Atleten 'Senioren vrouwen'

Snr Naam Onderdelen Startgroep M 100m100m_hf100m_f200m200m_hf200m_f400m400m_hf400m_f800m800m_f1500m1500m_f5000m100mH100mH_f400mH400mH_f3000m SCSpeer_fDiscus_fKogelsl_fKogel_fPolshoogHoog_fHSS_fVer_f
55 Tia Ackermans Scorpio Kogelsl_f
Kogelsl Vrouwen - --------------------------
58 Sacha van Agt Eindhoven 100m_hf
200m_f
200m_hf
100m halve...e Vrouwen200m finale Vrouwen200m halve...e Vrouwen - ------------------------
61 Wassiliki ...xandridis HLLS Kogel_f
Kogel Vrouwen - --------------------------
63 Linda Alz...e Ramirez ARV Ilion 1500m
1500m series Vrouwen - --------------------------
64 Pamela Al...e Ramirez ARV Ilion 3000m SC
3000m stee...e Vrouwen - --------------------------
70 Glenka Antonia Haag Hoog_f
Hoog Vrouwen - --------------------------
73 Elise Audier Spark 100m
100mH
100m series Vrouwen100mH Vrouwen - -------------------------
76 Bianca Baak Phanos 400m
400m_f
400m_hf
400mH
400m series Vrouwen400m finale Vrouwen400m halve...e Vrouwen400mH series Vrouwen - -----------------------
77 Kristin Baas Rotterdam 100mH
400mH
100mH Vrouwen400mH series Vrouwen - -------------------------
79 Shimada Bajon AV Lycurgus 100m
200m
100m series Vrouwen200m series Vrouwen - -------------------------
82 Jasmijn Bakker Triathlon 3000m SC
3000m stee...e Vrouwen - --------------------------
84 Mathilde Bakker AV 1923 Hoog_f
Hoog Vrouwen - --------------------------
85 Veerle Bakker Leiden 3000m SC
3000m stee...e Vrouwen - --------------------------
86 Nina Baltus SAV 800m
800m series Vrouwen - --------------------------
88 Eva Bastmeijer Eindhoven 100m_hf
200m_f
200m_hf
Ver_f
100m halve...e Vrouwen200m finale Vrouwen200m halve...e VrouwenVer Vrouwen - -----------------------
94 Lianne van de Belt VTLS 1500m
1500m_f
1500m series Vrouwen1500m finale Vrouwen - -------------------------
96 Kristel van den Berg AV Fortuna 3000m SC
3000m stee...e Vrouwen - --------------------------
99 Danien ten Berge SPWS Speer_f
Speer Vrouwen - --------------------------
101 Kika van B...enegouwen Phanos 100m_hf
200m_hf
Ver_f
100m halve...e Vrouwen200m halve...e VrouwenVer Vrouwen - ------------------------
106 Rianne Beuling AV NOP 100m
100m_hf
100mH
100m series Vrouwen100m halve...e Vrouwen100mH Vrouwen - ------------------------
107 Danique Beverdam Haag 100m
200m
100m series Vrouwen200m series Vrouwen - -------------------------
121 Melissa Boekelman PH Kogel_f
Kogel Vrouwen - --------------------------
124 Sanne de Boer Phanos 400m
400m series Vrouwen - --------------------------
127 Emma Boeve AV PEC 1910 Kogelsl_f
Kogelsl Vrouwen - --------------------------
129 Stella Bolderheij Rotterdam 200m
200m series Vrouwen - --------------------------
131 Marjolein Bolten DAV Kronos Meerkamp
Vsen - Meerkamp a ---------------------------
135 Marijke Boogerd Haag 100m_f
100m_hf
200m
200m_hf
100m finale Vrouwen100m halve...e Vrouwen200m series Vrouwen200m halve...e Vrouwen - -----------------------
137 Nikki Boon Flevo Delta Meerkamp
Vsen - Meerkamp a ---------------------------
139 Eefje Boons DVTR 100m_hf
100mH
100mH_f
100mH Vrouwen100 mH fin...e Vrouwen - ------------------------
141 Sterre de Booy ARV Ilion Polshoog
Polshoog Vrouwen - --------------------------
144 Evelien Bos Phanos 100m
100m_hf
200m
200m_hf
100m series Vrouwen100m halve...e Vrouwen200m series Vrouwen200m halve...e Vrouwen - -----------------------
148 Andrea Bouma De Spartaan 200m
200m_hf
200m series Vrouwen200m halve...e Vrouwen - -------------------------
154 Charlotte ...Breukelen AV Atverni 800m
800m series Vrouwen - --------------------------
155 Lieke van den Brink DVTR 100m
100m_hf
Ver_f
100m series Vrouwen100m halve...e VrouwenVer Vrouwen - ------------------------
156 Sanne van den Brink HLLS Speer_f
- --------------------------
158 Nadine Broersen AV Sprint Speer_f
Ver_f
Speer VrouwenVer Vrouwen - -------------------------
164 Mariska Bun AV Phoenix 100m
100m_hf
200m
200m_hf
100m series Vrouwen100m halve...e Vrouwen200m series Vrouwen200m halve...e Vrouwen - -----------------------
166 Janna van Burik Haag 400mH
400mH series Vrouwen - --------------------------
176 Elsbeth Ciesluk Haag 800m
1500m
800m series Vrouwen1500m series Vrouwen - -------------------------
184 Alida van Daalen PAC Discus_f
Discus Vrouwen - --------------------------
185 Marissa Damink Rotterdam 800m
800m_f
800m series Vrouwen800m finale Vrouwen - -------------------------
186 Esther Dankwah Haag 100m
100m_hf
100m series Vrouwen100m halve...e Vrouwen - -------------------------
188 Emma Dekker Olympus `70 800m
800m series Vrouwen - --------------------------
189 Noor Dekker GRTM 1500m
1500m series Vrouwen - --------------------------
194 Maaike van Delft DAK 200m
400m
400m_hf
200m series Vrouwen400m series Vrouwen400m halve...e Vrouwen - ------------------------
195 Sanne Denneman Eindhoven 200m
200m_hf
400m
400m_hf
200m series Vrouwen200m halve...e Vrouwen400m series Vrouwen400m halve...e Vrouwen - -----------------------
208 Dora van Doremalen AAC Hoog_f
Hoog Vrouwen - --------------------------
210 Emma-Joy van Dorp AV Zaanland 200m
200m series Vrouwen - --------------------------
213 Jacqueline...p-Pullens Pijnenburg 100m
100m series Vrouwen - --------------------------
218 Maruska Eduarda Rotterdam 100mH
400mH
400mH_f
100mH Vrouwen400mH series Vrouwen400mH finale Vrouwen - ------------------------
219 Meruska Eduarda Rotterdam HSS_f
Ver_f
HSS vrouwenVer Vrouwen - -------------------------
220 Sanne Eekel GACH Polshoog
Polshoog Vrouwen - --------------------------
222 Marije Efdee Leiden Kogelsl_f
Kogelsl Vrouwen - --------------------------
224 Mandy van der Eijk ARV Ilion Hoog_f
Hoog Vrouwen - --------------------------
225 Anna Eikendal Ciko `66 1500m
1500m series Vrouwen - --------------------------
229 Maureen Ellsworth AV Lycurgus 400m
400m_f
400m_hf
400m series Vrouwen400m finale Vrouwen400m halve...e Vrouwen - ------------------------
234 Desi van Emmerik Cialfo 800m
800m series Vrouwen - --------------------------
235 Jill Emmerzaal Nijmegen Discus_f
Discus Vrouwen - --------------------------
237 Corinde van Es PAC 800m
800m series Vrouwen - --------------------------
238 Diane van Es PAC 1500m
5000m
1500m series Vrouwen5000m Vrouwen - -------------------------
