Atleten 'Senioren mannen'

Snr Naam Onderdelen Startgroep M 100m100m_hf100m_f200m200m_hf200m_f400m400m_hf400m_f800m800m_f1500m1500m_f5000m110mH110mH_f400mH400mH_f3000m SCSpeer_fDiscus_fKogelsl_fKogel_fPolshoogHoog_fHSS_fVer_f
50 Shad-Marc Aaron Haag 100m
100m_hf
100m series Mannen100m halve...le Mannen - -------------------------
51 Mahadi Abdi-Ali AV Unitas 1500m
1500m_f
1500m series Mannen1500m finale Mannen - -------------------------
53 Robin Abrahamse Pijnenburg 100m
100m series Mannen - --------------------------
54 Ahmed Abubakar DAK 3000m SC
3000m steeple Mannen - --------------------------
57 Terrence Agard Haag 400m
400m_f
400m_hf
400m series Mannen400m finale Mannen400m halve...le Mannen - ------------------------
62 Mohamed Ali Mohamed Nijmegen 5000m
5000m Mannen - --------------------------
65 Douwe Amels AV Impala Hoog_f
Msen - Hoog - --------------------------
66 Kalid Amin AV Cifla 5000m
5000m Mannen - --------------------------
67 Ezra Amokwandoh AV 1923 100m
100m series Mannen - --------------------------
68 Bram Anderiessen AKU 1500m
1500m_f
1500m series Mannen1500m finale Mannen - -------------------------
69 Ramsey Angela PAC 400mH
400mH series Mannen - --------------------------
72 Gianluca Assorgia AV 1923 5000m
5000m Mannen - --------------------------
74 Jamaal Awad DEM 100m
100m series Mannen - --------------------------
80 Robin Bak AV Unitas Speer_f
Speer Mannen - --------------------------
81 Pim van Bakel PH 400m
400m series Mannen - --------------------------
83 Jeroen Bakker Triathlon 1500m
1500m series Mannen - --------------------------
87 Noah Baltus SAV 800m
800m_f
800m series Mannen800m finale Mannen - -------------------------
89 Rik Bataille Phanos 200m
400m
400m_hf
200m series Mannen400m series Mannen400m halve...le Mannen - ------------------------
93 Job Beintema AV Trias 110mH
110mH_f
110mH finale Mannen - -------------------------
100 Mart ten Berge SPWS Speer_f
Speer Mannen - --------------------------
102 Bram Berkhout AV NOVA 400m
400m series Mannen - --------------------------
103 Jaden Bernabela Haag Hoog_f
Ver_f
Msen - Hoog - -------------------------
104 Luc Beuckens AV NOP 3000m SC
3000m steeple Mannen - --------------------------
108 Sawa Bezelev AV Athlos 400m
400m_hf
400m series Mannen400m halve...le Mannen - -------------------------
109 Rutger Bien AV 1923 200m
Ver_f
200m series Mannen - -------------------------
110 Fabian Biondina Spado HSS_f
HSS Mannen - --------------------------
111 Gennaro Biswane Phanos 100m
100m series Mannen - --------------------------
112 Shuraimy Bito Rotterdam 100m
200m
100m series Mannen200m series Mannen - -------------------------
113 Joey Blangé SPOB HSS_f
HSS Mannen - --------------------------
114 Shaquille Bleecke Rotterdam Discus_f
Discus Mannen - --------------------------
115 Niek Blikslager Groningen 5000m
5000m Mannen - --------------------------
117 Simon Blok Haag 100m
100m_hf
200m_hf
100m series Mannen100m halve...le Mannen200m halve...le Mannen - ------------------------
118 Sybren Blok PAC Meerkamp
Msen - Meerkamp a ---------------------------
119 Menno Blom AV 1923 100m
100m series Mannen - --------------------------
120 Derek van Bochove Voorne 100m
200m
100m series Mannen200m series Mannen - -------------------------
122 Dudly Boeldak Rotterdam Ver_f
Ver Mannen - --------------------------
125 Isayah Boers Phanos 100m_f
100m_hf
200m_f
200m_hf
100m Mannen finale100m halve...le Mannen200m finale Mannen200m halve...le Mannen - -----------------------
130 Tim Bolink AAC 5000m
5000m Mannen - --------------------------
132 Koen Bonekamp AV34 400m
400m series Mannen - --------------------------
133 Liemarvin Bonevacia Rotterdam 400m
400m_f
400m_hf
400m series Mannen400m finale Mannen400m halve...le Mannen - ------------------------
134 Jules de Bont Phanos 110mH
110mH_f
110mH finale Mannen - -------------------------
138 Scott Boon Flevo Delta Polshoog
Polshoog Mannen - --------------------------
140 Jasper Boot Leiden 5000m
5000m Mannen - --------------------------
143 Marijn van den Born PAC Discus_f
Kogel_f
Discus MannenKogel Mannen - -------------------------
145 Remco Bos DVTR 400m
400m_hf
400m series Mannen400m halve...le Mannen - -------------------------
149 Rafael Bouts AV Phoenix 400m
400m series Mannen - --------------------------
150 Roelf Bouwmeester AV Jahn II 100m_f
100m_hf
100m Mannen finale100m halve...le Mannen - -------------------------
151 Timo Brandehof HLLM 200m_hf
200m halve...le Mannen - --------------------------
152 Dave Brandhoff AV Lycurgus Hoog_f
Msen - Hoog - --------------------------
