Categorie 'Jongens Junior D'

Categorie gegevens

Deelnemers: 98
Categorie afkorting: JJD
Berekeningswijze: Junioren C/D
Meerkamp:
Losse onderdelen:
  • 1 x 80 meter
  • 1 x 1000 meter
  • 1 x 80 meter horden (76cm)
  • 1 x 4 x 80m
  • 4 x Speerwerpen 400 gram
  • 4 x Discuswerpen 1 kilogram
  • 4 x Kogelstoten 3 kilogram
  • 1 x Hoogspringen
  • 4 x Verspringen
  • Tijdschema 'Jongens Junior D'

    Print Tijdschema

    Aanvang Onderdeel
    11:00 Speer Uitslagen
    12:45 80mH Uitslagen
    13:20 Ver Uitslagen
    13:40 Discus Uitslagen
    14:15 1000m Uitslagen
    14:30 Hoog
    Hoog 2 Minimale aanvangshoogte 1:10m verder met 0:05m
    Uitslagen
    15:35 80m Uitslagen
    15:40 Kogel Uitslagen


    Tijdschema

    11:00u16:00u
    Jongens Junior D
    Speer
    Kogel

    Atleten 'Jongens Junior D'

    Snr Naam Onderdelen Startgroep Team 80m1000m80mH4x80mSpeerDiscusKogelHoogVerTeam punten
    6 Thijmen van Alphen ACW `66 1000m
    Discus
    Hoog
    JJD - 1000mJJD - DiscusJJD - Hoog ACW `66 JD ------ 0
    7 Milan van Alphen ACW `66 4x80m
    Discus
    Kogel
    JJD - DiscusJJD - Kogel ACW `66 JD ------ 621
    8 Remco Bertels ACW `66 80m
    80mH
    4x80m
    JJD - 80mJJD - 80mH ACW `66 JD ------ 769
    9 Kai Jocaille ACW `66 80mH
    Speer
    Hoog
    JJD - 80mHJJD - SpeerJJD - Hoog ACW `66 JD ------ 570
    10 Tom van Loon ACW `66 4x80m
    Speer
    Ver
    JJD - SpeerJJD - Ver ACW `66 JD ------ 949
    11 Rick Verhoofstad ACW `66 80m
    4x80m
    Ver
    JJD - 80mJJD - Ver ACW `66 JD ------ 319
    23 Chuck Pols Scorpio 80mH
    Speer
    Discus
    JJD - 80mHJJD - SpeerJJD - Discus Scorpio JD Team 1 ------ 1141
    44 Diem Couwenberg AV Attila 80m
    4x80m
    JJD - 80m AV Attila JD Team 1 ------- 0
    45 Ivy Diks AV Attila 1000m
    4x80m
    Discus
    JJD - 1000mJJD - Discus AV Attila JD Team 1 ------ 369
    46 Finn de Graaf AV Attila Speer
    Hoog
    Ver
    JJD - SpeerJJD - HoogJJD - Ver AV Attila JD Team 1 ------ 1179
    47 Samual de Hoog AV Attila 80mH
    Discus
    Kogel
    JJD - 80mHJJD - DiscusJJD - Kogel AV Attila JD Team 1 ------ 1236
    48 Finn Hultermans AV Attila 80m
    80mH
    Discus
    JJD - 80mJJD - 80mHJJD - Discus AV Attila JD Team 2 ------ 922
    49 Puck Kuypers AV Attila Kogel
    Hoog
    Ver
    JJD - KogelJJD - HoogJJD - Ver AV Attila JD Team 2 ------ 725
    50 Jair Lubbers AV Attila Speer
    Hoog
    Ver
    JJD - SpeerJJD - HoogJJD - Ver AV Attila JD Team 2 ------ 190
    51 Gijs Oomen AV Attila Speer
    Discus
    Kogel
    JJD - SpeerJJD - DiscusJJD - Kogel AV Attila JD Team 2 ------ 308
    52 Olivier Pessers AV Attila 4x80m
    Speer
    Ver
    JJD - SpeerJJD - Ver AV Attila JD Team 1 ------ 348
    53 Rick van Riel AV Attila 80m
    1000m
    80mH
    JJD - 80mJJD - 1000mJJD - 80mH AV Attila JD Team 1 ------ 1541
    54 Casper Slangen AV Attila 80m
    1000m
    80mH
    JJD - 80mJJD - 1000mJJD - 80mH AV Attila JD Team 2 ------ 409
    55 Daan Verhoeven AV Attila 80m
    4x80m
    Hoog
    JJD - 80mJJD - Hoog AV Attila JD Team 1 ------ 376
    86 Jesse Abma Parthenon 80mH
    4x80m
    Hoog
    JJD - 80mHJJD - Hoog AV Parthen...JD Team 2 ------ 536
    87 Jorrit Bruggema Parthenon 80m
    1000m
    4x80m
    JJD - 80mJJD - 1000m AV Parthen...JD Team 2 ------ 840
    88 Yannick de Burbure Parthenon 4x80m
    Discus
    Kogel
    JJD - DiscusJJD - Kogel AV Parthen...JD Team 1 ------ 905
    89 Duane van Dijkhuizen Parthenon 80m
    80mH
    Hoog
    JJD - 80mJJD - 80mHJJD - Hoog AV Parthen...JD Team 1 ------ 1575
    90 Yannick va...ooremalen Parthenon 80mH
    4x80m
    Discus
    JJD - 80mHJJD - Discus AV Parthen...JD Team 1 ------ 212
    91 Quinten van der Elst Parthenon 1000m
    4x80m
    Speer
    JJD - 1000mJJD - Speer AV Parthen...JD Team 1 ------ 907
    92 Ivar de Koning Parthenon 80m
    1000m
    4x80m
    JJD - 80mJJD - 1000m AV Parthen...JD Team 1 ------ 1170
    93 Elmo Kuiters Parthenon 4x80m
