Categorie 'Meisjes Junior D'

Categorie gegevens

Deelnemers: 101
Categorie afkorting: MJD
Berekeningswijze: Junioren C/D
Meerkamp:
Losse onderdelen:
  • 1 x 60 meter
  • 1 x 1000 meter
  • 1 x 60 meter horden (76cm)
  • 1 x 4 x 60m
  • 4 x Speerwerpen 400 gram
  • 4 x Discuswerpen 0,75 kilogram
  • 4 x Kogelstoten 2 kilogram
  • 1 x Hoogspringen
  • 4 x Verspringen
  • Tijdschema 'Meisjes Junior D'

    Print Tijdschema

    Aanvang Onderdeel
    11:50 Ver Uitslagen
    12:00 60mH Uitslagen
    12:40 Speer Uitslagen
    13:55 1000m Uitslagen
    14:20 Kogel Uitslagen
    14:25 Hoog
    Hoog 1 Minimale aanvangshoogte 1:00m verder met 0:05m
    Uitslagen
    15:00 60m Uitslagen
    15:35 Discus Uitslagen


    Tijdschema

    11:50u16:00u
    Meisjes Junior D
    Ver
    Speer
    Discus

    Atleten 'Meisjes Junior D'

    Snr Naam Onderdelen Startgroep Team 60m1000m60mH4x60mSpeerDiscusKogelHoogVerTeam punten
    29 Femke den Boer Atledo 60mH
    4x60m
    Hoog
    MJD - 60mHMJD - Hoog Atledo MD ------ 470
    30 Anne ter Horst Atledo Speer
    Discus
    Kogel
    MJD - SpeerMJD - DiscusMJD - Kogel Atledo MD ------ 0
    31 Isabel Moerdijk Atledo 1000m
    4x60m
    Speer
    MJD - 1000mMJD - Speer Atledo MD ------ 397
    32 Hilde van der Pluijm Atledo 60m
    60mH
    Ver
    MJD - 60mMJD - 60mHMJD - Ver Atledo MD ------ 786
    33 Lian Soijer Atledo 1000m
    4x60m
    Kogel
    MJD - 1000mMJD - Kogel Atledo MD ------ 509
    34 Mijke Somers Atledo 60m
    4x60m
    Discus
    MJD - 60mMJD - Discus Atledo MD ------ 622
    69 Madeline el Aissati AV Attila 60m
    1000m
    4x60m
    MJD - 60mMJD - 1000m AV Attila MD Team 1 ------ 1002
    70 Floor Alessie AV Attila Speer
    Discus
    Kogel
    MJD - SpeerMJD - DiscusMJD - Kogel AV Attila MD Team 1 ------ 1163
    71 Anaïs van Gestel AV Attila Speer
    Hoog
    Ver
    MJD - SpeerMJD - HoogMJD - Ver AV Attila MD Team 2 ------ 890
    73 Jennifer Kleiren AV Attila 60m
    4x60m
    Kogel
    MJD - 60mMJD - Kogel AV Attila MD Team 1 ------ 0
    74 Isis van Loosdrecht AV Attila 60mH
    Speer
    Ver
    MJD - 60mHMJD - SpeerMJD - Ver AV Attila MD Team 2 ------ 0
    75 Alida Pinas AV Attila 60mH
    Speer
    Ver
    MJD - 60mHMJD - SpeerMJD - Ver AV Attila MD Team 1 ------ 0
    76 Jule Roelings AV Attila 60mH
    Hoog
    Ver
    MJD - 60mHMJD - HoogMJD - Ver AV Attila MD Team 1 ------ 1483
    77 Fenne Severijns AV Attila 60m
    4x60m
    MJD - 60m AV Attila MD Team 1 ------- 534
    78 Marieke Verschure AV Attila 1000m
    60mH
    Hoog
    MJD - 1000mMJD - 60mHMJD - Hoog AV Attila MD Team 1 ------ 410
    79 Emma Voets AV Attila 1000m
    4x60m
    Discus
    MJD - 1000mMJD - Discus AV Attila MD Team 1 ------ 523
    110 Thyra van Diemen Parthenon 60mH
    Hoog
    Ver
    MJD - 60mHMJD - HoogMJD - Ver AV Parthenon MD ------ 1206
    111 Daisy Felix Parthenon 60m
    4x60m
    Speer
    MJD - 60mMJD - Speer AV Parthenon MD ------ 384
    112 Noor van Helden Parthenon 4x60m
    Discus
    Kogel
    MJD - DiscusMJD - Kogel AV Parthenon MD ------ 653
    113 Inès Jacobs Parthenon 60m
    4x60m
    Ver
    MJD - 60mMJD - Ver AV Parthenon MD ------ 403
    114 Sanne van der Spek Parthenon 60m
    1000m
    MJD - 60mMJD - 1000m AV Parthenon MD ------- 314
    115 Jetske Stoop Parthenon 1000m
    60mH
    Speer
    MJD - 1000mMJD - 60mHMJD - Speer AV Parthenon MD ------ 191
    116 Marit Uilhoorn Parthenon 1000m
    60mH
    4x60m
    MJD - 1000mMJD - 60mH AV Parthenon MD ------ 743
    136 Edith Borsje AV Passaat 60mH
    Ver
    MJD - 60mHMJD - Ver AV Passaat MD ------- 281
    137 Amber Fritse AV Passaat 60mH
    4x60m
    Hoog
    MJD - 60mHMJD - Hoog AV Passaat MD ------ 1045
    138 Dorien van Gerven AV Passaat Speer
    Discus
    Kogel
    MJD - SpeerMJD - DiscusMJD - Kogel AV Passaat MD ------ 0
    139 Melanie van de Graaf AV Passaat 1000m
    MJD - 1000m AV Passaat MD -------- 0
