Atleten 'Senioren vrouwen'

Snr Naam Onderdelen Startgroep 100m200m400m800m1500m3000m100mH4x100mDiscusKogelKogelslHoogHSSVer
502 Giulia Agostini AAC - AAC Vrouwen HSS
Ver
Vrouw - HSSVrouw - Ver Groep 1 ------------
503 Yvonne Blok AAC - AAC Vrouwen 100mH
Hoog
Vrouw - 100mHVrouw - Hoog Groep 2 ------------
504 Lara Borst AAC - AAC Vrouwen Hoog
Vrouw - Hoog Groep 1 -------------
505 Myrthe Fonck AAC - AAC Vrouwen 400m
800m
4x100m
Vrouw - 400mVrouw - 800m -----------
506 Charlotte de Haan AAC - AAC Vrouwen 100m
200m
Vrouw - 100mVrouw - 200m ------------
507 Arlyn Haveman AAC - AAC Vrouwen 3000m
Vrouw - 3000m -------------
508 Anouk Kruiswijk AAC - AAC Vrouwen 1500m
Vrouw - 1500m -------------
509 Berthe Makizodila AAC - AAC Vrouwen 100m
4x100m
Vrouw - 100m ------------
510 Priscilla ... Oorschot AAC - AAC Vrouwen 4x100m
-------------
511 Lise Smit AAC - AAC Vrouwen 3000m
Kogel
Kogelsl
Vrouw - 3000mVrouw - Ko...l Groep 1Vrouw - Kogelsl -----------
512 Carola van...agtendonk AAC - AAC Vrouwen 100mH
4x100m
Ver
Vrouw - 100mHVrouw - Ver Groep 2 -----------
513 Vera Wisse AAC - AAC Vrouwen Discus
Kogel
Vrouw - DiscusVrouw - Ko...l Groep 2 ------------
553 Debra Akkermans ARV Ilion - ARV Ilion Vrouwen 200m
800m
Vrouw - 200mVrouw - 800m ------------
555 Sterre de Booy ARV Ilion - ARV Ilion Vrouwen 4x100m
Hoog
Ver
Vrouw - Hoog Groep 2Vrouw - Ver Groep 1 -----------
557 Gabriëlla Dwomoh ARV Ilion - ARV Ilion Vrouwen Ver
Vrouw - Ver Groep 2 -------------
558 Tamara Eleonora ARV Ilion - ARV Ilion Vrouwen Kogel
Vrouw - Ko...l Groep 1 -------------
559 Sanne Harland ARV Ilion - ARV Ilion Vrouwen 100mH
4x100m
HSS
Vrouw - 100mHVrouw - HSS -----------
560 Tamara van Kleef ARV Ilion - ARV Ilion Vrouwen 3000m
Vrouw - 3000m -------------
561 Lisette van der Kolk ARV Ilion - ARV Ilion Vrouwen Discus
Kogel
Kogelsl
Vrouw - DiscusVrouw - Ko...l Groep 2Vrouw - Kogelsl -----------
562 Joanny Loeffen ARV Ilion - ARV Ilion Vrouwen 100m
4x100m
Vrouw - 100m ------------
564 Romy de Smit ARV Ilion - ARV Ilion Vrouwen 1500m
Vrouw - 1500m -------------
565 Esmee van der Wissel ARV Ilion - ARV Ilion Vrouwen 1500m
4x100m
Vrouw - 1500m ------------
566 Nikki Woudstra ARV Ilion - ARV Ilion Vrouwen Hoog
Vrouw - Hoog Groep 1 -------------
567 Rosita Abdollah AV 1923 - AV 1923 Vrouwen 100m
400m
Vrouw - 100mVrouw - 400m ------------
568 Fa Adda AV 1923 - AV 1923 Vrouwen 3000m
Vrouw - 3000m -------------
569 Annemieke Bolte AV 1923 - AV 1923 Vrouwen Kogel
Vrouw - Ko...l Groep 2 -------------
570 Anna Goede AV 1923 - AV 1923 Vrouwen Discus
Kogel
Kogelsl
Vrouw - DiscusVrouw - Ko...l Groep 1Vrouw - Kogelsl -----------
571 Rosa de Jong AV 1923 - AV 1923 Vrouwen 100m
400m
4x100m
Vrouw - 100mVrouw - 400m -----------
572 Ismay van der Klei AV 1923 - AV 1923 Vrouwen 200m
4x100m
Ver
Vrouw - 200mVrouw - Ver Groep 1 -----------
573 Iris de Ruiter AV 1923 - AV 1923 Vrouwen 100mH
4x100m
Hoog
Vrouw - 100mHVrouw - Hoog Groep 2 -----------
574 Eva Schepers AV 1923 - AV 1923 Vrouwen 4x100m
HSS
Ver
Vrouw - HSSVrouw - Ver Groep 2 -----------
575 Kirsten Vendrig AV 1923 - AV 1923 Vrouwen 800m
1500m
Vrouw - 800mVrouw - 1500m ------------
576 Daphne Wezenberg AV 1923 - AV 1923 Vrouwen 3000m
Vrouw - 3000m -------------
577 Annie van Anholt AV Attila - AV Attila Vrouwen Kogelsl
Vrouw - Kogelsl -------------
578 Eva Bastmeijer AV Attila - AV Attila Vrouwen 100m
200m
Ver
Vrouw - 100mVrouw - 200mVrouw - Ver Groep 1 -----------
579 Iris Bastmeijer AV Attila - AV Attila Vrouwen 400m
100mH
4x100m
Vrouw - 400mVrouw - 100mH -----------
580 Judi Becx AV Attila - AV Attila Vrouwen 800m
3000m
Vrouw - 800mVrouw - 3000m ------------
581 Nina Becx AV Attila - AV Attila Vrouwen 1500m
4x100m
Vrouw - 1500m ------------
582 Noor Hegeman AV Attila - AV Attila Vrouwen Discus
Kogel
Vrouw - DiscusVrouw - Ko...l Groep 1 ------------
583 Carlijn va...en Heuvel AV Attila - AV Attila Vrouwen Kogel
Vrouw - Ko...l Groep 2 -------------
584 Elanor van...iltenburg AV Attila - AV Attila Vrouwen 4x100m
Hoog
HSS
Vrouw - Hoog Groep 1Vrouw - HSS -----------
585 Ida Peterse AV Attila - AV Attila Vrouwen 4x100m
-------------
586 Rebecca Atteveld AV Atverni - AV Atverni Vrouwen 1500m
Vrouw - 1500m -------------
587 Joyce Bongers AV Atverni - AV Atverni Vrouwen 100m
4x100m
Vrouw - 100m ------------
588 Charlotte ...Breukelen AV Atverni - AV Atverni Vrouwen 800m
Vrouw - 800m -------------
589 Ester Eik...ijderlaan AV Atverni - AV Atverni Vrouwen 3000m
Vrouw - 3000m -------------