153 Pieter Braun AV Sprint 400mH
400mH_f
400mH series Mannen400mH finale Mannen - -------------------------
157 Rodrigo Willy Broer DVTR 100m_hf
200m_f
200m_hf
100m halve...le Mannen200m finale Mannen200m halve...le Mannen - ------------------------
162 Guido de Bruijn CAV Energie 400m
400m_hf
400m series Mannen400m halve...le Mannen - -------------------------
163 Bram Buigel Groningen 800m
800m_f
800m series Mannen800m finale Mannen - -------------------------
165 Bas van de Burgt GAC Gemert Meerkamp
Msen - Meerkamp a ---------------------------
167 Taymir Burnet Rotterdam 100m_f
100m_hf
200m_f
200m_hf
100m Mannen finale100m halve...le Mannen200m finale Mannen200m halve...le Mannen - -----------------------
168 Michel Butter Castricum 5000m
5000m Mannen - --------------------------
169 Erik Cadée PH Discus_f
- --------------------------
170 Gijs van Cappelle U-Track 400m
800m
400m series Mannen800m series Mannen - -------------------------
171 Lars Cazander HLLS 3000m SC
3000m steeple Mannen - --------------------------
172 Tarik Chaatouf AV Unitas 400m
400m_hf
400m series Mannen400m halve...le Mannen - -------------------------
173 Samuel Chapple Olympus `70 800m
1500m
1500m_f
800m series Mannen1500m series Mannen1500m finale Mannen - ------------------------
177 Ryan Clarke Castricum 800m
800m series Mannen - --------------------------
178 Ronald Cockx DJA 5000m
5000m Mannen - --------------------------
179 Denzel Comenentia AAC Kogel_f
Kogel Mannen - --------------------------
180 Robin Coops HLLS HSS_f
HSS Mannen - --------------------------
181 Marshall Croes Rotterdam 100m
100m series Mannen - --------------------------
182 Patrick Cronie PH Kogel_f
Kogel Mannen - --------------------------
183 Brent Cuijpers PH 800m
800m series Mannen - --------------------------
187 Jason Dankyi Phanos HSS_f
HSS Mannen - --------------------------
190 Ronald Dekker AV Hera 400mH
400mH_f
400mH series Mannen400mH finale Mannen - -------------------------
191 Sjoerd Dekker AV Haarlem 400m
400m series Mannen - --------------------------
192 Stephan Dekker ARV Ilion Discus_f
Discus Mannen - --------------------------
193 Arjan Dekkers Rotterdam Speer_f
Speer Mannen - --------------------------
197 Niels van Deurzen SPOB 400m
400mH
- -------------------------
199 Jelmer van Diepen AV Lycurgus Hoog_f
Msen - Hoog - --------------------------
201 Tony van Diepen Haag 400m
400m_f
400m_hf
400m series Mannen400m finale Mannen400m halve...le Mannen - ------------------------
202 Wouter Dijkstra VTLS 3000m SC
3000m steeple Mannen - --------------------------
203 Mathijs Dirks Leiden 400m
400m_hf
400m series Mannen400m halve...le Mannen - -------------------------
204 Tom Disveld AAC 800m
800m_f
800m series Mannen800m finale Mannen - -------------------------
205 Jochem Dobber AV Suomi 400m
400m_f
400m_hf
400m series Mannen400m finale Mannen400m halve...le Mannen - ------------------------
206 Olav Donker PH Ver_f
Ver Mannen - --------------------------
207 Maarten van Doornik TRTL 3000m SC
3000m steeple Mannen - --------------------------
211 Richard Douma AV Zaanland 1500m
1500m_f
1500m series Mannen1500m finale Mannen - -------------------------
212 Thijs van den Dries AV Lycurgus 400m
400m series Mannen - --------------------------
215 Carl van D...Hollander ACHL Ver_f
- --------------------------
221 William van Eeken ACO 5000m
5000m Mannen - --------------------------
223 Tom Egbers Ciko `66 Speer_f
Speer Mannen - --------------------------
227 Jamiro Elabeidi Leiden 100m_hf
200m_hf
100m halve...le Mannen200m halve...le Mannen - -------------------------
228 Steven Eleonora Phanos Meerkamp
Msen - Meerkamp a ---------------------------
230 Kaj Emanuel Phanos 100m
200m
100m series Mannen200m series Mannen - -------------------------
231 Isiah Emanuelson PAC 100m
100m_hf
100m series Mannen100m halve...le Mannen - -------------------------
232 Shaquille ...manuelson PAC Discus_f
Discus Mannen - --------------------------
233 Maarten Emmaneel AV NOVA 200m_f
200m_hf
200m finale Mannen200m halve...le Mannen - -------------------------
236 Marco van Erp Leiden 1500m
1500m series Mannen - --------------------------
239 Joep Van Es PH 400mH
400mH series Mannen - --------------------------
244 Arthur van Essen Altis Meerkamp
Msen - Meerkamp a ---------------------------
245 Marco van Etten Rotterdam 5000m
5000m Mannen - --------------------------
250 Miljo Felter AV Haarlem 800m
800m series Mannen - --------------------------
254 FABIAN FLORANT Haag HSS_f
Ver_f
HSS MannenVer Mannen - -------------------------
255 Ricardo Floris Maastricht 5000m
