Categorie 'Senioren mannen'

Categorie gegevens

Deelnemers: 138
Categorie afkorting: Msen
Berekeningswijze: Junioren A/B, Senioren, Veteranen - Mannen/Jongens
Meerkamp:
Losse onderdelen:
  • 1 x 100 meter
  • 1 x 200 meter
  • 1 x 400 meter
  • 1 x 800 meter
  • 1 x Engelse mijl
  • 1 x 400 meter horden
  • 1 x 3000 meter steeplechase
  • 6 x Discuswerpen
  • 6 x Kogelstoten
  • 6 x Speerwerpen
  • 3 x Hoogspringen
  • 3 x Polsstokhoogspringen
  • 6 x Verspringen
  • Atleten 'Senioren mannen'

    Snr Naam Onderdelen Startgroep 100m200m400m800m1Mijl400mH3000m SCDiscusKogelSpeerHoogPolshoogVer
    400 Tom Disveld AAC 800m
    Msen - 800m A ------------
    401 Joeri van der Hooft AAC Ver
    Msen - Ver ------------
    402 Ludo Van N...wenhuizen AAC 800m
    Msen - 800m A ------------
    403 Sven Poelmann AAC Kogel
    Msen - Kogel ------------
    404 Alexander Soethout AAC Ver
    Msen - Ver ------------
    405 Kevin Viezee AAC 800m
    Msen - 800m A ------------
    406 Stefan De Vries AAC 400mH
    Msen - 400mH ------------
    407 Thijs Heemskerk AKU 400m
    Msen - 400m C ------------
    408 Lennart de Looze AKU 400mH
    Msen - 400mH ------------
    409 Tom de Leeuw Almere `81 800m
    Msen - 800m B ------------
    410 Stephan Dekker ARV Ilion Discus
    ------------
    411 Koen Stapel ARV Ilion Polshoog
    ------------
    412 Floris Aarts AV 1923 Speer
    Msen - Speer ------------
    413 Ezra Amokwandoh AV 1923 100m
    Msen - 100m B ------------
    414 Rutger Bien AV 1923 100m
    Ver
    Msen - 100m BMsen - Ver -----------
    415 Menno Blom AV 1923 100m
    Msen - 100m C ------------
    416 Levi Hazes AV 1923 100m
    Msen - 100m B ------------
    417 Bram van der Jagt AV 1923 400m
    Msen - 400m B ------------
    418 Tsega Kifle AV 1923 3000m SC
    Msen - 3000m SC ------------
    419 Joshua Record AV 1923 Ver
    Msen - Ver ------------
    422 Ryan Clarke Castricum 800m
    Msen - 800m A ------------
    423 Timo Stegink Castricum 800m
    Msen - 800m C ------------
    424 Rodrigo Willy Broer DVTR 100m
    200m
    -----------
    426 Thijmen Dofferhoff De Spartaan 800m
    Msen - 800m C ------------
    427 Ruud van Noort De Spartaan Discus
    ------------
    428 Neal Ott De Spartaan Polshoog
    ------------
    429 Jurgen van der Zwet De Spartaan 400m
    Ver
    Msen - 400m CMsen - Ver -----------
    430 Twan Pormes DKEV 800m
    Msen - 800m B ------------
    431 Sjoerd Dekker AV Haarlem 400m
    Msen - 400m C ------------
    432 Vester van...eijningen AV Haarlem 400m
    Msen - 400m A ------------
    433 Roeland Heitkonig AV Haarlem 100m
    200m
    Msen - 100m CMsen - 200m C -----------
    434 Stefan Scholte AV Haarlem 100m
    200m
    Msen - 100m BMsen - 200m B -----------
    435 Jurgen Wielart AV Haarlem 400m
    Msen - 400m A ------------
    436 Timo Brandehof HLLM 200m
    Msen - 200m B ------------
    437 Joël de Jong IPC Hollandia Ver
    Msen - Ver ------------
    439 Mark Roosien AV Hylas 400m
    Msen - 400m C ------------
    440 Sten Stein AV Impala 200m
    Msen - 200m C ------------
    441 Piet Wiersma AV Jahn II 3000m SC
    Msen - 3000m SC ------------
    442 Thijs van den Dries AV Lycurgus 400m
    Msen - 400m B ------------
    443 Gaeonn Meyer AV Lycurgus 100m
    200m
    Msen - 100m CMsen - 200m C -----------
    444 Thomas Ticheloven AV Lycurgus Ver