590 Linda Hansen AV Atverni - AV Atverni Vrouwen Discus
Kogelsl
Hoog
Vrouw - DiscusVrouw - KogelslVrouw - Hoog Groep 2 -----------
591 Esmay Koster AV Atverni - AV Atverni Vrouwen 400m
Ver
Vrouw - 400mVrouw - Ver Groep 1 ------------
592 Lianne van Krieken AV Atverni - AV Atverni Vrouwen Kogel
Vrouw - Ko...l Groep 2 -------------
593 Nina Mulder AV Atverni - AV Atverni Vrouwen 200m
4x100m
Vrouw - 200m ------------
594 Anouk Oosterhuis AV Atverni - AV Atverni Vrouwen 100mH
4x100m
HSS
Vrouw - 100mHVrouw - HSS -----------
595 Graciëlla...Woutersen AV Atverni - AV Atverni Vrouwen 400m
4x100m
Vrouw - 400m ------------
610 Shimada Bajon AV Lycurgus - AV Lycurgus Vrouwen 100m
4x100m
Vrouw - 100m ------------
611 Minke Bosma AV Lycurgus - AV Lycurgus Vrouwen Ver
Vrouw - Ver Groep 2 -------------
612 Maureen Ellsworth AV Lycurgus - AV Lycurgus Vrouwen 400m
Vrouw - 400m -------------
613 Rianna Galiart AV Lycurgus - AV Lycurgus Vrouwen 4x100m
Ver
Vrouw - Ver Groep 1 ------------
614 Dominique Gommers AV Lycurgus - AV Lycurgus Vrouwen Hoog
Vrouw - Hoog Groep 1 -------------
615 Arianne Gravesteijn AV Lycurgus - AV Lycurgus Vrouwen HSS
Vrouw - HSS -------------
616 Manon Haakman AV Lycurgus - AV Lycurgus Vrouwen 100m
Vrouw - 100m -------------
617 Charlotte Hopman AV Lycurgus - AV Lycurgus Vrouwen 100mH
Kogel
Hoog
Vrouw - 100mHVrouw - Ko...l Groep 2Vrouw - Hoog Groep 2 -----------
618 Tasa Jiya AV Lycurgus - AV Lycurgus Vrouwen 200m
4x100m
Vrouw - 200m ------------
619 Bess van Noord AV Lycurgus - AV Lycurgus Vrouwen 1500m
Vrouw - 1500m -------------
620 Maaike Schoute AV Lycurgus - AV Lycurgus Vrouwen 400m
Vrouw - 400m -------------
621 Nicole Schoute AV Lycurgus - AV Lycurgus Vrouwen 100mH
4x100m
Vrouw - 100mH ------------
622 Vanessa S...rkendries AV Lycurgus - AV Lycurgus Vrouwen Discus
Kogel
Kogelsl
Vrouw - DiscusVrouw - Ko...l Groep 1Vrouw - Kogelsl -----------
623 Wendy van der Velden AV Lycurgus - AV Lycurgus Vrouwen 3000m
Vrouw - 3000m -------------
624 Imke Vermeulen AV Lycurgus - AV Lycurgus Vrouwen 3000m
Vrouw - 3000m -------------
625 Hanna Voorberg AV Lycurgus - AV Lycurgus Vrouwen 200m
Vrouw - 200m -------------
626 Nora Winter AV Lycurgus - AV Lycurgus Vrouwen 800m
Vrouw - 800m -------------
656 Verena van...ikkenberg AV34 - AV `34 Ap...n Vrouwen 400m
HSS
Vrouw - 400mVrouw - HSS ------------
657 Eva de Grip AV34 - AV `34 Ap...n Vrouwen 100mH
Kogel
Vrouw - 100mHVrouw - Ko...l Groep 2 ------------
658 Sharon Hendriks AV34 - AV `34 Ap...n Vrouwen 100m
4x100m
Vrouw - 100m ------------
659 Dhanique v... Kruisweg AV34 - AV `34 Ap...n Vrouwen 4x100m
Hoog
Ver
Vrouw - Hoog Groep 1Vrouw - Ver Groep 2 -----------
660 Eline Linger AV34 - AV `34 Ap...n Vrouwen 400m
Discus
Kogel
Vrouw - 400mVrouw - DiscusVrouw - Ko...l Groep 2 -----------
662 Michelle Spek AV34 - AV `34 Ap...n Vrouwen 100m
200m
4x100m
Vrouw - 100mVrouw - 200m -----------
663 Saskia Weinans AV34 - AV `34 Ap...n Vrouwen 1500m
Vrouw - 1500m -------------
664 Bo Welgraaf AV34 - AV `34 Ap...n Vrouwen 800m
3000m
Vrouw - 800mVrouw - 3000m ------------
665 Merel Wevers AV34 - AV `34 Ap...n Vrouwen 200m
4x100m
Vrouw - 200m ------------
666 Anne Witsmeer AV34 - AV `34 Ap...n Vrouwen Kogelsl
Vrouw - Kogelsl -------------
667 Esther Akihary Eindhoven - Eindhoven ...k Vrouwen 100m
200m
4x100m
Vrouw - 100mVrouw - 200m -----------
668 Chantal Baartse Eindhoven - Eindhoven ...k Vrouwen 1500m
Vrouw - 1500m -------------
669 Judith Bosker Eindhoven - Eindhoven ...k Vrouwen 100m
4x100m
Vrouw - 100m ------------
670 Sanne Denneman Eindhoven - Eindhoven ...k Vrouwen Ver
Vrouw - Ver Groep 2 -------------
671 Kim Dillen Eindhoven - Eindhoven ...k Vrouwen 3000m
Vrouw - 3000m -------------
672 Jonne Dommerholt Eindhoven - Eindhoven ...k Vrouwen Kogel
Hoog
Vrouw - Ko...l Groep 2Vrouw - Hoog Groep 1 ------------
673 Leanne van Est Eindhoven - Eindhoven ...k Vrouwen 100mH
HSS
Vrouw - 100mHVrouw - HSS ------------
674 Lisa Francini Eindhoven - Eindhoven ...k Vrouwen 200m
4x100m
Ver
Vrouw - 200mVrouw - Ver Groep 1 -----------
675 Marta Pape Garcia Eindhoven - Eindhoven ...k Vrouwen 400m
100mH
Vrouw - 400mVrouw - 100mH ------------
676 Silke Peeters Eindhoven - Eindhoven ...k Vrouwen Hoog
Vrouw - Hoog Groep 2 -------------
677 Nina de Poorter Eindhoven - Eindhoven ...k Vrouwen Discus
Kogel
Vrouw - DiscusVrouw - Ko...l Groep 1 ------------
678 Joyce Puts Eindhoven - Eindhoven ...k Vrouwen 400m
4x100m
Vrouw - 400m ------------
679 Maaike Schetters Eindhoven - Eindhoven ...k Vrouwen Kogelsl
