Atleten 'Senioren mannen'

Snr Naam Onderdelen Startgroep 100m200m400m800m1500m5000m110mH3000m SC4x100mSpeerKogelKogelslHoogHSSPolshoogVer
514 Tjeerd Bruijn AAV `36 - AAV `36 Mannen 3000m SC
Man - 3000mSt ---------------
515 Ferry van Dipten AAV `36 - AAV `36 Mannen 400m
4x100m
Kogel
Man - 400mMan - Kogel Groep 2 -------------
516 Geoffrey van Dipten AAV `36 - AAV `36 Mannen 400m
Kogelsl
Hoog
Man - 400mMan - KogelslMan - Hoog Groep 1 -------------
517 Remco de Groot AAV `36 - AAV `36 Mannen 100m
200m
Man - 100mMan - 200m --------------
518 Pim Jehee AAV `36 - AAV `36 Mannen 100m
110mH
Ver
Man - 100mMan - 110mHMan - Ver Groep 1 -------------
519 Jan van der Marel AAV `36 - AAV `36 Mannen 5000m
Man - 5000m ---------------
520 Niels Mijnsbergen AAV `36 - AAV `36 Mannen 800m
Man - 800m ---------------
521 Steven Nuytinck AAV `36 - AAV `36 Mannen 110mH
4x100m
Speer
Man - 110mHMan - Speer -------------
522 Tom van Rijswijk AAV `36 - AAV `36 Mannen 200m
4x100m
Man - 200m --------------
523 Fabian Verkaaik AAV `36 - AAV `36 Mannen Kogel
Ver
Man - Kogel Groep 1Man - Ver Groep 2 --------------
524 Lars Verkade AAV `36 - AAV `36 Mannen 1500m
Man - 1500m ---------------
525 Trystan de Weerdt AAV `36 - AAV `36 Mannen 4x100m
Hoog
HSS
Man - Hoog Groep 2Man - HSS -------------
526 Alex van Zutphen AAV `36 - AAV `36 Mannen Polshoog
Man - Polshoog ---------------
527 Tobias Bakx AC TION - AC TION Mannen 200m
4x100m
Hoog
Man - 200mMan - Hoog Groep 2 -------------
529 Wouter de Boer AC TION - AC TION Mannen 400m
4x100m
Man - 400m --------------
530 Hille Groendijk AC TION - AC TION Mannen Kogelsl
Man - Kogelsl ---------------
531 Matthias Hardt AC TION - AC TION Mannen 800m
Man - 800m ---------------
532 Stijn Jorissen AC TION - AC TION Mannen 400m
Kogel
Man - 400mMan - Kogel Groep 1 --------------
533 Kees Langeveld AC TION - AC TION Mannen 110mH
Speer
Kogel
Man - 110mHMan - SpeerMan - Kogel Groep 2 -------------
534 Theo Leuders AC TION - AC TION Mannen 1500m
Man - 1500m ---------------
535 Yorick Moleman AC TION - AC TION Mannen 100m
4x100m
Man - 100m --------------
536 Sergio Ruiz Lopez AC TION - AC TION Mannen HSS
Ver
Man - HSSMan - Ver Groep 2 --------------
537 Sebastiaan...Steenberg AC TION - AC TION Mannen 4x100m
---------------
538 René Stokvis AC TION - AC TION Mannen 3000m SC
Man - 3000mSt ---------------
539 Jasper de Booy ARV Ilion - ARV Ilion Mannen 110mH
Man - 110mH ---------------
540 Thomas van Klaveren ARV Ilion - ARV Ilion Mannen 400m
Man - 400m ---------------
541 Jan Peter Larsen ARV Ilion - ARV Ilion Mannen 4x100m
Hoog
Man - Hoog Groep 1 --------------
542 August Leckie ARV Ilion - ARV Ilion Mannen Kogelsl
Man - Kogelsl ---------------
543 Jorick Melgers ARV Ilion - ARV Ilion Mannen Polshoog
Man - Polshoog ---------------
544 Richard Middelkoop ARV Ilion - ARV Ilion Mannen 100m
4x100m
HSS
Man - 100mMan - HSS -------------
545 Robbin Pieterman ARV Ilion - ARV Ilion Mannen 800m
1500m
Man - 800mMan - 1500m --------------
546 Ludo van der Plaat ARV Ilion - ARV Ilion Mannen 4x100m
Speer
Kogel
Man - SpeerMan - Kogel Groep 1 -------------
547 Nick van der Poel ARV Ilion - ARV Ilion Mannen 5000m
Man - 5000m ---------------
548 Jerwin Pouwelse ARV Ilion - ARV Ilion Mannen 100m
200m
4x100m
Man - 100mMan - 200m -------------
549 Alvin Severijn ARV Ilion - ARV Ilion Mannen 3000m SC
Man - 3000mSt ---------------
550 Steef Severijn ARV Ilion - ARV Ilion Mannen 1500m
Man - 1500m ---------------
551 Tiago Smithuis ARV Ilion - ARV Ilion Mannen Ver
Man - Ver Groep 1 ---------------
596 Wessel Boons DVTR - AV Daventr...06 Mannen 110mH
4x100m
Ver
Man - 110mHMan - Ver Groep 1 -------------
597 Remco Bos DVTR - AV Daventr...06 Mannen 400m
4x100m
Man - 400m --------------
598 Martin Breunissen DVTR - AV Daventr...06 Mannen 1500m
Man - 1500m ---------------
599 Igor Brink DVTR - AV Daventr...06 Mannen 100m
4x100m
Man - 100m --------------
600 Jurrien te Hoeve DVTR - AV Daventr...06 Mannen 3000m SC
Man - 3000mSt ---------------
601 Ronald Kuin DVTR - AV Daventr...06 Mannen 800m
1500m
Hoog
Man - 800mMan - 1500mMan - Hoog Groep 2 -------------
602 Gijs Langkamp DVTR - AV Daventr...06 Mannen 100m
200m
4x100m
Man - 100mMan - 200m -------------
603 Joni van Loon DVTR - AV Daventr...06 Mannen Kogelsl
Ver
Man - KogelslMan - Ver Groep 2 --------------
604 Laurens Oosterwegel DVTR - AV Daventr...06 Mannen 200m
Polshoog
Man - 200mMan - Polshoog --------------
605 Brian Rispens DVTR - AV Daventr...06 Mannen Kogel
Man - Kogel Groep 2 ---------------
606 Emiel Roobeek DVTR - AV Daventr...06 Mannen Speer
Kogel
HSS
Man - SpeerMan - Kogel Groep 1Man - HSS -------------
607 Yoeri Sterenberg DVTR - AV Daventr...06 Mannen 400m
Man - 400m ---------------
608 Seb Wiggemans DVTR - AV Daventr...06 Mannen 5000m
Man - 5000m ---------------
609 Hidde ter Woord DVTR - AV Daventr...06 Mannen Hoog
Man - Hoog Groep 1 ---------------
627 Koen Bastiaansen AV Sprint - AV Sprint Mannen 100m
200m
4x100m
Man - 100mMan - 200m -------------
628 Cas van Eersel AV Sprint - AV Sprint Mannen Kogel
Man - Kogel Groep 1 ---------------