240 Karlijn van Es PAC 800m
800m series Vrouwen - --------------------------
241 Lianne van Es Leiden 800m
1500m
800m series Vrouwen1500m series Vrouwen - -------------------------
242 Marijke Esselink AVA `70 100mH
100mH_f
Speer_f
Hoog_f
100mH Vrouwen100 mH fin...e VrouwenSpeer VrouwenHoog Vrouwen - -----------------------
243 Judith Essemiah AV Feniks Kogelsl_f
Kogelsl Vrouwen - --------------------------
248 Vera Feitsma HAAS 100mH
400mH
400mH_f
100mH Vrouwen400mH series Vrouwen400mH finale Vrouwen - ------------------------
256 Chimene F...o Azoungo Leiden 100m
200m
200m_hf
100m series Vrouwen200m series Vrouwen200m halve...e Vrouwen - ------------------------
257 Hinde Fokkema Start `78 5000m
5000m Vrouwen - --------------------------
271 Lixandra Geerman Rotterdam 100m
100m_hf
200m
100m series Vrouwen100m halve...e Vrouwen200m series Vrouwen - ------------------------
275 Naomi Geleynse Haag 3000m SC
3000m stee...e Vrouwen - --------------------------
277 Lisanne G...-Meuleman LAAC Twente 5000m
5000m Vrouwen - --------------------------
279 Ilona van ...r Giessen Rotterdam 800m
800m series Vrouwen - --------------------------
280 Suzanne Giezeman Haag Speer_f
Discus_f
Speer VrouwenDiscus Vrouwen - -------------------------
281 Danique Gimbrère Groningen 800m
800m series Vrouwen - --------------------------
283 Anna Goede AV 1923 Discus_f
Discus Vrouwen - --------------------------
294 Renée Granzier AV Unitas Kogelsl_f
Kogelsl Vrouwen - --------------------------
300 Sophie de Groot HAAS 200m
200m series Vrouwen - --------------------------
302 Laura van Haaften Spado 100m
200m
100m series Vrouwen200m series Vrouwen - -------------------------
303 Manon Haakman AV Lycurgus HSS_f
- --------------------------
305 Melissa de Haan AV34 Meerkamp
Vsen - Meerkamp a ---------------------------
306 Marlies van Haaren Phanos Hoog_f
Hoog Vrouwen - --------------------------
309 Lisanne Hagens ARV Ilion Hoog_f
Hoog Vrouwen - --------------------------
318 Amy Hasselton Spado Meerkamp
Vsen - Meerkamp a ---------------------------
319 Robin Hassing AV Fortuna 100m
200m
100m series Vrouwen200m series Vrouwen - -------------------------
323 Keeley Heijdeman AAC Kogel_f
Kogel Vrouwen - --------------------------
326 Famke Heinst De Liemers 5000m
5000m Vrouwen - --------------------------
331 Maureen Herremans PH HSS_f
HSS vrouwen - --------------------------
332 Margo Heurman HAAS 1500m
3000m SC
1500m series Vrouwen3000m stee...e Vrouwen - -------------------------
335 Killiana Heymans PAC Polshoog
Polshoog Vrouwen - --------------------------
337 Susanne va...er Hoeven HLLS Speer_f
Speer Vrouwen - --------------------------
340 Femke Hollander AV PEC 1910 Kogelsl_f
Kogelsl Vrouwen - --------------------------
344 Jill Holterman AV Zaanland 5000m
5000m Vrouwen - --------------------------
346 Sina mai ...lthuijsen AV Unitas Kogelsl_f
Kogelsl Vrouwen - --------------------------
350 Franka Hoogeboom Hollandia 100m
200m
100m series Vrouwen200m series Vrouwen - -------------------------
353 Evelien Hooijman GACH 800m
800m series Vrouwen - --------------------------
354 Isabel Hooijman AKU 400m
400m series Vrouwen - --------------------------
355 Milet Hoornaar Fortius 100m
200m
100m series Vrouwen200m series Vrouwen - -------------------------
357 Charlotte Hopman AV Lycurgus Speer_f
- --------------------------
362 Shaya van Houdt PAC HSS_f
Ver_f
HSS vrouwen - -------------------------
363 Eva Hovenkamp Climax 400m
400m_f
400m_hf
400m series Vrouwen400m finale Vrouwen400m halve...e Vrouwen - ------------------------
364 Lara Hubenet Spark Kogel_f
- --------------------------
365 Nida Huijben AV Phoenix 200m
200m series Vrouwen - --------------------------
368 Dorine Huisman AV Atverni 100m
200m
100m series Vrouwen200m series Vrouwen - -------------------------
369 Joyce Huisman Phanos Hoog_f
Hoog Vrouwen - --------------------------
370 Pricilla Huisman AV Passaat 100m
200m
100m series Vrouwen200m series Vrouwen - -------------------------
372 Rebecca Hulshof De Spartaan 400mH
400mH_f
400mH series Vrouwen400mH finale Vrouwen - -------------------------
373 Marije Hulzebos VTLS 1500m
1500m series Vrouwen - --------------------------
374 Marije van...unenstijn PH 100m_f
100m_hf
200m_hf
100m finale Vrouwen100m halve...e Vrouwen200m halve...e Vrouwen - ------------------------
375 Linda Hurkmans AV NOVA Hoog_f
Hoog Vrouwen - --------------------------
377 Patricia ... - Krolis Rotterdam 100m
100m_hf
HSS_f
100m series Vrouwen100m halve...e VrouwenHSS vrouwen - ------------------------
381 Bowien Jansen HLLM 100m_hf
200m_hf
200m halve...e Vrouwen - -------------------------
383 Ellen Jansen Groningen 1500m
1500m_f
1500m series Vrouwen1500m finale Vrouwen - -------------------------
387 Tasa Jiya AV Lycurgus 100m_hf
200m_f
200m_hf
200m finale Vrouwen200m halve...e Vrouwen - ------------------------
388 Elisa de Jong Groningen 1500m
1500m_f
1500m series Vrouwen1500m finale Vrouwen - -------------------------
393 Silke Jonkman VTLS 1500m
1500m_f
3000m SC
1500m series Vrouwen1500m finale Vrouwen3000m stee...e Vrouwen - ------------------------
397 Maggi Kamara AV Athlos 100m
200m
100m series Vrouwen200m series Vrouwen - -------------------------
398 Floortje van Kampen Groningen 400m
400m series Vrouwen - --------------------------
399 Jetske van Kampen AV Hylas 800m
800m_f
800m series Vrouwen800m finale Vrouwen - -------------------------
400 Ilse Kamphuis Castricum 800m
1500m
800m series Vrouwen1500m series Vrouwen - -------------------------
402 Lena Kater AV PEC 1910 400m
Ver_f
400m series Vrouwen - -------------------------
407 Lieke Klaver SAV 400m
400m_f
400m_hf
400m series Vrouwen400m finale Vrouwen400m halve...e Vrouwen - ------------------------
410 Jorinde van Klinken Groningen Discus_f
Kogelsl_f
Kogel_f
Discus VrouwenKogelsl VrouwenKogel Vrouwen - ------------------------
414 Ilse Knijnenburg ARV Ilion Speer_f
Speer Vrouwen - --------------------------
422 Emma Kok Phanos 1500m
3000m SC
3000m stee...e Vrouwen - -------------------------
424 Ineke van Koldam VTLS 1500m
1500m series Vrouwen - --------------------------
425 Benthe Konig Ciko `66 Kogel_f
Kogel Vrouwen - --------------------------
