• Overzicht
  • Atleten
  • Verenigingen
  • Atleten 'Jongens Pupil C'

    Naam
    Liam Aartman AV Fortuna
    Finn Elmendorp AV Fortuna
    Christian De Haan AV Fortuna
    Siep de Jong AV Fortuna
    Artur Karabicek AV Fortuna
    Bruce Levenswaard AV Fortuna
    Sem Nooteboom AV Fortuna
    Davey Smits AV Fortuna
    Alex Vijfvinkel AV Fortuna
    Keandro de Wert AV Fortuna
    Joey Aarden AV Fortuna
    Youri Blokland AV Fortuna
    Sam Boelen AV Fortuna
    Duuk Holzhaus AV Fortuna
    Noah Kwadijk AV Fortuna
    Jayden Matimbor AV Fortuna
    Troy Michilsen AV Fortuna
    Sen Offerman AV Fortuna
    Ian Rodenburg AV Fortuna
    Lars de Roode AV Fortuna
    Daniël Sloot AV Fortuna
    Max Stellenaar AV Fortuna
    Ben de Winter AV Fortuna
    Daimy van Beek AV Fortuna
    Thibo Forrester AV Fortuna
    Ingmar Griffioen AV Fortuna
    Scott Ham AV Fortuna
    Manuel Heij AV Fortuna
    Sem Kremer AV Fortuna
    Kai Kruithof AV Fortuna
    Simon van der Lugt AV Fortuna
    Dave Rijsdijk AV Fortuna
    Kick Suisse AV Fortuna
    Thom Verweij AV Fortuna
    Senn Warrens AV Fortuna
    Gijs Wassink AV Fortuna
    Jelle van der Ende AV Fortuna
    Dion van Beek AV Fortuna
    Lucius de Bruijn AV Fortuna
    Daniels Gaurilovs AV Fortuna
    Tristan Griffioen AV Fortuna
    Joël 't Hart AV Fortuna
    Pim Heijblom AV Fortuna
    Tom van Herp AV Fortuna
    Femke Abrech AV Fortuna
    Anne-Fee v... den Berg AV Fortuna
    Isolde Bouter AV Fortuna
    Dagmar Bovendeert AV Fortuna
    Zione Caundy AV Fortuna
    Julia de Graaf AV Fortuna
    Emilie Gunnewegh AV Fortuna
    Emma Ten Hout AV Fortuna
    Sasha Kwadijk AV Fortuna
    Robin Meijer AV Fortuna
    Luna Moedig AV Fortuna
    Maud Nijhof AV Fortuna
    Helena Panganga AV Fortuna
    Quinty Veldkamp AV Fortuna
    Milène Veltman AV Fortuna
    Laura Verkade AV Fortuna
    Evi Visscher AV Fortuna
    Gift Achigwe AV Fortuna
    Lieke Bras AV Fortuna
    Alyssa van Breugelen AV Fortuna
    Emelie Broek AV Fortuna
    Noortje Delac AV Fortuna
    Jente de Kok AV Fortuna
    Sabine van der Pol AV Fortuna
    Tara Timmers AV Fortuna
    Sena Balaban AV Fortuna
    Evi Heijblom AV Fortuna
    Lisette Keijzer AV Fortuna
    Iris van der Kruk AV Fortuna
    Xaviera van Leeuwen AV Fortuna
    Ashley Levenswaard AV Fortuna
    Senna van Nielen AV Fortuna
    Femke van der Pijl AV Fortuna
    Elyn Stoop AV Fortuna
    Tess Verheezen AV Fortuna
    Britt Vlasblom AV Fortuna
    Sofie de Winter AV Fortuna
    Suzanne van der Ende AV Fortuna
    Sarah 't Hart AV Fortuna
    Julia ten Hout AV Fortuna
    Maaske den Houter AV Fortuna
    Aaron van Dijke CAV Energie
    Thomas Hordijk CAV Energie
    Hidde Laurs CAV Energie
    Kyan van Leeuwen CAV Energie
    Onno Molendijk CAV Energie
    Daan Palm CAV Energie
    Owen Plaisier CAV Energie
    Wout Rigter CAV Energie
    Niels Scheffers CAV Energie
    Ben Thape CAV Energie
    Anay Thiesky CAV Energie
    Ramon Vaandrager CAV Energie
    Pepijn Wessels CAV Energie
    Vincent den Brouwer CAV Energie
    Timme Van der Helm CAV Energie
    Cas Jasper CAV Energie
    Zewar Kenan CAV Energie
    Revin alkh...a Mustafa CAV Energie
    Yunus Temur CAV Energie
    Mika Thape CAV Energie
    Jamie de Visser CAV Energie
    Jesse Bakker CAV Energie
    Pim Bastiaanse CAV Energie
    Jelle Brand CAV Energie
    Lars Engel CAV Energie
    Eduardo Fernandes CAV Energie
    Sven Ferwerda CAV Energie
    Max den Hollander CAV Energie
    Ben Keijzer CAV Energie
    Matthijs Klein CAV Energie
    Bart van Loenen CAV Energie
    Quinten Muller CAV Energie
    Yann van Neijenhof CAV Energie
    Job Otto CAV Energie
    Roan Veltman CAV Energie
    Ivo Flier CAV Energie
    Destin Habtemariam CAV Energie
    Hugo Jochims CAV Energie
    Sjoerd Potuit CAV Energie
    Brian Berkhoff CAV Energie
    Lucas van Dijke CAV Energie
    Kaja Laurs CAV Energie
    Tijn Rigter CAV Energie