    140 Dianne den Hoed AV Passaat 60m
    1000m
    4x60m
    MJD - 60mMJD - 1000m AV Passaat MD ------ 936
    141 Sacha Ruf AV Passaat 60m
    60mH
    Kogel
    MJD - 60mMJD - 60mHMJD - Kogel AV Passaat MD ------ 0
    142 Gwen Smits AV Passaat 1000m
    4x60m
    Hoog
    MJD - 1000mMJD - Hoog AV Passaat MD ------ 432
    143 Annemieke Wijnhoven AV Passaat Speer
    Discus
    Kogel
    MJD - SpeerMJD - DiscusMJD - Kogel AV Passaat MD ------ 1120
    144 Lieke Woudstra AV Passaat 60m
    4x60m
    Ver
    MJD - 60mMJD - Ver AV Passaat MD ------ 970
    213 Arwen Barendregt AV Sprint 1000m
    Ver
    MJD - 1000mMJD - Ver AV Sprint MD Team 2 ------- 740
    214 Luna Bernhard AV Sprint 60m
    60mH
    Hoog
    MJD - 60mMJD - 60mHMJD - Hoog AV Sprint MD Team 1 ------ 1494
    215 Zora Bernhard AV Sprint Kogel
    MJD - Kogel AV Sprint MD Team 2 -------- 0
    216 Anniek Bloemers AV Sprint 1000m
    Speer
    Discus
    MJD - 1000mMJD - SpeerMJD - Discus AV Sprint MD Team 1 ------ 603
    217 Marit Buijsse AV Sprint 60mH
    4x60m
    MJD - 60mH AV Sprint MD Team 2 ------- 0
    218 Anna Couweleers AV Sprint 60m
    Speer
    MJD - 60mMJD - Speer AV Sprint MD Team 2 ------- 520
    219 Veerle van Doorn AV Sprint 1000m
    60mH
    MJD - 1000mMJD - 60mH AV Sprint MD Team 2 ------- 653
    220 Pleun Hector AV Sprint 60m
    4x60m
    MJD - 60m AV Sprint MD Team 2 ------- 398
    221 Linsy Heestermans AV Sprint 1000m
    Kogel
    MJD - 1000mMJD - Kogel AV Sprint MD Team 1 ------- 499
    222 Eline Kamps AV Sprint Speer
    Kogel
    MJD - SpeerMJD - Kogel AV Sprint MD Team 1 ------- 456
    223 Marieke Keij AV Sprint 60m
    Hoog
    MJD - 60mMJD - Hoog AV Sprint MD Team 2 ------- 389
    224 Eline Kleton AV Sprint Discus
    Ver
    MJD - DiscusMJD - Ver AV Sprint MD Team 2 ------- 0
    225 Simone de Lange AV Sprint 1000m
    Discus
    MJD - 1000mMJD - Discus AV Sprint MD Team 2 ------- 171
    226 Britt Marijnissen AV Sprint 60mH
    4x60m
    Hoog
    MJD - 60mHMJD - Hoog AV Sprint MD Team 1 ------ 0
    227 Sheenai Muntslag AV Sprint 60m
    60mH
    Ver
    MJD - 60mMJD - 60mHMJD - Ver AV Sprint MD Team 1 ------ 1693
    228 Sarah Prinsen AV Sprint Speer
    Hoog
    MJD - SpeerMJD - Hoog AV Sprint MD Team 2 ------- 0
    229 Marit Prinsen AV Sprint 4x60m
    AV Sprint MD Team 2 -------- 0
    230 Lisa Römgens AV Sprint Kogel
    MJD - Kogel AV Sprint MD Team 2 -------- 226
    232 Annika Rijzenga AV Sprint 4x60m
    Discus
    MJD - Discus AV Sprint MD Team 1 ------- 0
    233 Emma Spiekman AV Sprint 4x60m
    Ver
    MJD - Ver AV Sprint MD Team 1 ------- 0
    234 Noortje Stolk AV Sprint 60m
    1000m
    4x60m
    MJD - 60mMJD - 1000m AV Sprint MD Team 1 ------ 513
    235 Rosanne Verheijen AV Sprint 60mH
    4x60m
    MJD - 60mH AV Sprint MD Team 2 ------- 263
    245 Tessa van Heeswijk DAK 60mH
    Ver
    MJD - 60mHMJD - Ver DAK MD ------- 256
    246 Fenna Knippels DAK 60m
    1000m
    Hoog
    MJD - 60mMJD - 1000mMJD - Hoog DAK MD ------ 788
    247 Anne van Nierop DAK Speer
    Hoog
    Ver
    MJD - SpeerMJD - HoogMJD - Ver DAK MD ------ 923
    258 Yanouk Bijl HRCL 60mH
    4x60m
    Hoog
    MJD - 60mHMJD - Hoog DK en AV Hercules MD ------ 168
    259 Sinte Bras HRCL 60m
    1000m
    4x60m
    MJD - 60mMJD - 1000m DK en AV Hercules MD ------ 919
    260 Veerle Hoogerwerf HRCL 60mH
    Speer
    Discus
    MJD - 60mHMJD - SpeerMJD - Discus DK en AV Hercules MD ------ 583
    261 Mary Grace Konu HRCL 4x60m
    Kogel
    Ver
    MJD - KogelMJD - Ver DK en AV Hercules MD ------ 867
    262 Nynke Kuipers HRCL 60m
    Speer
    Discus
    MJD - 60mMJD - SpeerMJD - Discus DK en AV Hercules MD ------ 342
    263 Tessel Mingaars HRCL 1000m
    60mH
    Hoog
    MJD - 1000mMJD - 60mHMJD - Hoog DK en AV Hercules MD ------ 998
    264 Dycianey Rijna HRCL 4x60m
    Kogel
    Ver
    MJD - KogelMJD - Ver DK en AV Hercules MD ------ 0
