• Overzicht
  • Atleten
  • Verenigingen
  • Atleten 'Meisjes Junior D'

    Naam
    Zeger Hapels AV Aalsmeer
    Dean vd Velden Castricum
    Hessel de Vries Castricum
    Jelle Müller AV Lycurgus
    Tim Plantinga AV Lycurgus
    Luuk Kooij DEM
    Julian Bik KAV Holland
    Rutger van de Laar KAV Holland
    Rosco Jak AV Aalsmeer
    Thijmen van der Burg AV Hera
    Kyan van der Wiele AV Hera
    Jasper Blommesteijn AV Lycurgus
    Gijs Hartog AV Lycurgus
    Thijs Oppewal AV Zaanland
    Bram Klepper DEM
    Ivar Vialard KAV Holland
    Yara Molenaar AV Hera
    Fee Eising AV Lycurgus
    Nynke Kooij AV Lycurgus
    Sacha Kroon AV Lycurgus
    Jada Avani Maij AV Lycurgus
    Loes Winter AV Lycurgus
    Lilian van der Ent De Spartaan
    Alina Vallentgoed HLLM
    Lotte Happe AV Hera
    Melissa de Pagter AV Hera
    Tara de Greeuw Hollandia
    Lente van Dijk AV Lycurgus
    Britt Kerklingh AV Lycurgus
    Sanne Loomans AV Lycurgus
    Rebecca Plantinga AV Lycurgus
    Sienna Smit DEM
    Ella Klumpenhouwer SAV
    Isabella Kruijff AV Lycurgus
    Sil Westenbrink AV Lycurgus
    Thomas van Diepen AV Hera
    Bink Faas AV Hera
    Amir Brachen AV Lycurgus
    Joris Cotterink AV Lycurgus
    Joey van der Plas AV Lycurgus
    Gijs van der Kolk AV Trias
    Simon Veldhuis DEM
    Adriaan Fornerod KAV Holland
    Ole de Jong KAV Holland
    Willem van Leeuwen KAV Holland
    Noah Oling KAV Holland
    Deverell Mezach AV Feniks
    Olivier K... Koerkamp AV Hylas
    Tim Posth...a de Boer AV Hylas
    Sven van Gelderen AV Lycurgus
    Stijn Kooij AV Lycurgus
    Youri Schneider AV Lycurgus
    Bas Appelman AV Trias
    Ivan Deugd AV Trias
    Mathilde Way Castricum
    Ronan Molenaar DEM
    Tom Knapen KAV Holland
    Liam Jongejan Phanos
    Lisa Arts Castricum
    Bernou van Dam Castricum
    Felien Heijdra Castricum
    Cynthia H...n 't Veld Castricum
    Yara Wishaupt Castricum
    Anna Hovinga AV Haarlem
    Babs Koeman AV Haarlem
    Esmée Ter Horst AV Hera
    Birgit Aertsseen AV Lycurgus
    Femke Haverkort AV Lycurgus
    Fiep Adrichem AV Trias
    Nika Kloosterman AV Trias
    Marits Koning AV Trias
    Tjitske Koppes AV Trias
    Silke de Haas DEM
    Sophie van Ekeris KAV Holland
    Eva Hoogewerf KAV Holland
    Rosanne Ter Horst NTB
    Lara Smits SV Noordkop
    Eline Booms Castricum
    Julia Hagoort Castricum
    Bente Mon...zinos Mul Castricum
    Famke Nijssen Castricum
    Sophie Ten wolde Castricum
    Lisa Thomson Castricum
    Bo de Wilde Castricum
    Roos Stroet HLLM
    Sarah van Exel AV Hylas
    Léonie Deumers AV Lycurgus
    Fenna Kalf AV Lycurgus
    Eva Kuipers AV Lycurgus
    Lindsey van der Plas AV Lycurgus
    Jasmien van der Kolk AV Trias
    Britt de Graaf DEM
    Rianne Kooij DEM
    Eveline Krom DEM
    Danique Ligthart DEM
    Nina Poelman DEM
    Sanoë Penha Castricum
    Kai Deumers Castricum
    Jade Linthorst AKU
    Patrick Hees AV 1923
    Kaitlyn Groot AV 1923
    Nehissa Hendriks AV 1923
    Finn Rademaker AV Aalsmeer
    Colin Alewijnse AV Aalsmeer
    Justin Alewijnse AV Aalsmeer
    Gwen Alewijnse AV Aalsmeer
    Tara Ozinga AV Aalsmeer
    Sem Verkaart Castricum
    Mike Osendarp Castricum
    Sepp Schulte Castricum
    Lenneke Pettinga Castricum
    Luna Zimnik Clytoneus
    Leandro Ouwehand AV Edam
    Chevelle Brown AV Feniks
    Chivaro Friendwijk AV Haarlem
    Daniel de Vries AV Haarlem
    Derk Hoefman AV Haarlem
    Finn Damhoff AV Haarlem
    Jarno Enthoven AV Haarlem
    Jeppe Mul AV Haarlem
    Sven Koolmoes AV Haarlem
    Tymo Bouman AV Haarlem
    Ryan Eelman AV Haarlem
    Jarco Snoek HLLM
    Quint van der Riet HLLM
    Raf Höngens HLLM
    Rutger Boxman HLLM
    Timo van Ruiten HLLM
    Jelte Snoek HLLM
    Jorai Verboom HLLM
    Jort Schoo HLLM
    Philippe Hulst HLLM
    Sepp Mooren HLLM
    Thijmen van Schie HLLM
    Tom van Susteren HLLM
    Anniek van Schie HLLM
    Isabelle ...ijlhouwer HLLM
    Loïs Lessing HLLM
    Nikki van Tienderen HLLM
    Noelle Visser HLLM
    Indy van Tienderen HLLM
    Maud van Noord HLLM
    Maudy Dekker HLLM
    Myrthe Jansen HLLM
    Joshua Bos AV Hera
    Lars Beukers AV Hera
    Lennart Boogaard AV Hera
    Malik de Roo AV Hera
    Stef Beerepoot AV Hera
    Thijs ten ...uggencate AV Hera
    Kian Sanches AV Hera
    Meike Wagenaar AV Hera
    Malin Schouten AV Hera
    Manon Hoedjes AV Hera
    Meike Rozemeijer AV Hera
    Bente Tuil Hollandia
    Danny Breet AV Hylas
    Hessel Braxhoofden AV Hylas
    Bart Hoogmoed AV Lycurgus
    Tobias Janssens AV Lycurgus
    Jop Dirkson AV Lycurgus
    Timo Koenen AV Lycurgus
    Tyrone Lak AV Lycurgus
    Lian Kuijken AV Lycurgus
    Tessa van Herp AV Lycurgus
    Babbette Ketel AV Lycurgus
    Babette Bosse AV Lycurgus
    Erzsi Diehl AV Lycurgus
    Lara van Vuuren AV Lycurgus
    Mila de Bruin AV Lycurgus
    Mireille Ketel AV Lycurgus
    Noelle Veraart AV Lycurgus
    Felix Tjeertes NEAV
    Jelle Rol NEAV
    Rowan de Wit NEAV
    Alyshia Kavehercy NEAV
    Arwen de Wit NEAV
    Pekka van der Zwan AV Trias
    Skip Lemstra AV Trias
    Ties Oosting AV Trias
    Iris Kramer AV Trias
    Jetske Zuurbier AV Trias
    Resa Witte AV Trias
    Jelmer de Gauw AV Zaanland
    Tycho van Hoorn AV Zaanland
    Kevin Koeckhoven DEM
    Julius Heine DEM
    Jet Commandeur DEM
    Lotte Ploeger DEM
    Yvana Pol DEM
    Zoe Lammertink DEM
    Fiene Roosendaal DEM
    Luna Blaauw DEM
    Daniel Sleiman KAV Holland
    Edward Hilbers KAV Holland
    Joris Mens KAV Holland
    Jules Roelfsema KAV Holland
    Matthijs W. Gebe KAV Holland
    Mees Beukenhorst KAV Holland
    Daan Wijnand KAV Holland
    Julien Janssen KAV Holland
    Maurits Groeneveld KAV Holland
    Mikai Snoek KAV Holland
    Elize Oomen KAV Holland
    Marit Snoek KAV Holland
    Maud Bernard KAV Holland
    Mette Borsboom KAV Holland
    Natalie van Mil KAV Holland
    Nikki Ravelli KAV Holland
    Madelief Verweij PAC
    Eleanor Musil Phanos
    Hannah den Breejen Phanos
    Jessy Struijs SAV
    Robine Hooiveld SAV
    Jinte Braas SAV
    Kaitlyn van Dongeren SAV
    Lois Hooiveld SAV
    Zack Rot AV Lycurgus
    Jasper Haakman AV Trias
    Stan Bakker AV Trias
    Hugo Post Phanos
    Noa Claus AV Haarlem
    Lotte Endel AV Hera
    Elise van Swol AV Hylas
    Sofie van der Kamp AV Trias
    Simone Winder AV Trias
    Saskia Mens KAV Holland
    Sanne R. Munford KAV Holland
    Jonna Eising AV Hera
    Insirah Hoogenboom AV Hera
    Lana Broers AV Hylas
    Lisemijn v...den Bosch Phanos
    Ella Braun Phanos
    Rosa Matthijssen Phanos

