Categorie 'Senioren vrouwen'

Categorie gegevens

Deelnemers: 106
Categorie afkorting: Vsen
Berekeningswijze: Junioren A/B, Senioren, Veteranen - Vrouwen/Meisjes
Meerkamp:
Losse onderdelen:
  • 1 x 100 meter
  • 1 x 200 meter
  • 1 x 400 meter
  • 1 x 800 meter
  • 1 x 3000 meter
  • 1 x 400 meter horden (76cm)
  • 1 x 4 x 100m
  • 4 x Speerwerpen 600 gram
  • 4 x Kogelstoten 4 kilogram
  • 1 x Hoogspringen
  • 1 x Polsstokhoogspringen
  • 4 x Verspringen
  • Atleten 'Senioren vrouwen'

    Snr Naam Onderdelen Startgroep 100m200m400m800m3000m400mH4x100mSpeerKogelHoogPolshoogVer
    251 Myrthe van...r Bruggen Maastricht - Atletiek M...t Vrouwen 100m
    4x100m
    Ver
    Vrouw - 100mVrouw - Ver Groep 2 ---------
    252 Brenne Caubergh Maastricht - Atletiek M...t Vrouwen 200m
    Hoog
    Vrouw - 200mVrouw - Hoog Groep 1 ----------
    253 Marie-aimé Cochet Maastricht - Atletiek M...t Vrouwen Kogel
    Vrouw - Ko...l Groep 1 -----------
    254 Karin Flipsen Maastricht - Atletiek M...t Vrouwen 200m
    Speer
    Kogel
    Vrouw - 200mVrouw - Sp...r Groep 1Vrouw - Ko...l Groep 2 ---------
    255 Carine Leung Maastricht - Atletiek M...t Vrouwen 3000m
    Vrouw - 3000m -----------
    256 Lisanne Meijer Maastricht - Atletiek M...t Vrouwen 400mH
    4x100m
    Hoog
    Vrouw - 400mHVrouw - Hoog Groep 2 ---------
    257 Christel van Rooy Maastricht - Atletiek M...t Vrouwen 800m
    4x100m
    Vrouw - 800m ----------
    258 Femke Senden Maastricht - Atletiek M...t Vrouwen 400m
    4x100m
    Vrouw - 400m ----------
    259 Linde Augustinus De Gemzen - AV De Gemzen Vrouwen 400mH
    Speer
    Vrouw - 400mHVrouw - Sp...r Groep 2 ----------
    260 Karin van den Berg De Gemzen - AV De Gemzen Vrouwen Kogel
    Polshoog
    Vrouw - Ko...l Groep 1Vrouw - Polshoog ----------
    261 Iris Bredewolt De Gemzen - AV De Gemzen Vrouwen 400m
    Vrouw - 400m -----------
    262 Alisa Gelderman De Gemzen - AV De Gemzen Vrouwen 100m
    4x100m
    Ver
    Vrouw - 100mVrouw - Ver Groep 2 ---------
    263 Eveline Houtman De Gemzen - AV De Gemzen Vrouwen 800m
    Vrouw - 800m -----------
    264 Evelien va...Houweling De Gemzen - AV De Gemzen Vrouwen 200m
    4x100m
    Hoog
    Vrouw - 200mVrouw - Hoog Groep 1 ---------
    265 Angelique ...n-Wiekens De Gemzen - AV De Gemzen Vrouwen 3000m
    Vrouw - 3000m -----------
    266 Iris Reurink De Gemzen - AV De Gemzen Vrouwen 100m
    200m
    4x100m
    Vrouw - 100mVrouw - 200m ---------
    267 Esmee de Ruiter De Gemzen - AV De Gemzen Vrouwen Kogel
    Vrouw - Ko...l Groep 2 -----------
    268 Hellen Simens De Gemzen - AV De Gemzen Vrouwen 3000m
    Vrouw - 3000m -----------
    269 Dominique Verheijen De Gemzen - AV De Gemzen Vrouwen 4x100m
    Hoog
    Ver
    Vrouw - Hoog Groep 2Vrouw - Ver Groep 1 ---------
    270 Danielle van Dorth AV Hylas - AV Hylas Vrouwen 800m
    Vrouw - 800m -----------
    271 Cato Bontekoe AV Impala - AV Impala Vrouwen 400m
    800m
    Vrouw - 400mVrouw - 800m ----------
    272 Tineke de Jong AV Impala - AV Impala Vrouwen 100m
    200m
    4x100m
    Vrouw - 100mVrouw - 200m ---------
    273 Jorien Reekers AV Impala - AV Impala Vrouwen 4x100m
    Kogel
    Polshoog
    Vrouw - Ko...l Groep 2Vrouw - Polshoog ---------
    274 Sandra Sikkema AV Impala - AV Impala Vrouwen 3000m
    Vrouw - 3000m -----------
    275 Chaira Valerius AV Impala - AV Impala Vrouwen 4x100m
    Hoog
    Ver
    Vrouw - Hoog Groep 2Vrouw - Ver Groep 1 ---------
    276 Fiona de Vries AV Impala - AV Impala Vrouwen 400mH
    4x100m
    Hoog
    Vrouw - 400mHVrouw - Hoog Groep 1 ---------
    277 Emma van Wieren AV Impala - AV Impala Vrouwen Speer
    Vrouw - Sp...r Groep 1 -----------
    301 Ilse Gerrits AV Wijchen - AV Wijchen Vrouwen 800m
    Vrouw - 800m -----------
    302 Anke Hendriks AV Wijchen - AV Wijchen Vrouwen 3000m
    Vrouw - 3000m -----------
    303 Nienke de Jager AV Wijchen - AV Wijchen Vrouwen 100m
    400mH
    4x100m
    Vrouw - 100mVrouw - 400mH ---------
    304 Merel Kramer AV Wijchen - AV Wijchen Vrouwen Speer
    Hoog
    Polshoog
