Categorie 'Jongens Junior C'

Categorie gegevens

Deelnemers: 81
Categorie afkorting: JJC
Berekeningswijze: Junioren C/D
Meerkamp:
Losse onderdelen:
  • 1 x 100 meter
  • 1 x 800 meter
  • 1 x 100 meter horden (84cm)
  • 1 x 4 x 100m
  • 4 x Speerwerpen 600 gram
  • 4 x Discuswerpen 1 kilogram
  • 4 x Kogelstoten 4 kilogram
  • 1 x Hoogspringen
  • 4 x Verspringen
  • Tijdschema 'Jongens Junior C'

    Print Tijdschema

    Aanvang Onderdeel
    12:00 Hoog
    Hoog 2 Minimale aanvangshoogte 1:20m verder met 0,05m
    Uitslagen
    12:20 Discus Uitslagen
    13:20 Kogel Uitslagen
    13:25 100mH Uitslagen
    14:35 800m Uitslagen
    14:45 Ver Uitslagen
    15:50 Speer Uitslagen
    16:00 100m Uitslagen


    Tijdschema

    12:00u16:05u
    Jongens Junior C
    Hoog - Hoog 2 Minimale aanvangshoogte 1:20m verder met 0,05m
    100mH
    800m
    Ver

    Atleten 'Jongens Junior C'