    Verenigingen 'Meisjes Junior D'

    VerenigingAfkortingAantal Deelnemers
    Er zijn nog geen verenigingen

    Uitslagen Meerkamp Meisjes Junior D

    # Naam 60m60m150m600m1000m1500m60mHDiscusKogelKogelSpeerHoogHoogVerVerPunten totaal
    1 Jinte Braas SAV 8,62 8,58 20,75 1:37,30 3:13,59 5:13,35 10,87 14,69 9,13 8,75 16,73 1,40 1,30 4,42 4,80 6306
    2 Chevelle Brown AV Feniks 8,65 8,72 22,31 2:15,10 DNS DNS 11,16 26,22 12,40 11,33 25,20 1,35 1,25 4,35 4,23 5625
    3 Fiene Roosendaal DEM 9,09 9,21 22,40 1:48,09 3:28,24 5:32,02 11,77 13,77 7,05 6,60 DNS 1,35 1,30 4,30 4,13 5304
    4 Myrthe Jansen HLLM 9,04 8,84 21,50 1:43,00 3:26,58 5:34,09 --- 15,21 8,66 --- --- 1,25 --- 3,85 4,04 5152
    5 Manon Hoedjes AV Hera 9,36 9,24 22,84 2:09,40 DNS DNS DNF 29,65 11,59 11,68 16,08 1,25 1,30 3,55 3,40 4886
    6 Babbette Ketel AV Lycurgus 9,57 9,55 23,63 2:01,00 4:11,50 7:07,58 13,32 17,51 9,14 9,03 18,55 1,35 1,40 3,84 4,00 4745
    7 Mila de Bruin AV Lycurgus 9,16 9,48 22,85 2:00,70 DNS 6:38,21 13,20 16,91 8,32 8,49 10,65 1,35 1,35 4,21 3,48 4728
    8 Lenneke Pettinga Castricum 9,41 9,70 24,06 2:09,70 3:59,09 6:08,60 13,43 12,38 8,58 7,85 15,57 1,30 1,40 4,00 4,10 4634
    9 Kaitlyn van Dongeren SAV 9,59 9,84 23,37 1:46,20 3:45,45 5:57,40 11,95 18,75 9,09 8,32 19,51 1,20 1,15 3,26 3,40 4630
    10 Noelle Veraart AV Lycurgus 9,51 9,54 23,35 1:58,85 3:41,76 6:07,32 13,48 17,36 8,11 6,85 13,34 1,25 1,30 3,83 3,48 4541
    11 Maudy Dekker HLLM 8,97 9,19 23,79 1:57,70 3:53,47 DNS 12,52 10,49 5,62 6,80 12,90 1,10 1,15 3,61 3,73 4247
    12 Babette Bosse AV Lycurgus 10,13 9,84 24,05 2:01,51 3:45,88 6:27,95 13,84 16,08 6,35 6,10 12,52 1,30 1,20 3,64 3,53 4029
    13 Mireille Ketel AV Lycurgus 9,57 9,93 24,41 2:06,70 4:00,27 DNS 13,03 11,75 7,83 7,82 14,60 1,15 1,10 3,40 3,62 3926
    14 Erzsi Diehl AV Lycurgus 9,25 9,19 23,25 2:16,51 3:44,50 6:19,97 13,23 10,97 5,76 5,82 7,80 1,05 1,10 3,60 3,35 3912
    15 Rianne Kooij DEM --- 9,70 23,53 2:11,10 4:13,71 --- 12,47 15,43 --- 6,91 21,15 1,25 1,20 --- 3,95 3812
    16 Luna Blaauw DEM 9,90 10,06 24,68 2:08,66 3:54,32 6:26,39 13,48 11,10 6,88 6,44 19,05 1,15 1,05 3,59 3,75 3808
    17 Roos Stroet HLLM --- 9,82 24,33 1:49,10 3:31,56 --- 12,73 13,51 --- 6,58 10,77 1,15 1,25 --- 3,22 3714
    18 Meike Rozemeijer AV Hera 9,22 9,35 22,79 1:52,01 DNS 5:36,73 --- DNS --- --- --- 1,30 --- 3,84 3,72 3595
    19 Lara van Vuuren AV Lycurgus 9,98 10,27 26,10 2:10,00 4:06,31 6:56,83 13,92 12,84 6,14 7,02 11,62 1,25 1,20 3,26 3,21 3586
    20 Eveline Krom DEM --- 10,09 25,33 2:06,05 3:55,06 --- 13,39 14,31 --- 7,08 11,03 1,25 1,20 --- 3,26 3328
    21 Malin Schouten AV Hera 9,59 --- --- --- --- 6:07,99 11,82 --- 7,46 7,44 18,05 --- 1,25 3,71 --- 3059
    22 Indy van Tienderen HLLM 10,50 DNS 26,56 2:21,35 DNS 7:09,13 13,46 10,93 6,54 6,32 11,35 1,15 1,15 3,04 3,09 2979
    23 Lindsey van der Plas AV Lycurgus --- 10,91 27,18 2:14,15 4:23,04 --- 13,57 15,07 --- 6,86 13,87 1,20 1,25 --- 2,90 2901
    24 Maud van Noord HLLM 9,86 9,84 26,20 2:13,24 4:04,66 6:32,00 --- 8,68 3,83 --- --- 1,10 --- 3,06 3,07 2860
    25 Sarah van Exel AV Hylas --- 9,51 23,14 1:53,30 3:51,87 --- --- 10,16 --- --- --- 1,30 --- --- 4,04 2669
    26 Eline Booms Castricum --- 10,54 26,24 2:24,35 4:15,75 --- 13,54 13,71 --- 7,02 14,55 1,10 1,00 --- 2,78 2661
    27 Lana Broers AV Hylas --- --- --- --- --- --- 9,81 --- --- 10,09 28,09 --- 1,40 --- --- 2169
    28 Jasmien van der Kolk AV Trias --- DNS 25,37 2:16,89 DNS --- 13,93 10,38 --- 7,03 13,87 1,20 1,15 --- DNS 2109