    Manuel Vaandrager CAV Energie
    Sebby van der Velden CAV Energie
    Veerle van Aert CAV Energie
    Feline Baan CAV Energie
    Fayden Berger CAV Energie
    Robin van Deursen CAV Energie
    Caithlyn van Dorp CAV Energie
    Evi Geluk CAV Energie
    Jasmijn Gubbels CAV Energie
    Louisa den Hollander CAV Energie
    Noor Krispijn CAV Energie
    Livia Lobrink CAV Energie
    Yordanos Mulugeta CAV Energie
    Yara Passenier CAV Energie
    Eva Van Rijswijk CAV Energie
    Zoë Schouwenburg CAV Energie
    Christina van Tiel CAV Energie
    Joëlle va... de Joode CAV Energie
    Puck Willemse CAV Energie
    Caro Andriese CAV Energie
    Marise van Dijk CAV Energie
    Phaedra Eggenhuizen CAV Energie
    Puck Lambregtse CAV Energie
    Lieke Leeuwenburg CAV Energie
    Sophie Molenaar CAV Energie
    Nina van Neijenhof CAV Energie
    Malu van Prehn CAV Energie
    Jaylinn Sies CAV Energie
    Evelina va...Slogteren CAV Energie
    Joanne Star CAV Energie
    Stella Stienstra CAV Energie
    Sanne van der Torre CAV Energie
    Fenne Viergever CAV Energie
    Mara den Boer CAV Energie
    Lieke Dekker CAV Energie
    Kerlinn Grootfaam CAV Energie
    Sorell Grootfaam CAV Energie
    Fenna Kaal CAV Energie
    Lynn Kasius CAV Energie
    Elin Ketting CAV Energie
    Dewi Kreukniet CAV Energie
    Lauren Van Ommen CAV Energie
    Marie Claire van Os CAV Energie
    Sidney Roffel CAV Energie
    Benthe Spek CAV Energie
    Noor Steijn CAV Energie
    Jasmijn van Dalsen CAV Energie
    Lynn Driedonks CAV Energie
    Jaina Fernandes CAV Energie
    Livia Freitas CAV Energie
    Annelieke Hordijk CAV Energie
    Quincy Nederlof CAV Energie
    Valerie Sies CAV Energie
    Laura Star CAV Energie
    Louise van... de Joode CAV Energie
    Mirthe van Aert CAV Energie
    Indy Daalman CAV Energie
    Lieke van Dijke CAV Energie
    Charlotte Engel CAV Energie
    Aléjandro Windzak PAC
    Elvira Gutteling CAV Energie
    Fabienne Muller CAV Energie
    Isa Stienstra CAV Energie
    Youp de Best PAC
    Matthijs van den Bol PAC
    Edo Van de Camp PAC
    Rikke van Boven PAC
    Mika Brons PAC
    Arie Correa PAC
    Jamie Claus PAC
    Victor Demmers PAC
    Eron van Dijk PAC
    Silas Formenoij PAC
    Senna de Graaf PAC
    Jaycean Haft PAC
    Tygo van Hemert PAC
    Boaz de Jonge PAC
    Tijmen Van Kessel PAC
    Veron van der Klein PAC
    Pelle Kuiken PAC
    Bram van Leeuwen PAC
    Kiefer Lucas PAC
    Quint Maurik PAC
    Duco Mayer PAC
    Stijn Nieuwland PAC
    Noah F Otto PAC
    Leander Ravesteijn PAC
    Olle Rem PAC
    Jayden Sa...es Cabral PAC
    Kyano Schalkwijk PAC
    Krijn Schuiling PAC
    Emil Verleisdonk PAC
    Sebastiaan...ingerland PAC
    Noah Stoutjesdijk PAC
    Joël de Witte PAC
    Nathan Wuister PAC
    Pepijn Behrend PAC
    Niels Brouwer PAC
    Co Cox PAC
    Simon Dammingh PAC
    Darryl Dasburg PAC
    Jozef Duijnstee PAC
    Casper van...n Eijnden PAC
    Luigi Hulsbergen PAC
    Kai van Kleeff PAC
    Luuk van der Kooi PAC
    Jayden Kunst PAC
    Finn van der Kwast PAC
    Yaniek Loman PAC
    Raphael Stolk PAC
    Yanick Maagdelijn PAC
    Stijn Maatman PAC
    Shurwendri... Martina PAC
    Tiago van der Meide PAC
    Teun van der Mey PAC
    Bruno Oogjen PAC
    Salomo Strangio PAC
    Jayden van Veilinga PAC
    Xabi de Vos PAC
    Thomas Akkerhuis PAC
    Thijs van den Bogert PAC
    Jort Bruinsma PAC
    Daryll-Ken... Celasung PAC
    Job Dinkelaar PAC
    Stijn Dinkelaar PAC
    Lucas van Exel PAC
    Hugo ter Haar PAC
    Adam Hannati PAC
    Mohammed Kerat PAC
    Kyano van Klaveren PAC
    Finn Koornneef PAC
    Bradley de Kraker PAC
    Roan Kunst PAC
    Nils van der Kwast PAC
    Thijs van Leeuwe PAC
    Hugo den Ouden PAC
    Flynn Pelser PAC
    Milan Petrov PAC
    Xander de Roode PAC
    Tobias Uil PAC
    Juliën V...an Zanten PAC
    Raf Verkerk PAC
    Max Wiedemann PAC
    Sami Basic PAC
    Tijani Daoud PAC
    Tim Encke PAC