5000m Mannen - --------------------------
258 Mike Foppen AV Cifla 5000m
5000m Mannen - --------------------------
259 Janko Franjic AV Sprint 100m
100m_hf
100m series Mannen100m halve...le Mannen - -------------------------
263 Frank Futselaar De Liemers 5000m
5000m Mannen - --------------------------
264 Jan van der Gaag AV34 1500m
1500m series Mannen - --------------------------
265 Giorganny Gaarie Rotterdam 200m
400m
200m series Mannen400m series Mannen - -------------------------
266 Christopher Garia Rotterdam 100m_f
100m_hf
200m_f
200m_hf
100m Mannen finale100m halve...le Mannen200m finale Mannen200m halve...le Mannen - -----------------------
267 Ruben Garretsen AV Argo 1500m
1500m series Mannen - --------------------------
268 Toby Van Gastelen Phanos 100m
200m
400m
100m series Mannen200m series Mannen400m series Mannen - ------------------------
269 Stijn van Geene Phanos 5000m
5000m Mannen - --------------------------
272 Paul Geertsma AV Lionitas 5000m
5000m Mannen - --------------------------
273 Tom de Gelder Olympus `70 1500m
1500m_f
1500m series Mannen1500m finale Mannen - -------------------------
274 Stefan Gelderman VTLS 400m
400m series Mannen - --------------------------
276 Lars Gerritsen AV Passaat 5000m
5000m Mannen - --------------------------
278 Daan Gielen PH Meerkamp
Msen - Meerkamp a ---------------------------
282 Nick Godschalk AV Unitas Discus_f
Kogelsl_f
Discus MannenKogelsl Mannen - -------------------------
284 Rik Goessens AV Unitas Kogelsl_f
Kogelsl Mannen - --------------------------
285 Rik Goethals Triathlon 5000m
5000m Mannen - --------------------------
286 Remco Goetheer Rotterdam Kogel_f
Kogel Mannen - --------------------------
288 Joris van Gool AV Spiridon 100m_f
100m_hf
100m Mannen finale100m halve...le Mannen - -------------------------
289 Puk van Gool AV Attila 400m
400m series Mannen - --------------------------
291 Jim Van Gorkum Rotterdam 100m_hf
200m_hf
100m halve...le Mannen200m halve...le Mannen - -------------------------
292 Bastiaan v...aafeiland Rotterdam 3000m SC
3000m steeple Mannen - --------------------------
293 Paul van der Gragt AV Hylas 400mH
400mH_f
400mH series Mannen400mH finale Mannen - -------------------------
296 Kevin van Grieken SV Noordkop 100m
100m series Mannen - --------------------------
297 Paul Groen GACH 110mH
110mH_f
110mH finale Mannen - -------------------------
298 Maurik de Groot Haag 400mH
400mH_f
400mH series Mannen400mH finale Mannen - -------------------------
299 Niels Groot Spark Discus_f
Discus Mannen - --------------------------
304 Benjamin de Haan Rotterdam 1500m
1500m_f
1500m series Mannen1500m finale Mannen - -------------------------
308 Jan Willem Hagen AV34 800m
1500m
5000m
800m series Mannen1500m series Mannen5000m Mannen - ------------------------
310 Harry van Ham DAK 400mH
400mH series Mannen - --------------------------
313 Peter-Jan Hardenbol HLLS 3000m SC
3000m steeple Mannen - --------------------------
314 Martijn van Haren VTLS 3000m SC
3000m steeple Mannen - --------------------------
315 Roeland va...der Harst Leiden 1500m
3000m SC
1500m series Mannen3000m steeple Mannen - -------------------------
316 Rick Hartogs DAK 5000m
5000m Mannen - --------------------------
317 Abdiniini Hassan AV Cifla 5000m
5000m Mannen - --------------------------
320 Caspar Hattink Haag Discus_f
Discus Mannen - --------------------------
322 Thijs Heemskerk AKU 400m
400m series Mannen - --------------------------
324 Vester Van...eijningen AV Haarlem 400m
400m_hf
400m series Mannen400m halve...le Mannen - -------------------------
327 Roeland Heitkönig AV Haarlem 100m
200m
100m series Mannen200m series Mannen - -------------------------
328 Dennis Hemelaar AAC Kogelsl_f
Kogel_f
Kogelsl MannenKogel Mannen - -------------------------
329 Robert Hendriks Leiden 100m
200m
200m_hf
100m series Mannen200m series Mannen200m halve...le Mannen - ------------------------
330 Tom Hendrikse AAC `61 5000m
5000m Mannen - --------------------------
334 Leslie Van...er Heyden Eindhoven 100m
100m series Mannen - --------------------------
342 Wesley van der Holst PAC 100m
100m series Mannen - --------------------------
343 Richard Holstege AV `40 1500m
5000m
Kogel_f
1500m series Mannen5000m MannenKogel Mannen - ------------------------
347 Bastiaan Hondema AV Lycurgus 100m
200m
100m series Mannen200m series Mannen - -------------------------
349 Joeri van der Hooft AAC Ver_f
- --------------------------
352 Martijn Hoogewerf KAV Holland Meerkamp
Msen - Meerkamp a ---------------------------
356 Roy Hoornweg AV Passaat 5000m