    29 Nehissa Hendriks AV 1923 8,56 --- --- --- --- 5:45,40 --- --- 8,82 --- --- --- --- 4,39 --- 2039
    30 Sienna Smit DEM --- 9,12 --- --- DNS --- 11,75 --- --- 6,69 11,01 --- NM --- 4,32 1883
    31 Lois Hooiveld SAV 10,65 --- 28,16 2:17,09 --- 6:14,31 --- 9,45 4,62 --- --- 1,10 --- 3,14 --- 1833
    32 Melissa de Pagter AV Hera --- 10,74 --- --- 4:07,85 --- 15,33 --- --- 6,19 10,37 --- 1,05 --- 3,36 1669
    33 Eleanor Musil Phanos 9,15 --- --- --- --- 5:49,17 --- --- 6,68 --- --- --- --- 3,38 --- 1592
    34 Hannah den Breejen Phanos 8,81 --- --- --- --- 7:03,78 --- --- 8,42 --- --- --- --- 3,58 --- 1578
    35 Eva Kuipers AV Lycurgus --- --- 22,15 1:53,40 --- --- --- 15,92 --- --- --- 1,15 --- --- --- 1523
    36 Britt de Graaf DEM --- --- 23,86 1:45,00 --- --- --- 13,08 --- --- --- 1,20 --- --- --- 1493
    37 Kaitlyn Groot AV 1923 9,80 --- --- --- --- 6:03,86 --- --- 6,34 --- --- --- --- 3,19 --- 1373
    38 Rosa Matthijssen Phanos --- --- --- --- --- --- 13,19 --- --- 8,62 18,17 --- 1,15 --- --- 1363
    39 Lisemijn v...den Bosch Phanos --- --- --- --- --- --- 12,74 --- --- 7,37 16,42 --- 1,15 --- --- 1298
    40 Alina Vallentgoed HLLM --- 9,51 --- --- 3:33,71 --- --- --- --- --- --- --- --- --- 3,56 1244
    41 Sanoë Penha Castricum --- --- 23,75 2:02,96 --- --- --- 14,34 --- --- --- 1,10 --- --- --- 1233
    42 Ella Klumpenhouwer SAV --- 9,90 --- --- 3:39,64 --- --- --- --- --- --- --- --- --- 3,82 1198
    43 Ella Braun Phanos --- --- --- --- --- --- 12,86 --- --- 7,47 13,62 --- 1,10 --- --- 1196
    44 Lotte Happe AV Hera --- 9,65 --- --- 3:42,89 --- --- --- --- --- --- --- --- --- 3,57 1169
    44 Britt Kerklingh AV Lycurgus --- 9,68 --- --- 3:51,82 --- --- --- --- --- --- --- --- --- 3,83 1169
    46 Jonna Eising AV Hera --- --- --- --- --- --- 14,74 --- --- 6,80 19,00 --- 1,15 --- --- 1168
    47 Lilian van der Ent De Spartaan --- 9,52 --- --- 3:48,58 --- --- --- --- --- --- --- --- --- 3,56 1157
    48 Nina Poelman DEM --- --- 26,79 2:10,00 --- --- --- 14,40 --- --- --- 1,20 --- --- --- 1063
    49 Sanne Loomans AV Lycurgus --- 9,07 --- --- DNS --- --- --- --- --- --- --- --- --- 4,03 960
    50 Tara de Greeuw Hollandia --- 10,76 --- --- 4:00,57 --- --- --- --- --- --- --- --- --- 3,30 859
    51 Danique Ligthart DEM --- --- 28,12 2:11,90 --- --- --- 10,65 --- --- --- 1,15 --- --- --- 855
    52 Famke Nijssen Castricum --- --- 25,24 1:58,20 --- --- --- 12,39 --- --- --- DNS --- --- --- 835
    53 Julia Hagoort Castricum --- --- 23,33 2:10,10 --- --- --- 10,19 --- --- --- DNS --- --- --- 774
    54 Lente van Dijk AV Lycurgus --- 10,01 --- --- DNS --- --- --- --- --- --- --- --- --- 3,59 712
    55 Fenna Kalf AV Lycurgus --- --- 24,63 2:08,20 --- --- --- 8,59 --- --- --- DNS --- --- --- 667
    56 Bo de Wilde Castricum --- --- 27,31 2:06,80 --- --- --- 10,65 --- --- --- DNS --- --- --- 591
    57 Insirah Hoogenboom AV Hera --- --- --- --- --- --- 20,10 --- --- 6,90 13,46 --- NM --- --- 547
    58 Bente Mon...zinos Mul Castricum --- --- 26,95 2:16,60 --- --- --- 11,10 --- --- --- DNS --- --- --- 529
    59 Sophie Ten wolde Castricum --- --- 26,56 2:17,80 --- --- --- 10,63 --- --- --- DNS --- --- --- 527
    60 Lisa Thomson Castricum --- --- 26,11 2:14,20 --- --- --- 7,77 --- --- --- NM --- --- --- 503
    61 Rebecca Plantinga AV Lycurgus --- 11,12 --- --- 4:45,56 --- --- --- --- --- --- --- --- --- 2,14 400
    62 Léonie Deumers AV Lycurgus --- --- DNS DNS --- --- --- DNS --- --- --- DNS --- --- --- 0