    Thomas Gielisse PAC
    Lok Janssen PAC
    Fedde de Jong PAC
    Owen Mayer PAC
    Jayden Oudenhuijsen PAC
    Mathias Rijkaart PAC
    Siemen Roosken PAC
    Sebastiaan Schuit PAC
    Joey Bukman PAC
    Valentijn van Velzen PAC
    Nathan de Witte PAC
    Deen van Duikeren PAC
    Navaro Haliwela PAC
    Benyamine Hannati PAC
    Desley Karamat ali PAC
    Teun Korteweg PAC
    Melle Kruidenier PAC
    Étienne van der Lee PAC
    Aiden van Luijk PAC
    Emilio Windzak PAC
    Ezra van Luijk PAC
    Max van Midden PAC
    Boas Neuerburg PAC
    Thomas Ouwerkerk PAC
    Adam Sijrier PAC
    Erik Sijrier PAC
    Zenny Tenzer PAC
    Merijn Ve...an Zanten PAC
    Pol Villafane PAC
    Mees Vormeer PAC
    Lore Been PAC
    Lara van den Berg PAC
    Leona van den Bosch PAC
    Quinty Bosman PAC
    Precious Boston PAC
    Daiya Chahal PAC
    Anne Crone PAC
    Roos Crone PAC
    Sophie Daems PAC
    Malia Donata PAC
    Zoë Eyra PAC
    Anouk Geervliet PAC
    Feline Gerritsen PAC
    Noa de Jong PAC
    Mana Koornneef PAC
    Veerle Meijer PAC
    Maren Metselaar PAC
    Skyler Monster PAC
    Julia Nova PAC
    Eline Otto PAC
    Melieke Peereboom PAC
    Marloes Rozema PAC
    Lieve Steens PAC
    Mare Van der Scheer PAC
    Makeni Turay PAC
    Charlotte van Velzen PAC
    Evi de Bakker PAC
    Nikki de Bakker PAC
    Jori Van den Berg PAC
    Givenchy ...ugwandass PAC
    Ava Brons PAC
    Sarah Daems PAC
    Veerle Van de Donk PAC
    Joelle de Gama PAC
    Zoë Van Gils PAC
    Esmee Harmsen PAC
    Maria van der Hoeven PAC
    Eva van Houwelingen PAC
    Anoek van Leeuwen PAC
    Sarah van Leeuwen PAC
    Luna van Merkesteijn PAC
    Kira Nijhoff PAC
    Marit Ponstein PAC
    Naomi Punt PAC
    Nikki Rademaker PAC
    Nienke Swets PAC
    Laure Verwaal PAC
    Nuah Wattamaleo PAC
    Kaya van den Berg PAC
    Liz Bravenboer PAC
    Salé Gassama PAC
    Lucy de Man PAC
    Tenysha Markiet PAC
    Emily Storm PAC
    Julia Van der Most PAC
    Susanne Paf PAC
    Joëlle Schotsborg PAC
    Sarah Sijrier PAC
    Nora Stam PAC
    Evy Verweij PAC
    Lievelot De Vos PAC
    Esmée Vriethoff PAC
    Mila Waterink PAC
    Dora Zuijdgeest PAC
    Eline Blankestijn PAC
    Lucy Hanselman PAC
    Martha Hooning PAC
    Sierra Kortland PAC
    Babette va...rkesteijn PAC
    Celine Nova PAC
    Enora Otto PAC
    Mila Sahetapij PAC
    Wytske van...er Scheer PAC
    Isabelle Schramade PAC
    Chloë van Velzen PAC
    Hana de Vries PAC
    Aimee Weezenberg PAC
    Sofia Bourich PAC
    Leyla Cankapli PAC
    Mioné Forget PAC
    Nyah Hek PAC
    Khadija Kerat PAC
    Elin Metselaar PAC
    Kailani Schalkwijk PAC
    Kiyomi Schalkwijk PAC
    Halina de Vries PAC
    Sen-My van...ldenhoven PAC
    Jill van der Wilk PAC
    Stein van Eijmeren Rotterdam
    Enzo de Jong Rotterdam
    Bram Schoots Rotterdam
    David Stam Rotterdam
    Jordan Tosch Rotterdam
    Abenaezer ...ham Iftar Rotterdam
    Lukas Appenzeller Rotterdam
    Gyani Biekram Rotterdam
    Thijs Bogaard Rotterdam
    Roman Cas... de Rooij Rotterdam
    Jamie van Delden Rotterdam
    Tobias de Jong Rotterdam
    Maas van d... Kesteren Rotterdam
    Daniël Meijer Rotterdam
    Dilano Rodrigues Rotterdam
    Marten de Ruiter Rotterdam
    Dilano Smit Rotterdam
    David van der Velden Rotterdam
    Joseph van Wijk Rotterdam
    Mattias va...jngaarden Rotterdam
    Leule Abraham Iftar Rotterdam
    Killian Damjanic Rotterdam
    Noah Halidi Rotterdam
    Timo van der Stel Rotterdam
    Hugo van Strien Rotterdam
    Lucius van...er Velden Rotterdam
    Elijah oli... Waalring Rotterdam
    Ferre Alkemade Rotterdam
    Milo Baroffio Rotterdam
    Dominic Berkhof Rotterdam
    Safouan el...ouchtaoui Rotterdam
    Tygo van Delden Rotterdam
    Robert Domacasse Rotterdam
    Filippe Heiberg Rotterdam
    Lieven Vreugdenhil Rotterdam
    Rafael Murk jansen Rotterdam
    Oscar van Ballegoie Rotterdam
