Categorie 'Senioren vrouwen'

Categorie gegevens

Deelnemers: 108
Categorie afkorting: Vsen
Berekeningswijze: Junioren A/B, Senioren, Veteranen - Vrouwen/Meisjes
Meerkamp:
Losse onderdelen:
  • 1 x 100 meter
  • 1 x 200 meter
  • 1 x 400 meter
  • 1 x 800 meter
  • 1 x 100 meter horden
  • 1 x 400 meter horden
  • 6 x Discuswerpen
  • 6 x Kogelstoten
  • 6 x Speerwerpen
  • 3 x Hoogspringen
  • 3 x Polsstokhoogspringen
  • 6 x Verspringen
  • Atleten 'Senioren vrouwen'

    Snr Naam Onderdelen Startgroep 100m200m400m800m100mH400mHDiscusKogelSpeerHoogPolshoogVer
    200 Keeley Heijdeman AAC Kogel
    Vsen - Kogel -----------
    201 Nynke van den Heuvel AAC 100m
    Ver
    Vsen - 100m BVsen - Ver B ----------
    202 Carlijn ter Laak AC TION 100m
    Ver
    Vsen - 100m AVsen - Ver A ----------
    203 Kirsten Otten AKU 800m
    Vsen - 800m B -----------
    204 Sterre de Booy ARV Ilion Polshoog
    -----------
    205 Thyra van Diemen ARV Ilion Polshoog
    -----------
    206 Ilse Knijnenburg ARV Ilion Speer
    Vsen - Speer -----------
    207 Zoë Sedney ARV Ilion 200m
    Vsen - 200m A -----------
    208 Anna Goede AV 1923 Discus
    -----------
    209 Joyce Schumacher AV 1923 Ver
    Vsen - Ver A -----------
    210 Janke Strijp AV 1923 100m
    100mH
    Vsen - 100m BVsen - 100mH A ----------
    211 Tessa Strijp AV 1923 400m
    Vsen - 400m -----------
    212 Tara Yoro AV 1923 Ver
    Vsen - Ver A -----------
    213 Imogen Beard Clytoneus Speer
    Vsen - Speer -----------
    214 Lieke van den Brink DVTR Ver
    Vsen - Ver B -----------
    215 Sabrine Vels DVTR Ver
    Vsen - Ver B -----------
    216 Bregje Sloot De Liemers 800m
    Vsen - 800m A -----------
    217 Rebecca Hulshof De Spartaan 400mH
    Vsen - 400mH -----------
    218 Lotte van Stijn De Spartaan 400m
    Vsen - 400m -----------
    219 Merel van der Marel HLLM 800m
    Vsen - 800m C -----------
    222 Jessica Schilder AV Hera Kogel
    Vsen - Kogel -----------
    223 Jetske van Kampen AV Hylas 800m
    Vsen - 800m A -----------
    224 Pauline Hondema AV Lycurgus Ver
    Vsen - Ver B -----------
    226 Lisanne Schol AV Lycurgus Speer
    Vsen - Speer -----------
    227 Rianne Beuling AV NOP 100m
    100mH
    Vsen - 100m BVsen - 100mH B ----------
    228 Corinne Nugter AV NOP Discus
    -----------
    229 Emma Dekker Olympus `70 800m
    Vsen - 800m B -----------
    230 Anne Knijnenburg AV Oss `78 800m
    Vsen - 800m B -----------
    231 Sarah van Beilen AV PEC 1910 Hoog
    Vsen - Hoog -----------
    232 Nadine Broersen AV Sprint 100mH
    Speer
    Ver
    Vsen - SpeerVsen - Ver A ---------
    233 Britt Ummels AV Unitas 800m
    Vsen - 800m A -----------
    234 Cheyenne ...hoorn IPC AV Zuidwal Kogel
    Vsen - Kogel -----------
    235 Marijke Esselink AVA `70 100mH
    Vsen - 100mH A -----------
    236 Stephanie Asomaning Belgie 100m
    200m
    Vsen - 100m BVsen - 200m B ----------
    237 Nell Van Hansewyck Belgie Polshoog
    -----------
    238 Hanne Maudens Belgie 100mH
    Hoog
    Vsen - 100mH AVsen - Hoog ----------
    239 Nafissatou Thiam Belgie 100mH
    Ver
    Vsen - 100mH AVsen - Ver A ----------
    240 Lianne Holtermann Ciko `66 400m
    Vsen - 400m -----------
    241 Benthe Konig Ciko `66 Kogel
    Vsen - Kogel -----------
    242 Eva Bastmeijer Eindhoven 200m
    Ver
    Vsen - 200m AVsen - Ver A ----------
    243 Nina de Poorter Eindhoven Discus
    -----------
    244 Frehiywot Wondie Ethiopië 800m
    Vsen - 800m A -----------
    245 Saskia van der Boor Fortius Polshoog
    -----------
    246 Karlijn Schouten Fortius Polshoog
    -----------
    247 Clarisse Moh Frankrijk 800m
    Vsen - 800m A -----------
    248 Sanne Eekel GACH Polshoog
    -----------
    249 Evelien Hooijman GACH 800m
    Vsen - 800m B -----------
    250 Jorinde van Klinken Groningen Discus
    Kogel
    Vsen - Kogel ----------
    251 Glenka Antonia Haag Hoog
    Vsen - Hoog -----------
    252 Marijke Boogerd Haag 100m
    100mH
    Vsen - 100m AVsen - 100mH B ----------
    253 Elsbeth Ciesluk Haag 800m
    Vsen - 800m A -----------