    Vrouw - Sp...r Groep 2Vrouw - Hoog Groep 2Vrouw - Polshoog ---------
    305 Nina Oomen AV Wijchen - AV Wijchen Vrouwen 800m
    Vrouw - 800m -----------
    306 Kim Peters AV Wijchen - AV Wijchen Vrouwen 400m
    4x100m
    Vrouw - 400m ----------
    307 Teri Rossen AV Wijchen - AV Wijchen Vrouwen 200m
    Ver
    Vrouw - 200mVrouw - Ver Groep 1 ----------
    308 Sacha van Swam AV Wijchen - AV Wijchen Vrouwen 100m
    200m
    4x100m
    Vrouw - 100mVrouw - 200m ---------
    309 Arja van der Valk AV Wijchen - AV Wijchen Vrouwen Speer
    Kogel
    Vrouw - Sp...r Groep 1Vrouw - Ko...l Groep 1 ----------
    310 Famke Verstraaten AV Wijchen - AV Wijchen Vrouwen Kogel
    Vrouw - Ko...l Groep 2 -----------
    311 Hilde Walraven AV Wijchen - AV Wijchen Vrouwen 400m
    4x100m
    Ver
    Vrouw - 400mVrouw - Ver Groep 2 ---------
    312 Annemieke de Boer AV Zaanland - AV Zaanland Vrouwen 800m
    Vrouw - 800m -----------
    313 Lotte Buijtendorp AV Zaanland - AV Zaanland Vrouwen 200m
    Vrouw - 200m -----------
    314 Emma-Joy van Dorp AV Zaanland - AV Zaanland Vrouwen 400m
    4x100m
    Vrouw - 400m ----------
    315 Frances van der Eijk AV Zaanland - AV Zaanland Vrouwen 100m
    4x100m
    Vrouw - 100m ----------
    316 Meike Hartog AV Zaanland - AV Zaanland Vrouwen 400mH
    Vrouw - 400mH -----------
    317 Melissa Havik AV Zaanland - AV Zaanland Vrouwen 200m
    4x100m
    Vrouw - 200m ----------
    318 Luna Huiberts AV Zaanland - AV Zaanland Vrouwen 3000m
    Vrouw - 3000m -----------
    319 Eline Langeveld AV Zaanland - AV Zaanland Vrouwen 800m
    Vrouw - 800m -----------
    320 Michelle Oud AV Zaanland - AV Zaanland Vrouwen Speer
    Kogel
    Ver
    Vrouw - Sp...r Groep 2Vrouw - Ko...l Groep 2Vrouw - Ver Groep 1 ---------
    321 Jeske van der Pal AV Zaanland - AV Zaanland Vrouwen 3000m
    Vrouw - 3000m -----------
    322 Jessamy Roubos AV Zaanland - AV Zaanland Vrouwen Kogel
    Ver
    Vrouw - Ko...l Groep 1Vrouw - Ver Groep 2 ----------
    323 Sascha van Vliet AV Zaanland - AV Zaanland Vrouwen 100m
    4x100m
    Vrouw - 100m ----------
    324 Bo Westrik AV Zaanland - AV Zaanland Vrouwen Hoog
    Polshoog
    Vrouw - Hoog Groep 2Vrouw - Polshoog ----------
    325 Iris van Dorp AV `47 - AV `47 Vrouwen 4x100m
    Speer
    Kogel
    Vrouw - Sp...r Groep 2Vrouw - Ko...l Groep 2 ---------
    326 Iris Goedhart AV `47 - AV `47 Vrouwen 400m
    800m
    Vrouw - 400mVrouw - 800m ----------
    327 Evita Hoogeveen AV `47 - AV `47 Vrouwen 3000m
    Vrouw - 3000m -----------
    328 Joyce Kraaijenbrink AV `47 - AV `47 Vrouwen 100m
    Hoog
    Polshoog
    Vrouw - 100mVrouw - Hoog Groep 2Vrouw - Polshoog ---------
    329 Rinka Kranenburg AV `47 - AV `47 Vrouwen 200m
    400mH
    Ver
    Vrouw - 200mVrouw - 400mHVrouw - Ver Groep 1 ---------
    330 Nadine van...ede-Kruit AV `47 - AV `47 Vrouwen Ver
    Vrouw - Ver Groep 2 -----------
    331 Sarine van Leeuwen AV `47 - AV `47 Vrouwen 3000m
    Vrouw - 3000m -----------
    332 Marlène Straathof AV `47 - AV `47 Vrouwen 400m
    800m
    4x100m
    Vrouw - 400mVrouw - 800m ---------
    333 Anniek Uitenbroek AV `47 - AV `47 Vrouwen 100m
    200m
    4x100m
    Vrouw - 100mVrouw - 200m ---------
    334 Anouschka de Waal AV `47 - AV `47 Vrouwen 4x100m
    Speer
    Kogel
    Vrouw - Sp...r Groep 1Vrouw - Ko...l Groep 1 ---------
    359 Isabelle Aalders Ciko `66 - Ciko `66 Vrouwen Kogel
    Vrouw - Ko...l Groep 1 -----------
    360 Kyara Bijker Ciko `66 - Ciko `66 Vrouwen 100m
    4x100m
    Hoog
    Vrouw - 100mVrouw - Hoog Groep 2 ---------
    361 Julia Groot Ciko `66 - Ciko `66 Vrouwen 800m
    Vrouw - 800m -----------
    362 Lotte Hendriksen Ciko `66 - Ciko `66 Vrouwen Speer
    Ver
    Vrouw - Sp...r Groep 1Vrouw - Ver Groep 2 ----------
    363 Lianne Holtermann Ciko `66 - Ciko `66 Vrouwen 200m
    400m
    4x100m
    Vrouw - 200mVrouw - 400m ---------
    364 Benthe König Ciko `66 - Ciko `66 Vrouwen Speer
    Kogel
    Vrouw - Sp...r Groep 2Vrouw - Ko...l Groep 2 ----------
    365 Mirte Kortman Ciko `66 - Ciko `66 Vrouwen 3000m