    Snr Naam Onderdelen Startgroep Team 100m800m100mH4x100mSpeerDiscusKogelHoogVerTeam punten
    1 Julian Buckmann ACW `66 100mH
    Speer
    JJC - 100mHJJC - Speer ACW `66 JC ------- 601
    2 Michel van...er Hammen ACW `66 Ver
    JJC - Ver ACW `66 JC -------- 0
    3 Jorrit Ivens ACW `66 100m
    Discus
    JJC - 100mJJC - Discus ACW `66 JC ------- 216
    4 Daan van Loon ACW `66 100m
    Kogel
    Hoog
    JJC - 100mJJC - KogelJJC - Hoog ACW `66 JC ------ 1425
    5 Aart Weijers ACW `66 800m
    Ver
    JJC - 800mJJC - Ver ACW `66 JC ------- 587
    16 Rik den Boer Atledo 100mH
    4x100m
    Hoog
    JJC - 100mHJJC - Hoog Atledo JC ------ 806
    17 Ruben Bogers Atledo Ver
    JJC - Ver Atledo JC -------- 0
    18 Joram de Bont Atledo 100m
    800m
    100mH
    JJC - 100mJJC - 800mJJC - 100mH Atledo JC ------ 1555
    19 Geert van Krevelen Atledo 100m
    4x100m
    Ver
    JJC - 100mJJC - Ver Atledo JC ------ 679
    20 Lucien Kuijpers Atledo 4x100m
    Speer
    Hoog
    JJC - SpeerJJC - Hoog Atledo JC ------ 228
    21 Xander Mahieu Atledo 800m
    4x100m
    Kogel
    JJC - 800mJJC - Kogel Atledo JC ------ 934
    22 Phill Pols Atledo Speer
    Discus
    JJC - SpeerJJC - Discus Atledo JC ------- 494
    35 Gijs van Berkel AV Attila 4x100m
    Hoog
    Ver
    JJC - HoogJJC - Ver AV Attila JC ------ 623
    36 Ruben van de Boel AV Attila 4x100m
    Speer
    Discus
    JJC - SpeerJJC - Discus AV Attila JC ------ 352
    37 Zep Couwenberg AV Attila 800m
    JJC - 800m AV Attila JC -------- 614
    38 Millenshen Gerard AV Attila 100m
    4x100m
    Ver
    JJC - 100mJJC - Ver AV Attila JC ------ 1413
    39 Floris Meeuwse AV Attila 100mH
    Hoog
    JJC - 100mHJJC - Hoog AV Attila JC ------- 565
    40 Mattijs Mols AV Attila 100m
    Discus
    Kogel
    JJC - 100mJJC - DiscusJJC - Kogel AV Attila JC ------ 1427
    41 Robin van Riel AV Attila 100m
    800m
    100mH
    JJC - 100mJJC - 800mJJC - 100mH AV Attila JC ------ 2318
    42 Lars Schellekens AV Attila 800m
    4x100m
    JJC - 800m AV Attila JC ------- 0
    43 Job Withaar AV Attila 100mH
    Speer
    Kogel
    JJC - 100mHJJC - SpeerJJC - Kogel AV Attila JC ------ 0
    80 Jasper van der Heydt Parthenon 100m
    100mH
    4x100m
    JJC - 100mJJC - 100mH AV Parthenon JC ------ 1218
    81 Finn Joosten Parthenon 800m
    Speer
    Discus
    JJC - 800mJJC - SpeerJJC - Discus AV Parthenon JC ------ 923
    82 Kaan Mollaoglu Parthenon 800m
    4x100m
    Hoog
    JJC - 800mJJC - Hoog AV Parthenon JC ------ 1168
    83 Rik van der Spek Parthenon 4x100m
    AV Parthenon JC -------- 0
    84 David Vink Parthenon 100m
    4x100m
    Kogel
    JJC - 100mJJC - Kogel AV Parthenon JC ------ 1032
    85 Tibo Visser Parthenon 800m
    100mH
    Ver
    JJC - 800mJJC - 100mHJJC - Ver AV Parthenon JC ------ 1885
    118 Pascal van de Dool AV Passaat 100mH
    Speer
    Kogel
    JJC - 100mHJJC - SpeerJJC - Kogel AV Passaat JC ------ 1184
    119 Julian Erkelens AV Passaat 100m
    4x100m
    Ver
    JJC - 100mJJC - Ver AV Passaat JC ------ 559
    120 Rick van Loon AV Passaat 100m
    4x100m
    Ver
    JJC - 100mJJC - Ver AV Passaat JC ------ 1472
    121 Njord Mijnster AV Passaat 800m
    Kogel
    JJC - 800mJJC - Kogel AV Passaat JC ------- 0
    122 Duncan van Reijswoud AV Passaat Speer
    Hoog
    JJC - SpeerJJC - Hoog AV Passaat JC ------- 0
    123 Jeroen de Rek AV Passaat Discus
    JJC - Discus AV Passaat JC -------- 0
    124 Rein Smallegange AV Passaat 100mH
    4x100m
    JJC - 100mH AV Passaat JC ------- 265
    125 Thijmen va...der Stelt AV Passaat 800m
    Discus
    JJC - 800mJJC - Discus AV Passaat JC ------- 873
    126 Sander van de Tuyl AV Passaat 100m
    Hoog
    JJC - 100mJJC - Hoog AV Passaat JC ------- 582
    127 Hugo Vermeulen AV Passaat 800m
    4x100m
    JJC - 800m AV Passaat JC ------- 566
    145 Joost Grunwald AV Spiridon 100m
    800m
    100mH
    JJC - 100mJJC - 800mJJC - 100mH AV Spiridon JC ------ 885
    146 Max van Helmond AV Spiridon 800m
    100mH
    4x100m
    JJC - 800mJJC - 100mH AV Spiridon JC ------ 931
    147 Lucas van der Linden AV Spiridon 800m
    4x100m
    JJC - 800m AV Spiridon JC ------- 0
    148 Taro Swart AV Spiridon 100m
    Discus
    Kogel
    JJC - 100mJJC - DiscusJJC - Kogel AV Spiridon JC ------ 1473
    149 Bodhy Wijnings AV Spiridon Speer
    Hoog
    Ver
