Categorie 'Senioren vrouwen'

Categorie gegevens

Deelnemers: 68
Categorie afkorting: Vsen
Berekeningswijze: Junioren A/B, Senioren, Veteranen - Vrouwen/Meisjes
Meerkamp:
Losse onderdelen:
  • 1 x 100 meter
  • 1 x 200 meter
  • 1 x 400 meter
  • 1 x 1500 meter
  • 1 x 100 meter horden (84cm)
  • 1 x 4 x 400m
  • 4 x Kogelstoten 4 kilogram
  • 4 x Kogelslingeren 4 kilogram
  • 1 x Hoogspringen
  • 4 x Verspringen
  • Atleten 'Senioren vrouwen'

    Snr Naam Onderdelen Startgroep Team 100m200m400m1500m100mH4x400mKogelKogelslHoogVerTeam punten
    135 Shanna Mol AV Lycurgus 200m
    Vsen - 200m AV Lycurgus Vrouwen --------- 697
    143 Kirsten Heemskerk AKU 1500m
    Vsen - 1500m AKU / AV S...n Vrouwen --------- 384
    144 Paulien Idema AKU 1500m
    Kogel
    Vsen - 1500mV sen gr 1 AKU / AV S...n Vrouwen -------- 368
    145 Melissa Jansen AKU 100m
    200m
    Ver
    Vsen - 100mVsen - 200mV sen gr 1 AKU / AV S...n Vrouwen ------- 360
    146 Vera Zonneveld AKU 100m
    Ver
    Vsen - 100mV sen gr 2 AKU / AV S...n Vrouwen -------- 889
    147 Laura Leijen DKEV 100m
    Kogel
    Hoog
    Vsen - 100mV sen gr 1Vsen - Hoog AV DOKEV A...a Vrouwen ------- 1958
    148 Judith Essemiah AV Feniks Kogel
    Kogelsl
    V sen gr 1V sen AV Feniks Vrouwen -------- 885
    149 Sarah Itiola AV Feniks 100m
    200m
    Vsen - 100mVsen - 200m AV Feniks Vrouwen -------- 790
    150 Hanna Knotnerus AV Feniks 100m
    Ver
    Vsen - 100mV sen gr 1 AV Feniks Vrouwen -------- 569
    151 Melissa van Diepen Hollandia 100m
    4x400m
    Vsen - 100m AV Hollandia Vrouwen -------- 0
    152 Carissa de Git Hollandia 400m
    4x400m
    Vsen - 400m AV Hollandia Vrouwen -------- 542
    153 Salina de Git Hollandia 4x400m
    AV Hollandia Vrouwen --------- 0
    154 Viola Hessels Hollandia Ver
    V sen gr 1 AV Hollandia Vrouwen --------- 512
    155 Franka Hoogeboom Hollandia 100m
    200m
    Vsen - 100mVsen - 200m AV Hollandia Vrouwen -------- 1461
    156 Frenchie de Kunder Hollandia 1500m
    100mH
    Vsen - 1500mVsen - 100mH AV Hollandia Vrouwen -------- 213
    157 Freya Muller Hollandia Kogel
    Kogelsl
    V sen gr2V sen AV Hollandia Vrouwen -------- 1132
    159 Nienke Westen Hollandia 200m
    4x400m
    Vsen - 200m AV Hollandia Vrouwen -------- 0
    160 Tasa Jiya AV Lycurgus 100m
    Vsen - 100m AV Lycurgus Vrouwen --------- 785
    161 Tanja van der Plas AV Lycurgus 100mH
    Hoog
    Ver
    Vsen - 100mHVsen - HoogV sen gr 2 AV Lycurgus Vrouwen ------- 2096
    162 Celeste Menso AV Suomi 200m
    Ver
    Vsen - 200mV sen gr 2 AV Suomi Vrouwen -------- 1156
    163 Jenna zaag...a Zaagsma AV Suomi 100m
    1500m
    Hoog
    Vsen - 100mVsen - 1500mVsen - Hoog AV Suomi Vrouwen ------- 1388
    164 Ilona Zeilmaker AV Suomi Kogel
    Kogelsl
    V sen gr2V sen AV Suomi Vrouwen -------- 1160
    165 Nicolet Zwaan AV Suomi 1500m
    Vsen - 1500m AV Suomi Vrouwen --------- 0
    166 Nicole Berghouwer AV Trias 400m
    Vsen - 400m AV Trias Vrouwen --------- 696
    167 Ilja Koelink AV Trias 100m
    200m
    4x400m
    Vsen - 100mVsen - 200m AV Trias Vrouwen ------- 1183
    168 Eline Koenz AV Trias 200m
    4x400m
    Vsen - 200m AV Trias Vrouwen -------- 0
    169 Foske van der Kraan AV Trias 400m
    Vsen - 400m AV Trias Vrouwen --------- 0
    170 Marloes Laan AV Trias 100mH
    Hoog
    Ver
    Vsen - 100mHVsen - HoogV sen gr 1 AV Trias Vrouwen ------- 1939
    171 Melanie van der Most AV Trias Kogel
    Kogelsl
    V sen gr2V sen AV Trias Vrouwen -------- 849
    172 Annelies van der Ven AV Trias 1500m
    4x400m
    Vsen - 1500m AV Trias Vrouwen -------- 0
