Categorie 'Meisjes Junior C'

Categorie gegevens

Deelnemers: 83
Categorie afkorting: MJC
Berekeningswijze: Junioren C/D
Meerkamp:
Losse onderdelen:
  • 1 x 80 meter
  • 1 x 1000 meter
  • 1 x 80 meter horden (76cm)
  • 1 x 4 x 80m
  • 4 x Speerwerpen 500 gram
  • 4 x Discuswerpen 1 kilogram
  • 4 x Kogelstoten 3 kilogram
  • 1 x Hoogspringen
  • 4 x Verspringen
  • Atleten 'Meisjes Junior C'

    Snr Naam Onderdelen Startgroep 80m1000m80mH4x80mSpeerDiscusKogelHoogVer
    26 Chenne van den Berg AV Athlos - AV Athlos MC 80m
    4x80m
    MJC - 80m -------
    27 Renske Bos AV Athlos - AV Athlos MC 4x80m
    Kogel
    Hoog
    MJC - KogelMJC - Hoog ------
    28 Floor van den Brink AV Athlos - AV Athlos MC Speer
    Hoog
    MJC - SpeerMJC - Hoog -------
    29 Iris Geerling AV Athlos - AV Athlos MC 80m
    80mH
    4x80m
    MJC - 80mMJC - 80mH ------
    30 Naomi Hagen AV Athlos - AV Athlos MC 4x80m
    Discus
    Ver
    MJC - DiscusMJC - Ver ------
    31 Emma de Lange AV Athlos - AV Athlos MC 80m
    Ver
    MJC - 80mMJC - Ver -------
    32 Maud Lodder AV Athlos - AV Athlos MC 1000m
    Discus
    MJC - 1000mMJC - Discus -------
    33 Anna Molenberg AV Athlos - AV Athlos MC 1000m
    80mH
    MJC - 1000mMJC - 80mH -------
    34 Anna van der Sluijs AV Athlos - AV Athlos MC 80mH
    Kogel
    MJC - 80mHMJC - Kogel -------
    35 Marit de Vos AV Athlos - AV Athlos MC 1000m
    Speer
    MJC - 1000mMJC - Speer -------
    80 Karin van den Berg De Gemzen - AV De Gemzen MC 80mH
    Kogel
    Hoog
    MJC - 80mHMJC - KogelMJC - Hoog ------
    82 Floor Doornwaard De Gemzen - AV De Gemzen MC 1000m
    MJC - 1000m --------
    83 Alisa Gelderman De Gemzen - AV De Gemzen MC 80m
    80mH
    Ver
    MJC - 80mMJC - 80mHMJC - Ver ------
    84 Elisa de Gruyter De Gemzen - AV De Gemzen MC 80mH
    4x80m
    Hoog
    MJC - 80mHMJC - Hoog ------
    86 Marit Hanekamp De Gemzen - AV De Gemzen MC 1000m
    MJC - 1000m --------
    88 Marith Lassche De Gemzen - AV De Gemzen MC Speer
    Ver
    MJC - SpeerMJC - Ver -------
    89 Nynke Pierik De Gemzen - AV De Gemzen MC 1000m
    4x80m
    MJC - 1000m -------
    90 Iris Reurink De Gemzen - AV De Gemzen MC 80m
    4x80m
    Speer
    MJC - 80mMJC - Speer ------
    91 Anne Roossink De Gemzen - AV De Gemzen MC 80m
    4x80m
    Discus
    MJC - 80mMJC - Discus ------
    92 Esmeé de Ruiter De Gemzen - AV De Gemzen MC Discus
    Kogel
    MJC - DiscusMJC - Kogel -------
    118 Nikki Boon Flevo Delta - AV Flevo Delta MC 80mH
    4x80m
    Kogel
    MJC - 80mHMJC - Kogel ------
    119 Danielle Holstege Flevo Delta - AV Flevo Delta MC 80m
    1000m
    Hoog
    MJC - 80mMJC - 1000mMJC - Hoog ------
    120 Lana Jongstra Flevo Delta - AV Flevo Delta MC 80m
    4x80m
    Ver
    MJC - 80mMJC - Ver ------
    121 Jacquelien Klaver Flevo Delta - AV Flevo Delta MC 1000m
    Hoog
    MJC - 1000mMJC - Hoog -------
    122 Diede van der Meer Flevo Delta - AV Flevo Delta MC Discus
    Ver
    MJC - DiscusMJC - Ver -------
    123 Ruth Oostveen Flevo Delta - AV Flevo Delta MC Kogel