427 Wendy Koolhaas Groningen Kogelsl_f
Kogelsl Vrouwen - --------------------------
429 Aline Kootstra ACO 800m
1500m
800m series Vrouwen1500m series Vrouwen - -------------------------
432 Jorieke Korenromp DVTR 200m_hf
400m
400m_hf
200m halve...e Vrouwen400m series Vrouwen400m halve...e Vrouwen - ------------------------
433 Mabel Korporaal AV Zeewolde 200m
Hoog_f
200m series VrouwenHoog Vrouwen - -------------------------
435 Maureen Koster AAV `36 1500m
1500m_f
5000m
1500m series Vrouwen1500m finale Vrouwen5000m Vrouwen - ------------------------
438 Lotte Krause AKU 1500m
1500m_f
3000m SC
1500m series Vrouwen1500m finale Vrouwen3000m stee...e Vrouwen - ------------------------
439 Lianne van Krieken PH 100m
100m_hf
200m_hf
100m series Vrouwen100m halve...e Vrouwen200m halve...e Vrouwen - ------------------------
440 Do Krol AV34 800m
1500m
800m series Vrouwen1500m series Vrouwen - -------------------------
441 Anouk Kruiswijk AAC Speer_f
- --------------------------
447 Kirsten Kuntz AV Passaat 100m
200m
400m
100m series Vrouwen200m series Vrouwen400m series Vrouwen - ------------------------
452 Carlijn ter Laak AC TION 200m
200m_hf
Ver_f
200m series Vrouwen200m halve...e VrouwenVer Vrouwen - ------------------------
453 Dewi Lafontaine Haag Speer_f
Speer Vrouwen - --------------------------
456 Eline Langeveld AV Zaanland 800m
800m series Vrouwen - --------------------------
460 Susanne Van Leeuwen AV Athlos 5000m
5000m Vrouwen - --------------------------
462 Janneke Lemmerzaal Leiden 100mH
100mH_f
100mH Vrouwen100 mH fin...e Vrouwen - -------------------------
463 An Lenders VRT 5000m
5000m Vrouwen - --------------------------
466 Nicky van Leuveren Phanos 400m
400m_f
400m_hf
400m series Vrouwen400m finale Vrouwen400m halve...e Vrouwen - ------------------------
475 Daphne Linnekamp HLLS 200m
200m series Vrouwen - --------------------------
479 Joanny Loeffen ARV Ilion Meerkamp
Vsen - Meerkamp a ---------------------------
483 Sandy Lundgren AV Hera 100m
200m
100m series Vrouwen200m series Vrouwen - -------------------------
490 Merel van der Marel HLLM 1500m
1500m_f
1500m series Vrouwen1500m finale Vrouwen - -------------------------
498 Ruth van der Meijden AV Cifla 5000m
5000m Vrouwen - --------------------------
500 Ashley Melcherts CAV Energie 800m
800m series Vrouwen - --------------------------
503 Ella Meuwissen AV Unitas Kogelsl_f
Kogelsl Vrouwen - --------------------------
509 Fee Mok SAV 1500m
1500m series Vrouwen - --------------------------
511 Eva Mollema VTLS 200m
400m
200m series Vrouwen400m series Vrouwen - -------------------------
517 Sanne Mooldijk Rotterdam 3000m SC
3000m stee...e Vrouwen - --------------------------
519 IJke Mourits Phanos 1500m
- --------------------------
520 Lieke Mulder HLLS Discus_f
Kogel_f
Discus VrouwenKogel Vrouwen - -------------------------
527 Anniek Nijhof VTLS 100m
200m
100m series Vrouwen200m series Vrouwen - -------------------------
529 Nikita Nijhuis Altis 400m
400m series Vrouwen - --------------------------
534 Suzie Noten Rotterdam 100m
200m
100m series Vrouwen200m series Vrouwen - -------------------------
535 Corinne Nugter AV NOP Discus_f
Discus Vrouwen - --------------------------
540 Harriet van t Oever ACO 800m
800m series Vrouwen - --------------------------
541 Charlene Okken Groningen Kogel_f
Kogel Vrouwen - --------------------------
543 Priscilla ... Oorschot AAC HSS_f
HSS vrouwen - --------------------------
546 Emma Oosterwegel DVTR Speer_f
Ver_f
Speer VrouwenVer Vrouwen - -------------------------
547 Hanneke Oosterwegel DVTR 100mH
100mH Vrouwen - --------------------------
554 Michelle Oud AV Zaanland Meerkamp
Vsen - Meerkamp a ---------------------------
559 Carolien de Pater Avantri Discus_f
Kogel_f
Discus VrouwenKogel Vrouwen - -------------------------
563 Cathelijn Peeters PH 400mH
400mH_f
400mH series Vrouwen400mH finale Vrouwen - -------------------------
564 Silke Peeters Eindhoven 400mH
400mH_f
400mH series Vrouwen400mH finale Vrouwen - -------------------------
571 Mariska Poel DEM 1500m
5000m
1500m series Vrouwen5000m Vrouwen - -------------------------
574 Lotte van der Pol LGPK 5000m
5000m Vrouwen - --------------------------
577 Nina de Poorter Eindhoven Discus_f
Discus Vrouwen - --------------------------
580 Robin Post AV Hera Kogelsl_f
- --------------------------
585 Danaïd Prinsen AV Aquilo 800m
800m_f
800m series Vrouwen800m finale Vrouwen - -------------------------
587 Linda Prop Spado Discus_f
Kogelsl_f
Discus VrouwenKogelsl Vrouwen - -------------------------
590 Judith Rasch GACH 400m
400m series Vrouwen - --------------------------
593 Irene van ...r Reijken Rotterdam 5000m
3000m SC
5000m Vrouwen3000m stee...e Vrouwen - -------------------------
594 Ivana Reintke Spark Kogel_f
Kogel Vrouwen - --------------------------
598 Rebecca Rijken Phanos 400m
400mH
400m series Vrouwen400mH series Vrouwen - -------------------------
600 Nora Ritzen AV Unitas 400mH
400mH_f
HSS_f
400mH series Vrouwen400mH finale VrouwenHSS vrouwen - ------------------------
604 Vienna Romanée Leiden 1500m
1500m series Vrouwen - --------------------------
607 Anneloes de Roo Isala `96 100mH
100mH_f
100mH Vrouwen100 mH fin...e Vrouwen - -------------------------
610 Kim Rossen Rotterdam 400m
400m_f
400m_hf
400m series Vrouwen400m finale Vrouwen400m halve...e Vrouwen - ------------------------
614 Iris de Ruiter AV 1923 Meerkamp
Vsen - Meerkamp a ---------------------------
620 Sabine Rutten VAV 800m
800m series Vrouwen - --------------------------
621 Eveline Saalberg GVAC 400mH
400mH_f
400mH series Vrouwen400mH finale Vrouwen - -------------------------
622 Chanté Samuel Phanos 100m
100m_hf
100mH
100mH_f
Ver_f
100m series Vrouwen100m halve...e Vrouwen100mH Vrouwen100 mH fin...e VrouwenVer Vrouwen - ----------------------
623 Jamile Samuel Phanos 100m_f
100m_hf
100m finale Vrouwen100m halve...e Vrouwen - -------------------------
624 Demi van de Sande Rotterdam 400m
400m_hf
400m series Vrouwen400m halve...e Vrouwen - -------------------------
628 Tessa van Schagen Leiden 200m_f
200m_hf
200m finale Vrouwen200m halve...e Vrouwen - -------------------------
629 Sanne Schellekens DJA HSS_f
HSS vrouwen - --------------------------
