Categorie 'Jongens Junior D'

Categorie gegevens

Deelnemers: 74
Categorie afkorting: JJD
Berekeningswijze: Junioren C/D
Meerkamp:
Losse onderdelen:
  • 1 x 80 meter
  • 1 x 1000 meter
  • 1 x 80 meter horden (76cm)
  • 1 x 4 x 80m
  • 4 x Speerwerpen 400 gram
  • 4 x Discuswerpen 1 kilogram
  • 4 x Kogelstoten 3 kilogram
  • 1 x Hoogspringen
  • 4 x Verspringen
  • Tijdschema 'Jongens Junior D'

    Print Tijdschema

    Aanvang Onderdeel
    11:10 Discus Uitslagen
    11:20 Hoog
    hoog 1
    Uitslagen
    12:05 80mH Uitslagen
    13:10 Kogel Uitslagen
    13:30 1000m Uitslagen
    13:40 Ver Uitslagen
    14:15 Speer Uitslagen
    14:55 80m Uitslagen


    Tijdschema

    11:10u15:40u
    Jongens Junior D
    80mH
    80m

    Atleten 'Jongens Junior D'

    Snr Naam Onderdelen Startgroep Team 80m1000m80mH4x80mSpeerDiscusKogelHoogVerTeam punten
    15 Quint de Boer AV Athlos 1000m
    80mH
    4x80m
    JJD - 1000mJJD - 80mH AV Athlos JD Team 1 ------ 982
    16 Lex Hüther AV Athlos 80m
    80mH
    Kogel
    JJD - 80mJJD - 80mHJJD - Kogel AV Athlos JD Team 1 ------ 1321
    17 Bas van de Horst AV Athlos 80m
    4x80m
    Hoog
    JJD - 80mJJD - Hoog AV Athlos JD Team 1 ------ 884
    18 David Koning AV Athlos 1000m
    4x80m
    Speer
    JJD - 1000mJJD - Speer AV Athlos JD Team 1 ------ 975
    19 Xander van Mourik AV Athlos 4x80m
    Discus
    Ver
    JJD - DiscusJJD - Ver AV Athlos JD Team 1 ------ 345
    20 Ike Edelman AV Athlos 80mH
    4x80m
    Ver
    JJD - 80mHJJD - Ver AV Athlos JD Team 2 ------ 616
    22 Rens van der Guchte AV Athlos 80m
    4x80m
    Discus
    JJD - 80mJJD - Discus AV Athlos JD Team 2 ------ 521
    23 David ten Have AV Athlos 1000m
    4x80m
    Kogel
    JJD - 1000mJJD - Kogel AV Athlos JD Team 2 ------ 695
    24 Robin Schafthuizen AV Athlos 4x80m
    Speer
    Hoog
    JJD - SpeerJJD - Hoog AV Athlos JD Team 2 ------ 655
    58 Bas Gerrits De Gemzen 1000m
    4x80m
    JJD - 1000m AV De Gemz...Cialfo JD ------- 0
    59 Sander Jansen De Gemzen 4x80m
    Discus
    JJD - Discus AV De Gemz...Cialfo JD ------- 138
    60 Ruben Kas De Gemzen 1000m
    Speer
    JJD - 1000mJJD - Speer AV De Gemz...Cialfo JD ------- 426
    61 Tom Oosterhof De Gemzen Kogel
    JJD - Kogel AV De Gemz...Cialfo JD -------- 338
    62 Thom Schuurman De Gemzen 80m
    Ver
    JJD - 80mJJD - Ver AV De Gemz...Cialfo JD ------- 354
    63 Daan van Trier De Gemzen 80mH
    Ver
    JJD - 80mHJJD - Ver AV De Gemz...Cialfo JD ------- 966
    64 Mees Kappert AV Salland 80mH
    Speer
    JJD - 80mHJJD - Speer AV De Gemz...Cialfo JD ------- 1219
    65 Johannes Berghuis Cialfo 80m
    Discus
    JJD - 80mJJD - Discus AV De Gemz...Cialfo JD ------- 0
    66 Geert van der Hulst Cialfo 4x80m
    Hoog
    JJD - Hoog AV De Gemz...Cialfo JD ------- 0
    67 Bram van de Mars Cialfo 80m
    Hoog
    JJD - 80mJJD - Hoog AV De Gemz...Cialfo JD ------- 1078
    68 Dax van Meurs Cialfo 1000m
    4x80m
    JJD - 1000m AV De Gemz...Cialfo JD ------- 436
    69 Stef van Walbeek Cialfo 80mH
    Kogel
