Categorie 'Jongens Junior D'

Categorie gegevens

Deelnemers: 13
Categorie afkorting: JJD
Berekeningswijze: Junioren C/D
Meerkamp:
Losse onderdelen:
  • 1 x 80 meter
  • 1 x 80 meter finale
  • 1 x 1000 meter
  • 1 x 80 meter horden
  • 6 x Speerwerpen 400 gram
  • 6 x Kogelstoten 3 kilogram
  • 6 x Verspringen
  • Tijdschema 'Jongens Junior D'

    Print Tijdschema

    Aanvang Onderdeel
    11:00 80mH Uitslagen
    11:15 Kogel Uitslagen
    12:15 80m Uitslagen
    13:00 Ver Uitslagen
    13:45 80m_f Uitslagen
    14:30 Speer Uitslagen
    15:15 1000m Uitslagen


    Tijdschema

    11:00u15:45u
    Jongens Junior D
    80mH
    Kogel
    80m
    Ver
    80m_f
    Speer
    1000m

    Atleten 'Jongens Junior D'

    Snr Naam Onderdelen Startgroep 80m80m_f1000m80mHSpeerKogelVer
    24 Yannick De Jong SCSP 80m
    80m_f
    80mH
    Speer
    Kogel
    Ver
    JJD - 80mJJD - 80m_fJJD - 80mHJJD - SpeerJJD - KogelJJD - Ver -
    25 Fabian de Maat SCSP 80m
    80m_f
    1000m
    JJD - 80mJJD - 80m_fJJD - 1000m ----
    26 Benjamin Pijnen SCSP 80m
    80mH
    Speer
    Kogel
    Ver
    JJD - 80mJJD - 80mHJJD - SpeerJJD - KogelJJD - Ver --
    27 Angelo de Nooijer AV Sparta 80m
    80m_f
    1000m
    Speer
    Ver
    JJD - 80mJJD - 80m_fJJD - 1000mJJD - SpeerJJD - Ver --
    28 Koen Steenblok AV `56 80m
    1000m
    80mH
    Speer
    Ver
    JJD - 80mJJD - 1000mJJD - 80mHJJD - SpeerJJD - Ver --
    29 Ivar Engels DNMC 80m
    1000m
    Speer
    Ver
    JJD - 80mJJD - 1000mJJD - SpeerJJD - Ver ---
    30 Stijn Koole DNMC 1000m
    JJD - 1000m ------
    31 Kasper Koopman DNMC 1000m
    Speer
    Kogel
    Ver
    JJD - 1000mJJD - SpeerJJD - KogelJJD - Ver ---
    32 Jeremiah Puroja DNMC 80m
    80m_f
    80mH
    Speer
    Kogel
    Ver
    JJD - 80mJJD - 80m_fJJD - 80mHJJD - SpeerJJD - KogelJJD - Ver -
    33 Luca Ton DNMC 80m
    80m_f
    Speer
    Ver
    JJD - 80mJJD - 80m_fJJD - SpeerJJD - Ver ---
    34 Robin Bouwhuizen RK HAV 80m
    80m_f
    80mH
    Speer
    Kogel
    JJD - 80mJJD - 80m_fJJD - 80mHJJD - SpeerJJD - Kogel --
    35 Jaro Steels RK HAV 80m
    1000m
    Ver
    JJD - 80mJJD - 1000mJJD - Ver ----
    95 Lucas Zandstra WLNG 80m
    80mH
    Speer
    Kogel
    JJD - 80mJJD - 80mHJJD - SpeerJJD - Kogel ---

    Verenigingen 'Jongens Junior D'

    VerenigingAfkortingAantal Deelnemers
    AV De Wielingen WLNG 1
    AV Scheldesport SCSP 3
    AV Sparta SPRT 1
    AV `56 AV56 1
    Dynamica ADSV DNMC 5
    RK HAV RKHV 2
  • 80m
  • 80m_f
  • 1000m
  • 80mH
  • Speer
  • Kogel
  • Ver
  • Uitslagen 80 meter Jongens Junior D