    Uitslagen Meerkamp 60 meter Meisjes Junior D

    # Naam Wedstrijd datumRes Punten totaal
    1 Nehissa Hendriks AV 1923 26-04-2019 8,56 +0.1 m/s 636
    2 Jinte Braas SAV 31-05-2019 8,58 +1.5 m/s 632
    3 Chevelle Brown AV Feniks 26-04-2019 8,65 -1.1 m/s 618
    4 Hannah den Breejen Phanos 26-04-2019 8,81 -0.3 m/s 586
    5 Myrthe Jansen HLLM 31-05-2019 8,84 +1.5 m/s 580
    6 Maudy Dekker HLLM 26-04-2019 8,97 -1.1 m/s 554
    7 Sanne Loomans AV Lycurgus 31-05-2019 9,07 +1.3 m/s 536
    8 Fiene Roosendaal DEM 26-04-2019 9,09 -1.1 m/s 532
    9 Sienna Smit DEM 31-05-2019 9,12 +1.3 m/s 526
    10 Eleanor Musil Phanos 26-04-2019 9,15 +0.1 m/s 521
    11 Mila de Bruin AV Lycurgus 26-04-2019 9,16 -0.5 m/s 519
    12 Erzsi Diehl AV Lycurgus 31-05-2019 9,19 +1.4 m/s 513
    13 Meike Rozemeijer AV Hera 26-04-2019 9,22 -0.5 m/s 508
    14 Manon Hoedjes AV Hera 31-05-2019 9,24 +2.6 m/s 504
    15 Lenneke Pettinga Castricum 26-04-2019 9,41 -0.1 m/s 474
    16 Noelle Veraart AV Lycurgus 26-04-2019 9,51 +0.1 m/s 457
    16 Alina Vallentgoed HLLM 31-05-2019 9,51 +2.9 m/s 457
    16 Sarah van Exel AV Hylas 31-05-2019 9,51 +2.6 m/s 457
    19 Lilian van der Ent De Spartaan 31-05-2019 9,52 +1.5 m/s 455
    20 Babbette Ketel AV Lycurgus 31-05-2019 9,55 +1.3 m/s 450
    21 Mireille Ketel AV Lycurgus 26-04-2019 9,57 -0.5 m/s 447
    22 Kaitlyn van Dongeren SAV 26-04-2019 9,59 -0.5 m/s 444
    22 Malin Schouten AV Hera 26-04-2019 9,59 -0.3 m/s 444
    24 Lotte Happe AV Hera 31-05-2019 9,65 +2.6 m/s 434
    25 Britt Kerklingh AV Lycurgus 31-05-2019 9,68 +1.4 m/s 429
    26 Rianne Kooij DEM 31-05-2019 9,70 +2.6 m/s 426
    27 Kaitlyn Groot AV 1923 26-04-2019 9,80 -0.3 m/s 409
    28 Roos Stroet HLLM 31-05-2019 9,82 +1.5 m/s 406
    29 Maud van Noord HLLM 31-05-2019 9,84 +2.9 m/s 403
    29 Babette Bosse AV Lycurgus 31-05-2019 9,84 +1.4 m/s 403
    31 Luna Blaauw DEM 26-04-2019 9,90 +0.1 m/s 394
    31 Ella Klumpenhouwer SAV 31-05-2019 9,90 +1.5 m/s 394
    33 Lara van Vuuren AV Lycurgus 26-04-2019 9,98 -1.1 m/s 381
    34 Lente van Dijk AV Lycurgus 31-05-2019 10,01 +1.2 m/s 376
    35 Eveline Krom DEM 31-05-2019 10,09 +1.2 m/s 364
    36 Indy van Tienderen HLLM 26-04-2019 10,50 -0.5 m/s 305
    37 Eline Booms Castricum 31-05-2019 10,54 +1.2 m/s 299
    38 Lois Hooiveld SAV 26-04-2019 10,65 -0.3 m/s 284
    39 Melissa de Pagter AV Hera 31-05-2019 10,74 +1.3 m/s 272
    40 Tara de Greeuw Hollandia 31-05-2019 10,76 +2.6 m/s 269
    41 Lindsey van der Plas AV Lycurgus 31-05-2019 10,91 +2.9 m/s 250
    42 Rebecca Plantinga AV Lycurgus 31-05-2019 11,12 +1.4 m/s 223
    Jasmien van der Kolk AV Trias 31-05-2019 DNS 0

    Uitslagen Meerkamp 150 meter Meisjes Junior D

    # Naam Wedstrijd datumRes Punten totaal
    1 Jinte Braas SAV 28-06-2019 20,75 -1.8 m/s 553
    2 Myrthe Jansen HLLM 28-06-2019 21,50 -1.8 m/s 492
    3 Eva Kuipers AV Lycurgus 28-06-2019 22,15 -1.8 m/s 442
    4 Chevelle Brown AV Feniks 28-06-2019 22,31 -1.8 m/s 430
    5 Fiene Roosendaal DEM 28-06-2019 22,40 -2.4 m/s 424
    6 Meike Rozemeijer AV Hera 28-06-2019 22,79 -3.1 m/s 396
    7 Manon Hoedjes AV Hera 28-06-2019 22,84 -1.8 m/s 392
    8 Mila de Bruin AV Lycurgus 28-06-2019 22,85 -1.9 m/s 392
    9 Sarah van Exel AV Hylas 28-06-2019 23,14 -3.9 m/s 372
    10 Erzsi Diehl AV Lycurgus 28-06-2019 23,25 -3.1 m/s 364
    11 Julia Hagoort Castricum 28-06-2019 23,33 -1.8 m/s 359
    12 Noelle Veraart AV Lycurgus 28-06-2019 23,35 -1.9 m/s 358
    13 Kaitlyn van Dongeren SAV 28-06-2019 23,37 -1.8 m/s 356
    14 Rianne Kooij DEM 28-06-2019 23,53 -1.9 m/s 346
    15 Babbette Ketel AV Lycurgus 28-06-2019 23,63 -1.8 m/s 339
    16 Sanoë Penha Castricum 28-06-2019 23,75 -3.1 m/s 331
    17 Maudy Dekker HLLM 28-06-2019 23,79 -3.9 m/s 329
    18 Britt de Graaf DEM 28-06-2019 23,86 -2.4 m/s 324
    19 Babette Bosse AV Lycurgus 28-06-2019 24,05 -3.1 m/s 312
    20 Lenneke Pettinga Castricum 28-06-2019 24,06 -1.9 m/s 312
    21 Roos Stroet HLLM 28-06-2019 24,33 -1.8 m/s 295
    22 Mireille Ketel AV Lycurgus 28-06-2019 24,41 -1.8 m/s 290
    23 Fenna Kalf AV Lycurgus 28-06-2019 24,63 -1.8 m/s 277
    24 Luna Blaauw DEM 28-06-2019 24,68 -3.1 m/s 274
    25 Famke Nijssen Castricum 28-06-2019 25,24 -1.8 m/s 241
    26 Eveline Krom DEM 28-06-2019 25,33 -2.4 m/s 236
    27 Jasmien van der Kolk AV Trias 28-06-2019 25,37 -1.8 m/s 233
    28 Lara van Vuuren AV Lycurgus 28-06-2019 26,10 -3.9 m/s 193
    29 Lisa Thomson Castricum 28-06-2019 26,11 -1.9 m/s 193
    30 Maud van Noord HLLM 28-06-2019 26,20 -3.1 m/s 188
    31 Eline Booms Castricum 28-06-2019 26,24 -2.4 m/s 186
    32 Indy van Tienderen HLLM 28-06-2019 26,56 -1.8 m/s 169
    32 Sophie Ten wolde Castricum 28-06-2019 26,56 -1.9 m/s 169
    34 Nina Poelman DEM 28-06-2019 26,79 -3.9 m/s 157
    35 Bente Mon...zinos Mul Castricum 28-06-2019 26,95 -1.8 m/s 149
    36 Lindsey van der Plas AV Lycurgus 28-06-2019 27,18 -1.8 m/s 138
    37 Bo de Wilde Castricum 28-06-2019 27,31 -3.9 m/s 132
    38 Danique Ligthart DEM 28-06-2019 28,12 -3.9 m/s 93
    39 Lois Hooiveld SAV 28-06-2019 28,16 -1.8 m/s 91
    Léonie Deumers AV Lycurgus 28-06-2019 DNS 0