    Speer
    Ver
    JJD - SpeerJJD - Ver AV Parthen...JD Team 2 ------ 409
    94 Lucas van de Nadort Parthenon 80m
    Discus
    Kogel
    JJD - 80mJJD - DiscusJJD - Kogel AV Parthen...JD Team 2 ------ 998
    95 Daan Siemann Parthenon Speer
    Kogel
    Ver
    JJD - SpeerJJD - KogelJJD - Ver AV Parthen...JD Team 1 ------ 390
    96 Max van der Spek Parthenon 1000m
    80mH
    4x80m
    JJD - 1000mJJD - 80mH AV Parthen...JD Team 2 ------ 505
    128 Yuri Brouwer AV Passaat 80mH
    Kogel
    Ver
    JJD - 80mHJJD - KogelJJD - Ver AV Passaat JD ------ 326
    129 Jeroen Jonker AV Passaat 1000m
    Discus
    Hoog
    JJD - 1000mJJD - DiscusJJD - Hoog AV Passaat JD ------ 1153
    131 Steven de Kock AV Passaat 4x80m
    Speer
    Hoog
    JJD - SpeerJJD - Hoog AV Passaat JD ------ 273
    132 Fabian Korrubel AV Passaat 1000m
    80mH
    4x80m
    JJD - 1000mJJD - 80mH AV Passaat JD ------ 678
    133 Thomas Kraaijeveld AV Passaat 1000m
    Speer
    Kogel
    JJD - 1000mJJD - SpeerJJD - Kogel AV Passaat JD ------ 0
    134 Moreno Olivieira AV Passaat 80m
    4x80m
    Ver
    JJD - 80mJJD - Ver AV Passaat JD ------ 838
    135 Tobias Steevensz AV Passaat 80m
    80mH
    4x80m
    JJD - 80mJJD - 80mH AV Passaat JD ------ 985
    150 Arnes Alickovic AV Spiridon 80m
    Hoog
    Ver
    JJD - 80mJJD - HoogJJD - Ver AV Spiridon JD ------ 763
    151 Simon Avontuur AV Spiridon 4x80m
    Speer
    Ver
    JJD - SpeerJJD - Ver AV Spiridon JD ------ 0
    152 Rens van Beek AV Spiridon Discus
    Kogel
    JJD - DiscusJJD - Kogel AV Spiridon JD ------- 309
    153 Aron Broeken AV Spiridon 80m
    1000m
    4x80m
    JJD - 80mJJD - 1000m AV Spiridon JD ------ 0
    154 Remo Brouwers AV Spiridon 1000m
    80mH
    4x80m
    JJD - 1000mJJD - 80mH AV Spiridon JD ------ 436
    155 Thijs van Dijke AV Spiridon 1000m
    Kogel
    Hoog
    JJD - 1000mJJD - KogelJJD - Hoog AV Spiridon JD ------ 1309
    156 Brad Raessen AV Spiridon 80m
    80mH
    Speer
    JJD - 80mJJD - 80mHJJD - Speer AV Spiridon JD ------ 976
    157 Aran Swart AV Spiridon 80mH
    4x80m
    Discus
    JJD - 80mHJJD - Discus AV Spiridon JD ------ 228
    179 Ties van Beek AV Sprint 80m
    Ver
    JJD - 80mJJD - Ver AV Sprint JD Team 2 ------- 814
    180 Tijn Blom AV Sprint Speer
    Discus
    Ver
    JJD - SpeerJJD - DiscusJJD - Ver AV Sprint JD Team 1 ------ 0
    181 Gianni Brunken AV Sprint 80mH
    Hoog
    JJD - 80mHJJD - Hoog AV Sprint JD Team 2 ------- 278
    182 Douwe Demoulin AV Sprint 1000m
    4x80m
    Hoog
    JJD - 1000mJJD - Hoog AV Sprint JD Team 1 ------ 623
    183 Jip Gabriels AV Sprint 1000m
    4x80m
    Speer
    JJD - 1000mJJD - Speer AV Sprint JD Team 2 ------ 783
    184 Job van Gelderen AV Sprint 1000m
    80mH
    4x80m
    JJD - 1000mJJD - 80mH AV Sprint JD Team 2 ------ 0
    185 Sjoerd Gijzen AV Sprint 1000m
    Speer
    Kogel
    JJD - 1000mJJD - SpeerJJD - Kogel AV Sprint JD Team 1 ------ 965
    186 Jochem Laurens AV Sprint 80m
    1000m
    Kogel
    JJD - 80mJJD - 1000mJJD - Kogel AV Sprint JD Team 1 ------ 1476
    187 Luke de Leeuw AV Sprint 80m
    4x80m
    Kogel
    JJD - 80mJJD - Kogel AV Sprint JD Team 2 ------ 836
    188 Abel Maas AV Sprint 80mH
    4x80m
    Ver
    JJD - 80mHJJD - Ver AV Sprint JD Team 1 ------ 1090
    189 Luc Maessen AV Sprint Discus
    Kogel
    JJD - DiscusJJD - Kogel AV Sprint JD Team 2 ------- 0
    190 Maurice van Ravels AV Sprint 80m
    80mH
    4x80m
    JJD - 80mJJD - 80mH AV Sprint JD Team 1 ------ 416
    191 Nick Rodermond AV Sprint Discus
    Hoog
    JJD - DiscusJJD - Hoog AV Sprint JD Team 1 ------- 263
    192 Jaap Rodermond AV Sprint 1000m
    4x80m
    Ver
    JJD - 1000mJJD - Ver AV Sprint JD Team 2 ------ 433
    193 Lars van der Starre AV Sprint 80m
    80mH
    4x80m
    JJD - 80mJJD - 80mH AV Sprint JD Team 1 ------ 555
    194 Ramses van...ardenburg AV Sprint Speer
    Discus
    JJD - SpeerJJD - Discus AV Sprint JD Team 2 ------- 196