    173 Kirsten Zuurbier AV Trias 1500m
    4x400m
    Vsen - 1500m AV Trias Vrouwen -------- 490
    174 Ilse Cornelisse AV Zaanland 100m
    Vsen - 100m AV Zaanland Vrouwen --------- 0
    175 Emma-Joy van Dorp AV Zaanland 400m
    Vsen - 400m AV Zaanland Vrouwen --------- 0
    176 Lisanne Drost AV Zaanland 4x400m
    Kogelsl
    V sen AV Zaanland Vrouwen -------- 422
    177 Frances van der Eijk AV Zaanland Ver
    V sen gr 1 AV Zaanland Vrouwen --------- 0
    178 Meike Hartog AV Zaanland 400m
    4x400m
    Vsen - 400m AV Zaanland Vrouwen -------- 682
    180 Jill Klaasse AV Zaanland 200m
    Vsen - 200m AV Zaanland Vrouwen --------- 0
    181 Sophie Klumper AV Zaanland 200m
    100mH
    4x400m
    Vsen - 200mVsen - 100mH AV Zaanland Vrouwen ------- 807
    182 Eline Langeveld AV Zaanland 1500m
    4x400m
    Vsen - 1500m AV Zaanland Vrouwen -------- 741
    183 Michelle Oud AV Zaanland 100mH
    Kogel
    Ver
    Vsen - 100mHV sen gr 1V sen gr 2 AV Zaanland Vrouwen ------- 2373
    184 Jeske van der Pal AV Zaanland 1500m
    Vsen - 1500m AV Zaanland Vrouwen --------- 0
    185 Jessamy Roubos AV Zaanland Kogel
    V sen gr2 AV Zaanland Vrouwen --------- 0
    186 Sascha van Vliet AV Zaanland 100m
    Vsen - 100m AV Zaanland Vrouwen --------- 603
    187 Bo Westrik AV Zaanland Hoog
    Vsen - Hoog AV Zaanland Vrouwen --------- 726
    188 Isis Beentjes DEM 100m
    Hoog
    Ver
    Vsen - 100mVsen - HoogV sen gr 2 DEM Vrouwen ------- 1836
    189 Ramona de Boer DEM 200m
    4x400m
    Vsen - 200m DEM Vrouwen -------- 546
    190 Jessie Geel DEM 1500m
    4x400m
    Vsen - 1500m DEM Vrouwen -------- 689
    191 Dion Kies DEM 100mH
    4x400m
    Kogelsl
    Vsen - 100mHV sen DEM Vrouwen ------- 1110
    192 Deborah Leguit DEM 400m
    4x400m
    Vsen - 400m DEM Vrouwen -------- 530
    193 Hester So...van Roode DEM 1500m
    Kogel
    Vsen - 1500mV sen gr 1 DEM Vrouwen -------- 233
    194 Iris Brandenburg Phanos 400m
    4x400m
    Vsen - 400m Phanos Vrouwen -------- 718
    195 Lotte de Fockert Phanos 100m
    4x400m
    Ver
    Vsen - 100mV sen gr 2 Phanos Vrouwen ------- 586
    196 Larissa Jonker Phanos Kogel
    Ver
    V sen gr 1V sen gr 1 Phanos Vrouwen -------- 503
    197 Rianne Klooster Phanos Kogelsl
    V sen Phanos Vrouwen --------- 480
    198 Mirthe Kuenen Phanos 1500m
    Vsen - 1500m Phanos Vrouwen --------- 712
    199 Mijntje Minkema Phanos 4x400m
    Phanos Vrouwen --------- 0
    200 Renske Pijnacker Phanos Hoog
    Vsen - Hoog Phanos Vrouwen --------- 726
    201 Iris Schl...dt Bodien Phanos 100m
    200m
    100mH
    Vsen - 100mVsen - 200mVsen - 100mH Phanos Vrouwen ------- 1564
    202 Evelien Schouten Phanos 200m
    4x400m
    Vsen - 200m Phanos Vrouwen -------- 0
    203 Meander Verbeek Phanos Kogel
    V sen gr2 Phanos Vrouwen --------- 0
    204 Machteld de Vries Phanos 1500m
    Vsen - 1500m Phanos Vrouwen --------- 0
    205 Carla Beertsen SAV Kogel
    Kogelsl
    V sen gr2V sen SAV Vrouwen -------- 809
    206 Tessa Beertsen SAV 1500m
    Vsen - 1500m SAV Vrouwen --------- 258
    207 Marion Dekker SAV 100m
    200m
    Hoog
    Vsen - 100mVsen - 200mVsen - Hoog SAV Vrouwen ------- 984
    208 Loes Essen SAV 400m
    100mH
    Ver
    Vsen - 400mVsen - 100mHV sen gr 2 SAV Vrouwen ------- 1017
    209 Marieke Swart SAV Kogel
    V sen gr 1 SAV Vrouwen --------- 0
    210 Tiana Dekker SV Noordkop Hoog
    Ver
    Vsen - HoogV sen gr 1 SV Noordkop Vrouwen -------- 1269
    211 Suzanne de Wit SV Noordkop 100m
    200m
    Vsen - 100mVsen - 200m SV Noordkop Vrouwen -------- 952