629 Edwin van Gurp AV Sprint - AV Sprint Mannen 400m
800m
Man - 400mMan - 800m --------------
630 Jean-Pierre Hoeboer AV Sprint - AV Sprint Mannen 5000m
Man - 5000m ---------------
631 Tjebbe Kerstens AV Sprint - AV Sprint Mannen 4x100m
Hoog
HSS
Man - Hoog Groep 1Man - HSS -------------
632 Enrico van der List AV Sprint - AV Sprint Mannen Speer
Man - Speer ---------------
633 Albert van der Mee AV Sprint - AV Sprint Mannen Kogel
Kogelsl
Man - Kogel Groep 2Man - Kogelsl --------------
634 Erik Niemeijer AV Sprint - AV Sprint Mannen 5000m
Man - 5000m ---------------
635 Evert van Nigtevecht AV Sprint - AV Sprint Mannen 1500m
Man - 1500m ---------------
636 Michiel van Nispen AV Sprint - AV Sprint Mannen 3000m SC
Man - 3000mSt ---------------
637 Bart Oomen AV Sprint - AV Sprint Mannen 100m
200m
Man - 100mMan - 200m --------------
638 Sander van der Waals AV Sprint - AV Sprint Mannen 110mH
4x100m
Ver
Man - 110mHMan - Ver Groep 1 -------------
639 Kevin van Zundert AV Sprint - AV Sprint Mannen 4x100m
Polshoog
Man - Polshoog --------------
640 Mahadi Abdi Ali AV Unitas - AV Unitas Mannen 1500m
Man - 1500m ---------------
641 Robin Bak AV Unitas - AV Unitas Mannen Speer
Man - Speer ---------------
642 Evan Boessen AV Unitas - AV Unitas Mannen 4x100m
Hoog
Man - Hoog Groep 2 --------------
643 Emiel Damen AV Unitas - AV Unitas Mannen 100m
Man - 100m ---------------
644 Crifven Frenken AV Unitas - AV Unitas Mannen 5000m
Man - 5000m ---------------
645 Tom Frijns AV Unitas - AV Unitas Mannen 400m
Man - 400m ---------------
646 Thymon Houben AV Unitas - AV Unitas Mannen 800m
Man - 800m ---------------
647 Rik Jansen AV Unitas - AV Unitas Mannen 100m
200m
4x100m
Man - 100mMan - 200m -------------
648 Lars Joosten AV Unitas - AV Unitas Mannen 110mH
4x100m
Man - 110mH --------------
649 Joas Leinders AV Unitas - AV Unitas Mannen 4x100m
HSS
Ver
Man - HSSMan - Ver Groep 1 -------------
650 Robbert Lommelen AV Unitas - AV Unitas Mannen Hoog
Ver
Man - Hoog Groep 1Man - Ver Groep 2 --------------
651 Etiènne Orbons AV Unitas - AV Unitas Mannen Kogel
Kogelsl
Man - Kogel Groep 1Man - Kogelsl --------------
652 Maarten Plaum AV Unitas - AV Unitas Mannen 200m
400m
Man - 200mMan - 400m --------------
653 Sam Timmermans AV Unitas - AV Unitas Mannen 3000m SC
Man - 3000mSt ---------------
654 Cyriel Verberne AV Unitas - AV Unitas Mannen 110mH
Kogel
Polshoog
Man - 110mHMan - Kogel Groep 2Man - Polshoog -------------
655 Roel Wijmenga AV Unitas - AV Unitas Mannen 5000m
Man - 5000m ---------------
681 João Almeida GACH - GAC Hilversum Mannen 110mH
4x100m
Man - 110mH --------------
682 Antoon van Beek GACH - GAC Hilversum Mannen 400m
3000m SC
Man - 400mMan - 3000mSt --------------
683 Harry Bontje GACH - GAC Hilversum Mannen 110mH
Man - 110mH ---------------
684 Andrea Carenini GACH - GAC Hilversum Mannen HSS
Ver
Man - HSSMan - Ver Groep 2 --------------
685 Ferdy Cornelissen GACH - GAC Hilversum Mannen Kogel
Kogelsl
Man - Kogel Groep 2Man - Kogelsl --------------
686 Dirk-Jan Graat GACH - GAC Hilversum Mannen 100m
200m
Man - 100mMan - 200m --------------
687 Paul Groen GACH - GAC Hilversum Mannen 100m
Kogel
Polshoog
Man - 100mMan - Kogel Groep 1Man - Polshoog -------------
688 Jelle Jansen GACH - GAC Hilversum Mannen 5000m
Man - 5000m ---------------
689 David Landman GACH - GAC Hilversum Mannen 1500m
Man - 1500m ---------------
690 Michiel Löschner GACH - GAC Hilversum Mannen 5000m
Man - 5000m ---------------
691 Pieter Mijnhout GACH - GAC Hilversum Mannen 800m
4x100m
Man - 800m --------------
692 Christian ...berdorfer GACH - GAC Hilversum Mannen Speer
Man - Speer ---------------
693 David Vonk GACH - GAC Hilversum Mannen 1500m
Man - 1500m ---------------
694 Aldo Vree GACH - GAC Hilversum Mannen 4x100m
Ver
Man - Ver Groep 1 --------------
695 Yaran Wienneke GACH - GAC Hilversum Mannen Hoog
Man - Hoog Groep 2 ---------------
696 Jurre Wildschut GACH - GAC Hilversum Mannen 200m
400m
4x100m
Man - 200mMan - 400m -------------
717 Marc Cinjee HLLS - Hellas Utr...ht Mannen 5000m
Man - 5000m ---------------
718 Robin Coops HLLS - Hellas Utr...ht Mannen HSS
Polshoog
Ver
Man - HSSMan - PolshoogMan - Ver Groep 2 -------------
719 Geert Geytenbeek HLLS - Hellas Utr...ht Mannen 100m
4x100m
Man - 100m --------------
720 Roman de Klein HLLS - Hellas Utr...ht Mannen 400m
Man - 400m ---------------
721 Thijs Koers HLLS - Hellas Utr...ht Mannen 200m
400m
4x100m
Man - 200mMan - 400m -------------
722 Cees van Maanen HLLS - Hellas Utr...ht Mannen 1500m
Man - 1500m ---------------
723 Jan Ormel HLLS - Hellas Utr...ht Mannen 110mH
4x100m
Hoog
Man - 110mHMan - Hoog Groep 2 -------------
724 Martijn Rebel HLLS - Hellas Utr...ht Mannen Hoog
Man - Hoog Groep 1 ---------------
725 Ewout Revers HLLS - Hellas Utr...ht Mannen Ver
Man - Ver Groep 1 ---------------
726 Yordi Steenbeek HLLS - Hellas Utr...ht Mannen 100m
4x100m
Man - 100m --------------
727 Elliott Thijssen HLLS - Hellas Utr...ht Mannen Kogel
Kogelsl
Man - Kogel Groep 1Man - Kogelsl --------------
728 Bart Uiterwijk HLLS - Hellas Utr...ht Mannen 800m
5000m
3000m SC