    265 Gitte Frijters Gloria 60m
    1000m
    4x60m
    MJD - 60mMJD - 1000m Gloria Atletiek MD ------ 792
    266 Nikki van Gool Gloria Speer
    Discus
    Kogel
    MJD - SpeerMJD - DiscusMJD - Kogel Gloria Atletiek MD ------ 996
    267 Emelie van Meer Gloria Speer
    Discus
    Kogel
    MJD - SpeerMJD - DiscusMJD - Kogel Gloria Atletiek MD ------ 0
    268 Itske Verboven Gloria 60m
    60mH
    4x60m
    MJD - 60mMJD - 60mH Gloria Atletiek MD ------ 336
    269 Anouk Verheyen Gloria 1000m
    4x60m
    Hoog
    MJD - 1000mMJD - Hoog Gloria Atletiek MD ------ 496
    270 Evelien Versmissen Gloria 60mH
    Hoog
    Ver
    MJD - 60mHMJD - HoogMJD - Ver Gloria Atletiek MD ------ 1416
    271 Gitte Wilmsen Gloria 60mH
    4x60m
    Ver
    MJD - 60mHMJD - Ver Gloria Atletiek MD ------ 344
    296 Sophie Blankers Scorpio 1000m
    MJD - 1000m Scorpio MD Team 1 -------- 408
    297 Merel Burm Scorpio Speer
    Discus
    Kogel
    MJD - SpeerMJD - DiscusMJD - Kogel Scorpio MD Team 1 ------ 0
    298 Lieve Cocu Scorpio 60m
    4x60m
    Ver
    MJD - 60mMJD - Ver Scorpio MD Team 1 ------ 560
    299 Bente de Jager Scorpio 4x60m
    Speer
    Ver
    MJD - SpeerMJD - Ver Scorpio MD Team 1 ------ 810
    301 Femke Kuppens Scorpio 60m
    Discus
    MJD - 60mMJD - Discus Scorpio MD Team 1 ------- 883
    302 Mila van Leeuwen Scorpio 60m
    60mH
    4x60m
    MJD - 60mMJD - 60mH Scorpio MD Team 1 ------ 453
    303 Eva Nijdam Scorpio 1000m
    Kogel
    Hoog
    MJD - 1000mMJD - KogelMJD - Hoog Scorpio MD Team 1 ------ 1872
    304 Lara Nuijten Scorpio 60m
    Ver
    MJD - 60mMJD - Ver Scorpio MD Team 2 ------- 731
    305 Yente Ouwerling Scorpio 60mH
    4x60m
    MJD - 60mH Scorpio MD Team 1 ------- 445
    306 Veerle van Son Scorpio 1000m
    60mH
    Hoog
    MJD - 1000mMJD - 60mHMJD - Hoog Scorpio MD Team 1 ------ 0
    307 Hedda Stolte Scorpio 1000m
    Hoog
    Ver
    MJD - 1000mMJD - HoogMJD - Ver Scorpio MD Team 2 ------ 527
    323 Willemijn Fuite Taxandria 1000m
    4x60m
    Hoog
    MJD - 1000mMJD - Hoog Taxandria ...letiek MD ------ 949
    324 Karlijn va...r Heijden Taxandria 60m
    4x60m
    Speer
    MJD - 60mMJD - Speer Taxandria ...letiek MD ------ 217
    325 Imke Mentink Taxandria 4x60m
    Kogel
    Ver
    MJD - KogelMJD - Ver Taxandria ...letiek MD ------ 313
    326 Annelou Sebregts Taxandria 4x60m
    Ver
    MJD - Ver Taxandria ...letiek MD ------- 304
    327 Marloes Smits Taxandria Speer
    Discus
    Kogel
    MJD - SpeerMJD - DiscusMJD - Kogel Taxandria ...letiek MD ------ 340
    328 Guusje Vugs Taxandria 60mH
    Discus
    Hoog
    MJD - 60mHMJD - DiscusMJD - Hoog Taxandria ...letiek MD ------ 106
    359 Dante Buchholtz Typhoon 60mH
    Ver
    MJD - 60mHMJD - Ver Typhoon MD ------- 204
    360 Chaima El Ourantine Typhoon Discus
    MJD - Discus Typhoon MD -------- 0
    361 Sofie Kleyn Typhoon 1000m
    4x60m
    MJD - 1000m Typhoon MD ------- 395
    362 Giulia Kuiper Typhoon 60m
    4x60m
    Kogel
    MJD - 60mMJD - Kogel Typhoon MD ------ 912
    363 Nefeli Nastou Typhoon Speer
    Discus
    MJD - SpeerMJD - Discus Typhoon MD ------- 202
    364 Isis Struik Typhoon Kogel
    MJD - Kogel Typhoon MD -------- 0
    365 Rosalie Temme Typhoon 60m
    4x60m
    Hoog
    MJD - 60mMJD - Hoog Typhoon MD ------ 1075
    366 Madelief ...n de Plas Typhoon 60m
    60mH
    4x60m
    MJD - 60mMJD - 60mH Typhoon MD ------ 85
    367 Meike Veldhuis Typhoon Speer
    Hoog
    MJD - SpeerMJD - Hoog Typhoon MD ------- 326
    368 Efi Wempe Typhoon 1000m
    Ver
    MJD - 1000mMJD - Ver Typhoon MD ------- 645
    369 Marieke van Wijk Typhoon 1000m
    60mH
    MJD - 1000mMJD - 60mH Typhoon MD ------- 0
    370 Maartje Vermeulen AV Attila 60m
    60mH
    Discus
    MJD - 60mMJD - 60mHMJD - Discus AV Attila MD Team 2 ------ 856
    371 Joly-eline Himpers DAK Speer
    Discus
    Kogel
    MJD - SpeerMJD - DiscusMJD - Kogel DAK MD ------ 1006