630 Jessica Schilder AV Hera Kogel_f
Kogel Vrouwen - --------------------------
632 Dafne Schippers HLLS 100m_f
100m_hf
100m finale Vrouwen100m halve...e Vrouwen - -------------------------
637 Lisanne Schoonebeek AV Lycurgus Meerkamp
Vsen - Meerkamp a ---------------------------
638 Manon Schoop AV NOP Meerkamp
Vsen - Meerkamp a ---------------------------
645 Lotte Schrijver Phanos 100m
200m
200m_hf
100m series Vrouwen200m series Vrouwen200m halve...e Vrouwen - ------------------------
646 Joyce Schumacher AV 1923 100mH
100mH_f
Ver_f
100mH Vrouwen100 mH fin...e VrouwenVer Vrouwen - ------------------------
649 Naomi Sedney ARV Ilion 100m_f
100m_hf
100m finale Vrouwen100m halve...e Vrouwen - -------------------------
654 Tari Simonis Altis 400m
400m series Vrouwen - --------------------------
658 Annemarie Slangewal AV Phoenix 800m
800m_f
800m series Vrouwen800m finale Vrouwen - -------------------------
659 Indira Sloeserwij Fit 400m
400m series Vrouwen - --------------------------
661 Bregje Sloot De Liemers 800m
800m_f
800m series Vrouwen800m finale Vrouwen - -------------------------
663 Dagmar Smid PH 1500m
1500m_f
1500m series Vrouwen1500m finale Vrouwen - -------------------------
667 Lesley Smit LAAC Twente 5000m
5000m Vrouwen - --------------------------
672 Danielle Spek AV34 HSS_f
Ver_f
HSS vrouwen - -------------------------
673 Michelle Spek AV34 200m
200m series Vrouwen - --------------------------
677 Nargélis Statia Rotterdam 100m_f
100m_hf
200m_f
200m_hf
100m finale Vrouwen100m halve...e Vrouwen200m finale Vrouwen200m halve...e Vrouwen - -----------------------
682 Lotte van Stijn De Spartaan 400m
400m series Vrouwen - --------------------------
691 Janke Strijp AV 1923 100m
100m_hf
100mH
100m series Vrouwen100m halve...e Vrouwen100mH Vrouwen - ------------------------
692 Tessa Strijp AV 1923 400m
400m series Vrouwen - --------------------------
695 Louise Taatgen Groningen HSS_f
HSS vrouwen - --------------------------
706 Maayke Tjin A-Lim NEAV 100mH
100mH_f
100mH Vrouwen100 mH fin...e Vrouwen - -------------------------
714 Bo Ummels AV Unitas 5000m
5000m Vrouwen - --------------------------
715 Britt Ummels AV Unitas 800m
800m_f
1500m
1500m_f
800m series Vrouwen800m finale Vrouwen1500m series Vrouwen1500m finale Vrouwen - -----------------------
716 Kadene Vassell Phanos 100m_hf
200m_f
200m_hf
100m halve...e Vrouwen200m finale Vrouwen200m halve...e Vrouwen - ------------------------
717 Jip Vastenburg AV34 1500m
1500m_f
1500m series Vrouwen1500m finale Vrouwen - -------------------------
720 Nienke Veerkamp KAV Holland Speer_f
- --------------------------
723 Sabrine Vels DVTR Ver_f
- --------------------------
727 Dominique Veninga Groningen 800m
800m series Vrouwen - --------------------------
734 Albertine Vermeer AV Haarlem 400m
400m_hf
400m series Vrouwen400m halve...e Vrouwen - -------------------------
735 Rosa Vermeulen Phanos 1500m
1500m series Vrouwen - --------------------------
740 Anouk Vetter AV Sprint 100mH
Speer_f
Ver_f
100mH VrouwenSpeer VrouwenVer Vrouwen - ------------------------
744 Janna Visser Phanos 200m
200m_hf
400m
200m series Vrouwen200m halve...e Vrouwen400m series Vrouwen - ------------------------
745 Janneke Visser Scorpio 100m
200m
100m series Vrouwen200m series Vrouwen - -------------------------
746 Marijke de Visser Dolichos 1500m
1500m_f
1500m series Vrouwen1500m finale Vrouwen - -------------------------
747 Nadine Visser SAV 100m_f
100m_hf
100mH
100mH_f
100m finale Vrouwen100m halve...e Vrouwen100mH Vrouwen100 mH fin...e Vrouwen - -----------------------
748 Leonie Van Vliet Groningen 200m_f
200m_hf
200m finale Vrouwen200m halve...e Vrouwen - -------------------------
757 Vincie Vossenaar PH Kogelsl_f
Kogelsl Vrouwen - --------------------------
763 Amber van der Waal AV Passaat Kogelsl_f
Kogel_f
Kogel Vrouwen - -------------------------
766 Jonne Walstra Phanos 200m
200m_hf
400m
400m_hf
200m series Vrouwen200m halve...e Vrouwen400m series Vrouwen400m halve...e Vrouwen - -----------------------
772 Tess Wegman Leiden 1500m
1500m series Vrouwen - --------------------------
774 Saskia Weinans De Liemers 5000m
5000m Vrouwen - --------------------------
779 Madelon Werkhoven Phanos 100m
Ver_f
100m series Vrouwen - -------------------------
781 Nienke Westen Hollandia 200m
200m series Vrouwen - --------------------------
785 Marije Wever Phanos 800m
800m_f
800m series Vrouwen800m finale Vrouwen - -------------------------
786 Merel Wevers DAV Kronos 400mH
400mH_f
400mH series Vrouwen400mH finale Vrouwen - -------------------------
788 Anne van de Wiel AV Sprint Meerkamp
Vsen - Meerkamp a ---------------------------
789 Myke van de Wiel AV Sprint Meerkamp
Vsen - Meerkamp a ---------------------------
791 Samyre Wieles Altis Meerkamp
Vsen - Meerkamp a ---------------------------
792 Lucinde Wiersema Leiden HSS_f
HSS vrouwen - --------------------------
794 Marijke Wijnmaalen Phanos Polshoog
Polshoog Vrouwen - --------------------------
796 Lysanne Wilkens AV Phoenix 1500m
1500m_f
1500m series Vrouwen1500m finale Vrouwen - -------------------------
797 Nadine Willems De Liemers 800m
800m series Vrouwen - --------------------------
799 Puck Van Wiltenburg PAC 400m
400m series Vrouwen - --------------------------
802 Fay Witte KAV Holland Hoog_f
Hoog Vrouwen - --------------------------
803 Laura De Witte AV Trias 400m
400m_f
400m_hf
400m series Vrouwen400m finale Vrouwen400m halve...e Vrouwen - ------------------------
804 Lisanne de Witte AV Trias 400m
400m_f
400m_hf
400m series Vrouwen400m finale Vrouwen400m halve...e Vrouwen - ------------------------
807 Tirza van der Wolf SC Reeuwijk 5000m
5000m Vrouwen - --------------------------
813 Tara Yoro AV 1923 200m
Ver_f
200m series VrouwenVer Vrouwen - -------------------------
817 Daphne van Zandvoort DAK 400m
400m series Vrouwen - --------------------------
822 Janice Zomerman Flevo Delta Speer_f
Speer Vrouwen - --------------------------
823 Anke Zonderland Groningen 800m
800m_f
800m series Vrouwen800m finale Vrouwen - -------------------------
824 Laura Zwaan Phanos 100m
200m
100m series Vrouwen200m series Vrouwen - -------------------------
825 Roos van Zwam Ciko `66 400m
400m series Vrouwen - --------------------------