    JJD - 80mHJJD - Kogel AV De Gemz...Cialfo JD ------- 0
    106 Brend Baak Flevo Delta Speer
    Hoog
    Ver
    JJD - SpeerJJD - HoogJJD - Ver AV Flevo D...JD Team 1 ------ 809
    107 Gijs de Bruijne Flevo Delta 80mH
    4x80m
    Hoog
    JJD - 80mHJJD - Hoog AV Flevo D...JD Team 1 ------ 1065
    108 Kjell de Groot Flevo Delta 1000m
    80mH
    Ver
    JJD - 1000mJJD - 80mHJJD - Ver AV Flevo D...JD Team 1 ------ 1119
    109 Jelmer Ham Flevo Delta Speer
    Discus
    JJD - SpeerJJD - Discus AV Flevo D...JD Team 1 ------- 0
    110 Bas Schimmel Flevo Delta 80m
    4x80m
    Kogel
    JJD - 80mJJD - Kogel AV Flevo D...JD Team 1 ------ 0
    111 Rick Staring Flevo Delta 80m
    Discus
    Kogel
    JJD - 80mJJD - DiscusJJD - Kogel AV Flevo D...JD Team 1 ------ 1505
    112 Robin van der Stege Flevo Delta 1000m
    80mH
    4x80m
    JJD - 1000mJJD - 80mH AV Flevo D...JD Team 1 ------ 0
    113 Thijs Zoon Flevo Delta 80m
    1000m
    4x80m
    JJD - 80mJJD - 1000m AV Flevo D...JD Team 1 ------ 1260
    114 Tom Bloemberg Flevo Delta 80m
    1000m
    4x80m
    JJD - 80mJJD - 1000m AV Flevo D...JD Team 2 ------ 569
    115 Mitsjel Feenstra Flevo Delta 80m
    4x80m
    Ver
    JJD - 80mJJD - Ver AV Flevo D...JD Team 2 ------ 409
    116 Jesse Nienhuis Flevo Delta 1000m
    80mH
    4x80m
    JJD - 1000mJJD - 80mH AV Flevo D...JD Team 2 ------ 0
    117 Kyano Visser Flevo Delta 4x80m
    Speer
    Kogel
    JJD - SpeerJJD - Kogel AV Flevo D...JD Team 2 ------ 639
    145 Sven van Bloois AV NOP 80m
    80mH
    4x80m
    JJD - 80mJJD - 80mH AV NOP JD ------ 832
    146 Auke-Marku...van Eunen AV NOP 80m
    1000m
    4x80m
    JJD - 80mJJD - 1000m AV NOP JD ------ 916
    147 Niek ter Haar AV NOP 1000m
    4x80m
    Speer
    JJD - 1000mJJD - Speer AV NOP JD ------ 782
    149 Romke Wielstra AV NOP 80mH
    4x80m
    Ver
    JJD - 80mHJJD - Ver AV NOP JD ------ 821
    177 Zeno de Boer AV PEC 1910 80m
    1000m
    4x80m
    JJD - 80mJJD - 1000m AV PEC 191...JD Team 1 ------ 638
    178 Jesper Dijksma AV PEC 1910 80mH
    4x80m
    Ver
    JJD - 80mHJJD - Ver AV PEC 191...JD Team 1 ------ 262
    179 Age Klopstra AV PEC 1910 1000m
    Speer
    Discus
    JJD - 1000mJJD - SpeerJJD - Discus AV PEC 191...JD Team 1 ------ 0
    180 Morris Koning AV PEC 1910 80m
    80mH
    JJD - 80mJJD - 80mH AV PEC 191...JD Team 1 ------- 217
    181 Ewan Kroontje AV PEC 1910 80m
    Kogel
    Ver
    JJD - 80mJJD - KogelJJD - Ver AV PEC 191...JD Team 1 ------ 170
    182 Jesse Kruise AV PEC 1910 Discus
    Kogel
    Hoog
    JJD - DiscusJJD - KogelJJD - Hoog AV PEC 191...JD Team 1 ------ 382
    183 Toby Opara AV PEC 1910 80mH
    4x80m
    Hoog
    JJD - 80mHJJD - Hoog AV PEC 191...JD Team 1 ------ 769
    184 Jesper Steegenga AV PEC 1910 1000m
    4x80m
    Speer
    JJD - 1000mJJD - Speer AV PEC 191...JD Team 1 ------ 704
    240 Yassine Bouaziz AV34 1000m
    80mH
    Discus
    JJD - 1000mJJD - 80mHJJD - Discus AV `34 Ap...JD Team 1 ------ 1406
    241 Lukas Koppejan AV34 80m
    4x80m
    Ver