    254 Esther Dankwah Haag 100m
    200m
    Vsen - 100m BVsen - 200m B ----------
    255 Suzanne Giezeman Haag Discus
    Speer
    Vsen - Speer ----------
    256 Dara Obot Haag Discus
    -----------
    257 Fréderique Post Haag 400m
    Vsen - 400m -----------
    258 Tosca Smit Haag Speer
    Vsen - Speer -----------
    259 Wassiliki ...xandridis HLLS Kogel
    Vsen - Kogel -----------
    261 Anneloes de Roo Isala `96 100m
    100mH
    Vsen - 100m BVsen - 100mH A ----------
    262 Anne-Wil v...Werkhoven De Spartaan 400mH
    Vsen - 400mH -----------
    263 Rosalie Breems KAV Holland 100mH
    Vsen - 100mH B -----------
    264 Fay Witte KAV Holland Hoog
    Vsen - Hoog -----------
    265 Eglay Nalyanya Kenia 800m
    Vsen - 800m A -----------
    266 Lianne van Es Leiden 800m
    Vsen - 800m B -----------
    267 Chimene F...o Azoungo Leiden 200m
    Vsen - 200m B -----------
    268 Amina Maatoug Leiden 800m
    Vsen - 800m A -----------
    269 Vienna Romanée Leiden 800m
    Vsen - 800m C -----------
    270 Tessa van Schagen Leiden 100m
    200m
    Vsen - 100m AVsen - 200m A ----------
    271 Lara Weghorst Leiden 800m
    400mH
    Vsen - 800m BVsen - 400mH ----------
    272 Tess Wegman Leiden 800m
    Vsen - 800m B -----------
    273 Nadine Wi...ms haas C Nederland 800m
    Vsen - 800m C -----------
    274 Bianca Ba...as A race Nederland 800m
    Vsen - 800m A -----------
    275 Madiea Ghafoor Nederland 100m
    200m
    Vsen - 100m AVsen - 200m A ----------
    276 Anouk Vetter Nederland 100mH
    Ver
    Vsen - 100mH AVsen - Ver A ----------
    277 Lara Baars IPC Nijmegen Kogel
    Vsen - Kogel -----------
    278 Britt de Blaauw PAC Ver
    Vsen - Ver A -----------
    279 Alida van Daalen PAC Discus
    -----------
    280 Killiana Heymans PAC Polshoog
    -----------
    281 Laura Karamowa PAC 100m
    100mH
    Vsen - 100m BVsen - 100mH B ----------
    282 Kristina Tergau PAC Polshoog
    -----------
    283 Janine Verhaar PAC 100m
    200m
    Vsen - 100m AVsen - 200m B ----------
    284 Kika van B...enegouwen Phanos 100m
    200m
    Ver
    Vsen - 100m AVsen - 200m AVsen - Ver A ---------
    285 Marlene va...inkel IPC Phanos Ver
    Vsen - Ver B -----------
    286 Marlies van Haaren Phanos Hoog
    Vsen - Hoog -----------
    287 Jacqueline Muts Phanos Kogel
    Speer
    Vsen - KogelVsen - Speer ----------
    289 Chanté Samuel Phanos 100m
    100mH
    Hoog
    Vsen - 100m BVsen - 100mH AVsen - Hoog ---------
    290 Fleur Schouten IPC Phanos Ver
    Vsen - Ver B -----------
    291 Kadene Vassell Phanos 100m
    Vsen - 100m A -----------
    292 Jonne Walstra Phanos 200m
    400m
    Vsen - 200m BVsen - 400m ----------
    293 Marije Wever Phanos 400m
    Vsen - 400m -----------
    294 Marijke Wijnmaalen Phanos Polshoog
    -----------
    295 Lianne van Krieken PH 100m
    200m
    Vsen - 100m AVsen - 200m A ----------
    296 Fleur van der Linden PH Polshoog
    -----------
    297 Yara Linnekamp PH 100mH
    Ver
    Vsen - 100mH BVsen - Ver B ----------
    298 Aniek Aper Rotterdam 800m
    Vsen - 800m B -----------
    299 Maruska Eduarda Rotterdam 100mH
    400mH
    Vsen - 100mH BVsen - 400mH ----------
    300 Meruska Eduarda Rotterdam 100m
    Ver
    Vsen - 100m BVsen - Ver B ----------
    301 Ilona van ...r Giessen Rotterdam 800m
    Vsen - 800m B -----------
    303 Janneke Pluimes Scorpio Discus
    Kogel
    Vsen - Kogel ----------
    304 Meike Verdaasdonk Spado 400m
    Vsen - 400m -----------
    305 Zoya Naumov Spanje 800m
    Vsen - 800m A -----------
    306 Jenny Nzounda U-Track Discus
    Kogel
    Vsen - Kogel ----------
    307 Annette Roozen IPC U-Track 100m
    Ver
    Vsen - 100m BVsen - Ver B ----------
    308 Finette Agyapong GBR 200m
    Vsen - 200m A -----------
    309 Bethan Rees GBR Speer
    Vsen - Speer -----------
    310 Sunel Jacobs Zuid-Afrika 800m
    Vsen - 800m A -----------
    311 Hanna Hermansson Zweden 800m
    Vsen - 800m A -----------
    312 Lovisa Lindh Zweden 800m
    Vsen - 800m A -----------
    313 Elisabeth Lithell Zweden Speer
    Vsen - Speer -----------

