Categorie 'Meisjes Junior B'

Categorie gegevens

Deelnemers: 115
Categorie afkorting: MJB
Berekeningswijze: Junioren A/B, Senioren, Veteranen - Vrouwen/Meisjes
Meerkamp:
Losse onderdelen:
  • 1 x 100 meter
  • 1 x 400 meter
  • 1 x 800 meter
  • 1 x 100 meter horden (76cm)
  • 1 x 4 x 100m
  • 4 x Speerwerpen 500 gram
  • 4 x Discuswerpen 1 kilogram
  • 4 x Kogelstoten 3 kilogram
  • 1 x Hoogspringen
  • 4 x Verspringen
  • Atleten 'Meisjes Junior B'

    Snr Naam Onderdelen Startgroep 100m400m800m100mH4x100mSpeerDiscusKogelHoogVerTeam punten
    48 Alies van Berkum HRCL - DK en AV H...s Meisjes 100m
    100 meter - Meisjes --------- 577
    49 Vera van der Niet HRCL - DK en AV H...s Meisjes 100m
    Ver
    100 meter - MeisjesVer - Meis...s groep 1 -------- 512
    51 Hilde den Engelsen HRCL - DK en AV H...s Meisjes Hoog
    Ver
    hoog meisjes groep 1ver meisjes groep 2 -------- 615
    52 Mirte Kok HRCL - DK en AV H...s Meisjes 800m
    100mH
    800 meter - Meisjes100 meter ...es 76.2cm -------- 650
    53 Amber van de Merwe HRCL - DK en AV H...s Meisjes Speer
    Discus
    speer meis...s groep 2discus mei...s groep 1 -------- 212
    54 Miranda van Dijk HRCL - DK en AV H...s Meisjes 400m
    400 m - Meisjes --------- 504
    55 Sophie van der Spoel HRCL - DK en AV H...s Meisjes Speer
    Kogel
    Speer- Mei...s groep 1Kogel- Mei...s groep 1 -------- 899
    56 Anne-Fleur Blok Olympus `70 - AV Olympus...es Team 1 100m
    Kogel
    100 meter - MeisjesKogel- Mei...s groep 1 -------- 440
    57 Emma Dekker Olympus `70 - AV Olympus...es Team 1 400m
    100mH
    Hoog
    400 m - Meisjes100 meter ...es 76.2cmhoog meisjes groep 2 ------- 1347
    58 Nienke de Ruiter Olympus `70 - AV Olympus...es Team 1 Speer
    speer meis...s groep 2 --------- 0
    59 Sem de Bruin Olympus `70 - AV Olympus...es Team 1 100m
    Discus
    Kogel
    100 meter - MeisjesDiscus mei...s groep 2kogel meis...s groep 2 ------- 949
    60 Suzanne va...den Berge Olympus `70 - AV Olympus...es Team 1 Hoog
    Ver
    hoog meisjes groep 1ver meisjes groep 2 -------- 596
    61 Sophie Koedood Olympus `70 - AV Olympus...es Team 1 Speer
    Discus
    Ver
    Speer- Mei...s groep 1discus mei...s groep 1Ver - Meis...s groep 1 ------- 489
    62 Thelma Solleveld Olympus `70 - AV Olympus...es Team 1 400m
    800m
    400 m - Meisjes800 meter - Meisjes -------- 1461
    63 Danique de Brabander Olympus `70 - AV Olympus...es Team 2 Speer
    Discus
    Kogel
    Speer- Mei...s groep 1Discus mei...s groep 2Kogel- Mei...s groep 1 ------- 1287
    65 Suzanne va...Marrewijk Olympus `70 - AV Olympus...es Team 2 100m
    Kogel
    Ver
    100 meter - Meisjeskogel meis...s groep 2ver meisjes groep 2 ------- 791
    66 Adrian Vrijenhoek Rotterdam - Rotterdam ...k Meisjes Discus
    Kogel
    Discus mei...s groep 2Kogel- Mei...s groep 1 -------- 1329
    67 Jaleesa Seedorf Rotterdam - Rotterdam ...k Meisjes 100m
    100 meter - Meisjes --------- 623
    69 Cherrel Siberie Rotterdam - Rotterdam ...k Meisjes 100m
    Ver
    100 meter - MeisjesVer - Meis...s groep 1 -------- 420
    70 Mila Duss..., van der Rotterdam - Rotterdam ...k Meisjes 400m
    800m
    400 m - Meisjes800 meter - Meisjes -------- 1322
    71 Kahlan Geluk Rotterdam - Rotterdam ...k Meisjes Speer
    Hoog
    speer meis...s groep 2hoog meisjes groep 1 -------- 1231
    72 Manon Kool Rotterdam - Rotterdam ...k Meisjes 100mH
    Hoog
    100 meter ...es 76.2cmhoog meisjes groep 2 -------- 409
    73 Tessa Nieuwenhuizen Rotterdam - Rotterdam ...k Meisjes 800m
    800 meter - Meisjes --------- 0
    74 Willemijn Torbijn SCSP - AV Schelde...t Meisjes 100m
    Ver
    100 meter - MeisjesVer - Meis...s groep 1 -------- 601
    76 Waeöby Jones SCSP - AV Schelde...t Meisjes 400m
    Kogel
    400 m - MeisjesKogel- Mei...s groep 1 -------- 1215
    77 Maaike de Kreek SCSP - AV Schelde...t Meisjes 800m
    Speer
    800 meter - Meisjesspeer meis...s groep 2 -------- 1252
    78 Sophia Edobar SCSP - AV Schelde...t Meisjes 100m
    Discus
    100 meter - MeisjesDiscus mei...s groep 2 -------- 219
    79 Lisa den Dekker SCSP - AV Schelde...t Meisjes 100mH
    Ver
    100 meter ...es 76.2cmver meisjes groep 2 -------- 966
    80 Mirthe de Zeeuw SCSP - AV Schelde...t Meisjes 800m
    Hoog
    800 meter - Meisjeshoog meisjes groep 2 -------- 484
    81 Isabel Veldhoen Spark - Spark Meisjes 800m
    Kogel
    800 meter - Meisjeskogel meis...s groep 2 -------- 974
    82 Anne Wassink Spark - Spark Meisjes 100m
    400m
    100 meter - Meisjes400 m - Meisjes -------- 422
    83 Naomi de Cloe Spark - Spark Meisjes 100m
    Hoog
    100 meter - Meisjeshoog meisjes groep 1 -------- 1226
    84 Gabriëlla Dirks Spark - Spark Meisjes 100mH
    Ver
    100 meter ...es 76.2cmver meisjes groep 2 -------- 1024
    85 Jade Dubbeld Spark - Spark Meisjes 400m
    Speer