    JJD - 80mJJD - Ver AV `34 Ap...JD Team 1 ------ 525
    242 Noud van de Mast AV34 80m
    1000m
    80mH
    JJD - 80mJJD - 1000mJJD - 80mH AV `34 Ap...JD Team 1 ------ 0
    243 Jasper Meijerink AV34 Speer
    Kogel
    Hoog
    JJD - SpeerJJD - KogelJJD - Hoog AV `34 Ap...JD Team 1 ------ 849
    244 Jonathan Otten AV34 80m
    4x80m
    Speer
    JJD - 80mJJD - Speer AV `34 Ap...JD Team 1 ------ 550
    245 Mischa Otten AV34 4x80m
    Discus
    JJD - Discus AV `34 Ap...JD Team 1 ------- 0
    246 Karma van Riel AV34 80mH
    Hoog
    Ver
    JJD - 80mHJJD - HoogJJD - Ver AV `34 Ap...JD Team 1 ------ 1661
    247 Jasper van Zaanen AV34 1000m
    4x80m
    Kogel
    JJD - 1000mJJD - Kogel AV `34 Ap...JD Team 1 ------ 614
    248 Imre Atmodimedjo AV34 80m
    4x80m
    Hoog
    JJD - 80mJJD - Hoog AV `34 Ap...JD Team 2 ------ 894
    249 Tycho van Bavel AV34 1000m
    80mH
    Hoog
    JJD - 1000mJJD - 80mHJJD - Hoog AV `34 Ap...JD Team 2 ------ 0
    250 Rick Jansonius AV34 80mH
    Speer
    Discus
    JJD - 80mHJJD - SpeerJJD - Discus AV `34 Ap...JD Team 2 ------ 263
    251 Sam Keur AV34 1000m
    4x80m
    Ver
    JJD - 1000mJJD - Ver AV `34 Ap...JD Team 2 ------ 796
    252 Finn Muilwijk AV34 80m
    1000m
    4x80m
    JJD - 80mJJD - 1000m AV `34 Ap...JD Team 2 ------ 824
    253 Kevin Terink AV34 80mH
    4x80m
    Ver
    JJD - 80mHJJD - Ver AV `34 Ap...JD Team 2 ------ 235
    254 Sven Termaat AV34 Speer
    Discus
    Kogel
    JJD - SpeerJJD - DiscusJJD - Kogel AV `34 Ap...JD Team 2 ------ 917
    255 Boris Bergman AV34 Speer
    Kogel
    Hoog
    JJD - SpeerJJD - KogelJJD - Hoog AV `34 Ap...JD Team 3 ------ 383
    256 Laszlo Doelwijt AV34 80mH
    4x80m
    Hoog
    JJD - 80mHJJD - Hoog AV `34 Ap...JD Team 3 ------ 740
    257 Stijn Harryvan AV34 80m
    4x80m
    Ver
    JJD - 80mJJD - Ver AV `34 Ap...JD Team 3 ------ 886
    258 Constantij... Langerak AV34 80m
    1000m
    4x80m
    JJD - 80mJJD - 1000m AV `34 Ap...JD Team 3 ------ 929
    259 Sam Overeem AV34 1000m
    4x80m
    Discus
    JJD - 1000mJJD - Discus AV `34 Ap...JD Team 3 ------ 645
    260 Boris Vegter AV34 80mH
    Speer
    Discus
    JJD - 80mHJJD - SpeerJJD - Discus AV `34 Ap...JD Team 3 ------ 326
    261 Taco Visser AV34 80m
    Kogel
    Ver
    JJD - 80mJJD - KogelJJD - Ver AV `34 Ap...JD Team 3 ------ 377
    310 Thijs Boogaard Isala `96 80m
    80mH
    JJD - 80mJJD - 80mH Isala `96 JD ------- 545
    311 Lars Bosman Isala `96 80mH
    4x80m
    Kogel
    JJD - 80mHJJD - Kogel Isala `96 JD ------ 970
    312 Julian ten Hove Isala `96 4x80m
    Speer
    JJD - Speer Isala `96 JD ------- 0
    313 Sil Krediet Isala `96 80m
    4x80m
    Hoog
    JJD - 80mJJD - Hoog Isala `96 JD ------ 910
    314 Karsten van Ommen Isala `96 1000m
    Discus
    JJD - 1000mJJD - Discus Isala `96 JD ------- 796
    315 Xander Stegerman Isala `96 Hoog
    Ver
    JJD - HoogJJD - Ver Isala `96 JD ------- 354
    316 Pieter van Wissen Isala `96 1000m
    4x80m
    Speer
    JJD - 1000mJJD - Speer Isala `96 JD ------ 1071