Verenigingen 'Senioren vrouwen'

VerenigingAfkortingAantal Deelnemers
AAC AAC 4
AAV `36 AV36 1
AC TION TION 1
ACO / Van Elderen ACO 2
AKU AKU 2
Altis ALTS 3
ARV Ilion ILIO 8
AV 1923 AV23 7
AV Aquilo AQLO 1
AV Athlos ATLS 2
AV Atverni ATVN 2
AV Castricum CSTR 1
AV Cifla CFLA 1
AV Daventria 1906 DVTR 6
AV De Liemers LMRS 4
AV De Spartaan SPTN 3
AV Feniks FNKS 1
AV Flevo Delta FLDT 2
AV Fortuna FRTN 2
AV Haarlem HRLM 1
AV Haarlemmermeer HLLM 2
AV Hera HERA 3
AV Hollandia HLLD 2
AV Hylas HYLS 1
AV Lycurgus LYCG 6
AV NEA-Volharding NEAV 1
AV NOP NOP 3
AV NOVA NOVA 1
AV Olympus `70 OL70 1
AV Passaat PSST 3
AV PEC 1910 PEC 3
AV Phoenix PHNX 4
AV Pijnenburg PNBG 1
AV Sprint SPRN 4
AV Start `78 ST78 1
AV Trias TRAS 2
AV Triathlon Triathlon 1
AV Unitas UNTS 6
AV Zaanland ZNLD 4
AV Zeewolde ZWLD 1
AV `34 Apeldoorn AV34 5
AVA `70 AV70 1
Avantri AVTR 1
CAV Energie ENRG 1
Cialfo CLFO 1
Ciko `66 CIKO 3
Climax CLMX 1
DAK DAK 2
DAV Kronos KRNS 2
DEM DEM 1
DJA DJA 1
Dolichos HVDS 1
EAC De Sperwers SPWS 1
Eindhoven Atletiek EHAT 5
Fit FIT 1
Fortius FORT 1
GAC Hilversum GACH 3
González Running Team GRTM 1
Groningen Atletiek GRNG 11
GSAV Vitalis VTLS 6
GVAC GVAC 1
Haag Atletiek HAAG 9
Hellas Utrecht HLLS 6
Isala `96 ISLA 1
KAV Holland KAVH 2
LAAC Twente LAAC 2
Leiden Atletiek LATL 9
Loopgroep PK LGPK 1
Nijmegen Atletiek NYMG 1
NSAV `t Haasje HAAS 3
PAC PAC 7
Phanos PHNS 21
Prins Hendrik PH 7
Rotterdam Atletiek RDAM 14
SAV SAV 4
SC Reeuwijk SCRW 1
Scorpio SCRP 2
Spado SPDO 3
Spark SPRK 3
VAV VAV 1
Venloop Running Team VRT 1