    Joep van Hooijdonk Rotterdam
    Sam Huygen Rotterdam
    Malikai Goldmann Rotterdam
    Elias van Mourik Rotterdam
    Aymar Nouhassi Rotterdam
    Floris van Strien Rotterdam
    Pieter van der Horst Rotterdam
    Verona van Ballegoie Rotterdam
    Jolien Bottenberg Rotterdam
    Mina Fricke Rotterdam
    Elsa de Groot Rotterdam
    Annemijn v...Heiningen Rotterdam
    Noortje va...Hooijdonk Rotterdam
    Lucie de Moor Rotterdam
    Ida Nabielek Rotterdam
    Anne Olieman Rotterdam
    Julika Poot Rotterdam
    Faith Tujeehut Rotterdam
    Fiene Burger Rotterdam
    Stella Heijnen Rotterdam
    Merel van der Horst Rotterdam
    Pleunie Wouda Rotterdam
    Zanna Schoots Rotterdam
    Georgina Taylor Rotterdam
    Tessa van Vlaanderen Rotterdam
    Yenthe Vreugdenhil Rotterdam
    Isatu Jalloh Rotterdam
    Josephine Altona Rotterdam
    Noesaiba Balkodch Rotterdam
    Stine van den Berg Rotterdam
    Mina Chokri Rotterdam
    Charlotte Horstman Rotterdam
    Noor Klein Rotterdam
    Cherise va...der Vlist Rotterdam
    Clarice Faes Rotterdam
    Jazzy Nouws Rotterdam
    Sterre Jochmann Rotterdam
    Thura Schletterer Rotterdam
    Asiya Waalring Rotterdam
    Koen Bouman Spark
    Hanna den Heijer Rotterdam
    Tijmen den Hartog Spark
    Leroy de Jonge Spark
    Cooper Karel Spark
    Liam Rijneveldshoek Spark
    Tiago dos Santos Spark
    Levin Vestergaard Spark
    Thomas van der Zee Spark
    Hidde Anker Spark
    Sven Boender Spark
    Noah Kramer Spark
    Stefan Middelburg Spark
    Collin van...e Stokker Spark
    Raichenell Zijlstra Spark
    Tico Bekker Spark
    Mitchel Codrington Spark
    Patrick Neeleman Spark
    Pepijn van...sterwijck Spark
    Stan van der Pluijm Spark
    Thomas Stolk Spark
    Michael W...dershoven Spark
    Roy van Aken Spark
    Delano Boot Spark
    Siem Herrewijnen Spark
    Dean van der Jagt Spark
    Jason Kooke Spark
    Jimmy Mak Spark
    Steve de Ruiter Spark
    Stan Rutters Spark
    Jesper Visser Spark
    Anisa Bajrovic Spark
    Charissa v...den Herik Spark
    Sterre van Heusden Spark
    Wendy Kraak Spark
    Sanne Maas Spark
    Hanna Sterkenburg Spark
    Eva Bouman Spark
    Manouk Bouman Spark
    Jayda Westhoeve Spark
    Roos Groesz Spark
    Senna van der Kruit Spark
    Jitzell Lima Spark
    Marleen Versteeg Spark
    Ilse Bijl Spark
    Olivia van Eyk Spark
    Shayenna v...den Herik Spark
    Isa van Leeuwen Spark
    Waidehie Malaha Spark
    Joanna Westmaas Spark
    Jesse Dijksma Voorne
    Cliff Kloosterman Voorne
    Timme Pronk Voorne
    Kris Rademakers Voorne
    Mitchel Monster Voorne
    Quinten van Overeem Voorne
    Jasper van der Vliet Voorne
    Sjoerd Amsing Voorne
    Jort Bekker Voorne
    Valentijn Govaerts Voorne
    Bas Troost Voorne
    Ties Hilferink Voorne
    Thijmen Volker Voorne
    Yannick van den Berg Voorne
    Kalle Dijksma Voorne
    Kyan Van Dorp Voorne
    Sam Pons Voorne
    Diogo De Sousa Voorne
    Tygo Thomas Voorne
    Mason Thompson Voorne
    Emy Van der Blom Voorne
    Quinty van der Blom Voorne
    Babette De Boer Voorne
    Isolde Dekker Voorne
    Jasmijn Langendoen Voorne
    Nienke Moerman Voorne
    Larissa Rodenburg Voorne
    Charlotte Volker Voorne
    Fleur van Broekhoven Voorne
    Mika van Buuren Voorne
    Joline Mandos Voorne
    Dewi Piena Voorne
    Simone van...er Sanden Voorne
    Loïse Stomphorst Voorne
    Zara Visser Voorne
    Jette van Bommel Voorne
    Luna van den Bos Voorne
    Rianne Hilferink Voorne
    Nienke Hoogendoorn Voorne
    Marieke Wolters Voorne
    Chelsea de Pagter Voorne
    Jette van de Werk Voorne
    Livia Bareman Voorne
    Isabel de Bruin Voorne
    Sanne van de Grijp Voorne
    Sara Hoftijzer Voorne
    Fleur van der Knaap Voorne
    Feline Moerman Voorne
    Norah-Lynn...tomphorst Voorne
    Naomy Kleijn Voorne
    Linde Visser Voorne
    Lina Vrieze Voorne
    Esmee Van der Weijde Voorne
    Naomi Stijntjes Voorne