    Discus
    400 m - MeisjesSpeer- Mei...s groep 1discus mei...s groep 1 ------- 604
    86 Jitske Weersma Spark - Spark Meisjes Discus
    Discus mei...s groep 2 --------- 334
    87 Grace-Ann Pronk AV Sparta - AV Sparta Meisjes 100m
    400m
    Discus
    100 meter - Meisjes400 m - MeisjesDiscus mei...s groep 2 ------- 1708
    97 Dorenda Zwaard AV `40 - AV `40 Mei...es Team 1 100m
    100mH
    100 meter - Meisjes100 meter ...es 76.2cm -------- 1382
    98 Evi van Loon AV `40 - AV `40 Mei...es Team 1 Hoog
    Ver
    hoog meisjes groep 1Ver - Meis...s groep 1 -------- 726
    99 Céline Smit AV `40 - AV `40 Mei...es Team 1 Speer
    Discus
    Kogel
    speer meis...s groep 2discus mei...s groep 1kogel meis...s groep 2 ------- 1010
    100 Leah Smith AV `40 - AV `40 Mei...es Team 1 Speer
    Hoog
    Speer- Mei...s groep 1hoog meisjes groep 2 -------- 0
    101 Nora Sloot AV `40 - AV `40 Mei...es Team 1 Kogel
    Kogel- Mei...s groep 1 --------- 598
    102 Veerle Ooink AV `40 - AV `40 Mei...es Team 1 400m
    800m
    400 m - Meisjes800 meter - Meisjes -------- 660
    103 Aniek Sips AV `40 - AV `40 Mei...es Team 1 800m
    Ver
    800 meter - Meisjesver meisjes groep 2 -------- 563
    104 Lisa van de Goorberg AV `40 - AV `40 Mei...es Team 1 400m
    100mH
    Discus
    400 m - Meisjes100 meter ...es 76.2cmDiscus mei...s groep 2 ------- 604
    105 Inge de Vries AV `40 - AV `40 Mei...es Team 2 800m
    100mH
    800 meter - Meisjes100 meter ...es 76.2cm -------- 438
    107 Anneloes Versteeg AV `40 - AV `40 Mei...es Team 2 800m
    100mH
    800 meter - Meisjes100 meter ...es 76.2cm -------- 515
    108 Rosa Hart AV `40 - AV `40 Mei...es Team 2 100m
    Hoog
    100 meter - Meisjeshoog meisjes groep 1 -------- 767
    110 Nienke Priem AV `40 - AV `40 Mei...es Team 2 400m
    Speer
    Ver
    400 m - Meisjesspeer meis...s groep 2Ver - Meis...s groep 1 ------- 1018
    111 Hannelore Pourier AV `40 - AV `40 Mei...es Team 2 Discus
    Kogel
    Discus mei...s groep 2Kogel- Mei...s groep 1 -------- 825
    209 Anouk Dekkers Haag - Haag Atlet...k Meisjes 100m
    100 meter - Meisjes --------- 0
    210 Emma Groen Haag - Haag Atlet...k Meisjes 100mH
    Ver
    100 meter ...es 76.2cmVer - Meis...s groep 1 -------- 0
    211 Dewi Lafontaine Haag - Haag Atlet...k Meisjes 100mH
    Speer
    100 meter ...es 76.2cmSpeer- Mei...s groep 1 -------- 1550
    212 Merel van ...Langkruis Haag - Haag Atlet...k Meisjes 800m
    800 meter - Meisjes --------- 0
    214 Dara Obot Haag - Haag Atlet...k Meisjes Discus
    Kogel
    Discus mei...s groep 2kogel meis...s groep 2 -------- 1636
    215 Suzanne Giezeman Haag - Haag Atlet...k Meisjes Speer
    Discus
    Kogel
    speer meis...s groep 2discus mei...s groep 1Kogel- Mei...s groep 1 ------- 0
    216 Naomi Geleynse Haag - Haag Atlet...k Meisjes 800m
    800 meter - Meisjes --------- 572
    217 Patou Vellekoop Haag - Haag Atlet...k Meisjes 400m
    Ver
    400 m - Meisjesver meisjes groep 2 -------- 1291
    219 Edikan Ekpo Haag - Haag Atlet...k Meisjes 100m
    Hoog
    100 meter - Meisjeshoog meisjes groep 1 -------- 1317
    220 Puck van Wiltenburg PAC - PAC Meisjes Team 3 800m
    100mH
    800 meter - Meisjes100 meter ...es 76.2cm -------- 1046
    221 Enid Duut PAC - PAC Meisjes Team 1 Discus
    Kogel
    discus mei...s groep 1Kogel- Mei...s groep 1 -------- 762
    222 Hilmar Duut PAC - PAC Meisjes Team 1 100m
    100 meter - Meisjes --------- 0
    223 Diane van Es PAC - PAC Meisjes Team 1 800m
    800 meter - Meisjes --------- 861
    224 Nicole Etman PAC - PAC Meisjes Team 1 100mH
    Hoog
    100 meter ...es 76.2cmhoog meisjes groep 1 -------- 1636
    225 Jasmijn van Iersel PAC - PAC Meisjes Team 1 400m
    400 m - Meisjes --------- 0
    226 Margot Keijzer PAC - PAC Meisjes Team 1 Ver
    ver meisjes groep 2 --------- 672
    227 Fenna Klapwijk PAC - PAC Meisjes Team 1 100m
    400m
    100 meter - Meisjes400 m - Meisjes -------- 1563
    228 Sanne Mooldijk PAC - PAC Meisjes Team 1 800m
    800 meter - Meisjes --------- 0
    229 Stevy-Jane...Nederveen PAC - PAC Meisjes Team 1 100mH
    Speer
    Ver
    100 meter ...es 76.2cmspeer meis...s groep 2Ver - Meis...s groep 1 ------- 0
    230 Silke Brakkee PAC - PAC Meisjes Team 2 800m
    800 meter - Meisjes --------- 0
    231 Inas Chahid PAC - PAC Meisjes Team 2 Speer
    Discus
    Kogel
    speer meis...s groep 2Discus mei...s groep 2kogel meis...s groep 2 ------- 1042
    232 Roos den Engelse PAC - PAC Meisjes Team 2 400m
    400 m - Meisjes --------- 613
    233 Marije Hijman PAC - PAC Meisjes Team 2 800m
    800 meter - Meisjes --------- 775
    234 Bridget Janssen PAC - PAC Meisjes Team 1 Speer
    Discus
    Kogel
    Speer- Mei...s groep 1Discus mei...s groep 2kogel meis...s groep 2 ------- 1417
    235 Gabrielle Opmeer PAC - PAC Meisjes Team 2 Discus
    Hoog
