Categorie 'Jongens Junior D'

Categorie gegevens

Deelnemers: 15
Categorie afkorting: JJD
Berekeningswijze: Junioren C/D
Meerkamp:
  • 80 meter ( 1 pogingen )
  • 1000 meter ( 1 pogingen )
  • Kogelstoten 3 kilogram ( 3 pogingen )
  • Hoogspringen ( 3 pogingen )
  • Losse onderdelen:
  • 1 x 80 meter
  • 1 x 1000 meter
  • 3 x Kogelstoten 3 kilogram
  • 3 x Hoogspringen
  • Tijdschema 'Jongens Junior D'

    Print Tijdschema

    Aanvang Onderdeel
    10:45 80m Uitslagen
    10:45 80m Uitslagen
    11:00 Hoog Uitslagen
    11:00 Hoog
    achter
    Uitslagen
    13:00 Kogel Uitslagen
    13:00 Kogel Uitslagen
    14:40 1000m Uitslagen
    14:40 1000m Uitslagen


    Tijdschema

    10:45u14:45u
    Jongens Junior D
    80m
    Hoog
    Kogel
    1000m

    Atleten 'Jongens Junior D'

    Snr Naam Onderdelen Startgroep M 80m1000mKogelHoog
    25 Ivar Martens ARV Ilion 1000m
    JJD - 1000m - ---
    26 Brend Goosen AV Sparta Meerkamp
    JJD - Meerkamp a ----
    27 Benjamin Killeen AV Sparta 80m
    1000m
    JJD - 80mJJD - 1000m - --
    28 Constantijn Klomp AV Sparta 1000m
    JJD - 1000m - ---
    29 Fortune Mumba AV Sparta 80m
    1000m
    Kogel
    JJD - 80mJJD - 1000mJJD - Kogel - -
    30 Sven van der Plas AV Sparta Meerkamp
    JJD - Meerkamp a ----
    31 Joshua van Rijssel AV Sparta 80m
    Kogel
    JJD - 80mJJD - Kogel - --
    32 Mike Bakhuizen SPOB Meerkamp
    JJD - Meerkamp a ----
    33 Roan van Veen SPOB Hoog
    JJD - Hoog - ---
    34 Mick Boekestijn AV `40 80m
    1000m
    JJD - 80mJJD - 1000m - --
    35 Thomas Bonnet AV `40 Meerkamp
    JJD - Meerkamp a ----
    36 Luuk Doodeman AV `40 Meerkamp
    JJD - Meerkamp a ----
    37 Milan van Holsteijn AV `40 Meerkamp
    JJD - Meerkamp a ----
    38 Luca Fielden Haag 80m
    Hoog
    JJD - 80mJJD - Hoog - --
    39 Tijmen Ravesteijn PAC 1000m
    JJD - 1000m - ---

    Verenigingen 'Jongens Junior D'

    VerenigingAfkortingAantal Deelnemers
    ARV Ilion ILIO 1
    AV Sparta SPRT 6
    AV Spirit Oud Beijerland SPOB 2
    AV `40 AV40 4
    Haag Atletiek HAAG 1
    PAC PAC 1

    Uitslagen Meerkamp Jongens Junior D

    # Naam 80m1000mKogelHoogPunten totaal
    1 Mike Bakhuizen SPOB 11,46 3:25,86 9,84 1,55 2230
    2 Luuk Doodeman AV `40 11,14 3:39,30 9,36 1,35 2010
    3 Thomas Bonnet AV `40 11,77 3:36,07 6,91 1,25 1729
    4 Milan van Holsteijn AV `40 12,58 3:18,40 6,99 1,15 1665
    5 Brend Goosen AV Sparta 12,00 4:16,64 7,39 NM 1096
    6 Sven van der Plas AV Sparta 13,02 4:07,02 6,28 DNS 942

    Uitslagen Meerkamp 80 meter Jongens Junior D

    # Naam Res OBP
    1 Luuk Doodeman AV `40 11,14 +0.7 m/s---
    2 Mike Bakhuizen SPOB 11,46 +0.7 m/s11,67
    3 Thomas Bonnet AV `40 11,77 +0.7 m/s---
    4 Brend Goosen AV Sparta 12,00 +0.7 m/s11,96
    5 Milan van Holsteijn AV `40 12,58 +0.7 m/s---
    6 Sven van der Plas AV Sparta 13,02 +0.7 m/s---

    Uitslagen Meerkamp 1000 meter Jongens Junior D

    # Naam ResOBP
    1 Milan van Holsteijn AV `40 3:18,40 3:11,00
    2 Mike Bakhuizen SPOB 3:25,86 3:21,00
    3 Thomas Bonnet AV `40 3:36,07 ---
    4 Luuk Doodeman AV `40 3:39,30 ---
    5 Sven van der Plas AV Sparta 4:07,02 ---
    6 Brend Goosen AV Sparta 4:16,64 ---

    Uitslagen Meerkamp Kogelstoten 3 kilogram Jongens Junior D

    # Naam ResOBP
    1 Mike Bakhuizen SPOB 9,84 9,01
    2 Luuk Doodeman AV `40 9,36 ---
    3 Brend Goosen AV Sparta 7,39 ---
    4 Milan van Holsteijn AV `40 6,99 ---
    5 Thomas Bonnet AV `40 6,91 ---
    6 Sven van der Plas AV Sparta 6,28 ---

    Uitslagen Meerkamp Hoogspringen Jongens Junior D

    # Naam ResOBP
    1 Mike Bakhuizen SPOB 1,55 1,51
    2 Luuk Doodeman AV `40 1,35 ---
    3 Thomas Bonnet AV `40 1,25 ---
    4 Milan van Holsteijn AV `40 1,15 ---
    Brend Goosen AV Sparta NM ---
    Sven van der Plas AV Sparta DNS ---

    Uitslagen 80 meter Jongens Junior D

    # Naam Res OBP
    1 Fortune Mumba AV Sparta 11,59 +0.9 m/s---
    2 Benjamin Killeen AV Sparta 11,87 +0.9 m/s---
    3 Mick Boekestijn AV `40 12,48 +0.9 m/s---
    4 Joshua van Rijssel AV Sparta 13,10 +0.9 m/s---
    Luca Fielden Haag DNS ---

    Uitslagen 1000 meter Jongens Junior D

    # Naam ResOBP
    1 Constantijn Klomp AV Sparta 3:27,82 3:25,00
    2 Fortune Mumba AV Sparta 3:47,29 ---
    3 Mick Boekestijn AV `40 3:49,05 ---
    4 Tijmen Ravesteijn PAC 3:49,46 3:47,90
    5 Benjamin Killeen AV Sparta 3:53,67 ---
    Ivar Martens ARV Ilion DNF 3:46,00

    Uitslagen Kogelstoten 3 kilogram Jongens Junior D

    # Naam ResOBP
    1 Joshua van Rijssel AV Sparta 7,53 ---
    2 Fortune Mumba AV Sparta 6,27 ---

    Uitslagen Hoogspringen Jongens Junior D

    # Naam ResOBP
    1 Roan van Veen SPOB 1,40 ---
    Luca Fielden Haag DNS ---