    Verenigingen 'Jongens Pupil C'

    VerenigingAfkortingAantal Deelnemers
    Er zijn nog geen verenigingen
  • Meerkamp
  • 40m
  • 600m
  • Bal
  • M-bal
  • Hoog
  • Ver
  • Uitslagen Meerkamp Jongens Pupil C

    # Naam 40m600mBalM-balHoogVerPunten totaal
    1 Lieven Vreugdenhil Rotterdam 7,22 2:14,18 29,27 7,27 1,02 3,29 2538
    2 Owen Mayer PAC 7,49 2:14,04 24,71 6,25 0,97 3,04 2282
    3 Siem Herrewijnen Spark 7,38 2:27,00 22,58 5,82 0,92 3,19 2140
    4 Sebastiaan Schuit PAC 7,55 2:22,89 22,53 6,49 0,82 2,75 2015
    5 Valentijn van Velzen PAC 7,53 2:23,16 16,16 4,94 0,92 3,23 1997
    6 Ferre Alkemade Rotterdam 7,89 2:16,08 16,66 6,26 0,92 2,74 1984
    7 Jayden Oudenhuijsen PAC 7,45 2:23,01 19,69 4,92 0,92 2,82 1983
    8 Sjoerd Potuit CAV Energie 7,43 2:24,29 13,51 4,94 0,97 3,09 1972
    9 Sjoerd Amsing Voorne 8,23 2:31,48 25,03 6,36 0,92 2,75 1932
    10 Fedde de Jong PAC 7,81 2:27,01 18,82 5,39 0,92 2,64 1869
    11 Nathan de Witte PAC 7,71 2:22,55 18,78 5,19 0,77 2,94 1857
    12 Jelle van der Ende AV Fortuna 7,67 2:29,25 17,07 4,88 0,87 2,87 1826
    13 Safouan el...ouchtaoui Rotterdam 8,12 2:34,84 15,74 5,09 0,92 3,10 1786
    14 Filippe Heiberg Rotterdam 8,06 2:32,59 14,17 5,77 0,92 2,71 1752
    15 Tygo van Delden Rotterdam 8,12 2:23,94 13,11 4,60 0,82 2,68 1628
    16 Thomas Gielisse PAC 7,98 2:35,33 15,50 5,04 0,66 2,89 1565
    17 Delano Boot Spark 7,84 2:40,11 12,62 3,94 0,87 2,75 1557
    18 Mathias Rijkaart PAC 8,86 2:37,75 18,32 4,76 0,91 2,54 1551
    19 Siemen Roosken PAC 7,90 2:25,83 12,66 4,13 0,81 2,38 1542
    20 Robert Domacasse Rotterdam 8,70 2:30,38 16,79 4,45 0,81 2,68 1534
    21 Jesper Visser Spark 8,86 2:47,64 15,14 5,25 0,92 2,79 1533
    22 Milo Baroffio Rotterdam 8,01 2:31,86 14,68 4,32 0,71 2,58 1495
    23 Rafael Murk jansen Rotterdam 8,32 2:42,20 18,70 3,53 0,86 2,46 1465
    24 Steve de Ruiter Spark 8,53 2:47,01 13,50 5,47 0,82 2,46 1432
    25 Destin Habtemariam CAV Energie 8,27 2:43,78 11,81 3,90 0,87 2,66 1428
    26 Dominic Berkhof Rotterdam 8,33 2:49,53 11,95 5,77 0,77 2,57 1427
    27 Dean van der Jagt Spark 8,40 2:25,22 10,44 4,13 0,72 2,70 1421
    28 Tijani Daoud PAC 8,35 2:33,26 12,32 4,66 0,82 2,21 1420
    29 Ties Hilferink Voorne 8,59 2:35,74 11,99 4,78 0,82 2,45 1418
    30 Stan Rutters Spark 8,24 2:38,77 9,45 4,38 0,87 2,24 1369
    31 Roy van Aken Spark 8,12 2:52,00 11,57 4,58 0,77 2,52 1350
    32 Jason Kooke Spark 8,51 3:09,51 14,98 4,74 0,82 2,36 1277
    33 Thijmen Volker Voorne 8,65 2:48,74 10,00 4,54 0,86 2,13 1240
    34 Tim Encke PAC 8,78 2:36,22 11,41 3,59 0,77 2,35 1231
    35 Lok Janssen PAC DNS 2:14,28 DNS 6,03 1,01 DNS 1141
    36 Jimmy Mak Spark 8,82 2:55,76 11,97 3,31 0,81 2,40 1139
    37 Ivo Flier CAV Energie 8,91 2:48,24 11,88 3,71 0,67 2,19 1052
    38 Hugo Jochims CAV Energie 9,04 3:01,04 12,10 3,37 0,72 2,25 994
    39 Valentijn Govaerts Voorne 8,72 3:08,13 12,00 4,30 0,61 2,20 983
    40 Jort Bekker Voorne 8,60 2:53,91 9,58 3,00 NM 2,10 844
    41 Sami Basic PAC 8,15 DNS 11,18 DNS DNS 2,47 720

    Uitslagen Meerkamp 40 meter Jongens Pupil C

    # Naam Wedstrijd datumRes Punten totaal
    1 Lieven Vreugdenhil Rotterdam 13-04-2019 7,22 504
    2 Siem Herrewijnen Spark 13-04-2019 7,38 472
    3 Sjoerd Potuit CAV Energie 13-04-2019 7,43 462
    4 Jayden Oudenhuijsen PAC 06-07-2019 7,45 458
    5 Owen Mayer PAC 06-07-2019 7,49 450
    6 Valentijn van Velzen PAC 06-07-2019 7,53 +0.0 m/s 442
    7 Sebastiaan Schuit PAC 06-07-2019 7,55 +0.0 m/s 438
    8 Jelle van der Ende AV Fortuna 13-04-2019 7,67 416
    9 Nathan de Witte PAC 06-07-2019 7,71 409
    10 Fedde de Jong PAC 13-04-2019 7,81 391
    11 Delano Boot Spark 13-04-2019 7,84 385
    12 Ferre Alkemade Rotterdam 13-04-2019 7,89 377
    13 Siemen Roosken PAC 13-04-2019 7,90 375
    14 Thomas Gielisse PAC 06-07-2019 7,98 +0.0 m/s 361
    15 Milo Baroffio Rotterdam 06-07-2019 8,01 +0.0 m/s 356
    16 Filippe Heiberg Rotterdam 06-07-2019 8,06 348
    17 Roy van Aken Spark 06-07-2019 8,12 +0.0 m/s 338
    17 Tygo van Delden Rotterdam 06-07-2019 8,12 -1.2 m/s 338
    17 Safouan el...ouchtaoui Rotterdam 06-07-2019 8,12 338
    20 Sami Basic PAC 13-04-2019 8,15 333
    21 Sjoerd Amsing Voorne 06-07-2019 8,23 320
    22 Stan Rutters Spark 06-07-2019 8,24 -1.2 m/s 318
    23 Destin Habtemariam CAV Energie 13-04-2019 8,27 314
    24 Rafael Murk jansen Rotterdam 06-07-2019 8,32 +0.0 m/s 306
    25 Dominic Berkhof Rotterdam 13-04-2019 8,33 304
    26 Tijani Daoud PAC 13-04-2019 8,35 301
    27 Dean van der Jagt Spark 13-04-2019 8,40 293
    28 Jason Kooke Spark 13-04-2019 8,51 277
    29 Steve de Ruiter Spark 13-04-2019 8,53 274
    30 Ties Hilferink Voorne 06-07-2019 8,59 265
    31 Jort Bekker Voorne 13-04-2019 8,60 263
    32 Thijmen Volker Voorne 13-04-2019 8,65 256
    33 Robert Domacasse Rotterdam 06-07-2019 8,70 -1.2 m/s 249
    34 Valentijn Govaerts Voorne 13-04-2019 8,72 246
    35 Tim Encke PAC 06-07-2019 8,78 237
    36 Jimmy Mak Spark 06-07-2019 8,82 232
    37 Mathias Rijkaart PAC 06-07-2019 8,86 226
    37 Jesper Visser Spark 06-07-2019 8,86 +0.0 m/s 226
    39 Ivo Flier CAV Energie 06-07-2019 8,91 +0.0 m/s 219
    40 Hugo Jochims CAV Energie 13-04-2019 9,04 202
    Lok Janssen PAC 13-04-2019 DNS 0

