissa Loos Typhoon Typhoon MC 12,68 +0.1 m/s--- 0
    27 Luka van Gennip Taxandria Taxandria ...letiek MC 12,70 +0.5 m/s--- 376
    28 Esmee van Dongen AV Spiridon AV Spiridon MC 12,85 +0.5 m/s--- 358
    Jasmijn Haring Parthenon AV Parthen...MC Team 2 DNF 13,50 0
    Elise Jocaille ACW `66 ACW `66 MC DNF 12,29 0

    Uitslagen 1000 meter Meisjes Junior C

    # Naam Team ResOBPTeam punten
    1 Evi van Bladel ACW `66 ACW `66 MC 3:16,56 3:19,00 570
    2 Fleur van der Linden DAK AV Attila / DAK MC 3:25,95 3:25,00 506
    3 Luka van Gennip Taxandria Taxandria ...letiek MC 3:28,02 --- 492
    4 Daphne van...r Heijden AV Attila AV Attila MC 3:29,99 3:25,00 480
    5 Lotte de Graauw AV Attila AV Attila MC 3:31,21 3:22,40 472
    6 Eline Rijzenga AV Sprint AV Sprint MC Team 1 3:31,74 --- 469
    7 Safira den Oudsten AV Spiridon AV Spiridon MC 3:36,29 --- 441
    8 Charlotte Demoulin AV Sprint AV Sprint MC Team 2 3:38,04 --- 431
    9 Roos de Vries Parthenon AV Parthen...MC Team 1 3:38,49 3:33,42 428
    10 Sanne van der Lee Taxandria Taxandria ...letiek MC 3:39,19 --- 424
    11 Lonne Mallens AV Sprint AV Sprint MC Team 1 3:39,99 3:40,30 420
    12 Lara Schortemeijer AV Sprint AV Sprint MC Team 2 3:40,32 --- 418
    13 Eliza Damsteeg Parthenon AV Parthen...MC Team 2 3:42,82 3:37,48 404
    14 Indij Snoeren Atledo Atledo MC 3:45,41 3:56,12 389
    15 Esther Jacobs Parthenon AV Parthen...MC Team 2 3:48,57 4:05,85 372
    16 Vera Kuipers HRCL DK en AV Hercules MC 3:53,69 3:45,00 346
    17 Tes van Noort HRCL DK en AV Hercules MC 3:53,97 3:45,00 345
    18 Isa Buddingh Typhoon Typhoon MC 3:56,57 --- 332
    19 Evie van Benten Typhoon Typhoon MC 4:01,95 --- 306
    20 Esmee van Dongen AV Spiridon AV Spiridon MC 4:09,80 3:45,00 270
    21 Joyce Verhoef Atledo Atledo MC 4:11,13 --- 264
    22 Selena van...osterhout Scorpio Scorpio MC 4:11,61 3:50,00 262
    23 Suzanne Visser Parthenon AV Parthen...MC Team 1 4:16,26 3:51,46 242
    24 Nina den Haan Typhoon Typhoon MC 4:26,82 --- 0
    Sanne Appels AV Attila AV Attila MC DNF 3:55,00 0
    Fleur Picot AV Attila AV Attila / DAK MC DNF --- 0
    Jinke Prinsen AV Sprint AV Sprint MC Team 1 DNF 3:30,01 0
    Annika Drent AV Sprint AV Sprint MC Team 2 DNF --- 0