    195 Jordy van der Westen AV Sprint 80m
    80mH
    Hoog
    JJD - 80mJJD - 80mHJJD - Hoog AV Sprint JD Team 2 ------ 661
    236 Sem van Aarle DAK 80mH
    Discus
    Hoog
    JJD - 80mHJJD - DiscusJJD - Hoog DAK JD ------ 87
    237 Tim Brok DAK 1000m
    Discus
    JJD - 1000mJJD - Discus DAK JD ------- 97
    238 Dani Chambon DAK 1000m
    4x80m
    Speer
    JJD - 1000mJJD - Speer DAK JD ------ 312
    239 Joeri Konincks DAK 80m
    80mH
    Hoog
    JJD - 80mJJD - 80mHJJD - Hoog DAK JD ------ 1411
    240 Thijmen Krol DAK 80m
    80mH
    4x80m
    JJD - 80mJJD - 80mH DAK JD ------ 0
    241 Kevin van Loon DAK 4x80m
    Speer
    Kogel
    JJD - SpeerJJD - Kogel DAK JD ------ 815
    242 Lars van Spijk DAK 4x80m
    Kogel
    Ver
    JJD - KogelJJD - Ver DAK JD ------ 0
    243 Steven Vriends DAK 80m
    1000m
    Ver
    JJD - 80mJJD - 1000mJJD - Ver DAK JD ------ 1078
    248 Enrico Baldussi HRCL 80m
    80mH
    Speer
    JJD - 80mJJD - 80mHJJD - Speer DK en AV Hercules JD ------ 772
    249 Remco Scheffer HRCL 80m
    1000m
    Hoog
    JJD - 80mJJD - 1000mJJD - Hoog DK en AV Hercules JD ------ 922
    272 Duc Hendriksen AV Attila 80m
    1000m
    80mH
    JJD - 80mJJD - 1000mJJD - 80mH AV Attila JD Team 2 ------ 600
    281 Casper Haagh Scorpio 80mH
    4x80m
    Ver
    JJD - 80mHJJD - Ver Scorpio JD Team 1 ------ 748
    282 Lars Laros Scorpio 1000m
    JJD - 1000m Scorpio JD Team 1 -------- 669
    283 Patrick Leemans Scorpio 80m
    4x80m
    Hoog
    JJD - 80mJJD - Hoog Scorpio JD Team 1 ------ 0
    284 Teun Leenders Scorpio 4x80m
    Kogel
    Hoog
    JJD - KogelJJD - Hoog Scorpio JD Team 2 ------ 717
    285 Jord Pluimes Scorpio Speer
    Hoog
    Ver
    JJD - SpeerJJD - HoogJJD - Ver Scorpio JD Team 1 ------ 582
    286 Bart van Rijthoven Scorpio 80m
    80mH
    4x80m
    JJD - 80mJJD - 80mH Scorpio JD Team 2 ------ 484
    287 Thom Schipperen Scorpio 80m
    4x80m
    Kogel
    JJD - 80mJJD - Kogel Scorpio JD Team 1 ------ 1102
    288 Freek Verstraaten Scorpio 1000m
    4x80m
    Ver
    JJD - 1000mJJD - Ver Scorpio JD Team 2 ------ 611
    289 Niek Verstraaten Scorpio 1000m
    4x80m
    Ver
    JJD - 1000mJJD - Ver Scorpio JD Team 2 ------ 410
    290 Joris van der Wagt Scorpio 80m
    1000m
    JJD - 80mJJD - 1000m Scorpio JD Team 1 ------- 645
    291 Koen Zandvliet Scorpio 4x80m
    Discus
    Kogel
    JJD - DiscusJJD - Kogel Scorpio JD Team 1 ------ 0
    313 Niels Bosma Taxandria 1000m
    4x80m
    Ver
    JJD - 1000mJJD - Ver Taxandria ...letiek JD ------ 980
    314 Jip van den Elsen Taxandria 1000m
    4x80m
    Hoog
    JJD - 1000mJJD - Hoog Taxandria ...letiek JD ------ 341
    315 Jim van Esch Taxandria 80mH
    Speer
    Kogel
    JJD - 80mHJJD - SpeerJJD - Kogel Taxandria ...letiek JD ------ 495
    316 Raoul van Heel Taxandria 4x80m
    Discus
    Hoog
    JJD - DiscusJJD - Hoog Taxandria ...letiek JD ------ 491
    317 Christian Maas Taxandria 80m
    4x80m
    Ver
    JJD - 80mJJD - Ver Taxandria ...letiek JD ------ 374
    318 Ryan Woestenberg Taxandria 80m
    80mH
    Speer
    JJD - 80mJJD - 80mHJJD - Speer Taxandria ...letiek JD ------ 733
    341 Jochem van Boekel Typhoon 4x80m
    Ver
    JJD - Ver Typhoon JD ------- 470
    342 Matthijs Both Typhoon 80mH
    Kogel
    JJD - 80mHJJD - Kogel Typhoon JD ------- 0
    343 Stan Buddingh Typhoon 80m
    80mH
    4x80m
    JJD - 80mJJD - 80mH Typhoon JD ------ 450
    344 Brik van Dusseldorp Typhoon 1000m
    JJD - 1000m Typhoon JD -------- 630
    345 Jamie Hanselaar Typhoon 1000m
    4x80m
    Speer
    JJD - 1000mJJD - Speer Typhoon JD ------ 435
    346 Huub Ijzerman Typhoon Hoog
    Ver
    JJD - HoogJJD - Ver Typhoon JD ------- 0
    347 Thomas Knoop Typhoon Speer
    Discus
    Kogel
    JJD - SpeerJJD - DiscusJJD - Kogel Typhoon JD ------ 1440
    348 Thijs de Wild Typhoon 80mH
    4x80m
    Hoog
    JJD - 80mHJJD - Hoog Typhoon JD ------ 769