    Msen - Ver ------------
    446 Robin Boersma AV NOP 400mH
    Msen - 400mH ------------
    448 Lars Gerritsen AV Passaat 1Mijl
    ------------
    449 Leon ten Klooster AV PEC 1910 100m
    200m
    Msen - 100m AMsen - 200m B -----------
    450 Kevin Deur AV Sparta 100m
    200m
    Msen - 100m CMsen - 200m B -----------
    451 Netanel Dorothea AV Sparta 400m
    Msen - 400m A ------------
    452 Brett Duff AV Sparta 100m
    Ver
    Msen - 100m BMsen - Ver -----------
    454 Dimitri Jonkers AV Sprint Speer
    Msen - Speer ------------
    455 Bram Kielman AV Sprint 800m
    Msen - 800m C ------------
    456 Owen Westerhout AV Trias 200m
    400m
    Msen - 200m AMsen - 400m B -----------
    457 Mervin van der Horst Triathlon 3000m SC
    Msen - 3000m SC ------------
    458 Reinder Prince Triathlon 800m
    Msen - 800m C ------------
    460 Thymon Houben AV Unitas 800m
    Msen - 800m C ------------
    461 Max van der Lugt AV Zaanland 800m
    Msen - 800m C ------------
    462 Rik Taam AV Zaanland Kogel
    Ver
    Msen - Ver -----------
    463 Chakir Ib... El Farok AV Zuidwal 100m
    200m
    Msen - 100m BMsen - 200m B -----------
    464 Olivier H...driks IPC AV `40 100m
    200m
    Msen - 100m CMsen - 200m C -----------
    465 Alex van den Boom AV `47 Speer
    Msen - Speer ------------
    466 Brain Versluis Avantri 800m
    Msen - 800m B ------------
    467 Thomas vd Plaetsen Belgie 100m
    Speer
    Polshoog
    Msen - 100m BMsen - Speer ----------
    468 Remi Schyns Belgie 3000m SC
    Msen - 3000m SC ------------
    472 Tom Egbers Ciko `66 Speer
    Msen - Speer ------------
    473 Peter Siers Ciko `66 Hoog
    Msen - Hoog ------------
    474 Andreas Kuhlen Duitsland 1Mijl
    ------------
    475 Alagie Sonko Gambia 100m
    Msen - 100m A ------------
    477 Thomas Kwint Groningen 800m
    Msen - 800m B ------------
    478 Kosheen Miran Groningen 400m
    Msen - 400m B ------------
    479 Simon Blok Haag 400m
    Msen - 400m C ------------
    480 Maurik de Groot Haag 400mH
    Msen - 400mH ------------
    481 Caspar Hattink Haag Discus
    ------------
    482 Yunis abu Stitan Haag 800m
    Msen - 800m B ------------
    483 Bas Uitbeijerse Haag 400m
    Msen - 400m B ------------
    485 Thijs Koers HLLS 400m
    Msen - 400m B ------------
    487 Hlynur Andresson IJsland 3000m SC
    Msen - 3000m SC ------------
    488 Charles C...i Simotwo Kenia 800m
    Msen - 800m A ------------
    489 Willy Tarbei Kenia 800m
    Msen - 800m A ------------
    490 Mathijs Dirks Leiden 200m
    400m
    Msen - 200m BMsen - 400m A -----------
    492 Roeland va...der Harst Leiden 3000m SC
    Msen - 3000m SC ------------
    493 Thijs Houbiers Leiden 1Mijl
    ------------
    494 Benjamin Janssen Leiden Discus
    ------------
    495 Royce Zaadnoordijk Leiden 400m
    Msen - 400m A ------------
    496 Thomas Zaw Leiden Discus
    ------------
    497 Milo Zech...allebroek Leiden 100m
    Msen - 100m A ------------
    499 Jesper Ar...as A race Nederland 800m
    Msen - 800m A ------------
    500 Solomon Bockarie Nederland 100m
    200m
    Msen - 100m AMsen - 200m A -----------
    502 Max van Ge...as C race Nederland 800m
    Msen - 800m C ------------
    503 Maarten O...as B race Nederland 800m
    Msen - 800m B ------------
    505 Robin Pie...rman haas Nederland 3000m SC
    Msen - 3000m SC ------------
