Categorie 'Senioren mannen'

Categorie gegevens

Deelnemers: 39
Categorie afkorting: Msen
Berekeningswijze:
Meerkamp:
Losse onderdelen:
  • 1 x 100 meter
  • 1 x 200 meter
  • 1 x 800 meter
  • 1 x 5000 meter
  • 4 x Discuswerpen
  • 4 x Kogelstoten
  • 3 x Hoogspringen
  • 4 x Verspringen
  • Tijdschema 'Senioren mannen'

    Print Tijdschema

    Aanvang Onderdeel
    19:00 Kogel
    Bak 1
    Uitslagen
    19:00 Ver
    Bak 1
    Uitslagen
    19:00 100m Uitslagen
    19:30 800m Uitslagen
    20:00 200m Uitslagen
    20:15 Discus Uitslagen
    20:15 Hoog
    Bak 1
    Uitslagen
    20:30 5000m Uitslagen


    Tijdschema

    19:00u21:00u
    Senioren mannen
    800m
    5000m

    Atleten 'Senioren mannen'

    Snr Naam Onderdelen Startgroep 100m200m800m5000mDiscusKogelHoogVer
    1146 Stefan De Vries AAC 100m
    200m
    Mannen en ...en - 100mMannen & v...en - 200m ------
    1147 Stijn Jorissen AC TION 100m
    200m
    Mannen en ...en - 100mMannen & v...en - 200m ------
    1154 Marinio Mac Andrew AV Atos 100m
    200m
    Mannen en ...en - 100mMannen & v...en - 200m ------
    1174 Robin Lagrand Castricum 200m
    Kogel
    Mannen & v...en - 200mMannen - Kogel ------
    1175 Assan Faye DVTR 100m
    200m
    Mannen en ...en - 100mMannen & v...en - 200m ------
    1177 Roel Teeling De Spartaan Ver
    Mannen - Verspringen -------
    1180 Erik Beudeker AV Edam 5000m
    Combi - 5000m -------
    1181 Joost Zaunbrecher AV Edam 5000m
    Combi - 5000m -------
    1182 Jeffrey Bonsu AV Feniks 100m
    200m
    Mannen en ...en - 100mMannen & v...en - 200m ------
    1184 Michael Ketting AV Fortuna Discus
    Mannen - Discus -------
    1186 Stefan Scholte AV Haarlem 100m
    200m
    Mannen en ...en - 100mMannen & v...en - 200m ------
    1208 Julian Kunst AV Hylas 100m
    200m
    Mannen en ...en - 100mMannen & v...en - 200m ------
    1212 Thijs van den Dries AV Lycurgus 100m
    200m
    Mannen en ...en - 100mMannen & v...en - 200m ------
    1213 Paul Olofsen AV Lycurgus Discus
    Kogel
    Mannen - DiscusMannen - Kogel ------
    1214 Sjoerd Wezelenburg AV Lycurgus 100m
    200m
    Discus
    Mannen en ...en - 100mMannen & v...en - 200mMannen - Discus -----
    1217 Bram Berkhout AV NOVA 800m
    Mannen & V...en - 800m -------
    1218 Jesse Smit AV NOVA 100m
    200m
    Mannen en ...en - 100mMannen & v...en - 200m ------
    1222 Jasper Romp AV Trias 100m
    200m
    Mannen en ...en - 100mMannen & v...en - 200m ------
    1228 Menno Brendeke AV Zaanland 800m
    Mannen & V...en - 800m -------
    1229 Bjorn Heijnen AV Zaanland 5000m
    Combi - 5000m -------
    1230 Max van der Lugt AV Zaanland 800m
    Mannen & V...en - 800m -------
    1241 Martijn Dijkstra DEM 800m
    Mannen & V...en - 800m -------
    1242 Boris Schram GACH Ver
    Mannen - Verspringen -------
    1243 Yaran Wienneke GACH Ver
    Mannen - Verspringen -------
    1245 Levi Vloet Nijmegen 100m
    200m
    Mannen en ...en - 100mMannen & v...en - 200m ------
    1253 Toby Van Gastelen Phanos 100m
    200m
    Mannen en ...en - 100mMannen & v...en - 200m ------
    1254 Finn van der Velden Phanos 100m
    200m
    Mannen en ...en - 100mMannen & v...en - 200m ------
    1259 Take Zonneveld Rotterdam Discus
    Kogel
    Mannen - DiscusMannen - Kogel ------
    1266 Erwin de Vor VAV Hoog
    Mannen - Hoog -------
    1270 Tijmen de Hart AV Hylas 100m
    Mannen en ...en - 100m -------
    1274 Nick Oosterveer AKU 100m
    Mannen en ...en - 100m -------
    1276 Michiel Schinkel LGAS 800m
    Mannen & V...en - 800m -------
    1277 Gianluca Assorgia AV 1923 800m
    5000m
    Mannen & V...en - 800mCombi - 5000m ------
    1278 Paul Okkerse SPLT 800m
    5000m
    Mannen & V...en - 800mCombi - 5000m ------
    1280 Jeffrey Wassenaar SPLT 800m
    Mannen & V...en - 800m -------
    1281 Filmon Tesfu SPLT 800m
    5000m
    Mannen & V...en - 800mCombi - 5000m ------
    1283 Remco Broertjes AV Hylas 800m
    Mannen & V...en - 800m -------
    1285 Paul Geertsma AV Lionitas 5000m
    Combi - 5000m -------
    1288 Edwin Sjerps SAV 5000m
    Combi - 5000m -------