    Vrouw - 3000m -----------
    366 Jet van der Mark Ciko `66 - Ciko `66 Vrouwen 4x100m
    Polshoog
    Vrouw - Polshoog ----------
    367 Loena Stern Ciko `66 - Ciko `66 Vrouwen 400m
    Vrouw - 400m -----------
    368 Roos van Zwam Ciko `66 - Ciko `66 Vrouwen 400mH
    4x100m
    Vrouw - 400mH ----------
    369 Marjolein Bolten DAV Kronos - DAV Kronos Vrouwen 400mH
    4x100m
    Kogel
    Vrouw - 400mHVrouw - Ko...l Groep 1 ---------
    370 Annabel Boonman DAV Kronos - DAV Kronos Vrouwen 200m
    400m
    4x100m
    Vrouw - 200mVrouw - 400m ---------
    371 Michelle van Dorth DAV Kronos - DAV Kronos Vrouwen 100m
    4x100m
    Ver
    Vrouw - 100mVrouw - Ver Groep 2 ---------
    372 Lieke Kamperman DAV Kronos - DAV Kronos Vrouwen 100m
    400m
    Speer
    Vrouw - 100mVrouw - 400mVrouw - Sp...r Groep 2 ---------
    373 Merel Lasschuijt DAV Kronos - DAV Kronos Vrouwen Speer
    Kogel
    Vrouw - Sp...r Groep 1Vrouw - Ko...l Groep 2 ----------
    374 Merel Wevers DAV Kronos - DAV Kronos Vrouwen 800m
    4x100m
    Hoog
    Vrouw - 800mVrouw - Hoog Groep 2 ---------
    375 Lauren Gommers DJA - DJA Vrouwen Hoog
    Polshoog
    Vrouw - Hoog Groep 2Vrouw - Polshoog ----------
    376 Paddy Herijgers DJA - DJA Vrouwen 3000m
    Vrouw - 3000m -----------
    377 Sophie Kenis DJA - DJA Vrouwen 800m
    Speer
    Vrouw - 800mVrouw - Sp...r Groep 2 ----------
    378 Wisterlande Kouters DJA - DJA Vrouwen 100m
    4x100m
    Ver
    Vrouw - 100mVrouw - Ver Groep 2 ---------
    379 Tessa Mertens DJA - DJA Vrouwen 400mH
    Vrouw - 400mH -----------
    380 Sabine Monden DJA - DJA Vrouwen 4x100m
    Kogel
    Vrouw - Ko...l Groep 1 ----------
    381 Aniek van Opstal DJA - DJA Vrouwen Hoog
    Vrouw - Hoog Groep 1 -----------
    382 Dorien van de Poel DJA - DJA Vrouwen 200m
    400m
    4x100m
    Vrouw - 200mVrouw - 400m ---------
    383 Manon Schellekens DJA - DJA Vrouwen Speer
    Vrouw - Sp...r Groep 1 -----------
    384 Sanne Schellekens DJA - DJA Vrouwen Ver
    Vrouw - Ver Groep 1 -----------
    385 Bowien Snepvangers DJA - DJA Vrouwen Kogel
    Vrouw - Ko...l Groep 2 -----------
    386 Ankie Vermeeren DJA - DJA Vrouwen 100m
    200m
    4x100m
    Vrouw - 100mVrouw - 200m ---------
    404 Sterre Bal Haag - Haag Atlet...k Vrouwen Speer
    Hoog
    Polshoog
    Vrouw - Sp...r Groep 2Vrouw - Hoog Groep 2Vrouw - Polshoog ---------
    405 Danique Beverdam Haag - Haag Atlet...k Vrouwen 100m
    200m
    4x100m
    Vrouw - 100mVrouw - 200m ---------
    406 Suzanne Giezeman Haag - Haag Atlet...k Vrouwen Speer
    Kogel
    Vrouw - Sp...r Groep 1Vrouw - Ko...l Groep 2 ----------
    407 Jildou Guest Haag - Haag Atlet...k Vrouwen 800m
    Vrouw - 800m -----------
    408 Marlous Hagemann Haag - Haag Atlet...k Vrouwen 100m
    4x100m
    Vrouw - 100m ----------
    409 Ellen Kuiper Haag - Haag Atlet...k Vrouwen 3000m
    Vrouw - 3000m -----------
    410 Esther van der Pijl Haag - Haag Atlet...k Vrouwen 400m
    4x100m
    Vrouw - 400m ----------
    411 Ella Pijn...r Hordijk Haag - Haag Atlet...k Vrouwen 400mH
    Vrouw - 400mH -----------
    412 Bente Valk Haag - Haag Atlet...k Vrouwen 4x100m
    Ver
    Vrouw - Ver Groep 2 ----------
    440 Tashanara Alvarado Rotterdam - Rotterdam ...k Vrouwen Speer
    Vrouw - Sp...r Groep 1 -----------
    441 Fleur Berkhof Rotterdam - Rotterdam ...k Vrouwen 800m
    Vrouw - 800m -----------
    442 Sophie de Graaf Rotterdam - Rotterdam ...k Vrouwen 3000m
    Vrouw - 3000m -----------
    443 Tessa Nieuwenhuizen Rotterdam - Rotterdam ...k Vrouwen 200m
    800m
    Vrouw - 200mVrouw - 800m ----------
    444 Sophie den Ouden Rotterdam - Rotterdam ...k Vrouwen 400mH
    Kogel
    Hoog
    Vrouw - 400mHVrouw - Ko...l Groep 1Vrouw - Hoog Groep 2 ---------
    445 Marije Po... Reynders Rotterdam - Rotterdam ...k Vrouwen 200m
    Vrouw - 200m -----------
    447 Liesbeth van Rossum Rotterdam - Rotterdam ...k Vrouwen Ver
    Vrouw - Ver Groep 2 -----------
    449 Hannelore Smilde Rotterdam - Rotterdam ...k Vrouwen 100m
    Vrouw - 100m -----------