    discus mei...s groep 1hoog meisjes groep 1 -------- 958
    236 Romea Schröder PAC - PAC Meisjes Team 2 100m
    Ver
    100 meter - Meisjesver meisjes groep 2 -------- 0
    237 Lucie Tiemeier PAC - PAC Meisjes Team 2 100m
    Ver
    100 meter - MeisjesVer - Meis...s groep 1 -------- 1165
    238 Luna Christern PAC - PAC Meisjes Team 3 100m
    400m
    100 meter - Meisjes400 m - Meisjes -------- 888
    239 Liefke Gelissen PAC - PAC Meisjes Team 3 400m
    Ver
    400 m - Meisjesver meisjes groep 2 -------- 0
    240 Amber Hermse PAC - PAC Meisjes Team 3 Speer
    Hoog
    speer meis...s groep 2hoog meisjes groep 2 -------- 995
    241 Vera Hoogstad PAC - PAC Meisjes Team 3 Discus
    Kogel
    discus mei...s groep 1kogel meis...s groep 2 -------- 350
    242 Nena Schenk PAC - PAC Meisjes Team 3 800m
    Hoog
    800 meter - Meisjeshoog meisjes groep 1 -------- 0
    243 Bobby van ...orthuizen PAC - PAC Meisjes Team 3 Kogel
    Ver
    Kogel- Mei...s groep 1Ver - Meis...s groep 1 -------- 1003
    244 Sanne van Gils Spado - Spado Meisjes 800m
    800 meter - Meisjes --------- 0
    245 Eva van der Heijden Spado - Spado Meisjes Speer
    Discus
    Kogel
    speer meis...s groep 2Discus mei...s groep 2kogel meis...s groep 2 ------- 1644
    246 Isa Videler Spado - Spado Meisjes 400m
    100mH
    Ver
    400 m - Meisjes100 meter ...es 76.2cmver meisjes groep 2 ------- 1632
    247 Anique Videler Spado - Spado Meisjes 100m
    100 meter - Meisjes --------- 0
    248 Ilona de Weert Spado - Spado Meisjes Discus
    discus mei...s groep 1 --------- 0
    249 Dionne Mahieu Spado - Spado Meisjes Kogel
    Hoog
    Kogel- Mei...s groep 1hoog meisjes groep 2 -------- 0
    250 Anouk Prop Spado - Spado Meisjes 400m
    800m
    400 m - Meisjes800 meter - Meisjes -------- 738
    252 Charlie van Gorkum Spado - Spado Meisjes 100mH
    100 meter ...es 76.2cm --------- 0
    253 Suzanne van Eijck Spado - Spado Meisjes 100m
    Ver
    100 meter - MeisjesVer - Meis...s groep 1 -------- 644
    254 Merle van Elzakker Spado - Spado Meisjes Speer
    Hoog
    Speer- Mei...s groep 1hoog meisjes groep 1 -------- 672
    255 Nanah Fung-Loy AV Sparta - AV Sparta Meisjes Hoog
    Ver
    hoog meisjes groep 1Ver - Meis...s groep 1 -------- 1322
    256 Veerle van Loon THOR - THOR Meisjes Hoog
    hoog meisjes groep 1 --------- 779
    257 Daniek Hoorn THOR - THOR Meisjes Speer
    speer meis...s groep 2 --------- 0
    258 Anna Hartendorp THOR - THOR Meisjes 100mH
    Ver
    100 meter ...es 76.2cmver meisjes groep 2 -------- 898
    259 Anouk van der Horst THOR - THOR Meisjes 400m
    800m
    Ver
    400 m - Meisjes800 meter - Meisjesver meisjes groep 2 ------- 619
    260 Fenna Lambregts THOR - THOR Meisjes 400m
    400 m - Meisjes --------- 0
    261 Mirna Wigger THOR - THOR Meisjes 100m
    100 meter - Meisjes --------- 429
    262 Emma van Arendonk THOR - THOR Meisjes Speer
    Discus
    Kogel
    Speer- Mei...s groep 1discus mei...s groep 1kogel meis...s groep 2 ------- 2207
    264 Robin van Ommeren THOR - THOR Meisjes Discus
    Kogel
    Discus mei...s groep 2Kogel- Mei...s groep 1 -------- 0
    269 Anna Zoë Moritz Typhoon - Typhoon Meisjes 100mH
    100 meter ...es 76.2cm --------- 0
    271 Enya Hoogewoning Typhoon - Typhoon Meisjes Discus
    discus mei...s groep 1 --------- 0
    272 Esmee Foesenek ACHL - ARV Achilles Meisjes 800m
    100mH
    800 meter - Meisjes100 meter ...es 76.2cm -------- 837
    274 Kelsey de Jong ACHL - ARV Achilles Meisjes 100m
    Discus
    100 meter - Meisjesdiscus mei...s groep 1 -------- 71
    275 Lotte Verlaar ACHL - ARV Achilles Meisjes 400m
    100mH
    400 m - Meisjes100 meter ...es 76.2cm -------- 0
    276 Anne Lambregts ACHL - ARV Achilles Meisjes Speer
    Ver
    speer meis...s groep 2ver meisjes groep 2 -------- 670
    277 Maud Boeren ACHL - ARV Achilles Meisjes 400m
    Hoog
    400 m - Meisjeshoog meisjes groep 1 -------- 950
    278 Renate Konings ACHL - ARV Achilles Meisjes 100m
    Kogel
    100 meter - Meisjeskogel meis...s groep 2 -------- 1076
    279 Annemijn van Broeck RK HAV - RK HAV Meisjes 400m
    Speer
    Kogel
    400 m - MeisjesSpeer- Mei...s groep 1kogel meis...s groep 2 ------- 200
    280 Romy Lauwers RK HAV - RK HAV Meisjes Discus
    Kogel
    discus mei...s groep 1Kogel- Mei...s groep 1 -------- 1206
    281 Anouk de Bruijn RK HAV - RK HAV Meisjes 800m
    Ver
    800 meter - Meisjesver meisjes groep 2 -------- 411
    282 Femke Bun RK HAV - RK HAV Meisjes 100mH
    Speer
    Hoog
    100 meter ...es 76.2cmspeer meis...s groep 2hoog meisjes groep 2 ------- 1738
    283 Mirthe Nachtegael RK HAV - RK HAV Meisjes Discus
    Hoog
    Discus mei...s groep 2hoog meisjes groep 1 -------- 0
    284 Iggy Nachtegael RK HAV - RK HAV Meisjes 100m
    Ver
    100 meter - MeisjesVer - Meis...s groep 1 -------- 959

