Atleten 'Senioren vrouwen'

Snr Naam Onderdelen Startgroep 60m60m_hf60m_f200m200m_f400m400m_f800m800m_f1500m3000m60mH60mH_fKogelHoogHSSPolshoogVer
4 Marjon van...er Wansem TLVL 3000m
Vsen - 3000m -----------------
9 Danaïd Prinsen AV Aquilo 800m
Vsen - 800m -----------------
10 Femke Pluim AAV `36 Polshoog
Vsen - Polshoog -----------------
14 Mariska Kaptein Leiden HSS
Vsen - HSS -----------------
15 Lieke Klaver SAV 400m
400m_f
Vsen - 400mVsen - 400m_f ----------------
16 Dorine Huisman AV Atverni 60m
Vsen - 60m -----------------
17 Mabel Korporaal AV Zeewolde 60m
200m
Hoog
Vsen - 60mVsen - 200mVsen - Hoog ---------------
19 Harriet van t Oever ACO 800m
Vsen - 800m -----------------
21 Bowien Jansen HLLM 60m
60m_hf
Vsen - 60mVsen - 60m_hf ----------------
24 Keeley Heijdeman AAC Kogel
Vsen - Kogel -----------------
26 Fleur Jong Phanos Ver
Vsen - Ver -----------------
27 Britt Roos HAC `63 400m
Vsen - 400m -----------------
28 Rosa Vermeulen Phanos 800m
Vsen - 800m -----------------
31 Nienke Heida Clytoneus 60m
200m
400m
Vsen - 60mVsen - 200mVsen - 400m ---------------
38 Lotte Krause AKU 1500m
3000m
Vsen - 1500mVsen - 3000m ----------------
41 Amber van der Waal CAV Energie Kogel
Vsen - Kogel -----------------
48 Jeanelle Scheper ARV Ilion Hoog
Vsen - Hoog -----------------
49 Ronéll Rosier AV Jahn II 60m
60m_hf
Vsen - 60mVsen - 60m_hf ----------------
51 Nketia Seedo U-Track 60m
60m_f
60m_hf
Vsen - 60mVsen - 60m_fVsen - 60m_hf ---------------
52 Tamar Appeldoorn AV Zuidwal 800m
Vsen - 800m -----------------
55 Eva Bastmeijer Eindhoven Ver
Vsen - Ver -----------------
57 Susanne va...er Hoeven HLLS HSS
Vsen - HSS -----------------
58 Elisa de Jong Groningen 3000m
Vsen - 3000m -----------------
59 Lieke Mulder HLLS Kogel
Vsen - Kogel -----------------
60 Julia van Velthoven AV Cifla 3000m
Vsen - 3000m -----------------
61 Marijke de Visser AV Cifla 3000m
Vsen - 3000m -----------------
63 Merel Wevers DAV Kronos 400m
Vsen - 400m -----------------
65 Nadine Broersen AV Sprint 60mH
60mH_f
Kogel
Ver
Vsen - 60mHVsen - 60mH_fVsen - KogelVsen - Ver --------------
69 Jimmerly Pinas Nijmegen 60m
Vsen - 60m -----------------
70 Daniëlle Spek AV34 60m
HSS
Ver
Vsen - 60mVsen - HSSVsen - Ver ---------------
76 Britt de Blaauw PAC 200m
200m_f
Vsen - 200mVsen - 200m_f ----------------
78 Marijke Esselink AVA `70 60mH
60mH_f
Kogel
Ver
Vsen - 60mHVsen - 60mH_fVsen - KogelVsen - Ver --------------
80 Iris Timmer Climax 60m
Vsen - 60m -----------------
82 Femke Nuijten AV Haarlem 60m
60m_hf
Vsen - 60mVsen - 60m_hf ----------------
83 Meruska Eduarda Rotterdam HSS
Ver
Vsen - HSSVsen - Ver ----------------
84 Fleur van der Linden PH Polshoog
Vsen - Polshoog -----------------
87 Lianne van Krieken PH 60m
60m_hf
200m
Vsen - 60mVsen - 60m_hfVsen - 200m ---------------
91 Jenny Nzounda U-Track Kogel
Vsen - Kogel -----------------
92 Britt Ummels AV Unitas 1500m
3000m
Vsen - 1500mVsen - 3000m ----------------
93 Louise Taatgen Groningen HSS
Vsen - HSS -----------------
94 Demi van d...ildenberg Eindhoven 60m
60m_f
60m_hf
Vsen - 60mVsen - 60m_fVsen - 60m_hf ---------------
99 Puck Van Wiltenburg PAC 400m
Vsen - 400m -----------------
100 Leonie van Vliet Groningen 200m
200m_f
Vsen - 200mVsen - 200m_f ----------------
101 Fay Witte KAV Holland Hoog
Vsen - Hoog -----------------
106 Ruth Vogels Rotterdam 60mH
Vsen - 60mH -----------------
107 Marije van...unenstijn PH 60m
60m_f
60m_hf
Vsen - 60mVsen - 60m_fVsen - 60m_hf ---------------
112 Annet Fledderus Groningen 800m
Vsen - 800m -----------------
114 Ilse Stok CAV Energie 60m
Vsen - 60m -----------------
115 Shaya van Houdt PAC HSS
Vsen - HSS -----------------
116 Nadine Visser SAV 60m
60m_f
60m_hf
60mH
60mH_f
Vsen - 60mVsen - 60m_fVsen - 60m_hfVsen - 60mHVsen - 60mH_f -------------
117 Sofie Dokter Groningen Hoog
Vsen - Hoog -----------------
118 Anouk Vetter AV Sprint 60mH
60mH_f
Ver
Vsen - 60mHVsen - 60mH_fVsen - Ver ---------------
119 Sandy Lundgren AV Hera 60m
200m
Vsen - 60mVsen - 200m ----------------
122 Ijke Mourits Phanos 1500m
Vsen - 1500m -----------------
124 Jessica Schilder AV Hera Kogel
Vsen - Kogel -----------------
125 Britt Weerman Groningen Hoog
Vsen - Hoog -----------------
127 Do Krol AV34 800m
Vsen - 800m -----------------
129 Jaybre Wau Maastricht Kogel
Vsen - Kogel -----------------