    MJC - Kogel --------
    124 Joyce Schumacher Flevo Delta - AV Flevo Delta MC 80m
    80mH
    4x80m
    MJC - 80mMJC - 80mH ------
    125 Shanna Strijker Flevo Delta - AV Flevo Delta MC 1000m
    4x80m
    MJC - 1000m -------
    126 Maaike Westerdijk Flevo Delta - AV Flevo Delta MC Speer
    Discus
    MJC - SpeerMJC - Discus -------
    127 Janice Zomerman Flevo Delta - AV Flevo Delta MC 80mH
    Speer
    MJC - 80mHMJC - Speer -------
    150 Thera Coenrades AV NOP - AV NOP MC 1000m
    Discus
    Ver
    MJC - 1000mMJC - DiscusMJC - Ver ------
    151 Esmee van de Guchte AV NOP - AV NOP MC 4x80m
    Kogel
    Hoog
    MJC - KogelMJC - Hoog ------
    152 Aniek Hegeman AV NOP - AV NOP MC Speer
    Discus
    Kogel
    MJC - SpeerMJC - DiscusMJC - Kogel ------
    153 Emma Hoving AV NOP - AV NOP MC 80m
    80mH
    Ver
    MJC - 80mMJC - 80mHMJC - Ver ------
    154 Denise Lassche AV NOP - AV NOP MC 80m
    1000m
    4x80m
    MJC - 80mMJC - 1000m ------
    155 Nora Lip AV NOP - AV NOP MC 1000m
    80mH
    4x80m
    MJC - 1000mMJC - 80mH ------
    156 Maureen de Witte AV NOP - AV NOP MC 80m
    4x80m
    Speer
    MJC - 80mMJC - Speer ------
    185 Marthe van Aalderen AV PEC 1910 - AV PEC 191...MC Team 1 80m
    4x80m
    Ver
    MJC - 80mMJC - Ver ------
    186 Nienke de Boer AV PEC 1910 - AV PEC 191...MC Team 1 Discus
    Kogel
    MJC - DiscusMJC - Kogel -------
    187 Rachel de Boer AV PEC 1910 - AV PEC 191...MC Team 1 Speer
    Discus
    MJC - SpeerMJC - Discus -------
    188 Nina Jager AV PEC 1910 - AV PEC 191...MC Team 1 80m
    4x80m
    Hoog
    MJC - 80mMJC - Hoog ------
    189 Tessa Kamps AV PEC 1910 - AV PEC 191...MC Team 1 1000m
    MJC - 1000m --------
    190 Hanne Leutholff AV PEC 1910 - AV PEC 191...MC Team 1 80mH
    4x80m
    Hoog
    MJC - 80mHMJC - Hoog ------
    191 Lieke Markink AV PEC 1910 - AV PEC 191...MC Team 1 1000m
    Kogel
    MJC - 1000mMJC - Kogel -------
    192 Sanne Nieman AV PEC 1910 - AV PEC 191...MC Team 1 80m
    80mH
    4x80m
    MJC - 80mMJC - 80mH ------
    193 Christel v...der Ploeg AV PEC 1910 - AV PEC 191...MC Team 1 80mH
    Speer
    Ver
    MJC - 80mHMJC - SpeerMJC - Ver ------
    194 Renske van Vilsteren AV PEC 1910 - AV PEC 191...MC Team 1 1000m
    MJC - 1000m --------
    219 Sterre Holtkuile AV Salland - AV Salland MC 80m
    Kogel
    Ver
    MJC - 80mMJC - KogelMJC - Ver ------
    220 Minke Kodden AV Salland - AV Salland MC 80mH
    4x80m
    Discus
    MJC - 80mHMJC - Discus ------
    221 Yara Kramer AV Salland - AV Salland MC 4x80m
    Discus
    Kogel
    MJC - DiscusMJC - Kogel ------
    222 Julia Leferink AV Salland - AV Salland MC 80m
    80mH
    Speer
    MJC - 80mMJC - 80mHMJC - Speer ------
    223 Sanne Loozeman AV Salland - AV Salland MC 80m
    1000m
    Speer
    MJC - 80mMJC - 1000mMJC - Speer ------
    224 Esmee Marsman AV Salland - AV Salland MC 1000m
    4x80m
    Ver
    MJC - 1000mMJC - Ver ------
    225 Beaudine Ras AV Salland - AV Salland MC 1000m
    Hoog
    MJC - 1000mMJC - Hoog -------