    Verenigingen 'Meisjes Junior B'

    VerenigingAfkortingAantal Deelnemers
    ARV Achilles ACHL 6
    AV Olympus `70 OL70 9
    AV Scheldesport SCSP 6
    AV Sparta SPRT 2
    AV `40 AV40 13
    DK en AV Hercules HRCL 7
    Haag Atletiek HAAG 9
    PAC PAC 24
    RK HAV RKHV 6
    Rotterdam Atletiek RDAM 7
    Spado SPDO 10
    Spark SPRK 6
    THOR THOR 8
    Typhoon TPHN 2
    Competitiestand Meisjes U18
    # Team Leden Punten
    1 PAC Meisjes Team 1 PAC - MJB 10 7606
    2 Haag Atletiek Meisjes Haag Atletiek - MJB 9 7058
    3 AV `40 Meisjes Team 1 AV `40 - MJB 8 6204
    4 Spado Meisjes Spado - MJB 10 6005
    5 Rotterdam Atletiek Meisjes Rotterdam Atletiek - MJB 7 5917
    6 AV Olympus `70 Meisjes Team 1 AV Olympus `70 - MJB 7 5822
    7 AV Scheldesport Meisjes AV Scheldesport - MJB 6 5373
    8 PAC Meisjes Team 2 PAC - MJB 7 5215
    9 Spark Meisjes Spark - MJB 6 5200
    10 RK HAV Meisjes RK HAV - MJB 6 4978
    11 THOR Meisjes THOR - MJB 8 4932
    12 PAC Meisjes Team 3 PAC - MJB 7 4722
    13 DK en AV Hercules Meisjes DK en AV Hercules - MJB 7 4555
    14 ARV Achilles Meisjes ARV Achilles - MJB 6 4071
    15 AV `40 Meisjes Team 2 AV `40 - MJB 5 4034
    16 AV Sparta Meisjes AV Sparta - MJB 2 3030
    17 AV Olympus `70 Meisjes Team 2 AV Olympus `70 - MJB 2 2078
    18 AV Fortuna Meisjes AV Fortuna - MJB 0 0
    18 AV Scheldesport Meisjes Team 2 AV Scheldesport - MJB 0 0
    18 AV `56 Meisjes AV `56 - MJB 0 0
    18 Delta Sport Meisjes Delta Sport - MJB 0 0
    18 Typhoon Meisjes Typhoon - MJB 2 0

