Categorie 'Jongens Junior C'

Categorie gegevens

Deelnemers: 55
Categorie afkorting: JJC
Berekeningswijze: Junioren C/D
Meerkamp:
Losse onderdelen:
  • 1 x 100 meter
  • 1 x 800 meter
  • 1 x 100 meter horden (84cm)
  • 1 x 4 x 100m
  • 4 x Speerwerpen 600 gram
  • 4 x Discuswerpen 1 kilogram
  • 4 x Kogelstoten 4 kilogram
  • 1 x Hoogspringen
  • 4 x Verspringen
  • Tijdschema 'Jongens Junior C'

    Print Tijdschema

    Aanvang Onderdeel
    10:00 Discus Uitslagen
    11:05 Hoog
    hoog 2
    Uitslagen
    12:20 Kogel Uitslagen
    12:30 100mH Uitslagen
    13:05 Speer Uitslagen
    13:50 800m Uitslagen
    14:50 Ver Uitslagen
    15:20 100m Uitslagen


    Tijdschema

    10:00u16:05u
    Jongens Junior C
    Discus
    Hoog - hoog 2
    800m
    100m

    Atleten 'Jongens Junior C'

    Snr Naam Onderdelen Startgroep Team 100m800m100mH4x100mSpeerDiscusKogelHoogVerTeam punten
    1 Nick Bakker AV Athlos 100mH
    Hoog
    JJC - 100mHJJC - Hoog AV Athlos JC ------- 464
    2 Jip de Bruin AV Athlos 100m
    Speer
    JJC - 100mJJC - Speer AV Athlos JC ------- 0
    4 Noèl Butoh AV Athlos 4x100m
    Kogel
    Ver
    JJC - KogelJJC - Ver AV Athlos JC ------ 675
    5 Youri Fransen AV Athlos 800m
    100mH
    Discus
    JJC - 800mJJC - 100mHJJC - Discus AV Athlos JC ------ 1153
    6 Toon Grooteboer AV Athlos 4x100m
    Hoog
    JJC - Hoog AV Athlos JC ------- 623
    8 Wouter Janssen AV Athlos 800m
    Ver
    JJC - 800mJJC - Ver AV Athlos JC ------- 0
    9 Patrick de Jong AV Athlos Discus
    Kogel
    JJC - DiscusJJC - Kogel AV Athlos JC ------- 468
    10 Olav Koning AV Athlos 100m
    800m
    4x100m
    JJC - 100mJJC - 800m AV Athlos JC ------ 1011
    11 Samil Sariaslan AV Athlos 100m
    100mH
    4x100m
    JJC - 100mJJC - 100mH AV Athlos JC ------ 1197
    12 Jord van der Vinne AV Athlos Speer
    JJC - Speer AV Athlos JC -------- 442
    71 Steven Hanekamp De Gemzen 100m
    Discus
    Hoog
    JJC - 100mJJC - DiscusJJC - Hoog AV De Gemz...Cialfo JC ------ 356
    72 Kay Hatzmann De Gemzen 4x100m
    Speer
    Ver
    JJC - SpeerJJC - Ver AV De Gemz...Cialfo JC ------ 313
    74 Léon Mak De Gemzen 100mH
    Kogel
    Hoog
    JJC - 100mHJJC - KogelJJC - Hoog AV De Gemz...Cialfo JC ------ 2234
    75 Maarten Roest De Gemzen 800m
    Kogel
    JJC - 800mJJC - Kogel AV De Gemz...Cialfo JC ------- 0
    76 Timo Haak Cialfo 800m
    100mH
    4x100m
    JJC - 800mJJC - 100mH AV De Gemz...Cialfo JC ------ 821
    77 Rick Stegeman Cialfo 100m
    4x100m
    Ver
    JJC - 100mJJC - Ver AV De Gemz...Cialfo JC ------ 1467
    79 Julian Ui...nboogaert Cialfo 100m
    800m
    4x100m
    JJC - 100mJJC - 800m AV De Gemz...Cialfo JC ------ 1101
    99 Devin van den Berg Flevo Delta 100mH
    Hoog
    Ver
    JJC - 100mHJJC - HoogJJC - Ver AV Flevo Delta JC ------ 1930
    100 Sietse Bijlsma Flevo Delta Speer
    Discus
    Hoog
    JJC - SpeerJJC - DiscusJJC - Hoog AV Flevo Delta JC ------ 0
    101 Daan Homma Flevo Delta 100mH
    4x100m
    Ver
    JJC - 100mHJJC - Ver AV Flevo Delta JC ------ 0
    102 Stan Jongstra Flevo Delta 100m
    100mH
    4x100m
    JJC - 100mJJC - 100mH AV Flevo Delta JC ------ 796
    103 Daan Schade Flevo Delta Speer
    Discus
    Kogel
    JJC - SpeerJJC - DiscusJJC - Kogel AV Flevo Delta JC ------ 1812
    104 Leon van der Velden Flevo Delta 100m
    800m
    4x100m
    JJC - 100mJJC - 800m AV Flevo Delta JC ------ 409
    105 Ruben Zoeten Flevo Delta 100m
    800m
    4x100m