Uitslagen Meerkamp Senioren vrouwen

# Naam 100mHHoogKogel200mVerSpeer800mPunten totaal
1 Anne van de Wiel Vsen - AV Sprint 14,03 1,63 11,48 24,47 5,96 40,88 2:15,69 5712
2 Michelle Oud Vsen - AV Zaanland 14,53 1,72 12,81 26,03 5,72 40,56 2:13,98 5644
3 Myke van de Wiel Vsen - AV Sprint 14,11 1,57 11,80 24,50 5,75 42,60 2:17,22 5598
4 Melissa de Haan Vsen - AV34 14,75 1,78 13,05 26,49 5,69 39,23 2:17,46 5581
5 Iris de Ruiter Vsen - AV 1923 14,97 1,63 13,48 26,33 5,56 42,24 2:27,83 5292
6 Manon Schoop Vsen - AV NOP 14,59 1,72 11,35 25,42 5,52 35,67 2:29,33 5234
7 Samyre Wieles Vsen - Altis 15,25 1,57 11,13 26,98 5,06 35,34 2:25,82 4727
8 Amy Hasselton Vsen - Spado 15,68 1,63 8,70 27,20 5,36 35,18 2:22,73 4687
9 Nanah Fung-Loy MJA - ARV Ilion 14,70 1,48 11,50 27,26 5,15 38,42 2:39,09 4620
Nikki Boon Vsen - Flevo Delta 15,65 1,57 11,62 26,92 0
Joanny Loeffen Vsen - ARV Ilion 14,63 1,51 11,98 25,63 5,28 DNS 0