    Verenigingen 'Jongens Junior D'

    VerenigingAfkortingAantal Deelnemers
    ACW `66 ACW 6
    AV Attila ATTL 13
    AV Parthenon PRTH 11
    AV Passaat PSST 7
    AV Spiridon SPRD 8
    AV Sprint SPRN 17
    DAK DAK 8
    DK en AV Hercules HRCL 2
    Scorpio SCRP 12
    Taxandria Atletiek TXND 6
    Typhoon TPHN 8
    Competitiestand Jongens Junioren D
    # Team Leden Punten
    1 AV Sprint JD Team 1 AV Sprint - JJD
    Begeleider: Stephan Campos
    Jurylid: Av Sprint
    8 5942
    2 AV Parthenon JD Team 1 AV Parthenon - JJD
    Begeleider: Sandy v.d Heydt
    Jurylid: Anja Smits
    6 5670
    3 Scorpio JD Team 1 Scorpio - JJD
    Begeleider: Marco Joosen
    8 5405
    4 AV Attila JD Team 1 AV Attila - JJD
    Begeleider: Peter Westermann
    7 5049
    5 AV Passaat JD AV Passaat - JJD
    Begeleider: Marco Wijnhoven
    Jurylid: Vivianne Kalishoek
    7 4748
    6 Typhoon JD Typhoon - JJD 8 4639
    7 AV Sprint JD Team 2 AV Sprint - JJD
    Begeleider: Stephan Campos
    Jurylid: Av Sprint
    9 4429
    8 AV Spiridon JD AV Spiridon - JJD
    Begeleider: Paul Swart
    Jurylid: Tirtsa Swart
    8 4315
    9 Taxandria Atletiek JD Taxandria Atletiek - JJD
    Begeleider: Vincent van den Elsen
    Jurylid: geen
    6 3810
    10 DAK JD DAK - JJD
    Begeleider: Jeffrey Himpers
    8 3800
    11 ACW `66 JD ACW `66 - JJD
    Begeleider: Annet Olijve
    Jurylid: Cindy van Alphen
    6 3686
    12 AV Parthenon JD Team 2 AV Parthenon - JJD
    Begeleider: Sandy v.d Heydt
    Jurylid: Naomi v.d Spek
    5 3655
    13 AV Attila JD Team 2 AV Attila - JJD
    Begeleider: Peter Westermann
    6 3154
    14 Scorpio JD Team 2 Scorpio - JJD
    Begeleider: Janneke Visser
    4 2575
    15 DK en AV Hercules JD DK en AV Hercules - JJD
    Begeleider: Greg van der Velde
    Jurylid: Norwin Mingaars
    2 1694

