Categorie 'Meisjes Junior B'

Categorie gegevens

Deelnemers: 36
Categorie afkorting: MJB
Berekeningswijze:
Meerkamp:
Losse onderdelen:
  • 1 x 100 meter
  • 1 x 200 meter
  • 1 x 800 meter
  • 1 x 5000 meter
  • 4 x Discuswerpen
  • 4 x Kogelstoten
  • 3 x Hoogspringen
  • 4 x Verspringen
  • Tijdschema 'Meisjes Junior B'

    Print Tijdschema

    Aanvang Onderdeel
    19:00 Hoog
    Bak 1
    Uitslagen
    19:00 Discus Uitslagen
    19:00 100m Uitslagen
    19:30 800m Uitslagen
    20:00 200m Uitslagen
    20:15 Ver
    Bak 1
    Uitslagen
    20:15 Kogel
    Bak 1
    Uitslagen


    Tijdschema

    19:00u21:00u
    Meisjes Junior B
    800m
    Kogel - Bak 1

    Atleten 'Meisjes Junior B'

    Snr Naam Onderdelen Startgroep 100m200m800m5000mDiscusKogelHoogVer
    1144 Tessa Beugelink AAC 200m
    Mannen & v...en - 200m -------
    1145 Ilse Boon AAC 100m
    200m
    Mannen en ...en - 100mMannen & v...en - 200m ------
    1152 Gwen Alewijnse AV Aalsmeer 800m
    Mannen & V...en - 800m -------
    1155 Sanne Schouten AV Atverni 800m
    Mannen & V...en - 800m -------
    1165 Britt Duinmeijer Castricum 200m
    800m
    Mannen & v...en - 200mMannen & V...en - 800m ------
    1166 Franka Holland Castricum 100m
    200m
    Mannen en ...en - 100mMannen & v...en - 200m ------
    1167 Cynthia H... \'t Veld Castricum 200m
    800m
    Mannen & v...en - 200mMannen & V...en - 800m ------
    1168 Richelle Kanis Castricum 800m
    Mannen & V...en - 800m -------
    1169 Zelly Kanis Castricum 200m
    800m
    Mannen & v...en - 200mMannen & V...en - 800m ------
    1170 Rianne Kippersluis Castricum 200m
    800m
    Mannen & v...en - 200mMannen & V...en - 800m ------
    1171 Lenneke Pettinga Castricum Hoog
    Vrouwen - Hoog -------
    1172 Marlotte Vliese Castricum 800m
    Mannen & V...en - 800m -------
    1173 Iris de Wit Castricum 200m
    800m
    Mannen & v...en - 200mMannen & V...en - 800m ------
    1176 Femke Daan De Spartaan Ver
    Vrouwen - ...rspringen -------
    1185 Babs Koeman AV Haarlem Hoog
    Ver
    Vrouwen - HoogVrouwen - ...rspringen ------
    1191 Rosalie te...uggencate AV Hera 800m
    Mannen & V...en - 800m -------
    1192 Julia Jongejeugd AV Hera 100m
    200m
    Ver
    Mannen en ...en - 100mMannen & v...en - 200mVrouwen - ...rspringen -----
    1193 Isa Kolle AV Hera 200m
    Kogel
    Mannen & v...en - 200mVrouwen - Kogel ------
    1194 Meike Rozemeijer AV Hera 800m
    Mannen & V...en - 800m -------
    1201 Femke Yska HRRR 800m
    Mannen & V...en - 800m -------
    1207 Lisa van Dijk AV Hylas 200m
    Mannen & v...en - 200m -------
    1211 Ilse Steigenga AV Lionitas 100m
    Ver
    Mannen en ...en - 100mVrouwen - ...rspringen ------
    1221 Lieke Radsma AV Trias 800m
    Mannen & V...en - 800m -------
    1248 Antonia Benevento Phanos 100m
    Ver
    Mannen en ...en - 100mVrouwen - ...rspringen ------
    1249 Isabel van den Berg Phanos 100m
    200m
    Mannen en ...en - 100mMannen & v...en - 200m ------
    1250 Romee van Dam Phanos 100m
    Ver
    Mannen en ...en - 100mVrouwen - ...rspringen ------
    1251 Maria Kuipers Phanos 800m
    Kogel
    Mannen & V...en - 800mVrouwen - Kogel ------
    1252 Emma Le Blansch Phanos 100m
    200m
    Mannen en ...en - 100mMannen & v...en - 200m ------
    1260 Jinte Braas SAV 100m
    200m
    Ver
    Mannen en ...en - 100mMannen & v...en - 200mVrouwen - ...rspringen -----
    1262 Lara Smits SV Noordkop Discus
    Kogel
    Vrouwen - DiscusVrouwen - Kogel ------
    1263 Myrthe Vredeveld SV Noordkop 100m
    Kogel
    Mannen en ...en - 100mVrouwen - Kogel ------
    1267 Yoni Bas Castricum 100m
    200m
    Mannen en ...en - 100mMannen & v...en - 200m ------
    1269 Ruth Spijker Castricum 800m
    Mannen & V...en - 800m -------
    1279 Sara Schouten AV Atverni 800m
    Mannen & V...en - 800m -------
    1406 Yara de Boer AV Lionitas Hoog
    Ver
    Vrouwen - HoogVrouwen - ...rspringen ------
    1490 Anastasia AV Hera Hoog
    Vrouwen - Hoog -------