Vrouw - Kogelsl -------------
680 Nikkie van Willigen Eindhoven - Eindhoven ...k Vrouwen 800m
Vrouw - 800m -------------
697 Daphne Bakker GACH - GAC Hilver...m Vrouwen 400m
4x100m
Vrouw - 400m ------------
698 Anja Bekema GACH - GAC Hilver...m Vrouwen 1500m
Vrouw - 1500m -------------
699 Aline Bloom GACH - GAC Hilver...m Vrouwen Hoog
Vrouw - Hoog Groep 2 -------------
700 Luca Bos GACH - GAC Hilver...m Vrouwen 100m
200m
4x100m
Vrouw - 100mVrouw - 200m -----------
701 Lianne Bruins GACH - GAC Hilver...m Vrouwen Discus
Kogel
Kogelsl
Vrouw - DiscusVrouw - Ko...l Groep 1Vrouw - Kogelsl -----------
702 Jolijn van Dijk GACH - GAC Hilver...m Vrouwen 200m
100mH
Ver
Vrouw - 200mVrouw - 100mHVrouw - Ver Groep 2 -----------
703 Sanne Eekel GACH - GAC Hilver...m Vrouwen 100m
Vrouw - 100m -------------
704 Dieuwertje Kok GACH - GAC Hilver...m Vrouwen HSS
Vrouw - HSS -------------
705 Judith Rasch GACH - GAC Hilver...m Vrouwen 400m
4x100m
Ver
Vrouw - 400mVrouw - Ver Groep 1 -----------
706 Jip Zinsmeister GACH - GAC Hilver...m Vrouwen 800m
4x100m
Vrouw - 800m ------------
707 Elisa de Jong Groningen - Groningen ...k Vrouwen 400m
800m
Vrouw - 400mVrouw - 800m ------------
708 Lea Jurdzinski Groningen - Groningen ...k Vrouwen 100m
200m
4x100m
Vrouw - 100mVrouw - 200m -----------
709 Lieke Muller Groningen - Groningen ...k Vrouwen Kogel
Vrouw - Ko...l Groep 2 -------------
710 Charlene Okken Groningen - Groningen ...k Vrouwen Discus
Kogel
Vrouw - DiscusVrouw - Ko...l Groep 1 ------------
711 Eva Reinders Groningen - Groningen ...k Vrouwen 4x100m
Kogelsl
Hoog
Vrouw - KogelslVrouw - Hoog Groep 2 -----------
712 Aruna Rikkers Groningen - Groningen ...k Vrouwen 4x100m
Hoog
Vrouw - Hoog Groep 1 ------------
713 Louise Taatgen Groningen - Groningen ...k Vrouwen HSS
Ver
Vrouw - HSSVrouw - Ver Groep 1 ------------
714 Suzanne Voorrips Groningen - Groningen ...k Vrouwen 1500m
3000m
Vrouw - 1500mVrouw - 3000m ------------
715 Ellen de Wever Groningen - Groningen ...k Vrouwen 100m
200m
4x100m
Vrouw - 100mVrouw - 200m -----------
716 Henderyke Wonink Groningen - Groningen ...k Vrouwen 100mH
Vrouw - 100mH -------------
744 Chimene Afi Leiden - Leiden Atl...k Vrouwen 100m
200m
4x100m
Vrouw - 100mVrouw - 200m -----------
745 Franka Blok Leiden - Leiden Atl...k Vrouwen 100m
100mH
4x100m
Vrouw - 100mVrouw - 100mH -----------
746 Anouk Claessens Leiden - Leiden Atl...k Vrouwen 3000m
Vrouw - 3000m -------------
747 Annemieke Efdee Leiden - Leiden Atl...k Vrouwen Kogel
Kogelsl
Vrouw - Ko...l Groep 1Vrouw - Kogelsl ------------
748 Ivanka Hogervorst Leiden - Leiden Atl...k Vrouwen 400m
Vrouw - 400m -------------
749 Janneke Lemmerzaal Leiden - Leiden Atl...k Vrouwen 200m
4x100m
Vrouw - 200m ------------
750 Annemarie de Mooij Leiden - Leiden Atl...k Vrouwen 400m
4x100m
Vrouw - 400m ------------
751 Fleur van der Put Leiden - Leiden Atl...k Vrouwen Discus
Kogel
Vrouw - DiscusVrouw - Ko...l Groep 2 ------------
752 Marit de Roij Leiden - Leiden Atl...k Vrouwen 1500m
Vrouw - 1500m -------------
753 Lucinde Wiersema Leiden - Leiden Atl...k Vrouwen 800m
Hoog
Vrouw - 800mVrouw - Hoog Groep 2 ------------
754 Angela de Winter Leiden - Leiden Atl...k Vrouwen HSS
Ver
Vrouw - HSSVrouw - Ver Groep 2 ------------
784 Silke Berendse Phanos - Phanos Vrouwen 200m
4x100m
Vrouw - 200m ------------
785 Evelien Bos Phanos - Phanos Vrouwen 100m
4x100m
Kogelsl
Vrouw - 100mVrouw - Kogelsl -----------
786 Maaike Dortmond Phanos - Phanos Vrouwen Discus
Ver
Vrouw - DiscusVrouw - Ver Groep 1 ------------
787 Frances van der Eijk Phanos - Phanos Vrouwen 4x100m
Ver
Vrouw - Ver Groep 2 ------------
788 Maaike Eken Phanos - Phanos Vrouwen 400m
Vrouw - 400m -------------
789 Joyce Huisman Phanos - Phanos Vrouwen Hoog
Vrouw - Hoog Groep 2 -------------
790 Giulia Kühn Phanos - Phanos Vrouwen 1500m
Vrouw - 1500m -------------
791 Emma Kok Phanos - Phanos Vrouwen 800m
Vrouw - 800m -------------
792 Renske Pijnacker Phanos - Phanos Vrouwen Hoog
Vrouw - Hoog Groep 1 -------------
793 Chanté Samuel Phanos - Phanos Vrouwen 100mH
Kogel
Vrouw - 100mHVrouw - Ko...l Groep 1 ------------
794 Lotte Schrijver Phanos - Phanos Vrouwen 200m
Vrouw - 200m -------------
795 Sharon Spalburg Phanos - Phanos Vrouwen 100m
4x100m
Vrouw - 100m ------------
796 Daphne Stol Phanos - Phanos Vrouwen HSS
Vrouw - HSS -------------
797 Rosa Vermeulen Phanos - Phanos Vrouwen 3000m
Vrouw - 3000m -------------
798 Lois van Weringh Phanos - Phanos Vrouwen 1500m
Vrouw - 1500m -------------