    Verenigingen 'Meisjes Junior D'

    VerenigingAfkortingAantal Deelnemers
    Atledo ATLD 6
    AV Attila ATTL 11
    AV Parthenon PRTH 7
    AV Passaat PSST 9
    AV Sprint SPRN 22
    DAK DAK 4
    DK en AV Hercules HRCL 7
    Gloria Atletiek GLRA 7
    Scorpio SCRP 11
    Taxandria Atletiek TXND 6
    Typhoon TPHN 11
    Competitiestand Meisjes Junioren D
    # Team Leden Punten
    1 Scorpio MD Team 1 Scorpio - MJD
    Begeleider: Marco Joosen
    Jurylid: Karin Burm
    9 6006
    2 AV Sprint MD Team 1 AV Sprint - MJD
    Begeleider: Mariëlle Jonkers
    Jurylid: av sprint organisatie
    9 5898
    3 AV Attila MD Team 1 AV Attila - MJD
    Begeleider: Peter Westermann
    8 5727
    4 AV Passaat MD AV Passaat - MJD 9 5355
    5 Gloria Atletiek MD Gloria Atletiek - MJD
    Begeleider: Koen Raeymaekers
    Jurylid: Claudi Olieslagers
    7 4897
    6 DK en AV Hercules MD DK en AV Hercules - MJD
    Begeleider: Greg van der Velde
    Jurylid: Norwin Mingaars
    7 4427
    7 Typhoon MD Typhoon - MJD 11 4419
    8 AV Parthenon MD AV Parthenon - MJD
    Begeleider: Sandy v.d Heydt
    Jurylid: Anja Smits
    7 4360
    9 AV Sprint MD Team 2 AV Sprint - MJD
    Begeleider: Mariëlle Jonkers
    Jurylid: av sprint organisatie
    13 3360
    10 Atledo MD Atledo - MJD 6 3230
    11 DAK MD DAK - MJD
    Begeleider: Jeffrey Himpers
    Jurylid: via junioren C
    4 2973
    12 Taxandria Atletiek MD Taxandria Atletiek - MJD
    Begeleider: Gerben Mentink
    Jurylid: geen
    6 2229
    13 AV Attila MD Team 2 AV Attila - MJD
    Begeleider: Peter Westermann
    3 1746
    14 Scorpio MD Team 2 Scorpio - MJD
    Begeleider: Janneke Visser
    2 1258

