Categorie 'Jongens Junior C'

Categorie gegevens

Deelnemers: 33
Categorie afkorting: JJC
Berekeningswijze: Junioren C/D
Meerkamp:
Losse onderdelen:
  • 1 x 50 meter
  • 1 x 60 meter
  • 1 x 50 meter horden
  • 1 x Hoogspringen
  • 4 x Hink-stap-springen
  • 1 x Polsstokhoogspringen
  • 4 x Verspringen
  • Atleten 'Jongens Junior C'

    Snr Naam Onderdelen Startgroep 50m60m50mHHoogHSSPolshoogVer
    Rogier Groeneweg Altis 50m
    60m
    50mH
    50 meter A...tegorieen60 meter A...n Groep A50mH JC/MA/V/V35 ----
    Marijn van der Harst Altis 50mH
    Polshoog
    50mH JC/MA/V/V35Polshoog A....00 meter -----
    Joris IJzinga Altis 50mH
    Polshoog
    50mH JC/MA/V/V35Polshoog A....00 meter -----
    Philip Walraven Altis 50m
    60m
    50mH
    50 meter A...tegorieen60 meter A...n Groep A50mH JC/MA/V/V35 ----
    Joris Tammes AV Fortuna 50m
    50mH
    HSS
    50 meter A...tegorieen50mH JC/MA/V/V35Alle categ...eter balk ----
    Ziggy Veldman Heerenveen 60m
    HSS
    Ver
    60 meter A...n Groep AAlle categ...eter balkAlle Categ...n Groep 2 ----
    Albert Van der Woude AV Impala Hoog
    HSS
    Ver
    Alle categ...anv 1.54mAlle categ...eter balkAlle categ...n Groep 1 ----
    Lars van W...ligenburg AV Nijkerk 50m
    60m
    50mH
    50 meter A...tegorieen60 meter A...n Groep A50mH JC/MA/V/V35 ----
    Luuk Pelkmans AV Sprint 60m
    Hoog
    60 meter A...n Groep AAlle categ...anv 1.54m -----
    Maurits Blinkhof AV `47 50m
    60m
    50mH
    50 meter A...tegorieen60 meter A...n Groep A50mH JC/MA/V/V35 ----
    Fons Borninkhof GACH 50mH
    Hoog
    50mH JC/MA/V/V35Alle categ...anv 1.54m -----
    Senne Gisius GACH 60m
    Polshoog
    Ver
    Alle categ...n groep BPolshoog A....00 meterAlle Categ...n Groep 2 ----
    Ben Roest GACH 60m
    Polshoog
    Alle categ...n groep BPolshoog A....00 meter -----
    Tibbe Teeuwen GACH 60m
    50mH
    Ver
    Alle categ...n groep B50mH JC/MA/V/V35Alle categ...n Groep 1 ----
    Florian Vriezen GACH 60m
    50mH
    Polshoog
    Ver
    60 meter A...n Groep AAlle categ....01 meterAlle Categ...n Groep 3 ---
    Luce Wijma GACH 60m
    Ver
    60 meter A...n Groep AAlle Categ...n Groep 2 -----
    David Fontein HLLS 50m
    60m
    50mH
    Hoog
    50 meter A...tegorieen60 meter A...n Groep A50mH JC/MA/V/V35 ---
    Barend van de Donk PAC 50mH
    Ver
    50mH JC/MA/V/V35Alle Categ...n Groep 3 -----
    Ridzerd Punt PAC Polshoog
    Polshoog A....00 meter ------
    Jessy van der Vegt PAC 60m
    Ver
    60 meter A...n Groep AAlle categ...n Groep 1 -----
    Max Jongenburger Phanos Polshoog
    Alle categ....01 meter ------
    Wesley Monster Voorne 50mH
    HSS
    Ver
    50mH JC/MA/V/V35Alle categ...eter balkAlle Categ...n Groep 3 ----
    Mick van Kleeff PAC Polshoog
    ------
    Djalil Pater Groningen 60m
    Hoog
    60 meter A...n Groep AAlle categ...anv 1.54m -----
    Sydney Albertzoon HLLS 50m
    60m
    50mH
    Hoog
    50 meter A...tegorieen60 meter A...n Groep A50mH JC/MA/V/V35Alle categ...anv 1.54m ---
    Finn van Ek HLLS 60m
    50mH
    Hoog
    Alle categ...n groep B50mH JC/MA/V/V35 ----
    Jari Van der Voorn AV Zeewolde 50m
    60m
    50 meter A...tegorieenAlle categ...n groep B -----
    Aidan Zorgdrager GACH 50m
    60m
    50mH
    50 meter A...tegorieen60 meter A...n Groep A50mH JC/MA/V/V35 ----
    Leroy Eisden AV Atos 50m
    60m
    50 meter A...tegorieenAlle categ...n groep B -----
    Bruno Stoon U-Track 60m
    50mH
    60 meter A...n Groep A50mH JC/MA/V/V35 -----
    Jesse Malschaert VAV 60m
    50mH
    60 meter A...n Groep A50mH JC/MA/V/V35 -----
    Marciano Ottenhof Leiden 60m
    60 meter A...n Groep A ------
    Sjoerd van Solinge U-Track 60m
    50mH
    60 meter A...n Groep A50mH JC/MA/V/V35 -----

    Verenigingen 'Jongens Junior C'

    VerenigingAfkortingAantal Deelnemers
    Altis ALTS 4
    AV Atos ATOS 1
    AV Fortuna FRTN 1
    AV Heerenveen HRVN 1
    AV Impala IMPL 1
    AV Nijkerk NKRK 1
    AV Sprint SPRN 1
    AV Zeewolde ZWLD 1
    AV `47 AV47 1
    GAC Hilversum GACH 7
    Groningen Atletiek GRNG 1
    Hellas Utrecht HLLS 3
    Leiden Atletiek LATL 1
    PAC PAC 4
    Phanos PHNS 1
    U-Track UTRK 2
    VAV VAV 1
    Voorne Atletiek VRNE 1
  • 50m
  • 60m
  • 50mH
  • Hoog
  • HSS
  • Polshoog
  • Ver
  • Uitslagen Hoogspringen Jongens Junior C

    # Naam ResOBP
    Fons Borninkhof GACH --- 1,60
    Sydney Albertzoon HLLS --- 1,65
    Luuk Pelkmans AV Sprint --- 1,70
    Albert Van der Woude AV Impala --- 1,65
    Djalil Pater Groningen --- 1,70

    Uitslagen Hink-stap-springen Jongens Junior C

    # Naam ResOBP
    Ziggy Veldman Heerenveen --- 9,00
    Joris Tammes AV Fortuna --- 11,17
    Wesley Monster Voorne --- 10,94
    Albert Van der Woude AV Impala --- 8,49

    Uitslagen Polsstokhoogspringen Jongens Junior C

    # Naam ResOBP
    Max Jongenburger Phanos --- 3,10
    Florian Vriezen GACH --- 3,34
    Senne Gisius GACH --- 2,43
    Ben Roest GACH --- 2,13
    Joris IJzinga Altis --- 2,20
    Marijn van der Harst Altis --- 2,60
    Ridzerd Punt PAC --- 2,90

    Uitslagen Verspringen Jongens Junior C

    # Naam ResOBP
    Ziggy Veldman Heerenveen --- 5,53
    Florian Vriezen GACH --- 5,17
    Luce Wijma GACH --- 4,45
    Barend van de Donk PAC --- 4,52
    Wesley Monster Voorne --- 5,39
    Albert Van der Woude AV Impala --- 5,12