    Uitslagen 80 meter Jongens Junior D

    # Naam Team Res OBPTeam punten
    1 Tobias Steevensz AV Passaat AV Passaat JD 11,16 +0.0 m/s--- 593
    2 Thom Schipperen Scorpio Scorpio JD Team 1 11,17 +0.0 m/s11,60 591
    3 Ivar de Koning Parthenon AV Parthen...JD Team 1 11,31 +0.0 m/s11,09 569
    4 Duane van Dijkhuizen Parthenon AV Parthen...JD Team 1 11,32 +0.0 m/s11,49 567
    5 Lars van der Starre AV Sprint AV Sprint JD Team 1 11,40 +0.0 m/s11,00 555
    6 Joeri Konincks DAK DAK JD 11,42 +0.0 m/s--- 552
    7 Rick van Riel AV Attila AV Attila JD Team 1 11,80 +0.2 m/s12,20 496
    7 Ties van Beek AV Sprint AV Sprint JD Team 2 11,80 +0.0 m/s12,00 496
    9 Lucas van de Nadort Parthenon AV Parthen...JD Team 2 11,96 +0.8 m/s13,00 473
    10 Jochem Laurens AV Sprint AV Sprint JD Team 1 12,09 +0.2 m/s12,00 455
    11 Stan Buddingh Typhoon Typhoon JD 12,13 +0.0 m/s--- 450
    12 Luke de Leeuw AV Sprint AV Sprint JD Team 2 12,16 +0.2 m/s12,00 446
    13 Maurice van Ravels AV Sprint AV Sprint JD Team 1 12,18 +0.0 m/s11,50 0
    14 Jordy van der Westen AV Sprint AV Sprint JD Team 2 12,25 +0.0 m/s12,00 0
    15 Remco Bertels ACW `66 ACW `66 JD 12,27 -0.3 m/s--- 431
    16 Finn Hultermans AV Attila AV Attila JD Team 2 12,28 +0.8 m/s14,10 430
    17 Moreno Olivieira AV Passaat AV Passaat JD 12,46 +0.0 m/s--- 406
    18 Arnes Alickovic AV Spiridon AV Spiridon JD 12,50 -0.3 m/s--- 401
    19 Jorrit Bruggema Parthenon AV Parthen...JD Team 2 12,63 +0.8 m/s13,00 385
    20 Daan Verhoeven AV Attila AV Attila JD Team 1 12,70 +0.8 m/s13,40 376
    21 Christian Maas Taxandria Taxandria ...letiek JD 12,72 -0.3 m/s--- 374
    22 Brad Raessen AV Spiridon AV Spiridon JD 12,83 +0.8 m/s12,90 360
    23 Enrico Baldussi HRCL DK en AV Hercules JD 12,86 +0.0 m/s--- 357
    24 Ryan Woestenberg Taxandria Taxandria ...letiek JD 13,00 -0.3 m/s--- 340
    25 Steven Vriends DAK DAK JD 13,06 -0.3 m/s--- 333
    26 Thijmen Krol DAK DAK JD 13,16 -0.3 m/s--- 0
    27 Rick Verhoofstad ACW `66 ACW `66 JD 13,18 -0.3 m/s--- 319
    28 Joris van der Wagt Scorpio Scorpio JD Team 1 13,20 +0.2 m/s12,60 317
    29 Duc Hendriksen AV Attila AV Attila JD Team 2 13,36 +0.0 m/s--- 298
    30 Bart van Rijthoven Scorpio Scorpio JD Team 2 13,37 +0.2 m/s12,80 297
    31 Aron Broeken AV Spiridon AV Spiridon JD 13,54 +0.8 m/s13,53 0
    32 Casper Slangen AV Attila AV Attila JD Team 2 14,54 +0.8 m/s13,00 0
    Patrick Leemans Scorpio Scorpio JD Team 1 DNS 12,80 0
    Remco Scheffer HRCL DK en AV Hercules JD DNF --- 0
    Diem Couwenberg AV Attila AV Attila JD Team 1 DNF 12,30 0

    Uitslagen 1000 meter Jongens Junior D

    # Naam Team ResOBPTeam punten
    1 Rick van Riel AV Attila AV Attila JD Team 1 3:01,33 3:24,00 688
    2 Lars Laros Scorpio Scorpio JD Team 1 3:03,63 3:06,88 669
    3 Brik van Dusseldorp Typhoon Typhoon JD 3:08,47 --- 630
    4 Ivar de Koning Parthenon AV Parthen...JD Team 1 3:12,29 3:12,09 601
    5 Jochem Laurens AV Sprint AV Sprint JD Team 1 3:18,66 3:30,00 555
    6 Sjoerd Gijzen AV Sprint AV Sprint JD Team 1 3:19,29 3:20,00 550
    7 Niels Bosma Taxandria Taxandria ...letiek JD 3:23,39 3:20,00 522
    8 Quinten van der Elst Parthenon AV Parthen...JD Team 1 3:26,47 3:38,38 502
    9 Remco Scheffer HRCL DK en AV Hercules JD 3:27,47 3:25,00 496
    10 Thijs van Dijke AV Spiridon AV Spiridon JD 3:31,65 3:58,00 469
    11 Jorrit Bruggema Parthenon AV Parthen...JD Team 2 3:33,93 3:35,86 455
    12 Jeroen Jonker AV Passaat AV Passaat JD 3:34,44 --- 452
    13 Remo Brouwers AV Spiridon AV Spiridon JD 3:37,27 3:58,00 436
    14 Jamie Hanselaar Typhoon Typhoon JD 3:37,37 --- 435
    15 Jaap Rodermond AV Sprint AV Sprint JD Team 2 3:37,62 3:40,00 433
    16 Jip Gabriels AV Sprint AV Sprint JD Team 2 3:38,93 3:40,00 426
    17 Fabian Korrubel AV Passaat AV Passaat JD 3:40,02 --- 420
    18 Job van Gelderen AV Sprint AV Sprint JD Team 2 3:40,31 3:40,00 0
    19 Niek Verstraaten Scorpio Scorpio JD Team 2 3:41,72 3:50,00 410
    20 Max van der Spek Parthenon AV Parthen...JD Team 2 3:43,56 3:44,87 400
    21 Steven Vriends DAK DAK JD 3:44,78 --- 393
    22 Ivy Diks AV Attila AV Attila JD Team 1 3:49,24 3:50,00 369
    23 Freek Verstraaten Scorpio Scorpio JD Team 2 3:51,98 3:50,00 355
    24 Casper Slangen AV Attila AV Attila JD Team 2 3:53,10 3:55,00 349
    25 Jip van den Elsen Taxandria Taxandria ...letiek JD 3:54,74 --- 341
    26 Joris van der Wagt Scorpio Scorpio JD Team 1 3:57,27 3:40,00 328
    27 Dani Chambon DAK DAK JD 4:00,54 --- 312
    28 Duc Hendriksen AV Attila AV Attila JD Team 2 4:02,70 --- 302
    29 Aron Broeken AV Spiridon AV Spiridon JD 4:04,16 3:58,59 0
    30 Tim Brok DAK DAK JD 4:29,54 --- 0
    31 Thomas Kraaijeveld AV Passaat AV Passaat JD 4:29,74 --- 0
    Thijmen van Alphen ACW `66 ACW `66 JD DNF --- 0
    Douwe Demoulin AV Sprint AV Sprint JD Team 1 DNF 3:30,00 0

