Categorie 'Meisjes Junior D'

Categorie gegevens

Deelnemers: 86
Categorie afkorting: MJD
Berekeningswijze: Junioren C/D
Meerkamp:
Losse onderdelen:
  • 1 x 60 meter
  • 1 x 1000 meter
  • 1 x 60 meter horden (76cm)
  • 1 x 4 x 60m
  • 4 x Speerwerpen 400 gram
  • 4 x Discuswerpen 0,75 kilogram
  • 4 x Kogelstoten 2 kilogram
  • 1 x Hoogspringen
  • 4 x Verspringen
  • Tijdschema 'Meisjes Junior D'

    Print Tijdschema

    Aanvang Onderdeel
    10:00 11:00 Speer Uitslagen
    11:15 12:15 Ver Uitslagen
    11:20 12:05 60mH Uitslagen
    12:35 13:35 Discus Uitslagen
    13:00 13:45 1000m Uitslagen
    13:45 14:45 Hoog
    hoog 1
    Uitslagen
    14:10 14:55 60m Uitslagen
    14:30 15:30 Kogel Uitslagen


    Tijdschema

    10:00u15:30u
    Meisjes Junior D
    Speer
    2 onderdelen
    2 onderdelen
    Kogel

    Atleten 'Meisjes Junior D'