    226 Lynn van Zijl AV Salland - AV Salland MC 80mH
    4x80m
    Hoog
    MJC - 80mHMJC - Hoog ------
    262 Kaylee de Boer AV34 - AV `34 Ap...MC Team 1 1000m
    4x80m
    Discus
    MJC - 1000mMJC - Discus ------
    263 Danique Derkx AV34 - AV `34 Ap...MC Team 1 Speer
    Hoog
    MJC - SpeerMJC - Hoog -------
    264 Danique de Haan AV34 - AV `34 Ap...MC Team 1 80m
    1000m
    80mH
    MJC - 80mMJC - 1000mMJC - 80mH ------
    265 Nicole van Lente AV34 - AV `34 Ap...MC Team 1 1000m
    4x80m
    Kogel
    MJC - 1000mMJC - Kogel ------
    266 Elise Maassen AV34 - AV `34 Ap...MC Team 1 80m
    4x80m
    Ver
    MJC - 80mMJC - Ver ------
    267 Hanna Ogink AV34 - AV `34 Ap...MC Team 1 80mH
    Speer
    Hoog
    MJC - 80mHMJC - SpeerMJC - Hoog ------
    268 Camilla Pieper AV34 - AV `34 Ap...MC Team 1 80mH
    4x80m
    Discus
    MJC - 80mHMJC - Discus ------
    269 Inge Salzmann AV34 - AV `34 Ap...MC Team 1 80m
    Kogel
    Ver
    MJC - 80mMJC - KogelMJC - Ver ------
    270 Mathilde Adema AV34 - AV `34 Ap...MC Team 2 4x80m
    Discus
    MJC - Discus -------
    271 Amélie Dekker AV34 - AV `34 Ap...MC Team 2 1000m
    4x80m
    MJC - 1000m -------
    272 Kiara Derksen AV34 - AV `34 Ap...MC Team 2 80m
    80mH
    4x80m
    MJC - 80mMJC - 80mH ------
    273 Anna van Eijk AV34 - AV `34 Ap...MC Team 2 80mH
    4x80m
    Kogel
    MJC - 80mHMJC - Kogel ------
    274 Iris Hagemeijer AV34 - AV `34 Ap...MC Team 2 1000m
    Speer
    MJC - 1000mMJC - Speer -------
    275 Cinthia Hutten AV34 - AV `34 Ap...MC Team 2 80m
    80mH
    Discus
    MJC - 80mMJC - 80mHMJC - Discus ------
    276 Diema Kazemie AV34 - AV `34 Ap...MC Team 2 80m
    Hoog
    Ver
    MJC - 80mMJC - HoogMJC - Ver ------
    277 Quinta de Vries AV34 - AV `34 Ap...MC Team 2 Speer
    Kogel
    Ver
    MJC - SpeerMJC - KogelMJC - Ver ------
    293 Ella Bartelds Cialfo - Cialfo MC Speer
    Discus
    Kogel
    MJC - SpeerMJC - DiscusMJC - Kogel ------
    295 Tessa Harmsen Cialfo - Cialfo MC 80m
    4x80m
    Ver
    MJC - 80mMJC - Ver ------
    296 Eva van der Hulst Cialfo - Cialfo MC 1000m
    80mH
    4x80m
    MJC - 1000mMJC - 80mH ------
    297 Aniek Pannekoek Cialfo - Cialfo MC 80mH
    Discus
    MJC - 80mHMJC - Discus -------
    298 Amber Schuchard Cialfo - Cialfo MC 80mH
    4x80m
    Hoog
    MJC - 80mHMJC - Hoog ------
    299 Judith Strijkert Cialfo - Cialfo MC 80m
    4x80m
    Ver
    MJC - 80mMJC - Ver ------
    317 Judith Groen Isala `96 - Isala `96 MC 4x80m
    Speer
    Hoog
    MJC - SpeerMJC - Hoog ------
    318 Tatyana Hallaert Isala `96 - Isala `96 MC 80m
    Hoog
    Ver
    MJC - 80mMJC - HoogMJC - Ver ------
    319 Mila Koster Isala `96 - Isala `96 MC 80mH
    4x80m
    Kogel
    MJC - 80mHMJC - Kogel ------
    320 Manon Los Isala `96 - Isala `96 MC 1000m
    4x80m
    Kogel
    MJC - 1000mMJC - Kogel ------
    321 Silke Meijberg Isala `96 - Isala `96 MC 80m
    4x80m
    Ver
    MJC - 80mMJC - Ver ------
    322 Marije Salverda Isala `96 - Isala `96 MC 1000m
    80mH
    Discus
    MJC - 1000mMJC - 80mHMJC - Discus ------