    506 Robin van Riel Nederland 800m
    Msen - 800m A ------------
    507 Levi Vloet IPC Nijmegen 100m
    200m
    Msen - 100m C -----------
    508 Abel Sikowo Oeganda 3000m SC
    Msen - 3000m SC ------------
    509 Marijn van den Born PAC Discus
    Kogel
    Msen - Kogel -----------
    510 Shaquille ...manuelson PAC Discus
    ------------
    511 Damian Felter PAC Ver
    Msen - Ver ------------
    512 Daan Spiljard PAC Polshoog
    ------------
    513 Rik Bataille Phanos 100m
    200m
    400m
    Msen - 100m CMsen - 200m BMsen - 400m B ----------
    514 Gennaro Biswane Phanos 100m
    Msen - 100m A ------------
    515 Flip Breuer IPC Phanos 100m
    200m
    Msen - 100m CMsen - 200m C -----------
    516 Thomas Lewis Phanos 800m
    Msen - 800m A ------------
    517 Daniël de Looze Phanos 800m
    Msen - 800m A ------------
    518 Ralf Looze Phanos 800m
    Msen - 800m C ------------
    519 Maarten Ottenhoff Phanos 400mH
    Msen - 400mH ------------
    520 Henrik Pröpper Phanos Speer
    Msen - Speer ------------
    521 Cain Rutgers Phanos 800m
    Msen - 800m B ------------
    522 Pim van Bakel PH 200m
    Msen - 200m A ------------
    523 Erik Cadée PH Discus
    ------------
    524 Patrick Cronie PH Kogel
    Msen - Kogel ------------
    525 Olav Donker PH Ver
    Msen - Ver ------------
    526 Koen Koenders PH Polshoog
    ------------
    527 Jakob Pütz PH Polshoog
    ------------
    528 Robin Ruijter PH 400m
    Msen - 400m A ------------
    529 Lars Timmerman PH Speer
    Msen - Speer ------------
    530 Arjan Dekkers Rotterdam Speer
    Msen - Speer ------------
    531 Remco Goetheer Rotterdam Kogel
    Msen - Kogel ------------
    532 Shaquille Haverkamp Rotterdam 100m
    Msen - 100m A ------------
    533 Ilias el Khattabi Rotterdam 3000m SC
    Msen - 3000m SC ------------
    534 Benjamin Manuel Rotterdam 800m
    Msen - 800m B ------------
    535 Koen van der Meijden Rotterdam 800m
    Msen - 800m C ------------
    536 Ranki Oberoi IPC Rotterdam Ver
    Msen - Ver ------------
    537 Anthony Rasmijn Rotterdam 400m
    Msen - 400m A ------------
    538 Rayen Rojer Rotterdam 200m
    ------------
    539 Chanelton Schmidt Rotterdam 400m
    Msen - 400m C ------------
    540 Take Zonneveld IPC Rotterdam Kogel
    Speer
    Msen - KogelMsen - Speer -----------
    541 Noah Baltus SAV 800m
    Msen - 800m B ------------
    542 Stan Schipperen Scorpio 800m
    Msen - 800m C ------------
    543 Imram Kamara SLE 400m
    Msen - 400m B ------------
    544 Sven van Merode Spado Hoog
    Msen - Hoog ------------
    545 Wicher Nijkamp Spado 100m
    Msen - 100m B ------------
    546 Jeffrey Vanan Suriname 100m
    200m
    Msen - 100m AMsen - 200m A -----------
    548 Joeri Slagter TAS `82 800m
    Msen - 800m A ------------
    549 Pavel Maslak Tsjechië 200m
    Msen - 200m A ------------
    550 Joel Fearon GBR 100m
    ------------
    551 Daniel Jarvis GBR 3000m SC
    Msen - 3000m SC ------------
    552 Ciaran Lewis GBR 3000m SC
    Msen - 3000m SC ------------
    553 Chidamba Hazemba Zambia 100m
    Msen - 100m A ------------
    556 Panashe Andy Majuru Zimbabwe 400m
    400mH
    Msen - 400m AMsen - 400mH -----------
    558 Pierre Malan Jacobs Zuid-Afrika 800m
    Msen - 800m B ------------
    559 Maarten Emmaneel Nederland 200m
    Msen - 200m A ------------

