Atleten 'Senioren mannen'

Snr Naam Onderdelen Startgroep 60m60m_hf60m_f200m200m_f400m400m_f800m800m_f1500m3000m60mH60mH_fKogelHoogHSSPolshoogVer
1 Jeroen Piek Heerenveen 60m
Msen - 60m -----------------
2 Rutger Koppelaar ARV Ilion Polshoog
Msen - Polshoog -----------------
3 Max Polak PAC 3000m
Msen - 3000m -----------------
5 Koen Koenders PH Polshoog
Msen - Polshoog -----------------
6 Jakob Pütz PH Polshoog
Msen - Polshoog -----------------
7 Bjorn Sloot AL73 Polshoog
Msen - Polshoog -----------------
8 Hidde Leenders Nijmegen 800m
Msen - 800m -----------------
11 Tom Disveld AAC 1500m
Msen - 1500m -----------------
12 Koen Jansen TRTL 800m
Msen - 800m -----------------
13 Dave Brandhoff AV Lycurgus Hoog
Msen - Hoog -----------------
18 Sven Poelmann AAC Kogel
Msen - Kogel -----------------
20 Tom de Gelder AV Cifla 1500m
3000m
Msen - 1500mMsen - 3000m ----------------
22 Menno Vloon AV Lycurgus Polshoog
Msen - Polshoog -----------------
23 Owen Westerhout AV Trias 200m
400m
Msen - 200mMsen - 400m ----------------
25 Luuk Wagenaar Phanos 1500m
Msen - 1500m -----------------
29 Niels te Pas LAAC Twente 3000m
Msen - 3000m -----------------
30 Patrick Cronie PH Kogel
Msen - Kogel -----------------
32 Robert Hendriks Leiden 60m
200m
Msen - 60mMsen - 200m ----------------
33 Max van der Lugt AV Zaanland 800m
Msen - 800m -----------------
34 Miljo Felter AV Haarlem 800m
Msen - 800m -----------------
35 Cas Kopmels Leiden 1500m
Msen - 1500m -----------------
36 Paul Groen GACH 60mH
60mH_f
Msen - 60mHMsen - 60mH_f ----------------
37 Youri Pessy AV Cifla 1500m
Msen - 1500m -----------------
39 Matthijs Kuyken HLLM 60mH
Msen - 60mH -----------------
40 Timo Brandehof HLLM 200m
Msen - 200m -----------------
42 Ken Leunissen AV Zuidwal 60m
200m
Msen - 60mMsen - 200m ----------------
43 Thomas Lewis Phanos 3000m
Msen - 3000m -----------------
44 Roman Monte GACH Polshoog
Msen - Polshoog -----------------
45 Joris van Gool AV Spiridon 60m
60m_f
60m_hf
Msen - 60mMsen - 60m_fMsen - 60m_hf ---------------
46 Niek Blikslager Groningen 3000m
Msen - 3000m -----------------
47 Ahmed Abubakar DAK 1500m
3000m
Msen - 1500mMsen - 3000m ----------------
50 Djoao Lobles SV Noordkop 800m
800m_f
Msen - 800mMsen - 800m_f ----------------
53 Brian Pot Heredia AV Jahn II 60m
200m
Msen - 60mMsen - 200m ----------------
54 Jelmer van...er Linden AV Statina 1500m
Msen - 1500m -----------------
56 Casper van...er Putten ASTX 3000m
Msen - 3000m -----------------
62 Ronald Dekker AV Hera 400m
Msen - 400m -----------------
64 Jochem Dobber AV Suomi 400m
400m_f
Msen - 400mMsen - 400m_f ----------------
66 Robin Van Riel AV Attila 1500m
Msen - 1500m -----------------
67 Rick Van Riel AV Attila 1500m
Msen - 1500m -----------------
68 Valentijn Weinans Nijmegen 1500m
Msen - 1500m -----------------
71 Timo de Water ARV Ilion Polshoog
Msen - Polshoog -----------------
72 Pierre ten Holder AV PEC 1910 60m
200m
Msen - 60mMsen - 200m ----------------
73 Roeland Heitkönig AV Haarlem 60m
Msen - 60m -----------------
74 Ciënderick Cyntje Eindhoven 60m
Msen - 60m -----------------
75 Milo Zech...allebroek Leiden 60m
60m_hf
Msen - 60mMsen - 60m_hf ----------------
77 Koen van der Wijst AV Unitas Polshoog
Msen - Polshoog -----------------
79 David Hemstede Climax 3000m
Msen - 3000m -----------------
81 Noah Schutte Leiden 3000m
Msen - 3000m -----------------
85 Cas Lutz AAC 3000m
Msen - 3000m -----------------
86 Sam Kranse Rotterdam Polshoog
Msen - Polshoog -----------------
88 Trystan de Weerdt AAV `36 60mH
Msen - 60mH -----------------
89 Glenn Kunst Haag Polshoog
Msen - Polshoog -----------------
90 Douwe Amels AV Impala Hoog
Msen - Hoog -----------------
95 Hassan Mahamed AV Attila 1500m
Msen - 1500m -----------------
96 Erwin de Vor VAV Hoog
Msen - Hoog -----------------
97 Gaeonn Meyer AV Lycurgus 60m
Msen - 60m -----------------
98 Sven van Merode Spado Hoog
Msen - Hoog -----------------
102 Stefan Pol AV `40 60mH
Msen - 60mH -----------------
103 Steves Fluit U-Track 60m
200m
Msen - 60mMsen - 200m ----------------
104 Bart Willemsen AV34 60m
200m
Msen - 60mMsen - 200m ----------------
105 Dominique Zwiep Rotterdam 60m
60m_hf
Msen - 60mMsen - 60m_hf ----------------
108 Wietse Bosman AV Gouda 60m
400m
60mH
Msen - 60mMsen - 400mMsen - 60mH ---------------
109 Mahadi Abdi Ali AV Unitas 3000m
Msen - 3000m -----------------
110 Levi Casilio Rotterdam 60m
Msen - 60m -----------------
111 Wouter Vr...wenvelder Haag 60m
Msen - 60m -----------------
113 Peter Siers Ciko `66 Hoog
Msen - Hoog -----------------