    Snr Naam Onderdelen Startgroep 60m1000m60mH4x60mSpeerDiscusKogelHoogVer
    39 Laila Dadou AV Athlos - AV Athlos MD Team 1 Speer
    Kogel
    Hoog
    MJD - SpeerMJD - KogelMJD - Hoog ------
    40 Lieke Geerling AV Athlos - AV Athlos MD Team 1 60m
    1000m
    MJD - 60mMJD - 1000m -------
    42 Tess ter Haar AV Athlos - AV Athlos MD Team 1 60m
    1000m
    Ver
    MJD - 60mMJD - 1000mMJD - Ver ------
    43 Sterre van...er Linden AV Athlos - AV Athlos MD Team 1 60mH
    4x60m
    Ver
    MJD - 60mHMJD - Ver ------
    45 Pien Veld AV Athlos - AV Athlos MD Team 1 1000m
    Discus
    Kogel
    MJD - 1000mMJD - DiscusMJD - Kogel ------
    47 Shari Vollema AV Athlos - AV Athlos MD Team 1 60mH
    4x60m
    Hoog
    MJD - 60mHMJD - Hoog ------
    48 Imre de Vries AV Athlos - AV Athlos MD Team 1 4x60m
    Speer
    MJD - Speer -------
    49 Aranka de Weerdt AV Athlos - AV Athlos MD Team 1 60m
    60mH
    4x60m
    MJD - 60mMJD - 60mH ------
    50 Vera Hakvoort AV Athlos - AV Athlos MD Team 2 4x60m
    Discus
    Ver
    MJD - DiscusMJD - Ver ------
    52 Isa Komen AV Athlos - AV Athlos MD Team 2 1000m
    Kogel
    Hoog
    MJD - 1000mMJD - KogelMJD - Hoog ------
    53 Bo van der Lugt AV Athlos - AV Athlos MD Team 2 60m
    60mH
    Speer
    MJD - 60mMJD - 60mHMJD - Speer ------
    54 Rosa Molenberg AV Athlos - AV Athlos MD Team 2 1000m
    4x60m
    Kogel
    MJD - 1000mMJD - Kogel ------
    55 Allison Stolk AV Athlos - AV Athlos MD Team 2 4x60m
    Hoog
    Ver
    MJD - HoogMJD - Ver ------
    56 Lisa Waning AV Athlos - AV Athlos MD Team 2 60m
    60mH
    4x60m
    MJD - 60mMJD - 60mH ------
    57 Nienke Weggeman AV Athlos - AV Athlos MD Team 2 Speer
    Discus
    MJD - SpeerMJD - Discus -------
    93 Esme Bastiaannet De Gemzen - AV De Gemzen MD Kogel
    MJD - Kogel --------
    94 Suzanne Floor De Gemzen - AV De Gemzen MD 4x60m
    Speer
    Discus
    MJD - SpeerMJD - Discus ------
    96 Des Hatzmann De Gemzen - AV De Gemzen MD 4x60m
    Kogel
    Hoog
    MJD - KogelMJD - Hoog ------
    97 Myrthe Renshoff De Gemzen - AV De Gemzen MD 1000m
    4x60m
    Hoog
    MJD - 1000mMJD - Hoog ------
    98 Leah Tromp De Gemzen - AV De Gemzen MD 60m
    4x60m
    Speer
    MJD - 60mMJD - Speer ------
    128 Hanneke Deurloo Flevo Delta - AV Flevo D...MD Team 1 60m
    Speer
    Kogel
    MJD - 60mMJD - SpeerMJD - Kogel ------
    129 Jette Deurloo Flevo Delta - AV Flevo D...MD Team 1 60mH
    4x60m
    Ver
    MJD - 60mHMJD - Ver ------
    130 Qwen Fennema Flevo Delta - AV Flevo D...MD Team 1 60mH
    4x60m
    Hoog
    MJD - 60mHMJD - Hoog ------
    131 Carmen Harleman Flevo Delta - AV Flevo D...MD Team 1 Speer
    Discus
    Kogel
    MJD - SpeerMJD - DiscusMJD - Kogel ------
    132 Daphne Louws Flevo Delta - AV Flevo D...MD Team 1 1000m
    4x60m
    Discus
    MJD - 1000mMJD - Discus ------
    133 Truus Lut... NDombaxi Flevo Delta - AV Flevo D...MD Team 1 60m
    1000m
    4x60m
    MJD - 60mMJD - 1000m ------
    134 Mette van der Meer Flevo Delta - AV Flevo D...MD Team 1 60m
    60mH
    Ver
    MJD - 60mMJD - 60mHMJD - Ver ------
    135 Iris Louws Flevo Delta - AV Flevo D...MD Team 2 60m
    60mH
    4x60m
    MJD - 60mMJD - 60mH ------
    136 Emma de Maaijer Flevo Delta - AV Flevo D...MD Team 2 60mH
    4x60m
    Hoog
    MJD - 60mHMJD - Hoog ------
    137 Anna Scholte Flevo Delta - AV Flevo D...MD Team 2 1000m
    Speer
    Ver
    MJD - 1000mMJD - SpeerMJD - Ver ------
    138 Levi Verschuren Flevo Delta - AV Flevo D...MD Team 2 4x60m
    Discus
    Kogel
    MJD - DiscusMJD - Kogel ------
    139 Celine Wiertsema Flevo Delta - AV Flevo D...MD Team 2 60m
    1000m
    4x60m
    MJD - 60mMJD - 1000m ------
    157 Sophie van den Berg AV NOP - AV NOP MD 60mH
    4x60m
    Speer
    MJD - 60mHMJD - Speer ------
    158 Nienke Houwer AV NOP - AV NOP MD 60m
    Kogel
    MJD - 60mMJD - Kogel -------
    159 Maureen Louws AV NOP - AV NOP MD 60m
    4x60m
    Ver
    MJD - 60mMJD - Ver ------
    161 Maaike Nagtegaal AV NOP - AV NOP MD Speer
    Ver
    MJD - SpeerMJD - Ver -------
    162 Sanne Rietman AV NOP - AV NOP MD 60mH
    Hoog
    MJD - 60mHMJD - Hoog -------
    163 Anouk Schoop AV NOP - AV NOP MD 60m
    60mH
    Hoog
    MJD - 60mMJD - 60mHMJD - Hoog ------
    164 Laura Slump AV NOP - AV NOP MD 1000m
    4x60m
    MJD - 1000m -------
    165 Nienke Voesten AV NOP - AV NOP MD 1000m
    4x60m
    Discus
    MJD - 1000mMJD - Discus ------
    166 Kirsten Wierda AV NOP - AV NOP MD Discus
    Kogel
    MJD - DiscusMJD - Kogel -------
    195 Julia Eisen AV PEC 1910 - AV PEC 191...MD Team 1 60m
    1000m
    MJD - 60mMJD - 1000m -------