    JJC - 100mJJC - 800m AV Flevo Delta JC ------ 1182
    140 Robin Boersma AV NOP 800m
    100mH
    4x100m
    JJC - 800mJJC - 100mH AV NOP JC ------ 1182
    141 Julian Jansen AV NOP 100mH
    Speer
    Kogel
    JJC - 100mHJJC - SpeerJJC - Kogel AV NOP JC ------ 1912
    142 Enrico Loof AV NOP 100m
    4x100m
    Discus
    JJC - 100mJJC - Discus AV NOP JC ------ 992
    143 Roel van Maanen AV NOP 4x100m
    Hoog
    Ver
    JJC - HoogJJC - Ver AV NOP JC ------ 1150
    144 Tom Roossink AV NOP 100m
    800m
    4x100m
    JJC - 100mJJC - 800m AV NOP JC ------ 1396
    167 Dennis Admiraal AV PEC 1910 100m
    Kogel
    JJC - 100mJJC - Kogel AV PEC 191...JC Team 1 ------- 848
    168 Benjamin Beekman AV PEC 1910 100mH
    Discus
    JJC - 100mHJJC - Discus AV PEC 191...JC Team 1 ------- 0
    169 Thijmen Bergwerff AV PEC 1910 100mH
    4x100m
    Hoog
    JJC - 100mHJJC - Hoog AV PEC 191...JC Team 1 ------ 91
    170 Simon Gro...esseldijk AV PEC 1910 100m
    4x100m
    Ver
    JJC - 100mJJC - Ver AV PEC 191...JC Team 1 ------ 1528
    171 Job de Jager AV PEC 1910 Speer
    Discus
    JJC - SpeerJJC - Discus AV PEC 191...JC Team 1 ------- 343
    172 Bas de Jong AV PEC 1910 800m
    Hoog
    JJC - 800mJJC - Hoog AV PEC 191...JC Team 1 ------- 1159
    173 Huang Nguyen AV PEC 1910 4x100m
    Ver
    JJC - Ver AV PEC 191...JC Team 1 ------- 0
    174 David Prins AV PEC 1910 800m
    Kogel
    JJC - 800mJJC - Kogel AV PEC 191...JC Team 1 ------- 0
    175 Daan Veenhuizen AV PEC 1910 100m
    800m
    JJC - 100mJJC - 800m AV PEC 191...JC Team 1 ------- 479
    176 Julian Vos AV PEC 1910 100mH
    4x100m
    Speer
    JJC - 100mHJJC - Speer AV PEC 191...JC Team 1 ------ 1320
    227 Tijmen Bouw AV34 800m
    Speer
    JJC - 800mJJC - Speer AV `34 Ap...JC Team 1 ------- 0
    228 Sander van den Brink AV34 100m
    Discus
    Hoog
    JJC - 100mJJC - DiscusJJC - Hoog AV `34 Ap...JC Team 1 ------ 1377
    229 Floris Brinkman AV34 100mH
    4x100m
    Speer
    JJC - 100mHJJC - Speer AV `34 Ap...JC Team 1 ------ 863
    230 Alex van Gemund AV34 100m
    800m
    4x100m
    JJC - 100mJJC - 800m AV `34 Ap...JC Team 1 ------ 1309
    231 Jippe Lasschuijt AV34 800m
    100mH
    Kogel
    JJC - 800mJJC - 100mHJJC - Kogel AV `34 Ap...JC Team 1 ------ 1174
    232 Melle van der Stoel AV34 4x100m
    Hoog
    Ver
    JJC - HoogJJC - Ver AV `34 Ap...JC Team 1 ------ 544
    233 Bas Westerbroek AV34 100m
    100mH
    4x100m
    JJC - 100mJJC - 100mH AV `34 Ap...JC Team 1 ------ 0
    234 Boaz Zandgrond AV34 Discus
    Kogel
    Ver
    JJC - DiscusJJC - KogelJJC - Ver AV `34 Ap...JC Team 1 ------ 913
    235 Bryan Altena AV34 100m
    Speer
    Ver
    JJC - 100mJJC - SpeerJJC - Ver AV `34 Ap...JC Team 2 ------ 1496
    237 Ivo Buis AV34 800m
    100mH
    4x100m
    JJC - 800mJJC - 100mH AV `34 Ap...JC Team 2 ------ 633
    238 Juul Ogink AV34 800m
    100mH
    Hoog
    JJC - 800mJJC - 100mHJJC - Hoog AV `34 Ap...JC Team 2 ------ 1497
    239 Joren Veltman AV34 100m
    Discus
    Kogel
    JJC - 100mJJC - DiscusJJC - Kogel AV `34 Ap...JC Team 2 ------ 1471
    306 Gert Jan Feenstra Isala `96 100m
    4x100m
    JJC - 100m Isala `96 JC ------- 581
    307 Daan Hollander Isala `96 4x100m
    Speer
    Discus
    JJC - SpeerJJC - Discus Isala `96 JC ------ 804
    308 Ruben Koopman Isala `96 100mH
    4x100m
    Hoog
    JJC - 100mHJJC - Hoog Isala `96 JC ------ 783
    309 Dano van Mierlo Isala `96 100m
    4x100m
    Ver
    JJC - 100mJJC - Ver Isala `96 JC ------ 0