133 Lieke Muller Groningen Kogel
Vsen - Kogel -----------------
134 Janna Van Burik Haag 400m
Vsen - 400m -----------------
135 Priscilla ... Oorschot AAC 400m
Vsen - 400m -----------------
139 Feline Molenaar HLLS 400m
Vsen - 400m -----------------
143 Evelien Bos Phanos 60m
60m_hf
200m
Vsen - 60mVsen - 60m_hfVsen - 200m ---------------
144 Fréderique Post Haag 60m
200m
Vsen - 60mVsen - 200m ----------------
145 Suzanne Voorrips Groningen 800m
800m_f
Vsen - 800mVsen - 800m_f ----------------
147 Lotte Schrijver Phanos 60m
200m
Vsen - 60mVsen - 200m ----------------
150 Melissa Boekelman PH Kogel
Vsen - Kogel -----------------
156 Andrea Bouma De Spartaan 400m
Vsen - 400m -----------------
158 Cathelijn Peeters PH 400m
Vsen - 400m -----------------
161 Franka Hoogeboom Hollandia 60m
Vsen - 60m -----------------
163 Saskia van der Boor Fortius Polshoog
Vsen - Polshoog -----------------
164 Isabelle Buijs Almere `81 60m
Vsen - 60m -----------------
166 Dagmar Smid PH 1500m
3000m
Vsen - 1500mVsen - 3000m ----------------
167 Kyara Tjin-A-Lim Leiden 60m
60m_hf
Vsen - 60mVsen - 60m_hf ----------------
174 Marlies van Haaren Phanos Hoog
Vsen - Hoog -----------------
175 Kirsten Kuntz AV Passaat 60m
Vsen - 60m -----------------
176 Floortje van Kampen Groningen 400m
Vsen - 400m -----------------
177 Jetske van Kampen Groningen 800m
1500m
Vsen - 800mVsen - 1500m ----------------
178 Sanne van Beek PAC 800m
Vsen - 800m -----------------
179 Danique Gimbrère Groningen 400m
Vsen - 400m -----------------
183 Anduella Kwasiba AV Jahn II 60m
Vsen - 60m -----------------
187 Jorinde van Klinken Groningen Kogel
Vsen - Kogel -----------------
188 Killiana Heymans PAC Polshoog
Vsen - Polshoog -----------------
191 Sanne de Boer Phanos 400m
Vsen - 400m -----------------
193 Lisanne de Witte AV Trias 200m
200m_f
400m
Vsen - 200mVsen - 200m_fVsen - 400m ---------------
195 Kristina Tergau PAC Polshoog
Vsen - Polshoog -----------------
197 Laura van Haaften Spado 60m
60m_hf
Vsen - 60mVsen - 60m_hf ----------------
200 Laura De Witte AV Trias 400m
Vsen - 400m -----------------
203 Chanté Samuel Phanos 60mH
HSS
Vsen - 60mHVsen - HSS ----------------
205 Justine Fleming GACH 60m
200m
Vsen - 60mVsen - 200m ----------------
210 Jorieke Korenromp DVTR 400m
Vsen - 400m -----------------
211 Benthe Konig Ciko `66 Kogel
Vsen - Kogel -----------------
212 Rianne Beuling AV NOP 60m
60m_hf
60mH
Vsen - 60mVsen - 60m_hfVsen - 60mH ---------------
214 Emma Oosterwegel DVTR 60mH
Ver
Vsen - 60mHVsen - Ver ----------------
218 Marijke Wijnmaalen Phanos Polshoog
Vsen - Polshoog -----------------
221 Pauline Hondema AV Lycurgus Ver
Vsen - Ver -----------------
223 Marijke Boogerd AAV `36 60m
60m_f
60m_hf
Vsen - 60mVsen - 60m_fVsen - 60m_hf ---------------
232 Lieke van den Brink DVTR 60m
60m_hf
Ver
Vsen - 60mVsen - 60m_hfVsen - Ver ---------------
234 Milet Hoornaar Fortius 60m
Vsen - 60m -----------------
236 Jamie Verweij AV Statina 200m
Vsen - 200m -----------------
238 Anneloes de Roo Isala `96 60mH
60mH_f
Vsen - 60mHVsen - 60mH_f ----------------
239 Gejanne Lussenburg Isala `96 60mH
Vsen - 60mH -----------------
241 Manon Schoop AV NOP Hoog
Vsen - Hoog -----------------
244 Sarah van Beilen Groningen Hoog
Vsen - Hoog -----------------
247 Kirsten Otten Phanos 800m
800m_f
Vsen - 800mVsen - 800m_f ----------------
249 Dominique Veninga Groningen 400m
Vsen - 400m -----------------
250 Eva Vonk AV Sprint 60m
Vsen - 60m -----------------
252 Anke Zonderland Groningen 800m
800m_f
Vsen - 800mVsen - 800m_f ----------------
253 Naomi Sedney ARV Ilion 60m
60m_f
60m_hf
Vsen - 60mVsen - 60m_fVsen - 60m_hf ---------------
255 Annemarie Slangewal AV Phoenix 800m
800m_f
Vsen - 800mVsen - 800m_f ----------------
263 Thyra van Diemen Fortius Polshoog
Vsen - Polshoog -----------------
265 Dora van Doremalen AAC Hoog
Vsen - Hoog -----------------
269 Sanne Wol...Verstegen Rotterdam 800m
800m_f
Vsen - 800mVsen - 800m_f ----------------
270 Lieke Marijnen Leiden 1500m
Vsen - 1500m -----------------
274 Marissa Damink Rotterdam 800m
800m_f
1500m
Vsen - 800mVsen - 800m_fVsen - 1500m ---------------
275 Sacha van Agt Eindhoven 200m
Vsen - 200m -----------------
282 Femke Frijters PAC 400m
60mH
Vsen - 400mVsen - 60mH ----------------
284 Aline Kootstra ACO 1500m
3000m