120 Marius Wouters HLLS Hoog
Msen - Hoog -----------------
121 Joost Koldijk HLLM 60mH
Msen - 60mH -----------------
123 Jelmer van Diepen AV Lycurgus Hoog
Msen - Hoog -----------------
126 Jens Peeters Eindhoven 800m
Msen - 800m -----------------
128 Nick Smidt AAC `61 800m
Msen - 800m -----------------
130 Jeroen van Veen Isala `96 60mH
Msen - 60mH -----------------
131 Dennis Hemelaar AAC Kogel
Msen - Kogel -----------------
132 Rick Mombarg AV Argo 60m
Msen - 60m -----------------
136 Brett Duff AV Sparta 60m
60m_f
60m_hf
200m
Msen - 60mMsen - 60m_fMsen - 60m_hfMsen - 200m --------------
137 Sam Versluijs Spado 60mH
Msen - 60mH -----------------
138 Kees Janssen PH 60mH
Msen - 60mH -----------------
140 Jelmer Boonstra VTLS Hoog
Msen - Hoog -----------------
141 Riq de Wit Eindhoven 60m
Msen - 60m -----------------
142 Floris-Jan Juch Ciko `66 60m
Msen - 60m -----------------
146 Victor van der Wel PAC 1500m
Msen - 1500m -----------------
148 Cédric Fini AV Wijchen 60m
60m_hf
Msen - 60mMsen - 60m_hf ----------------
149 Leslie Van...er Heyden Eindhoven 60m
Msen - 60m -----------------
151 Tijke Wentink AV Attila 400m
800m
Msen - 400mMsen - 800m ----------------
152 Kevin Damstra AV Sprint 400m
Msen - 400m -----------------
153 Thymon Houben AV Unitas 800m
Msen - 800m -----------------
154 Remco Bos DVTR 400m
Msen - 400m -----------------
155 Paul Olofsen AV Lycurgus Kogel
Msen - Kogel -----------------
157 Finn van der Velden Phanos 60m
200m
Msen - 60mMsen - 200m ----------------
159 Thomas Ticheloven AV Lycurgus HSS
Ver
Msen - HSSMsen - Ver ----------------
160 Daan Spiljard PAC Polshoog
Msen - Polshoog -----------------
162 Erik Heijink TRTL 400m
Msen - 400m -----------------
165 Bastiaan Hondema AV Lycurgus 60m
200m
Msen - 60mMsen - 200m ----------------
168 Bram Buigel Groningen 800m
800m_f
Msen - 800mMsen - 800m_f ----------------
169 Bjorn Van Kins Groningen Kogel
Msen - Kogel -----------------
170 Robert Teune Isala `96 60m
Msen - 60m -----------------
171 Justin Verheul SPOB 60m
60m_hf
200m
Msen - 60mMsen - 60m_hfMsen - 200m ---------------
172 Mark Roosien AV Hylas 200m
400m
Msen - 200mMsen - 400m ----------------
173 Cedrych va...er Graaff CAV Energie 60m
60m_hf
200m
Msen - 60mMsen - 60m_hfMsen - 200m ---------------
180 Marco Otten HAAS 800m
1500m
Msen - 800mMsen - 1500m ----------------
181 Hidde van Eijk ARV Ilion 60m
60m_hf
Msen - 60mMsen - 60m_hf ----------------
182 Jordy Visscher AV PEC 1910 200m
400m
Msen - 200mMsen - 400m ----------------
184 Koen van der Meijden Rotterdam 800m
Msen - 800m -----------------
185 Daan Molleman AV Lycurgus 800m
Msen - 800m -----------------
186 Pim Lambregts Swift 3000m
Msen - 3000m -----------------
189 Tijs Wijkamp Altis 800m
Msen - 800m -----------------
190 Reinder Prince Triathlon 800m
1500m
Msen - 800mMsen - 1500m ----------------
192 Jarin van der Kooi AV Impala Kogel
Msen - Kogel -----------------
194 Victor Strijbis Phanos 60m
60m_f
60m_hf
200m
200m_f
Msen - 60mMsen - 60m_fMsen - 60m_hfMsen - 200mMsen - 200m_f -------------
196 Jurriaan de Rijk Haag 400m
Msen - 400m -----------------
198 Thije Tjebbes Groningen 800m
Msen - 800m -----------------
199 Jonas Pannevis TRTL 400m
Msen - 400m -----------------
201 Robert Kipp Ciko `66 60m
200m
Msen - 60mMsen - 200m ----------------
202 Marijn van den Born PAC Kogel
Msen - Kogel -----------------
204 Onyema Adigida Phanos 60m
60m_hf
200m
200m_f
Msen - 60mMsen - 60m_hfMsen - 200mMsen - 200m_f --------------
206 Bouke Bouma AV Edam 1500m
Msen - 1500m -----------------
207 Lars Voskuilen Altis 800m
Msen - 800m -----------------
208 Daan Gielen PH 60mH
Msen - 60mH -----------------
209 Sjoerd Wezelenburg AV Lycurgus 400m
Msen - 400m -----------------
213 Maarten Emmaneel AV NOVA 200m
200m_f
Msen - 200mMsen - 200m_f ----------------
215 Vincent Kruit AV Gouda 60m
200m
400m
Ver
Msen - 60mMsen - 200mMsen - 400m --------------
216 Wesley van der Holst PAC 60m
Msen - 60m -----------------
217 Boas Okken Groningen Hoog
Msen - Hoog -----------------
219 Niels Kok AV PEC 1910 400m
Msen - 400m -----------------
220 Joeri Slagter TAS `82 800m
Msen - 800m -----------------
222 Marco Jansen AV Phoenix 60m
Msen - 60m -----------------
224 Guus Nijkamp Spado 60mH
Msen - 60mH -----------------
225 Keenan Blake Almere `81 400m
Msen - 400m -----------------
226 Tim Verbaandert Eindhoven 3000m
Msen - 3000m -----------------
227 Simon Blok PAC 60m
Msen - 60m -----------------
228 August van de Weijer AV Sprint 400m
Msen - 400m -----------------
229 Mardion Meulens Rotterdam 400m