Verenigingen 'Senioren vrouwen'

VerenigingAfkortingAantal Deelnemers
AAC AAC 12
ARV Ilion ILIO 11
AV 1923 AV23 10
AV Attila ATTL 9
AV Atverni ATVN 10
AV Lycurgus LYCG 17
AV `34 Apeldoorn AV34 10
Eindhoven Atletiek EHAT 14
GAC Hilversum GACH 10
Groningen Atletiek GRNG 10
Leiden Atletiek LATL 11
Phanos PHNS 15
Competitiestand Vrouwen 1e divisie
# Team Leden Punten
1 Eindhoven Atletiek Vrouwen Eindhoven Atletiek - Vsen
Begeleider: Martijn Arnoldussen
Jurylid: n.n.b.
14 125
2 AV Lycurgus Vrouwen AV Lycurgus - Vsen 17 118
3 AAC Vrouwen AAC - Vsen
Begeleider: Lise Smit / Carola van Wachtendonk
Jurylid: Dana Gunther
12 111
4 Phanos Vrouwen Phanos - Vsen
Begeleider: Maaike Eken
15 101
5 Groningen Atletiek Vrouwen Groningen Atletiek - Vsen
Begeleider: Marion Kanbier
Jurylid: Marion Kanbier
10 97
6 Leiden Atletiek Vrouwen Leiden Atletiek - Vsen
Begeleider: Romanee Buddenböhmer
Jurylid: Raouf Angudi
11 94
7 AV Attila Vrouwen AV Attila - Vsen
Begeleider: Noor Hegeman
Jurylid: Lieke Oude Egeberink & Tanita Hofmans
9 83
8 AV Atverni Vrouwen AV Atverni - Vsen
Begeleider: Graciëlla Woutersen
Jurylid: Harry Koster
10 74
9 GAC Hilversum Vrouwen GAC Hilversum - Vsen 10 73
10 ARV Ilion Vrouwen ARV Ilion - Vsen
Begeleider: Marlies Larsen
Jurylid: Marlies Larsen
11 72
11 AV 1923 Vrouwen AV 1923 - Vsen
Begeleider: Anna Goede
Jurylid: Siem Goede
10 71
12 AV `34 Apeldoorn Vrouwen AV `34 Apeldoorn - Vsen
Begeleider: Yvette van Beek/Tijmen Hennink
Jurylid: nog onbekend
10 70