    Uitslagen Meerkamp 600 meter Jongens Pupil C

    # Naam Wedstrijd datumResPunten totaal
    1 Owen Mayer PAC 21-09-2019 2:14,04 385
    2 Lieven Vreugdenhil Rotterdam 11-05-2019 2:14,18 384
    3 Lok Janssen PAC 11-05-2019 2:14,28 383
    4 Ferre Alkemade Rotterdam 21-09-2019 2:16,08 367
    5 Nathan de Witte PAC 21-09-2019 2:22,55 314
    6 Sebastiaan Schuit PAC 21-09-2019 2:22,89 311
    7 Jayden Oudenhuijsen PAC 21-09-2019 2:23,01 310
    8 Valentijn van Velzen PAC 21-09-2019 2:23,16 309
    9 Tygo van Delden Rotterdam 21-09-2019 2:23,94 303
    10 Sjoerd Potuit CAV Energie 11-05-2019 2:24,29 300
    11 Dean van der Jagt Spark 21-09-2019 2:25,22 293
    12 Siemen Roosken PAC 11-05-2019 2:25,83 289
    13 Siem Herrewijnen Spark 11-05-2019 2:27,00 280
    14 Fedde de Jong PAC 21-09-2019 2:27,01 280
    15 Jelle van der Ende AV Fortuna 11-05-2019 2:29,25 263
    16 Robert Domacasse Rotterdam 21-09-2019 2:30,38 255
    17 Sjoerd Amsing Voorne 21-09-2019 2:31,48 248
    18 Milo Baroffio Rotterdam 11-05-2019 2:31,86 245
    19 Filippe Heiberg Rotterdam 11-05-2019 2:32,59 240
    20 Tijani Daoud PAC 21-09-2019 2:33,26 235
    21 Safouan el...ouchtaoui Rotterdam 21-09-2019 2:34,84 225
    22 Thomas Gielisse PAC 11-05-2019 2:35,33 221
    23 Ties Hilferink Voorne 11-05-2019 2:35,74 219
    24 Tim Encke PAC 21-09-2019 2:36,22 215
    25 Mathias Rijkaart PAC 11-05-2019 2:37,75 205
    26 Stan Rutters Spark 21-09-2019 2:38,77 199
    27 Delano Boot Spark 21-09-2019 2:40,11 190
    28 Rafael Murk jansen Rotterdam 11-05-2019 2:42,20 177
    29 Destin Habtemariam CAV Energie 21-09-2019 2:43,78 168
    30 Steve de Ruiter Spark 11-05-2019 2:47,01 149
    31 Jesper Visser Spark 11-05-2019 2:47,64 145
    32 Ivo Flier CAV Energie 21-09-2019 2:48,24 142
    33 Thijmen Volker Voorne 21-09-2019 2:48,74 139
    34 Dominic Berkhof Rotterdam 21-09-2019 2:49,53 135
    35 Roy van Aken Spark 21-09-2019 2:52,00 121
    36 Jort Bekker Voorne 11-05-2019 2:53,91 111
    37 Jimmy Mak Spark 11-05-2019 2:55,76 101
    38 Hugo Jochims CAV Energie 21-09-2019 3:01,04 75
    39 Valentijn Govaerts Voorne 11-05-2019 3:08,13 41
    40 Jason Kooke Spark 21-09-2019 3:09,51 35
    Sami Basic PAC 11-05-2019 DNS 0