    Verenigingen 'Senioren vrouwen'

    VerenigingAfkortingAantal Deelnemers
    AAC AAC 2
    AC TION TION 1
    AKU AKU 1
    ARV Ilion ILIO 4
    AV 1923 AV23 5
    AV Clytoneus CLYT 1
    AV Daventria 1906 DVTR 2
    AV De Liemers LMRS 1
    AV De Spartaan SPTN 3
    AV Haarlemmermeer HLLM 1
    AV Hera HERA 1
    AV Hylas HYLS 1
    AV Lycurgus LYCG 2
    AV NOP NOP 2
    AV Olympus `70 OL70 1
    AV Oss `78 OS78 1
    AV PEC 1910 PEC 1
    AV Sprint SPRN 1
    AV Unitas UNTS 1
    AV Zuidwal ZDWL 1
    AVA `70 AV70 1
    Belgie BEL 4
    Ciko `66 CIKO 2
    Eindhoven Atletiek EHAT 2
    Ethiopië ETH 1
    Fortius FORT 2
    Frankrijk FRA 1
    GAC Hilversum GACH 2
    Groningen Atletiek GRNG 1
    Haag Atletiek HAAG 8
    Hellas Utrecht HLLS 1
    Isala `96 ISLA 1
    KAV Holland KAVH 2
    Kenia KEN 1
    Leiden Atletiek LATL 7
    Nederland NED 4
    Nijmegen Atletiek NYMG 1
    PAC PAC 6
    Phanos PHNS 10
    Prins Hendrik PH 3
    Rotterdam Atletiek RDAM 4
    Scorpio SCRP 1
    Spado SPDO 1
    Spanje ESP 1
    U-Track UTRK 2
    Verenigd Koninkrijk GBR 2
    Zuid-Afrika RSA 1
    Zweden SWE 3