    Verenigingen 'Senioren mannen'

    VerenigingAfkortingAantal Deelnemers
    AAC AAC 7
    AKU AKU 2
    Almere `81 AM81 1
    ARV Ilion ILIO 2
    AV 1923 AV23 8
    AV Castricum CSTR 2
    AV Daventria 1906 DVTR 1
    AV De Spartaan SPTN 4
    AV DOKEV Anna Paulowna DKEV 1
    AV Haarlem HRLM 5
    AV Haarlemmermeer HLLM 1
    AV Hollandia HLLD 1
    AV Hylas HYLS 1
    AV Impala IMPL 1
    AV Jahn II JAHN 1
    AV Lycurgus LYCG 3
    AV NOP NOP 1
    AV Passaat PSST 1
    AV PEC 1910 PEC 1
    AV Sparta SPRT 3
    AV Sprint SPRN 2
    AV Trias TRAS 1
    AV Triathlon Triathlon 2
    AV Unitas UNTS 1
    AV Zaanland ZNLD 2
    AV Zuidwal ZDWL 1
    AV `40 AV40 1
    AV `47 AV47 1
    Avantri AVTR 1
    Belgie BEL 2
    Ciko `66 CIKO 2
    Duitsland GER 1
    Gambia GAM 1
    Groningen Atletiek GRNG 2
    Haag Atletiek HAAG 5
    Hellas Utrecht HLLS 1
    IJsland ISL 1
    Kenia KEN 2
    Leiden Atletiek LATL 7
    Nederland NED 7
    Nijmegen Atletiek NYMG 1
    Oeganda UGA 1
    PAC PAC 4
    Phanos PHNS 9
    Prins Hendrik PH 8
    Rotterdam Atletiek RDAM 11
    SAV SAV 1
    Scorpio SCRP 1
    Sierra Leone SLE 1
    Spado SPDO 2
    Suriname SUR 1
    TAS `82 TS82 1
    Tsjechië CZE 1
    Verenigd Koninkrijk GBR 3
    Zambia ZAM 1
    Zimbabwe ZIM 1
    Zuid-Afrika RSA 1

    Uitslagen 100 meter Senioren mannen

    # Naam ResReactie OBP
    1 Solomon Bockarie Nederland 10,35 0,150+1.3 m/s10,29
    2 Chidamba Hazemba Zambia 10,65 0,145+1.3 m/s10,36
    3 Alagie Sonko Gambia 10,94 0,159+1.3 m/s10,70
    4 Milo Zech...allebroek Leiden 11,00 0,163+1.3 m/s11,01
    5 Leon ten Klooster AV PEC 1910 11,08 0,182+1.3 m/s10,96
    6 Brett Duff AV Sparta 11,12 +0.1 m/s11,04
    7 Gennaro Biswane Phanos 11,18 0,164+1.3 m/s10,84
    8 Roeland Heitkonig AV Haarlem 11,25 +3.1 m/s11,30
    9 Levi Hazes AV 1923 11,25 +0.1 m/s11,08
    10 Wicher Nijkamp Spado 11,26 +0.1 m/s11,14
    11 Rik Bataille Phanos 11,26 +3.1 m/s11,26
    12 Rutger Bien AV 1923 11,31 +0.1 m/s11,07
    13 Kevin Deur AV Sparta 11,41 +3.1 m/s11,31
    14 Stefan Scholte AV Haarlem 11,42 +0.1 m/s11,16
    15 Ezra Amokwandoh AV 1923 11,54 +0.1 m/s11,18
    16 Thomas vd Plaetsen Belgie 11,58 +0.1 m/s11,14
    17 Olivier H...driks IPC AV `40 11,68 +3.1 m/s11,77
    18 Levi Vloet IPC Nijmegen 11,73 +3.1 m/s11,80
    19 Chakir Ib... El Farok AV Zuidwal 11,77 +0.1 m/s11,21
    20 Flip Breuer IPC Phanos 12,32 +3.1 m/s12,34
    Jeffrey Vanan Suriname DQ 10,50