    Uitslagen 60 meter Meisjes Junior D

    # Naam Team Res OBPTeam punten
    1 Sheenai Muntslag AV Sprint AV Sprint MD Team 1 8,38 +0.7 m/s8,47 675
    2 Femke Kuppens Scorpio Scorpio MD Team 1 8,77 +0.7 m/s8,82 593
    3 Rosalie Temme Typhoon Typhoon MD 8,86 -0.7 m/s--- 576
    4 Luna Bernhard AV Sprint AV Sprint MD Team 1 8,88 +0.7 m/s9,08 572
    5 Lieve Cocu Scorpio Scorpio MD Team 1 8,94 +0.7 m/s8,95 560
    6 Mila van Leeuwen Scorpio Scorpio MD Team 1 8,98 +0.7 m/s9,10 0
    7 Noortje Stolk AV Sprint AV Sprint MD Team 1 9,04 +0.7 m/s8,98 0
    8 Madeline el Aissati AV Attila AV Attila MD Team 1 9,05 +0.7 m/s9,24 539
    9 Fenne Severijns AV Attila AV Attila MD Team 1 9,08 +0.6 m/s9,37 534
    10 Sinte Bras HRCL DK en AV Hercules MD 9,12 -0.7 m/s10,40 526
    11 Giulia Kuiper Typhoon Typhoon MD 9,18 -0.7 m/s--- 515
    12 Lieke Woudstra AV Passaat AV Passaat MD 9,21 +0.3 m/s--- 510
    13 Jennifer Kleiren AV Attila AV Attila MD Team 1 9,30 +0.6 m/s9,44 0
    14 Mijke Somers Atledo Atledo MD 9,32 +0.6 m/s9,50 490
    15 Dianne den Hoed AV Passaat AV Passaat MD 9,35 +0.3 m/s--- 485
    16 Sacha Ruf AV Passaat AV Passaat MD 9,61 +0.3 m/s--- 0
    17 Gitte Frijters Gloria Gloria Atletiek MD 9,67 +0.3 m/s--- 430
    18 Madelief ...n de Plas Typhoon Typhoon MD 9,70 -0.7 m/s--- 0
    19 Maartje Vermeulen AV Attila AV Attila MD Team 2 9,82 -0.7 m/s--- 406
    19 Fenna Knippels DAK DAK MD 9,82 +0.3 m/s--- 406
    21 Inès Jacobs Parthenon AV Parthenon MD 9,84 +0.6 m/s9,89 403
    22 Pleun Hector AV Sprint AV Sprint MD Team 2 9,87 +0.6 m/s9,81 398
    23 Lara Nuijten Scorpio Scorpio MD Team 2 9,93 +0.3 m/s--- 389
    24 Daisy Felix Parthenon AV Parthenon MD 9,96 -0.7 m/s10,22 384
    25 Anna Couweleers AV Sprint AV Sprint MD Team 2 10,23 +0.6 m/s10,18 343
    26 Nynke Kuipers HRCL DK en AV Hercules MD 10,24 -0.7 m/s10,70 342
    27 Itske Verboven Gloria Gloria Atletiek MD 10,28 +0.3 m/s--- 336
    28 Hilde van der Pluijm Atledo Atledo MD 10,43 +0.6 m/s10,20 315
    29 Sanne van der Spek Parthenon AV Parthenon MD 10,48 -0.7 m/s10,41 0
    30 Karlijn va...r Heijden Taxandria Taxandria ...letiek MD 11,17 +0.3 m/s--- 217
    Marieke Keij AV Sprint AV Sprint MD Team 2 DNF 9,97 0

    Uitslagen 1000 meter Meisjes Junior D

    # Naam Team ResOBPTeam punten
    1 Eva Nijdam Scorpio Scorpio MD Team 1 3:08,93 3:16,00 627
    2 Emma Voets AV Attila AV Attila MD Team 1 3:23,34 3:22,00 523
    3 Willemijn Fuite Taxandria Taxandria ...letiek MD 3:23,37 3:30,00 523
    4 Noortje Stolk AV Sprint AV Sprint MD Team 1 3:24,89 3:27,00 513
    5 Linsy Heestermans AV Sprint AV Sprint MD Team 1 3:26,90 3:32,00 499
    6 Anouk Verheyen Gloria Gloria Atletiek MD 3:27,45 --- 496
    7 Madeline el Aissati AV Attila AV Attila MD Team 1 3:32,76 3:45,00 463
    8 Veerle van Doorn AV Sprint AV Sprint MD Team 2 3:33,03 --- 461
    9 Anniek Bloemers AV Sprint AV Sprint MD Team 1 3:33,79 3:26,00 0
    10 Marit Uilhoorn Parthenon AV Parthenon MD 3:34,00 3:37,56 455
    11 Dianne den Hoed AV Passaat AV Passaat MD 3:34,71 --- 451
    12 Marieke Verschure AV Attila AV Attila MD Team 1 3:35,22 3:40,00 0
    13 Gwen Smits AV Passaat AV Passaat MD 3:37,92 --- 432
    14 Sophie Blankers Scorpio Scorpio MD Team 1 3:42,10 3:32,00 408
    15 Sofie Kleyn Typhoon Typhoon MD 3:44,37 --- 395
    16 Veerle van Son Scorpio Scorpio MD Team 1 3:44,71 3:45,00 0
    17 Sinte Bras HRCL DK en AV Hercules MD 3:44,80 3:45,00 393
    18 Arwen Barendregt AV Sprint AV Sprint MD Team 2 3:45,35 --- 390
    19 Fenna Knippels DAK DAK MD 3:46,88 --- 382
    20 Tessel Mingaars HRCL DK en AV Hercules MD 3:49,61 3:45,00 367
    21 Gitte Frijters Gloria Gloria Atletiek MD 3:50,49 --- 362
    22 Efi Wempe Typhoon Typhoon MD 3:50,70 --- 361
    23 Simone de Lange AV Sprint AV Sprint MD Team 2 3:51,27 --- 0
    24 Sanne van der Spek Parthenon AV Parthenon MD 4:00,13 4:06,88 314
    25 Jetske Stoop Parthenon AV Parthenon MD 4:01,88 4:01,25 0
    26 Isabel Moerdijk Atledo Atledo MD 4:13,59 4:30,50 253
    27 Lian Soijer Atledo Atledo MD 4:14,81 --- 248
    28 Hedda Stolte Scorpio Scorpio MD Team 2 4:23,67 4:15,00 211
    Melanie van de Graaf AV Passaat AV Passaat MD DNS --- 0
    Marieke van Wijk Typhoon Typhoon MD DNS --- 0