    Uitslagen Meerkamp Balwerpen Jongens Pupil C

    # Naam Wedstrijd datumResPunten totaal
    1 Lieven Vreugdenhil Rotterdam 06-07-2019 29,27 436
    2 Sjoerd Amsing Voorne 06-07-2019 25,03 384
    3 Owen Mayer PAC 06-07-2019 24,71 380
    4 Siem Herrewijnen Spark 13-04-2019 22,58 353
    5 Sebastiaan Schuit PAC 06-07-2019 22,53 352
    6 Jayden Oudenhuijsen PAC 06-07-2019 19,69 313
    7 Fedde de Jong PAC 06-07-2019 18,82 301
    8 Nathan de Witte PAC 13-04-2019 18,78 300
    9 Rafael Murk jansen Rotterdam 06-07-2019 18,70 299
    10 Mathias Rijkaart PAC 06-07-2019 18,32 293
    11 Jelle van der Ende AV Fortuna 06-07-2019 17,07 275
    12 Robert Domacasse Rotterdam 06-07-2019 16,79 270
    13 Ferre Alkemade Rotterdam 06-07-2019 16,66 268
    14 Valentijn van Velzen PAC 13-04-2019 16,16 261
    15 Safouan el...ouchtaoui Rotterdam 13-04-2019 15,74 254
    16 Thomas Gielisse PAC 06-07-2019 15,50 250
    17 Jesper Visser Spark 06-07-2019 15,14 244
    18 Jason Kooke Spark 13-04-2019 14,98 242
    19 Milo Baroffio Rotterdam 13-04-2019 14,68 237
    20 Filippe Heiberg Rotterdam 06-07-2019 14,17 228
    21 Sjoerd Potuit CAV Energie 13-04-2019 13,51 217
    22 Steve de Ruiter Spark 06-07-2019 13,50 217
    23 Tygo van Delden Rotterdam 13-04-2019 13,11 210
    24 Siemen Roosken PAC 13-04-2019 12,66 202
    25 Delano Boot Spark 06-07-2019 12,62 202
    26 Tijani Daoud PAC 13-04-2019 12,32 196
    27 Hugo Jochims CAV Energie 06-07-2019 12,10 192
    28 Valentijn Govaerts Voorne 06-07-2019 12,00 190
    29 Ties Hilferink Voorne 06-07-2019 11,99 190
    30 Jimmy Mak Spark 13-04-2019 11,97 190
    31 Dominic Berkhof Rotterdam 06-07-2019 11,95 190
    32 Ivo Flier CAV Energie 06-07-2019 11,88 188
    33 Destin Habtemariam CAV Energie 13-04-2019 11,81 187
    34 Roy van Aken Spark 06-07-2019 11,57 183
    35 Tim Encke PAC 06-07-2019 11,41 180
    36 Sami Basic PAC 13-04-2019 11,18 175
    37 Dean van der Jagt Spark 06-07-2019 10,44 161
    38 Thijmen Volker Voorne 13-04-2019 10,00 152
    39 Jort Bekker Voorne 13-04-2019 9,58 144
    40 Stan Rutters Spark 13-04-2019 9,45 141
    Lok Janssen PAC 13-04-2019 DNS 0

    Uitslagen Meerkamp Medicienbalstoten Jongens Pupil C

    # Naam Wedstrijd datumResPunten totaal
    1 Lieven Vreugdenhil Rotterdam 21-09-2019 7,27 481
    2 Sebastiaan Schuit PAC 21-09-2019 6,49 436
    3 Sjoerd Amsing Voorne 21-09-2019 6,36 428
    4 Ferre Alkemade Rotterdam 21-09-2019 6,26 422
    5 Owen Mayer PAC 11-05-2019 6,25 421
    6 Lok Janssen PAC 11-05-2019 6,03 408
    7 Siem Herrewijnen Spark 21-09-2019 5,82 395
    8 Dominic Berkhof Rotterdam 21-09-2019 5,77 392
    8 Filippe Heiberg Rotterdam 21-09-2019 5,77 392
    10 Steve de Ruiter Spark 21-09-2019 5,47 372
    11 Fedde de Jong PAC 21-09-2019 5,39 367
    12 Jesper Visser Spark 21-09-2019 5,25 358
    13 Nathan de Witte PAC 21-09-2019 5,19 354
    14 Safouan el...ouchtaoui Rotterdam 21-09-2019 5,09 347
    15 Thomas Gielisse PAC 11-05-2019 5,04 344
    16 Sjoerd Potuit CAV Energie 21-09-2019 4,94 337
    16 Valentijn van Velzen PAC 21-09-2019 4,94 337
    18 Jayden Oudenhuijsen PAC 21-09-2019 4,92 336
    19 Jelle van der Ende AV Fortuna 21-09-2019 4,88 333
    20 Ties Hilferink Voorne 21-09-2019 4,78 326
    21 Mathias Rijkaart PAC 11-05-2019 4,76 325
    22 Jason Kooke Spark 11-05-2019 4,74 323
    23 Tijani Daoud PAC 21-09-2019 4,66 318
    24 Tygo van Delden Rotterdam 21-09-2019 4,60 313
    25 Roy van Aken Spark 21-09-2019 4,58 312
    26 Thijmen Volker Voorne 11-05-2019 4,54 309
    27 Robert Domacasse Rotterdam 11-05-2019 4,45 303
    28 Stan Rutters Spark 21-09-2019 4,38 298
    29 Milo Baroffio Rotterdam 11-05-2019 4,32 293
    30 Valentijn Govaerts Voorne 11-05-2019 4,30 292
    31 Siemen Roosken PAC 11-05-2019 4,13 279
    31 Dean van der Jagt Spark 21-09-2019 4,13 279
    33 Delano Boot Spark 11-05-2019 3,94 265
    34 Destin Habtemariam CAV Energie 21-09-2019 3,90 262
    35 Ivo Flier CAV Energie 11-05-2019 3,71 247
    36 Tim Encke PAC 21-09-2019 3,59 237
    37 Rafael Murk jansen Rotterdam 11-05-2019 3,53 233
    38 Hugo Jochims CAV Energie 21-09-2019 3,37 220
    39 Jimmy Mak Spark 21-09-2019 3,31 215
    40 Jort Bekker Voorne 11-05-2019 3,00 188
    Sami Basic PAC 11-05-2019 DNS 0