    Verenigingen 'Senioren vrouwen'

    VerenigingAfkortingAantal Deelnemers
    Atletiek Maastricht MSTR 8
    AV De Gemzen GMZN 11
    AV Hylas HYLS 1
    AV Impala IMPL 7
    AV Wijchen WYCH 11
    AV Zaanland ZNLD 13
    AV `47 AV47 10
    Ciko `66 CIKO 10
    DAV Kronos KRNS 6
    DJA DJA 12
    Haag Atletiek HAAG 9
    Rotterdam Atletiek RDAM 8
    Competitiestand Vrouwen 2e divisie Competitiestand Vrouwen 3e divisie
    # Team Leden Punten
    1 Ciko `66 Vrouwen Ciko `66 - Vsen
    Begeleider: Steven Nuytinck
    10 8157
    2 AV Zaanland Vrouwen AV Zaanland - Vsen
    Begeleider: Frank Stam
    Jurylid: Volgt
    13 7743
    3 AV `47 Vrouwen AV `47 - Vsen
    Begeleider: Tara van Spronsen
    Jurylid: Ton Groenendijk
    10 7259
    4 DJA Vrouwen DJA - Vsen
    Begeleider: Niels Hanegraaf
    Jurylid: Gert Mertens
    12 7235
    5 AV De Gemzen Vrouwen AV De Gemzen - Vsen
    Begeleider: Anoeschka Verheijen
    Jurylid: Ineke de Ruiter
    11 6802
    6 AV Wijchen Vrouwen AV Wijchen - Vsen
    Begeleider: Frank Cornelissen
    Jurylid: Douwe de Jager
    11 6769
    7 AV Impala Vrouwen AV Impala - Vsen
    Begeleider: Cato Bontekoe
    Jurylid: Anneke Kootstra
    7 6710
    8 Haag Atletiek Vrouwen Haag Atletiek - Vsen
    Begeleider: Henk Verploegh
    Jurylid: Jeanette Le Grand
    9 6363
    9 Atletiek Maastricht Vrouwen Atletiek Maastricht - Vsen
    Begeleider: Hub Tummers
    Jurylid: Corrie van Rooy
    8 6247
    10 DAV Kronos Vrouwen DAV Kronos - Vsen
    Begeleider: Marjolein Bolten
    Jurylid: Thijs Roskamp
    6 5100
    11 Rotterdam Atletiek Vrouwen Rotterdam Atletiek - Vsen
    Begeleider: Jacinta Tavares
    Jurylid: Sophie de Graaf
    8 4681
    12 AV Hylas Vrouwen AV Hylas - Vsen
    Begeleider: Daniëlle van Dorth
    Jurylid: Stefan voorkeur hoog
    1 729