Man - 800mMan - 5000mMan - 3000mSt -------------
729 Sander Verdonk HLLS - Hellas Utr...ht Mannen 200m
Man - 200m ---------------
730 Jurriaan Wouters HLLS - Hellas Utr...ht Mannen Speer
Man - Speer ---------------
731 Simon Cleary Leiden - Leiden Atl...ek Mannen Kogel
Kogelsl
Man - Kogel Groep 2Man - Kogelsl --------------
732 Mathijs Dirks Leiden - Leiden Atl...ek Mannen 110mH
4x100m
Man - 110mH --------------
733 Stan Does Leiden - Leiden Atl...ek Mannen 4x100m
Hoog
Polshoog
Man - Hoog Groep 2Man - Polshoog -------------
734 Rutger Ebskamp Leiden - Leiden Atl...ek Mannen 3000m SC
Man - 3000mSt ---------------
735 Lion van Egmond Leiden - Leiden Atl...ek Mannen 5000m
Man - 5000m ---------------
736 Max van Gerrevink Leiden - Leiden Atl...ek Mannen 800m
Man - 800m ---------------
737 Tim Iking Leiden - Leiden Atl...ek Mannen Hoog
HSS
Man - Hoog Groep 1Man - HSS --------------
738 Olivier Klijn Leiden - Leiden Atl...ek Mannen Speer
Man - Speer ---------------
739 Jeroen Reijman Leiden - Leiden Atl...ek Mannen 100m
200m
4x100m
Man - 100mMan - 200m -------------
740 Nick van Schagen Leiden - Leiden Atl...ek Mannen 100m
400m
4x100m
Man - 100mMan - 400m -------------
741 Jens Welling Leiden - Leiden Atl...ek Mannen Kogel
Man - Kogel Groep 1 ---------------
742 Flores Weverling Leiden - Leiden Atl...ek Mannen 1500m
Man - 1500m ---------------
743 Kevin Winiarczyk Leiden - Leiden Atl...ek Mannen Ver
Man - Ver Groep 1 ---------------
755 Remon Berrevoets PAC - PAC Mannen Polshoog
Man - Polshoog ---------------
756 Alex de Bont PAC - PAC Mannen 800m
4x100m
Man - 800m --------------
757 Achraf Boutkabout PAC - PAC Mannen 1500m
Man - 1500m ---------------
758 Jelani Fernandes PAC - PAC Mannen 100m
4x100m
Man - 100m --------------
759 Erwin de Gier PAC - PAC Mannen Hoog
Man - Hoog Groep 2 ---------------
760 Bastiaan v...aafeiland PAC - PAC Mannen 1500m
Man - 1500m ---------------
761 Jozua Inge PAC - PAC Mannen 200m
4x100m
HSS
Man - 200mMan - HSS -------------
762 Michel van der Klein PAC - PAC Mannen 3000m SC
Man - 3000mSt ---------------
763 Milo Koster PAC - PAC Mannen Speer
Man - Speer ---------------
764 Sergio van der Meide PAC - PAC Mannen 100m
4x100m
Ver
Man - 100mMan - Ver Groep 2 -------------
765 Thaem Mous PAC - PAC Mannen 5000m
Man - 5000m ---------------
766 Yoram Polak PAC - PAC Mannen 5000m
Man - 5000m ---------------
767 Nils Stok PAC - PAC Mannen 400m
Man - 400m ---------------
768 Jeroen Vis PAC - PAC Mannen 110mH
Kogel
Kogelsl
Man - 110mHMan - Kogel Groep 2Man - Kogelsl -------------
769 Bas Voermans PAC - PAC Mannen Hoog
Ver
Man - Hoog Groep 1Man - Ver Groep 1 --------------
770 Stephan Wapperom PAC - PAC Mannen Kogel
Man - Kogel Groep 1 ---------------
771 Kaj Emanuel Phanos - Phanos Mannen 200m
4x100m
HSS
Man - 200mMan - HSS -------------
772 Guilhem Hack Phanos - Phanos Mannen 5000m
Man - 5000m ---------------
773 Djurre den Heeten Phanos - Phanos Mannen 3000m SC
Man - 3000mSt ---------------
774 Sebastiaan Klooster Phanos - Phanos Mannen 5000m
Man - 5000m ---------------
775 Thomas Lewis Phanos - Phanos Mannen 1500m
Man - 1500m ---------------
776 Maxim Moinat Phanos - Phanos Mannen 800m
Man - 800m ---------------
777 Kay Olofsen Phanos - Phanos Mannen Kogel
Kogelsl
Man - Kogel Groep 2Man - Kogelsl --------------
778 Maarten Ottenhoff Phanos - Phanos Mannen 400m
110mH
Man - 400mMan - 110mH --------------
779 Joan Planas Illas Phanos - Phanos Mannen 4x100m
Polshoog
Man - Polshoog --------------
780 Henrik Pröpper Phanos - Phanos Mannen Speer
Man - Speer ---------------
781 Mikey de l...z Santana Phanos - Phanos Mannen 100m
4x100m
Man - 100m --------------
782 Timo Stam Phanos - Phanos Mannen 400m
4x100m
Man - 400m --------------
783 Yoeri Stieglis Phanos - Phanos Mannen Hoog
Ver
Man - Hoog Groep 2Man - Ver Groep 2 --------------
799 Pieter Bakx Rotterdam - Rotterdam ...ek Mannen 5000m
Man - 5000m ---------------
800 Leo van der Blom Rotterdam - Rotterdam ...ek Mannen Kogel
Kogelsl
Man - Kogel Groep 2Man - Kogelsl --------------
801 Lex Bolderheij Rotterdam - Rotterdam ...ek Mannen 400m
Man - 400m ---------------
802 Pablo Conradus Rotterdam - Rotterdam ...ek Mannen 100m
200m
4x100m
Man - 100mMan - 200m -------------
803 Kay Geluk Rotterdam - Rotterdam ...ek Mannen 110mH
Speer
Hoog
Man - 110mHMan - SpeerMan - Hoog Groep 1 -------------
804 David van Hetten Rotterdam - Rotterdam ...ek Mannen 4x100m
HSS
Ver
Man - HSSMan - Ver Groep 1 -------------
805 Joost de Jong Rotterdam - Rotterdam ...ek Mannen 200m
400m
4x100m
Man - 200mMan - 400m -------------
806 Erwin Koens Rotterdam - Rotterdam ...ek Mannen 3000m SC
Man - 3000mSt ---------------
807 Brian Mariano Rotterdam - Rotterdam ...ek Mannen 100m
Man - 100m ---------------
808 Didier Nibbering Rotterdam - Rotterdam ...ek Mannen 1500m
Man - 1500m ---------------
809 Ralf Nieuwenhuizen Rotterdam - Rotterdam ...ek Mannen 1500m
Man - 1500m ---------------
810 Anthony Rasmijn Rotterdam - Rotterdam ...ek Mannen 800m
4x100m
Man - 800m --------------
811 Marc Suvaal Rotterdam - Rotterdam ...ek Mannen Polshoog
Man - Polshoog ---------------