Msen - 400m -----------------
230 Maarten Plaum AV Unitas 800m
800m_f
Msen - 800mMsen - 800m_f ----------------
231 Stefan Scholte AV Haarlem 60m
Msen - 60m -----------------
233 Samuel Chapple Olympus `70 800m
Msen - 800m -----------------
235 Olav Donker PH 60m
Ver
Msen - 60m ----------------
237 Harmen Hoek AC TION 3000m
Msen - 3000m -----------------
240 Shad-Marc Aaron Haag 60m
Msen - 60m -----------------
242 Twan Pormes DKEV 800m
Msen - 800m -----------------
243 Joshua Wegman Leiden HSS
Msen - HSS -----------------
245 Max van Gerrevink Leiden 3000m
Msen - 3000m -----------------
246 Niels Verheugd AV Sparta 60m
Ver
Msen - 60m ----------------
248 Stijn van Nierop TRTL 400m
Msen - 400m -----------------
251 Ole van der Horst Eindhoven 60m
200m
Msen - 60mMsen - 200m ----------------
254 Kevin Viezee AAC 800m
1500m
Msen - 800mMsen - 1500m ----------------
256 Roy van Zijl DAV Kronos HSS
Msen - HSS -----------------
257 Wicher Nijkamp Spado 60m
Msen - 60m -----------------
258 Ludo Van N...wenhuizen AAC 800m
800m_f
Msen - 800mMsen - 800m_f ----------------
259 Taymir Burnet Rotterdam 60m
Msen - 60m -----------------
260 Bert van Lith PH 200m
Msen - 200m -----------------
261 Leon ten Klooster AV PEC 1910 60m
60m_hf
200m
Msen - 60mMsen - 60m_hfMsen - 200m ---------------
262 David Cairo Phanos Ver
Msen - Ver -----------------
264 Aimane Benchellal PAC 1500m
Msen - 1500m -----------------
266 Sawa Bezelev AV Athlos 200m
200m_f
Msen - 200mMsen - 200m_f ----------------
267 Justin Raymakers U-Track 60m
Msen - 60m -----------------
268 Joeri van der Hooft AAC Ver
Msen - Ver -----------------
271 Thierry Belt Altis Ver
-----------------
272 Boris Hoogervorst KAV Holland 60m
400m
Msen - 60mMsen - 400m ----------------
273 Tom De Leeuw Groningen 800m
800m_f
Msen - 800mMsen - 800m_f ----------------
276 Jesper Peterse AV Trias 60mH
Msen - 60mH -----------------
277 William van Eeken ACO 1500m
3000m
Msen - 1500mMsen - 3000m ----------------
278 Nout Wardenburg AV34 400m
400m_f
Msen - 400mMsen - 400m_f ----------------
279 Fabian Florant Haag HSS
Msen - HSS -----------------
280 Lars Rumawatine MPM 60m
Msen - 60m -----------------
281 Joep Welsch Castricum 400m
800m
Msen - 400mMsen - 800m ----------------
283 Bas van de Burgt GAC Gemert 60mH
Msen - 60mH -----------------
285 Maurik de Groot Haag 400m
Msen - 400m -----------------
286 Rodrigo Willy Broer DVTR 60m
60m_hf
200m
200m_f
Msen - 60mMsen - 60m_hfMsen - 200mMsen - 200m_f --------------
287 Janko Franjic AV Sprint 60m
60m_hf
Msen - 60mMsen - 60m_hf ----------------
290 Jamaal Awad AAC 60m
Msen - 60m -----------------
291 Jeff Tesselaar AV Hera Ver
-----------------
293 Endrick M... Corporan Phanos 200m
Msen - 200m -----------------
294 Wouter de Does AAC `61 Hoog
Msen - Hoog -----------------
295 Brian Versluis Avantri 800m
Msen - 800m -----------------
297 Twan Duvigneau AL73 200m
Msen - 200m -----------------
298 Ryan Clarke Castricum 800m
800m_f
Msen - 800mMsen - 800m_f ----------------
300 Chinechere... Ugwuozor AV 1923 60m
60m_hf
Msen - 60mMsen - 60m_hf ----------------
301 Isaya Klein Ikkink Rotterdam 400m
Msen - 400m -----------------
302 Hidde ter Woord DVTR Hoog
Msen - Hoog -----------------
303 Xavi Joy Mo-Ajok Rotterdam 60m
60m_hf
Msen - 60mMsen - 60m_hf ----------------
304 Toby Van Gastelen Phanos 60m
200m
400m
Msen - 60mMsen - 200mMsen - 400m ---------------
310 Mike Foppen AV Cifla 3000m
Msen - 3000m -----------------
311 Jesse van Heijningen AV34 200m
Msen - 200m -----------------
312 Floris Heil AV34 400m
Msen - 400m -----------------
316 Noah Verboom HLLM 60mH
Msen - 60mH -----------------
319 Thijs Koers HLLS 200m
400m
Msen - 200mMsen - 400m ----------------
320 Brent Cuijpers PH 800m
Msen - 800m -----------------
321 Khalid Mokhtari PAC 3000m
Msen - 3000m -----------------
322 Jan Janssen PH Ver
Msen - Ver -----------------
323 Jaap Gerbe... Vellinga VTLS 800m
1500m
Msen - 800mMsen - 1500m ----------------
324 Mika Taag KAV Holland 400m
60mH
Msen - 400mMsen - 60mH ----------------
328 Keitharo ...sterwolde Phanos 60m
60m_f
60m_hf
200m
Msen - 60mMsen - 60m_fMsen - 60m_hfMsen - 200m --------------
329 Nsikak Ekpo Haag 60m
Msen - 60m -----------------
331 Julius Ediagbonya Ciko `66 Hoog
Msen - Hoog -----------------
332 Robin Ruijter PH 400m
Msen - 400m -----------------
334 Waldy Lindeborg Rotterdam 60m
Msen - 60m -----------------
336 Daan Hoomoedt PAC Ver
Msen - Ver -----------------
337 Dave Wesselink AV Trias 60mH
Msen - 60mH -----------------
339 Maurits van der Ziel VAV Polshoog