    196 Sterre van Enk AV PEC 1910 - AV PEC 191...MD Team 1 60mH
    Kogel
    MJD - 60mHMJD - Kogel -------
    197 Iris Gils AV PEC 1910 - AV PEC 191...MD Team 1 60m
    1000m
    MJD - 60mMJD - 1000m -------
    198 Sofie Kruise AV PEC 1910 - AV PEC 191...MD Team 1 Speer
    Discus
    MJD - SpeerMJD - Discus -------
    199 Elin Logtenberg AV PEC 1910 - AV PEC 191...MD Team 1 60mH
    4x60m
    Hoog
    MJD - 60mHMJD - Hoog ------
    200 Iris Nass AV PEC 1910 - AV PEC 191...MD Team 1 4x60m
    Speer
    Discus
    MJD - SpeerMJD - Discus ------
    201 Minke Nijhuis AV PEC 1910 - AV PEC 191...MD Team 1 1000m
    60mH
    4x60m
    MJD - 1000mMJD - 60mH ------
    202 Suzan Plat AV PEC 1910 - AV PEC 191...MD Team 1 60m
    4x60m
    Ver
    MJD - 60mMJD - Ver ------
    204 Marin Reuvers AV PEC 1910 - AV PEC 191...MD Team 1 Kogel
    Hoog
    Ver
    MJD - KogelMJD - HoogMJD - Ver ------
    205 Femke Andriessen AV PEC 1910 - AV PEC 191...MD Team 2 60mH
    4x60m
    MJD - 60mH -------
    206 Arenda Beniers AV PEC 1910 - AV PEC 191...MD Team 2 4x60m
    Discus
    MJD - Discus -------
    207 Tessa v an Dijk AV PEC 1910 - AV PEC 191...MD Team 2 Discus
    Kogel
    MJD - DiscusMJD - Kogel -------
    208 Roos Doornbos AV PEC 1910 - AV PEC 191...MD Team 2 1000m
    Hoog
    MJD - 1000mMJD - Hoog -------
    209 Adjoa Eiffirim AV PEC 1910 - AV PEC 191...MD Team 2 4x60m
    Hoog
    MJD - Hoog -------
    210 Juliëtte van Galen AV PEC 1910 - AV PEC 191...MD Team 2 60m
    1000m
    MJD - 60mMJD - 1000m -------
    211 Lourdes Hamer AV PEC 1910 - AV PEC 191...MD Team 2 60mH
    Ver
    MJD - 60mHMJD - Ver -------
    212 Romy Koerhuis AV PEC 1910 - AV PEC 191...MD Team 2 Speer
    MJD - Speer --------
    214 Myangory Okken AV PEC 1910 - AV PEC 191...MD Team 2 Speer
    MJD - Speer --------
    215 Sanne Pot AV PEC 1910 - AV PEC 191...MD Team 2 60m
    Kogel
    MJD - 60mMJD - Kogel -------
    216 Indy Sasso AV PEC 1910 - AV PEC 191...MD Team 2 1000m
    MJD - 1000m --------
    217 Valerie Vredenburg AV PEC 1910 - AV PEC 191...MD Team 2 60mH
    Ver
    MJD - 60mHMJD - Ver -------
    218 Julia Warlich AV PEC 1910 - AV PEC 191...MD Team 2 60m
    4x60m
    MJD - 60m -------
    278 Mikayla van den Berg AV34 - AV `34 Ap...MD Team 1 60m
    Hoog
    Ver
    MJD - 60mMJD - HoogMJD - Ver ------
    279 Linde van Ingen AV34 - AV `34 Ap...MD Team 1 1000m
    4x60m
    Ver
    MJD - 1000mMJD - Ver ------
    280 Devon de Lange AV34 - AV `34 Ap...MD Team 1 1000m
    60mH
    4x60m
    MJD - 1000mMJD - 60mH ------
    281 Ilse Leeraar AV34 - AV `34 Ap...MD Team 1 60m
    60mH
    4x60m
    MJD - 60mMJD - 60mH ------
    282 Sophia Mulder AV34 - AV `34 Ap...MD Team 1 1000m
    60mH
    Discus
    MJD - 1000mMJD - 60mHMJD - Discus ------
    283 Vera von Pickartz AV34 - AV `34 Ap...MD Team 1 Speer
    Kogel
    MJD - SpeerMJD - Kogel -------
    284 Sofie Riezebos AV34 - AV `34 Ap...MD Team 1 60m
    4x60m
    Hoog
    MJD - 60mMJD - Hoog ------
    285 Kirsten Schreurs AV34 - AV `34 Ap...MD Team 1 Speer
    Discus
    Kogel
    MJD - SpeerMJD - DiscusMJD - Kogel ------
    286 Estelle Bruins AV34 - AV `34 Ap...MD Team 2 1000m
    60mH
    4x60m
    MJD - 1000mMJD - 60mH ------
    289 Elle van Kasteren AV34 - AV `34 Ap...MD Team 2 1000m
    4x60m
    Discus
    MJD - 1000mMJD - Discus ------
    290 Elissa van der Meer AV34 - AV `34 Ap...MD Team 2 60m
    60mH
    4x60m
    MJD - 60mMJD - 60mH ------
    291 Mabel Rab AV34 - AV `34 Ap...MD Team 2 60m
    4x60m
    Ver
    MJD - 60mMJD - Ver ------
    292 Bente van der Stoel AV34 - AV `34 Ap...MD Team 2 Speer
    Kogel
    Hoog
    MJD - SpeerMJD - KogelMJD - Hoog ------
    300 Vera Bredewolt Cialfo - Cialfo MD 4x60m
    Discus
    Ver
    MJD - DiscusMJD - Ver ------
    301 Iris Bredewolt Cialfo - Cialfo MD 1000m
    60mH
    4x60m
    MJD - 1000mMJD - 60mH ------
    302 Emma van Emmerik Cialfo - Cialfo MD 60m
    60mH
    Discus
    MJD - 60mMJD - 60mHMJD - Discus ------
    303 Desi van Emmerik Cialfo - Cialfo MD 1000m
    Hoog
    Ver
    MJD - 1000mMJD - HoogMJD - Ver ------
    304 Janouk Kroes Cialfo - Cialfo MD 4x60m
    Speer
    Kogel
    MJD - SpeerMJD - Kogel ------
    305 Marieke Maasland Cialfo - Cialfo MD 60m
    4x60m
    Kogel
    MJD - 60mMJD - Kogel ------
    323 Anna ten Hove Isala `96 - Isala `96 MD 60m
    60mH
    Kogel
    MJD - 60mMJD - 60mHMJD - Kogel ------
    324 Jaimy Kooiker Isala `96 - Isala `96 MD 60m
    Ver
    MJD - 60mMJD - Ver -------
    325 Louise Mandon Isala `96 - Isala `96 MD 1000m
    Discus
    MJD - 1000mMJD - Discus -------
    327 Rizlan Tamrouti Isala `96 - Isala `96 MD 60mH
    Speer
    MJD - 60mHMJD - Speer -------