    Verenigingen 'Jongens Junior C'

    VerenigingAfkortingAantal Deelnemers
    AV Athlos ATLS 10
    AV De Gemzen GMZN 4
    AV Flevo Delta FLDT 7
    AV NOP NOP 5
    AV PEC 1910 PEC 10
    AV `34 Apeldoorn AV34 12
    Cialfo CLFO 3
    Isala `96 ISLA 4
    Competitiestand Jongens Junioren C
    # Team Leden Punten
    1 AV NOP JC AV NOP - JJC
    Begeleider: Annet Hegeman
    Jurylid: Zie jongens D
    5 7240
    2 AV De Gemzen / Cialfo JC - JJC
    Begeleider: Ricardo Verheijen
    Jurylid: Carolien Germs
    7 6909
    3 AV `34 Apeldoorn JC Team 1 AV `34 Apeldoorn - JJC
    Begeleider: Emiel Roobeek
    8 6775
    4 AV Athlos JC AV Athlos - JJC
    Begeleider: Rob Stuber
    Jurylid: dhr. Geerling/dhr. De Vos
    10 6666
    5 AV Flevo Delta JC AV Flevo Delta - JJC
    Begeleider: Mark Mulder
    7 6621
    6 AV PEC 1910 JC Team 1 AV PEC 1910 - JJC
    Begeleider: Ronald Huethorst
    Jurylid: Esther eisen
    10 6280
    7 AV `34 Apeldoorn JC Team 2 AV `34 Apeldoorn - JJC
    Begeleider: Emiel Roobeek
    4 5097
    8 Isala `96 JC Isala `96 - JJC
    Begeleider: Loek Koning
    4 2663
    9 AV PEC 1910 JC Team 2 AV PEC 1910 - JJC 0 0