5000m Mannen - --------------------------
358 Mervin van der Horst Triathlon 3000m SC
3000m steeple Mannen - --------------------------
359 Ole van der Horst Eindhoven 200m
200m series Mannen - --------------------------
360 Simon van der Horst Fit 400m
400m series Mannen - --------------------------
361 Thymon Houben AV Unitas 400m
800m
400m series Mannen800m series Mannen - -------------------------
366 Erik Huij...Carretero Phanos Speer_f
Speer Mannen - --------------------------
367 Stephan H...in t Veld Spado Kogelsl_f
Kogelsl Mannen - --------------------------
371 Lauri Hulleman DVTR Ver_f
Meerkamp
Msen - MeerkampVer Mannen a --------------------------
378 Hend de Jager AV Statina 400m
400m series Mannen - --------------------------
379 Hindrik Jagersma VTLS 3000m SC
3000m steeple Mannen - --------------------------
380 Bram van der Jagt AV 1923 400mH
400mH series Mannen - --------------------------
384 Julian Jansen AV NOP Ver_f
- --------------------------
386 Rogier Janssen AV34 200m
200m series Mannen - --------------------------
389 Gertjan de Jong AV Athlos 1500m
1500m series Mannen - --------------------------
390 Tymon de Jonge ARV Ilion Hoog_f
Msen - Hoog - --------------------------
391 Mark Jonker Isala `96 Speer_f
Speer Mannen - --------------------------
392 Dimitri Jonkers AV Sprint Speer_f
Speer Mannen - --------------------------
394 Geart Jorritsma Lichtlopen 5000m
5000m Mannen - --------------------------
395 Floris-Jan Juch Ciko `66 100m
100m_hf
200m
200m_hf
100m series Mannen100m halve...le Mannen200m series Mannen200m halve...le Mannen - -----------------------
403 Dion van Kessel ARV Ilion Hoog_f
Msen - Hoog - --------------------------
404 Joppe Ketting Ciko `66 100m
200m
100m series Mannen200m series Mannen - -------------------------
409 Tom Kleist Phanos 3000m SC
3000m steeple Mannen - --------------------------
411 Leon ten Klooster AV PEC 1910 200m
400m
400m_hf
200m series Mannen400m series Mannen400m halve...le Mannen - ------------------------
413 Jordy Kluft DEM 200m
200m series Mannen - --------------------------
416 Arjen de Kock Spado Meerkamp
Msen - Meerkamp a ---------------------------
420 Koen Koenders PH Polshoog
Polshoog Mannen - --------------------------
421 Thijs Koers HLLS 100m
200m
400m
100m series Mannen200m series Mannen - ------------------------
423 Niels Kok AV PEC 1910 200m
400m
200m series Mannen400m series Mannen - -------------------------
428 Sander Koops SPWS 110mH
- --------------------------
430 Rutger Koppelaar ARV Ilion Polshoog
Polshoog Mannen - --------------------------
431 Björn Koreman Leiden 5000m
5000m Mannen - --------------------------
434 Elmar Koster PAC Speer_f
- --------------------------
436 Remco Kramer AV Lycurgus 3000m SC
3000m steeple Mannen - --------------------------
437 Sam Kranse Rotterdam Polshoog
Polshoog Mannen - --------------------------
443 Vincent Kruit AV Gouda 100m
200m
Ver_f
100m series Mannen200m series Mannen - ------------------------
444 Jordy van Kuik AV Attila 100m
200m
100m series Mannen200m series Mannen - -------------------------
446 Glenn Kunst Haag Polshoog
Polshoog Mannen - --------------------------
448 Joeri van Kuppeveld PH 110mH
- --------------------------
449 Michiel de...aasteniet SPOB Hoog_f
Msen - Hoog - --------------------------
450 Prince Kwidama Rotterdam 100m
100m_hf
200m
200m_hf
100m series Mannen100m halve...le Mannen200m series Mannen200m halve...le Mannen - -----------------------
455 Martijn Langen AAC `61 Discus_f
Discus Mannen - --------------------------
457 Gijs Langkamp HLLS Meerkamp
Msen - Meerkamp a ---------------------------
459 Tom de Leeuw Almere `81 1500m
1500m series Mannen - --------------------------
464 Jelmer Lenstra Groningen 800m
800m_f
800m series Mannen800m finale Mannen - -------------------------
465 Ken Leunissen AV Zuidwal 100m
200m
200m_hf
100m series Mannen200m series Mannen200m halve...le Mannen - ------------------------
468 Daniël Leyba Haag Hoog_f
Msen - Hoog - --------------------------
469 Freek Lier Haag 1500m
1500m series Mannen - --------------------------
471 Waldy Lindeborg Rotterdam 200m
400m
200m series Mannen400m series Mannen - -------------------------
473 Jelmer van...er Linden AV Statina 1500m
1500m_f
1500m series Mannen1500m finale Mannen - -------------------------
481 Lennart de Looze AKU 400mH
400mH series Mannen - --------------------------
482 Max van der Lugt AV Zaanland 800m
800m series Mannen - --------------------------
484 Cas Lutz GACH 3000m SC
3000m steeple Mannen - --------------------------
486 Luuk Maas AV Cifla 5000m
5000m Mannen - --------------------------