Uitslagen 100 meter Senioren vrouwen

# Naam Res OBP
1 Esther Akihary Eindhoven ...k Vrouwen 12,05 +1.4 m/s11,93
2 Shimada Bajon AV Lycurgus Vrouwen 12,08 +1.4 m/s11,78
3 Eva Bastmeijer AV Attila Vrouwen 12,09 +1.4 m/s12,31
4 Sharon Spalburg Phanos Vrouwen 12,58 +1.4 m/s12,48
5 Judith Bosker Eindhoven ...k Vrouwen 12,62 +1.4 m/s12,57
6 Evelien Bos Phanos Vrouwen 12,74 -0.6 m/s12,75
7 Chimene Afi Leiden Atl...k Vrouwen 12,77 -0.6 m/s12,96
7 Sharon Hendriks AV `34 Ap...n Vrouwen 12,77 +1.4 m/s12,35
9 Berthe Makizodila AAC Vrouwen 12,80 -0.6 m/s12,70
10 Joyce Bongers AV Atverni Vrouwen 12,90 +1.4 m/s12,37
11 Joanny Loeffen ARV Ilion Vrouwen 12,92 -0.9 m/s13,80
12 Franka Blok Leiden Atl...k Vrouwen 13,08 -0.6 m/s12,87
13 Rosa de Jong AV 1923 Vrouwen 13,23 -0.6 m/s12,80
14 Charlotte de Haan AAC Vrouwen 13,52 -0.9 m/s13,20
15 Michelle Spek AV `34 Ap...n Vrouwen 13,56 -0.6 m/s13,07
16 Manon Haakman AV Lycurgus Vrouwen 13,58 -0.9 m/s13,33
17 Sanne Eekel GAC Hilver...m Vrouwen 13,61 -0.6 m/s12,99
18 Lea Jurdzinski Groningen ...k Vrouwen 13,79 -0.9 m/s13,45
19 Luca Bos GAC Hilver...m Vrouwen 14,03 -0.9 m/s13,57
20 Rosita Abdollah AV 1923 Vrouwen 14,64 -0.9 m/s14,76
21 Ellen de Wever Groningen ...k Vrouwen 14,82 -0.9 m/s13,35

Uitslagen 200 meter Senioren vrouwen

# Naam Res OBP
1 Tasa Jiya AV Lycurgus Vrouwen 24,72 +0.0 m/s24,50
2 Eva Bastmeijer AV Attila Vrouwen 24,88 +0.0 m/s24,69
3 Esther Akihary Eindhoven ...k Vrouwen 25,03 +0.0 m/s25,24
4 Silke Berendse Phanos Vrouwen 25,92 +0.0 m/s24,64
4 Chimene Afi Leiden Atl...k Vrouwen 25,92 +0.0 m/s26,13
6 Merel Wevers AV `34 Ap...n Vrouwen 26,18 +0.0 m/s---
7 Janneke Lemmerzaal Leiden Atl...k Vrouwen 26,42 +1.1 m/s26,90
8 Nina Mulder AV Atverni Vrouwen 26,49 +0.0 m/s25,99
9 Ismay van der Klei AV 1923 Vrouwen 26,68 +1.1 m/s26,86
10 Lisa Francini Eindhoven ...k Vrouwen 26,89 +1.1 m/s26,50
11 Debra Akkermans ARV Ilion Vrouwen 26,96 +1.1 m/s27,00
12 Jolijn van Dijk GAC Hilver...m Vrouwen 27,16 +0.0 m/s27,10
13 Hanna Voorberg AV Lycurgus Vrouwen 27,20 +1.1 m/s26,57
14 Michelle Spek AV `34 Ap...n Vrouwen 27,42 +1.1 m/s26,94
15 Lotte Schrijver Phanos Vrouwen 27,48 +0.0 m/s27,16
16 Charlotte de Haan AAC Vrouwen 27,79 +0.0 m/s27,00
17 Luca Bos GAC Hilver...m Vrouwen 28,25 +0.0 m/s28,33
18 Lea Jurdzinski Groningen ...k Vrouwen 30,33 +0.0 m/s28,03
19 Ellen de Wever Groningen ...k Vrouwen 30,80 +0.0 m/s27,02