    Uitslagen 100 meter Jongens Junior C

    # Naam Team Res OBPTeam punten
    1 Simon Gro...esseldijk AV PEC 1910 AV PEC 191...JC Team 1 12,21 +5.3 m/s--- 790
    2 Rick Stegeman Cialfo AV De Gemz...Cialfo JC 12,26 +4.3 m/s--- 782
    3 Tom Roossink AV NOP AV NOP JC 12,69 +3.6 m/s12,91 714
    3 Sander van den Brink AV34 AV `34 Ap...JC Team 1 12,69 +3.6 m/s12,91 714
    5 Samil Sariaslan AV Athlos AV Athlos JC 12,90 +3.6 m/s13,00 683
    6 Alex van Gemund AV34 AV `34 Ap...JC Team 1 13,08 +3.6 m/s13,31 657
    7 Bas Westerbroek AV34 AV `34 Ap...JC Team 1 13,33 +3.6 m/s13,41 0
    8 Joren Veltman AV34 AV `34 Ap...JC Team 2 13,39 +2.4 m/s13,95 613
    9 Julian Ui...nboogaert Cialfo AV De Gemz...Cialfo JC 13,59 +4.3 m/s--- 587
    10 Ruben Zoeten Flevo Delta AV Flevo Delta JC 13,61 +4.3 m/s--- 584
    11 Gert Jan Feenstra Isala `96 Isala `96 JC 13,63 +5.3 m/s--- 581
    12 Enrico Loof AV NOP AV NOP JC 13,67 +2.4 m/s13,92 576
    13 Bryan Altena AV34 AV `34 Ap...JC Team 2 13,77 +2.4 m/s14,42 563
    14 Steven Hanekamp De Gemzen AV De Gemz...Cialfo JC 13,98 +4.3 m/s--- 0
    15 Dennis Admiraal AV PEC 1910 AV PEC 191...JC Team 1 14,18 +5.3 m/s--- 512
    16 Olav Koning AV Athlos AV Athlos JC 14,32 +2.4 m/s13,80 495
    17 Stan Jongstra Flevo Delta AV Flevo Delta JC 14,54 +4.3 m/s--- 469
    18 Daan Veenhuizen AV PEC 1910 AV PEC 191...JC Team 1 15,54 +5.3 m/s--- 0
    19 Leon van der Velden Flevo Delta AV Flevo Delta JC 15,95 +4.3 m/s--- 0
    20 Jip de Bruin AV Athlos AV Athlos JC 16,51 +2.4 m/s14,20 0
    Dano van Mierlo Isala `96 Isala `96 JC DNS --- 0