    Uitslagen Meerkamp Hoogspringen Jongens Pupil C

    # Naam Wedstrijd datumResPunten totaal
    1 Lieven Vreugdenhil Rotterdam 21-09-2019 1,02 357
    2 Lok Janssen PAC 11-05-2019 1,01 350
    3 Sjoerd Potuit CAV Energie 21-09-2019 0,97 320
    3 Owen Mayer PAC 21-09-2019 0,97 320
    5 Fedde de Jong PAC 21-09-2019 0,92 284
    5 Jayden Oudenhuijsen PAC 21-09-2019 0,92 284
    5 Valentijn van Velzen PAC 21-09-2019 0,92 284
    5 Jesper Visser Spark 21-09-2019 0,92 284
    5 Siem Herrewijnen Spark 21-09-2019 0,92 284
    5 Ferre Alkemade Rotterdam 21-09-2019 0,92 284
    5 Filippe Heiberg Rotterdam 21-09-2019 0,92 284
    5 Safouan el...ouchtaoui Rotterdam 21-09-2019 0,92 284
    5 Sjoerd Amsing Voorne 21-09-2019 0,92 284
    14 Mathias Rijkaart PAC 11-05-2019 0,91 276
    15 Jelle van der Ende AV Fortuna 21-09-2019 0,87 247
    15 Destin Habtemariam CAV Energie 21-09-2019 0,87 247
    15 Delano Boot Spark 21-09-2019 0,87 247
    15 Stan Rutters Spark 21-09-2019 0,87 247
    19 Rafael Murk jansen Rotterdam 11-05-2019 0,86 240
    19 Thijmen Volker Voorne 11-05-2019 0,86 240
    21 Sebastiaan Schuit PAC 21-09-2019 0,82 210
    21 Tijani Daoud PAC 21-09-2019 0,82 210
    21 Jason Kooke Spark 21-09-2019 0,82 210
    21 Steve de Ruiter Spark 21-09-2019 0,82 210
    21 Tygo van Delden Rotterdam 21-09-2019 0,82 210
    21 Ties Hilferink Voorne 21-09-2019 0,82 210
    27 Siemen Roosken PAC 11-05-2019 0,81 203
    27 Jimmy Mak Spark 11-05-2019 0,81 203
    27 Robert Domacasse Rotterdam 11-05-2019 0,81 203
    30 Nathan de Witte PAC 21-09-2019 0,77 174
    30 Tim Encke PAC 21-09-2019 0,77 174
    30 Roy van Aken Spark 21-09-2019 0,77 174
    30 Dominic Berkhof Rotterdam 21-09-2019 0,77 174
    34 Hugo Jochims CAV Energie 21-09-2019 0,72 137
    34 Dean van der Jagt Spark 21-09-2019 0,72 137
    36 Milo Baroffio Rotterdam 11-05-2019 0,71 130
    37 Ivo Flier CAV Energie 21-09-2019 0,67 100
    38 Thomas Gielisse PAC 11-05-2019 0,66 93
    39 Valentijn Govaerts Voorne 11-05-2019 0,61 56
    Jort Bekker Voorne 11-05-2019 NM 0
    Sami Basic PAC 11-05-2019 DNS 0

    Uitslagen Meerkamp Verspringen Jongens Pupil C

    # Naam Wedstrijd datumRes Punten totaal
    1 Lieven Vreugdenhil Rotterdam 06-07-2019 3,29 376
    2 Valentijn van Velzen PAC 06-07-2019 3,23 364
    3 Siem Herrewijnen Spark 06-07-2019 3,19 356
    4 Safouan el...ouchtaoui Rotterdam 06-07-2019 3,10 338
    5 Sjoerd Potuit CAV Energie 13-04-2019 3,09 336
    6 Owen Mayer PAC 06-07-2019 3,04 326
    7 Nathan de Witte PAC 06-07-2019 2,94 306
    8 Thomas Gielisse PAC 06-07-2019 2,89 296
    9 Jelle van der Ende AV Fortuna 13-04-2019 2,87 292
    10 Jayden Oudenhuijsen PAC 06-07-2019 2,82 282
    11 Jesper Visser Spark 06-07-2019 2,79 276
    12 Sebastiaan Schuit PAC 06-07-2019 2,75 268
    12 Delano Boot Spark 06-07-2019 2,75 268
    12 Sjoerd Amsing Voorne 06-07-2019 2,75 268
    15 Ferre Alkemade Rotterdam 06-07-2019 2,74 266
    16 Filippe Heiberg Rotterdam 06-07-2019 2,71 260
    17 Dean van der Jagt Spark 06-07-2019 2,70 258
    18 Robert Domacasse Rotterdam 06-07-2019 2,68 254
    18 Tygo van Delden Rotterdam 13-04-2019 2,68 254
    20 Destin Habtemariam CAV Energie 13-04-2019 2,66 250
    21 Fedde de Jong PAC 13-04-2019 2,64 246
    22 Milo Baroffio Rotterdam 06-07-2019 2,58 234
    23 Dominic Berkhof Rotterdam 06-07-2019 2,57 232
    24 Mathias Rijkaart PAC 06-07-2019 2,54 226
    25 Roy van Aken Spark 06-07-2019 2,52 222
    26 Sami Basic PAC 13-04-2019 2,47 212
    27 Steve de Ruiter Spark 06-07-2019 2,46 210
    27 Rafael Murk jansen Rotterdam 06-07-2019 2,46 210
    29 Ties Hilferink Voorne 06-07-2019 2,45 208
    30 Jimmy Mak Spark 06-07-2019 2,40 198
    31 Siemen Roosken PAC 13-04-2019 2,38 194
    32 Jason Kooke Spark 06-07-2019 2,36 190
    33 Tim Encke PAC 06-07-2019 2,35 188
    34 Hugo Jochims CAV Energie 06-07-2019 2,25 168
    35 Stan Rutters Spark 06-07-2019 2,24 166
    36 Tijani Daoud PAC 06-07-2019 2,21 160
    37 Valentijn Govaerts Voorne 13-04-2019 2,20 158
    38 Ivo Flier CAV Energie 06-07-2019 2,19 156
    39 Thijmen Volker Voorne 13-04-2019 2,13 144
    40 Jort Bekker Voorne 13-04-2019 2,10 138
    Lok Janssen PAC 13-04-2019 DNS 0