Verenigingen 'Senioren mannen'

VerenigingAfkortingAantal Deelnemers
AAV `36 AV36 13
AC TION TION 11
ARV Ilion ILIO 13
AV Daventria 1906 DVTR 14
AV Sprint SPRN 13
AV Unitas UNTS 16
GAC Hilversum GACH 16
Hellas Utrecht HLLS 14
Leiden Atletiek LATL 13
PAC PAC 16
Phanos PHNS 13
Rotterdam Atletiek RDAM 13
Competitiestand Mannen 1e divisie
# Team Leden Punten
1 AV Unitas Mannen AV Unitas - Msen
Begeleider: Lars Joosten
Jurylid: Glenn Boessen
16 137
2 GAC Hilversum Mannen GAC Hilversum - Msen
Begeleider: David Landman
Jurylid: Marc van Veen
16 125
3 Phanos Mannen Phanos - Msen
Begeleider: Kaj Emanuel
Jurylid: Djurre den Heeten
13 124
4 AAV `36 Mannen AAV `36 - Msen
Begeleider: Alex van Zutphen
Jurylid: Nog geen idee
13 119
5 Rotterdam Atletiek Mannen Rotterdam Atletiek - Msen
Begeleider: Ellsworth Manuel
Jurylid: Ellsworth Manuel
13 116
6 ARV Ilion Mannen ARV Ilion - Msen
Begeleider: August Leckie
Jurylid: Arjan Knollema
13 106
7 AV Sprint Mannen AV Sprint - Msen
Begeleider: Johan de Koning
Jurylid: John van Zundert
13 93
8 Hellas Utrecht Mannen Hellas Utrecht - Msen
Begeleider: Michel Engelbertink
Jurylid: Carla Coops
14 92
9 AV Daventria 1906 Mannen AV Daventria 1906 - Msen
Begeleider: Wieger Wiggemans
Jurylid: Rita Ebbink
14 87
10 PAC Mannen PAC - Msen
Begeleider: Carola Diederik
Jurylid: Isabel Janssen/Jeroen Vis
16 84
11 AC TION Mannen AC TION - Msen
Begeleider: Stijn Jorissen
Jurylid: Sergio Ruiz Lopez
11 81
12 Leiden Atletiek Mannen Leiden Atletiek - Msen
Begeleider: Rutger Ebskamp&Niek Pluijmert
13 77