    JJC - SpeerJJC - HoogJJC - Ver AV Spiridon JC ------ 2066
    165 Kjell Broos AV Sprint Discus
    Kogel
    JJC - DiscusJJC - Kogel AV Sprint JC Team 1 ------- 1094
    166 Sander Doodewaard AV Sprint 800m
    100mH
    4x100m
    JJC - 800mJJC - 100mH AV Sprint JC Team 1 ------ 1266
    167 Loek Gijzen AV Sprint 800m
    JJC - 800m AV Sprint JC Team 1 -------- 613
    168 Jelle van Hofslot AV Sprint Discus
    Kogel
    JJC - DiscusJJC - Kogel AV Sprint JC Team 1 ------- 0
    169 Daan Hoogers AV Sprint 100mH
    4x100m
    Hoog
    JJC - 100mHJJC - Hoog AV Sprint JC Team 1 ------ 1280
    170 Jake de Kok AV Sprint 100m
    Kogel
    Ver
    JJC - 100mJJC - KogelJJC - Ver AV Sprint JC Team 2 ------ 1529
    171 Lars Mackenbach AV Sprint 100m
    100mH
    4x100m
    JJC - 100mJJC - 100mH AV Sprint JC Team 2 ------ 793
    172 Job de Mast AV Sprint 4x100m
    Speer
    Discus
    JJC - SpeerJJC - Discus AV Sprint JC Team 2 ------ 976
    173 Thanos Palazis AV Sprint 4x100m
    Speer
    Hoog
    JJC - SpeerJJC - Hoog AV Sprint JC Team 2 ------ 0
    174 Sjoerd Pastoor AV Sprint 100m
    4x100m
    Ver
    JJC - 100mJJC - Ver AV Sprint JC Team 1 ------ 1318
    175 Tarek Sakhi AV Sprint 100m
    100mH
    JJC - 100mJJC - 100mH AV Sprint JC Team 1 ------- 0
    176 Rinus van de Weerd AV Sprint 800m
    Ver
    JJC - 800mJJC - Ver AV Sprint JC Team 2 ------- 0
    177 Ricardo Witkamp AV Sprint 100m
    800m
    4x100m
    JJC - 100mJJC - 800m AV Sprint JC Team 2 ------ 519
    178 Dylan van Zundert AV Sprint 100m
    4x100m
    Speer
    JJC - 100mJJC - Speer AV Sprint JC Team 1 ------ 692
    273 Luuk Eijgenraam Scorpio 100m
    Ver
    JJC - 100mJJC - Ver Scorpio JC ------- 1100
    274 Rik van der Haven Scorpio 800m
    4x100m
    Ver
    JJC - 800mJJC - Ver Scorpio JC ------ 506
    275 Julian van Jeveren Scorpio 800m
    100mH
    4x100m
    JJC - 800mJJC - 100mH Scorpio JC ------ 744
    276 Frank Korzilius Scorpio Speer
    Kogel
    JJC - SpeerJJC - Kogel Scorpio JC ------- 955
    277 Patrick Korzilius Scorpio Speer
    Discus
    JJC - SpeerJJC - Discus Scorpio JC ------- 423
    278 Tim Nuijten Scorpio 100mH
    4x100m
    Hoog
    JJC - 100mHJJC - Hoog Scorpio JC ------ 582
    279 Moos Tanis Scorpio 100m
    4x100m
    JJC - 100m Scorpio JC ------- 358
    280 Daan Woltjer Scorpio Discus
    Kogel
    JJC - DiscusJJC - Kogel Scorpio JC ------- 0
    308 Luuk van den Akker Taxandria 800m
    100mH
    4x100m
    JJC - 800mJJC - 100mH Taxandria ...letiek JC ------ 602
    309 Jort van Breda Taxandria 100m
    4x100m
    Discus
    JJC - 100mJJC - Discus Taxandria ...letiek JC ------ 809
    310 Teun van Oirschot Taxandria 4x100m
    Speer
    Hoog
    JJC - SpeerJJC - Hoog Taxandria ...letiek JC ------ 822
    311 Roel Schaffelaars Taxandria 4x100m
    Kogel
    Ver
    JJC - KogelJJC - Ver Taxandria ...letiek JC ------ 649
    312 Sander Verweij Taxandria 100m
    800m
    Ver
    JJC - 100mJJC - 800mJJC - Ver Taxandria ...letiek JC ------ 844
    329 Tunde Adesanya Typhoon 100mH
    4x100m
    Ver
    JJC - 100mHJJC - Ver Typhoon JC Team 1 ------ 1089
    330 Rogier Derksen Typhoon 100m
    100mH
    Discus
    JJC - 100mJJC - 100mHJJC - Discus Typhoon JC Team 2 ------ 1833
    331 Floris van Dijk Typhoon 100mH
    4x100m
    Hoog
    JJC - 100mHJJC - Hoog Typhoon JC Team 2 ------ 1055
    332 Delano Dresens Typhoon 100mH
    4x100m
    Hoog
    JJC - 100mHJJC - Hoog Typhoon JC Team 1 ------ 1048
    333 Julian van Heiningen Typhoon 100m
    Speer
    Ver
    JJC - 100mJJC - SpeerJJC - Ver Typhoon JC Team 2 ------ 1102
    334 Ryan Huigen Typhoon 100m
    800m
    Speer
    JJC - 100mJJC - 800mJJC - Speer Typhoon JC Team 1 ------ 503
    335 Maarten Meijning Typhoon 100m
    4x100m
    Hoog
    JJC - 100mJJC - Hoog Typhoon JC Team 1 ------ 589
    336 Roan Meyrili Typhoon Speer
    Discus
    Kogel
    JJC - SpeerJJC - DiscusJJC - Kogel Typhoon JC Team 1 ------ 1040
    337 Thomas de Ruiter Typhoon 800m
    4x100m
    JJC - 800m Typhoon JC Team 2 ------- 0
    338 Georgios Tsimarakis Typhoon 100m
    4x100m
    Kogel
    JJC - 100mJJC - Kogel Typhoon JC Team 2 ------ 344
    339 Hristo Vermeer Typhoon 100m
    800m
    4x100m
    JJC - 100mJJC - 800m Typhoon JC Team 1 ------ 1258
    340 Joost Versluis Typhoon 800m
    4x100m
    Discus
    JJC - 800mJJC - Discus Typhoon JC Team 2 ------ 372