    Uitslagen 100 meter Meisjes Junior B

    # Naam Res OBPTeam punten
    1 Lucie Tiemeier PAC Meisjes Team 2 12,66 +0.9 m/s--- 740
    2 Fenna Klapwijk PAC Meisjes Team 1 12,72 +0.9 m/s--- 728
    3 Dorenda Zwaard AV `40 Mei...es Team 1 13,17 -0.7 m/s--- 646
    4 Suzanne van Eijck Spado Meisjes 13,18 -0.2 m/s--- 644
    5 Grace-Ann Pronk AV Sparta Meisjes 13,27 +0.9 m/s--- 628
    6 Jaleesa Seedorf Rotterdam ...k Meisjes 13,30 +0.9 m/s--- 623
    7 Naomi de Cloe Spark Meisjes 13,37 -0.2 m/s--- 611
    8 Willemijn Torbijn AV Schelde...t Meisjes 13,43 +1.2 m/s--- 601
    9 Edikan Ekpo Haag Atlet...k Meisjes 13,49 -0.7 m/s--- 591
    10 Alies van Berkum DK en AV H...s Meisjes 13,57 -0.7 m/s--- 577
    11 Hilmar Duut PAC Meisjes Team 1 13,62 -0.7 m/s--- 0
    12 Renate Konings ARV Achilles Meisjes 13,75 +1.2 m/s--- 548
    13 Cherrel Siberie Rotterdam ...k Meisjes 13,91 +0.9 m/s--- 0
    14 Anique Videler Spado Meisjes 14,09 -0.7 m/s--- 0
    15 Iggy Nachtegael RK HAV Meisjes 14,14 -0.2 m/s--- 486
    16 Anne Wassink Spark Meisjes 14,21 -0.2 m/s--- 0
    17 Luna Christern PAC Meisjes Team 3 14,32 +1.2 m/s--- 459
    18 Anouk Dekkers Haag Atlet...k Meisjes 14,35 +0.9 m/s--- 0
    19 Vera van der Niet DK en AV H...s Meisjes 14,36 +0.9 m/s--- 0
    20 Anne-Fleur Blok AV Olympus...es Team 1 14,45 +1.2 m/s--- 440
    21 Mirna Wigger THOR Meisjes 14,52 -0.2 m/s--- 429
    22 Rosa Hart AV `40 Mei...es Team 2 14,59 +0.9 m/s--- 419
    23 Kelsey de Jong ARV Achilles Meisjes 14,82 +0.9 m/s--- 0
    24 Suzanne va...Marrewijk AV Olympus...es Team 2 14,93 +0.9 m/s--- 371
    25 Sem de Bruin AV Olympus...es Team 1 15,33 +0.9 m/s--- 0
    Romea Schröder PAC Meisjes Team 2 DNS --- 0
    Sophia Edobar AV Schelde...t Meisjes DNS --- 0

    Uitslagen 400 meter Meisjes Junior B

    # Naam ResOBPTeam punten
    1 Isa Videler Spado Meisjes 57,15 --- 870
    2 Fenna Klapwijk PAC Meisjes Team 1 58,18 --- 835
    3 Jasmijn van Iersel PAC Meisjes Team 1 1:00,12 --- 0
    4 Thelma Solleveld AV Olympus...es Team 1 1:00,81 --- 752
    5 Emma Dekker AV Olympus...es Team 1 1:01,31 --- 0
    6 Waeöby Jones AV Schelde...t Meisjes 1:01,92 --- 719
    7 Anouk Prop Spado Meisjes 1:01,96 --- 0
    8 Patou Vellekoop Haag Atlet...k Meisjes 1:02,60 --- 700
    9 Grace-Ann Pronk AV Sparta Meisjes 1:02,79 --- 694
    10 Mila Duss..., van der Rotterdam ...k Meisjes 1:05,28 --- 626
    11 Roos den Engelse PAC Meisjes Team 2 1:05,78 --- 613
    12 Lisa van de Goorberg AV `40 Mei...es Team 1 1:06,16 --- 604
    13 Veerle Ooink AV `40 Mei...es Team 1 1:07,50 --- 0
    14 Miranda van Dijk DK en AV H...s Meisjes 1:10,33 --- 504
    15 Maud Boeren ARV Achilles Meisjes 1:12,04 --- 466
    16 Luna Christern PAC Meisjes Team 3 1:13,79 --- 429
    17 Anne Wassink Spark Meisjes 1:14,12 --- 422
    18 Liefke Gelissen PAC Meisjes Team 3 1:16,74 --- 0
    19 Nienke Priem AV `40 Mei...es Team 2 1:16,96 --- 367
    20 Anouk van der Horst THOR Meisjes 1:19,87 --- 314
    21 Annemijn van Broeck RK HAV Meisjes 1:26,96 --- 200
    Jade Dubbeld Spark Meisjes DNS --- 0
    Lotte Verlaar ARV Achilles Meisjes DNS --- 0
    Fenna Lambregts THOR Meisjes DNS --- 0