    Uitslagen Meerkamp 600 meter Meisjes Junior D

    # Naam Wedstrijd datumResPunten totaal
    1 Jinte Braas SAV 28-06-2019 1:37,30 737
    2 Myrthe Jansen HLLM 28-06-2019 1:43,00 646
    3 Britt de Graaf DEM 28-06-2019 1:45,00 616
    4 Kaitlyn van Dongeren SAV 28-06-2019 1:46,20 599
    5 Fiene Roosendaal DEM 28-06-2019 1:48,09 573
    6 Roos Stroet HLLM 28-06-2019 1:49,10 559
    7 Meike Rozemeijer AV Hera 28-06-2019 1:52,01 521
    8 Sarah van Exel AV Hylas 28-06-2019 1:53,30 504
    9 Eva Kuipers AV Lycurgus 28-06-2019 1:53,40 503
    10 Maudy Dekker HLLM 28-06-2019 1:57,70 452
    11 Famke Nijssen Castricum 28-06-2019 1:58,20 446
    12 Noelle Veraart AV Lycurgus 28-06-2019 1:58,85 438
    13 Mila de Bruin AV Lycurgus 28-06-2019 2:00,70 418
    14 Babbette Ketel AV Lycurgus 28-06-2019 2:01,00 414
    15 Babette Bosse AV Lycurgus 28-06-2019 2:01,51 409
    16 Sanoë Penha Castricum 28-06-2019 2:02,96 393
    17 Eveline Krom DEM 28-06-2019 2:06,05 361
    18 Mireille Ketel AV Lycurgus 28-06-2019 2:06,70 355
    19 Bo de Wilde Castricum 28-06-2019 2:06,80 354
    20 Fenna Kalf AV Lycurgus 28-06-2019 2:08,20 340
    21 Luna Blaauw DEM 28-06-2019 2:08,66 335
    22 Manon Hoedjes AV Hera 28-06-2019 2:09,40 328
    23 Lenneke Pettinga Castricum 28-06-2019 2:09,70 325
    24 Lara van Vuuren AV Lycurgus 28-06-2019 2:10,00 323
    24 Nina Poelman DEM 28-06-2019 2:10,00 323
    26 Julia Hagoort Castricum 28-06-2019 2:10,10 322
    27 Rianne Kooij DEM 28-06-2019 2:11,10 312
    28 Danique Ligthart DEM 28-06-2019 2:11,90 305
    29 Maud van Noord HLLM 28-06-2019 2:13,24 293
    30 Lindsey van der Plas AV Lycurgus 28-06-2019 2:14,15 284
    31 Lisa Thomson Castricum 28-06-2019 2:14,20 284
    32 Chevelle Brown AV Feniks 28-06-2019 2:15,10 276
    33 Erzsi Diehl AV Lycurgus 28-06-2019 2:16,51 264
    34 Bente Mon...zinos Mul Castricum 28-06-2019 2:16,60 263
    35 Jasmien van der Kolk AV Trias 28-06-2019 2:16,89 260
    36 Lois Hooiveld SAV 28-06-2019 2:17,09 259
    37 Sophie Ten wolde Castricum 28-06-2019 2:17,80 253
    38 Indy van Tienderen HLLM 28-06-2019 2:21,35 223
    39 Eline Booms Castricum 28-06-2019 2:24,35 200
    Léonie Deumers AV Lycurgus 28-06-2019 DNS 0

    Uitslagen Meerkamp 1000 meter Meisjes Junior D

    # Naam Wedstrijd datumResPunten totaal
    1 Jinte Braas SAV 31-05-2019 3:13,59 591
    2 Myrthe Jansen HLLM 31-05-2019 3:26,58 501
    3 Fiene Roosendaal DEM 31-05-2019 3:28,24 491
    4 Roos Stroet HLLM 31-05-2019 3:31,56 470
    5 Alina Vallentgoed HLLM 31-05-2019 3:33,71 457
    6 Ella Klumpenhouwer SAV 31-05-2019 3:39,64 422
    7 Noelle Veraart AV Lycurgus 31-05-2019 3:41,76 410
    8 Lotte Happe AV Hera 31-05-2019 3:42,89 403
    9 Erzsi Diehl AV Lycurgus 31-05-2019 3:44,50 394
    10 Kaitlyn van Dongeren SAV 31-05-2019 3:45,45 389
    11 Babette Bosse AV Lycurgus 31-05-2019 3:45,88 387
    12 Lilian van der Ent De Spartaan 31-05-2019 3:48,58 372
    13 Britt Kerklingh AV Lycurgus 31-05-2019 3:51,82 356
    14 Sarah van Exel AV Hylas 31-05-2019 3:51,87 355
    15 Maudy Dekker HLLM 31-05-2019 3:53,47 347
    16 Luna Blaauw DEM 31-05-2019 3:54,32 343
    17 Eveline Krom DEM 31-05-2019 3:55,06 339
    18 Lenneke Pettinga Castricum 31-05-2019 3:59,09 319
    19 Mireille Ketel AV Lycurgus 31-05-2019 4:00,27 314
    20 Tara de Greeuw Hollandia 31-05-2019 4:00,57 312
    21 Maud van Noord HLLM 31-05-2019 4:04,66 293
    22 Lara van Vuuren AV Lycurgus 31-05-2019 4:06,31 285
    23 Melissa de Pagter AV Hera 31-05-2019 4:07,85 278
    24 Babbette Ketel AV Lycurgus 31-05-2019 4:11,50 262
    25 Rianne Kooij DEM 31-05-2019 4:13,71 252
    26 Eline Booms Castricum 31-05-2019 4:15,75 244
    27 Lindsey van der Plas AV Lycurgus 31-05-2019 4:23,04 214
    28 Rebecca Plantinga AV Lycurgus 31-05-2019 4:45,56 131
    Indy van Tienderen HLLM 31-05-2019 DNS 0
    Mila de Bruin AV Lycurgus 31-05-2019 DNS 0
    Sanne Loomans AV Lycurgus 31-05-2019 DNS 0
    Lente van Dijk AV Lycurgus 31-05-2019 DNS 0
    Jasmien van der Kolk AV Trias 31-05-2019 DNS 0
    Meike Rozemeijer AV Hera 31-05-2019 DNS 0
    Manon Hoedjes AV Hera 31-05-2019 DNS 0
    Chevelle Brown AV Feniks 31-05-2019 DNS 0
    Sienna Smit DEM 31-05-2019 DNS 0