Uitslagen 400 meter Senioren vrouwen

# Naam ResOBP
1 Joyce Puts Eindhoven ...k Vrouwen 57,57 56,04
2 Maureen Ellsworth AV Lycurgus Vrouwen 58,19 57,26
3 Myrthe Fonck AAC Vrouwen 58,26 58,00
4 Marta Pape Garcia Eindhoven ...k Vrouwen 58,87 58,71
5 Judith Rasch GAC Hilver...m Vrouwen 59,82 59,58
6 Annemarie de Mooij Leiden Atl...k Vrouwen 1:00,69 58,98
7 Rosa de Jong AV 1923 Vrouwen 1:01,00 59,95
8 Graciëlla...Woutersen AV Atverni Vrouwen 1:01,42 55,30
9 Daphne Bakker GAC Hilver...m Vrouwen 1:01,45 1:02,09
10 Iris Bastmeijer AV Attila Vrouwen 1:01,69 1:05,06
11 Maaike Schoute AV Lycurgus Vrouwen 1:02,24 1:02,10
12 Maaike Eken Phanos Vrouwen 1:02,98 1:03,00
13 Verena van...ikkenberg AV `34 Ap...n Vrouwen 1:04,54 ---
14 Elisa de Jong Groningen ...k Vrouwen 1:05,87 ---
15 Rosita Abdollah AV 1923 Vrouwen 1:06,45 ---
16 Eline Linger AV `34 Ap...n Vrouwen 1:09,76 ---
17 Ivanka Hogervorst Leiden Atl...k Vrouwen 1:09,96 1:07,00
Esmay Koster AV Atverni Vrouwen DNF 1:03,00

Uitslagen 800 meter Senioren vrouwen

# Naam ResOBP
1 Myrthe Fonck AAC Vrouwen 2:13,75 2:20,00
2 Nikkie van Willigen Eindhoven ...k Vrouwen 2:17,83 2:17,45
3 Elisa de Jong Groningen ...k Vrouwen 2:20,24 2:17,54
4 Emma Kok Phanos Vrouwen 2:20,85 2:20,66
5 Debra Akkermans ARV Ilion Vrouwen 2:23,70 2:25,00
6 Judi Becx AV Attila Vrouwen 2:24,44 2:19,60
7 Nora Winter AV Lycurgus Vrouwen 2:24,79 2:25,79
8 Kirsten Vendrig AV 1923 Vrouwen 2:31,12 2:23,53
9 Charlotte ...Breukelen AV Atverni Vrouwen 2:31,95 2:29,26
10 Bo Welgraaf AV `34 Ap...n Vrouwen 2:38,00 ---
11 Jip Zinsmeister GAC Hilver...m Vrouwen 2:46,12 2:40,00
12 Lucinde Wiersema Leiden Atl...k Vrouwen 2:57,23 2:52,00

Uitslagen 1500 meter Senioren vrouwen

# Naam ResOBP
1 Suzanne Voorrips Groningen ...k Vrouwen 4:35,90 4:39,00
2 Saskia Weinans AV `34 Ap...n Vrouwen 4:45,61 4:30,00
3 Chantal Baartse Eindhoven ...k Vrouwen 4:53,33 4:50,67
4 Esmee van der Wissel ARV Ilion Vrouwen 5:04,94 5:02,00
5 Rebecca Atteveld AV Atverni Vrouwen 5:12,92 5:05,92
6 Bess van Noord AV Lycurgus Vrouwen 5:21,78 5:18,00
7 Giulia Kühn Phanos Vrouwen 5:23,82 ---
8 Nina Becx AV Attila Vrouwen 5:34,40 5:20,00
9 Lois van Weringh Phanos Vrouwen 5:38,36 ---
10 Anja Bekema GAC Hilver...m Vrouwen 5:40,87 5:04,00
11 Anouk Kruiswijk AAC Vrouwen 5:48,45 ---
12 Marit de Roij Leiden Atl...k Vrouwen 6:06,73 ---
Romy de Smit ARV Ilion Vrouwen DNS ---
Kirsten Vendrig AV 1923 Vrouwen DNF ---

Uitslagen 3000 meter Senioren vrouwen

# Naam ResOBP
1 Kim Dillen Eindhoven ...k Vrouwen 9:52,09 9:45,89
2 Anouk Claessens Leiden Atl...k Vrouwen 10:27,27 10:14,00
3 Suzanne Voorrips Groningen ...k Vrouwen 10:52,08 10:23,00
4 Fa Adda AV 1923 Vrouwen 10:55,75 ---
5 Tamara van Kleef ARV Ilion Vrouwen 11:07,05 11:22,00
6 Ester Eik...ijderlaan AV Atverni Vrouwen 11:14,14 11:03,93
7 Rosa Vermeulen Phanos Vrouwen 11:23,74 ---
8 Daphne Wezenberg AV 1923 Vrouwen 11:27,92 11:08,92
9 Judi Becx AV Attila Vrouwen 11:29,63 10:41,92
10 Wendy van der Velden AV Lycurgus Vrouwen 12:04,05 12:27,33
11 Bo Welgraaf AV `34 Ap...n Vrouwen 13:07,21 ---
12 Arlyn Haveman AAC Vrouwen 13:27,60 ---
Imke Vermeulen AV Lycurgus Vrouwen DNS ---
Lise Smit AAC Vrouwen DNF ---