    Verenigingen 'Senioren vrouwen'

    VerenigingAfkortingAantal Deelnemers
    AKU AKU 4
    AV DOKEV Anna Paulowna DKEV 1
    AV Feniks FNKS 3
    AV Hollandia HLLD 8
    AV Lycurgus LYCG 3
    AV Suomi SOMI 4
    AV Trias TRAS 8
    AV Zaanland ZNLD 13
    DEM DEM 6
    Phanos PHNS 11
    SAV SAV 5
    SV Noordkop NRDK 2
    Competitiestand Vrouwen 3e divisie
    # Team Leden Punten
    1 AV Zaanland Vrouwen AV Zaanland - Vsen
    Begeleider: Frank Stam
    Jurylid: Volgt
    13 7079
    2 Phanos Vrouwen Phanos - Vsen
    Begeleider: Pearl Speear
    Jurylid: Wouter Kievit (ET)
    11 5843
    3 AV Trias Vrouwen AV Trias - Vsen
    Begeleider: Nicole Berghouwer
    Jurylid: Lars Groot
    8 5601
    4 DEM Vrouwen DEM - Vsen
    Begeleider: Rob Boellaard
    Jurylid: Martien Martens
    6 5512
    5 AV Hollandia Vrouwen AV Hollandia - Vsen
    Begeleider: Franka Hoogeboom
    Jurylid: Joost Daalhuijsen
    8 4440
    6 AV Suomi Vrouwen AV Suomi - Vsen 4 3704
    7 AV Lycurgus Vrouwen AV Lycurgus - Vsen
    Begeleider: Sjoerd en Tessa
    Jurylid: Sjoerd van Deudekom
    3 3578
    8 SAV Vrouwen SAV - Vsen
    Begeleider: Tessa Beertsen
    Jurylid: Kjell Heinsius
    5 3068
    9 AV Feniks Vrouwen AV Feniks - Vsen
    Begeleider: Pieter Knotnerus
    3 2244
    10 SV Noordkop Vrouwen SV Noordkop - Vsen
    Begeleider: Kevin van Grieken
    Jurylid: Piet Nuijens (hoogspringen)
    2 2221
    11 AKU / AV Startbaan Vrouwen - Vsen 4 2001
    12 AV DOKEV Anna Paulowna Vrouwen AV DOKEV Anna Paulowna - Vsen
    Begeleider: Alex Vaars
    Jurylid: Chris Eykelenboom
    1 1958
    13 AC Waterland Vrouwen AC Waterland - Vsen 0 0