    Uitslagen Meerkamp 1500 meter Meisjes Junior D

    # Naam Wedstrijd datumResPunten totaal
    1 Jinte Braas SAV 26-04-2019 5:13,35 569
    2 Fiene Roosendaal DEM 26-04-2019 5:32,02 493
    3 Myrthe Jansen HLLM 26-04-2019 5:34,09 485
    4 Meike Rozemeijer AV Hera 26-04-2019 5:36,73 475
    5 Nehissa Hendriks AV 1923 26-04-2019 5:45,40 443
    6 Eleanor Musil Phanos 26-04-2019 5:49,17 430
    7 Kaitlyn van Dongeren SAV 26-04-2019 5:57,40 402
    8 Kaitlyn Groot AV 1923 26-04-2019 6:03,86 381
    9 Noelle Veraart AV Lycurgus 26-04-2019 6:07,32 370
    10 Malin Schouten AV Hera 26-04-2019 6:07,99 368
    11 Lenneke Pettinga Castricum 26-04-2019 6:08,60 366
    12 Lois Hooiveld SAV 26-04-2019 6:14,31 348
    13 Erzsi Diehl AV Lycurgus 26-04-2019 6:19,97 331
    14 Luna Blaauw DEM 26-04-2019 6:26,39 313
    15 Babette Bosse AV Lycurgus 26-04-2019 6:27,95 308
    16 Maud van Noord HLLM 26-04-2019 6:32,00 297
    17 Mila de Bruin AV Lycurgus 26-04-2019 6:38,21 280
    18 Lara van Vuuren AV Lycurgus 26-04-2019 6:56,83 232
    19 Hannah den Breejen Phanos 26-04-2019 7:03,78 215
    20 Babbette Ketel AV Lycurgus 26-04-2019 7:07,58 207
    21 Indy van Tienderen HLLM 26-04-2019 7:09,13 203
    Maudy Dekker HLLM 26-04-2019 DNS 0
    Mireille Ketel AV Lycurgus 26-04-2019 DNS 0
    Manon Hoedjes AV Hera 26-04-2019 DNS 0
    Chevelle Brown AV Feniks 26-04-2019 DNS 0

    Uitslagen Meerkamp 60 meter horden (76cm) Meisjes Junior D

    # Naam Wedstrijd datumRes Punten totaal
    1 Lana Broers AV Hylas 10-05-2019 9,81 +1.0 m/s 636
    2 Jinte Braas SAV 10-05-2019 10,87 +1.3 m/s 497
    3 Chevelle Brown AV Feniks 10-05-2019 11,16 +1.6 m/s 463
    4 Sienna Smit DEM 10-05-2019 11,75 +2.5 m/s 400
    5 Fiene Roosendaal DEM 10-05-2019 11,77 +2.5 m/s 398
    6 Malin Schouten AV Hera 10-05-2019 11,82 +1.4 m/s 393
    7 Kaitlyn van Dongeren SAV 10-05-2019 11,95 +1.3 m/s 380
    8 Rianne Kooij DEM 10-05-2019 12,47 +2.5 m/s 331
    9 Maudy Dekker HLLM 10-05-2019 12,52 +1.6 m/s 326
    10 Roos Stroet HLLM 10-05-2019 12,73 +1.6 m/s 308
    11 Lisemijn v...den Bosch Phanos 10-05-2019 12,74 +1.3 m/s 307
    12 Ella Braun Phanos 10-05-2019 12,86 +1.3 m/s 297
    13 Mireille Ketel AV Lycurgus 10-05-2019 13,03 +0.8 m/s 282
    14 Rosa Matthijssen Phanos 10-05-2019 13,19 +1.3 m/s 269
    15 Mila de Bruin AV Lycurgus 10-05-2019 13,20 +1.0 m/s 268
    16 Erzsi Diehl AV Lycurgus 10-05-2019 13,23 +1.0 m/s 266
    17 Babbette Ketel AV Lycurgus 10-05-2019 13,32 +1.0 m/s 259
    18 Eveline Krom DEM 10-05-2019 13,39 +2.5 m/s 253
    19 Lenneke Pettinga Castricum 10-05-2019 13,43 +1.6 m/s 250
    20 Indy van Tienderen HLLM 10-05-2019 13,46 +1.6 m/s 248
    21 Noelle Veraart AV Lycurgus 10-05-2019 13,48 +0.8 m/s 246
    21 Luna Blaauw DEM 10-05-2019 13,48 +2.5 m/s 246
    23 Eline Booms Castricum 10-05-2019 13,54 +1.6 m/s 242
    24 Lindsey van der Plas AV Lycurgus 10-05-2019 13,57 +0.8 m/s 239
    25 Babette Bosse AV Lycurgus 10-05-2019 13,84 +1.0 m/s 219
    26 Lara van Vuuren AV Lycurgus 10-05-2019 13,92 +0.8 m/s 213
    27 Jasmien van der Kolk AV Trias 10-05-2019 13,93 +0.8 m/s 213
    28 Jonna Eising AV Hera 10-05-2019 14,74 +1.4 m/s 157
    29 Melissa de Pagter AV Hera 10-05-2019 15,33 +1.4 m/s 121
    30 Insirah Hoogenboom AV Hera 10-05-2019 20,10 +1.4 m/s 0
    Manon Hoedjes AV Hera 10-05-2019 DNF 0

    Uitslagen Meerkamp Discuswerpen 0,75 kilogram Meisjes Junior D

    # Naam Wedstrijd datumResPunten totaal
    1 Manon Hoedjes AV Hera 28-06-2019 29,65 469
    2 Chevelle Brown AV Feniks 28-06-2019 26,22 415
    3 Kaitlyn van Dongeren SAV 28-06-2019 18,75 283
    4 Babbette Ketel AV Lycurgus 28-06-2019 17,51 259
    5 Noelle Veraart AV Lycurgus 28-06-2019 17,36 256
    6 Mila de Bruin AV Lycurgus 28-06-2019 16,91 247
    7 Babette Bosse AV Lycurgus 28-06-2019 16,08 230
    8 Eva Kuipers AV Lycurgus 28-06-2019 15,92 226
    9 Rianne Kooij DEM 28-06-2019 15,43 216
    10 Myrthe Jansen HLLM 28-06-2019 15,21 211
    11 Lindsey van der Plas AV Lycurgus 28-06-2019 15,07 208
    12 Jinte Braas SAV 28-06-2019 14,69 200
    13 Nina Poelman DEM 28-06-2019 14,40 194
    14 Sanoë Penha Castricum 28-06-2019 14,34 193
    15 Eveline Krom DEM 28-06-2019 14,31 192
    16 Fiene Roosendaal DEM 28-06-2019 13,77 180
    17 Eline Booms Castricum 28-06-2019 13,71 179
    18 Roos Stroet HLLM 28-06-2019 13,51 174
    19 Britt de Graaf DEM 28-06-2019 13,08 164
    20 Lara van Vuuren AV Lycurgus 28-06-2019 12,84 159
    21 Famke Nijssen Castricum 28-06-2019 12,39 148
    22 Lenneke Pettinga Castricum 28-06-2019 12,38 148
    23 Mireille Ketel AV Lycurgus 28-06-2019 11,75 133
    24 Bente Mon...zinos Mul Castricum 28-06-2019 11,10 117
    24 Luna Blaauw DEM 28-06-2019 11,10 117
    26 Erzsi Diehl AV Lycurgus 28-06-2019 10,97 113
    27 Indy van Tienderen HLLM 28-06-2019 10,93 112
    28 Bo de Wilde Castricum 28-06-2019 10,65 105
    28 Danique Ligthart DEM 28-06-2019 10,65 105
    30 Sophie Ten wolde Castricum 28-06-2019 10,63 105
    31 Maudy Dekker HLLM 28-06-2019 10,49 101
    32 Jasmien van der Kolk AV Trias 28-06-2019 10,38 98
    33 Julia Hagoort Castricum 28-06-2019 10,19 93
    34 Sarah van Exel AV Hylas 28-06-2019 10,16 93
    35 Lois Hooiveld SAV 28-06-2019 9,45 74
    36 Maud van Noord HLLM 28-06-2019 8,68 52
    37 Fenna Kalf AV Lycurgus 28-06-2019 8,59 50
    38 Lisa Thomson Castricum 28-06-2019 7,77 26
    Léonie Deumers AV Lycurgus 28-06-2019 DNS 0
    Meike Rozemeijer AV Hera 28-06-2019 DNS 0