Msen - Polshoog -----------------
340 Thomas Kwint Groningen 800m
Msen - 800m -----------------
342 Royce Zaadnoordijk Leiden 400m
Msen - 400m -----------------
348 Jesper Arts PH 800m
Msen - 800m -----------------
349 Jim Van Gorkum Rotterdam 60m
60m_f
60m_hf
Msen - 60mMsen - 60m_fMsen - 60m_hf ---------------
351 Mike de Dood AV Lycurgus 1500m
Msen - 1500m -----------------
352 Igor Rutka AV Zuidwal 60m
200m
400m
Msen - 60mMsen - 200mMsen - 400m ---------------
353 Mattijs Mols PAC Kogel
Msen - Kogel -----------------
354 Anthony Rasmijn Rotterdam 400m
Msen - 400m -----------------
355 Shaquille Haverkamp Rotterdam 60m
60m_hf
Msen - 60mMsen - 60m_hf ----------------
357 Koen Grandiek Castricum 1500m
Msen - 1500m -----------------
358 Noah Baltus SAV 1500m
Msen - 1500m -----------------
359 Fabian Biondina Spado HSS
Ver
Msen - HSS ----------------
360 Sil Negenman KAV Holland 200m
60mH
Msen - 200mMsen - 60mH ----------------
363 Robin Boersma AV NOP 400m
60mH
Msen - 400mMsen - 60mH ----------------
365 Levi Verver AV Fortuna Kogel
Msen - Kogel -----------------
366 Tony Van Diepen Haag 400m
400m_f
Msen - 400mMsen - 400m_f ----------------
367 Gino van Wijk AV Lycurgus 60m
Msen - 60m -----------------
368 Edwin Sjerps SAV 3000m
Msen - 3000m -----------------
369 Koen Bonekamp AV34 400m
Msen - 400m -----------------
370 Joeri van Kuppeveld PH 60mH
60mH_f
Msen - 60mHMsen - 60mH_f ----------------
371 Gianluca Assorgia AV 1923 3000m
Msen - 3000m -----------------
372 Loek van Zevenbergen AV Fortuna 60m
Msen - 60m -----------------
374 Isiah Emanuelson PAC 200m
Msen - 200m -----------------
377 Levi Hazes AV 1923 60m
60m_hf
Msen - 60mMsen - 60m_hf ----------------
380 Winjaris Windster AAC HSS
Msen - HSS -----------------
382 Pieter Braun AV Sprint 60m
Msen - 60m -----------------
383 Evbako Ogbeide PAC Polshoog
Msen - Polshoog -----------------
386 Floris de Boer AV Gouda 60mH
Msen - 60mH -----------------
390 Rik Taam AV Zaanland 60mH
60mH_f
Polshoog
Msen - 60mHMsen - 60mH_fMsen - Polshoog ---------------
391 Ramsey Angela PAC 400m
400m_f
Msen - 400mMsen - 400m_f ----------------
392 Stan Niesten DEM 3000m
Msen - 3000m -----------------
393 Stefan De Vries AAC 400m
Msen - 400m -----------------
395 Churandy Martina Rotterdam 60m
60m_f
60m_hf
Msen - 60mMsen - 60m_fMsen - 60m_hf ---------------
397 Dudly Boeldak Rotterdam Ver
Msen - Ver -----------------
398 Netanel Dorothea AV Sparta 60m
60m_hf
200m
Msen - 60mMsen - 60m_hfMsen - 200m ---------------
399 Melle van der Stoel AV34 Ver
-----------------
402 Tarik Tahiri Rotterdam HSS
Msen - HSS -----------------
403 Hensley Paulina Rotterdam 60m
60m_f
60m_hf
Msen - 60mMsen - 60m_fMsen - 60m_hf ---------------
406 Filip van den Hoven AV Lycurgus 60m
Ver
Msen - 60m ----------------
407 Wessel Boons DVTR 60mH
60mH_f
Ver
Msen - 60mHMsen - 60mH_fMsen - Ver ---------------
408 Quincy Stjeward Phanos Ver
-----------------
409 Steven Eleonora Phanos Polshoog
Msen - Polshoog -----------------
410 Gijs Langkamp HLLS Kogel
Msen - Kogel -----------------
412 Sven Jansons Altis Ver
Msen - Ver -----------------
413 Tom Hoogeboom AV Hylas 3000m
Msen - 3000m -----------------
414 Jochem Ribberink AV Gouda 400m
400m_f
Msen - 400mMsen - 400m_f ----------------
418 Koen Stapel ARV Ilion Polshoog
Msen - Polshoog -----------------
419 Antonny Ediagbonya Ciko `66 Ver
Msen - Ver -----------------
422 Bram van der Jagt AV 1923 400m
Msen - 400m -----------------
423 Koen Smet Phanos 60mH
60mH_f
Msen - 60mHMsen - 60mH_f ----------------
424 Joppe Stokvis Altis Ver
Msen - Ver -----------------
425 Kalid Amin AV Cifla 3000m
Msen - 3000m -----------------
426 Martijn Hoogewerf KAV Holland 60mH
Ver
Msen - 60mHMsen - Ver ----------------
427 Lauri Hulleman DVTR Ver
Msen - Ver -----------------
428 Mustafa Mahamuud Haag 200m
200m_f
Msen - 200mMsen - 200m_f ----------------
430 Jaap van Zevenbergen AV Fortuna 60mH
60mH_f
Msen - 60mHMsen - 60mH_f ----------------
431 Remly Vry Phanos 60m
60m_hf
Msen - 60mMsen - 60m_hf ----------------
433 Tymon de Jonge ARV Ilion Hoog
Msen - Hoog -----------------
434 Terrence Agard Haag 400m
400m_f
Msen - 400mMsen - 400m_f ----------------
435 Léon Mak DVTR 60mH
60mH_f
Polshoog
Msen - 60mHMsen - 60mH_fMsen - Polshoog ---------------
436 Jurgen Wielart AV Haarlem 800m
Msen - 800m -----------------
437 Isayah Boers Phanos 400m
Msen - 400m -----------------
438 Raphael Bouju AV Feniks 60m
60m_f
60m_hf
Msen - 60mMsen - 60m_fMsen - 60m_hf ---------------
439 Liam van der Schaaf Phanos 60mH
60mH_f
Msen - 60mHMsen - 60mH_f ----------------