Uitslagen 100 meter Senioren mannen

# Naam Res OBP
1 Brian Mariano Rotterdam ...ek Mannen 10,54 +0.5 m/s10,28
2 Paul Groen GAC Hilversum Mannen 10,99 +0.5 m/s10,80
3 Rik Jansen AV Unitas Mannen 11,00 +0.5 m/s10,89
4 Dirk-Jan Graat GAC Hilversum Mannen 11,20 +0.5 m/s11,28
5 Pim Jehee AAV `36 Mannen 11,21 +0.5 m/s11,02
6 Mikey de l...z Santana Phanos Mannen 11,25 +0.5 m/s11,08
7 Remco de Groot AAV `36 Mannen 11,42 +2.3 m/s11,45
8 Igor Brink AV Daventr...06 Mannen 11,44 +0.5 m/s10,97
9 Jerwin Pouwelse ARV Ilion Mannen 11,48 +2.3 m/s11,50
10 Pablo Conradus Rotterdam ...ek Mannen 11,50 +2.3 m/s11,36
11 Geert Geytenbeek Hellas Utr...ht Mannen 11,60 +2.3 m/s11,50
12 Emiel Damen AV Unitas Mannen 11,66 +2.3 m/s11,54
13 Nick van Schagen Leiden Atl...ek Mannen 11,70 +1.4 m/s11,58
14 Koen Bastiaansen AV Sprint Mannen 11,73 +2.3 m/s11,50
15 Jeroen Reijman Leiden Atl...ek Mannen 11,77 +1.4 m/s11,90
16 Sergio van der Meide PAC Mannen 11,87 +1.4 m/s11,76
17 Yordi Steenbeek Hellas Utr...ht Mannen 11,88 +2.3 m/s11,30
18 Yorick Moleman AC TION Mannen 11,89 +1.4 m/s11,80
19 Gijs Langkamp AV Daventr...06 Mannen 12,11 +1.4 m/s11,67
20 Richard Middelkoop ARV Ilion Mannen 13,09 +1.4 m/s11,90
Jelani Fernandes PAC Mannen DNS 11,69
Bart Oomen AV Sprint Mannen DNF 11,70

Uitslagen 200 meter Senioren mannen

# Naam Res OBP
1 Rik Jansen AV Unitas Mannen 22,24 -0.6 m/s21,78
2 Joost de Jong Rotterdam ...ek Mannen 22,64 -0.5 m/s22,80
3 Tom van Rijswijk AAV `36 Mannen 22,65 -0.6 m/s22,50
4 Dirk-Jan Graat GAC Hilversum Mannen 22,70 -0.6 m/s22,58
5 Jeroen Reijman Leiden Atl...ek Mannen 22,75 +3.3 m/s23,45
6 Jurre Wildschut GAC Hilversum Mannen 22,84 -0.6 m/s22,77
7 Thijs Koers Hellas Utr...ht Mannen 23,04 -0.5 m/s23,00
8 Kaj Emanuel Phanos Mannen 23,16 -0.6 m/s21,97
9 Remco de Groot AAV `36 Mannen 23,25 -0.5 m/s22,85
10 Jerwin Pouwelse ARV Ilion Mannen 23,27 +3.3 m/s23,00
11 Tobias Bakx AC TION Mannen 23,41 -0.5 m/s22,90
12 Jozua Inge PAC Mannen 23,68 +3.3 m/s23,49
13 Pablo Conradus Rotterdam ...ek Mannen 23,73 -0.6 m/s22,80
14 Maarten Plaum AV Unitas Mannen 23,78 -0.5 m/s22,93
15 Gijs Langkamp AV Daventr...06 Mannen 23,95 +3.3 m/s23,98
16 Koen Bastiaansen AV Sprint Mannen 23,97 -0.5 m/s22,96
17 Sander Verdonk Hellas Utr...ht Mannen 24,65 +3.3 m/s---
Bart Oomen AV Sprint Mannen DNS 23,50
Laurens Oosterwegel AV Daventr...06 Mannen DNS 23,10