    Uitslagen 200 meter Senioren mannen

    # Naam ResReactie OBP
    1 Pavel Maslak Tsjechië 20,84 -0.1 m/s20,46
    2 Solomon Bockarie Nederland 21,20 0,261-0.1 m/s20,39
    3 Jeffrey Vanan Suriname 21,90 0,167-0.1 m/s21,04
    4 Maarten Emmaneel Nederland 21,99 0,239-0.1 m/s21,92
    5 Leon ten Klooster AV PEC 1910 22,16 0,207+0.7 m/s21,97
    6 Pim van Bakel PH 22,21 0,249-0.1 m/s21,76
    7 Mathijs Dirks Leiden 22,24 0,167+0.7 m/s22,34
    8 Timo Brandehof HLLM 22,25 0,201+0.7 m/s21,87
    9 Stefan Scholte AV Haarlem 22,77 0,193+0.7 m/s22,85
    10 Roeland Heitkonig AV Haarlem 22,88 0,202+0.5 m/s23,45
    11 Chakir Ib... El Farok AV Zuidwal 23,17 0,176+0.7 m/s22,49
    12 Sten Stein AV Impala 23,54 0,282+0.5 m/s22,86
    13 Olivier H...driks IPC AV `40 23,89 0,221+0.5 m/s23,44
    14 Flip Breuer IPC Phanos 25,51 0,201+0.5 m/s25,51
    Rik Bataille Phanos DNS 22,64

    Uitslagen 400 meter Senioren mannen

    # Naam ResReactieOBP
    1 Jurgen Wielart AV Haarlem 48,26 0,19348,64
    2 Netanel Dorothea AV Sparta 48,50 0,14748,89
    3 Robin Ruijter PH 48,58 0,16048,26
    4 Vester van...eijningen AV Haarlem 48,62 0,20648,59
    5 Anthony Rasmijn Rotterdam 48,73 0,15347,73
    6 Mathijs Dirks Leiden 48,88 0,15947,69
    7 Royce Zaadnoordijk Leiden 49,30 0,14148,76
    8 Panashe Andy Majuru Zimbabwe 49,66 0,15748,57
    9 Owen Westerhout AV Trias 50,37 0,27849,17
    10 Bram van der Jagt AV 1923 50,67 0,20149,90
    11 Sjoerd Dekker AV Haarlem 50,74 50,08
    12 Jurgen van der Zwet De Spartaan 50,82 50,06
    13 Imram Kamara SLE 51,10 0,21649,40
    14 Rik Bataille Phanos 51,14 0,17449,75
    15 Mark Roosien AV Hylas 51,46 51,38
    16 Bas Uitbeijerse Haag 52,06 0,21849,26
    17 Kosheen Miran Groningen 52,24 0,25949,13
    18 Thijs van den Dries AV Lycurgus 52,33 0,13149,94
    19 Simon Blok Haag 52,34 50,19
    20 Thijs Koers HLLS 52,46 0,22749,47
    21 Thijs Heemskerk AKU 53,30 51,66

    Uitslagen 800 meter Senioren mannen

    # Naam ResOBP
    1 Charles C...i Simotwo Kenia 1:50,20 1:46,20
    2 Kevin Viezee AAC 1:51,83 1:47,74
    3 Willy Tarbei Kenia 1:51,85 1:44,51
    4 Ryan Clarke Castricum 1:52,06 1:49,77
    5 Ludo Van N...wenhuizen AAC 1:52,60 1:49,85
    6 Robin van Riel Nederland 1:53,27 1:49,85
    7 Tom Disveld AAC 1:53,29 1:50,93
    8 Noah Baltus SAV 1:54,95 1:53,08
    9 Joeri Slagter TAS `82 1:56,14 1:50,18
    10 Tom de Leeuw Almere `81 1:56,44 1:53,69
    11 Daniël de Looze Phanos 1:56,95 1:52,26
    12 Koen van der Meijden Rotterdam 1:56,98 1:56,38
    13 Yunis abu Stitan Haag 1:57,13 1:54,14
    14 Reinder Prince Triathlon 1:57,49 1:57,29
    15 Thijmen Dofferhoff De Spartaan 1:57,61 1:55,01
    16 Timo Stegink Castricum 1:57,90 1:56,52
    17 Thomas Kwint Groningen 1:57,90 1:53,08
    18 Cain Rutgers Phanos 1:58,30 1:54,84
    19 Max van der Lugt AV Zaanland 1:58,33 1:58,38
    20 Stan Schipperen Scorpio 1:58,55 1:56,90
    21 Benjamin Manuel Rotterdam 1:58,69 1:54,93
    22 Twan Pormes DKEV 1:58,93 1:52,99
    23 Brain Versluis Avantri 2:00,03 1:52,57
    24 Thomas Lewis Phanos 2:00,44 1:52,20
    25 Pierre Malan Jacobs Zuid-Afrika 2:00,84 1:55,77
    26 Ralf Looze Phanos 2:01,88 1:58,07
    Jesper Ar...as A race Nederland DNF ---
    Maarten O...as B race Nederland DNF ---
    Max van Ge...as C race Nederland DNF ---