Vsen - 1500mVsen - 3000m ----------------
288 Eefje Boons DVTR 60m
60mH
60mH_f
Vsen - 60mVsen - 60mHVsen - 60mH_f ---------------
289 Elaine den Exter Rotterdam 60m
60m_hf
200m
Vsen - 60mVsen - 60m_hfVsen - 200m ---------------
292 Femke Bol Altis 400m
400m_f
Vsen - 400mVsen - 400m_f ----------------
296 Maayke Tjin A-Lim AV Zaanland 60mH
Vsen - 60mH -----------------
299 Anouk Schoop AV NOP 60mH
Ver
Vsen - 60mHVsen - Ver ----------------
305 Meike Verdaasdonk Spado Ver
Vsen - Ver -----------------
306 Christel Heuseveldt Climax 200m
Vsen - 200m -----------------
307 Kellynsia Leerdam U-Track HSS
Vsen - HSS -----------------
308 Janine Verhaar PAC 60m
60m_hf
200m
Vsen - 60mVsen - 60m_hfVsen - 200m ---------------
309 Carlijn ter Laak AC TION 60m
60m_hf
Ver
Vsen - 60mVsen - 60m_hfVsen - Ver ---------------
313 Ilse Steigenga AV Lionitas 60m
60m_hf
Ver
Vsen - 60mVsen - 60m_hfVsen - Ver ---------------
314 Nynke van den Heuvel AAC 60m
60m_hf
Ver
Vsen - 60mVsen - 60m_hfVsen - Ver ---------------
315 Marit Dopheide AV Sprint 400m
400m_f
Vsen - 400mVsen - 400m_f ----------------
317 Tara Yoro AV 1923 Ver
Vsen - Ver -----------------
318 Jolien de Waard Groningen 3000m
Vsen - 3000m -----------------
325 Noa Dhore VTLS 60m
200m
Vsen - 60mVsen - 200m ----------------
326 Anniek Nijhof VTLS 60m
200m
Vsen - 60mVsen - 200m ----------------
327 Lianne Holtermann Ciko `66 400m
Vsen - 400m -----------------
330 Eveline Saalberg GVAC 400m
400m_f
Vsen - 400mVsen - 400m_f ----------------
333 Janna Doumpas Eindhoven 60m
60m_hf
Vsen - 60mVsen - 60m_hf ----------------
335 Nargélis Statia Rotterdam 60m
60m_f
60m_hf
Vsen - 60mVsen - 60m_fVsen - 60m_hf ---------------
338 Kim Rossen Rotterdam 400m
Vsen - 400m -----------------
341 Michelle Spek AV34 200m
Vsen - 200m -----------------
343 Eva Mollema Groningen 200m
400m
Vsen - 200mVsen - 400m ----------------
344 Lianne van de Belt Groningen 3000m
Vsen - 3000m -----------------
345 Zoë Sedney ARV Ilion 60m
60mH
60mH_f
Vsen - 60mVsen - 60mHVsen - 60mH_f ---------------
346 Eva Hovenkamp Climax 400m
400m_f
Vsen - 400mVsen - 400m_f ----------------
347 Suzan Plat AV PEC 1910 60m
Vsen - 60m -----------------
350 Carolien de Pater Avantri Kogel
Vsen - Kogel -----------------
356 Susan Wouda MPM HSS
Vsen - HSS -----------------
361 Lisanne Hagens ARV Ilion Hoog
Vsen - Hoog -----------------
362 Femke Been Castricum 800m
Vsen - 800m -----------------
364 Lynn van Zijl DVTR 60m
Kogel
Vsen - 60mVsen - Kogel ----------------
373 Silke Peeters Eindhoven 800m
Vsen - 800m -----------------
375 Maaike Geerling AV PEC 1910 200m
Vsen - 200m -----------------
376 Ilona Hogenkamp ACO 60m
200m
Vsen - 60mVsen - 200m ----------------
378 Demi van de Sande Rotterdam 200m
Vsen - 200m -----------------
379 Kadene Vassell Phanos 60m
60m_f
60m_hf
200m
200m_f
Vsen - 60mVsen - 60m_fVsen - 60m_hfVsen - 200mVsen - 200m_f -------------
381 Miro Vlasman PAC 200m
Vsen - 200m -----------------
384 Fleurine Van Beek Haag Polshoog
Vsen - Polshoog -----------------
385 Iris Bastmeijer AAC 60mH
Vsen - 60mH -----------------
387 Nida Huijben AV Phoenix 200m
Vsen - 200m -----------------
388 Margo Heurman HAAS 800m
Vsen - 800m -----------------
389 Lianne van Es Leiden 1500m
Vsen - 1500m -----------------
394 Kyara Bijker Ciko `66 400m
Vsen - 400m -----------------
396 Larissa Jonker Phanos Kogel
Vsen - Kogel -----------------
400 Glenka Antonia Haag Hoog
Vsen - Hoog -----------------
401 Inge Drost ARV Ilion 800m
Vsen - 800m -----------------
404 Ilona van ...r Giessen Rotterdam 800m
Vsen - 800m -----------------
405 Hanneke Oosterwegel DVTR 400m
400m_f
60mH
Vsen - 400mVsen - 400m_fVsen - 60mH ---------------
411 Kira van den Ham Fit Polshoog
Vsen - Polshoog -----------------
415 Laura Zwaan Phanos 60m
200m
Vsen - 60mVsen - 200m ----------------
416 Joyce Schumacher AV 1923 60m
60m_hf
60mH
60mH_f
Vsen - 60mVsen - 60m_hfVsen - 60mHVsen - 60mH_f --------------
417 Myke van de Wiel AV Sprint 200m
200m_f
Ver
Vsen - 200mVsen - 200m_fVsen - Ver ---------------
420 Robin Hassing AV Fortuna 200m
60mH
Vsen - 200mVsen - 60mH ----------------
421 Anne van de Wiel AV Sprint 200m
200m_f
Ver
Vsen - 200mVsen - 200m_fVsen - Ver ---------------
429 An Lenders VRT 3000m
Vsen - 3000m -----------------
432 Tari Simonis Altis 400m
Vsen - 400m -----------------