487 Marinio Mac Andrew AV Atos 200m
200m series Mannen - --------------------------
491 Sjoerd van Marrewijk Olympus `70 3000m SC
3000m steeple Mannen - --------------------------
492 Nick Marsman ACO 800m
1500m
1500m_f
800m series Mannen1500m series Mannen1500m finale Mannen - ------------------------
493 Churandy Martina Rotterdam 100m_f
100m_hf
200m_f
200m_hf
100m Mannen finale100m halve...le Mannen200m finale Mannen200m halve...le Mannen - -----------------------
495 Eric van der Meer VTLS 400mH
400mH series Mannen - --------------------------
496 Sergio van der Meide PAC HSS_f
Ver_f
HSS Mannen - -------------------------
497 Koen van der Meijden Rotterdam 800m
1500m
800m series Mannen1500m series Mannen - -------------------------
499 Martijn Meijer PH 400mH
400mH_f
400mH series Mannen400mH finale Mannen - -------------------------
501 Sven van Merode Spado Hoog_f
Msen - Hoog - --------------------------
502 Mardion Meulens Rotterdam 400m
400m_hf
400m series Mannen400m halve...le Mannen - -------------------------
504 Daan Meyer AV34 Speer_f
Speer Mannen - --------------------------
505 Gaeonn Meyer AV Lycurgus 100m
200m
100m series Mannen200m series Mannen - -------------------------
506 Rob Michiels Reusel `69 400m
400mH
400m series Mannen400mH series Mannen - -------------------------
507 Pieter Mijnhout GACH 800m
1500m
800m series Mannen1500m series Mannen - -------------------------
510 Khalid Mokhtari PAC 1500m
1500m series Mannen - --------------------------
512 Daan Molleman AV Lycurgus 800m
800m series Mannen - --------------------------
514 Rick Mombarg AV Argo 100m
100m series Mannen - --------------------------
515 Roman Monte GACH Polshoog
Polshoog Mannen - --------------------------
521 Jonathan Mutebwa AV Lycurgus 100m
200m
100m series Mannen200m series Mannen - -------------------------
524 Stijn van Nierop DAK 400m
400mH
400m series Mannen400mH series Mannen - -------------------------
525 Stan Niesten DEM 5000m
5000m Mannen - --------------------------
526 Lucas Nieuweboer KAV Holland 5000m
5000m Mannen - --------------------------
530 Stan Nijhuis AV Trias Hoog_f
Msen - Hoog - --------------------------
531 Guus Nijkamp Spado 110mH
110mH_f
110mH finale Mannen - -------------------------
532 Wicher Nijkamp Spado 110mH
- --------------------------
533 Ruud van Noort De Spartaan Discus_f
Discus Mannen - --------------------------
536 Martijn Nuijens SV Noordkop Hoog_f
Msen - Hoog - --------------------------
538 Ranki Oberoi Rotterdam 100m
Ver_f
100m series MannenVer Mannen - -------------------------
542 Kay Olofsen AV Lycurgus Kogel_f
Kogel Mannen - --------------------------
549 Etiènne Orbons AV Unitas Kogelsl_f
Kogelsl Mannen - --------------------------
550 Neal Ott De Spartaan Polshoog
Polshoog Mannen - --------------------------
551 Marco Otten HAAS 800m
800m series Mannen - --------------------------
552 Maarten Ottenhoff Phanos 400mH
400mH_f
400mH series Mannen400mH finale Mannen - -------------------------
555 Rick Paffen Maastricht 800m
800m series Mannen - --------------------------
556 Joris Pals PAC Kogelsl_f
Kogelsl Mannen - --------------------------
557 Jonas Arth... Pannevis TRTL 400mH
400mH series Mannen - --------------------------
558 Niels te Pas LAAC Twente 5000m
5000m Mannen - --------------------------
560 Hensley Paulina Rotterdam 100m_f
100m_hf
200m_hf
100m Mannen finale100m halve...le Mannen200m halve...le Mannen - ------------------------
561 Jakob Pütz PH Polshoog
Polshoog Mannen - --------------------------
565 Jesper Peterse AV Trias Meerkamp
Msen - Meerkamp a ---------------------------
567 Maarten Plaum AV Unitas 800m
800m_f
800m series Mannen800m finale Mannen - -------------------------
572 Jeroen Poelert AV Athlos Discus_f
- --------------------------
573 Sven Poelmann AAC Kogel_f
Kogel Mannen - --------------------------
575 Jurjen Polderman AV Sprint 1500m
1500m series Mannen - --------------------------
576 Jan Polman Nijmegen 100m
200m
200m_hf
100m series Mannen200m series Mannen200m halve...le Mannen - ------------------------
578 Twan Pormes DKEV 800m
800m series Mannen - --------------------------
581 Ruben Postma AV Athlos 3000m SC
3000m steeple Mannen - --------------------------
583 Henrik Pröpper Phanos Speer_f
Speer Mannen - --------------------------
584 Reinder Prince Triathlon 1500m
1500m series Mannen - --------------------------
588 Casper van...er Putten ASTX 1500m
1500m_f
1500m series Mannen1500m finale Mannen - -------------------------
591 Anthony Rasmijn Rotterdam 400m
400m_f
400m_hf
400m series Mannen400m finale Mannen400m halve...le Mannen - ------------------------