    Uitslagen 800 meter Meisjes Junior B

    # Naam ResOBPTeam punten
    1 Diane van Es PAC Meisjes Team 1 2:14,59 --- 861
    2 Marije Hijman PAC Meisjes Team 2 2:21,14 --- 775
    3 Silke Brakkee PAC Meisjes Team 2 2:21,72 --- 0
    4 Anouk Prop Spado Meisjes 2:24,22 --- 738
    5 Sanne Mooldijk PAC Meisjes Team 1 2:24,54 --- 0
    6 Thelma Solleveld AV Olympus...es Team 1 2:26,72 --- 709
    7 Maaike de Kreek AV Schelde...t Meisjes 2:27,82 --- 696
    8 Mila Duss..., van der Rotterdam ...k Meisjes 2:27,88 --- 696
    9 Sanne van Gils Spado Meisjes 2:28,40 --- 0
    10 Veerle Ooink AV `40 Mei...es Team 1 2:31,11 --- 660
    11 Tessa Nieuwenhuizen Rotterdam ...k Meisjes 2:32,40 --- 0
    12 Puck van Wiltenburg PAC Meisjes Team 3 2:33,08 --- 639
    13 Mirthe de Zeeuw AV Schelde...t Meisjes 2:37,92 --- 0
    14 Naomi Geleynse Haag Atlet...k Meisjes 2:39,70 --- 572
    15 Aniek Sips AV `40 Mei...es Team 1 2:41,58 --- 0
    16 Anneloes Versteeg AV `40 Mei...es Team 2 2:45,85 --- 515
    17 Inge de Vries AV `40 Mei...es Team 2 2:50,45 --- 0
    18 Esmee Foesenek ARV Achilles Meisjes 2:56,27 --- 426
    19 Isabel Veldhoen Spark Meisjes 2:56,58 --- 424
    20 Anouk de Bruijn RK HAV Meisjes 2:58,28 --- 411
    21 Nena Schenk PAC Meisjes Team 3 2:59,75 --- 0
    22 Mirte Kok DK en AV H...s Meisjes 3:03,28 --- 373
    23 Anouk van der Horst THOR Meisjes 3:12,93 --- 305
    Merel van ...Langkruis Haag Atlet...k Meisjes DNS --- 0

    Uitslagen 100 meter horden (76cm) Meisjes Junior B

    # Naam Res OBPTeam punten
    1 Nicole Etman PAC Meisjes Team 1 14,96 +0.0 m/s--- 753
    2 Dorenda Zwaard AV `40 Mei...es Team 1 15,12 +0.0 m/s--- 736
    3 Dewi Lafontaine Haag Atlet...k Meisjes 15,67 +0.0 m/s--- 678
    4 Emma Dekker AV Olympus...es Team 1 16,26 +0.0 m/s--- 621
    5 Stevy-Jane...Nederveen PAC Meisjes Team 1 16,54 +0.0 m/s--- 0
    6 Emma Groen Haag Atlet...k Meisjes 16,91 +0.0 m/s--- 0
    7 Femke Bun RK HAV Meisjes 17,70 +0.0 m/s--- 498
    8 Lisa van de Goorberg AV `40 Mei...es Team 1 17,87 +0.0 m/s--- 0
    9 Lisa den Dekker AV Schelde...t Meisjes 18,21 +0.0 m/s--- 459
    9 Anna Hartendorp THOR Meisjes 18,21 +0.0 m/s--- 459
    11 Inge de Vries AV `40 Mei...es Team 2 18,50 +0.0 m/s--- 438
    12 Gabriëlla Dirks Spark Meisjes 18,66 +0.0 m/s--- 426
    13 Esmee Foesenek ARV Achilles Meisjes 18,87 +0.0 m/s--- 411
    14 Manon Kool Rotterdam ...k Meisjes 18,91 +0.0 m/s--- 409
    15 Puck van Wiltenburg PAC Meisjes Team 3 18,93 +0.0 m/s--- 407
    16 Anneloes Versteeg AV `40 Mei...es Team 2 19,40 +0.0 m/s--- 0
    17 Mirte Kok DK en AV H...s Meisjes 21,03 +0.0 m/s--- 277
    Anna Zoë Moritz Typhoon Meisjes DNS --- 0
    Lotte Verlaar ARV Achilles Meisjes DNS --- 0
    Charlie van Gorkum Spado Meisjes DNS --- 0
    Isa Videler Spado Meisjes DNF --- 0

    Uitslagen 4 x 100m Meisjes Junior B

    # Estafette Team Leden Tijd Punten
    1 AV Fortuna Meisjes (4x100m) AV Fortuna - MJB 0 --- 0
    1 AV Olympus `70 Meisjes Team 2 (4x100m) AV Olympus `70 - MJB 0 --- 0
    1 AV Scheldesport Meisjes Team 2 (4x100m) AV Scheldesport - MJB 0 --- 0
    1 AV Sparta Meisjes (4x100m) AV Sparta - MJB 0 --- 0
    1 AV `56 Meisjes (4x100m) AV `56 - MJB 0 --- 0
    1 Delta Sport Meisjes (4x100m) Delta Sport - MJB 0 --- 0
    1 Typhoon Meisjes (4x100m) Typhoon - MJB 0 --- 0
    1 PAC Meisjes Team 1 (4x100m) PAC - MJB 0 51,55 695
    9 Haag Atletiek Meisjes (4x100m) Haag Atletiek - MJB 0 51,62 692
    10 Spado Meisjes (4x100m) Spado - MJB 0 51,99 675
    11 PAC Meisjes Team 2 (4x100m) PAC - MJB 0 52,27 662
    12 AV `40 Meisjes Team 1 (4x100m) AV `40 - MJB 0 52,30 661
    13 AV Scheldesport Meisjes (4x100m) AV Scheldesport - MJB 0 52,85 636
    14 Spark Meisjes (4x100m) Spark - MJB 0 53,31 616
    15 DK en AV Hercules Meisjes (4x100m) DK en AV Hercules - MJB 0 54,02 586
    16 Rotterdam Atletiek Meisjes (4x100m) Rotterdam Atletiek - MJB 0 54,09 583
    17 AV Olympus `70 Meisjes Team 1 (4x100m) AV Olympus `70 - MJB 0 55,14 540
    18 AV `40 Meisjes Team 2 (4x100m) AV `40 - MJB 0 56,92 471
    19 ARV Achilles Meisjes (4x100m) ARV Achilles - MJB 0 57,02 467
    20 RK HAV Meisjes (4x100m) RK HAV - MJB 0 57,10 464
    21 PAC Meisjes Team 3 (4x100m) PAC - MJB 0 57,76 440
    22 THOR Meisjes (4x100m) THOR - MJB 0 DQ 0