    Uitslagen 100 meter Senioren vrouwen

    # Naam ResReactie OBP
    1 Madiea Ghafoor Nederland 11,56 0,228+1.6 m/s11,42
    2 Tessa van Schagen Leiden 11,82 0,233+1.6 m/s11,70
    3 Kadene Vassell Phanos 12,03 0,196+1.6 m/s11,60
    4 Marijke Boogerd Haag 12,08 0,167+1.6 m/s11,77
    5 Janine Verhaar PAC 12,14 0,167+1.6 m/s12,09
    6 Kika van B...enegouwen Phanos 12,17 0,178+1.6 m/s11,92
    7 Lianne van Krieken PH 12,24 0,179+1.6 m/s12,12
    8 Chanté Samuel Phanos 12,27 0,155+1.7 m/s12,56
    9 Anneloes de Roo Isala `96 12,32 0,164+1.7 m/s12,45
    10 Rianne Beuling AV NOP 12,33 0,191+1.7 m/s12,35
    11 Janke Strijp AV 1923 12,50 0,192+1.7 m/s12,18
    12 Meruska Eduarda Rotterdam 12,54 0,155+1.7 m/s12,48
    13 Carlijn ter Laak AC TION 12,54 0,178+1.6 m/s12,08
    14 Esther Dankwah Haag 12,56 0,167+1.7 m/s12,35
    15 Stephanie Asomaning Belgie 12,76 0,194+1.7 m/s12,31

    Uitslagen 200 meter Senioren vrouwen

    # Naam ResReactie OBP
    1 Finette Agyapong GBR 23,39 0,179+1.6 m/s22,86
    2 Madiea Ghafoor Nederland 23,86 0,210+1.6 m/s23,16
    3 Tessa van Schagen Leiden 23,92 0,177+1.6 m/s23,34
    4 Zoë Sedney ARV Ilion 24,35 0,189+1.6 m/s23,71
    5 Kika van B...enegouwen Phanos 24,86 0,219+1.6 m/s24,36
    6 Janine Verhaar PAC 25,22 0,171-0.4 m/s25,27
    7 Lianne van Krieken PH 25,34 0,162+1.6 m/s24,88
    8 Stephanie Asomaning Belgie 25,39 0,234-0.4 m/s25,04
    9 Chimene F...o Azoungo Leiden 25,75 0,200-0.4 m/s25,61
    10 Esther Dankwah Haag 26,42 0,226-0.4 m/s25,38
    Jonne Walstra Phanos DNS 25,92

    Uitslagen 400 meter Senioren vrouwen

    # Naam ResReactieOBP
    1 Fréderique Post Haag 58,34 0,22357,36
    2 Jonne Walstra Phanos 58,71 0,25556,87
    3 Marije Wever Phanos 58,92 0,20257,19
    4 Lianne Holtermann Ciko `66 59,20 0,24258,40
    5 Tessa Strijp AV 1923 1:00,08 0,26358,18
    6 Lotte van Stijn De Spartaan 1:00,74 0,30358,14
    7 Meike Verdaasdonk Spado 1:01,13 0,21558,67