    Uitslagen Engelse mijl Senioren mannen

    # Naam Res OBP
    Thijs Houbiers Leiden --- 4:04,39
    Lars Gerritsen AV Passaat --- 3:53,08
    Andreas Kuhlen Duitsland --- 3:46,79

    Uitslagen 400 meter horden Senioren mannen

    # Naam ResOBP
    1 Panashe Andy Majuru Zimbabwe 54,61 52,67
    2 Maurik de Groot Haag 55,48 54,19
    3 Maarten Ottenhoff Phanos 55,50 54,25
    4 Robin Boersma AV NOP 56,62 55,12
    5 Lennart de Looze AKU 57,57 57,46
    6 Stefan De Vries AAC 57,64 56,57

    Uitslagen Kogelstoten Senioren mannen

    # Naam P1P2P3P4P5P6ResOBP
    1 Patrick Cronie PH X 18,42 19,16 19,16 19,52 X 19,52 19,80
    2 Sven Poelmann AAC X 16,18 17,29 17,31 17,99 17,16 17,99 18,71
    3 Remco Goetheer Rotterdam X X 16,52 17,62 17,56 X 17,62 18,33
    4 Marijn van den Born PAC 14,99 X 15,12 X X X 15,12 16,77
    5 Take Zonneveld IPC Rotterdam 7,27 8,25 7,89 8,61 8,64 9,04 9,04 9,11

    Uitslagen Speerwerpen Senioren mannen

    # Naam P1P2P3P4P5P6ResOBP
    1 Lars Timmerman PH 69,04 68,18 70,87 X 75,69 72,72 75,69 78,04
    2 Tom Egbers Ciko `66 69,00 X X 65,46 65,42 69,60 69,60 73,10
    3 Henrik Pröpper Phanos 65,61 59,45 64,35 65,39 65,34 68,05 68,05 67,63
    4 Alex van den Boom AV `47 63,62 X 57,94 61,19 58,42 61,53 63,62 67,12
    5 Thomas vd Plaetsen Belgie 52,13 57,78 61,04 X 60,27 60,18 61,04 59,41
    6 Dimitri Jonkers AV Sprint 58,25 58,10 X X 58,25 65,80
    7 Take Zonneveld IPC Rotterdam 32,51 33,08 32,26 X 31,07 X 33,08 34,71

    Uitslagen Hoogspringen Senioren mannen

    # Naam 1.901.952.00ResOBP
    1 Peter Siers Ciko `66 O XO XXX 1,95 2,15

    Uitslagen Polsstokhoogspringen Senioren mannen

    Er zijn nog geen ingeschreven atleten

    Uitslagen Verspringen Senioren mannen

    # Naam P1P2P3P4P5P6Res OBP
    1 Alexander Soethout AAC 7,21 7,17 7,32 5,91 - - 7,32 +0.6 m/s7,19
    2 Rik Taam AV Zaanland 7,11 7,01 6,94 7,11 +2.6 m/s7,30
    3 Joeri van der Hooft AAC X 7,04 X 6,72 7,05 X 7,05 +3.8 m/s7,18
    4 Ranki Oberoi IPC Rotterdam 6,10 X X X X 6,89 6,89 +5.2 m/s7,13
    5 Joshua Record AV 1923 6,73 6,85 6,82 6,75 6,79 6,53 6,85 +4.8 m/s6,93
    6 Thomas Ticheloven AV Lycurgus 6,26 6,39 6,49 6,60 6,76 6,85 6,85 +3.4 m/s6,81
    7 Rutger Bien AV 1923 6,60 3,71 X 6,63 6,83 6,83 +6.8 m/s6,88
    8 Olav Donker PH 3,79 6,44 6,81 X X 6,60 6,81 +3.4 m/s6,91
    9 Damian Felter PAC 6,19 6,56 X 6,27 6,71 6,58 6,71 -1.0 m/s7,01
    10 Joël de Jong IPC Hollandia 4,89 5,23 X 5,53 5,29 5,23 5,53 +3.2 m/s5,61