    Verenigingen 'Jongens Junior D'

    VerenigingAfkortingAantal Deelnemers
    AV Athlos ATLS 9
    AV De Gemzen GMZN 6
    AV Flevo Delta FLDT 12
    AV NOP NOP 4
    AV PEC 1910 PEC 8
    AV Salland SLLN 1
    AV `34 Apeldoorn AV34 22
    Cialfo CLFO 5
    Isala `96 ISLA 7
    Competitiestand Jongens Junioren D
    # Team Leden Punten
    1 AV Flevo Delta JD Team 1 AV Flevo Delta - JJD
    Begeleider: Johan Meijer
    Jurylid: Mireille Schadee
    8 6323
    2 AV `34 Apeldoorn JD Team 1 AV `34 Apeldoorn - JJD
    Begeleider: Wil la Rivière
    Jurylid: Jeanne Brinkman, Ingrid Westerbroek en Don Derkx
    8 6095
    3 AV De Gemzen / AV Salland / Cialfo JD - JJD
    Begeleider: Daniël van den Esschert
    Jurylid: Carolien Germs
    12 5290
    4 Isala `96 JD Isala `96 - JJD
    Begeleider: David Albers
    Jurylid: David Albers
    7 5189
    5 AV Athlos JD Team 1 AV Athlos - JJD
    Begeleider: Ruben Postma
    Jurylid: de Boer
    5 5010
    6 AV `34 Apeldoorn JD Team 3 AV `34 Apeldoorn - JJD
    Begeleider: Wil la Rivière
    7 4732
    7 AV `34 Apeldoorn JD Team 2 AV `34 Apeldoorn - JJD
    Begeleider: Wil la Rivière
    7 4366
    8 AV NOP JD AV NOP - JJD
    Begeleider: Karin van Groningen
    Jurylid: Annet Hegeman
    4 3885
    9 AV PEC 1910 JD Team 1 AV PEC 1910 - JJD
    Begeleider: Pauline Zwart
    Jurylid: Jan Kuis
    8 3480
    10 AV Athlos JD Team 2 AV Athlos - JJD
    Begeleider: Ruben Postma
    4 2926
    11 AV Flevo Delta JD Team 2 AV Flevo Delta - JJD
    Begeleider: Johan Meijer
    4 1892
    12 AV PEC 1910 JD Team 2 AV PEC 1910 - JJD 0 0

    Uitslagen 80 meter Jongens Junior D

    # Naam Team Res OBPTeam punten
    1 Thijs Zoon Flevo Delta AV Flevo D...JD Team 1 10,87 +4.1 m/s10,78 640
    2 Rick Staring Flevo Delta AV Flevo D...JD Team 1 11,08 +4.1 m/s11,40 606
    3 Bas Schimmel Flevo Delta AV Flevo D...JD Team 1 11,18 +5.6 m/s11,78 0
    4 Jonathan Otten AV34 AV `34 Ap...JD Team 1 11,43 +5.6 m/s11,75 550
    5 Lex Hüther AV Athlos AV Athlos JD Team 1 11,59 +3.7 m/s--- 526
    6 Lukas Koppejan AV34 AV `34 Ap...JD Team 1 11,60 +4.1 m/s11,52 525
    7 Noud van de Mast AV34 AV `34 Ap...JD Team 1 11,71 +4.1 m/s11,72 0
    8 Auke-Marku...van Eunen AV NOP AV NOP JD 11,77 +3.7 m/s--- 500
    8 Constantij... Langerak AV34 AV `34 Ap...JD Team 3 11,77 +4.1 m/s11,73 500
    10 Stijn Harryvan AV34 AV `34 Ap...JD Team 3 11,88 +5.6 m/s12,26 484
    11 Bas van de Horst AV Athlos AV Athlos JD Team 1 12,07 +3.7 m/s--- 458
    12 Bram van de Mars Cialfo AV De Gemz...Cialfo JD 12,09 +3.9 m/s--- 455
    13 Rens van der Guchte AV Athlos AV Athlos JD Team 2 12,13 +3.7 m/s--- 450
    14 Sven van Bloois AV NOP AV NOP JD 12,14 +3.7 m/s--- 448
    14 Sil Krediet Isala `96 Isala `96 JD 12,14 +3.9 m/s--- 448
    16 Taco Visser AV34 AV `34 Ap...JD Team 3 12,15 +5.6 m/s12,18 0
    17 Finn Muilwijk AV34 AV `34 Ap...JD Team 2 12,22 +4.6 m/s13,09 438
    18 Imre Atmodimedjo AV34 AV `34 Ap...JD Team 2 12,26 +5.6 m/s12,41 432
    19 Thom Schuurman De Gemzen AV De Gemz...Cialfo JD 12,88 +3.9 m/s--- 354
    20 Zeno de Boer AV PEC 1910 AV PEC 191...JD Team 1 13,04 +4.6 m/s--- 335
    21 Thijs Boogaard Isala `96 Isala `96 JD 13,06 +3.9 m/s--- 333
    22 Tom Bloemberg Flevo Delta AV Flevo D...JD Team 2 13,68 +3.9 m/s--- 264
    23 Johannes Berghuis Cialfo AV De Gemz...Cialfo JD 13,98 +3.9 m/s--- 0
    24 Mitsjel Feenstra Flevo Delta AV Flevo D...JD Team 2 14,03 +4.6 m/s15,50 227
    25 Ewan Kroontje AV PEC 1910 AV PEC 191...JD Team 1 14,13 +4.6 m/s--- 0
    26 Morris Koning AV PEC 1910 AV PEC 191...JD Team 1 14,13 +4.6 m/s--- 217