    Verenigingen 'Meisjes Junior C'

    VerenigingAfkortingAantal Deelnemers
    AV Athlos ATLS 10
    AV De Gemzen GMZN 10
    AV Flevo Delta FLDT 10
    AV NOP NOP 7
    AV PEC 1910 PEC 10
    AV Salland SLLN 8
    AV `34 Apeldoorn AV34 16
    Cialfo CLFO 6
    Isala `96 ISLA 6
    Competitiestand Meisjes Junioren C
    # Team Leden Punten
    1 AV Flevo Delta MC AV Flevo Delta - MJC
    Begeleider: Mark Mulder
    Jurylid: Esther van Hermon
    10 6884
    2 AV De Gemzen MC AV De Gemzen - MJC
    Begeleider: Ricardo Verheijen
    Jurylid: Carolien Germs
    10 6238
    3 AV `34 Apeldoorn MC Team 1 AV `34 Apeldoorn - MJC
    Begeleider: Emiel Roobeek
    8 6213
    4 AV Athlos MC AV Athlos - MJC
    Begeleider: Rob Stuber
    Jurylid: dhr. Geerling/dhr. De Vos
    10 5801
    5 AV PEC 1910 MC Team 1 AV PEC 1910 - MJC
    Begeleider: Ronald Huethorst
    Jurylid: Esther Eisen
    10 5734
    6 AV NOP MC AV NOP - MJC
    Begeleider: Annet Hegeman
    Jurylid: Zie jongens D
    7 5608
    7 AV Salland MC AV Salland - MJC
    Begeleider: Remco van Zijl
    Jurylid: Anja van Zijl
    8 4946
    8 Isala `96 MC Isala `96 - MJC
    Begeleider: Loek Koning
    6 4840
    9 AV `34 Apeldoorn MC Team 2 AV `34 Apeldoorn - MJC
    Begeleider: Emiel Roobeek
    8 4666
    10 Cialfo MC Cialfo - MJC
    Begeleider: Ruben Zwarts
    Jurylid: Mw/dhr. Pannekoek
    6 4621
    11 AV PEC 1910 MC Team 2 AV PEC 1910 - MJC 0 0