Verenigingen 'Senioren mannen'

VerenigingAfkortingAantal Deelnemers
AAC AAC 10
AAC `61 AC61 2
AAV `36 AV36 1
AC TION TION 1
ACO / Van Elderen ACO 1
Almere `81 AM81 1
Altis ALTS 5
ARV Ilion ILIO 5
Atletico `73 AL73 2
AV 1923 AV23 4
AV Argo ARGO 1
AV Athlos ATLS 1
AV Attila ATTL 4
AV Castricum CSTR 3
AV Cifla CFLA 4
AV Daventria 1906 DVTR 6
AV DOKEV Anna Paulowna DKEV 1
AV Edam EDAM 1
AV Feniks FNKS 1
AV Fortuna FRTN 3
AV Gouda GOUD 4
AV Haarlem HRLM 4
AV Haarlemmermeer HLLM 4
AV Heerenveen HRVN 1
AV Hera HERA 2
AV Hylas HYLS 2
AV Impala IMPL 2
AV Jahn II JAHN 1
AV Lycurgus LYCG 12
AV NOP NOP 1
AV NOVA NOVA 1
AV Olympus `70 OL70 1
AV PEC 1910 PEC 4
AV Phoenix PHNX 1
AV Sparta SPRT 3
AV Spiridon SPRD 1
AV Spirit Oud Beijerland SPOB 1
AV Sprint SPRN 4
AV Statina STTN 1
AV Suomi SOMI 1
AV Trias TRAS 3
AV Triathlon Triathlon 1
AV Unitas UNTS 4
AV Wijchen WYCH 1
AV Zaanland ZNLD 2
AV Zuidwal ZDWL 2
AV `34 Apeldoorn AV34 6
AV `40 AV40 1
Avantri AVTR 1
CAV Energie ENRG 1
Ciko `66 CIKO 5
Climax CLMX 1
DAK DAK 1
DAV Kronos KRNS 1
DEM DEM 1
Eindhoven Atletiek EHAT 6
ESAV Asterix ASTX 1
GAC Gemert GACG 1
GAC Hilversum GACH 2
Groningen Atletiek GRNG 7
GSAV Vitalis VTLS 2
Haag Atletiek HAAG 10
Hellas Utrecht HLLS 3
Isala `96 ISLA 2
KAV Holland KAVH 4
LAAC Twente LAAC 1
Leiden Atletiek LATL 7
Marathon Pim Mulier MPM 1
Nijmegen Atletiek NYMG 2
NSAV `t Haasje HAAS 1
PAC PAC 13
Phanos PHNS 15
Prins Hendrik PH 12
Rotterdam Atletiek RDAM 16
SAV SAV 2
Spado SPDO 5
SV Noordkop NRDK 1
Swift Atletiek SWFT 1
TAS `82 TS82 1
U-Track UTRK 2
VAV VAV 2
WAV Tartletos TRTL 4