    Uitslagen 1000 meter Jongens Junior D

    # Naam Team ResOBPTeam punten
    1 Yassine Bouaziz AV34 AV `34 Ap...JD Team 1 3:06,53 3:04,44 646
    2 Pieter van Wissen Isala `96 Isala `96 JD 3:09,56 --- 622
    3 Thijs Zoon Flevo Delta AV Flevo D...JD Team 1 3:09,83 3:06,40 620
    4 Jasper van Zaanen AV34 AV `34 Ap...JD Team 1 3:10,62 3:11,75 614
    5 Kjell de Groot Flevo Delta AV Flevo D...JD Team 1 3:15,86 3:10,04 575
    6 Karsten van Ommen Isala `96 Isala `96 JD 3:17,05 --- 566
    7 Quint de Boer AV Athlos AV Athlos JD Team 1 3:17,20 --- 565
    8 David Koning AV Athlos AV Athlos JD Team 1 3:17,96 --- 560
    9 Noud van de Mast AV34 AV `34 Ap...JD Team 1 3:27,58 3:28,10 0
    10 Niek ter Haar AV NOP AV NOP JD 3:31,52 --- 470
    11 Sam Keur AV34 AV `34 Ap...JD Team 2 3:34,83 3:42,50 450
    12 Sam Overeem AV34 AV `34 Ap...JD Team 3 3:35,32 3:37,80 447
    13 Dax van Meurs Cialfo AV De Gemz...Cialfo JD 3:37,13 --- 436
    14 Constantij... Langerak AV34 AV `34 Ap...JD Team 3 3:38,32 3:42,12 429
    15 Ruben Kas De Gemzen AV De Gemz...Cialfo JD 3:38,82 --- 426
    16 Auke-Marku...van Eunen AV NOP AV NOP JD 3:40,71 --- 416
    17 Jesper Steegenga AV PEC 1910 AV PEC 191...JD Team 1 3:43,64 --- 399
    18 Finn Muilwijk AV34 AV `34 Ap...JD Team 2 3:46,02 3:42,60 386
    19 David ten Have AV Athlos AV Athlos JD Team 2 3:52,02 --- 354
    20 Robin van der Stege Flevo Delta AV Flevo D...JD Team 1 3:55,41 3:59,80 0
    21 Tycho van Bavel AV34 AV `34 Ap...JD Team 2 4:00,44 3:58,80 0
    22 Tom Bloemberg Flevo Delta AV Flevo D...JD Team 2 4:02,10 4:00,00 305
    23 Zeno de Boer AV PEC 1910 AV PEC 191...JD Team 1 4:02,39 --- 303
    24 Bas Gerrits De Gemzen AV De Gemz...Cialfo JD 4:07,46 --- 0
    25 Age Klopstra AV PEC 1910 AV PEC 191...JD Team 1 4:36,73 --- 0
    Jesse Nienhuis Flevo Delta AV Flevo D...JD Team 2 DNS 3:55,90 0