    Uitslagen 80 meter Meisjes Junior C

    # Naam Res OBP
    1 Joyce Schumacher AV Flevo Delta MC 10,79 +0.6 m/s---
    2 Emma Hoving AV NOP MC 10,84 +4.6 m/s10,80
    3 Inge Salzmann AV `34 Ap...MC Team 1 10,85 +4.6 m/s11,00
    4 Anne Roossink AV De Gemzen MC 10,95 +3.6 m/s---
    5 Danique de Haan AV `34 Ap...MC Team 1 10,99 +4.6 m/s10,70
    6 Iris Geerling AV Athlos MC 11,14 +4.6 m/s11,65
    7 Alisa Gelderman AV De Gemzen MC 11,24 +3.6 m/s---
    8 Sanne Nieman AV PEC 191...MC Team 1 11,27 +5.3 m/s---
    9 Iris Reurink AV De Gemzen MC 11,28 +3.6 m/s---
    10 Lana Jongstra AV Flevo Delta MC 11,38 +0.6 m/s---
    11 Silke Meijberg Isala `96 MC 11,45 +5.3 m/s---
    12 Chenne van den Berg AV Athlos MC 11,47 +4.6 m/s11,50
    13 Marthe van Aalderen AV PEC 191...MC Team 1 11,61 +5.3 m/s---
    14 Tessa Harmsen Cialfo MC 11,67 +0.6 m/s---
    15 Diema Kazemie AV `34 Ap...MC Team 2 11,73 +4.4 m/s12,14
    16 Maureen de Witte AV NOP MC 11,86 +4.4 m/s12,12
    17 Cinthia Hutten AV `34 Ap...MC Team 2 11,92 +4.4 m/s11,94
    18 Judith Strijkert Cialfo MC 11,93 +0.6 m/s---
    19 Tatyana Hallaert Isala `96 MC 12,07 +5.3 m/s---
    20 Danielle Holstege AV Flevo Delta MC 12,13 +0.6 m/s---
    21 Denise Lassche AV NOP MC 12,60 +3.6 m/s---
    21 Kiara Derksen AV `34 Ap...MC Team 2 12,60 +5.3 m/s12,38
    23 Emma de Lange AV Athlos MC 12,73 +4.4 m/s12,00
    24 Elise Maassen AV `34 Ap...MC Team 1 12,94 +4.6 m/s---
    25 Sanne Loozeman AV Salland MC 13,00 +3.6 m/s---
    26 Julia Leferink AV Salland MC 13,39 +3.6 m/s---
    27 Sterre Holtkuile AV Salland MC 14,25 +0.6 m/s---
    Nina Jager AV PEC 191...MC Team 1 DNS ---

    Uitslagen 1000 meter Meisjes Junior C

    # Naam ResOBP
    1 Floor Doornwaard AV De Gemzen MC 3:00,05 ---
    2 Shanna Strijker AV Flevo Delta MC 3:10,07 ---
    3 Danique de Haan AV `34 Ap...MC Team 1 3:12,57 3:11,18
    4 Anna Molenberg AV Athlos MC 3:25,35 3:19,00
    5 Lieke Markink AV PEC 191...MC Team 1 3:28,57 3:10,00
    6 Esmee Marsman AV Salland MC 3:29,05 3:32,00
    7 Iris Hagemeijer AV `34 Ap...MC Team 2 3:30,07 3:30,44
    8 Kaylee de Boer AV `34 Ap...MC Team 1 3:30,41 3:21,28
    9 Nicole van Lente AV `34 Ap...MC Team 1 3:31,16 3:25,97
    10 Eva van der Hulst Cialfo MC 3:32,80 ---
    11 Maud Lodder AV Athlos MC 3:33,40 3:25,00
    12 Marit de Vos AV Athlos MC 3:35,36 3:25,00
    13 Danielle Holstege AV Flevo Delta MC 3:40,44 ---
    14 Nora Lip AV NOP MC 3:40,75 3:29,82
    15 Jacquelien Klaver AV Flevo Delta MC 3:42,22 ---
    16 Tessa Kamps AV PEC 191...MC Team 1 3:42,43 3:20,00
    17 Nynke Pierik AV De Gemzen MC 3:45,09 ---
    18 Manon Los Isala `96 MC 3:50,61 ---
    19 Marije Salverda Isala `96 MC 3:55,63 ---
    20 Denise Lassche AV NOP MC 3:58,63 3:40,00
    21 Amélie Dekker AV `34 Ap...MC Team 2 3:58,86 3:58,93
    22 Sanne Loozeman AV Salland MC 3:59,41 ---
    23 Marit Hanekamp AV De Gemzen MC 3:59,87 ---
    24 Renske van Vilsteren AV PEC 191...MC Team 1 4:18,31 ---
    Thera Coenrades AV NOP MC DNS 3:45,00
    Beaudine Ras AV Salland MC DNS ---