    Verenigingen 'Meisjes Junior D'

    VerenigingAfkortingAantal Deelnemers
    AV Athlos ATLS 15
    AV De Gemzen GMZN 5
    AV Flevo Delta FLDT 12
    AV NOP NOP 9
    AV PEC 1910 PEC 22
    AV `34 Apeldoorn AV34 13
    Cialfo CLFO 6
    Isala `96 ISLA 4
    Competitiestand Meisjes Junioren D
    # Team Leden Punten
    1 AV PEC 1910 MD Team 1 AV PEC 1910 - MJD
    Begeleider: Pauline Zwart
    Jurylid: Jan Kuis
    9 6032
    2 AV NOP MD AV NOP - MJD
    Begeleider: Karin van Groningen
    Jurylid: Zie jongens D
    9 5924
    3 AV `34 Apeldoorn MD Team 1 AV `34 Apeldoorn - MJD
    Begeleider: Wil la Rivière
    8 5583
    4 AV Athlos MD Team 1 AV Athlos - MJD
    Begeleider: Ruben Postma
    8 5299
    5 AV Flevo Delta MD Team 1 AV Flevo Delta - MJD
    Begeleider: Johan Meijer
    7 5123
    6 Cialfo MD Cialfo - MJD
    Begeleider: Ruben Zwarts
    Jurylid: Susan Bredewolt
    6 4865
    7 AV Athlos MD Team 2 AV Athlos - MJD
    Begeleider: Ruben Postma
    Jurylid: van der Lught
    7 4448
    8 AV `34 Apeldoorn MD Team 2 AV `34 Apeldoorn - MJD
    Begeleider: Wil la Rivière
    5 4368
    9 AV PEC 1910 MD Team 2 AV PEC 1910 - MJD
    Begeleider: Pauline Zwart
    Jurylid: Jan Kuis
    13 4052
    10 AV Flevo Delta MD Team 2 AV Flevo Delta - MJD
    Begeleider: Johan Meijer
    5 2511
    11 AV De Gemzen MD AV De Gemzen - MJD
    Begeleider: Daniël van den Esschert
    Jurylid: Carolien Germs
    5 2163
    12 Isala `96 MD Isala `96 - MJD
    Begeleider: David Albers
    Jurylid: David Albers
    4 2103