    # Naam Res OBP
    1 Angelo de Nooijer AV Sparta 10,41 -2.3 m/s9,99
    2 Yannick De Jong SCSP 11,18 -2.7 m/s10,85
    3 Luca Ton DNMC 11,59 -2.7 m/s11,61
    4 Robin Bouwhuizen RK HAV 11,87 -2.3 m/s---
    5 Fabian de Maat SCSP 11,93 -2.3 m/s---
    6 Jeremiah Puroja DNMC 11,95 -2.7 m/s---
    7 Benjamin Pijnen SCSP 12,13 -2.7 m/s---
    8 Ivar Engels DNMC 12,48 -2.7 m/s12,25
    9 Koen Steenblok AV `56 12,58 -2.3 m/s12,18
    10 Jaro Steels RK HAV 12,84 -2.3 m/s12,16
    11 Lucas Zandstra WLNG 13,29 -2.7 m/s---

    Uitslagen 80 meter finale Jongens Junior D

    # Naam Res Qm
    1 Angelo de Nooijer AV Sparta 10,38 -0.6 m/s10,41
    2 Yannick De Jong SCSP 10,90 -0.6 m/s11,18
    3 Robin Bouwhuizen RK HAV 11,66 -0.6 m/s11,87
    4 Luca Ton DNMC 11,67 -0.6 m/s11,59
    5 Jeremiah Puroja DNMC 11,75 -0.6 m/s11,95
    6 Fabian de Maat SCSP 11,92 -0.6 m/s11,93

    Uitslagen 1000 meter Jongens Junior D

    # Naam ResOBP
    1 Angelo de Nooijer AV Sparta 3:25,99 3:26,83
    2 Jaro Steels RK HAV 3:27,85 3:22,31
    3 Koen Steenblok AV `56 3:28,92 ---
    4 Ivar Engels DNMC 3:31,27 3:23,22
    5 Kasper Koopman DNMC 3:34,08 ---
    6 Stijn Koole DNMC 3:35,24 3,39
    Fabian de Maat SCSP DNS ---

    Uitslagen 80 meter horden Jongens Junior D

    # Naam Res OBP
    1 Yannick De Jong SCSP 13,58 -1.3 m/s13,78
    2 Benjamin Pijnen SCSP 15,45 -1.3 m/s---
    3 Koen Steenblok AV `56 15,88 -1.3 m/s16,66
    4 Robin Bouwhuizen RK HAV 16,15 -1.3 m/s---
    5 Jeremiah Puroja DNMC 17,10 -1.3 m/s---
    6 Lucas Zandstra WLNG 18,88 -1.3 m/s---

    Uitslagen Kogelstoten 3 kilogram Jongens Junior D

    # Naam ResOBP
    1 Robin Bouwhuizen RK HAV 7,99 ---
    2 Jeremiah Puroja DNMC 7,86 ---
    3 Yannick De Jong SCSP 7,61 7,47
    4 Kasper Koopman DNMC 7,56 ---
    5 Benjamin Pijnen SCSP 6,92 ---
    6 Lucas Zandstra WLNG 6,13 ---

    Uitslagen Verspringen Jongens Junior D

    # Naam Res OBP
    1 Angelo de Nooijer AV Sparta 5,11 -1.9 m/s---
    2 Jeremiah Puroja DNMC 4,33 -1.6 m/s---
    3 Yannick De Jong SCSP 4,17 -1.2 m/s4,17
    4 Koen Steenblok AV `56 4,00 -2.4 m/s---
    5 Benjamin Pijnen SCSP 3,80 -1.5 m/s---
    6 Luca Ton DNMC 3,79 -1.5 m/s4,05
    7 Kasper Koopman DNMC 3,74 -1.2 m/s---
    8 Ivar Engels DNMC 3,70 -1.4 m/s3,79
    9 Jaro Steels RK HAV 3,23 -0.9 m/s3,45