    Uitslagen 80 meter horden (76cm) Meisjes Junior C

    # Naam Res OBP
    1 Joyce Schumacher AV Flevo Delta MC 12,18 +3.1 m/s---
    2 Danique de Haan AV `34 Ap...MC Team 1 12,37 +2.9 m/s12,68
    3 Nikki Boon AV Flevo Delta MC 12,71 +3.1 m/s---
    4 Hanne Leutholff AV PEC 191...MC Team 1 13,15 +2.9 m/s13,15
    5 Karin van den Berg AV De Gemzen MC 13,21 +3.3 m/s---
    5 Lynn van Zijl AV Salland MC 13,21 +2.9 m/s13,23
    7 Sanne Nieman AV PEC 191...MC Team 1 13,49 +3.0 m/s---
    8 Emma Hoving AV NOP MC 13,61 +3.3 m/s---
    9 Iris Geerling AV Athlos MC 14,43 +2.9 m/s14,50
    10 Anna Molenberg AV Athlos MC 14,45 +2.9 m/s14,60
    11 Janice Zomerman AV Flevo Delta MC 14,53 +3.1 m/s---
    12 Camilla Pieper AV `34 Ap...MC Team 1 14,64 +6.6 m/s15,25
    13 Alisa Gelderman AV De Gemzen MC 14,87 +3.3 m/s---
    14 Nora Lip AV NOP MC 14,89 +3.0 m/s---
    15 Cinthia Hutten AV `34 Ap...MC Team 2 15,05 +6.6 m/s15,25
    16 Hanna Ogink AV `34 Ap...MC Team 1 15,36 +6.6 m/s16,05
    17 Kiara Derksen AV `34 Ap...MC Team 2 15,63 +3.0 m/s16,27
    18 Mila Koster Isala `96 MC 15,74 +3.0 m/s---
    19 Eva van der Hulst Cialfo MC 15,98 +3.1 m/s---
    20 Amber Schuchard Cialfo MC 16,67 +3.1 m/s---
    21 Marije Salverda Isala `96 MC 17,18 +3.0 m/s---
    22 Aniek Pannekoek Cialfo MC 17,30 +3.3 m/s---
    23 Julia Leferink AV Salland MC 17,58 +3.3 m/s---
    24 Minke Kodden AV Salland MC 17,67 +6.6 m/s16,13
    25 Anna van der Sluijs AV Athlos MC 17,90 +3.0 m/s19,00
    26 Anna van Eijk AV `34 Ap...MC Team 2 19,08 +3.1 m/s---
    Elisa de Gruyter AV De Gemzen MC DNS ---
    Christel v...der Ploeg AV PEC 191...MC Team 1 DNS 15,25

    Uitslagen Speerwerpen 500 gram Meisjes Junior C

    # Naam P1P2P3P4ResOBP
    1 Janice Zomerman AV Flevo Delta MC 30,34 31,63 31,10 28,80 31,63 ---
    2 Hanna Ogink AV `34 Ap...MC Team 1 23,96 26,58 24,57 14,26 26,58 26,01
    3 Danique Derkx AV `34 Ap...MC Team 1 23,73 24,15 X 25,43 25,43 28,06
    4 Floor van den Brink AV Athlos MC 22,08 22,29 22,53 24,62 24,62 ---
    5 Maureen de Witte AV NOP MC 19,65 18,58 21,28 24,11 24,11 ---
    6 Ella Bartelds Cialfo MC 23,86 20,91 17,94 X 23,86 ---
    7 Rachel de Boer AV PEC 191...MC Team 1 23,82 19,29 21,83 19,62 23,82 ---
    8 Aniek Hegeman AV NOP MC 20,44 23,11 20,57 22,13 23,11 ---
    9 Maaike Westerdijk AV Flevo Delta MC 21,42 20,50 18,94 22,16 22,16 ---
    10 Judith Groen Isala `96 MC 20,57 20,71 X 21,70 21,70 ---
    11 Iris Hagemeijer AV `34 Ap...MC Team 2 20,71 20,77 16,61 16,61 20,77 19,45
    12 Iris Reurink AV De Gemzen MC 18,72 15,41 19,58 19,65 19,65 ---
    13 Christel v...der Ploeg AV PEC 191...MC Team 1 16,38 16,00 16,26 12,49 16,38 ---
    14 Julia Leferink AV Salland MC 14,68 11,42 15,52 12,09 15,52 ---
    15 Marith Lassche AV De Gemzen MC 12,72 12,75 12,96 10,75 12,96 ---
    16 Marit de Vos AV Athlos MC X 8,45 10,09 11,29 11,29 ---
    17 Sanne Loozeman AV Salland MC 10,14 9,57 X X 10,14 ---
    Quinta de Vries AV `34 Ap...MC Team 2 - - - - DNS 25,19