    Uitslagen 60 meter Meisjes Junior D

    # Naam Res OBP
    1 Maureen Louws AV NOP MD 8,54 +2.4 m/s---
    2 Suzan Plat AV PEC 191...MD Team 1 8,73 +5.3 m/s---
    3 Anouk Schoop AV NOP MD 8,79 +2.4 m/s---
    4 Aranka de Weerdt AV Athlos MD Team 1 8,86 +2.8 m/s---
    5 Ilse Leeraar AV `34 Ap...MD Team 1 8,97 +2.0 m/s9,15
    6 Mette van der Meer AV Flevo D...MD Team 1 9,10 +2.0 m/s9,10
    6 Sanne Pot AV PEC 191...MD Team 2 9,10 +5.3 m/s---
    8 Truus Lut... NDombaxi AV Flevo D...MD Team 1 9,18 +2.0 m/s9,00
    9 Emma van Emmerik Cialfo MD 9,21 +2.4 m/s---
    10 Leah Tromp AV De Gemzen MD 9,29 +2.4 m/s---
    10 Julia Eisen AV PEC 191...MD Team 1 9,29 +5.3 m/s---
    12 Mikayla van den Berg AV `34 Ap...MD Team 1 9,32 +2.0 m/s9,18
    13 Tess ter Haar AV Athlos MD Team 1 9,34 +2.8 m/s---
    14 Lieke Geerling AV Athlos MD Team 1 9,43 +2.8 m/s---
    15 Hanneke Deurloo AV Flevo D...MD Team 1 9,49 +2.0 m/s9,70
    16 Sofie Riezebos AV `34 Ap...MD Team 1 9,51 +2.0 m/s9,30
    17 Lisa Waning AV Athlos MD Team 2 9,52 +2.8 m/s---
    18 Julia Warlich AV PEC 191...MD Team 2 9,60 +5.3 m/s---
    19 Marieke Maasland Cialfo MD 9,64 +2.4 m/s---
    20 Iris Gils AV PEC 191...MD Team 1 9,80 +5.3 m/s---
    21 Mabel Rab AV `34 Ap...MD Team 2 9,84 +2.0 m/s9,75
    22 Bo van der Lugt AV Athlos MD Team 2 9,94 +2.8 m/s---
    23 Iris Louws AV Flevo D...MD Team 2 10,19 +2.0 m/s10,51
    24 Nienke Houwer AV NOP MD 10,44 +2.8 m/s---
    25 Elissa van der Meer AV `34 Ap...MD Team 2 10,61 +2.0 m/s10,89
    26 Anna ten Hove Isala `96 MD 10,63 +2.4 m/s---
    27 Juliëtte van Galen AV PEC 191...MD Team 2 10,86 +5.3 m/s---
    28 Jaimy Kooiker Isala `96 MD 10,91 +2.0 m/s---
    Celine Wiertsema AV Flevo D...MD Team 2 DNS 10,33

    Uitslagen 1000 meter Meisjes Junior D

    # Naam ResOBP
    1 Desi van Emmerik Cialfo MD 3:14,96 ---
    2 Minke Nijhuis AV PEC 191...MD Team 1 3:15,05 ---
    3 Julia Eisen AV PEC 191...MD Team 1 3:17,73 3:20,00
    4 Sophia Mulder AV `34 Ap...MD Team 1 3:19,39 3:15,08
    5 Lieke Geerling AV Athlos MD Team 1 3:29,82 ---
    6 Linde van Ingen AV `34 Ap...MD Team 1 3:30,73 3:26,27
    7 Truus Lut... NDombaxi AV Flevo D...MD Team 1 3:32,23 3:30,50
    8 Devon de Lange AV `34 Ap...MD Team 1 3:33,05 3:24,12
    9 Estelle Bruins AV `34 Ap...MD Team 2 3:33,15 3:33,20
    10 Elle van Kasteren AV `34 Ap...MD Team 2 3:33,50 3:42,15
    11 Laura Slump AV NOP MD 3:35,31 ---
    12 Iris Gils AV PEC 191...MD Team 1 3:37,49 ---
    13 Tess ter Haar AV Athlos MD Team 1 3:40,34 ---
    14 Rosa Molenberg AV Athlos MD Team 2 3:41,59 ---
    15 Nienke Voesten AV NOP MD 3:43,91 ---
    16 Iris Bredewolt Cialfo MD 3:48,04 ---
    17 Daphne Louws AV Flevo D...MD Team 1 3:48,61 3:42,40
    18 Roos Doornbos AV PEC 191...MD Team 2 3:51,94 ---
    19 Pien Veld AV Athlos MD Team 1 3:52,72 ---
    20 Louise Mandon Isala `96 MD 3:53,16 ---
    21 Isa Komen AV Athlos MD Team 2 3:53,33 ---
    22 Myrthe Renshoff AV De Gemzen MD 4:01,52 ---
    23 Indy Sasso AV PEC 191...MD Team 2 4:17,20 ---
    24 Juliëtte van Galen AV PEC 191...MD Team 2 4:28,61 ---
    25 Anna Scholte AV Flevo D...MD Team 2 4:44,14 4:33,00
    Celine Wiertsema AV Flevo D...MD Team 2 DNF 4:15,80