Uitslagen 100 meter horden (84cm) Senioren vrouwen

# Naam Res OBP
1 Anouk Oosterhuis AV Atverni Vrouwen 14,71 +2.1 m/s14,48
2 Chanté Samuel Phanos Vrouwen 14,74 +2.1 m/s14,24
3 Iris de Ruiter AV 1923 Vrouwen 15,45 +1.2 m/s16,40
4 Franka Blok Leiden Atl...k Vrouwen 15,52 +2.1 m/s15,00
5 Carola van...agtendonk AAC Vrouwen 15,54 +2.1 m/s15,50
6 Marta Pape Garcia Eindhoven ...k Vrouwen 15,91 +1.2 m/s15,86
7 Henderyke Wonink Groningen ...k Vrouwen 15,92 +2.1 m/s15,25
8 Jolijn van Dijk GAC Hilver...m Vrouwen 16,10 +1.2 m/s16,01
9 Iris Bastmeijer AV Attila Vrouwen 16,50 +1.2 m/s16,50
10 Charlotte Hopman AV Lycurgus Vrouwen 16,82 +1.2 m/s16,45
11 Yvonne Blok AAC Vrouwen 17,41 +1.2 m/s16,50
12 Nicole Schoute AV Lycurgus Vrouwen 17,55 +2.1 m/s15,70
13 Sanne Harland ARV Ilion Vrouwen 17,62 +2.1 m/s15,60
14 Eva de Grip AV `34 Ap...n Vrouwen 17,70 +1.2 m/s17,30
15 Leanne van Est Eindhoven ...k Vrouwen 18,74 +1.2 m/s18,32

Uitslagen Discuswerpen 1 kilogram Senioren vrouwen

# Naam ResOBP
1 Nina de Poorter Eindhoven ...k Vrouwen 43,89 ---
2 Vanessa S...rkendries AV Lycurgus Vrouwen 43,14 32,90
3 Lianne Bruins GAC Hilver...m Vrouwen 42,56 44,00
4 Anna Goede AV 1923 Vrouwen 38,24 ---
5 Vera Wisse AAC Vrouwen 37,81 40,00
6 Fleur van der Put Leiden Atl...k Vrouwen 37,56 36,78
7 Lisette van der Kolk ARV Ilion Vrouwen 33,69 ---
8 Charlene Okken Groningen ...k Vrouwen 31,03 35,51
9 Maaike Dortmond Phanos Vrouwen 27,35 ---
10 Eline Linger AV `34 Ap...n Vrouwen 26,73 ---
11 Noor Hegeman AV Attila Vrouwen 25,80 ---
12 Linda Hansen AV Atverni Vrouwen 9,19 25,00

Uitslagen Kogelstoten 4 kilogram Senioren vrouwen

# Naam ResOBP
1 Charlene Okken Groningen ...k Vrouwen 13,60 14,27
2 Lianne Bruins GAC Hilver...m Vrouwen 13,07 12,50
3 Vanessa S...rkendries AV Lycurgus Vrouwen 12,99 12,24
4 Vera Wisse AAC Vrouwen 11,77 12,00
5 Nina de Poorter Eindhoven ...k Vrouwen 11,35 ---
6 Anna Goede AV 1923 Vrouwen 10,80 ---
7 Lise Smit AAC Vrouwen 10,41 ---
8 Charlotte Hopman AV Lycurgus Vrouwen 10,38 10,73
9 Carlijn va...en Heuvel AV Attila Vrouwen 10,28 10,61
10 Noor Hegeman AV Attila Vrouwen 9,95 ---
11 Chanté Samuel Phanos Vrouwen 9,93 ---
12 Jonne Dommerholt Eindhoven ...k Vrouwen 9,66 ---
13 Fleur van der Put Leiden Atl...k Vrouwen 9,43 9,70
14 Eva de Grip AV `34 Ap...n Vrouwen 9,34 ---
15 Annemieke Efdee Leiden Atl...k Vrouwen 8,44 ---
16 Eline Linger AV `34 Ap...n Vrouwen 8,42 ---
17 Lianne van Krieken AV Atverni Vrouwen 8,18 ---
18 Annemieke Bolte AV 1923 Vrouwen 7,86 ---
Lisette van der Kolk ARV Ilion Vrouwen NM ---
Tamara Eleonora ARV Ilion Vrouwen DNS ---
Lieke Muller Groningen ...k Vrouwen DNS 14,04