    Uitslagen 60 meter horden (76cm) Meisjes Junior D

    # Naam Team Res OBPTeam punten
    1 Amber Fritse AV Passaat AV Passaat MD 10,81 +0.0 m/s--- 504
    2 Sheenai Muntslag AV Sprint AV Sprint MD Team 1 10,92 +0.5 m/s11,17 491
    3 Evelien Versmissen Gloria Gloria Atletiek MD 11,10 -0.1 m/s--- 470
    4 Mila van Leeuwen Scorpio Scorpio MD Team 1 11,25 +0.5 m/s11,57 453
    5 Yente Ouwerling Scorpio Scorpio MD Team 1 11,32 +0.5 m/s11,70 445
    6 Jule Roelings AV Attila AV Attila MD Team 1 11,53 -0.2 m/s12,35 423
    6 Luna Bernhard AV Sprint AV Sprint MD Team 1 11,53 +0.5 m/s11,96 423
    8 Marieke Verschure AV Attila AV Attila MD Team 1 11,65 -0.2 m/s12,57 410
    9 Britt Marijnissen AV Sprint AV Sprint MD Team 1 12,15 +0.5 m/s11,47 0
    10 Gitte Wilmsen Gloria Gloria Atletiek MD 12,32 -0.1 m/s--- 344
    11 Thyra van Diemen Parthenon AV Parthenon MD 12,39 -0.2 m/s13,25 338
    12 Veerle van Son Scorpio Scorpio MD Team 1 12,43 -0.2 m/s12,80 0
    13 Marit Uilhoorn Parthenon AV Parthenon MD 12,96 -0.2 m/s13,50 288
    14 Edith Borsje AV Passaat AV Passaat MD 13,05 +0.0 m/s--- 281
    15 Sacha Ruf AV Passaat AV Passaat MD 13,14 +0.5 m/s--- 0
    16 Rosanne Verheijen AV Sprint AV Sprint MD Team 2 13,27 -0.1 m/s--- 263
    17 Itske Verboven Gloria Gloria Atletiek MD 13,34 +0.0 m/s--- 0
    18 Tessa van Heeswijk DAK DAK MD 13,35 +0.0 m/s--- 256
    19 Femke den Boer Atledo Atledo MD 13,72 -0.3 m/s--- 228
    20 Jetske Stoop Parthenon AV Parthenon MD 13,85 -0.2 m/s14,25 0
    21 Hilde van der Pluijm Atledo Atledo MD 13,92 -0.3 m/s--- 213
    22 Maartje Vermeulen AV Attila AV Attila MD Team 2 13,94 -0.3 m/s--- 212
    23 Tessel Mingaars HRCL DK en AV Hercules MD 14,03 +0.0 m/s--- 205
    24 Dante Buchholtz Typhoon Typhoon MD 14,05 -0.3 m/s--- 204
    25 Veerle van Doorn AV Sprint AV Sprint MD Team 2 14,22 -0.1 m/s--- 192
    26 Yanouk Bijl HRCL DK en AV Hercules MD 14,58 +0.0 m/s--- 168
    27 Marit Buijsse AV Sprint AV Sprint MD Team 2 14,68 -0.1 m/s--- 0
    28 Guusje Vugs Taxandria Taxandria ...letiek MD 15,58 -0.1 m/s--- 106
    29 Madelief ...n de Plas Typhoon Typhoon MD 15,94 -0.3 m/s--- 85
    Veerle Hoogerwerf HRCL DK en AV Hercules MD DNF --- 0
    Marieke van Wijk Typhoon Typhoon MD DNF --- 0
    Alida Pinas AV Attila AV Attila MD Team 1 DNF 12,09 0
    Isis van Loosdrecht AV Attila AV Attila MD Team 2 DNF --- 0

    Uitslagen Speerwerpen 400 gram Meisjes Junior D

    # Naam Team ResOBPTeam punten
    1 Floor Alessie AV Attila AV Attila MD Team 1 22,09 18,00 363
    2 Bente de Jager Scorpio Scorpio MD Team 1 21,15 --- 346
    3 Veerle Hoogerwerf HRCL DK en AV Hercules MD 20,75 --- 338
    4 Annemieke Wijnhoven AV Passaat AV Passaat MD 20,25 --- 329
    5 Anniek Bloemers AV Sprint AV Sprint MD Team 1 20,19 16,44 328
    6 Meike Veldhuis Typhoon Typhoon MD 20,13 --- 326
    7 Eline Kamps AV Sprint AV Sprint MD Team 1 18,11 --- 0
    8 Nynke Kuipers HRCL DK en AV Hercules MD 17,57 --- 0
    9 Joly-eline Himpers DAK DAK MD 17,50 --- 275
    10 Nikki van Gool Gloria Gloria Atletiek MD 16,58 --- 256
    11 Merel Burm Scorpio Scorpio MD Team 1 16,23 --- 0
    12 Alida Pinas AV Attila AV Attila MD Team 1 14,65 17,14 0
    13 Jetske Stoop Parthenon AV Parthenon MD 13,63 10,70 191
    14 Anna Couweleers AV Sprint AV Sprint MD Team 2 13,04 --- 177
    15 Nefeli Nastou Typhoon Typhoon MD 12,37 --- 0
    16 Emelie van Meer Gloria Gloria Atletiek MD 12,05 --- 0
    17 Dorien van Gerven AV Passaat AV Passaat MD 11,94 --- 0
    18 Anaïs van Gestel AV Attila AV Attila MD Team 2 11,82 --- 148
    19 Isabel Moerdijk Atledo Atledo MD 11,66 --- 144
    20 Anne van Nierop DAK DAK MD 11,52 --- 0
    21 Marloes Smits Taxandria Taxandria ...letiek MD 10,79 --- 122
    22 Sarah Prinsen AV Sprint AV Sprint MD Team 2 10,09 --- 0
    23 Daisy Felix Parthenon AV Parthenon MD 9,68 11,00 0
    24 Karlijn va...r Heijden Taxandria Taxandria ...letiek MD 8,60 --- 0
    25 Isis van Loosdrecht AV Attila AV Attila MD Team 2 6,72 --- 0
    Anne ter Horst Atledo Atledo MD DNS --- 0