    Uitslagen Speerwerpen 500 gram Meisjes Junior B

    # Naam ResOBPTeam punten
    1 Emma van Arendonk THOR Meisjes 50,06 --- 914
    2 Dewi Lafontaine Haag Atlet...k Meisjes 47,08 --- 872
    3 Bridget Janssen PAC Meisjes Team 1 32,92 --- 650
    4 Suzanne Giezeman Haag Atlet...k Meisjes 31,27 --- 0
    5 Eva van der Heijden Spado Meisjes 30,98 --- 616
    6 Stevy-Jane...Nederveen PAC Meisjes Team 1 30,62 --- 0
    7 Jade Dubbeld Spark Meisjes 30,29 --- 604
    8 Femke Bun RK HAV Meisjes 28,34 --- 568
    9 Kahlan Geluk Rotterdam ...k Meisjes 27,85 --- 559
    10 Maaike de Kreek AV Schelde...t Meisjes 27,70 --- 556
    11 Céline Smit AV `40 Mei...es Team 1 26,99 --- 543
    12 Inas Chahid PAC Meisjes Team 2 24,53 --- 495
    13 Sophie Koedood AV Olympus...es Team 1 24,22 --- 489
    14 Danique de Brabander AV Olympus...es Team 2 21,67 --- 436
    15 Sophie van der Spoel DK en AV H...s Meisjes 19,18 --- 382
    16 Nienke de Ruiter AV Olympus...es Team 1 19,09 --- 0
    17 Amber Hermse PAC Meisjes Team 3 19,08 --- 380
    18 Amber van de Merwe DK en AV H...s Meisjes 18,58 --- 0
    19 Nienke Priem AV `40 Mei...es Team 2 15,91 --- 305
    20 Annemijn van Broeck RK HAV Meisjes 15,51 --- 0
    21 Leah Smith AV `40 Mei...es Team 1 14,88 --- 0
    22 Merle van Elzakker Spado Meisjes 13,43 --- 0
    23 Anne Lambregts ARV Achilles Meisjes 12,78 --- 223
    Daniek Hoorn THOR Meisjes --- ---

    Uitslagen Discuswerpen 1 kilogram Meisjes Junior B

    # Naam ResOBPTeam punten
    1 Dara Obot Haag Atlet...k Meisjes 45,74 --- 833
    2 Enid Duut PAC Meisjes Team 1 41,53 --- 762
    3 Adrian Vrijenhoek Rotterdam ...k Meisjes 36,69 --- 675
    4 Suzanne Giezeman Haag Atlet...k Meisjes 31,50 --- 0
    5 Emma van Arendonk THOR Meisjes 31,30 --- 571
    6 Romy Lauwers RK HAV Meisjes 26,73 --- 475
    7 Céline Smit AV `40 Mei...es Team 1 26,36 --- 467
    8 Eva van der Heijden Spado Meisjes 25,87 --- 456
    9 Bridget Janssen PAC Meisjes Team 1 25,71 --- 0
    10 Gabrielle Opmeer PAC Meisjes Team 2 23,72 --- 408
    11 Sem de Bruin AV Olympus...es Team 1 23,51 --- 403
    12 Grace-Ann Pronk AV Sparta Meisjes 22,78 --- 386
    13 Inas Chahid PAC Meisjes Team 2 22,32 --- 0
    14 Sophie Koedood AV Olympus...es Team 1 22,10 --- 0
    15 Vera Hoogstad PAC Meisjes Team 3 21,27 --- 350
    16 Mirthe Nachtegael RK HAV Meisjes 20,83 --- 0
    17 Jitske Weersma Spark Meisjes 20,61 --- 334
    18 Robin van Ommeren THOR Meisjes 20,36 --- 0
    19 Danique de Brabander AV Olympus...es Team 2 19,42 --- 304
    20 Hannelore Pourier AV `40 Mei...es Team 2 19,18 --- 298
    21 Jade Dubbeld Spark Meisjes 19,06 --- 0
    22 Lisa van de Goorberg AV `40 Mei...es Team 1 17,44 --- 0
    23 Sophia Edobar AV Schelde...t Meisjes 16,24 --- 219
    24 Amber van de Merwe DK en AV H...s Meisjes 16,00 --- 212
    25 Kelsey de Jong ARV Achilles Meisjes 11,37 --- 71
    Ilona de Weert Spado Meisjes DNS --- 0
    Enya Hoogewoning Typhoon Meisjes --- ---

    Uitslagen Kogelstoten 3 kilogram Meisjes Junior B

    # Naam ResOBPTeam punten
    1 Dara Obot Haag Atlet...k Meisjes 13,40 --- 803
    2 Bridget Janssen PAC Meisjes Team 1 12,79 --- 767
    3 Romy Lauwers RK HAV Meisjes 12,19 --- 731
    4 Enid Duut PAC Meisjes Team 1 12,08 --- 0
    5 Emma van Arendonk THOR Meisjes 12,04 --- 722
    6 Adrian Vrijenhoek Rotterdam ...k Meisjes 10,98 --- 654
    7 Annemijn van Broeck RK HAV Meisjes 10,30 --- 0
    8 Nora Sloot AV `40 Mei...es Team 1 10,12 --- 598
    9 Eva van der Heijden Spado Meisjes 9,75 --- 572
    10 Isabel Veldhoen Spark Meisjes 9,43 --- 550
    11 Céline Smit AV `40 Mei...es Team 1 9,39 --- 0
    12 Danique de Brabander AV Olympus...es Team 2 9,38 --- 547
    12 Inas Chahid PAC Meisjes Team 2 9,38 --- 547
    14 Sem de Bruin AV Olympus...es Team 1 9,37 --- 546
    15 Bobby van ...orthuizen PAC Meisjes Team 3 9,21 --- 535
    16 Renate Konings ARV Achilles Meisjes 9,11 --- 528
    17 Hannelore Pourier AV `40 Mei...es Team 2 9,10 --- 527
    18 Suzanne Giezeman Haag Atlet...k Meisjes 9,02 --- 0
    19 Sophie van der Spoel DK en AV H...s Meisjes 8,96 --- 517
    20 Robin van Ommeren THOR Meisjes 8,76 --- 0
    21 Waeöby Jones AV Schelde...t Meisjes 8,67 --- 496
    22 Vera Hoogstad PAC Meisjes Team 3 8,29 --- 0
    23 Suzanne va...Marrewijk AV Olympus...es Team 2 7,63 --- 0
    24 Anne-Fleur Blok AV Olympus...es Team 1 7,36 --- 0
    25 Dionne Mahieu Spado Meisjes 6,99 --- 0