    Uitslagen 60 meter horden (76cm) Meisjes Junior D

    # Naam Res OBP
    1 Anouk Schoop AV NOP MD 10,34 +1.5 m/s---
    2 Sophie van den Berg AV NOP MD 10,66 +4.8 m/s---
    3 Sophia Mulder AV `34 Ap...MD Team 1 10,85 +3.4 m/s11,27
    4 Minke Nijhuis AV PEC 191...MD Team 1 11,00 +3.3 m/s---
    5 Devon de Lange AV `34 Ap...MD Team 1 11,04 +3.4 m/s11,59
    6 Elin Logtenberg AV PEC 191...MD Team 1 11,30 +3.3 m/s---
    7 Shari Vollema AV Athlos MD Team 1 11,39 +1.5 m/s---
    8 Emma van Emmerik Cialfo MD 11,49 +4.8 m/s---
    9 Ilse Leeraar AV `34 Ap...MD Team 1 11,74 +3.4 m/s12,42
    10 Mette van der Meer AV Flevo D...MD Team 1 11,92 +2.8 m/s12,95
    11 Sterre van Enk AV PEC 191...MD Team 1 12,09 +3.3 m/s---
    12 Sterre van...er Linden AV Athlos MD Team 1 12,21 +1.5 m/s---
    13 Jette Deurloo AV Flevo D...MD Team 1 12,30 +2.8 m/s13,40
    14 Estelle Bruins AV `34 Ap...MD Team 2 12,54 +3.4 m/s11,60
    15 Aranka de Weerdt AV Athlos MD Team 1 12,55 +3.3 m/s---
    16 Iris Bredewolt Cialfo MD 12,65 +4.8 m/s---
    17 Qwen Fennema AV Flevo D...MD Team 1 12,75 +3.4 m/s12,40
    18 Femke Andriessen AV PEC 191...MD Team 2 12,92 +2.8 m/s---
    19 Lourdes Hamer AV PEC 191...MD Team 2 13,03 +3.3 m/s---
    20 Elissa van der Meer AV `34 Ap...MD Team 2 13,25 +4.8 m/s---
    21 Sanne Rietman AV NOP MD 13,33 +1.5 m/s---
    22 Lisa Waning AV Athlos MD Team 2 13,37 +1.5 m/s---
    23 Rizlan Tamrouti Isala `96 MD 13,81 +4.8 m/s---
    24 Bo van der Lugt AV Athlos MD Team 2 13,98 +1.5 m/s---
    25 Emma de Maaijer AV Flevo D...MD Team 2 14,19 +2.8 m/s14,80
    26 Valerie Vredenburg AV PEC 191...MD Team 2 14,25 +3.3 m/s---
    27 Iris Louws AV Flevo D...MD Team 2 14,41 +2.8 m/s15,40
    28 Anna ten Hove Isala `96 MD 14,89 +4.8 m/s---

    Uitslagen Speerwerpen 400 gram Meisjes Junior D

    # Naam P1P2P3P4ResOBP
    1 Iris Nass AV PEC 191...MD Team 1 24,40 27,48 22,40 27,90 27,90 ---
    2 Sophie van den Berg AV NOP MD 25,47 23,29 21,21 21,25 25,47 ---
    3 Hanneke Deurloo AV Flevo D...MD Team 1 20,20 17,76 18,03 19,41 20,20 ---
    4 Kirsten Schreurs AV `34 Ap...MD Team 1 18,26 X 17,44 19,74 19,74 19,05
    5 Bente van der Stoel AV `34 Ap...MD Team 2 17,60 16,34 17,14 18,51 18,51 19,09
    6 Vera von Pickartz AV `34 Ap...MD Team 1 16,58 17,36 16,41 14,59 17,36 16,93
    7 Janouk Kroes Cialfo MD 17,27 14,66 15,31 16,27 17,27 ---
    8 Sofie Kruise AV PEC 191...MD Team 1 14,93 13,78 13,93 16,45 16,45 ---
    9 Nienke Weggeman AV Athlos MD Team 2 14,40 14,32 15,40 X 15,40 ---
    10 Laila Dadou AV Athlos MD Team 1 11,66 12,93 15,37 15,03 15,37 ---
    10 Carmen Harleman AV Flevo D...MD Team 1 15,37 13,76 12,52 12,42 15,37 ---
    12 Rizlan Tamrouti Isala `96 MD 14,49 X 14,55 X 14,55 ---
    13 Bo van der Lugt AV Athlos MD Team 2 12,74 13,99 X X 13,99 ---
    14 Anna Scholte AV Flevo D...MD Team 2 12,51 12,97 13,88 X 13,88 ---
    15 Leah Tromp AV De Gemzen MD 9,93 12,91 X 13,63 13,63 ---
    16 Suzanne Floor AV De Gemzen MD 10,34 9,94 11,52 10,87 11,52 ---
    17 Myangory Okken AV PEC 191...MD Team 2 8,83 11,38 9,72 10,87 11,38 ---
    18 Romy Koerhuis AV PEC 191...MD Team 2 11,10 10,04 10,39 9,61 11,10 ---
    19 Maaike Nagtegaal AV NOP MD X 9,77 X 9,24 9,77 ---
    20 Imre de Vries AV Athlos MD Team 1 8,58 8,83 8,30 8,83 8,83 ---