    Uitslagen 80 meter horden (76cm) Meisjes Junior C

    # Naam Team Res OBPTeam punten
    1 Luka Lieuwen Parthenon AV Parthen...MC Team 1 12,54 +0.0 m/s12,25 638
    2 Sarah Kortland Typhoon Typhoon MC 12,63 +0.0 m/s12,26 628
    3 Silke Vonk AV Sprint AV Sprint MC Team 1 13,00 +0.3 m/s--- 587
    4 Simone Snepvangers AV Sprint AV Sprint MC Team 1 13,22 +0.3 m/s--- 564
    5 Pien Korstanje AV Attila AV Attila MC 13,37 +0.0 m/s13,80 549
    6 Anne Hoeke AV Attila AV Attila MC 13,44 +0.0 m/s13,39 542
    7 Hanneke Verheesen AV Sprint AV Sprint MC Team 1 13,81 +0.3 m/s--- 0
    8 Saskia van der Boor Parthenon AV Parthen...MC Team 1 14,02 +0.0 m/s13,50 486
    9 Fleur van der Linden DAK AV Attila / DAK MC 14,05 +0.7 m/s15,60 483
    10 Miranda van Dijk HRCL DK en AV Hercules MC 14,26 +0.0 m/s14,00 464
    11 Lonneke Westermann AV Attila AV Attila MC 14,54 +0.7 m/s14,48 0
    12 Maud Kemkes AV Attila AV Attila / DAK MC 14,77 +0.7 m/s15,60 420
    13 Roos de Vries Parthenon AV Parthen...MC Team 1 14,92 +0.0 m/s14,30 0
    14 Laura de With Typhoon Typhoon MC 15,45 +0.2 m/s16,21 367
    15 Larissa Loos Typhoon Typhoon MC 15,78 +0.2 m/s16,76 0
    16 Esther Jacobs Parthenon AV Parthen...MC Team 2 15,86 +0.7 m/s16,00 336
    17 Tes van Noort HRCL DK en AV Hercules MC 15,90 +0.2 m/s--- 333
    18 Charlotte Demoulin AV Sprint AV Sprint MC Team 2 16,04 +0.3 m/s--- 323
    19 Eva Kipping AV Spiridon AV Spiridon MC 16,23 +0.3 m/s--- 310
    20 Merel de Jong AV Attila AV Attila / DAK MC 16,53 +0.7 m/s14,50 0
    21 Iris Schoenmakers Atledo Atledo MC 16,55 +0.2 m/s--- 289
    22 Eri van Berkum HRCL DK en AV Hercules MC 16,57 +0.2 m/s--- 0
    23 Titia van Vucht AV Sprint AV Sprint MC Team 2 16,75 +0.3 m/s--- 276
    24 Imke Denissen Atledo Atledo MC 16,86 +0.2 m/s18,70 269
    25 Joy van Norden Parthenon AV Parthen...MC Team 2 17,27 +0.7 m/s16,00 243
    26 Jorine van Vugt Scorpio Scorpio MC 17,33 +0.2 m/s19,00 239
    27 Mieke van der Meiden AV Spiridon AV Spiridon MC 17,72 +0.3 m/s--- 216
    28 Emy Sijssens Parthenon AV Parthen...MC Team 2 18,08 +0.2 m/s17,30 0
    Lotje Birker ACW `66 ACW `66 MC DNF 15,33 0
    Britney Marijnissen AV Sprint AV Sprint MC Team 2 DNF 15,59 0
    Dieuwertje Mentink Taxandria Taxandria ...letiek MC DNF --- 0

    Uitslagen Speerwerpen 500 gram Meisjes Junior C

    # Naam Team ResOBPTeam punten
    1 Natasja van Beurden AV Attila AV Attila MC 29,06 30,50 481
    2 Pleun Hutten AV Sprint AV Sprint MC Team 1 28,87 --- 478
    3 Saskia van der Boor Parthenon AV Parthen...MC Team 1 26,67 23,19 442
    4 Elise Jocaille ACW `66 ACW `66 MC 23,59 --- 390
    5 Jinke Prinsen AV Sprint AV Sprint MC Team 1 23,23 27,32 0
    6 Angeliki Nastou Typhoon Typhoon MC 21,90 --- 359
    7 Safira den Oudsten AV Spiridon AV Spiridon MC 19,60 --- 316
    8 Sanne Pulles AV Attila AV Attila / DAK MC 18,85 20,00 302
    9 Amber van de Merwe HRCL DK en AV Hercules MC 17,37 --- 272
    10 Lotte de Snaijer Parthenon AV Parthen...MC Team 2 16,37 20,12 251
    11 Sophie ter Braak Scorpio Scorpio MC 15,75 --- 238
    12 Eri van Berkum HRCL DK en AV Hercules MC 15,48 --- 0
    13 Dana Bouwknegt AV Sprint AV Sprint MC Team 2 13,22 18,77 182
    14 Luka van Gennip Taxandria Taxandria ...letiek MC 13,10 --- 179
    15 Anne Lodewijks Atledo Atledo MC 12,97 --- 176
    16 Eva Kipping AV Spiridon AV Spiridon MC 11,82 --- 0
    17 Sigrid van...jckhuijse Typhoon Typhoon MC 8,61 --- 0
    Sanne Appels AV Attila AV Attila MC NM 21,00 0
    Barbara Daniels AV Sprint AV Sprint MC Team 2 NM --- 0
    Fleur Picot AV Attila AV Attila / DAK MC DNS --- 0