    Verenigingen 'Senioren mannen'

    VerenigingAfkortingAantal Deelnemers
    AAC AAC 1
    AC TION TION 1
    AKU AKU 1
    AV 1923 AV23 1
    AV Atos ATOS 1
    AV Castricum CSTR 1
    AV Daventria 1906 DVTR 1
    AV De Spartaan SPTN 1
    AV Edam EDAM 2
    AV Feniks FNKS 1
    AV Fortuna FRTN 1
    AV Haarlem HRLM 1
    AV Hylas HYLS 3
    AV Lionitas LNTS 1
    AV Lycurgus LYCG 3
    AV NOVA NOVA 2
    AV Trias TRAS 1
    AV Zaanland ZNLD 3
    DEM DEM 1
    GAC Hilversum GACH 2
    Loopgroep Aart Stigter LGAS 1
    Nijmegen Atletiek NYMG 1
    Phanos PHNS 2
    Rotterdam Atletiek RDAM 1
    SAV SAV 1
    SV Sportlust SPLT 3
    VAV VAV 1
  • 100m
  • 200m
  • 800m
  • 5000m
  • Discus
  • Kogel
  • Hoog
  • Ver
  • Uitslagen 100 meter Senioren mannen

    # Naam Res OBP
    1 Assan Faye DVTR 10,97 -1.4 m/s10,66
    2 Stefan Scholte AV Haarlem 11,17 -1.4 m/s11,10
    3 Tijmen de Hart AV Hylas 11,42 -1.4 m/s11,00
    4 Jeffrey Bonsu AV Feniks 11,47 -1.4 m/s11,19
    5 Marinio Mac Andrew AV Atos 11,52 -0.5 m/s11,50
    6 Toby Van Gastelen Phanos 11,59 -0.5 m/s11,47
    7 Finn van der Velden Phanos 11,77 -1.4 m/s11,39
    8 Sjoerd Wezelenburg AV Lycurgus 11,78 -0.5 m/s11,44
    9 Thijs van den Dries AV Lycurgus 11,85 -0.5 m/s11,44
    10 Jesse Smit AV NOVA 11,97 -0.6 m/s11,80
    11 Stefan De Vries AAC 12,10 -0.6 m/s11,81
    12 Stijn Jorissen AC TION 12,12 -0.5 m/s11,72
    13 Levi Vloet Nijmegen 12,20 -0.6 m/s11,80
    14 Nick Oosterveer AKU 12,24 -0.4 m/s11,98
    15 Jasper Romp AV Trias 12,31 -0.4 m/s12,00
    15 Julian Kunst AV Hylas 12,31 -0.4 m/s11,90

    Uitslagen 5000 meter Senioren mannen

    # Naam ResOBP
    1 Filmon Tesfu SPLT 15:05,55 15:00,00
    2 Gianluca Assorgia AV 1923 15:20,69 ---
    3 Edwin Sjerps SAV 15:28,83 16:00,00
    4 Paul Geertsma AV Lionitas 15:42,47 15:13,00
    5 Joost Zaunbrecher AV Edam 16:53,10 16:42,21
    6 Paul Okkerse SPLT 18:10,00 17:30,00
    7 Erik Beudeker AV Edam 18:24,39 18:30,00
    8 Bjorn Heijnen AV Zaanland 19:00,96 18:00,00

    Uitslagen Discuswerpen Senioren mannen

    # Naam ResOBP
    1 Paul Olofsen AV Lycurgus 44,95 47,67
    2 Michael Ketting AV Fortuna 35,89 37,40
    3 Sjoerd Wezelenburg AV Lycurgus 32,25 33,89
    4 Take Zonneveld Rotterdam 25,77 ---

    Uitslagen Kogelstoten Senioren mannen

    # Naam ResOBP
    1 Paul Olofsen AV Lycurgus 15,64 16,55
    2 Take Zonneveld Rotterdam 8,18 ---
    Robin Lagrand Castricum DNS ---

    Uitslagen Hoogspringen Senioren mannen

    # Naam ResOBP
    1 Erwin de Vor VAV 2,00 2,01

    Uitslagen Verspringen Senioren mannen

    # Naam P1P2P3P4Res OBP
    1 Yaran Wienneke GACH 6,84 6,60 6,60 - 6,84 6,65
    2 Boris Schram GACH - - - 5,92 5,92 6,65
    3 Roel Teeling De Spartaan 5,70 - 5,80 - 5,80 ---