    Uitslagen 800 meter Jongens Junior C

    # Naam Team ResOBPTeam punten
    1 Jippe Lasschuijt AV34 AV `34 Ap...JC Team 1 2:13,87 2:17,21 733
    2 Youri Fransen AV Athlos AV Athlos JC 2:16,73 2:15,00 699
    3 Tom Roossink AV NOP AV NOP JC 2:18,23 2:15,29 682
    4 Alex van Gemund AV34 AV `34 Ap...JC Team 1 2:20,96 2:25,39 652
    5 Tijmen Bouw AV34 AV `34 Ap...JC Team 1 2:22,98 2:23,97 0
    6 Bas de Jong AV PEC 1910 AV PEC 191...JC Team 1 2:24,07 --- 618
    7 Ruben Zoeten Flevo Delta AV Flevo Delta JC 2:26,05 --- 598
    8 Robin Boersma AV NOP AV NOP JC 2:29,86 2:21,77 560
    9 Timo Haak Cialfo AV De Gemz...Cialfo JC 2:33,62 --- 525
    10 Olav Koning AV Athlos AV Athlos JC 2:34,61 2:30,00 516
    11 Julian Ui...nboogaert Cialfo AV De Gemz...Cialfo JC 2:34,88 --- 514
    12 Daan Veenhuizen AV PEC 1910 AV PEC 191...JC Team 1 2:38,84 --- 479
    13 Juul Ogink AV34 AV `34 Ap...JC Team 2 2:40,72 --- 463
    14 Wouter Janssen AV Athlos AV Athlos JC 2:45,96 2:30,00 0
    15 Leon van der Velden Flevo Delta AV Flevo Delta JC 2:47,33 --- 409
    16 David Prins AV PEC 1910 AV PEC 191...JC Team 1 2:53,52 --- 0
    17 Ivo Buis AV34 AV `34 Ap...JC Team 2 2:59,07 3:00,60 325
    Maarten Roest De Gemzen AV De Gemz...Cialfo JC DNS --- 0

    Uitslagen 100 meter horden (84cm) Jongens Junior C

    # Naam Team Res OBPTeam punten
    1 Léon Mak De Gemzen AV De Gemz...Cialfo JC 14,70 +1.9 m/s--- 755
    2 Julian Vos AV PEC 1910 AV PEC 191...JC Team 1 15,47 +1.9 m/s--- 682
    3 Julian Jansen AV NOP AV NOP JC 15,52 +1.9 m/s--- 677
    4 Robin Boersma AV NOP AV NOP JC 16,16 +4.0 m/s16,43 622
    5 Devin van den Berg Flevo Delta AV Flevo Delta JC 16,24 +1.9 m/s--- 615
    6 Samil Sariaslan AV Athlos AV Athlos JC 17,56 +4.0 m/s17,60 514
    7 Nick Bakker AV Athlos AV Athlos JC 18,30 +4.0 m/s18,70 464
    8 Floris Brinkman AV34 AV `34 Ap...JC Team 1 18,42 +5.0 m/s18,85 456
    9 Jippe Lasschuijt AV34 AV `34 Ap...JC Team 1 18,65 +5.0 m/s19,19 441
    10 Bas Westerbroek AV34 AV `34 Ap...JC Team 1 18,67 +1.9 m/s--- 0
    11 Juul Ogink AV34 AV `34 Ap...JC Team 2 19,15 +5.0 m/s20,54 411
    12 Youri Fransen AV Athlos AV Athlos JC 20,01 +4.0 m/s17,80 0
    13 Stan Jongstra Flevo Delta AV Flevo Delta JC 20,67 +1.9 m/s--- 327
    14 Ivo Buis AV34 AV `34 Ap...JC Team 2 21,05 +5.0 m/s21,62 308
    15 Timo Haak Cialfo AV De Gemz...Cialfo JC 21,30 +1.9 m/s--- 296
    16 Daan Homma Flevo Delta AV Flevo Delta JC 21,58 +1.9 m/s--- 0
    17 Ruben Koopman Isala `96 Isala `96 JC 22,48 +1.9 m/s--- 242
    18 Thijmen Bergwerff AV PEC 1910 AV PEC 191...JC Team 1 26,64 +5.0 m/s--- 91
    Benjamin Beekman AV PEC 1910 AV PEC 191...JC Team 1 DNS --- 0