Verenigingen 'Senioren vrouwen'

VerenigingAfkortingAantal Deelnemers
AAC AAC 5
AAV `36 AV36 2
AC TION TION 1
ACO / Van Elderen ACO 3
AKU AKU 1
Almere `81 AM81 1
Altis ALTS 2
ARV Ilion ILIO 5
Atletiek Maastricht MSTR 1
AV 1923 AV23 2
AV Aquilo AQLO 1
AV Atverni ATVN 1
AV Castricum CSTR 1
AV Cifla CFLA 2
AV Clytoneus CLYT 1
AV Daventria 1906 DVTR 6
AV De Spartaan SPTN 1
AV Fortuna FRTN 1
AV Haarlem HRLM 1
AV Haarlemmermeer HLLM 1
AV Hera HERA 2
AV Hollandia HLLD 1
AV Jahn II JAHN 2
AV Lionitas LNTS 1
AV Lycurgus LYCG 1
AV NOP NOP 3
AV Passaat PSST 1
AV PEC 1910 PEC 2
AV Phoenix PHNX 2
AV Sprint SPRN 6
AV Statina STTN 1
AV Trias TRAS 2
AV Unitas UNTS 1
AV Zaanland ZNLD 1
AV Zeewolde ZWLD 1
AV Zuidwal ZDWL 1
AV `34 Apeldoorn AV34 3
AVA `70 AV70 1
Avantri AVTR 1
CAV Energie ENRG 2
Ciko `66 CIKO 3
Climax CLMX 3
DAV Kronos KRNS 1
Eindhoven Atletiek EHAT 5
Fit FIT 1
Fortius FORT 3
GAC Hilversum GACH 1
Groningen Atletiek GRNG 18
GSAV Vitalis VTLS 2
GVAC GVAC 1
Haag Atletiek HAAG 4
HAC `63 HC63 1
Hellas Utrecht HLLS 3
Isala `96 ISLA 2
KAV Holland KAVH 1
Leiden Atletiek LATL 4
Marathon Pim Mulier MPM 1
Nijmegen Atletiek NYMG 1
NSAV `t Haasje HAAS 1
PAC PAC 9
Phanos PHNS 13
Prins Hendrik PH 6
Rotterdam Atletiek RDAM 9
SAV SAV 2
Spado SPDO 2
TLV ''De Langstraat'' TLVL 1
U-Track UTRK 3
Venloop Running Team VRT 1