Uitslagen 400 meter Senioren mannen

# Naam ResOBP
1 Thomas van Klaveren ARV Ilion Mannen 48,27 49,76
2 Jurre Wildschut GAC Hilversum Mannen 49,25 49,79
3 Joost de Jong Rotterdam ...ek Mannen 49,40 48,80
4 Thijs Koers Hellas Utr...ht Mannen 50,01 51,03
5 Maarten Plaum AV Unitas Mannen 50,18 49,68
6 Geoffrey van Dipten AAV `36 Mannen 50,22 50,12
7 Nick van Schagen Leiden Atl...ek Mannen 50,58 50,47
8 Wouter de Boer AC TION Mannen 50,63 49,80
9 Ferry van Dipten AAV `36 Mannen 51,10 50,50
10 Timo Stam Phanos Mannen 51,27 51,00
11 Maarten Ottenhoff Phanos Mannen 51,44 50,90
12 Stijn Jorissen AC TION Mannen 51,89 51,50
13 Lex Bolderheij Rotterdam ...ek Mannen 51,95 50,90
14 Edwin van Gurp AV Sprint Mannen 52,05 52,53
15 Roman de Klein Hellas Utr...ht Mannen 52,07 51,63
16 Yoeri Sterenberg AV Daventr...06 Mannen 52,29 53,12
17 Nils Stok PAC Mannen 54,62 54,05
Antoon van Beek GAC Hilversum Mannen DNS ---
Tom Frijns AV Unitas Mannen DNS 54,36
Remco Bos AV Daventr...06 Mannen DNF 48,99

Uitslagen 800 meter Senioren mannen

# Naam ResOBP
1 Maxim Moinat Phanos Mannen 1:56,98 1:52,92
2 Edwin van Gurp AV Sprint Mannen 1:58,19 1:56,11
3 Matthias Hardt AC TION Mannen 1:58,87 1:54,00
4 Ronald Kuin AV Daventr...06 Mannen 1:59,19 1:56,38
5 Robbin Pieterman ARV Ilion Mannen 1:59,24 1:54,00
6 Niels Mijnsbergen AAV `36 Mannen 1:59,90 1:52,18
7 Anthony Rasmijn Rotterdam ...ek Mannen 2:03,36 1:57,80
8 Pieter Mijnhout GAC Hilversum Mannen 2:03,74 1:58,00
9 Thymon Houben AV Unitas Mannen 2:04,08 1:59,66
10 Alex de Bont PAC Mannen 2:04,75 2:02,00
11 Bart Uiterwijk Hellas Utr...ht Mannen 2:06,54 2:05,00
12 Max van Gerrevink Leiden Atl...ek Mannen 2:08,99 2:05,46

Uitslagen 1500 meter Senioren mannen

# Naam ResOBP
1 Mahadi Abdi Ali AV Unitas Mannen 4:04,07 4:06,12
2 Ralf Nieuwenhuizen Rotterdam ...ek Mannen 4:04,44 4:00,80
3 Thomas Lewis Phanos Mannen 4:05,06 4:06,00
4 David Vonk GAC Hilversum Mannen 4:06,98 3:57,00
5 Steef Severijn ARV Ilion Mannen 4:07,74 4:05,00
6 Flores Weverling Leiden Atl...ek Mannen 4:09,81 4:10,61
7 Evert van Nigtevecht AV Sprint Mannen 4:12,25 4:15,00
8 Theo Leuders AC TION Mannen 4:13,68 4:10,00
9 Martin Breunissen AV Daventr...06 Mannen 4:15,53 4:13,11
10 Ronald Kuin AV Daventr...06 Mannen 4:18,77 4:12,98
11 Bastiaan v...aafeiland PAC Mannen 4:19,88 4:17,68
12 Achraf Boutkabout PAC Mannen 4:21,28 4:21,50
13 Cees van Maanen Hellas Utr...ht Mannen 4:34,48 ---
14 Lars Verkade AAV `36 Mannen 4:37,82 4:35,10
Robbin Pieterman ARV Ilion Mannen DQ 3:50,00
David Landman GAC Hilversum Mannen DNS 4:05,00
Didier Nibbering Rotterdam ...ek Mannen DNS 3:54,80

Uitslagen 5000 meter Senioren mannen

# Naam ResOBP
1 Roel Wijmenga AV Unitas Mannen 15:16,97 15:22,13
2 Michiel Löschner GAC Hilversum Mannen 15:35,08 15:30,00
3 Nick van der Poel ARV Ilion Mannen 15:46,04 15:21,00
4 Sebastiaan Klooster Phanos Mannen 15:47,16 15:35,00
5 Thaem Mous PAC Mannen 15:49,07 16:20,37
6 Lion van Egmond Leiden Atl...ek Mannen 15:59,30 ---
7 Pieter Bakx Rotterdam ...ek Mannen 16:00,32 15:48,00
8 Jean-Pierre Hoeboer AV Sprint Mannen 16:01,76 ---
9 Seb Wiggemans AV Daventr...06 Mannen 16:02,63 16:19,23
10 Jelle Jansen GAC Hilversum Mannen 16:08,34 16:00,00
11 Yoram Polak PAC Mannen 16:24,14 16:28,90
12 Guilhem Hack Phanos Mannen 16:33,31 15:50,00
13 Crifven Frenken AV Unitas Mannen 16:39,51 16:03,33
14 Jan van der Marel AAV `36 Mannen 16:59,51 17:30,00
15 Bart Uiterwijk Hellas Utr...ht Mannen 17:32,57 17:00,00
Marc Cinjee Hellas Utr...ht Mannen DNF 17:00,00
Erik Niemeijer AV Sprint Mannen DNF ---