    Uitslagen Discuswerpen 1 kilogram Meisjes Junior C

    # Naam P1P2P3P4ResOBP
    1 Diede van der Meer AV Flevo Delta MC 17,44 20,78 X 22,93 22,93 ---
    2 Yara Kramer AV Salland MC 17,35 19,61 21,87 22,33 22,33 24,30
    3 Anne Roossink AV De Gemzen MC 18,98 14,78 19,22 21,77 21,77 ---
    4 Aniek Hegeman AV NOP MC 21,15 X X 16,92 21,15 ---
    5 Camilla Pieper AV `34 Ap...MC Team 1 X 15,04 16,56 20,46 20,46 18,43
    6 Maaike Westerdijk AV Flevo Delta MC 15,38 19,48 15,06 17,29 19,48 ---
    7 Cinthia Hutten AV `34 Ap...MC Team 2 16,16 17,12 18,60 19,34 19,34 19,44
    8 Marije Salverda Isala `96 MC 15,38 17,61 18,50 X 18,50 ---
    9 Ella Bartelds Cialfo MC 15,97 16,97 15,91 15,53 16,97 ---
    10 Thera Coenrades AV NOP MC X 14,71 16,61 14,55 16,61 ---
    11 Maud Lodder AV Athlos MC 12,89 12,03 X 15,94 15,94 ---
    12 Naomi Hagen AV Athlos MC X 13,97 15,34 13,18 15,34 ---
    13 Esmeé de Ruiter AV De Gemzen MC 13,35 14,37 14,80 13,03 14,80 ---
    14 Rachel de Boer AV PEC 191...MC Team 1 12,66 12,87 12,80 14,50 14,50 ---
    15 Nienke de Boer AV PEC 191...MC Team 1 12,09 13,42 14,15 13,72 14,15 ---
    16 Mathilde Adema AV `34 Ap...MC Team 2 11,24 13,87 12,97 X 13,87 13,29
    17 Kaylee de Boer AV `34 Ap...MC Team 1 12,91 11,45 11,37 13,64 13,64 ---
    18 Aniek Pannekoek Cialfo MC 10,44 11,32 9,32 12,10 12,10 ---
    19 Minke Kodden AV Salland MC 10,53 10,61 X 11,36 11,36 ---

    Uitslagen Kogelstoten 3 kilogram Meisjes Junior C

    # Naam P1P2P3P4ResOBP
    1 Nikki Boon AV Flevo Delta MC 12,13 11,31 10,50 11,80 12,13 ---
    2 Karin van den Berg AV De Gemzen MC 8,91 9,00 10,11 X 10,11 ---
    3 Yara Kramer AV Salland MC 9,47 8,75 9,12 9,16 9,47 9,86
    4 Aniek Hegeman AV NOP MC 8,84 8,41 8,22 X 8,84 ---
    5 Nienke de Boer AV PEC 191...MC Team 1 8,62 7,93 8,40 7,88 8,62 ---
    6 Renske Bos AV Athlos MC 8,05 8,54 8,46 8,06 8,54 ---
    7 Ella Bartelds Cialfo MC 7,96 8,47 8,18 X 8,47 ---
    8 Nicole van Lente AV `34 Ap...MC Team 1 8,27 7,66 7,52 7,33 8,27 8,33
    9 Manon Los Isala `96 MC 7,93 7,60 7,40 7,60 7,93 ---
    10 Esmee van de Guchte AV NOP MC 6,72 7,44 6,86 7,71 7,71 ---
    11 Inge Salzmann AV `34 Ap...MC Team 1 7,63 7,38 6,47 6,55 7,63 ---
    12 Mila Koster Isala `96 MC 7,27 7,04 7,22 X 7,27 ---
    13 Ruth Oostveen AV Flevo Delta MC 6,71 6,71 6,91 7,01 7,01 ---
    14 Lieke Markink AV PEC 191...MC Team 1 6,91 5,41 6,86 6,82 6,91 ---
    15 Esmeé de Ruiter AV De Gemzen MC 6,62 5,21 6,16 5,67 6,62 ---
    15 Sterre Holtkuile AV Salland MC 6,14 6,45 6,62 6,03 6,62 ---
    17 Anna van Eijk AV `34 Ap...MC Team 2 4,92 5,34 X 5,17 5,34 ---
    18 Anna van der Sluijs AV Athlos MC 4,84 4,91 4,78 X 4,91 ---
    Quinta de Vries AV `34 Ap...MC Team 2 X X X X NM 7,93