    Uitslagen 80 meter horden (76cm) Jongens Junior D

    # Naam Team Res OBPTeam punten
    1 Mees Kappert AV Salland AV De Gemz...Cialfo JD 12,32 +4.8 m/s--- 664
    2 Karma van Riel AV34 AV `34 Ap...JD Team 1 13,26 +3.6 m/s13,76 560
    3 Kjell de Groot Flevo Delta AV Flevo D...JD Team 1 13,42 +3.6 m/s14,00 544
    4 Daan van Trier De Gemzen AV De Gemz...Cialfo JD 13,56 +4.8 m/s--- 530
    5 Yassine Bouaziz AV34 AV `34 Ap...JD Team 1 14,01 +3.6 m/s14,46 487
    6 Gijs de Bruijne Flevo Delta AV Flevo D...JD Team 1 14,05 +3.6 m/s14,70 483
    7 Lars Bosman Isala `96 Isala `96 JD 14,56 +3.8 m/s--- 438
    8 Quint de Boer AV Athlos AV Athlos JD Team 1 14,81 +3.8 m/s--- 417
    9 Lex Hüther AV Athlos AV Athlos JD Team 1 15,20 +3.8 m/s--- 386
    10 Sven van Bloois AV NOP AV NOP JD 15,22 +3.8 m/s--- 384
    11 Romke Wielstra AV NOP AV NOP JD 15,37 +4.8 m/s--- 373
    12 Noud van de Mast AV34 AV `34 Ap...JD Team 1 15,48 +3.6 m/s15,36 0
    13 Ike Edelman AV Athlos AV Athlos JD Team 2 15,70 +3.8 m/s--- 348
    14 Boris Vegter AV34 AV `34 Ap...JD Team 3 16,01 +4.6 m/s16,19 326
    15 Robin van der Stege Flevo Delta AV Flevo D...JD Team 1 16,28 +4.6 m/s16,40 0
    16 Toby Opara AV PEC 1910 AV PEC 191...JD Team 1 16,28 +4.5 m/s--- 307
    17 Laszlo Doelwijt AV34 AV `34 Ap...JD Team 3 16,72 +4.6 m/s17,57 278
    18 Rick Jansonius AV34 AV `34 Ap...JD Team 2 16,94 +4.6 m/s17,83 263
    19 Jesper Dijksma AV PEC 1910 AV PEC 191...JD Team 1 16,97 +4.5 m/s--- 262
    20 Kevin Terink AV34 AV `34 Ap...JD Team 2 17,41 +4.6 m/s17,87 235
    21 Morris Koning AV PEC 1910 AV PEC 191...JD Team 1 17,74 +4.5 m/s--- 0
    22 Thijs Boogaard Isala `96 Isala `96 JD 17,79 +4.8 m/s--- 212
    23 Tycho van Bavel AV34 AV `34 Ap...JD Team 2 18,35 +4.5 m/s18,24 0
    Stef van Walbeek Cialfo AV De Gemz...Cialfo JD DNS --- 0
    Jesse Nienhuis Flevo Delta AV Flevo D...JD Team 2 DNF 18,46 0

    Uitslagen Speerwerpen 400 gram Jongens Junior D

    # Naam Team P1P2P3P4ResOBPTeam punten
    1 Mees Kappert AV Salland AV De Gemz...Cialfo JD 26,44 33,98 32,90 23,43 33,98 --- 555
    2 Pieter van Wissen Isala `96 Isala `96 JD X 19,91 22,93 27,08 27,08 --- 449
    3 Jasper Meijerink AV34 AV `34 Ap...JD Team 1 25,26 X 26,16 25,50 26,16 26,82 433
    4 Julian ten Hove Isala `96 Isala `96 JD 22,47 23,77 25,09 21,85 25,09 --- 0
    5 David Koning AV Athlos AV Athlos JD Team 1 25,08 22,48 24,25 24,00 25,08 --- 415
    6 Boris Bergman AV34 AV `34 Ap...JD Team 3 19,76 17,68 23,20 19,83 23,20 20,69 383
    7 Sven Termaat AV34 AV `34 Ap...JD Team 2 20,20 21,70 17,87 22,14 22,14 19,52 364
    8 Jonathan Otten AV34 AV `34 Ap...JD Team 1 17,79 19,85 20,85 21,50 21,50 18,45 0
    9 Brend Baak Flevo Delta AV Flevo D...JD Team 1 18,38 18,17 21,11 21,24 21,24 --- 347
    10 Niek ter Haar AV NOP AV NOP JD 18,56 19,40 16,37 17,58 19,40 --- 312
    11 Rick Jansonius AV34 AV `34 Ap...JD Team 2 18,91 17,00 18,98 19,35 19,35 19,79 0
    12 Kyano Visser Flevo Delta AV Flevo D...JD Team 2 17,18 19,03 X X 19,03 --- 305
    13 Jesper Steegenga AV PEC 1910 AV PEC 191...JD Team 1 16,63 13,49 13,42 18,99 18,99 --- 305
    14 Jelmer Ham Flevo Delta AV Flevo D...JD Team 1 14,73 13,83 15,98 16,55 16,55 --- 0
    15 Boris Vegter AV34 AV `34 Ap...JD Team 3 X 16,02 X 10,93 16,02 15,44 0
    16 Robin Schafthuizen AV Athlos AV Athlos JD Team 2 X X 12,71 15,32 15,32 --- 229
    17 Ruben Kas De Gemzen AV De Gemz...Cialfo JD X 12,49 11,67 12,17 12,49 --- 0
    Age Klopstra AV PEC 1910 AV PEC 191...JD Team 1 X X X X NM --- 0