592 Joshua Record AV 1923 HSS_f
Ver_f
HSS MannenVer Mannen - -------------------------
596 Rick Van Riel AV Attila 1500m
1500m_f
1500m series Mannen1500m finale Mannen - -------------------------
597 Robin Van Riel AV Attila 1500m
1500m_f
1500m series Mannen1500m finale Mannen - -------------------------
599 Terry Ringlever AV Fortuna 800m
800m series Mannen - --------------------------
601 Jeroen Rodenburg AV Phoenix 3000m SC
3000m steeple Mannen - --------------------------
602 Rayen Rojer Rotterdam 200m
200m_hf
200m series Mannen200m halve...le Mannen - -------------------------
605 Luigi Rondas Maastricht 400mH
400mH series Mannen - --------------------------
608 Mark Roosien AV Hylas 200m
400m
200m series Mannen400m series Mannen - -------------------------
609 Jasper van Rooy Maastricht 200m
400m
400m_hf
200m series Mannen400m series Mannen400m halve...le Mannen - ------------------------
611 Jasper Rou VAV 200m
200m series Mannen - --------------------------
612 Bram Rouwen Hanzesport 1500m
1500m series Mannen - --------------------------
613 Robin Ruijter PH 400m
400m_f
400m_hf
400m series Mannen400m finale Mannen400m halve...le Mannen - ------------------------
615 Yorben Ruiter PAC 5000m
5000m Mannen - --------------------------
617 Koen van Ruremonde GVAC 100m
200m
200m_hf
100m series Mannen200m series Mannen200m halve...le Mannen - ------------------------
618 Jim Ruter PAC 800m
800m series Mannen - --------------------------
619 Igor Rutka AV Zuidwal 200m
400m
400m_hf
200m series Mannen400m series Mannen400m halve...le Mannen - ------------------------
626 Stef van der Schaaf VAV 400mH
400mH_f
400mH series Mannen400mH finale Mannen - -------------------------
627 Nick van Schagen Leiden 200m
400m
200m series Mannen400m series Mannen - -------------------------
631 Stan Schipperen Scorpio 1500m
1500m series Mannen - --------------------------
636 Stefan Scholte AV Haarlem 100m
100m_hf
200m
100m series Mannen100m halve...le Mannen200m series Mannen - ------------------------
639 Hent van Schoten PH HSS_f
- --------------------------
641 Steve Schouten AV Phoenix 100m
100m series Mannen - --------------------------
642 Jon Schouwenaar AV 1923 200m
200m series Mannen - --------------------------
644 Ronald Schröer AV Zaanland 5000m
5000m Mannen - --------------------------
648 Noah Schutte Leiden 3000m SC
3000m steeple Mannen - --------------------------
652 Peter Siers Ciko `66 Hoog_f
Msen - Hoog - --------------------------
653 Dirk van Sijpveld VAV 5000m
5000m Mannen - --------------------------
655 Rens Simons VRT 3000m SC
3000m steeple Mannen - --------------------------
656 Eelco Sintnicolaas AV34 Meerkamp
Msen - Meerkamp a ---------------------------
657 Joeri Slagter TAS `82 800m
800m series Mannen - --------------------------
662 Koen Smet Phanos 110mH
110mH_f
110mH finale Mannen - -------------------------
664 Nick Smidt AAC `61 400mH
400mH_f
400mH series Mannen400mH finale Mannen - -------------------------
665 Ruben Smink AC TION Kogelsl_f
Kogelsl Mannen - --------------------------
666 Jesse Smit AV NOVA 400mH
400mH series Mannen - --------------------------
670 Sander Smits Eindhoven 110mH
- --------------------------
671 Alexander Soethout AAC Ver_f
Ver Mannen - --------------------------
676 Koen Stapel ARV Ilion Polshoog
Polshoog Mannen - --------------------------
679 Daniël va...der Stege Flevo Delta Speer_f
- --------------------------
681 Sten Stein AV Impala 200m
200m series Mannen - --------------------------
684 Yunis abu Stitan Haag 800m
1500m
800m series Mannen1500m series Mannen - -------------------------
685 Quincy Stjeward Phanos 100m
100m series Mannen - --------------------------
686 Sander Stok AV 1923 Kogelsl_f
Kogelsl Mannen - --------------------------
688 Joppe Stokvis Altis Meerkamp
Msen - Meerkamp a ---------------------------
689 Sten Stoltenborg HLLM 5000m
5000m Mannen - --------------------------
690 Victor Strijbis Leiden 100m
200m
- -------------------------
694 Rik Taam AV Zaanland Speer_f
Ver_f
Ver Mannen - -------------------------
697 Tarik Tahiri Rotterdam HSS_f
HSS Mannen - --------------------------
698 Mike Teekens Haag 5000m
3000m SC
5000m Mannen3000m steeple Mannen - -------------------------
702 Thomas Ticheloven AV Lycurgus HSS_f
HSS Mannen - --------------------------
703 Remyo Tielsema Phanos 5000m
5000m Mannen - --------------------------
704 Lars Timmerman PH Speer_f
Speer Mannen - --------------------------
707 Bart van Trigt Phanos 3000m SC
3000m steeple Mannen - --------------------------
711 Dinand Tukker Typhoon 400mH