Uitslagen 60 meter Senioren vrouwen

# Naam ResReactieOBP
1 Naomi Sedney ARV Ilion 7,39Q 0,2277,35
2 Marije van...unenstijn PH 7,41Q 0,1887,34
3 Demi van d...ildenberg Eindhoven 7,44Q 0,18311,54*
4 Nargélis Statia Rotterdam 7,49Q 0,1887,39
5 Nketia Seedo U-Track 7,51Q 0,1917,27
6 Nadine Visser SAV 7,52Q 0,17711,34*
7 Kadene Vassell Phanos 7,53Q 0,19211,52*
8 Bowien Jansen HLLM 7,54Q 0,17811,39*
9 Marijke Boogerd AAV `36 7,55Q 0,1817,54
10 Elaine den Exter Rotterdam 7,73Q 0,2317,67
11 Lianne van Krieken PH 7,74Q 0,1857,65
12 Janine Verhaar PAC 7,75Q 0,1667,63
13 Evelien Bos Phanos 7,82Q 0,1967,83
14 Joyce Schumacher AV 1923 7,84Q 0,1717,92
15 Carlijn ter Laak AC TION 7,89Q 0,1747,77
16 Ilse Steigenga AV Lionitas 7,92Q 0,2367,84
17 Rianne Beuling AV NOP 7,93Q 0,18012,33*
18 Nynke van den Heuvel AAC 7,94Q 0,1697,87
19 Janna Doumpas Eindhoven 7,95q 0,1907,92
20 Femke Nuijten AV Haarlem 8,01q 0,2028,05
20 Laura van Haaften Spado 8,01q 0,1977,89
22 Kyara Tjin-A-Lim Leiden 8,04Q 0,2117,86
23 Lieke van den Brink DVTR 8,04Q 0,2657,85
24 Ronéll Rosier AV Jahn II 8,05q 0,2257,86
25 Daniëlle Spek AV34 8,06 0,2238,04
26 Fréderique Post Haag 8,14 0,2098,00
27 Lotte Schrijver Phanos 8,14 0,1617,97
28 Eva Vonk AV Sprint 8,14 0,2188,10
29 Franka Hoogeboom Hollandia 8,15 0,1668,03
30 Milet Hoornaar Fortius 8,16 0,1708,01
31 Mabel Korporaal AV Zeewolde 8,21 0,23112,65*
32 Kirsten Kuntz AV Passaat 8,23 0,2618,08
33 Sandy Lundgren AV Hera 8,23 0,2048,08
34 Lynn van Zijl DVTR 8,23 0,2498,06
35 Anniek Nijhof VTLS 8,26 0,21612,61*
36 Noa Dhore VTLS 8,27 0,1898,11
37 Ilse Stok CAV Energie 8,34 0,1558,31
38 Laura Zwaan Phanos 8,46 0,23012,97*
39 Suzan Plat AV PEC 1910 8,52 0,1978,18
40 Ilona Hogenkamp ACO 8,67 0,2818,70