    Uitslagen 80 meter horden (76cm) Jongens Junior D

    # Naam Team Res OBPTeam punten
    1 Abel Maas AV Sprint AV Sprint JD Team 1 13,40 +0.7 m/s13,50 546
    2 Duane van Dijkhuizen Parthenon AV Parthen...JD Team 1 14,23 +0.7 m/s14,25 467
    3 Samual de Hoog AV Attila AV Attila JD Team 1 14,78 +0.3 m/s16,16 420
    4 Maurice van Ravels AV Sprint AV Sprint JD Team 1 14,82 +0.7 m/s15,00 416
    5 Joeri Konincks DAK DAK JD 15,06 +1.9 m/s--- 397
    6 Tobias Steevensz AV Passaat AV Passaat JD 15,12 +1.9 m/s--- 392
    7 Lars van der Starre AV Sprint AV Sprint JD Team 1 15,53 +0.7 m/s15,00 0
    8 Rick van Riel AV Attila AV Attila JD Team 1 15,58 +0.7 m/s15,35 357
    9 Chuck Pols Scorpio Scorpio JD Team 1 15,64 +0.7 m/s15,50 352
    10 Remco Bertels ACW `66 ACW `66 JD 15,84 +0.4 m/s--- 338
    11 Finn Hultermans AV Attila AV Attila JD Team 2 16,21 +0.4 m/s--- 312
    12 Thijs de Wild Typhoon Typhoon JD 16,27 +0.4 m/s--- 307
    13 Casper Haagh Scorpio Scorpio JD Team 1 16,50 +0.7 m/s15,50 292
    14 Gianni Brunken AV Sprint AV Sprint JD Team 2 16,72 +0.3 m/s16,00 278
    15 Jordy van der Westen AV Sprint AV Sprint JD Team 2 16,80 +0.4 m/s--- 272
    16 Job van Gelderen AV Sprint AV Sprint JD Team 2 17,00 +0.4 m/s--- 0
    17 Fabian Korrubel AV Passaat AV Passaat JD 17,02 +1.9 m/s--- 258
    18 Brad Raessen AV Spiridon AV Spiridon JD 17,18 +0.4 m/s19,30 249
    19 Aran Swart AV Spiridon AV Spiridon JD 17,52 +0.3 m/s17,41 228
    20 Remo Brouwers AV Spiridon AV Spiridon JD 17,63 +1.9 m/s--- 0
    21 Kai Jocaille ACW `66 ACW `66 JD 17,70 +0.4 m/s--- 218
    22 Jim van Esch Taxandria Taxandria ...letiek JD 17,71 +0.4 m/s--- 217
    23 Yannick va...ooremalen Parthenon AV Parthen...JD Team 1 17,80 +0.3 m/s17,30 212
    24 Yuri Brouwer AV Passaat AV Passaat JD 18,00 +0.4 m/s--- 0
    25 Ryan Woestenberg Taxandria Taxandria ...letiek JD 18,17 +0.4 m/s--- 191
    26 Bart van Rijthoven Scorpio Scorpio JD Team 2 18,24 +0.3 m/s18,00 187
    27 Jesse Abma Parthenon AV Parthen...JD Team 2 19,02 +0.3 m/s18,00 147
    28 Enrico Baldussi HRCL DK en AV Hercules JD 19,47 +1.9 m/s--- 125
    29 Max van der Spek Parthenon AV Parthen...JD Team 2 19,90 +0.3 m/s17,50 105
    30 Sem van Aarle DAK DAK JD 20,30 +1.9 m/s--- 87
    31 Casper Slangen AV Attila AV Attila JD Team 2 20,93 +0.4 m/s19,00 60
    32 Thijmen Krol DAK DAK JD 21,71 +1.9 m/s--- 0
    33 Duc Hendriksen AV Attila AV Attila JD Team 2 22,57 +0.4 m/s--- 0
    Matthijs Both Typhoon Typhoon JD DNF --- 0
    Stan Buddingh Typhoon Typhoon JD DNF --- 0

    Uitslagen Speerwerpen 400 gram Jongens Junior D

    # Naam Team ResOBPTeam punten
    1 Thomas Knoop Typhoon Typhoon JD 35,09 --- 571
    2 Chuck Pols Scorpio Scorpio JD Team 1 29,42 --- 486
    3 Tom van Loon ACW `66 ACW `66 JD 26,17 --- 434
    4 Sjoerd Gijzen AV Sprint AV Sprint JD Team 1 25,08 --- 415
    5 Quinten van der Elst Parthenon AV Parthen...JD Team 1 24,48 23,48 405
    6 Tijn Blom AV Sprint AV Sprint JD Team 1 24,22 --- 0
    7 Kevin van Loon DAK DAK JD 23,66 --- 391
    8 Brad Raessen AV Spiridon AV Spiridon JD 22,33 --- 367
    9 Jip Gabriels AV Sprint AV Sprint JD Team 2 21,76 --- 357
    10 Olivier Pessers AV Attila AV Attila JD Team 1 21,30 14,00 348
    11 Daan Siemann Parthenon AV Parthen...JD Team 1 19,82 --- 0
    12 Jord Pluimes Scorpio Scorpio JD Team 1 19,45 --- 0
    13 Kai Jocaille ACW `66 ACW `66 JD 19,32 --- 0
    14 Finn de Graaf AV Attila AV Attila JD Team 1 19,18 20,94 0
    15 Jamie Hanselaar Typhoon Typhoon JD 18,67 --- 0
    16 Enrico Baldussi HRCL DK en AV Hercules JD 18,23 --- 290
    17 Dani Chambon DAK DAK JD 18,22 --- 0
    18 Steven de Kock AV Passaat AV Passaat JD 17,43 --- 273
    19 Thomas Kraaijeveld AV Passaat AV Passaat JD 15,67 --- 0
    20 Ramses van...ardenburg AV Sprint AV Sprint JD Team 2 15,59 --- 0
    21 Simon Avontuur AV Spiridon AV Spiridon JD 15,19 --- 0
    22 Ryan Woestenberg Taxandria Taxandria ...letiek JD 14,11 --- 202
    23 Jair Lubbers AV Attila AV Attila JD Team 2 13,57 14,11 190
    24 Elmo Kuiters Parthenon AV Parthen...JD Team 2 12,71 15,00 169
    25 Gijs Oomen AV Attila AV Attila JD Team 2 11,10 --- 0
    26 Jim van Esch Taxandria Taxandria ...letiek JD 10,99 --- 0