    Uitslagen 800 meter Senioren vrouwen

    # Naam ResOBP
    1 Lovisa Lindh Zweden 2:03,92 1:58,77
    2 Hanna Hermansson Zweden 2:04,07 2:00,43
    3 Britt Ummels AV Unitas 2:05,14 2:05,57
    4 Zoya Naumov Spanje 2:05,19 2:02,15
    5 Frehiywot Wondie Ethiopië 2:05,46 2:05,40
    6 Eglay Nalyanya Kenia 2:05,80 2:00,28
    7 Clarisse Moh Frankrijk 2:07,15 2:02,72
    8 Bregje Sloot De Liemers 2:08,97 2:08,66
    9 Sunel Jacobs Zuid-Afrika 2:13,69 2:09,72
    10 Kirsten Otten AKU 2:15,72 2:13,57
    11 Aniek Aper Rotterdam 2:18,94 2:17,56
    12 Lianne van Es Leiden 2:20,91 2:15,71
    13 Amina Maatoug Leiden 2:21,01 2:09,84
    14 Ilona van ...r Giessen Rotterdam 2:21,59 2:17,30
    15 Tess Wegman Leiden 2:22,53 2:17,18
    16 Vienna Romanée Leiden 2:22,53 2:20,07
    17 Emma Dekker Olympus `70 2:23,58 2:15,44
    18 Evelien Hooijman GACH 2:24,85 2:15,39
    Lara Weghorst Leiden DNF ---
    Jetske van Kampen AV Hylas DNF 2:07,84
    Bianca Ba...as A race Nederland DNF ---
    Nadine Wi...ms haas C Nederland DNF ---

    Uitslagen 100 meter horden Senioren vrouwen

    # Naam ResReactie OBP
    1 Nafissatou Thiam Belgie 13,62 -1.4 m/s13,45
    2 Marijke Esselink AVA `70 13,88 -1.4 m/s13,89
    3 Anouk Vetter Nederland 13,88 -1.4 m/s13,44
    4 Chanté Samuel Phanos 13,99 -1.4 m/s13,74
    5 Rianne Beuling AV NOP 14,48 0,163+1.6 m/s14,47
    6 Anneloes de Roo Isala `96 14,56 -1.4 m/s13,78
    7 Hanne Maudens Belgie 14,63 -1.4 m/s13,97
    8 Rosalie Breems KAV Holland 14,67 0,202+1.6 m/s14,49
    9 Maruska Eduarda Rotterdam 14,82 0,178+1.6 m/s14,84
    10 Laura Karamowa PAC 14,85 0,154+1.6 m/s14,82
    11 Janke Strijp AV 1923 14,94 -1.4 m/s14,26
    12 Yara Linnekamp PH 15,67 0,208+1.6 m/s15,09
    Marijke Boogerd Haag DNS 14,64

    Uitslagen 400 meter horden Senioren vrouwen

    # Naam ResOBP
    1 Maruska Eduarda Rotterdam 1:02,17 1:00,66
    2 Rebecca Hulshof De Spartaan 1:03,53 1:02,17
    3 Lara Weghorst Leiden 1:03,84 1:02,23
    4 Anne-Wil v...Werkhoven De Spartaan 1:07,23 1:07,11

    Uitslagen Kogelstoten Senioren vrouwen

    # Naam P1P2P3P4P5P6ResOBP
    1 Jessica Schilder AV Hera 17,21 X 16,76 X X X 17,21 17,50
    2 Jorinde van Klinken Groningen 16,26 16,41 16,29 16,61 15,92 16,85 16,85 17,28
    3 Benthe Konig Ciko `66 16,14 16,32 15,46 16,53 16,08 16,78 16,78 17,20
    4 Keeley Heijdeman AAC 12,43 13,94 14,17 X 13,32 12,65 14,17 14,63
    5 Jacqueline Muts Phanos 12,20 12,26 12,43 12,23 12,67 12,89 12,89 13,27
    6 Jenny Nzounda U-Track X 10,45 11,49 X 10,85 11,59 11,59 13,95
    7 Wassiliki ...xandridis HLLS 10,72 X 11,31 11,19 X X 11,31 13,02
    8 Cheyenne ...hoorn IPC AV Zuidwal 7,77 7,74 7,61 7,98 8,09 8,00 8,09 8,68
    9 Lara Baars IPC Nijmegen 7,13 6,55 6,71 6,73 6,99 X 7,13 7,16