    Uitslagen Discuswerpen 1 kilogram Jongens Junior D

    # Naam Team P1P2P3P4ResOBPTeam punten
    1 Rick Staring Flevo Delta AV Flevo D...JD Team 1 X 24,64 25,13 X 25,13 --- 397
    2 Yassine Bouaziz AV34 AV `34 Ap...JD Team 1 17,27 17,94 X 18,21 18,21 21,55 273
    3 Jelmer Ham Flevo Delta AV Flevo D...JD Team 1 14,80 12,69 X 16,11 16,11 --- 0
    4 Karsten van Ommen Isala `96 Isala `96 JD 15,52 14,81 15,99 16,07 16,07 --- 230
    5 Sam Overeem AV34 AV `34 Ap...JD Team 3 13,76 12,01 14,37 14,60 14,60 14,92 198
    6 Sven Termaat AV34 AV `34 Ap...JD Team 2 11,76 14,37 12,46 11,71 14,37 15,49 193
    7 Rick Jansonius AV34 AV `34 Ap...JD Team 2 13,63 14,10 14,00 14,14 14,14 15,03 0
    8 Mischa Otten AV34 AV `34 Ap...JD Team 1 13,33 12,36 12,50 11,70 13,33 15,69 0
    9 Xander van Mourik AV Athlos AV Athlos JD Team 1 8,93 9,48 9,09 12,02 12,02 --- 139
    10 Sander Jansen De Gemzen AV De Gemz...Cialfo JD 11,95 10,18 11,84 11,93 11,95 --- 138
    11 Jesse Kruise AV PEC 1910 AV PEC 191...JD Team 1 9,01 10,91 10,05 10,02 10,91 --- 112
    12 Boris Vegter AV34 AV `34 Ap...JD Team 3 10,27 9,76 10,53 8,67 10,53 11,99 0
    12 Johannes Berghuis Cialfo AV De Gemz...Cialfo JD 10,53 9,42 10,28 8,72 10,53 --- 0
    14 Age Klopstra AV PEC 1910 AV PEC 191...JD Team 1 9,44 9,31 7,35 X 9,44 --- 0
    15 Rens van der Guchte AV Athlos AV Athlos JD Team 2 X 7,16 6,96 9,34 9,34 --- 71

    Uitslagen Kogelstoten 3 kilogram Jongens Junior D

    # Naam Team P1P2P3P4ResOBPTeam punten
    1 Lars Bosman Isala `96 Isala `96 JD 9,03 9,63 8,72 10,19 10,19 --- 532
    2 Rick Staring Flevo Delta AV Flevo D...JD Team 1 9,57 X 8,98 9,04 9,57 --- 502
    3 Bas Schimmel Flevo Delta AV Flevo D...JD Team 1 8,08 7,67 7,82 8,67 8,67 --- 0
    4 Jasper Meijerink AV34 AV `34 Ap...JD Team 1 7,03 7,91 7,55 7,72 7,91 7,79 416
    5 Lex Hüther AV Athlos AV Athlos JD Team 1 7,78 6,81 7,55 X 7,78 --- 409
    6 Jasper van Zaanen AV34 AV `34 Ap...JD Team 1 7,16 7,34 7,34 X 7,34 7,27 0
    7 Taco Visser AV34 AV `34 Ap...JD Team 3 6,70 7,20 7,09 X 7,20 7,24 377
    8 Sven Termaat AV34 AV `34 Ap...JD Team 2 6,40 6,90 6,50 6,36 6,90 6,89 360
    9 David ten Have AV Athlos AV Athlos JD Team 2 6,30 X X 6,58 6,58 --- 341
    10 Tom Oosterhof De Gemzen AV De Gemz...Cialfo JD 5,83 5,94 6,30 6,53 6,53 --- 338
    11 Kyano Visser Flevo Delta AV Flevo D...JD Team 2 5,89 5,89 6,46 6,42 6,46 --- 334
    12 Jesse Kruise AV PEC 1910 AV PEC 191...JD Team 1 5,43 4,93 5,13 5,42 5,43 --- 270
    13 Boris Bergman AV34 AV `34 Ap...JD Team 3 5,15 5,22 4,98 4,73 5,22 5,73 0
    14 Ewan Kroontje AV PEC 1910 AV PEC 191...JD Team 1 4,02 3,52 3,77 4,51 4,51 --- 0
    Stef van Walbeek Cialfo AV De Gemz...Cialfo JD X X X X NM --- 0