Uitslagen 60 meter Senioren mannen

# Naam ResReactieOBP
1 Joris van Gool AV Spiridon 6,74Q 0,1586,59
1 Hensley Paulina Rotterdam 6,74Q 0,1636,77
3 Raphael Bouju AV Feniks 6,79Q 0,1726,71
4 Jim Van Gorkum Rotterdam 6,87Q 0,1596,85
5 Churandy Martina Rotterdam 6,89Q 0,2146,80
6 Shaquille Haverkamp Rotterdam 6,91Q 0,1856,89
7 Keitharo ...sterwolde Phanos 6,92Q 0,1916,83
8 Victor Strijbis Phanos 6,92Q 0,1876,92
9 Brett Duff AV Sparta 6,95Q 0,1636,87
10 Janko Franjic AV Sprint 6,95Q 0,1677,01
11 Hidde van Eijk ARV Ilion 6,96Q 6,80
12 Dominique Zwiep Rotterdam 6,97Q 0,1566,85
13 Rodrigo Willy Broer DVTR 6,98Q 0,1916,90
14 Chinechere... Ugwuozor AV 1923 6,98Q 0,1846,99
15 Remly Vry Phanos 6,98Q 0,1677,01
16 Cedrych va...er Graaff CAV Energie 7,00q 0,1567,00
17 Onyema Adigida Phanos 7,00Q 6,85
18 Xavi Joy Mo-Ajok Rotterdam 7,05Q 0,1796,99
19 Levi Hazes AV 1923 7,06Q 0,1867,01
20 Netanel Dorothea AV Sparta 7,07Q 6,92
21 Milo Zech...allebroek Leiden 7,09q 0,1806,98
22 Leon ten Klooster AV PEC 1910 7,11Q 7,03
23 Justin Verheul SPOB 7,11q 0,1877,00
24 Cédric Fini AV Wijchen 7,13q 0,1887,08
25 Jeroen Piek Heerenveen 7,15 7,01
26 Boris Hoogervorst KAV Holland 7,15 0,1817,11
27 Nsikak Ekpo Haag 7,16 0,2356,93
28 Loek van Zevenbergen AV Fortuna 7,17 0,2077,08
28 Justin Raymakers U-Track 7,17 7,14
30 Shad-Marc Aaron Haag 7,19 6,97
31 Levi Casilio Rotterdam 7,19 0,1776,97
32 Jamaal Awad AAC 7,20 0,1417,14
33 Wesley van der Holst PAC 7,20 0,2037,13
34 Steves Fluit U-Track 7,21 0,1967,08
35 Gaeonn Meyer AV Lycurgus 7,21 0,1697,07
36 Leslie Van...er Heyden Eindhoven 7,22 0,1477,08
37 Floris-Jan Juch Ciko `66 7,25 0,16711,09*
38 Wicher Nijkamp Spado 7,26 0,18511,10*
39 Simon Blok PAC 7,28 0,1997,03
40 Pierre ten Holder AV PEC 1910 7,36 10,96*

Uitslagen 60 meter halve finale Senioren mannen

# Naam ResReactieQm
1 Joris van Gool AV Spiridon 6,64Q 0,1326,74
2 Hensley Paulina Rotterdam 6,72Q 0,1666,74
3 Raphael Bouju AV Feniks 6,75Q 0,1666,79
4 Churandy Martina Rotterdam 6,77Q 0,1636,89
5 Brett Duff AV Sparta 6,87Q 0,1706,95
6 Jim Van Gorkum Rotterdam 6,88Q 0,1756,87
7 Victor Strijbis Phanos 6,88q 0,1816,92
8 Keitharo ...sterwolde Phanos 6,89q 0,1826,92
9 Shaquille Haverkamp Rotterdam 6,91 0,1676,91
10 Dominique Zwiep Rotterdam 6,96 0,1746,97
11 Onyema Adigida Phanos 6,96 0,1877,00
12 Rodrigo Willy Broer DVTR 6,97 0,1706,98
13 Janko Franjic AV Sprint 6,98 0,1666,95
14 Netanel Dorothea AV Sparta 7,00 0,1697,07
15 Levi Hazes AV 1923 7,02 0,1847,06
16 Cedrych va...er Graaff CAV Energie 7,03 0,1637,00
17 Remly Vry Phanos 7,04 0,1616,98
18 Milo Zech...allebroek Leiden 7,06 0,1657,09
19 Leon ten Klooster AV PEC 1910 7,08 0,1917,11
20 Xavi Joy Mo-Ajok Rotterdam 7,09 0,1727,05
21 Justin Verheul SPOB 7,10 0,2087,11
22 Cédric Fini AV Wijchen 7,23 0,2017,13
Chinechere... Ugwuozor AV 1923 DNS 6,98
Hidde van Eijk ARV Ilion DNS 6,96

Uitslagen 200 meter Senioren mannen

# Naam ResReactieOBP
1 Onyema Adigida Phanos 21,74Q 0,29120,82
2 Rodrigo Willy Broer DVTR 21,86Q 0,27721,27
3 Sawa Bezelev AV Athlos 22,00Q 0,28221,73
4 Victor Strijbis Phanos 22,02q 0,23122,12
5 Maarten Emmaneel AV NOVA 22,04Q 0,30121,60
6 Mustafa Mahamuud Haag 22,10q 0,19522,15
7 Justin Verheul SPOB 22,26 0,22322,01
8 Isiah Emanuelson PAC 22,33 0,24922,07
9 Timo Brandehof HLLM 22,37 0,26022,06
10 Pierre ten Holder AV PEC 1910 22,45 0,26321,52
11 Jordy Visscher AV PEC 1910 22,54 0,21922,20
12 Ken Leunissen AV Zuidwal 22,74 0,20522,49
13 Cedrych va...er Graaff CAV Energie 22,75 0,20622,75
14 Robert Hendriks Leiden 22,85 0,19422,48
15 Ole van der Horst Eindhoven 22,89 0,24322,77
16 Vincent Kruit AV Gouda 22,98 0,15922,97
17 Mark Roosien AV Hylas 22,99 0,19723,14
18 Jesse van Heijningen AV34 23,09 0,18423,06
19 Sil Negenman KAV Holland 23,13 0,23422,83
20 Thijs Koers HLLS 23,15 0,24922,88
21 Owen Westerhout AV Trias 23,49 0,19923,11
22 Endrick M... Corporan Phanos 23,67 0,14923,15