    Uitslagen Hoogspringen Meisjes Junior B

    # Naam ResOBPTeam punten
    1 Nicole Etman PAC Meisjes Team 1 1,65 --- 883
    2 Veerle van Loon THOR Meisjes 1,55 --- 779
    3 Evi van Loon AV `40 Mei...es Team 1 1,50 --- 726
    3 Emma Dekker AV Olympus...es Team 1 1,50 --- 726
    3 Edikan Ekpo Haag Atlet...k Meisjes 1,50 --- 726
    6 Nanah Fung-Loy AV Sparta Meisjes 1,45 --- 672
    6 Femke Bun RK HAV Meisjes 1,45 --- 672
    6 Kahlan Geluk Rotterdam ...k Meisjes 1,45 --- 672
    6 Merle van Elzakker Spado Meisjes 1,45 --- 672
    10 Leah Smith AV `40 Mei...es Team 1 1,40 --- 0
    10 Suzanne va...den Berge AV Olympus...es Team 1 1,40 --- 0
    12 Hilde den Engelsen DK en AV H...s Meisjes 1,40 --- 615
    12 Amber Hermse PAC Meisjes Team 3 1,40 --- 615
    12 Naomi de Cloe Spark Meisjes 1,40 --- 615
    15 Nena Schenk PAC Meisjes Team 3 1,35 --- 0
    16 Gabrielle Opmeer PAC Meisjes Team 2 1,35 --- 550
    17 Maud Boeren ARV Achilles Meisjes 1,30 --- 484
    17 Mirthe de Zeeuw AV Schelde...t Meisjes 1,30 --- 484
    19 Manon Kool Rotterdam ...k Meisjes 1,30 --- 0
    19 Dionne Mahieu Spado Meisjes 1,30 --- 0
    21 Mirthe Nachtegael RK HAV Meisjes 1,25 --- 0
    22 Rosa Hart AV `40 Mei...es Team 2 1,20 --- 348

    Uitslagen Verspringen Meisjes Junior B

    # Naam Res OBPTeam punten
    1 Isa Videler Spado Meisjes 5,36 +1.0 m/s--- 762
    2 Margot Keijzer PAC Meisjes Team 1 4,98 +2.4 m/s--- 672
    3 Nanah Fung-Loy AV Sparta Meisjes 4,89 +1.0 m/s--- 650
    4 Suzanne van Eijck Spado Meisjes 4,87 +0.0 m/s--- 0
    5 Gabriëlla Dirks Spark Meisjes 4,68 +2.0 m/s--- 598
    6 Suzanne va...den Berge AV Olympus...es Team 1 4,67 +0.5 m/s--- 596
    7 Patou Vellekoop Haag Atlet...k Meisjes 4,65 +0.8 m/s--- 591
    8 Aniek Sips AV `40 Mei...es Team 1 4,54 -0.5 m/s--- 563
    9 Stevy-Jane...Nederveen PAC Meisjes Team 1 4,41 +0.1 m/s--- 0
    10 Sophie Koedood AV Olympus...es Team 1 4,37 +0.4 m/s--- 0
    11 Vera van der Niet DK en AV H...s Meisjes 4,34 +0.0 m/s--- 512
    12 Hilde den Engelsen DK en AV H...s Meisjes 4,33 +2.1 m/s--- 0
    13 Lisa den Dekker AV Schelde...t Meisjes 4,32 +2.2 m/s--- 507
    14 Evi van Loon AV `40 Mei...es Team 1 4,21 +0.0 m/s--- 0
    15 Iggy Nachtegael RK HAV Meisjes 4,19 +1.8 m/s--- 473
    16 Bobby van ...orthuizen PAC Meisjes Team 3 4,17 +0.6 m/s--- 468
    17 Anne Lambregts ARV Achilles Meisjes 4,09 +1.4 m/s--- 447
    18 Anna Hartendorp THOR Meisjes 4,06 +1.5 m/s--- 439
    19 Lucie Tiemeier PAC Meisjes Team 2 4,01 +1.5 m/s--- 425
    20 Willemijn Torbijn AV Schelde...t Meisjes 4,00 +1.4 m/s--- 0
    21 Suzanne va...Marrewijk AV Olympus...es Team 2 3,99 +2.2 m/s--- 420
    21 Cherrel Siberie Rotterdam ...k Meisjes 3,99 +0.0 m/s--- 420
    23 Emma Groen Haag Atlet...k Meisjes 3,79 +0.9 m/s--- 0
    24 Anouk de Bruijn RK HAV Meisjes 3,75 +0.6 m/s--- 0
    25 Nienke Priem AV `40 Mei...es Team 2 3,72 +0.8 m/s--- 346
    26 Liefke Gelissen PAC Meisjes Team 3 3,48 +0.3 m/s--- 0
    Romea Schröder PAC Meisjes Team 2 DNS --- 0
    Anouk van der Horst THOR Meisjes DNS --- 0