Categorie 'Meisjes Junior C'

Tijdschema 'Meisjes Junior C'

Print Tijdschema

Aanvang Onderdeel
10:55 80m Uitslagen
11:10 Kogel Uitslagen
11:20 Kogel Uitslagen
12:45 Ver
bak 2
Uitslagen
14:10 Hoog Uitslagen
15:55 600m Uitslagen
15:55 600m Uitslagen


Tijdschema

10:55u16:25u
Meisjes Junior C
80m
Kogel
Kogel
Ver - bak 2
Hoog
600m

Verenigingen 'Meisjes Junior C'

VerenigingAfkortingAantal Deelnemers
AV `40 AV40 9

Uitslagen Meerkamp Meisjes Junior C

# Naam 80m600mKogelHoogVerPunten totaal
1 Terra Primatesta AV `40 12,29 2:04,43 7,39 1,45 4,31 2256
2 Phileine Kipping AV `40 11,72 1:50,23 6,14 1,20 3,76 2125
3 Elke Bordes AV `40 11,66 2:06,14 7,30 1,05 3,84 1924
4 Madelon Van der Kuur AV `40 12,38 2:04,90 7,49 1,10 3,85 1887
5 Mette Bordes AV `40 12,69 2:18,76 6,67 1,20 3,67 1709
6 Danique Scholte AV `40 12,56 2:34,59 5,74 1,25 3,92 1638
7 Amber Schellenbach AV `40 12,26 2:15,92 6,15 1,05 3,45 1603
8 Noah de Kok AV `40 12,62 2:41,21 5,74 1,10 3,26 1346

Uitslagen Meerkamp 80 meter Meisjes Junior C

# Naam Res OBP
1 Elke Bordes AV `40 11,66 -1.8 m/s---
2 Phileine Kipping AV `40 11,72 -1.2 m/s---
3 Amber Schellenbach AV `40 12,26 -1.8 m/s---
4 Terra Primatesta AV `40 12,29 -1.2 m/s---
5 Madelon Van der Kuur AV `40 12,38 -1.8 m/s---
6 Danique Scholte AV `40 12,56 -1.8 m/s---
7 Noah de Kok AV `40 12,62 -1.2 m/s---
8 Mette Bordes AV `40 12,69 -1.2 m/s---

Uitslagen Meerkamp 600 meter Meisjes Junior C

# Naam ResOBP
1 Phileine Kipping AV `40 1:50,23 ---
2 Terra Primatesta AV `40 2:04,43 ---
3 Madelon Van der Kuur AV `40 2:04,90 ---
4 Elke Bordes AV `40 2:06,14 ---
5 Amber Schellenbach AV `40 2:15,92 ---
6 Mette Bordes AV `40 2:18,76 ---
7 Danique Scholte AV `40 2:34,59 ---
8 Noah de Kok AV `40 2:41,21 ---

Uitslagen Meerkamp Kogelstoten Meisjes Junior C

# Naam ResOBP
1 Madelon Van der Kuur AV `40 7,49 ---
2 Terra Primatesta AV `40 7,39 ---
3 Elke Bordes AV `40 7,30 ---
4 Mette Bordes AV `40 6,67 ---
5 Amber Schellenbach AV `40 6,15 ---
6 Phileine Kipping AV `40 6,14 ---
7 Noah de Kok AV `40 5,74 ---
7 Danique Scholte AV `40 5,74 ---

Uitslagen Meerkamp Hoogspringen Meisjes Junior C

# Naam ResOBP
1 Terra Primatesta AV `40 1,45 ---
2 Danique Scholte AV `40 1,25 ---
3 Mette Bordes AV `40 1,20 ---
3 Phileine Kipping AV `40 1,20 ---
5 Noah de Kok AV `40 1,10 ---
5 Madelon Van der Kuur AV `40 1,10 ---
7 Amber Schellenbach AV `40 1,05 ---
7 Elke Bordes AV `40 1,05 ---

Uitslagen Meerkamp Verspringen Meisjes Junior C

# Naam Res OBP
1 Terra Primatesta AV `40 4,31 ---
2 Danique Scholte AV `40 3,92 ---
3 Madelon Van der Kuur AV `40 3,85 ---
4 Elke Bordes AV `40 3,84 ---
5 Phileine Kipping AV `40 3,76 ---
6 Mette Bordes AV `40 3,67 ---
7 Amber Schellenbach AV `40 3,45 ---
8 Noah de Kok AV `40 3,26 ---

Uitslagen 80 meter Meisjes Junior C

Er zijn nog geen ingeschreven atleten

Uitslagen 600 meter Meisjes Junior C

# Naam ResOBP
1 Nathalie Kropmans AV `40 2:27,73 ---

Uitslagen 3000 meter Meisjes Junior C

Er zijn nog geen ingeschreven atleten

Uitslagen Kogelstoten Meisjes Junior C

# Naam ResOBP
1 Nathalie Kropmans AV `40 8,09 7,87

Uitslagen Hoogspringen Meisjes Junior C

Er zijn nog geen ingeschreven atleten

Uitslagen Verspringen Meisjes Junior C

Er zijn nog geen ingeschreven atleten