    Uitslagen Discuswerpen 1 kilogram Meisjes Junior C

    # Naam Team ResOBPTeam punten
    1 Janneke Pluimes Scorpio Scorpio MC 30,75 --- 486
    2 Saskia van der Boor Parthenon AV Parthen...MC Team 1 21,38 22,75 332
    3 Sanne Appels AV Attila AV Attila MC 21,29 21,00 331
    4 Natasja van Beurden AV Attila AV Attila MC 20,05 24,00 0
    5 Dana Bouwknegt AV Sprint AV Sprint MC Team 2 18,97 12,88 287
    6 Lonne Mallens AV Sprint AV Sprint MC Team 1 17,95 18,86 268
    7 Maritt Jansen HRCL DK en AV Hercules MC 17,64 --- 262
    8 Hanneke Verheesen AV Sprint AV Sprint MC Team 1 16,86 22,08 0
    9 Sanne Pulles AV Attila AV Attila / DAK MC 15,46 15,00 217
    10 Emy Sijssens Parthenon AV Parthen...MC Team 2 14,81 16,83 203
    11 Iris Schoenmakers Atledo Atledo MC 14,56 --- 197
    12 Eliza Damsteeg Parthenon AV Parthen...MC Team 2 13,80 15,66 0
    13 Angeliki Nastou Typhoon Typhoon MC 13,80 --- 181
    14 Marit Volmer Typhoon Typhoon MC 13,60 --- 0
    15 Jesse Gooiker AV Spiridon AV Spiridon MC 13,55 --- 175
    16 Vera Kuipers HRCL DK en AV Hercules MC 12,49 --- 0
    17 Hester Kleuskens ACW `66 ACW `66 MC 11,80 --- 134
    Demi van Outheusden AV Sprint AV Sprint MC Team 2 DNS 17,48 0

    Uitslagen Kogelstoten 3 kilogram Meisjes Junior C

    # Naam Team ResOBPTeam punten
    1 Pien Korstanje AV Attila AV Attila MC 10,48 9,51 545
    2 Zoë Meyer AV Sprint AV Sprint MC Team 1 10,39 --- 541
    3 Sophie van der Spoel HRCL DK en AV Hercules MC 8,95 --- 471
    4 Jesse Gooiker AV Spiridon AV Spiridon MC 8,45 --- 445
    5 Natasja van Beurden AV Attila AV Attila MC 7,82 8,25 0
    6 Sophie ter Braak Scorpio Scorpio MC 7,77 --- 409
    7 Claudia Noordzij Parthenon AV Parthen...MC Team 1 7,70 6,50 405
    8 Lonne Mallens AV Sprint AV Sprint MC Team 1 7,38 --- 0
    9 Sanne Pusic Parthenon AV Parthen...MC Team 1 7,08 7,49 0
    10 Emy Sijssens Parthenon AV Parthen...MC Team 2 7,03 7,53 367
    11 Hester Kleuskens ACW `66 ACW `66 MC 6,75 --- 351
    12 Safira den Oudsten AV Spiridon AV Spiridon MC 6,74 --- 0
    13 Amber van de Merwe HRCL DK en AV Hercules MC 6,72 --- 0
    14 Angeliki Nastou Typhoon Typhoon MC 6,71 --- 349
    15 Anne Lodewijks Atledo Atledo MC 6,13 --- 314
    16 Lisa van Boekel Taxandria Taxandria ...letiek MC 6,06 --- 310
    17 Barbara Daniels AV Sprint AV Sprint MC Team 2 5,10 --- 248
    18 Anne van Zundert AV Attila AV Attila / DAK MC 4,94 6,00 237
    19 Sigrid van...jckhuijse Typhoon Typhoon MC 4,47 --- 0
    Fleur Picot AV Attila AV Attila / DAK MC DNS --- 0
    Demi van Outheusden AV Sprint AV Sprint MC Team 2 DNS 6,92 0