    Uitslagen Discuswerpen 1 kilogram Jongens Junior D

    # Naam Team P1P2P3P4ResOBPTeam punten
    1 Thomas Knoop Typhoon Typhoon JD 26,53 26,53 --- 420
    2 Yannick de Burbure Parthenon AV Parthen...JD Team 1 23,54 23,54 19,90 370
    3 Samual de Hoog AV Attila AV Attila JD Team 1 21,69 21,69 13,80 338
    4 Rens van Beek AV Spiridon AV Spiridon JD 20,10 20,10 --- 309
    5 Chuck Pols Scorpio Scorpio JD Team 1 19,81 19,81 --- 303
    6 Nick Rodermond AV Sprint AV Sprint JD Team 1 17,70 17,70 --- 263
    7 Tijn Blom AV Sprint AV Sprint JD Team 1 17,46 17,46 --- 0
    8 Koen Zandvliet Scorpio Scorpio JD Team 1 17,43 17,43 --- 0
    9 Aran Swart AV Spiridon AV Spiridon JD 16,77 16,77 --- 0
    10 Jeroen Jonker AV Passaat AV Passaat JD 16,54 16,54 --- 239
    11 Milan van Alphen ACW `66 ACW `66 JD 15,64 15,64 --- 221
    12 Lucas van de Nadort Parthenon AV Parthen...JD Team 2 15,61 15,61 15,00 220
    13 Ramses van...ardenburg AV Sprint AV Sprint JD Team 2 14,48 14,48 --- 196
    14 Finn Hultermans AV Attila AV Attila JD Team 2 13,76 13,76 9,00 180
    15 Yannick va...ooremalen Parthenon AV Parthen...JD Team 1 13,70 13,70 16,27 0
    16 Luc Maessen AV Sprint AV Sprint JD Team 2 13,26 13,26 --- 0
    17 Ivy Diks AV Attila AV Attila JD Team 1 11,43 11,43 12,00 0
    18 Gijs Oomen AV Attila AV Attila JD Team 2 11,25 11,25 --- 0
    19 Tim Brok DAK DAK JD 10,33 10,33 --- 97
    20 Sem van Aarle DAK DAK JD 9,95 9,95 --- 0
    21 Raoul van Heel Taxandria Taxandria ...letiek JD 9,13 9,13 --- 65
    Thijmen van Alphen ACW `66 ACW `66 JD - DNS --- 0

    Uitslagen Kogelstoten 3 kilogram Jongens Junior D

    # Naam Team ResOBPTeam punten
    1 Yannick de Burbure Parthenon AV Parthen...JD Team 1 10,27 10,52 535
    2 Thom Schipperen Scorpio Scorpio JD Team 1 9,77 --- 511
    3 Samual de Hoog AV Attila AV Attila JD Team 1 9,10 8,99 478
    4 Jochem Laurens AV Sprint AV Sprint JD Team 1 8,86 --- 466
    5 Thomas Knoop Typhoon Typhoon JD 8,52 --- 449
    6 Kevin van Loon DAK DAK JD 8,06 --- 424
    7 Thijs van Dijke AV Spiridon AV Spiridon JD 7,87 --- 414
    8 Milan van Alphen ACW `66 ACW `66 JD 7,62 --- 400
    9 Rens van Beek AV Spiridon AV Spiridon JD 7,58 --- 0
    9 Koen Zandvliet Scorpio Scorpio JD Team 1 7,58 --- 0
    11 Luke de Leeuw AV Sprint AV Sprint JD Team 2 7,43 --- 390
    12 Daan Siemann Parthenon AV Parthen...JD Team 1 7,25 --- 0
    13 Sjoerd Gijzen AV Sprint AV Sprint JD Team 1 7,15 --- 0
    14 Luc Maessen AV Sprint AV Sprint JD Team 2 6,59 --- 0
    15 Lars van Spijk DAK DAK JD 6,52 --- 0
    16 Yuri Brouwer AV Passaat AV Passaat JD 6,33 --- 326
    17 Gijs Oomen AV Attila AV Attila JD Team 2 6,04 --- 308
    18 Thomas Kraaijeveld AV Passaat AV Passaat JD 6,02 --- 0
    19 Lucas van de Nadort Parthenon AV Parthen...JD Team 2 5,98 6,38 305
    20 Teun Leenders Scorpio Scorpio JD Team 2 5,76 --- 291
    21 Puck Kuypers AV Attila AV Attila JD Team 2 5,57 5,42 0
    22 Jim van Esch Taxandria Taxandria ...letiek JD 5,56 --- 278
    Matthijs Both Typhoon Typhoon JD DNS --- 0