    Uitslagen Speerwerpen 600 gram Jongens Junior C

    # Naam Team P1P2P3P4ResOBPTeam punten
    1 Julian Jansen AV NOP AV NOP JC 36,35 35,30 40,81 38,60 40,81 --- 650
    2 Julian Vos AV PEC 1910 AV PEC 191...JC Team 1 38,39 X X 39,90 39,90 --- 638
    3 Daan Schade Flevo Delta AV Flevo Delta JC X 28,08 33,15 38,64 38,64 --- 621
    4 Job de Jager AV PEC 1910 AV PEC 191...JC Team 1 30,16 30,17 31,33 X 31,33 --- 0
    5 Bryan Altena AV34 AV `34 Ap...JC Team 2 27,60 29,84 X X 29,84 26,12 493
    6 Daan Hollander Isala `96 Isala `96 JC X 27,93 24,52 24,22 27,93 --- 462
    7 Jord van der Vinne AV Athlos AV Athlos JC 26,70 22,34 24,14 23,04 26,70 --- 442
    8 Floris Brinkman AV34 AV `34 Ap...JC Team 1 X 24,61 X X 24,61 --- 407
    9 Sietse Bijlsma Flevo Delta AV Flevo Delta JC 22,79 X 22,83 22,03 22,83 --- 0
    10 Tijmen Bouw AV34 AV `34 Ap...JC Team 1 X 20,93 21,40 19,57 21,40 --- 0
    11 Kay Hatzmann De Gemzen AV De Gemz...Cialfo JC 15,91 19,41 17,24 17,40 19,41 --- 313
    12 Jip de Bruin AV Athlos AV Athlos JC 16,51 15,67 X 13,91 16,51 --- 0

    Uitslagen Discuswerpen 1 kilogram Jongens Junior C

    # Naam Team P1P2P3P4ResOBPTeam punten
    1 Daan Schade Flevo Delta AV Flevo Delta JC 33,22 34,71 37,84 35,37 37,84 --- 587
    2 Youri Fransen AV Athlos AV Athlos JC 25,91 21,13 21,42 28,68 28,68 --- 454
    3 Joren Veltman AV34 AV `34 Ap...JC Team 2 26,67 26,46 21,99 X 26,67 21,92 422
    4 Enrico Loof AV NOP AV NOP JC 26,30 X X X 26,30 --- 416
    5 Boaz Zandgrond AV34 AV `34 Ap...JC Team 1 25,57 21,15 24,60 25,85 25,85 23,63 409
    6 Patrick de Jong AV Athlos AV Athlos JC 21,36 23,38 X 18,21 23,38 --- 0
    7 Sander van den Brink AV34 AV `34 Ap...JC Team 1 16,13 21,06 X 22,80 22,80 30,23 0
    8 Steven Hanekamp De Gemzen AV De Gemz...Cialfo JC 21,28 X 22,70 22,44 22,70 --- 356
    9 Job de Jager AV PEC 1910 AV PEC 191...JC Team 1 17,44 20,81 21,98 21,77 21,98 --- 343
    10 Daan Hollander Isala `96 Isala `96 JC 21,95 17,14 19,06 X 21,95 --- 342
    11 Sietse Bijlsma Flevo Delta AV Flevo Delta JC 20,60 21,15 16,17 19,43 21,15 --- 0
    12 Benjamin Beekman AV PEC 1910 AV PEC 191...JC Team 1 X 17,46 12,33 15,24 17,46 --- 0

    Uitslagen Kogelstoten 4 kilogram Jongens Junior C

    # Naam Team P1P2P3P4ResOBPTeam punten
    1 Léon Mak De Gemzen AV De Gemz...Cialfo JC 12,05 12,24 11,98 12,17 12,24 --- 625
    2 Daan Schade Flevo Delta AV Flevo Delta JC 11,77 10,70 11,23 11,37 11,77 --- 604
    3 Julian Jansen AV NOP AV NOP JC X 10,50 11,35 X 11,35 --- 585
    4 Boaz Zandgrond AV34 AV `34 Ap...JC Team 1 8,57 8,51 9,24 9,61 9,61 8,32 504
    5 Patrick de Jong AV Athlos AV Athlos JC 8,48 8,90 8,51 7,79 8,90 --- 468
    6 Noèl Butoh AV Athlos AV Athlos JC 7,51 8,07 8,19 8,58 8,58 --- 0
    7 Joren Veltman AV34 AV `34 Ap...JC Team 2 8,28 7,80 7,81 7,87 8,28 8,11 436
    8 Jippe Lasschuijt AV34 AV `34 Ap...JC Team 1 7,85 X X X 7,85 7,84 0
    9 Dennis Admiraal AV PEC 1910 AV PEC 191...JC Team 1 6,50 X 5,95 5,68 6,50 --- 336
    10 Maarten Roest De Gemzen AV De Gemz...Cialfo JC 6,01 5,90 6,42 6,17 6,42 --- 0
    11 David Prins AV PEC 1910 AV PEC 191...JC Team 1 6,10 5,99 5,99 6,09 6,10 --- 0