    Uitslagen 100 meter Senioren vrouwen

    # Naam Team Res OBPTeam punten
    1 Tasa Jiya AV Lycurgus AV Lycurgus Vrouwen 12,43 11,90 785
    2 Franka Hoogeboom Hollandia AV Hollandia Vrouwen 12,75 12,50 723
    3 Sascha van Vliet AV Zaanland AV Zaanland Vrouwen 13,42 13,46 603
    4 Isis Beentjes DEM DEM Vrouwen 13,42 13,71 603
    5 Melissa van Diepen Hollandia AV Hollandia Vrouwen 13,56 +1.1 m/s--- 0
    6 Hanna Knotnerus AV Feniks AV Feniks Vrouwen 13,62 +1.1 m/s--- 569
    7 Ilja Koelink AV Trias AV Trias Vrouwen 13,73 13,70 551
    8 Ilse Cornelisse AV Zaanland AV Zaanland Vrouwen 13,86 13,75 0
    9 Iris Schl...dt Bodien Phanos Phanos Vrouwen 13,88 14,32 527
    10 Lotte de Fockert Phanos Phanos Vrouwen 13,90 14,33 0
    11 Suzanne de Wit SV Noordkop SV Noordkop Vrouwen 14,04 13,80 502
    12 Vera Zonneveld AKU AKU / AV S...n Vrouwen 14,25 +1.1 m/s--- 469
    13 Laura Leijen DKEV AV DOKEV A...a Vrouwen 14,35 14,30 454
    14 Jenna zaag...a Zaagsma AV Suomi AV Suomi Vrouwen 14,97 +1.1 m/s--- 366
    15 Melissa Jansen AKU AKU / AV S...n Vrouwen 15,06 +1.1 m/s--- 0
    16 Marion Dekker SAV SAV Vrouwen 15,64 16,30 278
    Sarah Itiola AV Feniks AV Feniks Vrouwen DNS --- 0

    Uitslagen 200 meter Senioren vrouwen

    # Naam Team Res OBPTeam punten
    1 Sophie Klumper AV Zaanland AV Zaanland Vrouwen 25,46 +2.7 m/s--- 807
    2 Sarah Itiola AV Feniks AV Feniks Vrouwen 25,66 +2.7 m/s--- 790
    3 Franka Hoogeboom Hollandia AV Hollandia Vrouwen 26,30 +2.7 m/s26,25 738
    4 Shanna Mol AV Lycurgus AV Lycurgus Vrouwen 26,83 +1.4 m/s--- 697
    5 Nienke Westen Hollandia AV Hollandia Vrouwen 26,97 +2.7 m/s26,50 0
    6 Ilja Koelink AV Trias AV Trias Vrouwen 27,71 +2.7 m/s27,50 632
    7 Celeste Menso AV Suomi AV Suomi Vrouwen 28,87 +1.4 m/s--- 553
    8 Ramona de Boer DEM DEM Vrouwen 28,98 +2.1 m/s28,92 546
    9 Jill Klaasse AV Zaanland AV Zaanland Vrouwen 29,52 +2.1 m/s30,30 0
    10 Iris Schl...dt Bodien Phanos Phanos Vrouwen 29,76 +2.1 m/s30,27 496
    11 Evelien Schouten Phanos Phanos Vrouwen 30,08 +2.1 m/s31,04 0
    12 Suzanne de Wit SV Noordkop SV Noordkop Vrouwen 30,53 +2.1 m/s29,40 450
    13 Eline Koenz AV Trias AV Trias Vrouwen 30,60 +1.4 m/s--- 0
    14 Melissa Jansen AKU AKU / AV S...n Vrouwen 32,14 +1.4 m/s--- 360
    15 Marion Dekker SAV SAV Vrouwen 33,53 +1.4 m/s--- 289