Uitslagen 60 meter halve finale Senioren vrouwen

# Naam ResReactieQm
1 Naomi Sedney ARV Ilion 7,33Q 0,2327,39
2 Nketia Seedo U-Track 7,35Q 0,1817,51
3 Marije van...unenstijn PH 7,35Q 0,1857,41
4 Nadine Visser SAV 7,38Q 0,1787,52
5 Demi van d...ildenberg Eindhoven 7,40Q 0,1527,44
6 Nargélis Statia Rotterdam 7,45Q 0,1787,49
7 Kadene Vassell Phanos 7,47q 0,1697,53
8 Marijke Boogerd AAV `36 7,56q 0,1877,55
9 Bowien Jansen HLLM 7,64 0,1967,54
10 Lianne van Krieken PH 7,70 0,1637,74
11 Elaine den Exter Rotterdam 7,77 0,1827,73
12 Evelien Bos Phanos 7,79 0,2157,82
13 Janine Verhaar PAC 7,81 0,2037,75
14 Carlijn ter Laak AC TION 7,92 0,1717,89
15 Joyce Schumacher AV 1923 7,94 0,1877,84
16 Janna Doumpas Eindhoven 7,95 0,2017,95
17 Rianne Beuling AV NOP 7,96 0,1987,93
18 Nynke van den Heuvel AAC 7,96 0,1567,94
19 Femke Nuijten AV Haarlem 8,01 0,2228,01
20 Laura van Haaften Spado 8,03 0,1598,01
21 Lieke van den Brink DVTR 8,03 0,2328,04
22 Ronéll Rosier AV Jahn II 8,05 0,2208,05
23 Ilse Steigenga AV Lionitas 8,06 0,2087,92
24 Kyara Tjin-A-Lim Leiden 8,06 0,2318,04

Uitslagen 60 meter finale Senioren vrouwen

# Naam ResReactieQm
1 Nketia Seedo U-Track 7,24 0,1787,35
2 Naomi Sedney ARV Ilion 7,28 0,2017,33
3 Nadine Visser SAV 7,30 0,1727,38
4 Marije van...unenstijn PH 7,35 0,1807,35
5 Demi van d...ildenberg Eindhoven 7,36 0,1887,40
6 Nargélis Statia Rotterdam 7,44 0,1697,45
7 Kadene Vassell Phanos 7,52 0,1727,47
8 Marijke Boogerd AAV `36 7,59 0,1847,56

Uitslagen 200 meter Senioren vrouwen

# Naam ResReactieOBP
1 Lisanne de Witte AV Trias 23,91Q 0,24523,67
2 Kadene Vassell Phanos 24,17Q 0,19623,94
3 Leonie van Vliet Groningen 24,20Q 0,30223,33
4 Britt de Blaauw PAC 24,25Q 0,26024,11
5 Myke van de Wiel AV Sprint 24,29q 0,22124,75
6 Anne van de Wiel AV Sprint 24,40q 0,24024,20
7 Sacha van Agt Eindhoven 24,54 0,22223,72
8 Evelien Bos Phanos 24,69 0,25525,17
9 Lianne van Krieken PH 24,84 0,18024,65
10 Fréderique Post Haag 25,28 0,22124,69
11 Elaine den Exter Rotterdam 25,73 0,10025,48
12 Miro Vlasman PAC 26,03 0,20025,40
13 Nida Huijben AV Phoenix 26,05 0,18226,41
14 Demi van de Sande Rotterdam 26,22 0,23725,75
15 Lotte Schrijver Phanos 26,24 0,14625,84
16 Eva Mollema Groningen 26,41 0,22426,23
17 Mabel Korporaal AV Zeewolde 26,56 0,24526,12
18 Robin Hassing AV Fortuna 26,63 0,18426,48
19 Anniek Nijhof VTLS 26,69 0,19526,17
20 Maaike Geerling AV PEC 1910 26,69 0,19426,75
21 Sandy Lundgren AV Hera 26,88 0,15026,38
22 Noa Dhore VTLS 27,17 0,24826,89
Christel Heuseveldt Climax DQ 25,32

Uitslagen 200 meter finale Senioren vrouwen

# Naam ResReactieQm
1 Lisanne de Witte AV Trias 23,86 0,26023,91
2 Kadene Vassell Phanos 23,91 0,18524,17
3 Leonie van Vliet Groningen 24,15 0,20624,20
4 Anne van de Wiel AV Sprint 24,51 0,20124,40
5 Britt de Blaauw PAC 24,55 0,26624,25
6 Myke van de Wiel AV Sprint 24,56 0,14124,29