Uitslagen 200 meter finale Senioren mannen

# Naam ResReactieQm
1 Onyema Adigida Phanos 20,90 0,22521,74
2 Sawa Bezelev AV Athlos 22,23 0,25222,00
3 Victor Strijbis Phanos 22,27 0,18222,02
4 Rodrigo Willy Broer DVTR 22,66 0,26021,86
5 Maarten Emmaneel AV NOVA 37,60 0,24322,04
Mustafa Mahamuud Haag DNF 22,10

Uitslagen 400 meter Senioren mannen

# Naam ResReactieOBP
1 Tony Van Diepen Haag 46,72Q 0,20646,13
2 Jochem Dobber AV Suomi 47,27Q 0,29247,31
3 Ramsey Angela PAC 47,36Q 0,19447,28
4 Terrence Agard Haag 47,46Q 0,24845,61
5 Nout Wardenburg AV34 47,51q 0,19447,54
6 Jochem Ribberink AV Gouda 48,37q 0,20649,43
7 Isayah Boers Phanos 48,52 0,21550,35
8 Jonas Pannevis TRTL 48,73 0,18649,11
9 Boris Hoogervorst KAV Holland 48,81 0,16649,83
10 Robin Ruijter PH 48,96 0,20548,25
11 Isaya Klein Ikkink Rotterdam 48,98 0,21149,31
12 Royce Zaadnoordijk Leiden 49,16 0,19449,07
13 Anthony Rasmijn Rotterdam 49,17 0,21848,99
14 Igor Rutka AV Zuidwal 49,61 0,17649,87
15 Maurik de Groot Haag 49,68 0,22050,02
16 Kevin Damstra AV Sprint 49,76 0,26449,78
17 Owen Westerhout AV Trias 49,87 0,17549,45
18 Jordy Visscher AV PEC 1910 49,99 0,19149,79
19 August van de Weijer AV Sprint 50,31 0,18050,39
20 Keenan Blake Almere `81 50,46 0,17250,66
21 Mark Roosien AV Hylas 50,66 0,17450,72
22 Thijs Koers HLLS 50,78 0,20150,47
23 Ronald Dekker AV Hera 50,98 0,19448,70
24 Niels Kok AV PEC 1910 51,49 0,25950,69

Uitslagen 400 meter finale Senioren mannen

# Naam ResReactieQm
1 Tony Van Diepen Haag 46,44 0,19546,72
2 Terrence Agard Haag 46,84 0,26247,46
3 Jochem Dobber AV Suomi 46,85 0,25847,27
4 Ramsey Angela PAC 47,35 0,18547,36
5 Nout Wardenburg AV34 47,40 0,23847,51
6 Jochem Ribberink AV Gouda 49,18 0,17848,37

Uitslagen 800 meter Senioren mannen

# Naam ResOBP
1 Ludo Van N...wenhuizen AAC 1:52,34Q 1:49,85
2 Ryan Clarke Castricum 1:52,55q 1:49,13
3 Bram Buigel Groningen 1:52,59Q 1:49,18
4 Maarten Plaum AV Unitas 1:52,65Q 1:48,06
5 Tom De Leeuw Groningen 1:53,35q 1:54,24
6 Djoao Lobles SV Noordkop 1:54,15Q 1:48,58
7 Koen Jansen TRTL 1:54,32 1:55,19
8 Joeri Slagter TAS `82 1:54,59 1:50,98
9 Thije Tjebbes Groningen 1:55,81 1:56,71
10 Twan Pormes DKEV 1:55,99 1:54,74
11 Jens Peeters Eindhoven 1:56,03 1:53,53
12 Jesper Arts PH 1:56,44 1:55,64
13 Koen van der Meijden Rotterdam 1:56,78 1:53,22
14 Brian Versluis Avantri 1:56,99 1:52,33
15 Brent Cuijpers PH 1:57,56 1:59,30
16 Tijs Wijkamp Altis 1:58,64 1:56,05
17 Tijke Wentink AV Attila 1:58,92 1:56,36
18 Thomas Kwint Groningen 2:06,16 1:53,08
Max van der Lugt AV Zaanland DQ 1:57,77
Samuel Chapple Olympus `70 DQ 1:51,65

Uitslagen 800 meter finale Senioren mannen

# Naam ResQm
1 Djoao Lobles SV Noordkop 1:50,23 1:54,15
2 Maarten Plaum AV Unitas 1:50,33 1:52,65
3 Ludo Van N...wenhuizen AAC 1:51,52 1:52,34
4 Ryan Clarke Castricum 1:51,55 1:52,55
5 Bram Buigel Groningen 1:54,68 1:52,59
6 Tom De Leeuw Groningen 1:54,80 1:53,35

Uitslagen 60 meter horden Senioren mannen

# Naam ResReactieOBP
1 Koen Smet Phanos 7,90Q 0,1667,75
2 Rik Taam AV Zaanland 8,12Q 0,1798,01
3 Paul Groen GACH 8,21Q 0,1908,12
4 Joeri van Kuppeveld PH 8,23q 0,1738,28
5 Liam van der Schaaf Phanos 8,24Q 0,1847,74
6 Wessel Boons DVTR 8,26Q 0,1908,31
7 Léon Mak DVTR 8,30Q 0,2058,20
8 Jaap van Zevenbergen AV Fortuna 8,35q 0,1688,31
9 Martijn Hoogewerf KAV Holland 8,39 0,2178,41
10 Dave Wesselink AV Trias 8,43 0,1998,10
11 Sam Versluijs Spado 8,45 0,19115,60*
12 Trystan de Weerdt AAV `36 8,45 0,2188,35
13 Guus Nijkamp Spado 8,46 0,1728,22
14 Jeroen van Veen Isala `96 8,49 0,2248,57
15 Kees Janssen PH 8,52 0,1718,31
16 Jesper Peterse AV Trias 8,60 0,2468,57
17 Sil Negenman KAV Holland 8,63 0,2028,62
18 Robin Boersma AV NOP 8,70 0,28815,16*
19 Bas van de Burgt GAC Gemert 8,85 0,2078,56
20 Floris de Boer AV Gouda 8,90 0,19215,95*
21 Mika Taag KAV Holland 8,97 0,2328,45
22 Stefan Pol AV `40 9,07 0,2799,11
23 Wietse Bosman AV Gouda 9,38 0,1479,17
Daan Gielen PH DQ 8,99

