Categorie 'Senioren mannen'

Categorie gegevens

Deelnemers: 45
Categorie afkorting: Msen
Berekeningswijze: Mannen
Meerkamp:
Losse onderdelen:
  • 1 x 100 meter
  • 1 x 100 meter halve finale
  • 1 x 100 meter finale
  • 1 x 400 meter
  • 1 x 800 meter
  • 1 x 800 meter finale
  • 1 x 3000 meter
  • 6 x Discuswerpen
  • 6 x Kogelstoten
  • 6 x Verspringen
  • Tijdschema 'Senioren mannen'

    Print Tijdschema

    Aanvang Onderdeel
    17:40 100m Uitslagen
    18:00 800m Uitslagen
    18:25 100m_hf Uitslagen
    18:35 Discus Uitslagen
    19:00 3000m Uitslagen
    19:30 800m_f Uitslagen
    19:45 Kogel Uitslagen
    20:00 400m Uitslagen
    20:15 100m_f Uitslagen


    Tijdschema

    17:40u20:45u
    Senioren mannen
    100m
    800m
    100m_hf
    Discus
    3000m
    800m_f
    Kogel
    400m
    100m_f

    Atleten 'Senioren mannen'

    Snr Naam Onderdelen Startgroep 100m100m_hf100m_f400m800m800m_f3000mDiscusKogelVer
    599 Sven Poelmann AAC Kogel
    Kogelstote...uwen, IPC ---------
    600 Kevin Viezee AAC 800m_f
    800 meter Mannen ---------
    601 Mathijs Kromhout Maastricht 100m
    100m_hf
    100 meter ...B, MB, JC100 meter Mannen --------
    602 Ryan Clarke Castricum 800m_f
    800 meter Mannen ---------
    603 Rodrigo Willy Broer DVTR 100m_f
    100m_hf
    100 meter ...le mannen100 meter Mannen --------
    604 Jasper Zuidhof AV Fortuna 800m
    800 meter ... junioren ---------
    605 Miljo Felter AV Haarlem 800m
    800 meter ... junioren ---------
    606 Jurgen Wielart AV Haarlem 800m_f
    800 meter Mannen ---------
    607 Paul Olofsen AV Lycurgus Discus
    Discuswerp...uwen, IPC ---------
    608 Janko Franjic AV Sprint 100m
    100m_f
    100m_hf
    100 meter ...B, MB, JC100 meter ...le mannen100 meter Mannen -------
    609 Jeroen Bakker Triathlon 800m_f
    800 meter Mannen ---------
    610 Tarik Chaatouf AV Unitas 400m
    400 meter Mannen ---------
    611 Gaylord K...a Di-Vita Belgie 100m_hf
    100 meter Mannen ---------
    612 Charles Niessen Belgie 100m_hf
    100 meter Mannen ---------
    613 Jamaal Awad DEM 100m
    100m_hf
    100 meter ...B, MB, JC100 meter Mannen --------
    614 Jordy Kluft DEM 100m
    100m_hf
    100 meter ...B, MB, JC100 meter Mannen --------
    615 Sebastian Dietl Duitsland Discus
    Discuswerp...uwen, IPC ---------
    616 Alberto Brini Eindhoven 400m
    400 meter Mannen ---------
    618 Filip Lijnen Eindhoven 3000m
    3000 meter Vrouwen ---------
    619 Benjamin Ojok Eindhoven 100m
    100m_hf
    100 meter ...B, MB, JC100 meter Mannen --------
    620 Leon Schrijvers Eindhoven 800m
    800 meter ... junioren ---------
    621 Bram Buigel Groningen 800m_f
    800 meter Mannen ---------
    622 Jaap Gerbe... Vellinga VTLS 800m_f
    800 meter Mannen ---------
    623 Simon Blok Haag 100m_hf
    100 meter Mannen ---------
    624 Caspar Hattink Haag Discus
    Discuswerp...uwen, IPC ---------
    625 Bas Uitbeijerse Haag 400m
    400 meter Mannen ---------
    626 Jeffrey Vanan Haag 100m_f
    100m_hf
    100 meter ...le mannen100 meter Mannen --------
    627 Jamiro Elabeidi Leiden 100m_f
    100m_hf
    100 meter ...le mannen100 meter Mannen --------
    628 Milo Zech...allebroek Leiden 100m_f
    100m_hf
    100 meter ...le mannen100 meter Mannen --------
    629 Jan Polman Nijmegen 100m
    100m_hf
    100 meter ...B, MB, JC100 meter Mannen --------
    630 Marijn van den Born PAC Discus
    Kogel
    Discuswerp...uwen, IPCKogelstote...uwen, IPC --------
    631 Rik Bataille Phanos 100m
    100m_hf
    400m
    100 meter ...B, MB, JC100 meter Mannen400 meter Mannen -------
    633 Flip Breuer Phanos 800m
    800 meter ... junioren ---------
    634 Quincy Stjeward Phanos 100m
    100m_hf
    100 meter ...B, MB, JC100 meter Mannen --------
    635 Jesper Arts PH 800m_f
    800 meter Mannen ---------
    636 Erik Cadée PH Discus
    Discuswerp...uwen, IPC ---------
    637 Patrick Cronie PH Kogel
    Kogelstote...uwen, IPC ---------
    638 Robin Ruyter PH 400m
    400 meter Mannen ---------
    639 Giorganny Gaarie Rotterdam 100m_hf
    100 meter Mannen ---------
    640 Remco Goetheer Rotterdam Kogel
    Kogelstote...uwen, IPC ---------
    641 Jim van Gorkum Rotterdam 100m_f
    100m_hf
    100 meter ...le mannen100 meter Mannen --------
    642 Shaquille Haverkamp Rotterdam 100m_f
    100m_hf
    100 meter ...le mannen100 meter Mannen --------
    643 Joost de Jong Rotterdam 400m
    400 meter Mannen ---------
    644 Anthony Rasmijn Rotterdam 400m
    400 meter Mannen ---------
    645 Loic Wondel Rotterdam 100m_f
    100m_hf
    100 meter ...le mannen100 meter Mannen --------