    Uitslagen Hoogspringen Jongens Junior C

    # Naam Team ResOBPTeam punten
    1 Léon Mak De Gemzen AV De Gemz...Cialfo JC 1,80 --- 854
    2 Devin van den Berg Flevo Delta AV Flevo Delta JC 1,65 --- 741
    3 Sander van den Brink AV34 AV `34 Ap...JC Team 1 1,55 1,60 663
    4 Roel van Maanen AV NOP AV NOP JC 1,50 --- 623
    4 Juul Ogink AV34 AV `34 Ap...JC Team 2 1,50 1,45 623
    4 Toon Grooteboer AV Athlos AV Athlos JC 1,50 --- 623
    7 Nick Bakker AV Athlos AV Athlos JC 1,45 --- 0
    8 Steven Hanekamp De Gemzen AV De Gemz...Cialfo JC 1,40 --- 0
    8 Melle van der Stoel AV34 AV `34 Ap...JC Team 1 1,40 --- 0
    8 Sietse Bijlsma Flevo Delta AV Flevo Delta JC 1,40 --- 0
    11 Bas de Jong AV PEC 1910 AV PEC 191...JC Team 1 1,40 --- 541
    11 Ruben Koopman Isala `96 Isala `96 JC 1,40 --- 541
    13 Thijmen Bergwerff AV PEC 1910 AV PEC 191...JC Team 1 1,30 --- 0

    Uitslagen Verspringen Jongens Junior C

    # Naam Team P1P2P3P4Res OBPTeam punten
    1 Simon Gro...esseldijk AV PEC 1910 AV PEC 191...JC Team 1 5,60 5,21 5,15 5,61 5,61 +3.7 m/s--- 738
    2 Rick Stegeman Cialfo AV De Gemz...Cialfo JC 5,06 5,33 5,13 X 5,33 +1.4 m/s--- 685
    3 Noèl Butoh AV Athlos AV Athlos JC 5,15 5,00 4,92 5,28 5,28 +5.4 m/s--- 675
    4 Huang Nguyen AV PEC 1910 AV PEC 191...JC Team 1 4,91 4,71 4,87 X 4,91 +2.1 m/s--- 0
    5 Devin van den Berg Flevo Delta AV Flevo Delta JC 4,43 4,77 3,28 X 4,77 +3.1 m/s--- 574
    6 Melle van der Stoel AV34 AV `34 Ap...JC Team 1 4,62 4,44 4,37 4,43 4,62 +3.1 m/s4,88 544
    7 Roel van Maanen AV NOP AV NOP JC 4,54 X 4,17 3,98 4,54 +4.0 m/s--- 527
    8 Wouter Janssen AV Athlos AV Athlos JC 4,36 4,28 4,34 4,36 4,36 +4.3 m/s--- 0
    9 Daan Homma Flevo Delta AV Flevo Delta JC 4,12 3,99 4,17 X 4,17 +2.9 m/s--- 0
    10 Bryan Altena AV34 AV `34 Ap...JC Team 2 4,02 4,11 4,05 X 4,11 +1.6 m/s4,26 440
    11 Kay Hatzmann De Gemzen AV De Gemz...Cialfo JC 3,96 3,94 3,98 2,98 3,98 +2.7 m/s--- 0
    Boaz Zandgrond AV34 AV `34 Ap...JC Team 1 X X X X NM 4,31 0
    Dano van Mierlo Isala `96 Isala `96 JC X X X X NM --- 0