    Verenigingen 'Jongens Junior C'

    VerenigingAfkortingAantal Deelnemers
    ACW `66 ACW 5
    Atledo ATLD 7
    AV Attila ATTL 9
    AV Parthenon PRTH 6
    AV Passaat PSST 10
    AV Spiridon SPRD 5
    AV Sprint SPRN 14
    Scorpio SCRP 8
    Taxandria Atletiek TXND 5
    Typhoon TPHN 12
    Competitiestand Jongens Junioren C
    # Team Leden Punten
    1 AV Attila JC AV Attila - JJC
    Begeleider: Peter Westermann
    9 7941
    2 AV Sprint JC Team 1 AV Sprint - JJC
    Begeleider: Bram Hommel
    8 6965
    3 AV Parthenon JC AV Parthenon - JJC 6 6758
    4 Typhoon JC Team 1 Typhoon - JJC 6 6178
    5 AV Passaat JC AV Passaat - JJC 10 6134
    6 AV Spiridon JC AV Spiridon - JJC
    Begeleider: Joris Reijnders
    Jurylid: Tirtsa Swart
    5 5355
    7 Scorpio JC Scorpio - JJC
    Begeleider: Janneke Visser
    8 5147
    8 Atledo JC Atledo - JJC 7 5104
    9 Typhoon JC Team 2 Typhoon - JJC 6 4706
    10 Taxandria Atletiek JC Taxandria Atletiek - JJC
    Begeleider: Pim van den Akker
    Jurylid: -
    5 4125
    11 AV Sprint JC Team 2 AV Sprint - JJC
    Begeleider: Bram Hommel
    6 3817
    12 ACW `66 JC ACW `66 - JJC
    Begeleider: Eddy Stadwijk
    5 2829