    Uitslagen 100 meter Senioren vrouwen

    # Naam Res OBP
    1 Frances van der Eijk AV Zaanland Vrouwen 13,18 +1.7 m/s13,10
    2 Joyce Kraaijenbrink AV `47 Vrouwen 13,23 +1.7 m/s13,12
    2 Kyara Bijker Ciko `66 Vrouwen 13,23 +1.7 m/s12,80
    4 Sacha van Swam AV Wijchen Vrouwen 13,32 +1.7 m/s12,94
    5 Danique Beverdam Haag Atlet...k Vrouwen 13,56 +1.7 m/s12,96
    6 Ankie Vermeeren DJA Vrouwen 13,60 +2.1 m/s14,00
    7 Tineke de Jong AV Impala Vrouwen 13,64 +1.4 m/s13,36
    8 Sascha van Vliet AV Zaanland Vrouwen 13,65 +1.4 m/s13,42
    9 Iris Reurink AV De Gemzen Vrouwen 13,74 +1.4 m/s13,28
    9 Alisa Gelderman AV De Gemzen Vrouwen 13,74 +2.1 m/s13,75
    11 Wisterlande Kouters DJA Vrouwen 13,77 +1.4 m/s13,50
    12 Myrthe van...r Bruggen Atletiek M...t Vrouwen 14,05 +2.1 m/s13,50
    13 Nienke de Jager AV Wijchen Vrouwen 14,06 +2.1 m/s13,80
    14 Anniek Uitenbroek AV `47 Vrouwen 14,28 +2.1 m/s14,20
    15 Hannelore Smilde Rotterdam ...k Vrouwen 14,37 +1.4 m/s13,31
    Michelle van Dorth DAV Kronos Vrouwen DQ 13,45
    Marlous Hagemann Haag Atlet...k Vrouwen DNS 12,92
    Lieke Kamperman DAV Kronos Vrouwen DNS 14,00

    Uitslagen 200 meter Senioren vrouwen

    # Naam Res OBP
    1 Lianne Holtermann Ciko `66 Vrouwen 25,55 +2.7 m/s25,14
    2 Dorien van de Poel DJA Vrouwen 27,27 +2.7 m/s26,87
    3 Sacha van Swam AV Wijchen Vrouwen 27,49 +2.7 m/s27,09
    4 Evelien va...Houweling AV De Gemzen Vrouwen 27,77 +2.7 m/s26,52
    5 Melissa Havik AV Zaanland Vrouwen 27,88 +2.7 m/s26,86
    6 Danique Beverdam Haag Atlet...k Vrouwen 27,97 +2.7 m/s26,88
    7 Tineke de Jong AV Impala Vrouwen 28,56 +1.3 m/s27,89
    8 Lotte Buijtendorp AV Zaanland Vrouwen 29,02 +1.3 m/s28,76
    8 Annabel Boonman DAV Kronos Vrouwen 29,02 +1.3 m/s28,01
    10 Ankie Vermeeren DJA Vrouwen 29,03 +1.3 m/s28,50
    11 Iris Reurink AV De Gemzen Vrouwen 29,66 +1.3 m/s27,95
    12 Anniek Uitenbroek AV `47 Vrouwen 29,86 +3.7 m/s29,71
    13 Karin Flipsen Atletiek M...t Vrouwen 29,99 +3.7 m/s29,79
    14 Rinka Kranenburg AV `47 Vrouwen 30,00 +1.3 m/s28,08
    15 Brenne Caubergh Atletiek M...t Vrouwen 30,06 +3.7 m/s30,00
    16 Teri Rossen AV Wijchen Vrouwen 30,71 +3.7 m/s29,00
    17 Marije Po... Reynders Rotterdam ...k Vrouwen 30,75 +3.7 m/s30,12
    Tessa Nieuwenhuizen Rotterdam ...k Vrouwen DNS 29,71