Uitslagen 110 meter horden (107cm) Senioren mannen

# Naam Res OBP
1 João Almeida GAC Hilversum Mannen 14,39 -0.3 m/s13,56
2 Steven Nuytinck AAV `36 Mannen 14,90 -0.3 m/s15,15
3 Pim Jehee AAV `36 Mannen 15,04 -0.3 m/s14,70
4 Jan Ormel Hellas Utr...ht Mannen 15,45 -0.3 m/s15,35
5 Wessel Boons AV Daventr...06 Mannen 15,56 -0.3 m/s14,73
6 Sander van der Waals AV Sprint Mannen 15,61 -0.3 m/s15,37
7 Jasper de Booy ARV Ilion Mannen 15,98 -0.1 m/s15,80
8 Maarten Ottenhoff Phanos Mannen 16,03 -0.1 m/s15,94
9 Cyriel Verberne AV Unitas Mannen 16,20 -0.3 m/s15,66
10 Mathijs Dirks Leiden Atl...ek Mannen 16,47 -0.1 m/s17,50
11 Kees Langeveld AC TION Mannen 16,63 -0.1 m/s16,50
12 Kay Geluk Rotterdam ...ek Mannen 16,92 -0.1 m/s16,80
13 Lars Joosten AV Unitas Mannen 17,22 -0.1 m/s17,44
14 Harry Bontje GAC Hilversum Mannen 17,77 -0.1 m/s15,80
Jeroen Vis PAC Mannen DNS 19,53

Uitslagen 3000 meter steeple (91cm) Senioren mannen

# Naam ResOBP
1 René Stokvis AC TION Mannen 9:12,92 8:55,00
2 Antoon van Beek GAC Hilversum Mannen 9:36,83 9:32,00
3 Michiel van Nispen AV Sprint Mannen 9:38,27 ---
4 Michel van der Klein PAC Mannen 9:44,03 9:47,52
5 Djurre den Heeten Phanos Mannen 10:12,45 10:06,00
6 Alvin Severijn ARV Ilion Mannen 10:16,53 9:58,00
7 Jurrien te Hoeve AV Daventr...06 Mannen 10:17,96 10:36,68
8 Sam Timmermans AV Unitas Mannen 10:18,03 10:18,36
9 Tjeerd Bruijn AAV `36 Mannen 10:43,95 ---
10 Bart Uiterwijk Hellas Utr...ht Mannen 11:14,72 11:00,00
11 Erwin Koens Rotterdam ...ek Mannen 11:38,14 ---
12 Rutger Ebskamp Leiden Atl...ek Mannen 12:57,89 ---

Uitslagen Speerwerpen 800 gram Senioren mannen

# Naam ResOBP
1 Jurriaan Wouters Hellas Utr...ht Mannen 69,79 77,16
2 Robin Bak AV Unitas Mannen 65,61 ---
3 Henrik Pröpper Phanos Mannen 58,63 ---
4 Ludo van der Plaat ARV Ilion Mannen 57,11 ---
5 Steven Nuytinck AAV `36 Mannen 53,82 ---
6 Milo Koster PAC Mannen 50,95 ---
7 Olivier Klijn Leiden Atl...ek Mannen 49,60 ---
8 Christian ...berdorfer GAC Hilversum Mannen 48,17 ---
9 Kay Geluk Rotterdam ...ek Mannen 47,82 ---
10 Emiel Roobeek AV Daventr...06 Mannen 47,58 ---
11 Kees Langeveld AC TION Mannen 46,04 50,00
12 Enrico van der List AV Sprint Mannen 43,79 ---

Uitslagen Kogelstoten 7,26 kilogram Senioren mannen

# Naam P1P2ResOBP
1 Stephan Wapperom PAC Mannen 15,14 15,14 ---
2 Kay Olofsen Phanos Mannen 13,71 13,71 ---
3 Paul Groen GAC Hilversum Mannen 13,66 13,66 ---
4 Etiènne Orbons AV Unitas Mannen 13,61 13,61 ---
5 Elliott Thijssen Hellas Utr...ht Mannen 13,57 13,57 ---
6 Ferry van Dipten AAV `36 Mannen 13,57 13,57 ---
7 Leo van der Blom Rotterdam ...ek Mannen 13,02 13,02 ---
8 Fabian Verkaaik AAV `36 Mannen 12,75 12,75 ---
9 Cyriel Verberne AV Unitas Mannen 12,48 12,48 ---
10 Kees Langeveld AC TION Mannen 12,22 12,22 12,90
11 Simon Cleary Leiden Atl...ek Mannen 12,21 12,21 ---
12 Cas van Eersel AV Sprint Mannen 11,47 11,47 ---
13 Jens Welling Leiden Atl...ek Mannen 11,10 11,10 ---
14 Ludo van der Plaat ARV Ilion Mannen 11,03 11,03 ---
15 Albert van der Mee AV Sprint Mannen 10,87 10,87 ---
16 Emiel Roobeek AV Daventr...06 Mannen 10,54 10,54 ---
17 Ferdy Cornelissen GAC Hilversum Mannen 10,51 10,51 ---
18 Stijn Jorissen AC TION Mannen 10,29 10,29 11,80
19 Brian Rispens AV Daventr...06 Mannen 10,05 10,05 ---
20 Jeroen Vis PAC Mannen 8,61 8,61 ---

Uitslagen Kogelslingeren 7,26 kilogram Senioren mannen

# Naam ResOBP
1 Etiènne Orbons AV Unitas Mannen 44,06 ---
2 Joni van Loon AV Daventr...06 Mannen 38,04 ---
3 Jeroen Vis PAC Mannen 38,02 ---
4 Simon Cleary Leiden Atl...ek Mannen 37,85 ---
5 Hille Groendijk AC TION Mannen 35,58 38,50
6 August Leckie ARV Ilion Mannen 34,97 ---
7 Albert van der Mee AV Sprint Mannen 34,79 ---
8 Leo van der Blom Rotterdam ...ek Mannen 33,61 ---
9 Kay Olofsen Phanos Mannen 33,21 ---
10 Elliott Thijssen Hellas Utr...ht Mannen 30,41 ---
11 Ferdy Cornelissen GAC Hilversum Mannen 28,73 ---
12 Geoffrey van Dipten AAV `36 Mannen 26,70 ---