    Uitslagen 100 meter Jongens Junior C

    # Naam Team Res OBPTeam punten
    1 Rick van Loon AV Passaat AV Passaat JC 12,15 +1.2 m/s12,61 800
    2 Robin van Riel AV Attila AV Attila JC 12,39 +1.2 m/s12,81 761
    3 Millenshen Gerard AV Attila AV Attila JC 12,61 +1.2 m/s13,20 726
    4 Rogier Derksen Typhoon Typhoon JC Team 2 12,77 +1.2 m/s12,72 702
    5 Jasper van der Heydt Parthenon AV Parthenon JC 12,91 +0.8 m/s13,31 681
    6 Hristo Vermeer Typhoon Typhoon JC Team 1 12,94 +0.8 m/s13,30 677
    7 Mattijs Mols AV Attila AV Attila JC 12,94 +1.2 m/s12,77 0
    8 Sjoerd Pastoor AV Sprint AV Sprint JC Team 1 12,96 +0.3 m/s--- 674
    9 Julian van Heiningen Typhoon Typhoon JC Team 2 13,30 +0.8 m/s13,80 626
    10 Joram de Bont Atledo Atledo JC 13,37 +1.2 m/s13,30 616
    11 Maarten Meijning Typhoon Typhoon JC Team 1 13,57 +0.8 m/s13,62 589
    12 Luuk Eijgenraam Scorpio Scorpio JC 13,58 +0.8 m/s13,50 588
    13 Daan van Loon ACW `66 ACW `66 JC 13,60 +1.2 m/s13,17 585
    14 Jake de Kok AV Sprint AV Sprint JC Team 2 13,70 +0.3 m/s--- 572
    15 David Vink Parthenon AV Parthenon JC 13,80 +0.8 m/s13,95 559
    15 Julian Erkelens AV Passaat AV Passaat JC 13,80 +0.8 m/s13,99 559
    17 Jort van Breda Taxandria Taxandria ...letiek JC 14,25 +0.3 m/s--- 503
    18 Taro Swart AV Spiridon AV Spiridon JC 14,42 -0.1 m/s--- 483
    19 Georgios Tsimarakis Typhoon Typhoon JC Team 2 14,61 -0.1 m/s--- 0
    20 Lars Mackenbach AV Sprint AV Sprint JC Team 2 14,69 -0.1 m/s--- 452
    21 Ryan Huigen Typhoon Typhoon JC Team 1 15,19 -0.1 m/s--- 0
    22 Sander Verweij Taxandria Taxandria ...letiek JC 15,36 +0.3 m/s--- 379
    23 Moos Tanis Scorpio Scorpio JC 15,57 -0.1 m/s15,00 358
    24 Sander van de Tuyl AV Passaat AV Passaat JC 15,69 -0.1 m/s--- 0
    25 Joost Grunwald AV Spiridon AV Spiridon JC 15,70 +0.3 m/s--- 345
    26 Geert van Krevelen Atledo Atledo JC 16,09 -0.1 m/s--- 307
    Jorrit Ivens ACW `66 ACW `66 JC DNF 15,06 0
    Dylan van Zundert AV Sprint AV Sprint JC Team 1 DNF --- 0
    Tarek Sakhi AV Sprint AV Sprint JC Team 1 DNF --- 0
    Ricardo Witkamp AV Sprint AV Sprint JC Team 2 DNF --- 0

    Uitslagen 800 meter Jongens Junior C

    # Naam Team ResOBPTeam punten
    1 Robin van Riel AV Attila AV Attila JC 2:07,27 2:07,00 817
    2 Tibo Visser Parthenon AV Parthenon JC 2:10,91 2:09,89 770
    3 Kaan Mollaoglu Parthenon AV Parthenon JC 2:23,29 2:22,67 627
    4 Zep Couwenberg AV Attila AV Attila JC 2:24,54 2:40,00 614
    5 Loek Gijzen AV Sprint AV Sprint JC Team 1 2:24,60 2:30,00 613
    6 Sander Doodewaard AV Sprint AV Sprint JC Team 1 2:25,52 2:24,00 603
    7 Max van Helmond AV Spiridon AV Spiridon JC 2:26,29 2:18,33 596
    8 Hristo Vermeer Typhoon Typhoon JC Team 1 2:27,75 --- 581
    9 Xander Mahieu Atledo Atledo JC 2:28,10 2:53,97 578
    10 Hugo Vermeulen AV Passaat AV Passaat JC 2:29,32 2:46,28 566
    11 Thijmen va...der Stelt AV Passaat AV Passaat JC 2:29,84 --- 561
    12 Finn Joosten Parthenon AV Parthenon JC 2:30,88 2:45,00 0
    13 Ricardo Witkamp AV Sprint AV Sprint JC Team 2 2:34,25 --- 519
    14 Rik van der Haven Scorpio Scorpio JC 2:35,68 2:35,00 506
    15 Ryan Huigen Typhoon Typhoon JC Team 1 2:36,04 --- 503
    16 Sander Verweij Taxandria Taxandria ...letiek JC 2:40,41 --- 465
    17 Njord Mijnster AV Passaat AV Passaat JC 2:41,30 --- 0
    18 Lars Schellekens AV Attila AV Attila JC 2:41,67 2:23,00 0
    19 Joram de Bont Atledo Atledo JC 2:43,37 --- 441
    20 Julian van Jeveren Scorpio Scorpio JC 2:46,04 2:35,00 420
    21 Joost Versluis Typhoon Typhoon JC Team 2 2:52,28 --- 372
    22 Luuk van den Akker Taxandria Taxandria ...letiek JC 2:56,99 --- 339
    23 Joost Grunwald AV Spiridon AV Spiridon JC 3:09,00 --- 261
    24 Aart Weijers ACW `66 ACW `66 JC 3:16,17 2:58,00 219
    Thomas de Ruiter Typhoon Typhoon JC Team 2 DNF --- 0
    Lucas van der Linden AV Spiridon AV Spiridon JC DNF --- 0
    Rinus van de Weerd AV Sprint AV Sprint JC Team 2 DNF --- 0