    Uitslagen Hoogspringen Jongens Junior D

    # Naam Team ResOBPTeam punten
    1 Finn de Graaf AV Attila AV Attila JD Team 1 1,50 1,45 623
    1 Douwe Demoulin AV Sprint AV Sprint JD Team 1 1,50 1,45 623
    3 Jord Pluimes Scorpio Scorpio JD Team 1 1,45 --- 582
    4 Duane van Dijkhuizen Parthenon AV Parthen...JD Team 1 1,40 1,45 541
    5 Patrick Leemans Scorpio Scorpio JD Team 1 1,40 --- 0
    6 Nick Rodermond AV Sprint AV Sprint JD Team 1 1,35 1,40 0
    7 Jeroen Jonker AV Passaat AV Passaat JD 1,30 --- 462
    7 Thijs de Wild Typhoon Typhoon JD 1,30 --- 462
    9 Daan Verhoeven AV Attila AV Attila JD Team 1 1,30 1,25 0
    10 Joeri Konincks DAK DAK JD 1,30 --- 462
    11 Steven de Kock AV Passaat AV Passaat JD 1,25 --- 0
    12 Remco Scheffer HRCL DK en AV Hercules JD 1,25 --- 426
    12 Thijs van Dijke AV Spiridon AV Spiridon JD 1,25 --- 426
    12 Teun Leenders Scorpio Scorpio JD Team 2 1,25 --- 426
    12 Raoul van Heel Taxandria Taxandria ...letiek JD 1,25 --- 426
    16 Jesse Abma Parthenon AV Parthen...JD Team 2 1,20 1,25 389
    16 Puck Kuypers AV Attila AV Attila JD Team 2 1,20 1,25 389
    16 Jordy van der Westen AV Sprint AV Sprint JD Team 2 1,20 1,20 389
    19 Kai Jocaille ACW `66 ACW `66 JD 1,15 --- 352
    20 Jair Lubbers AV Attila AV Attila JD Team 2 1,15 1,10 0
    20 Arnes Alickovic AV Spiridon AV Spiridon JD 1,15 --- 0
    20 Gianni Brunken AV Sprint AV Sprint JD Team 2 1,15 1,35 0
    20 Jip van den Elsen Taxandria Taxandria ...letiek JD 1,15 --- 0
    24 Sem van Aarle DAK DAK JD 1,00 --- 0
    Huub Ijzerman Typhoon Typhoon JD NM --- 0
    Thijmen van Alphen ACW `66 ACW `66 JD DNS --- 0

    Uitslagen Verspringen Jongens Junior D

    # Naam Team Res OBPTeam punten
    1 Finn de Graaf AV Attila AV Attila JD Team 1 4,68 -0.7 m/s4,49 556
    2 Abel Maas AV Sprint AV Sprint JD Team 1 4,62 +0.3 m/s4,64 544
    3 Tom van Loon ACW `66 ACW `66 JD 4,48 +3.6 m/s--- 515
    4 Jochem van Boekel Typhoon Typhoon JD 4,26 +0.4 m/s--- 470
    5 Tijn Blom AV Sprint AV Sprint JD Team 1 4,26 -0.2 m/s--- 0
    6 Niels Bosma Taxandria Taxandria ...letiek JD 4,20 -1.9 m/s--- 458
    7 Casper Haagh Scorpio Scorpio JD Team 1 4,19 +0.4 m/s--- 456
    8 Moreno Olivieira AV Passaat AV Passaat JD 4,07 +0.0 m/s--- 432
    9 Jord Pluimes Scorpio Scorpio JD Team 1 4,06 +1.2 m/s--- 0
    10 Daan Siemann Parthenon AV Parthen...JD Team 1 3,86 +0.5 m/s4,05 390
    11 Olivier Pessers AV Attila AV Attila JD Team 1 3,84 -2.8 m/s3,99 0
    12 Arnes Alickovic AV Spiridon AV Spiridon JD 3,72 -0.5 m/s--- 362
    13 Huub Ijzerman Typhoon Typhoon JD 3,70 -0.9 m/s--- 0
    14 Steven Vriends DAK DAK JD 3,67 -0.8 m/s--- 352
    15 Puck Kuypers AV Attila AV Attila JD Team 2 3,59 -2.6 m/s3,58 336
    16 Rick Verhoofstad ACW `66 ACW `66 JD 3,58 +0.6 m/s--- 0
    17 Christian Maas Taxandria Taxandria ...letiek JD 3,56 -1.0 m/s--- 0
    18 Ties van Beek AV Sprint AV Sprint JD Team 2 3,50 +0.8 m/s--- 318
    19 Lars van Spijk DAK DAK JD 3,39 +1.6 m/s--- 0
    20 Jair Lubbers AV Attila AV Attila JD Team 2 3,38 -1.1 m/s3,40 0
    21 Jaap Rodermond AV Sprint AV Sprint JD Team 2 3,36 -1.9 m/s--- 0
    22 Simon Avontuur AV Spiridon AV Spiridon JD 3,35 -0.5 m/s--- 0
    23 Yuri Brouwer AV Passaat AV Passaat JD 3,34 -0.2 m/s--- 0
    24 Freek Verstraaten Scorpio Scorpio JD Team 2 3,19 -2.8 m/s--- 256
    25 Elmo Kuiters Parthenon AV Parthen...JD Team 2 3,11 -3.8 m/s3,95 240
    26 Niek Verstraaten Scorpio Scorpio JD Team 2 3,03 -2.1 m/s--- 0