    Uitslagen 400 meter Senioren vrouwen

    # Naam ResOBP
    1 Lianne Holtermann Ciko `66 Vrouwen 1:01,14 56,63
    2 Loena Stern Ciko `66 Vrouwen 1:02,67 1:02,63
    3 Dorien van de Poel DJA Vrouwen 1:02,77 1:01,00
    4 Marlène Straathof AV `47 Vrouwen 1:03,51 1:04,32
    5 Emma-Joy van Dorp AV Zaanland Vrouwen 1:03,91 1:04,94
    6 Esther van der Pijl Haag Atlet...k Vrouwen 1:04,35 1:01,59
    7 Femke Senden Atletiek M...t Vrouwen 1:04,54 1:06,24
    8 Kim Peters AV Wijchen Vrouwen 1:04,57 1:07,95
    9 Cato Bontekoe AV Impala Vrouwen 1:06,81 1:01,00
    10 Lieke Kamperman DAV Kronos Vrouwen 1:06,94 1:05,00
    11 Iris Bredewolt AV De Gemzen Vrouwen 1:07,42 1:11,48
    12 Annabel Boonman DAV Kronos Vrouwen 1:08,05 1:05,00
    13 Hilde Walraven AV Wijchen Vrouwen 1:09,62 1:09,00
    14 Iris Goedhart AV `47 Vrouwen 1:13,08 1:14,90

    Uitslagen 800 meter Senioren vrouwen

    # Naam ResOBP
    1 Eline Langeveld AV Zaanland Vrouwen 2:18,47 2:15,33
    2 Christel van Rooy Atletiek M...t Vrouwen 2:24,81 2:21,81
    3 Danielle van Dorth AV Hylas Vrouwen 2:25,02 2:18,00
    4 Marlène Straathof AV `47 Vrouwen 2:25,58 2:23,84
    5 Julia Groot Ciko `66 Vrouwen 2:27,01 2:23,86
    6 Tessa Nieuwenhuizen Rotterdam ...k Vrouwen 2:27,19 2:20,56
    7 Eveline Houtman AV De Gemzen Vrouwen 2:31,23 2:29,40
    8 Annemieke de Boer AV Zaanland Vrouwen 2:31,94 2:36,78
    9 Cato Bontekoe AV Impala Vrouwen 2:32,35 2:20,16
    10 Nina Oomen AV Wijchen Vrouwen 2:37,24 2,39
    11 Fleur Berkhof Rotterdam ...k Vrouwen 2:39,42 2:34,17
    12 Jildou Guest Haag Atlet...k Vrouwen 2:40,66 2:35,11
    13 Ilse Gerrits AV Wijchen Vrouwen 2:43,00 2:48,58
    14 Sophie Kenis DJA Vrouwen 2:47,54 2:40,00
    15 Iris Goedhart AV `47 Vrouwen 2:48,10 2:43,80
    Merel Wevers DAV Kronos Vrouwen DNS 2:20,00

    Uitslagen 3000 meter Senioren vrouwen

    # Naam ResOBP
    1 Paddy Herijgers DJA Vrouwen 11:03,77 10:30,00
    2 Sandra Sikkema AV Impala Vrouwen 11:14,10 11:00,00
    3 Jeske van der Pal AV Zaanland Vrouwen 11:19,91 11:26,79
    4 Ellen Kuiper Haag Atlet...k Vrouwen 11:21,58 ---
    5 Mirte Kortman Ciko `66 Vrouwen 11:23,53 12:23,23
    6 Sarine van Leeuwen AV `47 Vrouwen 11:43,53 11:36,20
    7 Sophie de Graaf Rotterdam ...k Vrouwen 11:46,64 11:48,68
    8 Evita Hoogeveen AV `47 Vrouwen 12:00,10 11:36,20
    9 Angelique ...n-Wiekens AV De Gemzen Vrouwen 12:13,85 12:19,77
    10 Hellen Simens AV De Gemzen Vrouwen 12:19,01 12:30,02
    11 Anke Hendriks AV Wijchen Vrouwen 12:25,13 12,20
    12 Carine Leung Atletiek M...t Vrouwen 12:44,26 12:25,98
    13 Luna Huiberts AV Zaanland Vrouwen 12:59,82 13:05,59