Uitslagen Kogelslingeren 4 kilogram Senioren vrouwen

# Naam ResOBP
1 Vanessa S...rkendries AV Lycurgus Vrouwen 56,65 35,48
2 Eva Reinders Groningen ...k Vrouwen 51,10 63,33
3 Maaike Schetters Eindhoven ...k Vrouwen 50,50 53,72
4 Lise Smit AAC Vrouwen 46,06 50,00
5 Lianne Bruins GAC Hilver...m Vrouwen 39,80 ---
6 Anne Witsmeer AV `34 Ap...n Vrouwen 37,25 ---
7 Annemieke Efdee Leiden Atl...k Vrouwen 35,78 46,00
8 Annie van Anholt AV Attila Vrouwen 30,08 33,00
9 Anna Goede AV 1923 Vrouwen 26,54 ---
10 Evelien Bos Phanos Vrouwen 24,43 ---
11 Linda Hansen AV Atverni Vrouwen 21,32 20,00
12 Lisette van der Kolk ARV Ilion Vrouwen 19,08 ---

Uitslagen Hoogspringen Senioren vrouwen

# Naam ResOBP
1 Nikki Woudstra ARV Ilion Vrouwen 1,70 ---
2 Lara Borst AAC Vrouwen 1,70 1,65
3 Joyce Huisman Phanos Vrouwen 1,70 ---
4 Aruna Rikkers Groningen ...k Vrouwen 1,60 1,65
5 Eva Reinders Groningen ...k Vrouwen 1,60 1,65
6 Iris de Ruiter AV 1923 Vrouwen 1,60 ---
7 Lucinde Wiersema Leiden Atl...k Vrouwen 1,55 1,65
8 Sterre de Booy ARV Ilion Vrouwen 1,55 ---
9 Jonne Dommerholt Eindhoven ...k Vrouwen 1,55 ---
10 Elanor van...iltenburg AV Attila Vrouwen 1,55 ---
11 Dhanique v... Kruisweg AV `34 Ap...n Vrouwen 1,55 ---
12 Aline Bloom GAC Hilver...m Vrouwen 1,50 ---
13 Linda Hansen AV Atverni Vrouwen 1,50 1,50
14 Silke Peeters Eindhoven ...k Vrouwen 1,50 ---
15 Charlotte Hopman AV Lycurgus Vrouwen 1,45 1,45
16 Yvonne Blok AAC Vrouwen 1,45 1,55
Renske Pijnacker Phanos Vrouwen DNS ---
Dominique Gommers AV Lycurgus Vrouwen DNS 1,55

Uitslagen Hink-stap-springen Senioren vrouwen

# Naam Res OBP
1 Giulia Agostini AAC Vrouwen 12,02 +0.0 m/s12,50
2 Louise Taatgen Groningen ...k Vrouwen 11,38 +0.0 m/s11,91
3 Anouk Oosterhuis AV Atverni Vrouwen 11,37 +0.0 m/s11,23
4 Daphne Stol Phanos Vrouwen 11,29 +0.0 m/s---
5 Angela de Winter Leiden Atl...k Vrouwen 10,61 +0.0 m/s11,94
6 Arianne Gravesteijn AV Lycurgus Vrouwen 10,54 +0.0 m/s11,26
7 Sanne Harland ARV Ilion Vrouwen 9,94 +0.0 m/s---
8 Verena van...ikkenberg AV `34 Ap...n Vrouwen 9,93 +0.0 m/s---
9 Elanor van...iltenburg AV Attila Vrouwen 9,33 +0.0 m/s---
10 Dieuwertje Kok GAC Hilver...m Vrouwen 9,15 +0.0 m/s9,10
11 Leanne van Est Eindhoven ...k Vrouwen 9,11 +0.0 m/s---
12 Eva Schepers AV 1923 Vrouwen 8,98 +0.0 m/s---

Uitslagen Verspringen Senioren vrouwen

# Naam Res OBP
1 Carola van...agtendonk AAC Vrouwen 5,85 -1.1 m/s6,00
2 Rianna Galiart AV Lycurgus Vrouwen 5,52 +0.4 m/s5,53
3 Eva Bastmeijer AV Attila Vrouwen 5,47 +0.2 m/s---
4 Sterre de Booy ARV Ilion Vrouwen 5,44 +0.9 m/s---
5 Judith Rasch GAC Hilver...m Vrouwen 5,27 +0.3 m/s5,40
6 Frances van der Eijk Phanos Vrouwen 5,22 +0.7 m/s---
7 Giulia Agostini AAC Vrouwen 5,21 +2.2 m/s5,50
8 Jolijn van Dijk GAC Hilver...m Vrouwen 5,19 -0.4 m/s---
9 Minke Bosma AV Lycurgus Vrouwen 5,15 -0.2 m/s5,04
10 Dhanique v... Kruisweg AV `34 Ap...n Vrouwen 5,11 -0.8 m/s---
11 Louise Taatgen Groningen ...k Vrouwen 5,04 +2.3 m/s5,45
12 Angela de Winter Leiden Atl...k Vrouwen 4,89 +0.7 m/s5,38
13 Ismay van der Klei AV 1923 Vrouwen 4,61 +1.6 m/s---
14 Lisa Francini Eindhoven ...k Vrouwen 4,57 +1.7 m/s---
14 Maaike Dortmond Phanos Vrouwen 4,57 +2.2 m/s---
16 Sanne Denneman Eindhoven ...k Vrouwen 4,38 -0.3 m/s---
17 Eva Schepers AV 1923 Vrouwen 4,24 +1.2 m/s---
18 Esmay Koster AV Atverni Vrouwen 4,22 +0.6 m/s---
Gabriëlla Dwomoh ARV Ilion Vrouwen DNS ---