Uitslagen 400 meter Senioren vrouwen

# Naam ResReactieOBP
1 Lieke Klaver SAV 52,99Q 0,21453,47
2 Eveline Saalberg GVAC 54,12Q 0,20654,54
3 Femke Bol Altis 54,42Q 0,28853,24
4 Marit Dopheide AV Sprint 54,66q 0,19955,00
5 Hanneke Oosterwegel DVTR 54,97q 0,16555,40
6 Andrea Bouma De Spartaan 55,09 0,22455,09
7 Kim Rossen Rotterdam 55,12 0,26255,27
8 Eva Hovenkamp Climax 55,39Q 0,28754,67
9 Jorieke Korenromp DVTR 55,48 0,42354,98
10 Dominique Veninga Groningen 56,37 0,21756,91
11 Femke Frijters PAC 56,66 0,23157,21
12 Cathelijn Peeters PH 56,78 0,25457,51
13 Lianne Holtermann Ciko `66 58,01 0,22356,63
14 Britt Roos HAC `63 58,06 0,26657,83
15 Merel Wevers DAV Kronos 58,11 0,25758,21
16 Floortje van Kampen Groningen 58,17 0,20357,31
17 Sanne de Boer Phanos 58,67 0,27358,60
18 Priscilla ... Oorschot AAC 58,89 0,18659,55
19 Feline Molenaar HLLS 58,90 0,22159,52
20 Eva Mollema Groningen 59,79 0,22659,14
21 Danique Gimbrère Groningen 59,97 0,17559,40
22 Tari Simonis Altis 1:00,49 0,2271:00,07
23 Janna Van Burik Haag 1:00,59 0,2091:00,41
24 Nienke Heida Clytoneus 1:00,77 0,21859,50

Uitslagen 400 meter finale Senioren vrouwen

# Naam ResReactieQm
1 Lieke Klaver SAV 52,45 0,22352,99
2 Femke Bol Altis 52,78 0,22954,42
3 Eveline Saalberg GVAC 53,65 0,23154,12
4 Marit Dopheide AV Sprint 54,71 0,17154,66
5 Eva Hovenkamp Climax 54,93 0,21755,39
6 Hanneke Oosterwegel DVTR 55,51 0,15154,97

Uitslagen 800 meter finale Senioren vrouwen

# Naam ResQm
1 Suzanne Voorrips Groningen 2:07,47 2:13,20
2 Sanne Wol...Verstegen Rotterdam 2:08,20 2:14,19
3 Marissa Damink Rotterdam 2:08,60 2:13,66
4 Annemarie Slangewal AV Phoenix 2:11,52 2:14,67
5 Anke Zonderland Groningen 2:12,13 2:14,15
6 Kirsten Otten Phanos 2:13,86 2:14,55

Uitslagen 1500 meter Senioren vrouwen

# Naam ResOBP
1 Britt Ummels AV Unitas 4:24,69 4:11,47
2 Lotte Krause AKU 4:25,57 4:19,08
3 Jetske van Kampen Groningen 4:25,99 4:25,77
4 Dagmar Smid PH 4:28,02 4:23,03
5 Aline Kootstra ACO 4:34,57 4:38,87
6 Lieke Marijnen Leiden 4:45,30 4:43,93
7 Ijke Mourits Phanos 4:48,70 5:01,56
8 Lianne van Es Leiden 4:51,53 4:43,84

Uitslagen 60 meter horden finale Senioren vrouwen

# Naam ResReactieQm
1 Nadine Visser SAV 8,06 0,1988,22
2 Zoë Sedney ARV Ilion 8,18 0,1788,22
3 Anouk Vetter AV Sprint 8,46 0,1878,45
4 Marijke Esselink AVA `70 8,47 0,1748,51
5 Anneloes de Roo Isala `96 8,60 0,2048,60
6 Joyce Schumacher AV 1923 8,62 0,2148,50
Eefje Boons DVTR DQ 8,26
Nadine Broersen AV Sprint DNS 8,54