    Uitslagen Discuswerpen 0,75 kilogram Meisjes Junior D

    # Naam P1P2P3P4ResOBP
    1 Pien Veld AV Athlos MD Team 1 24,40 23,19 X X 24,40 ---
    2 Iris Nass AV PEC 191...MD Team 1 22,72 X 20,52 15,91 22,72 ---
    3 Kirsten Schreurs AV `34 Ap...MD Team 1 18,61 19,57 18,81 21,79 21,79 19,53
    4 Sofie Kruise AV PEC 191...MD Team 1 21,07 15,71 19,86 X 21,07 ---
    5 Sophia Mulder AV `34 Ap...MD Team 1 21,06 X X 19,47 21,06 23,09
    6 Kirsten Wierda AV NOP MD 13,44 18,61 X 18,11 18,61 ---
    7 Nienke Weggeman AV Athlos MD Team 2 18,04 X 14,33 16,45 18,04 ---
    8 Daphne Louws AV Flevo D...MD Team 1 16,31 16,63 15,01 16,27 16,63 ---
    9 Vera Hakvoort AV Athlos MD Team 2 16,22 13,91 15,61 16,00 16,22 ---
    10 Nienke Voesten AV NOP MD 12,51 13,68 15,61 X 15,61 ---
    11 Louise Mandon Isala `96 MD 13,71 15,30 10,58 12,11 15,30 ---
    12 Carmen Harleman AV Flevo D...MD Team 1 11,18 15,19 14,59 13,47 15,19 ---
    13 Emma van Emmerik Cialfo MD X 15,05 X X 15,05 ---
    14 Tessa v an Dijk AV PEC 191...MD Team 2 11,98 12,31 10,16 14,00 14,00 ---
    15 Elle van Kasteren AV `34 Ap...MD Team 2 X 11,55 13,32 13,82 13,82 ---
    16 Vera Bredewolt Cialfo MD 11,98 11,00 11,02 12,72 12,72 ---
    17 Levi Verschuren AV Flevo D...MD Team 2 12,15 11,67 11,61 X 12,15 ---
    18 Suzanne Floor AV De Gemzen MD X X 9,48 11,97 11,97 ---
    19 Arenda Beniers AV PEC 191...MD Team 2 10,14 10,88 X 11,92 11,92 ---

    Uitslagen Kogelstoten 2 kilogram Meisjes Junior D

    # Naam P1P2P3P4ResOBP
    1 Pien Veld AV Athlos MD Team 1 9,86 9,50 9,82 9,94 9,94 ---
    2 Kirsten Wierda AV NOP MD 8,68 7,78 7,66 X 8,68 ---
    3 Kirsten Schreurs AV `34 Ap...MD Team 1 7,06 8,13 8,01 8,37 8,37 8,36
    4 Sanne Pot AV PEC 191...MD Team 2 7,20 7,63 7,38 8,17 8,17 ---
    5 Vera von Pickartz AV `34 Ap...MD Team 1 7,90 7,60 7,94 X 7,94 7,79
    6 Laila Dadou AV Athlos MD Team 1 6,39 7,22 7,49 7,66 7,66 ---
    7 Sterre van Enk AV PEC 191...MD Team 1 7,45 6,99 6,85 7,53 7,53 ---
    8 Rosa Molenberg AV Athlos MD Team 2 7,47 6,68 6,70 6,68 7,47 ---
    9 Hanneke Deurloo AV Flevo D...MD Team 1 7,39 7,24 7,43 7,39 7,43 ---
    10 Carmen Harleman AV Flevo D...MD Team 1 6,16 6,88 7,37 7,37 7,37 ---
    11 Bente van der Stoel AV `34 Ap...MD Team 2 6,96 7,00 7,13 7,35 7,35 ---
    12 Des Hatzmann AV De Gemzen MD 6,37 6,96 6,78 X 6,96 ---
    13 Marieke Maasland Cialfo MD 6,26 6,60 6,36 6,22 6,60 ---
    14 Marin Reuvers AV PEC 191...MD Team 1 6,57 5,55 5,62 6,29 6,57 ---
    15 Esme Bastiaannet AV De Gemzen MD 6,26 6,38 6,18 5,87 6,38 ---
    16 Levi Verschuren AV Flevo D...MD Team 2 6,17 6,04 5,91 6,24 6,24 ---
    17 Janouk Kroes Cialfo MD 6,17 5,83 6,21 5,96 6,21 ---
    18 Isa Komen AV Athlos MD Team 2 X 6,03 5,99 5,78 6,03 ---
    19 Nienke Houwer AV NOP MD 5,54 6,02 X 5,67 6,02 ---
    20 Tessa v an Dijk AV PEC 191...MD Team 2 5,81 5,70 5,97 5,87 5,97 ---
    21 Anna ten Hove Isala `96 MD 5,46 X 4,73 5,57 5,57 ---