    Uitslagen Speerwerpen Senioren vrouwen

    # Naam P1P2P3P4P5P6ResOBP
    1 Lisanne Schol AV Lycurgus 49,71 X 58,30 X X 60,92 60,92 57,38
    2 Nadine Broersen AV Sprint 46,37 45,36 50,00 X 44,71 47,98 50,00 54,34
    3 Tosca Smit Haag X 42,99 X X 45,83 44,67 45,83 49,04
    4 Imogen Beard Clytoneus X X 39,14 41,51 X X 41,51 44,59
    5 Suzanne Giezeman Haag 40,11 35,55 X 38,70 X X 40,11 42,91
    6 Ilse Knijnenburg ARV Ilion X 37,45 X X X X 37,45 43,82

    Uitslagen Hoogspringen Senioren vrouwen

    # Naam 1.631.661.691.721.751.781.81ResOBP
    1 Sarah van Beilen AV PEC 1910 - O O O XXO XO XXX 1,78 1,78
    2 Marlies van Haaren Phanos - - O O O XXO XXX 1,78 1,80
    3 Glenka Antonia Haag - O O XO XXO XXX 1,75 1,80
    4 Fay Witte KAV Holland O O O O XXX 1,72 1,80
    5 Hanne Maudens Belgie - O XXX 1,66 1,74
    6 Chanté Samuel Phanos O XXX 1,63 1,73

    Uitslagen Polsstokhoogspringen Senioren vrouwen

    Er zijn nog geen ingeschreven atleten

    Uitslagen Verspringen Senioren vrouwen

    # Naam P1P2P3P4P5P6Res OBP
    1 Nafissatou Thiam Belgie 6,13 6,55 X 6,65 6,55 X 6,65 +4.1 m/s6,62
    2 Eva Bastmeijer Eindhoven 6,18 6,05 6,14 6,04 6,21 5,94 6,21 +0.9 m/s6,21
    3 Anouk Vetter Nederland 6,21 5,93 6,21 +1.3 m/s6,30
    4 Tara Yoro AV 1923 5,86 6,12 6,15 5,61 6,04 6,01 6,15 +2.2 m/s6,23
    5 Nadine Broersen AV Sprint 5,84 5,95 6,03 5,96 5,87 6,03 +1.5 m/s6,23
    6 Meruska Eduarda Rotterdam 5,59 5,69 5,79 5,87 X 5,63 5,87 +3.4 m/s5,93
    7 Carlijn ter Laak AC TION 5,84 X 5,85 X X X 5,85 +1.5 m/s6,36
    8 Pauline Hondema AV Lycurgus 5,72 X X 3,14 5,85 3,53 5,85 +2.5 m/s6,00
    9 Joyce Schumacher AV 1923 5,41 X 5,81 5,71 X X 5,81 +0.9 m/s6,06
    10 Nynke van den Heuvel AAC 5,76 5,33 X 5,40 5,58 5,69 5,76 +5.4 m/s5,82
    11 Britt de Blaauw PAC 5,75 5,03 5,50 5,46 X 5,53 5,75 +2.6 m/s6,04
    12 Marlene va...inkel IPC Phanos 4,64 5,19 4,99 5,43 5,16 5,48 5,48 +3.4 m/s5,61
    13 Yara Linnekamp PH X 5,15 5,18 4,99 5,06 5,14 5,18 +1.7 m/s5,60
    14 Fleur Schouten IPC Phanos X 3,85 X 4,24 X 3,89 4,24 +6.8 m/s4,09
    15 Annette Roozen IPC U-Track 3,84 3,87 3,59 3,81 X X 3,87 +1.0 m/s3,84