    Uitslagen 1500 meter Senioren vrouwen

    # Naam Team ResOBPTeam punten
    1 Eline Langeveld AV Zaanland AV Zaanland Vrouwen 4:49,85 4:48,00 741
    2 Mirthe Kuenen Phanos Phanos Vrouwen 4:54,30 5:10,00 712
    3 Jessie Geel DEM DEM Vrouwen 4:57,96 --- 689
    4 Jeske van der Pal AV Zaanland AV Zaanland Vrouwen 5:15,87 5:15,00 0
    5 Machteld de Vries Phanos Phanos Vrouwen 5:26,90 5:31,62 0
    6 Kirsten Zuurbier AV Trias AV Trias Vrouwen 5:33,35 --- 490
    7 Jenna zaag...a Zaagsma AV Suomi AV Suomi Vrouwen 5:37,02 --- 472
    8 Nicolet Zwaan AV Suomi AV Suomi Vrouwen 5:43,67 --- 0
    9 Kirsten Heemskerk AKU AKU / AV S...n Vrouwen 5:56,08 --- 384
    10 Annelies van der Ven AV Trias AV Trias Vrouwen 6:04,18 --- 0
    11 Tessa Beertsen SAV SAV Vrouwen 6:27,11 6,30 258
    12 Hester So...van Roode DEM DEM Vrouwen 6:42,03 --- 0
    13 Frenchie de Kunder Hollandia AV Hollandia Vrouwen 7:29,99 --- 57
    Paulien Idema AKU AKU / AV S...n Vrouwen DNS --- 0

    Uitslagen Verspringen Senioren vrouwen

    # Naam Team Res OBPTeam punten
    1 Michelle Oud AV Zaanland AV Zaanland Vrouwen 5,69 +0.2 m/s--- 837
    2 Frances van der Eijk AV Zaanland AV Zaanland Vrouwen 5,19 -0.7 m/s--- 0
    3 Tanja van der Plas AV Lycurgus AV Lycurgus Vrouwen 5,07 -1.0 m/s--- 694
    4 Marloes Laan AV Trias AV Trias Vrouwen 4,82 -0.1 m/s--- 633
    5 Celeste Menso AV Suomi AV Suomi Vrouwen 4,70 -0.3 m/s--- 603
    6 Lotte de Fockert Phanos Phanos Vrouwen 4,63 -0.5 m/s--- 586
    7 Isis Beentjes DEM DEM Vrouwen 4,53 +0.4 m/s4,67 561
    8 Tiana Dekker SV Noordkop SV Noordkop Vrouwen 4,46 +0.0 m/s--- 543
    9 Viola Hessels Hollandia AV Hollandia Vrouwen 4,34 -0.3 m/s4,50 512
    10 Vera Zonneveld AKU AKU / AV S...n Vrouwen 3,99 -0.6 m/s--- 420
    11 Loes Essen SAV SAV Vrouwen 3,90 -0.1 m/s--- 396
    12 Melissa Jansen AKU AKU / AV S...n Vrouwen 3,60 +1.3 m/s--- 0
    13 Larissa Jonker Phanos Phanos Vrouwen 3,26 +0.5 m/s--- 0
    Hanna Knotnerus AV Feniks AV Feniks Vrouwen DNS --- 0