400mH series Mannen - --------------------------
713 Bas Uitbeijerse Haag 400m
400m_hf
400m series Mannen400m halve...le Mannen - -------------------------
718 Jelmer van der Veen AV Lionitas 800m
800m series Mannen - --------------------------
719 Wessel van Veenen Groningen 800m
800m series Mannen - --------------------------
721 Finn van der Velden Phanos 100m
200m
100m series Mannen200m series Mannen - -------------------------
722 Jaap Gerbe... Vellinga VTLS 800m
800m_f
1500m
800m series Mannen800m finale Mannen1500m series Mannen - ------------------------
726 Luc Velzeboer Almere `81 1500m
1500m series Mannen - --------------------------
733 Justin Verheul SPOB 100m
200m
200m_hf
100m series Mannen200m series Mannen200m halve...le Mannen - ------------------------
736 Leon Versluijs AAC Speer_f
Speer Mannen - --------------------------
738 Brian Versluis Avantri 800m
800m series Mannen - --------------------------
742 Kevin Viezee AAC 800m
800m_f
800m series Mannen800m finale Mannen - -------------------------
743 Jordy Visscher AV PEC 1910 200m
200m_hf
400m
400m_hf
200m series Mannen200m halve...le Mannen400m series Mannen400m halve...le Mannen - -----------------------
749 Wilbert van Vliet VRT 5000m
5000m Mannen - --------------------------
750 Menno Vloon AV Lycurgus Polshoog
Polshoog Mannen - --------------------------
753 Wim Vonk Altis Meerkamp
Msen - Meerkamp a ---------------------------
754 Erwin de Vor VAV Hoog_f
Msen - Hoog - --------------------------
755 Sam de Vor GACH 1500m
1500m series Mannen - --------------------------
756 Luuk Vos Leiden Kogelsl_f
Kogelsl Mannen - --------------------------
758 Edwin de Vries Castricum 5000m
5000m Mannen - --------------------------
759 Stefan De Vries AAC 400mH
400mH series Mannen - --------------------------
760 Jesper Vr...wenvelder AV Phoenix 200m
400m
200m series Mannen400m series Mannen - -------------------------
761 Wouter Vr...wenvelder Haag 100m
100m series Mannen - --------------------------
765 Luuk Wagenaar Phanos 1500m
1500m series Mannen - --------------------------
767 Nout Wardenburg AV34 400m
400m_f
400m_hf
400m series Mannen400m finale Mannen400m halve...le Mannen - ------------------------
769 Timo de Water ARV Ilion Polshoog
Polshoog Mannen - --------------------------
770 Trystan de Weerdt AAV `36 Meerkamp
Msen - Meerkamp a ---------------------------
773 August Van de Weijer AV Sprint 400m
400m series Mannen - --------------------------
775 Valentijn Weinans Nijmegen 1500m
1500m_f
1500m series Mannen1500m finale Mannen - -------------------------
776 Victor van der Wel PAC 1500m
1500m series Mannen - --------------------------
778 Tijke Wentink AV Attila 400m
400m series Mannen - --------------------------
780 Dave Wesselink AV Trias 110mH
110mH_f
110mH finale Mannen - -------------------------
782 Seppe van t Westende Leiden 1500m
1500m series Mannen - --------------------------
787 Sjoerd Wezelenburg AV Lycurgus 400m
400m series Mannen - --------------------------
790 Jurgen Wielart AV Haarlem 800m
800m_f
800m series Mannen800m finale Mannen - -------------------------
793 Martin Wijand AAC Kogelsl_f
Kogelsl Mannen - --------------------------
795 Olivier Wijtenburg Haag 1500m
1500m series Mannen - --------------------------
798 Bart Willemsen AV34 200m
200m series Mannen - --------------------------
805 Vincent Wodtke Spark 200m
200m series Mannen - --------------------------
806 Kilian Van der Wolf TRR 1500m
1500m series Mannen - --------------------------
809 Loic Wondel Rotterdam 100m
HSS_f
Ver_f
100m series MannenHSS Mannen - ------------------------
810 Lars Woudenberg AV34 Meerkamp
Msen - Meerkamp a ---------------------------
811 Jurriaan Wouters HLLS Speer_f
Speer Mannen - --------------------------
812 Marius Wouters HLLS Hoog_f
Msen - Hoog - --------------------------
814 Royce Zaadnoordijk Leiden 400m
400m_f
400m_hf
400m series Mannen400m finale Mannen400m halve...le Mannen - ------------------------
815 Wouter Zandee Haag 3000m SC
3000m steeple Mannen - --------------------------
816 Bart Van der Zanden Eindhoven 400mH
400mH series Mannen - --------------------------
818 Thomas Zaw Leiden Discus_f
Discus Mannen - --------------------------
819 Milo Zech...allebroek Leiden 100m
100m_hf
200m
200m_hf
100m series Mannen100m halve...le Mannen200m series Mannen200m halve...le Mannen - -----------------------
820 Maarten Zeegers Maastricht 5000m
5000m Mannen - --------------------------
821 Maurits van der Ziel VAV Polshoog
Polshoog Mannen - --------------------------
826 Patrick Zweekhorst Triathlon Discus_f
Kogelsl_f