    Uitslagen Discuswerpen 0,75 kilogram Meisjes Junior D

    # Naam Team ResOBPTeam punten
    1 Floor Alessie AV Attila AV Attila MD Team 1 21,40 18,00 333
    2 Annemieke Wijnhoven AV Passaat AV Passaat MD 20,50 --- 316
    3 Joly-eline Himpers DAK DAK MD 20,27 --- 312
    4 Femke Kuppens Scorpio Scorpio MD Team 1 19,10 --- 290
    5 Nikki van Gool Gloria Gloria Atletiek MD 18,70 --- 282
    6 Anniek Bloemers AV Sprint AV Sprint MD Team 1 18,32 16,70 275
    7 Merel Burm Scorpio Scorpio MD Team 1 17,43 --- 0
    8 Annika Rijzenga AV Sprint AV Sprint MD Team 1 17,07 --- 0
    9 Veerle Hoogerwerf HRCL DK en AV Hercules MD 16,81 --- 245
    10 Maartje Vermeulen AV Attila AV Attila MD Team 2 16,49 --- 238
    11 Marloes Smits Taxandria Taxandria ...letiek MD 15,52 --- 218
    12 Nefeli Nastou Typhoon Typhoon MD 14,76 --- 202
    13 Noor van Helden Parthenon AV Parthenon MD 13,76 11,00 180
    14 Emma Voets AV Attila AV Attila MD Team 1 13,44 13,73 0
    15 Simone de Lange AV Sprint AV Sprint MD Team 2 13,38 --- 171
    16 Nynke Kuipers HRCL DK en AV Hercules MD 12,77 --- 0
    17 Eline Kleton AV Sprint AV Sprint MD Team 2 12,06 --- 0
    18 Mijke Somers Atledo Atledo MD 11,70 --- 132
    19 Emelie van Meer Gloria Gloria Atletiek MD 11,44 --- 0
    20 Dorien van Gerven AV Passaat AV Passaat MD 10,87 --- 0
    21 Guusje Vugs Taxandria Taxandria ...letiek MD 9,90 --- 0
    Chaima El Ourantine Typhoon Typhoon MD DNS --- 0
    Anne ter Horst Atledo Atledo MD DNS --- 0

    Uitslagen Kogelstoten 2 kilogram Meisjes Junior D

    # Naam Team ResOBPTeam punten
    1 Eva Nijdam Scorpio Scorpio MD Team 1 12,19 --- 622
    2 Annemieke Wijnhoven AV Passaat AV Passaat MD 9,03 --- 475
    3 Noor van Helden Parthenon AV Parthenon MD 9,00 6,00 473
    4 Floor Alessie AV Attila AV Attila MD Team 1 8,87 9,00 467
    5 Nikki van Gool Gloria Gloria Atletiek MD 8,70 --- 458
    6 Eline Kamps AV Sprint AV Sprint MD Team 1 8,66 8,94 456
    7 Mary Grace Konu HRCL DK en AV Hercules MD 8,45 --- 445
    8 Joly-eline Himpers DAK DAK MD 7,96 --- 419
    9 Merel Burm Scorpio Scorpio MD Team 1 7,75 --- 0
    10 Giulia Kuiper Typhoon Typhoon MD 7,55 --- 397
    11 Linsy Heestermans AV Sprint AV Sprint MD Team 1 7,25 7,28 0
    12 Jennifer Kleiren AV Attila AV Attila MD Team 1 6,94 6,34 0
    13 Dycianey Rijna HRCL DK en AV Hercules MD 6,69 --- 0
    14 Imke Mentink Taxandria Taxandria ...letiek MD 6,11 --- 313
    15 Dorien van Gerven AV Passaat AV Passaat MD 6,05 --- 0
    16 Emelie van Meer Gloria Gloria Atletiek MD 5,70 --- 0
    17 Marloes Smits Taxandria Taxandria ...letiek MD 5,36 --- 0
    18 Lian Soijer Atledo Atledo MD 5,30 --- 261
    19 Lisa Römgens AV Sprint AV Sprint MD Team 2 4,78 --- 226
    20 Zora Bernhard AV Sprint AV Sprint MD Team 2 4,57 --- 0
    Sacha Ruf AV Passaat AV Passaat MD DNS --- 0
    Isis Struik Typhoon Typhoon MD DNS --- 0
    Anne ter Horst Atledo Atledo MD DNS --- 0