    Uitslagen 100 meter horden (84cm) Jongens Junior C

    # Naam Team Res OBPTeam punten
    1 Robin van Riel AV Attila AV Attila JC 14,86 +0.4 m/s17,00 740
    2 Rogier Derksen Typhoon Typhoon JC Team 2 15,59 +0.4 m/s16,41 671
    3 Sander Doodewaard AV Sprint AV Sprint JC Team 1 15,68 +0.4 m/s15,88 663
    4 Daan Hoogers AV Sprint AV Sprint JC Team 1 16,22 +0.1 m/s--- 617
    5 Tibo Visser Parthenon AV Parthenon JC 16,60 +0.4 m/s16,62 586
    6 Tunde Adesanya Typhoon Typhoon JC Team 1 16,69 -0.7 m/s17,10 579
    7 Floris Meeuwse AV Attila AV Attila JC 16,87 -0.7 m/s18,70 565
    8 Jasper van der Heydt Parthenon AV Parthenon JC 17,24 -0.7 m/s17,30 537
    9 Joram de Bont Atledo Atledo JC 17,79 -0.7 m/s19,30 498
    10 Floris van Dijk Typhoon Typhoon JC Team 2 18,16 +0.4 m/s16,65 473
    11 Job Withaar AV Attila AV Attila JC 18,76 -0.7 m/s20,10 0
    12 Delano Dresens Typhoon Typhoon JC Team 1 18,91 +0.4 m/s17,00 425
    13 Pascal van de Dool AV Passaat AV Passaat JC 19,89 -0.7 m/s20,96 369
    14 Lars Mackenbach AV Sprint AV Sprint JC Team 2 20,41 +0.1 m/s--- 341
    15 Max van Helmond AV Spiridon AV Spiridon JC 20,52 -0.7 m/s19,73 335
    16 Julian van Jeveren Scorpio Scorpio JC 20,74 +0.1 m/s--- 324
    17 Julian Buckmann ACW `66 ACW `66 JC 20,87 -0.7 m/s20,84 317
    18 Rik den Boer Atledo Atledo JC 21,07 +0.4 m/s--- 307
    19 Joost Grunwald AV Spiridon AV Spiridon JC 21,65 +0.1 m/s--- 279
    20 Rein Smallegange AV Passaat AV Passaat JC 21,97 +0.1 m/s--- 265
    21 Luuk van den Akker Taxandria Taxandria ...letiek JC 22,01 +0.1 m/s--- 263
    Tarek Sakhi AV Sprint AV Sprint JC Team 1 DNF --- 0
    Tim Nuijten Scorpio Scorpio JC DNF --- 0

