Categorie 'Senioren mannen'

Categorie gegevens

Deelnemers: 14
Categorie afkorting: Msen
Berekeningswijze: Junioren A/B, Senioren, Veteranen - Mannen/Jongens
Meerkamp:
Losse onderdelen:
  • 1 x 100 meter
  • 1 x 200 meter
  • 1 x 400 meter
  • 1 x 800 meter
  • 1 x 3000 meter
  • 4 x Discuswerpen 2 kilogram
  • 4 x Kogelstoten 7,26 kilogram
  • 7 x Hoogspringen
  • 4 x Hink-stap-springen
  • Tijdschema 'Senioren mannen'

    Print Tijdschema

    Aanvang Onderdeel
    19:15 Kogel
    bak 1
    Uitslagen
    19:15 100m Uitslagen
    19:50 400m Uitslagen
    20:15 Discus Uitslagen
    20:20 200m Uitslagen
    20:35 800m Uitslagen
    21:00 3000m Uitslagen


    Tijdschema

    21:00u21:15u
    Senioren mannen
    3000m

    Atleten 'Senioren mannen'

    Snr Naam Onderdelen Startgroep 100m200m400m800m3000mDiscusKogelHoogHSS
    263 Marinio Mac Andrew AV Atos 100m
    200m
    100 meter200 meter -------
    264 Robin Lagrand Castricum 400m
    400 meter --------
    265 Tjardy van Keimpema AV Edam 200m
    200 meter --------
    266 Bart Groeneveld AV Suomi Discus
    Kogel
    Discus mannenKogel mannnen -------
    267 Martijn Dijkstra DEM 800m
    800 meter --------
    268 Menno Schouten DEM 3000m
    3000 meter --------
    269 Raven Huiberts Phanos 200m
    400m
    200 meter400 meter -------
    270 Kevin van Grieken SV Noordkop 100m
    100 meter --------
    279 Dean Niesten AV Hera 100m
    200m
    100 meter200 meter -------
    2977 Joep van der Wals SPLT 100m
    200m
    100 meter200 meter -------
    2978 Jeffrey Wassenaar SPLT 800m
    800 meter --------
    2981 Paul vd Gragt AV Hylas 200m
    200 meter --------
    2988 Ioann Lobles SV Noordkop 3000m
    3000 meter --------
    2992 Richard Leeman AV Hera 3000m
    3000 meter --------

    Verenigingen 'Senioren mannen'

    VerenigingAfkortingAantal Deelnemers
    AV Atos ATOS 1
    AV Castricum CSTR 1
    AV Edam EDAM 1
    AV Hera HERA 2
    AV Hylas HYLS 1
    AV Suomi SOMI 1
    DEM DEM 2
    Phanos PHNS 1
    SV Noordkop NRDK 2
    SV Sportlust SPLT 2
  • 100m
  • 200m
  • 400m
  • 800m
  • 3000m
  • Discus
  • Kogel
  • Hoog
  • HSS
  • Uitslagen 100 meter Senioren mannen

    # Naam Res OBP
    1 Marinio Mac Andrew AV Atos 11,46 +0.3 m/s11,50
    2 Kevin van Grieken SV Noordkop 11,72 +0.3 m/s11,50
    3 Dean Niesten AV Hera 12,54 +1.1 m/s---
    4 Joep van der Wals SPLT 13,77 -0.6 m/s---

    Uitslagen 200 meter Senioren mannen

    # Naam Res OBP
    1 Paul vd Gragt AV Hylas 22,69 +0.4 m/s22,53
    2 Marinio Mac Andrew AV Atos 23,61 +0.4 m/s23,00
    3 Dean Niesten AV Hera 25,02 -0.4 m/s---
    4 Tjardy van Keimpema AV Edam 25,64 -0.4 m/s---
    5 Joep van der Wals SPLT 29,08 +0.0 m/s---
    Raven Huiberts Phanos DNS ---

    Uitslagen 400 meter Senioren mannen

    # Naam ResOBP
    1 Raven Huiberts Phanos 54,71 ---
    Robin Lagrand Castricum DNS ---

    Uitslagen 800 meter Senioren mannen

    # Naam ResOBP
    1 Martijn Dijkstra DEM 1:58,11 1:58,00
    2 Jeffrey Wassenaar SPLT 2:17,53 ---

    Uitslagen 3000 meter Senioren mannen

    # Naam ResOBP
    1 Richard Leeman AV Hera 10:24,67 ---
    2 Ioann Lobles SV Noordkop 10:26,08 ---
    3 Menno Schouten DEM 10:27,57 10:53,00

    Uitslagen Discuswerpen 2 kilogram Senioren mannen

    # Naam ResOBP
    1 Bart Groeneveld AV Suomi 29,67 ---

    Uitslagen Kogelstoten 7,26 kilogram Senioren mannen

    # Naam ResOBP
    1 Bart Groeneveld AV Suomi 9,75 ---

    Uitslagen Hoogspringen Senioren mannen

    Er zijn nog geen ingeschreven atleten

    Uitslagen Hink-stap-springen Senioren mannen

    Er zijn nog geen ingeschreven atleten