    Uitslagen Hoogspringen Meisjes Junior D

    # Naam Team ResOBPTeam punten
    1 Eva Nijdam Scorpio Scorpio MD Team 1 1,50 --- 623
    2 Jule Roelings AV Attila AV Attila MD Team 1 1,45 1,40 582
    3 Amber Fritse AV Passaat AV Passaat MD 1,40 --- 541
    4 Rosalie Temme Typhoon Typhoon MD 1,35 --- 499
    4 Luna Bernhard AV Sprint AV Sprint MD Team 1 1,35 1,25 499
    4 Anne van Nierop DAK DAK MD 1,35 --- 499
    7 Evelien Versmissen Gloria Gloria Atletiek MD 1,30 --- 462
    8 Thyra van Diemen Parthenon AV Parthenon MD 1,25 1,30 426
    8 Tessel Mingaars HRCL DK en AV Hercules MD 1,25 --- 426
    10 Meike Veldhuis Typhoon Typhoon MD 1,25 --- 0
    11 Anaïs van Gestel AV Attila AV Attila MD Team 2 1,25 --- 426
    12 Fenna Knippels DAK DAK MD 1,25 --- 0
    12 Anouk Verheyen Gloria Gloria Atletiek MD 1,25 --- 0
    12 Veerle van Son Scorpio Scorpio MD Team 1 1,25 --- 0
    15 Willemijn Fuite Taxandria Taxandria ...letiek MD 1,25 --- 426
    16 Marieke Verschure AV Attila AV Attila MD Team 1 1,20 1,30 0
    17 Marieke Keij AV Sprint AV Sprint MD Team 2 1,20 --- 389
    18 Gwen Smits AV Passaat AV Passaat MD 1,15 --- 0
    18 Yanouk Bijl HRCL DK en AV Hercules MD 1,15 --- 0
    18 Britt Marijnissen AV Sprint AV Sprint MD Team 1 1,15 1,30 0
    18 Sarah Prinsen AV Sprint AV Sprint MD Team 2 1,15 --- 0
    22 Hedda Stolte Scorpio Scorpio MD Team 2 1,10 --- 316
    23 Guusje Vugs Taxandria Taxandria ...letiek MD 1,10 --- 0
    24 Femke den Boer Atledo Atledo MD 1,00 --- 242

    Uitslagen Verspringen Meisjes Junior D

    # Naam Team Res OBPTeam punten
    1 Sheenai Muntslag AV Sprint AV Sprint MD Team 1 4,54 +1.8 m/s4,31 527
    2 Evelien Versmissen Gloria Gloria Atletiek MD 4,33 +2.3 m/s--- 484
    3 Jule Roelings AV Attila AV Attila MD Team 1 4,30 +0.6 m/s4,13 478
    4 Bente de Jager Scorpio Scorpio MD Team 1 4,23 +0.4 m/s--- 464
    5 Lieke Woudstra AV Passaat AV Passaat MD 4,21 +1.5 m/s--- 460
    6 Thyra van Diemen Parthenon AV Parthenon MD 4,12 +1.7 m/s4,01 442
    7 Anne van Nierop DAK DAK MD 4,03 +4.2 m/s--- 424
    8 Gitte Wilmsen Gloria Gloria Atletiek MD 4,03 -0.9 m/s--- 0
    9 Mary Grace Konu HRCL DK en AV Hercules MD 4,02 +4.8 m/s--- 422
    10 Emma Spiekman AV Sprint AV Sprint MD Team 1 4,00 -1.9 m/s3,99 0
    11 Alida Pinas AV Attila AV Attila MD Team 1 3,92 -0.2 m/s4,15 0
    12 Lieve Cocu Scorpio Scorpio MD Team 1 3,87 +1.0 m/s--- 0
    13 Arwen Barendregt AV Sprint AV Sprint MD Team 2 3,66 +1.2 m/s--- 350
    14 Edith Borsje AV Passaat AV Passaat MD 3,63 +1.2 m/s--- 0
    15 Lara Nuijten Scorpio Scorpio MD Team 2 3,62 +2.1 m/s--- 342
    16 Inès Jacobs Parthenon AV Parthenon MD 3,61 +0.8 m/s3,58 0
    17 Tessa van Heeswijk DAK DAK MD 3,58 +2.3 m/s--- 0
    18 Dycianey Rijna HRCL DK en AV Hercules MD 3,49 +2.1 m/s--- 0
    19 Anaïs van Gestel AV Attila AV Attila MD Team 2 3,49 +1.0 m/s--- 316
    20 Annelou Sebregts Taxandria Taxandria ...letiek MD 3,43 +0.8 m/s--- 304
    21 Efi Wempe Typhoon Typhoon MD 3,33 -4.3 m/s--- 284
    22 Hilde van der Pluijm Atledo Atledo MD 3,20 +0.3 m/s--- 258
    23 Isis van Loosdrecht AV Attila AV Attila MD Team 2 3,16 +4.6 m/s--- 0
    24 Eline Kleton AV Sprint AV Sprint MD Team 2 3,15 +0.2 m/s--- 0
    25 Hedda Stolte Scorpio Scorpio MD Team 2 3,04 -0.7 m/s--- 0
    26 Imke Mentink Taxandria Taxandria ...letiek MD 2,87 -0.4 m/s--- 0
    Dante Buchholtz Typhoon Typhoon MD NM --- 0