    Uitslagen 400 meter horden (76cm) Senioren vrouwen

    # Naam ResOBP
    1 Roos van Zwam Ciko `66 Vrouwen 1:07,15 1:06,61
    2 Marjolein Bolten DAV Kronos Vrouwen 1:09,18 1:07,00
    3 Meike Hartog AV Zaanland Vrouwen 1:09,87 1:09,27
    4 Linde Augustinus AV De Gemzen Vrouwen 1:13,13 ---
    5 Lisanne Meijer Atletiek M...t Vrouwen 1:13,23 1:14,40
    6 Fiona de Vries AV Impala Vrouwen 1:13,72 1:18,00
    7 Tessa Mertens DJA Vrouwen 1:14,37 1:15,00
    8 Nienke de Jager AV Wijchen Vrouwen 1:15,29 1:12,00
    9 Rinka Kranenburg AV `47 Vrouwen 1:15,39 1:11,77
    10 Sophie den Ouden Rotterdam ...k Vrouwen 1:17,13 1:09,78
    11 Ella Pijn...r Hordijk Haag Atlet...k Vrouwen 1:20,13 1:11,98

    Uitslagen Speerwerpen 600 gram Senioren vrouwen

    # Naam P1P2P3P4ResOBP
    1 Benthe König Ciko `66 Vrouwen 42,96 44,20 43,47 43,85 44,20 ---
    2 Michelle Oud AV Zaanland Vrouwen 41,30 X 41,30 ---
    3 Suzanne Giezeman Haag Atlet...k Vrouwen 38,87 36,36 36,13 X 38,87 44,02
    4 Lotte Hendriksen Ciko `66 Vrouwen 37,27 31,80 37,84 35,31 37,84 ---
    5 Linde Augustinus AV De Gemzen Vrouwen 33,39 32,27 33,80 32,13 33,80 ---
    6 Anouschka de Waal AV `47 Vrouwen 32,88 33,65 31,82 32,79 33,65 ---
    7 Manon Schellekens DJA Vrouwen 30,29 27,56 27,46 29,10 30,29 ---
    8 Karin Flipsen Atletiek M...t Vrouwen 30,23 28,88 25,87 23,47 30,23 ---
    9 Tashanara Alvarado Rotterdam ...k Vrouwen X 30,15 24,93 28,59 30,15 ---
    10 Iris van Dorp AV `47 Vrouwen 28,38 28,47 28,47 29,27 29,27 ---
    11 Sterre Bal Haag Atlet...k Vrouwen 27,00 28,83 28,83 40,01
    12 Merel Kramer AV Wijchen Vrouwen 25,04 26,39 25,57 28,37 28,37 ---
    13 Sophie Kenis DJA Vrouwen 26,67 27,09 27,48 23,38 27,48 ---
    14 Emma van Wieren AV Impala Vrouwen 22,42 23,54 24,36 25,49 25,49 ---
    15 Arja van der Valk AV Wijchen Vrouwen 23,92 25,21 25,44 22,44 25,44 ---
    16 Merel Lasschuijt DAV Kronos Vrouwen X X 23,09 16,52 23,09 ---
    17 Lieke Kamperman DAV Kronos Vrouwen 20,37 18,06 19,36 X 20,37 ---