Uitslagen 60 meter horden finale Senioren mannen

# Naam ResReactieQm
1 Liam van der Schaaf Phanos 7,85 0,1958,24
2 Koen Smet Phanos 7,89 0,1697,90
3 Paul Groen GACH 8,18 0,1588,21
4 Wessel Boons DVTR 8,22 0,1958,26
5 Rik Taam AV Zaanland 8,25 0,2058,12
6 Léon Mak DVTR 8,28 0,2158,30
7 Jaap van Zevenbergen AV Fortuna 8,33 0,1878,35
8 Joeri van Kuppeveld PH 8,40 0,1678,23

Uitslagen Kogelstoten 7,26 kilogram Senioren mannen

# Naam P1P2P3P4P5P6ResOBP
1 Mattijs Mols PAC 18,15 X 17,86 X 18,80 18,05 18,80 18,27
2 Patrick Cronie PH 17,61 18,71 X X X X 18,71 19,71
3 Sven Poelmann AAC 17,09 X X 16,39 X X 17,09 18,71
4 Marijn van den Born PAC 15,22 15,33 15,15 X 15,18 15,74 15,74 16,64
5 Bjorn Van Kins Groningen 15,42 X 15,41 14,44 15,58 14,69 15,58 14,71
6 Paul Olofsen AV Lycurgus 15,44 X 15,18 X X X 15,44 15,64
7 Dennis Hemelaar AAC 14,32 X X X 14,69 14,95 14,95 15,68
8 Jarin van der Kooi AV Impala 12,22 12,47 12,17 12,93 13,52 13,12 13,52 13,78
9 Levi Verver AV Fortuna 11,96 12,39 11,89 12,39 12,43
10 Gijs Langkamp HLLS 11,76 11,30 12,19 12,19 13,19

Uitslagen Hoogspringen Senioren mannen

# Naam 1.701.801.881.942.002.052.102.152.20ResOBP
1 Douwe Amels AV Impala O O XO XXX 2,15 2,28
2 Sven van Merode Spado O O O XO X- XX 2,10 2,17
3 Marius Wouters HLLS XO XO XX- X 2,05 2,13
4 Peter Siers Ciko `66 O O XXX 2,00 2,06
5 Dave Brandhoff AV Lycurgus O O XO XXX 2,00 2,06
6 Erwin de Vor VAV O O XXX 1,94 2,00
6 Julius Ediagbonya Ciko `66 O O O XXX 1,94 1,95
8 Jelmer van Diepen AV Lycurgus O O O XXX 1,88 1,95
8 Tymon de Jonge ARV Ilion O O XXX 1,88 2,00
8 Wouter de Does AAC `61 O O O XXX 1,88 1,86
11 Hidde ter Woord DVTR XO XXX 1,88 2,00
12 Boas Okken Groningen O O XXX 1,80 1,91

Uitslagen Hink-stap-springen Senioren mannen

# Naam P1P2P3P4P5P6ResOBP
1 Fabian Florant Haag 15,36 X X 15,21 X 15,32 15,36 16,09
2 Tarik Tahiri Rotterdam X 14,42 14,79 14,20 14,18 14,59 14,79 15,17
3 Thomas Ticheloven AV Lycurgus X X X 14,37 X X 14,37 14,21
4 Joshua Wegman Leiden X X 13,48 13,65 13,45 X 13,65 13,27
5 Roy van Zijl DAV Kronos 13,25 13,49 13,63 13,19 X X 13,63 14,00
6 Winjaris Windster AAC 13,33 X 13,18 X X X 13,33 13,75

Uitslagen Polsstokhoogspringen Senioren mannen

# Naam 4.304.504.704.804.905.005.105.205.405.605.705.755.80ResOBP
1 Rutger Koppelaar ARV Ilion XXO O O O XXX 5,75 5,71
2 Menno Vloon AV Lycurgus O O X- - XX 5,60 5,50
3 Léon Mak DVTR O O XO XO XXO XXX 5,10 4,85
4 Koen van der Wijst AV Unitas O - 5,00 5,10
5 Timo de Water ARV Ilion O O XO O XXX 5,00 5,10
6 Roman Monte GACH XO - XO O XXX 5,00 5,13
7 Koen Koenders PH O - O XXX 4,90 5,05
8 Jakob Pütz PH O XXO XXO XXX 4,80 4,85
9 Sam Kranse Rotterdam O O O XXX 4,70 4,85
10 Steven Eleonora Phanos O O XXO XXX 4,70 4,75
11 Daan Spiljard PAC O O XXX 4,50 4,75
12 Koen Stapel ARV Ilion O XXX 4,30 4,70
12 Bjorn Sloot AL73 O XXX 4,30 4,70

Uitslagen Verspringen Senioren mannen

# Naam P1P2P3P4P5P6ResOBP
1 Antonny Ediagbonya Ciko `66 7,15 7,00 7,01 7,06 X 7,33 7,33 7,24
2 Dudly Boeldak Rotterdam 7,27 6,12 6,99 X X X 7,27 7,36
3 Sven Jansons Altis