Uitslagen Meerkamp Hoogspringen Senioren vrouwen

# Naam 1.451.481.511.541.571.601.631.661.691.721.751.781.81ResOBPPunten totaal
1 Melissa de Haan Vsen - AV34 O O O O O O XXX 1,78 1,76 953
2 Manon Schoop Vsen - AV NOP O O XO XXX 1,72 1,88 879
3 Michelle Oud Vsen - AV Zaanland O O O O XXO XXX 1,72 1,70 879
4 Anne van de Wiel Vsen - AV Sprint O XO O O XXX 1,63 1,69 771
5 Amy Hasselton Vsen - Spado O O O XXO XXX 1,63 1,69 771
6 Iris de Ruiter Vsen - AV 1923 O O XXO XXO XXX 1,63 1,64 771
7 Nikki Boon Vsen - Flevo Delta O - O XXX 1,57 1,60 701
8 Myke van de Wiel Vsen - AV Sprint O XO O XXX 1,57 1,63 701
9 Samyre Wieles Vsen - Altis O XO O XXO XXX 1,57 1,59 701
10 Joanny Loeffen Vsen - ARV Ilion O XXX 1,51 1,69 632
11 Nanah Fung-Loy MJA - ARV Ilion XXO XO XXX 1,48 1,51 599

Uitslagen Meerkamp Kogelstoten 4 kilogram Senioren vrouwen

# Naam P1P2P3ResOBPPunten totaal
1 Iris de Ruiter Vsen - AV 1923 12,94 13,48 13,09 13,48 13,17 759
2 Melissa de Haan Vsen - AV34 13,02 12,48 13,05 13,05 13,12 731
3 Michelle Oud Vsen - AV Zaanland 11,83 11,93 12,81 12,81 12,99 715
4 Joanny Loeffen Vsen - ARV Ilion 11,98 11,24 11,49 11,98 12,66 660
5 Myke van de Wiel Vsen - AV Sprint 11,44 11,80 11,43 11,80 11,96 648
6 Nikki Boon Vsen - Flevo Delta 11,22 11,45 11,62 11,62 12,07 636
7 Nanah Fung-Loy MJA - ARV Ilion X 11,50 11,03 11,50 11,85 628
8 Anne van de Wiel Vsen - AV Sprint 11,13 11,48 11,22 11,48 11,54 627
9 Manon Schoop Vsen - AV NOP 11,22 11,32 11,35 11,35 12,30 618
10 Samyre Wieles Vsen - Altis 11,13 10,32 11,08 11,13 12,41 604
11 Amy Hasselton Vsen - Spado 8,68 8,46 8,70 8,70 9,12 445

Uitslagen Meerkamp Verspringen Senioren vrouwen

# Naam P1P2P3Res OBPPunten totaal
1 Anne van de Wiel Vsen - AV Sprint 5,54 5,96 X 5,96 +0.9 m/s5,87 837
2 Myke van de Wiel Vsen - AV Sprint 5,68 5,63 5,75 5,75 +0.7 m/s5,75 774
3 Michelle Oud Vsen - AV Zaanland X 5,57 5,72 5,72 +1.7 m/s5,80 765
4 Melissa de Haan Vsen - AV34 5,38 X 5,69 5,69 +0.6 m/s5,54 756
5 Iris de Ruiter Vsen - AV 1923 5,56 5,21 5,41 5,56 -0.1 m/s5,40 717
6 Manon Schoop Vsen - AV NOP 5,42 5,30 5,52 5,52 +1.5 m/s5,62 706
7 Amy Hasselton Vsen - Spado 5,34 5,36 5,27 5,36 +0.4 m/s5,72 660
8 Joanny Loeffen Vsen - ARV Ilion 5,27 5,28 5,21 5,28 +0.5 m/s5,71 637
9 Nanah Fung-Loy MJA - ARV Ilion X 5,15 X 5,15 +0.7 m/s5,60 601
10 Samyre Wieles Vsen - Altis 4,82 5,00 5,06 5,06 +0.7 m/s5,03 576

Uitslagen Meerkamp Speerwerpen 600 gram Senioren vrouwen

# Naam P1P2P3ResOBPPunten totaal
1 Myke van de Wiel Vsen - AV Sprint 36,53 36,69 42,60 42,60 42,71 717
2 Iris de Ruiter Vsen - AV 1923 33,72 36,77 42,24 42,24 40,48 710
3 Anne van de Wiel Vsen - AV Sprint 36,25 36,01 40,88 40,88 36,59 684
4 Michelle Oud Vsen - AV Zaanland 40,56 39,11 38,46 40,56 44,25 678
5 Melissa de Haan Vsen - AV34 37,43 39,01 39,23 39,23 39,29 653
6 Nanah Fung-Loy MJA - ARV Ilion 36,39 36,00 38,42 38,42 36,94 637
7 Manon Schoop Vsen - AV NOP 31,53 32,66 35,67 35,67 37,37 584
8 Samyre Wieles Vsen - Altis 33,29 35,34 31,59 35,34 35,34 578
9 Amy Hasselton Vsen - Spado 31,69 34,93 35,18 35,18 37,71 575