    Uitslagen Speerwerpen 600 gram Jongens Junior C

    # Naam Team ResOBPTeam punten
    1 Bodhy Wijnings AV Spiridon AV Spiridon JC 53,69 --- 811
    2 Dylan van Zundert AV Sprint AV Sprint JC Team 1 43,95 --- 692
    3 Job de Mast AV Sprint AV Sprint JC Team 2 34,20 --- 558
    4 Finn Joosten Parthenon AV Parthenon JC 31,13 --- 513
    5 Frank Korzilius Scorpio Scorpio JC 28,03 --- 464
    6 Pascal van de Dool AV Passaat AV Passaat JC 24,46 --- 405
    7 Roan Meyrili Typhoon Typhoon JC Team 1 22,54 --- 371
    8 Ruben van de Boel AV Attila AV Attila JC 21,47 24,00 352
    9 Duncan van Reijswoud AV Passaat AV Passaat JC 21,32 --- 0
    10 Patrick Korzilius Scorpio Scorpio JC 20,89 --- 0
    11 Ryan Huigen Typhoon Typhoon JC Team 1 20,43 --- 0
    12 Job Withaar AV Attila AV Attila JC 18,56 18,00 0
    13 Julian Buckmann ACW `66 ACW `66 JC 17,96 --- 284
    14 Teun van Oirschot Taxandria Taxandria ...letiek JC 17,79 22,00 281
    15 Lucien Kuijpers Atledo Atledo JC 15,29 --- 228
    16 Thanos Palazis AV Sprint AV Sprint JC Team 2 14,98 --- 0
    Julian van Heiningen Typhoon Typhoon JC Team 2 DNS --- 0
    Phill Pols Atledo Atledo JC DNS --- 0

    Uitslagen Discuswerpen 1 kilogram Jongens Junior C

    # Naam Team ResOBPTeam punten
    1 Mattijs Mols AV Attila AV Attila JC 44,05 54,00 668
    2 Kjell Broos AV Sprint AV Sprint JC Team 1 36,71 38,29 572
    3 Phill Pols Atledo Atledo JC 31,27 --- 494
    4 Taro Swart AV Spiridon AV Spiridon JC 30,98 --- 489
    5 Rogier Derksen Typhoon Typhoon JC Team 2 29,02 --- 460
    6 Patrick Korzilius Scorpio Scorpio JC 26,74 --- 423
    7 Job de Mast AV Sprint AV Sprint JC Team 2 26,38 --- 418
    8 Finn Joosten Parthenon AV Parthenon JC 25,89 23,89 410
    9 Thijmen va...der Stelt AV Passaat AV Passaat JC 20,27 --- 312
    10 Roan Meyrili Typhoon Typhoon JC Team 1 20,09 --- 309
    11 Jort van Breda Taxandria Taxandria ...letiek JC 19,96 --- 306
    12 Daan Woltjer Scorpio Scorpio JC 19,63 --- 0
    13 Jelle van Hofslot AV Sprint AV Sprint JC Team 1 19,19 --- 0
    14 Ruben van de Boel AV Attila AV Attila JC 17,68 21,00 0
    15 Joost Versluis Typhoon Typhoon JC Team 2 16,56 --- 0
    16 Jorrit Ivens ACW `66 ACW `66 JC 15,41 --- 216
    Jeroen de Rek AV Passaat AV Passaat JC DNS --- 0

    Uitslagen Kogelstoten 4 kilogram Jongens Junior C

    # Naam Team ResOBPTeam punten
    1 Mattijs Mols AV Attila AV Attila JC 15,53 15,67 759
    2 Kjell Broos AV Sprint AV Sprint JC Team 1 10,00 10,64 522
    3 Taro Swart AV Spiridon AV Spiridon JC 9,56 --- 501
    4 Frank Korzilius Scorpio Scorpio JC 9,36 --- 491
    5 David Vink Parthenon AV Parthenon JC 8,99 --- 473
    6 Jake de Kok AV Sprint AV Sprint JC Team 2 8,57 --- 451
    7 Pascal van de Dool AV Passaat AV Passaat JC 7,80 7,34 410
    8 Jelle van Hofslot AV Sprint AV Sprint JC Team 1 7,77 --- 0
    9 Job Withaar AV Attila AV Attila JC 7,33 --- 0
    10 Daan van Loon ACW `66 ACW `66 JC 7,22 --- 378
    11 Roan Meyrili Typhoon Typhoon JC Team 1 6,90 --- 360
    12 Xander Mahieu Atledo Atledo JC 6,84 --- 356
    13 Georgios Tsimarakis Typhoon Typhoon JC Team 2 6,63 --- 344
    14 Roel Schaffelaars Taxandria Taxandria ...letiek JC 6,14 6,00 315
    15 Njord Mijnster AV Passaat AV Passaat JC 5,76 --- 0
    Daan Woltjer Scorpio Scorpio JC DNS --- 0