Uitslagen Hoogspringen Senioren mannen

# Naam ResOBP
1 Jan Peter Larsen ARV Ilion Mannen 2,05 2,10
2 Tobias Bakx AC TION Mannen 1,95 1,95
3 Geoffrey van Dipten AAV `36 Mannen 1,90 ---
3 Jan Ormel Hellas Utr...ht Mannen 1,90 ---
5 Trystan de Weerdt AAV `36 Mannen 1,90 ---
6 Tjebbe Kerstens AV Sprint Mannen 1,90 ---
7 Stan Does Leiden Atl...ek Mannen 1,85 1,90
8 Kay Geluk Rotterdam ...ek Mannen 1,85 ---
9 Hidde ter Woord AV Daventr...06 Mannen 1,85 1,90
10 Tim Iking Leiden Atl...ek Mannen 1,80 ---
11 Yoeri Stieglis Phanos Mannen 1,80 ---
12 Erwin de Gier PAC Mannen 1,80 ---
12 Ronald Kuin AV Daventr...06 Mannen 1,80 ---
14 Evan Boessen AV Unitas Mannen 1,75 ---
15 Martijn Rebel Hellas Utr...ht Mannen 1,75 ---
15 Bas Voermans PAC Mannen 1,75 ---
17 Yaran Wienneke GAC Hilversum Mannen 1,70 ---
18 Robbert Lommelen AV Unitas Mannen 1,70 ---

Uitslagen Hink-stap-springen Senioren mannen

# Naam Res OBP
1 Andrea Carenini GAC Hilversum Mannen 14,41 -0.2 m/s---
2 Tjebbe Kerstens AV Sprint Mannen 14,18 +1.6 m/s---
3 David van Hetten Rotterdam ...ek Mannen 13,90 +1.8 m/s---
4 Emiel Roobeek AV Daventr...06 Mannen 13,53 -0.1 m/s---
5 Robin Coops Hellas Utr...ht Mannen 13,26 +1.6 m/s---
6 Trystan de Weerdt AAV `36 Mannen 13,09 -1.8 m/s---
7 Joas Leinders AV Unitas Mannen 12,84 -0.9 m/s---
8 Sergio Ruiz Lopez AC TION Mannen 12,50 -0.4 m/s13,00
9 Jozua Inge PAC Mannen 12,05 +1.9 m/s12,06
10 Tim Iking Leiden Atl...ek Mannen 11,90 +0.9 m/s---
11 Kaj Emanuel Phanos Mannen 10,92 +1.0 m/s---
12 Richard Middelkoop ARV Ilion Mannen 10,73 +0.0 m/s---

Uitslagen Polsstokhoogspringen Senioren mannen

# Naam ResOBP
1 Cyriel Verberne AV Unitas Mannen 5,10 ---
2 Joan Planas Illas Phanos Mannen 4,80 ---
3 Alex van Zutphen AAV `36 Mannen 4,50 ---
4 Remon Berrevoets PAC Mannen 4,30 ---
5 Jorick Melgers ARV Ilion Mannen 4,30 ---
6 Kevin van Zundert AV Sprint Mannen 4,20 ---
7 Stan Does Leiden Atl...ek Mannen 4,00 3,90
8 Paul Groen GAC Hilversum Mannen 3,80 ---
9 Marc Suvaal Rotterdam ...ek Mannen 3,80 ---
10 Robin Coops Hellas Utr...ht Mannen 3,70 ---
Laurens Oosterwegel AV Daventr...06 Mannen NM ---

Uitslagen Verspringen Senioren mannen

# Naam Res OBP
1 Pim Jehee AAV `36 Mannen 7,21 +1.2 m/s---
2 Yoeri Stieglis Phanos Mannen 7,08 +0.7 m/s---
3 David van Hetten Rotterdam ...ek Mannen 6,88 +1.5 m/s---
4 Wessel Boons AV Daventr...06 Mannen 6,75 +1.2 m/s---
5 Robin Coops Hellas Utr...ht Mannen 6,66 -0.2 m/s---
6 Joas Leinders AV Unitas Mannen 6,43 +0.6 m/s---
7 Sergio Ruiz Lopez AC TION Mannen 6,28 +1.2 m/s6,00
8 Sander van der Waals AV Sprint Mannen 6,26 -0.2 m/s---
9 Joni van Loon AV Daventr...06 Mannen 6,21 +1.2 m/s---
10 Kevin Winiarczyk Leiden Atl...ek Mannen 6,18 +0.9 m/s6,45
11 Sergio van der Meide PAC Mannen 6,13 -0.6 m/s---
12 Aldo Vree GAC Hilversum Mannen 6,06 +1.8 m/s---
13 Fabian Verkaaik AAV `36 Mannen 6,05 -0.4 m/s---
14 Bas Voermans PAC Mannen 5,94 +2.5 m/s---
15 Tiago Smithuis ARV Ilion Mannen 5,76 +2.9 m/s---
16 Ewout Revers Hellas Utr...ht Mannen 5,39 +2.3 m/s---
Andrea Carenini GAC Hilversum Mannen DNS ---
Robbert Lommelen AV Unitas Mannen DNS ---