    Uitslagen Hoogspringen Meisjes Junior D

    # Naam ResOBP
    1 Allison Stolk AV Athlos MD Team 2 1,40 ---
    1 Qwen Fennema AV Flevo D...MD Team 1 1,40 ---
    3 Anouk Schoop AV NOP MD 1,35 ---
    3 Elin Logtenberg AV PEC 191...MD Team 1 1,35 ---
    3 Desi van Emmerik Cialfo MD 1,35 ---
    6 Sanne Rietman AV NOP MD 1,30 ---
    6 Bente van der Stoel AV `34 Ap...MD Team 2 1,30 1,30
    8 Marin Reuvers AV PEC 191...MD Team 1 1,25 ---
    9 Sofie Riezebos AV `34 Ap...MD Team 1 1,20 1,35
    9 Shari Vollema AV Athlos MD Team 1 1,20 ---
    9 Laila Dadou AV Athlos MD Team 1 1,20 ---
    9 Emma de Maaijer AV Flevo D...MD Team 2 1,20 ---
    13 Myrthe Renshoff AV De Gemzen MD 1,15 ---
    13 Adjoa Eiffirim AV PEC 191...MD Team 2 1,15 ---
    15 Roos Doornbos AV PEC 191...MD Team 2 1,10 ---
    16 Des Hatzmann AV De Gemzen MD 1,05 ---
    Mikayla van den Berg AV `34 Ap...MD Team 1 DNS 1,35
    Isa Komen AV Athlos MD Team 2 DNS ---

    Uitslagen Verspringen Meisjes Junior D

    # Naam P1P2P3P4Res OBP
    1 Maureen Louws AV NOP MD X X 3,77 4,55 4,55 +3.9 m/s---
    2 Suzan Plat AV PEC 191...MD Team 1 4,31 4,43 4,44 4,48 4,48 +6.1 m/s---
    3 Desi van Emmerik Cialfo MD 4,28 4,26 3,99 4,19 4,28 +2.7 m/s---
    4 Mette van der Meer AV Flevo D...MD Team 1 X 4,00 4,20 4,19 4,20 +3.4 m/s---
    4 Marin Reuvers AV PEC 191...MD Team 1 4,20 3,61 4,04 3,70 4,20 +2.9 m/s---
    6 Mikayla van den Berg AV `34 Ap...MD Team 1 4,09 3,98 4,09 3,99 4,09 +1.4 m/s4,06
    7 Allison Stolk AV Athlos MD Team 2 X 4,02 3,88 X 4,02 +3.6 m/s---
    8 Sterre van...er Linden AV Athlos MD Team 1 3,92 3,47 X 3,13 3,92 +1.8 m/s---
    9 Tess ter Haar AV Athlos MD Team 1 3,76 3,69 3,28 3,79 3,79 +3.8 m/s---
    10 Linde van Ingen AV `34 Ap...MD Team 1 3,72 3,78 3,69 X 3,78 +4.1 m/s4,12
    11 Jette Deurloo AV Flevo D...MD Team 1 3,53 3,74 X 3,23 3,74 +2.8 m/s---
    12 Mabel Rab AV `34 Ap...MD Team 2 3,65 3,59 3,49 3,62 3,65 +3.2 m/s3,69
    13 Vera Hakvoort AV Athlos MD Team 2 X 3,52 3,32 3,42 3,52 +4.1 m/s---
    14 Maaike Nagtegaal AV NOP MD 3,49 3,09 X 3,31 3,49 +4.7 m/s---
    15 Lourdes Hamer AV PEC 191...MD Team 2 3,40 3,20 3,19 3,30 3,40 +1.5 m/s---
    16 Valerie Vredenburg AV PEC 191...MD Team 2 3,28 2,91 2,98 3,06 3,28 +1.6 m/s---
    17 Vera Bredewolt Cialfo MD 3,22 3,04 2,78 2,79 3,22 +3.9 m/s---
    18 Anna Scholte AV Flevo D...MD Team 2 3,02 2,76 2,60 2,65 3,02 +4.5 m/s---
    19 Jaimy Kooiker Isala `96 MD 2,57 2,63 X X 2,63 +3.3 m/s---