    Uitslagen Meerkamp Kogelstoten 2 kilogram Meisjes Junior D

    # Naam Wedstrijd datumResPunten totaal
    1 Chevelle Brown AV Feniks 26-04-2019 12,40 632
    2 Manon Hoedjes AV Hera 10-05-2019 11,68 600
    3 Lana Broers AV Hylas 10-05-2019 10,09 527
    4 Babbette Ketel AV Lycurgus 26-04-2019 9,14 480
    5 Jinte Braas SAV 26-04-2019 9,13 480
    6 Kaitlyn van Dongeren SAV 26-04-2019 9,09 478
    7 Nehissa Hendriks AV 1923 26-04-2019 8,82 464
    8 Myrthe Jansen HLLM 26-04-2019 8,66 456
    9 Rosa Matthijssen Phanos 10-05-2019 8,62 454
    10 Lenneke Pettinga Castricum 26-04-2019 8,58 452
    11 Mila de Bruin AV Lycurgus 10-05-2019 8,49 447
    12 Hannah den Breejen Phanos 26-04-2019 8,42 443
    13 Noelle Veraart AV Lycurgus 26-04-2019 8,11 427
    14 Mireille Ketel AV Lycurgus 26-04-2019 7,83 412
    15 Ella Braun Phanos 10-05-2019 7,47 392
    16 Malin Schouten AV Hera 26-04-2019 7,46 392
    17 Lisemijn v...den Bosch Phanos 10-05-2019 7,37 387
    18 Eveline Krom DEM 10-05-2019 7,08 370
    19 Fiene Roosendaal DEM 26-04-2019 7,05 368
    20 Jasmien van der Kolk AV Trias 10-05-2019 7,03 367
    21 Lara van Vuuren AV Lycurgus 10-05-2019 7,02 367
    21 Eline Booms Castricum 10-05-2019 7,02 367
    23 Rianne Kooij DEM 10-05-2019 6,91 360
    24 Insirah Hoogenboom AV Hera 10-05-2019 6,90 360
    25 Luna Blaauw DEM 26-04-2019 6,88 359
    26 Lindsey van der Plas AV Lycurgus 10-05-2019 6,86 358
    27 Maudy Dekker HLLM 10-05-2019 6,80 354
    27 Jonna Eising AV Hera 10-05-2019 6,80 354
    29 Sienna Smit DEM 10-05-2019 6,69 348
    30 Eleanor Musil Phanos 26-04-2019 6,68 347
    31 Roos Stroet HLLM 10-05-2019 6,58 341
    32 Indy van Tienderen HLLM 26-04-2019 6,54 339
    33 Babette Bosse AV Lycurgus 26-04-2019 6,35 327
    34 Kaitlyn Groot AV 1923 26-04-2019 6,34 327
    35 Melissa de Pagter AV Hera 10-05-2019 6,19 318
    36 Erzsi Diehl AV Lycurgus 10-05-2019 5,82 295
    37 Lois Hooiveld SAV 26-04-2019 4,62 215
    38 Maud van Noord HLLM 26-04-2019 3,83 156
    Meike Rozemeijer AV Hera 01-01-1970 ---

    Uitslagen Meerkamp Speerwerpen 400 gram Meisjes Junior D

    # Naam Wedstrijd datumResPunten totaal
    1 Lana Broers AV Hylas 10-05-2019 28,09 465
    2 Chevelle Brown AV Feniks 10-05-2019 25,20 417
    3 Rianne Kooij DEM 10-05-2019 21,15 346
    4 Kaitlyn van Dongeren SAV 10-05-2019 19,51 315
    5 Luna Blaauw DEM 10-05-2019 19,05 306
    6 Jonna Eising AV Hera 10-05-2019 19,00 305
    7 Babbette Ketel AV Lycurgus 10-05-2019 18,55 296
    8 Rosa Matthijssen Phanos 10-05-2019 18,17 288
    9 Malin Schouten AV Hera 10-05-2019 18,05 286
    10 Jinte Braas SAV 10-05-2019 16,73 259
    11 Lisemijn v...den Bosch Phanos 10-05-2019 16,42 252
    12 Manon Hoedjes AV Hera 10-05-2019 16,08 245
    13 Lenneke Pettinga Castricum 10-05-2019 15,57 234
    14 Mireille Ketel AV Lycurgus 10-05-2019 14,60 213
    15 Eline Booms Castricum 10-05-2019 14,55 212
    16 Lindsey van der Plas AV Lycurgus 10-05-2019 13,87 197
    16 Jasmien van der Kolk AV Trias 10-05-2019 13,87 197
    18 Ella Braun Phanos 10-05-2019 13,62 191
    19 Insirah Hoogenboom AV Hera 10-05-2019 13,46 187
    20 Noelle Veraart AV Lycurgus 10-05-2019 13,34 184
    21 Maudy Dekker HLLM 10-05-2019 12,90 174
    22 Babette Bosse AV Lycurgus 10-05-2019 12,52 165
    23 Lara van Vuuren AV Lycurgus 10-05-2019 11,62 143
    24 Indy van Tienderen HLLM 10-05-2019 11,35 136
    25 Eveline Krom DEM 10-05-2019 11,03 128
    26 Sienna Smit DEM 10-05-2019 11,01 127
    27 Roos Stroet HLLM 10-05-2019 10,77 121
    28 Mila de Bruin AV Lycurgus 10-05-2019 10,65 118
    29 Melissa de Pagter AV Hera 10-05-2019 10,37 111
    30 Erzsi Diehl AV Lycurgus 10-05-2019 7,80 38
    Fiene Roosendaal DEM 10-05-2019 DNS 0