    Verenigingen 'Meisjes Junior B'

    VerenigingAfkortingAantal Deelnemers
    AAC AAC 2
    AV Aalsmeer ALSM 1
    AV Atverni ATVN 2
    AV Castricum CSTR 11
    AV De Spartaan SPTN 1
    AV Haarlem HRLM 1
    AV Hera HERA 5
    AV Horror Sneek HRRR 1
    AV Hylas HYLS 1
    AV Lionitas LNTS 2
    AV Trias TRAS 1
    Phanos PHNS 5
    SAV SAV 1
    SV Noordkop NRDK 2
  • 100m
  • 200m
  • 800m
  • 5000m
  • Discus
  • Kogel
  • Hoog
  • Ver
  • Uitslagen 100 meter Meisjes Junior B

    # Naam Res OBP
    1 Isabel van den Berg Phanos 12,99 -1.1 m/s12,89
    2 Ilse Steigenga AV Lionitas 13,11 -0.4 m/s12,67
    3 Julia Jongejeugd AV Hera 13,41 -1.1 m/s12,90
    4 Romee van Dam Phanos 13,61 -1.1 m/s12,95
    5 Franka Holland Castricum 13,87 -1.0 m/s13,99
    6 Jinte Braas SAV 13,97 -1.0 m/s13,52
    7 Antonia Benevento Phanos 14,05 -0.5 m/s---
    8 Yoni Bas Castricum 14,39 ---
    9 Myrthe Vredeveld SV Noordkop 14,49 -0.5 m/s---
    10 Ilse Boon AAC 15,35 -0.7 m/s---
    11 Emma Le Blansch Phanos 15,39 -0.5 m/s---

    Uitslagen 200 meter Meisjes Junior B

    # Naam Res OBP
    1 Isabel van den Berg Phanos 26,98 -0.5 m/s26,10
    2 Franka Holland Castricum 28,12 -0.5 m/s28,70
    3 Julia Jongejeugd AV Hera 28,55 -1.2 m/s26,74
    4 Jinte Braas SAV 29,10 -0.5 m/s28,77
    5 Tessa Beugelink AAC 29,15 -1.7 m/s32,30
    6 Isa Kolle AV Hera 29,69 -1.7 m/s---
    7 Yoni Bas Castricum 29,96 -0.5 m/s28,69
    8 Iris de Wit Castricum 31,70 -0.8 m/s32,00
    9 Zelly Kanis Castricum 32,29 -1.7 m/s36,00
    10 Rianne Kippersluis Castricum 32,66 -1.3 m/s40,00
    11 Ilse Boon AAC 32,70 -1.7 m/s---
    12 Emma Le Blansch Phanos 33,36 -1.7 m/s32,45
    13 Cynthia H... \'t Veld Castricum 34,35 -1.7 m/s35,00
    14 Britt Duinmeijer Castricum 34,48 -1.3 m/s38,00
    15 Lisa van Dijk AV Hylas 35,26 -1.3 m/s38,00

    Uitslagen 5000 meter Meisjes Junior B

    Er zijn nog geen ingeschreven atleten

    Uitslagen Discuswerpen Meisjes Junior B

    # Naam ResOBP
    1 Lara Smits SV Noordkop 33,55 32,47

    Uitslagen Kogelstoten Meisjes Junior B

    # Naam ResOBP
    1 Isa Kolle AV Hera 13,09 ---
    2 Lara Smits SV Noordkop 12,20 12,80
    3 Maria Kuipers Phanos 7,52 ---
    4 Myrthe Vredeveld SV Noordkop 6,59 ---

    Uitslagen Hoogspringen Meisjes Junior B

    # Naam ResOBP
    1 Yara de Boer AV Lionitas 1,60 ---
    2 Babs Koeman AV Haarlem 1,50 ---
    3 Anastasia AV Hera 1,50 ---
    4 Lenneke Pettinga Castricum 1,30 ---