Discus MannenKogelsl Mannen - -------------------------
827 Dominique Zwiep Rotterdam 100m_hf
200m
200m_f
200m_hf
100m halve...le Mannen200m series Mannen200m finale Mannen200m halve...le Mannen - -----------------------

Verenigingen 'Senioren mannen'

VerenigingAfkortingAantal Deelnemers
AAC AAC 11
AAC `61 AC61 3
AAV `36 AV36 1
AC TION TION 1
ACO / Van Elderen ACO 2
AKU AKU 3
Almere `81 AM81 2
Altis ALTS 3
ARV Achilles ACHL 1
ARV Ilion ILIO 6
Atletiek Maastricht MSTR 5
AV 1923 AV23 8
AV Argo ARGO 2
AV Athlos ATLS 4
AV Atos ATOS 1
AV Attila ATTL 5
AV Castricum CSTR 3
AV Cifla CFLA 4
AV Daventria 1906 DVTR 3
AV De Liemers LMRS 1
AV De Spartaan SPTN 2
AV DOKEV Anna Paulowna DKEV 1
AV Flevo Delta FLDT 2
AV Fortuna FRTN 1
AV Gouda GOUD 1
AV Haarlem HRLM 6
AV Haarlemmermeer HLLM 2
AV Hanzesport HNZS 1
AV Hera HERA 1
AV Hylas HYLS 2
AV Impala IMPL 2
AV Jahn II JAHN 1
AV Lionitas LNTS 2
AV Lycurgus LYCG 12
AV NOP NOP 2
AV NOVA NOVA 3
AV Olympus `70 OL70 3
AV Passaat PSST 2
AV PEC 1910 PEC 3
AV Phoenix PHNX 4
AV Pijnenburg PNBG 1
AV Reusel `69 RS69 1
AV Spiridon SPRD 1
AV Spirit Oud Beijerland SPOB 4
AV Sprint SPRN 5
AV Statina STTN 2
AV Suomi SOMI 1
AV Trias TRAS 4
AV Triathlon Triathlon 5
AV Unitas UNTS 8
AV Zaanland ZNLD 4
AV Zuidwal ZDWL 2
AV `34 Apeldoorn AV34 9
AV `40 AV40 1
Avantri AVTR 1
CAV Energie ENRG 1
Ciko `66 CIKO 4
DAK DAK 4
DEM DEM 3
DJA DJA 1
EAC De Sperwers SPWS 2
Eindhoven Atletiek EHAT 4
ESAV Asterix ASTX 1
Fit FIT 1
GAC Gemert GACG 1
GAC Hilversum GACH 5
Groningen Atletiek GRNG 4
GSAV Vitalis VTLS 6
GVAC GVAC 1
Haag Atletiek HAAG 17
Hellas Utrecht HLLS 7
Isala `96 ISLA 1
KAV Holland KAVH 2
LAAC Twente LAAC 1
Leiden Atletiek LATL 15
Lichtlopen LICHT 1
Nijmegen Atletiek NYMG 3
NSAV `t Haasje HAAS 1
PAC PAC 13
Phanos PHNS 19
Prins Hendrik PH 14
Rotterdam Atletiek RDAM 27
SAV SAV 1
Scorpio SCRP 1
Spado SPDO 6
Spark SPRK 2
SV Noordkop NRDK 2
TAS `82 TS82 1
Tilburg Road Runners TRR 1
Typhoon TPHN 1
U-Track UTRK 1
VAV VAV 5
Venloop Running Team VRT 2
Voorne Atletiek VRNE 1
WAV Tartletos TRTL 2

Uitslagen Meerkamp Senioren mannen

# Naam 100mVerKogelHoog400m110mHDiscusPolshoogSpeer1500mPunten totaal
1 Eelco Sintnicolaas Msen - AV34 11,11 7,22 13,97 1,88 51,38 14,68 37,70 5,23 56,66 4:48,93 7679
2 Martijn Hoogewerf Msen - KAV Holland 11,32 6,90 14,25 1,88 52,12 15,51 44,85 4,23 54,11 4:49,22 7248
3 Steven Eleonora Msen - Phanos 11,39 6,49 11,40 1,85 50,83 15,90 37,97 4,73 53,58 4:39,29 7010
4 Lauri Hulleman Msen - DVTR 11,41 6,97 11,25 1,82 50,94 16,85 35,52 4,23 49,61 4:47,61 6667
5 Trystan de Weerdt Msen - AAV `36 11,29 6,57 10,67 1,94 52,35 15,33 32,53 4,13 42,39 4:50,31 6566
6 Lars Woudenberg Msen - AV34 11,51 6,74 11,83 1,88 52,44 15,98 33,84 4,13 45,42 4:58,59 6520
7 Jesper Peterse Msen - AV Trias 11,75 6,45 9,75 1,79 53,10 15,21 33,42 4,23 52,62 4:48,79 6445
8 Joppe Stokvis Msen - Altis 11,59 6,46 9,75 1,88 52,60 15,66 25,98 4,23 38,78 4:38,00 6245
9 Gijs Langkamp Msen - HLLS 11,75 6,50 12,59 1,76 51,77 17,23 31,51 3,63 45,54 4:41,47 6173
10 Bas van de Burgt Msen - GAC Gemert 11,80 6,26 11,14 1,82 56,02 15,80 32,83 3,63 41,10 5:10,46 5842
11 Arthur van Essen Msen - Altis 11,75 6,06 9,13 1,67 53,93 15,87 25,83 3,83 41,12 4:53,44 5653
12 Daan Gielen Msen - PH 12,22 6,20 11,04 1,67 56,20 16,63 30,38 3,63 43,86 5:01,86 5556
13 Wim Vonk Msen - Altis 11,80 5,95 11,10 1,79 56,00 17,62 30,60 3,83 44,43 5:23,66 5542
14 Arjen de Kock Msen - Spado 12,03 6,10 11,03 1,82 58,63 18,25 35,87 4,13 41,15 DNF 5100
Sybren Blok Msen - PAC 11,23 6,38 12,41 DNS 0

Uitslagen Meerkamp 100 meter Senioren mannen

# Naam ResReactie OBP
1 Eelco Sintnicolaas Msen - AV34 11,11 0,163+0.1 m/s---
2 Sybren Blok Msen - PAC 11,23 +0.7 m/s10,71
3 Trystan de Weerdt Msen - AAV `36 11,29 0,239+0.7 m/s11,11
4 Martijn Hoogewerf Msen - KAV Holland 11,32 0,188+0.7 m/s11,51
5 Steven Eleonora Msen - Phanos 11,39 0,217+0.7 m/s11,26
6 Lauri Hulleman Msen - DVTR 11,41 +0.7 m/s11,34
7 Lars Woudenberg Msen - AV34 11,51 0,262+0.1 m/s11,72
8 Joppe Stokvis Msen - Altis 11,59 0,246+0.7 m/s11,51
9 Gijs Langkamp Msen - HLLS 11,75 0,189+0.1 m/s11,72
10 Arthur van Essen Msen - Altis 11,75 0,155+0.7 m/s11,59
11 Jesper Peterse Msen - AV Trias 11,75 0,258+0.1 m/s11,73
12 Wim Vonk Msen - Altis 11,80 0,192+0.7 m/s11,43
13 Bas van de Burgt Msen - GAC Gemert 11,80 0,247+0.1 m/s11,66
14 Arjen de Kock Msen - Spado 12,03 +0.1 m/s11,99
15 Daan Gielen Msen - PH 12,22 0,187+0.1 m/s12,04

Uitslagen Meerkamp Verspringen Senioren mannen

# Naam P1P2P3Res OBPPunten totaal
1 Eelco Sintnicolaas Msen - AV34 7,22 X 7,20 7,22 +1.0 m/s--- 866
2 Lauri Hulleman Msen - DVTR 6,92 6,97 X 6,97