    Uitslagen Hoogspringen Jongens Junior C

    # Naam Team ResOBPTeam punten
    1 Daan Hoogers AV Sprint AV Sprint JC Team 1 1,55 1,65 663
    2 Delano Dresens Typhoon Typhoon JC Team 1 1,50 --- 623
    2 Gijs van Berkel AV Attila AV Attila JC 1,50 1,50 623
    2 Bodhy Wijnings AV Spiridon AV Spiridon JC 1,50 --- 623
    5 Sander van de Tuyl AV Passaat AV Passaat JC 1,45 --- 582
    5 Floris van Dijk Typhoon Typhoon JC Team 2 1,45 --- 582
    7 Floris Meeuwse AV Attila AV Attila JC 1,45 1,50 0
    8 Tim Nuijten Scorpio Scorpio JC 1,45 --- 582
    9 Kaan Mollaoglu Parthenon AV Parthenon JC 1,40 --- 541
    10 Duncan van Reijswoud AV Passaat AV Passaat JC 1,40 --- 0
    11 Teun van Oirschot Taxandria Taxandria ...letiek JC 1,40 1,45 541
    12 Maarten Meijning Typhoon Typhoon JC Team 1 1,35 --- 0
    13 Rik den Boer Atledo Atledo JC 1,35 --- 499
    14 Daan van Loon ACW `66 ACW `66 JC 1,30 --- 462
    Lucien Kuijpers Atledo Atledo JC DNS --- 0
    Thanos Palazis AV Sprint AV Sprint JC Team 2 DNS --- 0

    Uitslagen Verspringen Jongens Junior C

    # Naam Team Res OBPTeam punten
    1 Millenshen Gerard AV Attila AV Attila JC 5,34 -0.4 m/s4,90 687
    2 Rick van Loon AV Passaat AV Passaat JC 5,26 -2.5 m/s--- 672
    3 Sjoerd Pastoor AV Sprint AV Sprint JC Team 1 5,12 +4.8 m/s--- 644
    4 Bodhy Wijnings AV Spiridon AV Spiridon JC 5,06 -0.2 m/s--- 632
    5 Julian Erkelens AV Passaat AV Passaat JC 4,80 +2.8 m/s--- 0
    6 Gijs van Berkel AV Attila AV Attila JC 4,63 -0.7 m/s4,80 0
    7 Tibo Visser Parthenon AV Parthenon JC 4,55 -1.9 m/s4,70 529
    8 Luuk Eijgenraam Scorpio Scorpio JC 4,47 -0.3 m/s--- 512
    9 Tunde Adesanya Typhoon Typhoon JC Team 1 4,46 +1.5 m/s--- 510
    10 Jake de Kok AV Sprint AV Sprint JC Team 2 4,44 -0.1 m/s--- 506
    11 Julian van Heiningen Typhoon Typhoon JC Team 2 4,29 +1.8 m/s--- 476
    12 Rik van der Haven Scorpio Scorpio JC 3,98 +0.1 m/s--- 0
    13 Geert van Krevelen Atledo Atledo JC 3,77 -1.0 m/s--- 372
    14 Aart Weijers ACW `66 ACW `66 JC 3,75 -2.7 m/s--- 368
    15 Roel Schaffelaars Taxandria Taxandria ...letiek JC 3,58 -0.3 m/s3,50 334
    16 Sander Verweij Taxandria Taxandria ...letiek JC 3,49 -0.8 m/s--- 0
    Michel van...er Hammen ACW `66 ACW `66 JC DNS --- 0
    Ruben Bogers Atledo Atledo JC DNS --- 0
    Rinus van de Weerd AV Sprint AV Sprint JC Team 2 DNS --- 0