    Uitslagen Meerkamp Hoogspringen Meisjes Junior D

    # Naam Wedstrijd datumResPunten totaal
    1 Babbette Ketel AV Lycurgus 10-05-2019 1,40 541
    1 Lenneke Pettinga Castricum 10-05-2019 1,40 541
    1 Jinte Braas SAV 28-06-2019 1,40 541
    1 Lana Broers AV Hylas 10-05-2019 1,40 541
    5 Mila de Bruin AV Lycurgus 10-05-2019 1,35 499
    5 Chevelle Brown AV Feniks 28-06-2019 1,35 499
    5 Fiene Roosendaal DEM 28-06-2019 1,35 499
    8 Babette Bosse AV Lycurgus 28-06-2019 1,30 462
    8 Noelle Veraart AV Lycurgus 10-05-2019 1,30 462
    8 Meike Rozemeijer AV Hera 28-06-2019 1,30 462
    8 Manon Hoedjes AV Hera 10-05-2019 1,30 462
    8 Sarah van Exel AV Hylas 28-06-2019 1,30 462
    13 Myrthe Jansen HLLM 28-06-2019 1,25 426
    13 Roos Stroet HLLM 10-05-2019 1,25 426
    13 Lindsey van der Plas AV Lycurgus 10-05-2019 1,25 426
    13 Lara van Vuuren AV Lycurgus 28-06-2019 1,25 426
    13 Eveline Krom DEM 28-06-2019 1,25 426
    13 Rianne Kooij DEM 28-06-2019 1,25 426
    13 Malin Schouten AV Hera 10-05-2019 1,25 426
    20 Jasmien van der Kolk AV Trias 28-06-2019 1,20 389
    20 Kaitlyn van Dongeren SAV 28-06-2019 1,20 389
    20 Britt de Graaf DEM 28-06-2019 1,20 389
    20 Nina Poelman DEM 28-06-2019 1,20 389
    24 Indy van Tienderen HLLM 10-05-2019 1,15 352
    24 Maudy Dekker HLLM 10-05-2019 1,15 352
    24 Mireille Ketel AV Lycurgus 28-06-2019 1,15 352
    24 Eva Kuipers AV Lycurgus 28-06-2019 1,15 352
    24 Luna Blaauw DEM 28-06-2019 1,15 352
    24 Danique Ligthart DEM 28-06-2019 1,15 352
    24 Rosa Matthijssen Phanos 10-05-2019 1,15 352
    24 Lisemijn v...den Bosch Phanos 10-05-2019 1,15 352
    24 Jonna Eising AV Hera 10-05-2019 1,15 352
    33 Maud van Noord HLLM 28-06-2019 1,10 316
    33 Erzsi Diehl AV Lycurgus 10-05-2019 1,10 316
    33 Eline Booms Castricum 28-06-2019 1,10 316
    33 Sanoë Penha Castricum 28-06-2019 1,10 316
    33 Lois Hooiveld SAV 28-06-2019 1,10 316
    33 Ella Braun Phanos 10-05-2019 1,10 316
    39 Melissa de Pagter AV Hera 10-05-2019 1,05 279
    Lisa Thomson Castricum 28-06-2019 NM 0
    Insirah Hoogenboom AV Hera 10-05-2019 NM 0
    Sienna Smit DEM 10-05-2019 NM 0
    Léonie Deumers AV Lycurgus 28-06-2019 DNS 0
    Fenna Kalf AV Lycurgus 28-06-2019 DNS 0
    Sophie Ten wolde Castricum 28-06-2019 DNS 0
    Bo de Wilde Castricum 28-06-2019 DNS 0
    Famke Nijssen Castricum 28-06-2019 DNS 0
    Bente Mon...zinos Mul Castricum 28-06-2019 DNS 0
    Julia Hagoort Castricum 28-06-2019 DNS 0

    Uitslagen Meerkamp Verspringen Meisjes Junior D

    # Naam Wedstrijd datumRes Punten totaal
    1 Jinte Braas SAV 31-05-2019 4,80 580
    2 Nehissa Hendriks AV 1923 26-04-2019 4,39 496
    3 Chevelle Brown AV Feniks 26-04-2019 4,35 488
    4 Sienna Smit DEM 31-05-2019 4,32 482
    5 Fiene Roosendaal DEM 26-04-2019 4,30 478
    6 Mila de Bruin AV Lycurgus 26-04-2019 4,21 460
    7 Lenneke Pettinga Castricum 31-05-2019 4,10 438
    8 Myrthe Jansen HLLM 31-05-2019 4,04 426
    8 Sarah van Exel AV Hylas 31-05-2019 4,04 426
    10 Sanne Loomans AV Lycurgus 31-05-2019 4,03 424
    11 Babbette Ketel AV Lycurgus 31-05-2019 4,00 418
    12 Rianne Kooij DEM 31-05-2019 3,95 408
    13 Meike Rozemeijer AV Hera 26-04-2019 3,84 386
    14 Noelle Veraart AV Lycurgus 26-04-2019 3,83 384
    14 Britt Kerklingh AV Lycurgus 31-05-2019 3,83 384
    16 Ella Klumpenhouwer SAV 31-05-2019 3,82 382
    17 Luna Blaauw DEM 31-05-2019 3,75 368
    18 Maudy Dekker HLLM 31-05-2019 3,73 364
    19 Malin Schouten AV Hera 26-04-2019 3,71 360
    20 Babette Bosse AV Lycurgus 26-04-2019 3,64 346
    21 Mireille Ketel AV Lycurgus 31-05-2019 3,62 342
    22 Erzsi Diehl AV Lycurgus 26-04-2019 3,60 338
    23 Lente van Dijk AV Lycurgus 31-05-2019 3,59 336
    24 Hannah den Breejen Phanos 26-04-2019 3,58 334
    25 Lotte Happe AV Hera 31-05-2019 3,57 332
    26 Alina Vallentgoed HLLM 31-05-2019 3,56 330
    26 Lilian van der Ent De Spartaan 31-05-2019 3,56 330
    28 Manon Hoedjes AV Hera 26-04-2019 3,55 328
    29 Kaitlyn van Dongeren SAV 31-05-2019 3,40 298
    30 Eleanor Musil Phanos 26-04-2019 3,38 294
    31 Melissa de Pagter AV Hera 31-05-2019 3,36 290
    32 Tara de Greeuw Hollandia 31-05-2019 3,30 278
    33 Lara van Vuuren AV Lycurgus 26-04-2019 3,26 270
    33 Eveline Krom DEM 31-05-2019 3,26 270
    35 Roos Stroet HLLM 31-05-2019 3,22 262
    36 Kaitlyn Groot AV 1923 26-04-2019 3,19 256
    37 Lois Hooiveld SAV 26-04-2019 3,14 246
    38 Indy van Tienderen HLLM 31-05-2019 3,09 236
    39 Maud van Noord HLLM 31-05-2019 3,07 232
    40 Lindsey van der Plas AV Lycurgus 31-05-2019 2,90 198
    41 Eline Booms Castricum 31-05-2019 2,78 174
    42 Rebecca Plantinga AV Lycurgus 31-05-2019 2,14 46
    Jasmien van der Kolk AV Trias 31-05-2019 DNS 0