    Uitslagen Hoogspringen Meisjes Junior C

    # Naam ResOBP
    1 Lynn van Zijl AV Salland MC 1,55 1,50
    2 Karin van den Berg AV De Gemzen MC 1,50 ---
    2 Floor van den Brink AV Athlos MC 1,50 ---
    4 Esmee van de Guchte AV NOP MC 1,45 ---
    4 Jacquelien Klaver AV Flevo Delta MC 1,45 ---
    4 Hanne Leutholff AV PEC 191...MC Team 1 1,45 ---
    7 Danique Derkx AV `34 Ap...MC Team 1 1,40 1,45
    7 Hanna Ogink AV `34 Ap...MC Team 1 1,40 1,35
    7 Renske Bos AV Athlos MC 1,40 ---
    7 Amber Schuchard Cialfo MC 1,40 ---
    11 Judith Groen Isala `96 MC 1,35 ---
    12 Danielle Holstege AV Flevo Delta MC 1,30 ---
    13 Diema Kazemie AV `34 Ap...MC Team 2 1,25 1,30
    14 Tatyana Hallaert Isala `96 MC 1,20 ---
    Elisa de Gruyter AV De Gemzen MC DNS ---
    Nina Jager AV PEC 191...MC Team 1 DNS ---
    Beaudine Ras AV Salland MC DNS ---

    Uitslagen Verspringen Meisjes Junior C

    # Naam P1P2P3P4Res OBP
    1 Lana Jongstra AV Flevo Delta MC 4,96 4,66 4,65 3,75 4,96 +4.0 m/s---
    2 Diede van der Meer AV Flevo Delta MC 4,55 4,52 4,53 4,52 4,55 +3.8 m/s---
    3 Alisa Gelderman AV De Gemzen MC X 4,53 4,46 4,27 4,53 +3.8 m/s---
    4 Inge Salzmann AV `34 Ap...MC Team 1 4,21 4,00 4,09 4,40 4,40 +2.0 m/s4,49
    5 Emma Hoving AV NOP MC 4,26 4,34 - - 4,34 +3.4 m/s---
    6 Thera Coenrades AV NOP MC 4,25 4,08 4,18 4,25 4,25 +2.6 m/s---
    7 Esmee Marsman AV Salland MC 4,04 3,84 4,24 - 4,24 +3.2 m/s4,13
    8 Marthe van Aalderen AV PEC 191...MC Team 1 X 3,99 4,19 X 4,19 +3.6 m/s---
    9 Judith Strijkert Cialfo MC 4,14 4,17 3,96 4,02 4,17 +4.6 m/s---
    10 Christel v...der Ploeg AV PEC 191...MC Team 1 3,78 4,13 3,87 4,11 4,13 +6.0 m/s---
    11 Naomi Hagen AV Athlos MC X 3,96 X 4,07 4,07 +1.0 m/s---
    12 Silke Meijberg Isala `96 MC 4,01 3,86 2,97 - 4,01 +3.0 m/s---
    13 Diema Kazemie AV `34 Ap...MC Team 2 3,67 3,94 3,70 3,60 3,94 +7.0 m/s3,82
    13 Tessa Harmsen Cialfo MC 3,94 3,80 3,59 3,91 3,94 +4.3 m/s---
    15 Emma de Lange AV Athlos MC 3,37 3,23 3,43 3,71 3,71 +2.7 m/s---
    16 Elise Maassen AV `34 Ap...MC Team 1 3,39 3,65 3,54 3,35 3,65 +2.9 m/s4,13
    17 Sterre Holtkuile AV Salland MC 2,94 X 2,64 3,27 3,27 +1.7 m/s---
    18 Tatyana Hallaert Isala `96 MC 3,14 3,14 2,79 - 3,14 +5.0 m/s---
    19 Marith Lassche AV De Gemzen MC 2,79 2,83 2,88 2,73 2,88 +4.3 m/s---
    Quinta de Vries AV `34 Ap...MC Team 2 X X X X NM 3,91