Uitslagen 100 meter Senioren vrouwen

# Naam ResReactie OBP
1 Zoë Sedney MJA - ARV Ilion 11,96Q 0,189-0.8 m/s11,99
2 Lianne van Krieken Vsen - PH 12,03Q 0,211+1.3 m/s12,00
3 Chanté Samuel Vsen - Phanos 12,29q 0,179+1.3 m/s12,27
4 Mariska Bun Vsen - AV Phoenix 12,32Q 0,181-0.7 m/s12,19
5 Rianne Beuling Vsen - AV NOP 12,33q 0,219-0.8 m/s12,33
6 Sarah A.E. Itiola MJB - AV Feniks 12,35q 0,233-0.7 m/s12,20
7 Janke Strijp Vsen - AV 1923 12,37Q 0,240+1.4 m/s12,18
8 Patricia ... - Krolis Vsen - Rotterdam 12,48q 0,178+1.4 m/s12,24
9 Lixandra Geerman Vsen - Rotterdam 12,57q 0,165+1.3 m/s12,54
10 Esther Dankwah Vsen - Haag 12,60q 0,235+1.3 m/s12,41
11 Lieke van den Brink Vsen - DVTR 12,62q 0,195+1.4 m/s12,42
12 Evelien Bos Vsen - Phanos 12,65q 0,240-0.8 m/s12,36
13 Lotte Schrijver Vsen - Phanos 12,66 0,151-0.7 m/s12,49
14 Chimene F...o Azoungo Vsen - Leiden 12,74 0,200-0.7 m/s12,44
15 Laura van Haaften Vsen - Spado 12,74 0,199+1.4 m/s12,50
16 Robin Hassing Vsen - AV Fortuna 12,76 0,191+1.3 m/s12,69
17 Elise Audier Vsen - Spark 12,86 0,248+1.4 m/s12,95
18 Anniek Nijhof Vsen - VTLS 12,86 0,211-0.8 m/s12,61
19 Franka Hoogeboom Vsen - Hollandia 12,94 0,192+1.3 m/s12,96
20 Milet Hoornaar Vsen - Fortius 12,98 0,169-0.8 m/s13,01
21 Sandy Lundgren Vsen - AV Hera 13,02 0,149-0.8 m/s12,69
22 Kirsten Kuntz Vsen - AV Passaat 13,04 0,260+1.4 m/s13,08
23 Pricilla Huisman Vsen - AV Passaat 13,07 0,253-0.7 m/s12,86
24 Laura Zwaan Vsen - Phanos 13,14 0,228-0.8 m/s12,97
25 Madelon Werkhoven Vsen - Phanos 13,17 0,315+1.4 m/s12,82
26 Suzie Noten Vsen - Rotterdam 13,25 0,275-0.7 m/s13,27
27 Maggi Kamara Vsen - AV Athlos 13,30 0,359+1.3 m/s13,07
28 Janneke Visser Vsen - Scorpio 13,35 0,253-0.7 m/s13,33
29 Danique Beverdam Vsen - Haag 13,69 0,267+1.4 m/s13,37
30 Dorine Huisman Vsen - AV Atverni 13,72 0,193+1.3 m/s13,60
Jacqueline...p-Pullens Vsen - Pijnenburg DQ 12,88

Uitslagen 100 meter halve finale Senioren vrouwen

# Naam ResReactie Qm
1 Dafne Schippers Vsen - HLLS 11,35Q 0,185-1.0 m/s---
2 Nketia Seedo MJB - U-Track 11,60Q 0,218-1.0 m/s---
3 Nadine Visser Vsen - SAV 11,63q 0,164-1.0 m/s---
4 Marije van...unenstijn Vsen - PH 11,63Q 0,213-1.7 m/s---
5 Jamile Samuel Vsen - Phanos 11,65Q 0,169-1.6 m/s---
6 Nargélis Statia Vsen - Rotterdam 11,65q 0,145-1.0 m/s---
7 Naomi Sedney Vsen - ARV Ilion 11,75Q 0,203-1.6 m/s---
8 Kadene Vassell Vsen - Phanos 11,81 0,176-1.6 m/s---
9 Marijke Boogerd Vsen - Haag 11,87Q 0,161-1.7 m/s---
10 Sacha van Agt Vsen - Eindhoven 11,87 0,188-1.6 m/s---
11 Zoë Sedney MJA - ARV Ilion 12,05 0,194-1.0 m/s11,96
12 Eva Bastmeijer Vsen - Eindhoven 12,07 0,163-1.7 m/s---
13 Lianne van Krieken Vsen - PH 12,16 0,188-1.7 m/s12,03
14 Sarah A.E. Itiola MJB - AV Feniks 12,29 0,185-1.0 m/s12,35
15 Kika van B...enegouwen Vsen - Phanos 12,31 0,174-1.7 m/s---
16 Mariska Bun Vsen - AV Phoenix 12,46 0,170-1.6 m/s12,32
17 Rianne Beuling Vsen - AV NOP 12,46 0,202-1.0 m/s12,33
18 Chanté Samuel Vsen - Phanos 12,54 0,202-1.7 m/s12,29
19 Patricia ... - Krolis Vsen - Rotterdam 12,54 0,206-1.7 m/s12,48
20 Evelien Bos Vsen - Phanos 12,68 0,253-1.0 m/s12,65
21 Janke Strijp Vsen - AV 1923 12,69 0,218-1.6 m/s12,37
22 Esther Dankwah Vsen - Haag 12,77 0,216-1.6 m/s12,60
23 Lixandra Geerman Vsen - Rotterdam 12,78 0,178-1.6 m/s12,57
24 Lieke van den Brink Vsen - DVTR 12,86 0,244-1.7 m/s12,62

Uitslagen 100 meter finale Senioren vrouwen

# Naam ResReactie Qm
1 Dafne Schippers Vsen - HLLS 11,33 0,200-0.9 m/s11,35
2 Jamile Samuel Vsen - Phanos 11,52 0,178-0.9 m/s11,65
3 Nketia Seedo MJB - U-Track 11,61 0,181-0.9 m/s11,60
4 Nadine Visser Vsen - SAV 11,65 0,154-0.9 m/s11,63
5 Marije van...unenstijn Vsen - PH 11,66 0,217-0.9 m/s11,63
6 Naomi Sedney Vsen - ARV Ilion 11,72 0,249-0.9 m/s11,75
7 Nargélis Statia Vsen - Rotterdam 11,76 0,194-0.9 m/s11,65
8 Marijke Boogerd Vsen - Haag 12,01 0,162-0.9 m/s11,87