    Uitslagen Kogelstoten 4 kilogram Senioren vrouwen

    # Naam P1P2P3P4ResOBP
    1 Benthe König Ciko `66 Vrouwen 15,49 15,41 X X 15,49 ---
    2 Michelle Oud AV Zaanland Vrouwen 11,37 11,65 11,85 11,90 11,90 ---
    3 Marjolein Bolten DAV Kronos Vrouwen 11,61 10,23 10,75 X 11,61 ---
    4 Sabine Monden DJA Vrouwen 9,76 10,23 10,62 X 10,62 ---
    5 Jessamy Roubos AV Zaanland Vrouwen 9,51 9,18 9,69 10,30 10,30 ---
    6 Arja van der Valk AV Wijchen Vrouwen 10,02 9,24 9,57 9,45 10,02 ---
    7 Bowien Snepvangers DJA Vrouwen 9,83 9,24 9,21 9,52 9,83 ---
    8 Iris van Dorp AV `47 Vrouwen 8,96 8,99 9,77 9,06 9,77 ---
    9 Anouschka de Waal AV `47 Vrouwen 9,10 8,89 8,93 9,36 9,36 ---
    10 Isabelle Aalders Ciko `66 Vrouwen X 6,79 X 9,20 9,20 ---
    11 Sophie den Ouden Rotterdam ...k Vrouwen 9,04 X 8,95 8,53 9,04 ---
    12 Marie-aimé Cochet Atletiek M...t Vrouwen X 8,89 X X 8,89 ---
    13 Karin van den Berg AV De Gemzen Vrouwen 7,56 7,85 8,45 8,41 8,45 ---
    14 Famke Verstraaten AV Wijchen Vrouwen 8,36 8,14 8,19 8,24 8,36 ---
    15 Karin Flipsen Atletiek M...t Vrouwen 8,26 7,68 7,71 X 8,26 ---
    16 Jorien Reekers AV Impala Vrouwen 8,16 7,52 6,35 7,83 8,16 ---
    17 Suzanne Giezeman Haag Atlet...k Vrouwen 7,70 7,67 7,26 7,88 7,88 11,08
    18 Merel Lasschuijt DAV Kronos Vrouwen 5,85 6,83 6,91 X 6,91 ---
    19 Esmee de Ruiter AV De Gemzen Vrouwen 6,28 5,83 5,67 X 6,28 ---

    Uitslagen Hoogspringen Senioren vrouwen

    # Naam ResOBP
    1 Fiona de Vries AV Impala Vrouwen 1,60 ---
    2 Kyara Bijker Ciko `66 Vrouwen 1,55 ---
    3 Bo Westrik AV Zaanland Vrouwen 1,50 ---
    3 Joyce Kraaijenbrink AV `47 Vrouwen 1,50 ---
    3 Lauren Gommers DJA Vrouwen 1,50 ---
    3 Chaira Valerius AV Impala Vrouwen 1,50 ---
    3 Merel Wevers DAV Kronos Vrouwen 1,50 ---
    8 Dominique Verheijen AV De Gemzen Vrouwen 1,45 ---
    8 Sterre Bal Haag Atlet...k Vrouwen 1,45 1,50
    8 Brenne Caubergh Atletiek M...t Vrouwen 1,45 ---
    8 Aniek van Opstal DJA Vrouwen 1,45 ---
    12 Evelien va...Houweling AV De Gemzen Vrouwen 1,40 ---
    12 Lisanne Meijer Atletiek M...t Vrouwen 1,40 ---
    12 Merel Kramer AV Wijchen Vrouwen 1,40 ---
    15 Sophie den Ouden Rotterdam ...k Vrouwen 1,30 ---

    Uitslagen Verspringen Senioren vrouwen

    # Naam P1P2P3P4Res OBP
    1 Michelle Oud AV Zaanland Vrouwen 5,24 5,49 5,26 5,49 +0.5 m/s---
    2 Michelle van Dorth DAV Kronos Vrouwen 5,03 - 4,76 4,97 5,03 +1.0 m/s---
    3 Dominique Verheijen AV De Gemzen Vrouwen 4,89 4,96 4,98 4,98 +0.0 m/s---
    4 Rinka Kranenburg AV `47 Vrouwen 4,46 4,53 4,68 4,68 +0.2 m/s---
    5 Teri Rossen AV Wijchen Vrouwen 4,46 4,60 4,30 4,60 +1.0 m/s---
    6 Sanne Schellekens DJA Vrouwen 4,22 4,57 4,23 4,36 4,57 -0.1 m/s---
    7 Myrthe van...r Bruggen Atletiek M...t Vrouwen 4,36 - 4,43 4,52 4,52 +2.2 m/s---
    8 Jessamy Roubos AV Zaanland Vrouwen 3,96 4,45 4,03 4,14 4,45 +0.7 m/s---
    9 Bente Valk Haag Atlet...k Vrouwen - - 4,39 4,36 4,39 +1.8 m/s4,96
    10 Nadine van...ede-Kruit AV `47 Vrouwen 4,32 4,19 4,31 4,30 4,32 +1.5 m/s---
    11 Hilde Walraven AV Wijchen Vrouwen 4,26 4,31 4,28 4,23 4,31 +1.4 m/s---
    12 Lotte Hendriksen Ciko `66 Vrouwen 4,26 - - - 4,26 +0.7 m/s---
    13 Chaira Valerius AV Impala Vrouwen 4,06 4,10 3,92 3,80 4,10 +0.6 m/s---
    14 Wisterlande Kouters DJA Vrouwen 4,05 - - - 4,05 +1.0 m/s---
    15 Liesbeth van Rossum Rotterdam ...k Vrouwen 3,95 - 4,02 4,02 4,02 +2.4 m/s---
    Alisa Gelderman AV De Gemzen Vrouwen - - - - DNS ---