Uitslagen Kogelstoten 4 kilogram Senioren vrouwen

# Naam P1P2P3P4P5P6ResOBP
1 Jessica Schilder AV Hera X 17,16 X 17,40 17,61 X 17,61 17,50
2 Melissa Boekelman PH 16,69 16,43 16,96 X 16,83 17,39 17,39 17,70
3 Benthe Konig Ciko `66 15,55 15,48 16,75 15,92 X 16,43 16,75 17,20
4 Lieke Muller Groningen 14,48 14,69 15,45 14,70 14,02 15,52 15,52 15,07
5 Nadine Broersen AV Sprint 14,42 X X 14,56 X X 14,56 14,75
6 Jorinde van Klinken Groningen 14,18 X 11,73 X X X 14,18 16,03
7 Marijke Esselink AVA `70 X 12,15 12,06 12,67 11,59 12,81 12,81 13,39
8 Carolien de Pater Avantri 11,33 11,57 12,12 11,81 11,72 X 12,12 11,78
9 Lynn van Zijl DVTR 11,39 11,98 11,71 11,98 11,98
10 Jaybre Wau Maastricht 11,86 11,35 11,64 11,86 12,18
11 Jenny Nzounda U-Track 11,26 X 11,72 11,72 14,81
12 Lieke Mulder HLLS 10,17 10,24 10,18 10,24 11,41

Uitslagen Hoogspringen Senioren vrouwen

# Naam 1.601.651.701.741.781.821.851.881.901.96ResOBP
1 Jeanelle Scheper ARV Ilion O O XXO XO O XXX 1,90 1,85
2 Britt Weerman Groningen O O O O XXO O XXX 1,88 1,85
3 Glenka Antonia Haag O O O XXX 1,78 1,82
4 Sarah van Beilen Groningen O XO O XO XXX 1,78 1,81
5 Marlies van Haaren Phanos XO XXO XO XXX 1,78 1,82
6 Sofie Dokter Groningen O O XXX 1,70 1,80
7 Dora van Doremalen AAC O XO XXX 1,70 1,79
8 Mabel Korporaal AV Zeewolde XO XXX 1,60 1,71
Manon Schoop AV NOP DNS 1,88

Uitslagen Hink-stap-springen Senioren vrouwen

# Naam P1P2P3P4P5P6ResOBP
1 Daniëlle Spek AV34 12,42 X 12,53 12,09 12,65 X 12,65 12,35
2 Meruska Eduarda Rotterdam 12,03 12,31 X 12,35 12,45 12,50 12,50 12,65
3 Louise Taatgen Groningen 12,04 12,33 X 12,42 12,48 X 12,48 12,72
4 Chanté Samuel Phanos 11,95 11,95 X 12,14 12,14 X 12,14 12,32
5 Kellynsia Leerdam U-Track 11,43 11,97 12,09 12,07 X 12,08 12,09 12,04
6 Susanne va...er Hoeven HLLS 10,62 10,31 X X 10,44 10,72 10,72 10,84
7 Shaya van Houdt PAC 10,50 X 10,34 X 10,26 X 10,50 11,20
8 Susan Wouda MPM X 9,60 9,67 9,72 9,39 X 9,72 10,28

Uitslagen Polsstokhoogspringen Senioren vrouwen

# Naam 3.103.303.503.703.853.954.054.154.254.354.454.55ResOBP
1 Femke Pluim AAV `36 O - XO XXO XXX 4,45 4,40
2 Killiana Heymans PAC XO O XO XXX 4,25 4,51
3 Marijke Wijnmaalen Phanos O O XXX 3,85 4,15
3 Fleur van der Linden PH O O O XXX 3,85 3,86
5 Thyra van Diemen Fortius O O XXX 3,50 3,70
6 Kira van den Ham Fit O O XXX 3,30 3,42
6 Saskia van der Boor Fortius O O XXX 3,30 3,60
Fleurine Van Beek Haag XXX NM 3,30

Uitslagen Verspringen Senioren vrouwen

# Naam P1P2P3P4P5P6ResOBP
1 Tara Yoro AV 1923 6,00 5,61 6,19 X X 5,65 6,19 6,26
2 Anouk Vetter AV Sprint X 6,01 5,81 6,11 X 5,82 6,11 6,31
3 Pauline Hondema AV Lycurgus 5,96 6,03 5,95 X X 5,51 6,03 6,12
4 Eva Bastmeijer Eindhoven 5,74 5,87 6,01 5,92 X 6,01 6,01 6,30
5 Nadine Broersen AV Sprint 5,94 6,01 6,00 X 5,98 X 6,01 6,22
6 Myke van de Wiel AV Sprint X 5,72 5,98 5,57 5,51 5,47 5,98 5,96
7 Emma Oosterwegel DVTR 5,94 5,67 5,66 5,73 X 5,70 5,94 6,13
8 Anne van de Wiel AV Sprint 5,59 5,70 5,81 5,73 5,73 5,62 5,81 5,96
9 Meruska Eduarda Rotterdam 5,45 5,67 5,68 5,68 5,93
10 Carlijn ter Laak AC TION X 5,68 X 5,68 6,09
11 Marijke Esselink AVA `70 5,63 X X 5,63 5,89
12 Lieke van den Brink DVTR 5,49 X X 5,49 6,00
Livestream (beta)