    Uitslagen Hoogspringen Meisjes Junior C

    # Naam Team ResOBPTeam punten
    1 Simone Snepvangers AV Sprint AV Sprint MC Team 1 1,65 1,65 741
    2 Luka Lieuwen Parthenon AV Parthen...MC Team 1 1,55 1,51 663
    2 Elise Jocaille ACW `66 ACW `66 MC 1,55 1,60 663
    4 Jolien Stuijk AV Attila AV Attila MC 1,50 1,60 623
    5 Sarah Kortland Typhoon Typhoon MC 1,45 1,50 582
    6 Evie van Benten Typhoon Typhoon MC 1,40 --- 0
    7 Indij Snoeren Atledo Atledo MC 1,35 --- 499
    8 Anne Hoeke AV Attila AV Attila MC 1,35 1,56 0
    9 Fleur van der Linden DAK AV Attila / DAK MC 1,35 1,45 499
    9 Selena van...osterhout Scorpio Scorpio MC 1,35 --- 499
    9 Dieuwertje Mentink Taxandria Taxandria ...letiek MC 1,35 --- 499
    12 Lotte de Snaijer Parthenon AV Parthen...MC Team 2 1,30 1,20 462
    12 Maritt Jansen HRCL DK en AV Hercules MC 1,30 --- 462
    14 Jinke Prinsen AV Sprint AV Sprint MC Team 1 1,30 1,36 0
    15 Lara Schortemeijer AV Sprint AV Sprint MC Team 2 1,30 1,30 462
    16 Lotte van de Par AV Spiridon AV Spiridon MC 1,20 --- 389
    17 Sanne Pusic Parthenon AV Parthen...MC Team 1 1,10 1,25 0
    Britney Marijnissen AV Sprint AV Sprint MC Team 2 DNS --- 0

    Uitslagen Verspringen Meisjes Junior C

    # Naam Team Res OBPTeam punten
    1 Pien Korstanje AV Attila AV Attila MC 5,04 -1.8 m/s4,95 629
    2 Pleun Hutten AV Sprint AV Sprint MC Team 1 4,90 -0.9 m/s--- 601
    3 Luka Lieuwen Parthenon AV Parthen...MC Team 1 4,85 -1.3 m/s5,00 591
    4 Eline Rijzenga AV Sprint AV Sprint MC Team 1 4,73 -1.6 m/s--- 0
    5 Evi van Bladel ACW `66 ACW `66 MC 4,46 +2.1 m/s--- 510
    6 Lonneke Westermann AV Attila AV Attila MC 4,40 -1.5 m/s4,35 0
    7 Miranda van Dijk HRCL DK en AV Hercules MC 4,36 -0.5 m/s--- 490
    8 Jorine van Vugt Scorpio Scorpio MC 4,29 +0.8 m/s--- 476
    9 Sharon de Smoker Parthenon AV Parthen...MC Team 1 4,21 -2.8 m/s4,12 0
    10 Eliza Damsteeg Parthenon AV Parthen...MC Team 2 4,08 +2.9 m/s3,98 434
    11 Maud Kemkes AV Attila AV Attila / DAK MC 3,80 +1.0 m/s4,10 378
    12 Titia van Vucht AV Sprint AV Sprint MC Team 2 3,66 -2.5 m/s--- 350
    13 Dieuwertje Mentink Taxandria Taxandria ...letiek MC 3,65 +1.4 m/s--- 348
    14 Joyce Verhoef Atledo Atledo MC 3,50 +0.2 m/s--- 318
    15 Sanne van der Lee Taxandria Taxandria ...letiek MC 3,49 +2.1 m/s--- 0
    16 Dinne Verduijn Typhoon Typhoon MC 3,44 +0.8 m/s--- 306
    17 Annika Drent AV Sprint AV Sprint MC Team 2 3,35 -0.7 m/s--- 0
    18 Jasmijn Haring Parthenon AV Parthen...MC Team 2 3,31 -1.6 m/s3,50 0
    19 Marit Volmer Typhoon Typhoon MC 3,20 +1.1 m/s--- 0
    Mieke van der Meiden AV Spiridon AV Spiridon MC DNS --- 0