    Verenigingen 'Senioren mannen'

    VerenigingAfkortingAantal Deelnemers
    AAC AAC 2
    Atletiek Maastricht MSTR 1
    AV Castricum CSTR 1
    AV Daventria 1906 DVTR 1
    AV Fortuna FRTN 1
    AV Haarlem HRLM 2
    AV Lycurgus LYCG 1
    AV Sprint SPRN 1
    AV Triathlon Triathlon 1
    AV Unitas UNTS 1
    Belgie BEL 2
    DEM DEM 2
    Duitsland GER 1
    Eindhoven Atletiek EHAT 4
    Groningen Atletiek GRNG 1
    GSAV Vitalis VTLS 1
    Haag Atletiek HAAG 4
    Leiden Atletiek LATL 2
    Nijmegen Atletiek NYMG 1
    PAC PAC 1
    Phanos PHNS 3
    Prins Hendrik PH 4
    Rotterdam Atletiek RDAM 7

    Uitslagen 100 meter Senioren mannen

    # Naam Res OBP
    1 Janko Franjic AV Sprint 11,03q +0.4 m/s10,98
    2 Jamaal Awad DEM 11,21q +0.4 m/s11,22
    3 Jan Polman Nijmegen 11,26q +0.4 m/s11,01
    4 Rik Bataille Phanos 11,38q +0.4 m/s11,26
    5 Jordy Kluft DEM 11,49q +0.4 m/s11,23
    6 Mathijs Kromhout Maastricht 11,49q +1.9 m/s11,83
    7 Benjamin Ojok Eindhoven 11,55q +1.9 m/s---
    8 Quincy Stjeward Phanos 11,66q +0.4 m/s11,60

    Uitslagen 100 meter finale Senioren mannen

    # Naam Res Qm
    1 Jeffrey Vanan Haag 10,57 +0.3 m/s10,67
    2 Jim van Gorkum Rotterdam 10,63 +0.3 m/s10,72
    3 Rodrigo Willy Broer DVTR 10,65 +0.3 m/s10,75
    4 Loic Wondel Rotterdam 10,72 +0.3 m/s10,95
    5 Jamiro Elabeidi Leiden 10,76 +0.3 m/s10,79
    6 Shaquille Haverkamp Rotterdam 10,79 +0.3 m/s10,90
    7 Janko Franjic AV Sprint 10,92 +0.3 m/s10,93
    8 Milo Zech...allebroek Leiden 11,05 +0.3 m/s11,14

    Uitslagen 800 meter Senioren mannen

    # Naam ResOBP
    1 Jasper Zuidhof AV Fortuna 1:59,15 1:59,03
    2 Miljo Felter AV Haarlem 1:59,64 2:01,01
    3 Flip Breuer Phanos 2:12,75 2:33,00
    4 Leon Schrijvers Eindhoven 2:30,49 2:33,20

    Uitslagen 800 meter finale Senioren mannen

    # Naam ResQm
    1 Ryan Clarke Castricum 1:49,13 ---
    2 Jaap Gerbe... Vellinga VTLS 1:49,33 ---
    3 Jurgen Wielart AV Haarlem 1:49,80 ---
    4 Kevin Viezee AAC 1:49,94 ---
    5 Bram Buigel Groningen 1:50,06 ---
    Jeroen Bakker Triathlon DNF ---
    Jesper Arts PH DNF ---

    Uitslagen 3000 meter Senioren mannen

    # Naam ResOBP
    1 Filip Lijnen Eindhoven 10:08,71 ---

    Uitslagen Discuswerpen Senioren mannen

    # Naam P1P2P3P4P5P6ResOBP
    1 Caspar Hattink Haag 57,60 55,77 56,20 X 55,33 X 57,60 ---
    2 Erik Cadée PH X X X 56,45 X X 56,45 ---
    3 Sebastian Dietl Duitsland X X X X 50,38 X 50,38 ---
    4 Paul Olofsen AV Lycurgus X 42,26 41,91 X X 43,62 43,62 ---
    Marijn van den Born PAC X X X X X X NM ---

    Uitslagen Kogelstoten Senioren mannen

    # Naam P1P2P3P4P5P6ResOBP
    1 Patrick Cronie PH X 19,05 X 18,78 X 19,18 19,18 ---
    2 Sven Poelmann AAC 16,23 18,03 17,07 17,62 17,31 18,06 18,06 ---
    3 Marijn van den Born PAC X 15,16 X X X X 15,16 ---
    Remco Goetheer Rotterdam - - - - - - DNS ---

    Uitslagen Verspringen Senioren mannen

    Er zijn nog geen ingeschreven atleten