    Uitslagen Hoogspringen Jongens Junior D

    # Naam Team ResOBPTeam punten
    1 Karma van Riel AV34 AV `34 Ap...JD Team 1 1,55 1,62 663
    2 Bram van de Mars Cialfo AV De Gemz...Cialfo JD 1,50 --- 623
    3 Jasper Meijerink AV34 AV `34 Ap...JD Team 1 1,45 1,38 0
    4 Gijs de Bruijne Flevo Delta AV Flevo D...JD Team 1 1,45 --- 582
    5 Brend Baak Flevo Delta AV Flevo D...JD Team 1 1,45 --- 0
    6 Imre Atmodimedjo AV34 AV `34 Ap...JD Team 2 1,30 1,30 462
    6 Laszlo Doelwijt AV34 AV `34 Ap...JD Team 3 1,30 1,20 462
    6 Toby Opara AV PEC 1910 AV PEC 191...JD Team 1 1,30 --- 462
    6 Sil Krediet Isala `96 Isala `96 JD 1,30 --- 462
    10 Xander Stegerman Isala `96 Isala `96 JD 1,30 --- 0
    11 Boris Bergman AV34 AV `34 Ap...JD Team 3 1,25 1,30 0
    12 Bas van de Horst AV Athlos AV Athlos JD Team 1 1,25 --- 426
    12 Robin Schafthuizen AV Athlos AV Athlos JD Team 2 1,25 --- 426
    14 Tycho van Bavel AV34 AV `34 Ap...JD Team 2 1,20 1,20 0
    15 Geert van der Hulst Cialfo AV De Gemz...Cialfo JD 1,05 --- 0
    Jesse Kruise AV PEC 1910 AV PEC 191...JD Team 1 NM --- 0

    Uitslagen Verspringen Jongens Junior D

    # Naam Team P1P2P3P4Res OBPTeam punten
    1 Brend Baak Flevo Delta AV Flevo D...JD Team 1 4,13 4,14 4,22 4,09 4,22 +2.4 m/s--- 462
    2 Romke Wielstra AV NOP AV NOP JD 3,85 4,00 4,15 3,30 4,15 +1.4 m/s--- 448
    3 Karma van Riel AV34 AV `34 Ap...JD Team 1 4,10 X X - 4,10 +3.8 m/s4,83 438
    4 Daan van Trier De Gemzen AV De Gemz...Cialfo JD 4,09 3,88 X X 4,09 +2.6 m/s--- 436
    5 Lukas Koppejan AV34 AV `34 Ap...JD Team 1 3,35 3,74 3,94 3,72 3,94 +1.9 m/s4,27 0
    6 Stijn Harryvan AV34 AV `34 Ap...JD Team 3 3,64 3,92 3,87 3,90 3,92 +2.6 m/s3,97 402
    7 Kjell de Groot Flevo Delta AV Flevo D...JD Team 1 3,70 3,67 3,48 3,56 3,70 +5.1 m/s--- 0
    8 Xander Stegerman Isala `96 Isala `96 JD 3,67 3,64 3,68 3,59 3,68 +2.4 m/s--- 354
    9 Taco Visser AV34 AV `34 Ap...JD Team 3 3,65 3,54 3,37 3,33 3,65 +4.9 m/s3,72 0
    10 Sam Keur AV34 AV `34 Ap...JD Team 2 3,64 3,57 3,45 3,57 3,64 +4.0 m/s3,81 346
    11 Thom Schuurman De Gemzen AV De Gemz...Cialfo JD 3,58 3,53 2,68 2,72 3,58 +3.8 m/s--- 0
    12 Kevin Terink AV34 AV `34 Ap...JD Team 2 3,32 3,08 3,08 2,90 3,32 +4.6 m/s3,59 0
    13 Ike Edelman AV Athlos AV Athlos JD Team 2 3,25 3,10 2,78 3,05 3,25 +4.3 m/s--- 268
    14 Xander van Mourik AV Athlos AV Athlos JD Team 1 X X 2,94 X 2,94 +1.6 m/s--- 206
    15 Mitsjel Feenstra Flevo Delta AV Flevo D...JD Team 2 2,57 2,82 2,07 2,48 2,82 +1.5 m/s--- 182
    16 Ewan Kroontje AV PEC 1910 AV PEC 191...JD Team 1 X 2,76 2,06 X 2,76 +2.2 m/s--- 170
    Jesper Dijksma AV PEC 1910 AV PEC 191...JD Team 1 X X X X NM --- 0