Categorie 'Senioren mannen'

Categorie gegevens

Deelnemers: 137
Categorie afkorting: Msen
Berekeningswijze: Junioren A/B, Senioren, Veteranen - Mannen/Jongens
Meerkamp:
Losse onderdelen:
  • 1 x 100 meter
  • 1 x 200 meter
  • 1 x 400 meter
  • 1 x 800 meter
  • 1 x 5000 meter
  • 1 x 110 meter horden (107cm)
  • 1 x 4 x 400m
  • 4 x Kogelstoten 7,26 kilogram
  • 4 x Kogelslingeren 7,26 kilogram
  • 1 x Hoogspringen
  • 4 x Verspringen
  • Atleten 'Senioren mannen'

    Snr Naam Onderdelen Startgroep Team 100m200m400m800m5000m110mH4x400mKogelKogelslHoogVerTeam punten
    1 Marcel de Jong AKU Kogel
    M sen gr 2 AKU / AV S...an Mannen ---------- 0
    2 Tim Zandee AKU 400m
    Msen - 400m AKU / AV S...an Mannen ---------- 0
    3 Marijn Bindels AV Atos 400m
    110mH
    4x400m
    Msen - 400mMsen - 110mH AV Atos Mannen -------- 0
    4 Jesse Lafeber AV Atos 100m
    Msen - 100m AV Atos Mannen ---------- 546
    5 Marinio Mac Andrew AV Atos 200m
    4x400m
    Msen - 200m AV Atos Mannen --------- 773
    6 Simon Negasi AV Atos 100m
    400m
    4x400m
    Msen - 100mMsen - 400m AV Atos Mannen -------- 498
    7 Daniël Peters AV Atos 800m
    Msen - 800m AV Atos Mannen ---------- 608
    8 Jasper Scheerder AV Atos 200m
    4x400m
    Msen - 200m AV Atos Mannen --------- 0
    9 Jolmer Siersma AV Atos 110mH
    Kogelsl
    Hoog
    Msen - 110mHM sen gr 2Msen hoogs...g groep 2 AV Atos Mannen -------- 1023
    10 Jasper Smidt AV Atos 800m
    Msen - 800m AV Atos Mannen ---------- 0
    11 Jorrit Tol AV Atos 5000m
    Msen - 5000m AV Atos Mannen ---------- 370
    12 Mark Vermeulen AV Atos Kogel
    Kogelsl
    Ver
    M sen gr 2M sen gr 1M sen gr 1 AV Atos Mannen -------- 989
    13 Guus Burger Castricum 100m
    200m
    Kogelsl
    Msen - 100mMsen - 200mM sen gr 2 AV Castricum Mannen -------- 1434
    14 Tijmen Hoedjes Castricum 800m
    Msen - 800m AV Castricum Mannen ---------- 672
    15 Robin Lagrand Castricum 4x400m
    Kogel
    M sen gr 2 AV Castricum Mannen --------- 603
    16 Sten van der Moer Castricum 400m
    4x400m
    Msen - 400m AV Castricum Mannen --------- 497
    17 Guus Roelofsen Castricum 400m
    4x400m
    Msen - 400m AV Castricum Mannen --------- 0
    18 Hugo Roelofsen Castricum 800m
    Msen - 800m AV Castricum Mannen ---------- 0
    19 Lucas Schram Castricum 100m
    110mH
    Ver
    Msen - 100mMsen - 110mHM sen gr 2 AV Castricum Mannen -------- 1050
    20 Igor Smits Castricum 4x400m
    Hoog
    Msen hoogs...g groep 2 AV Castricum Mannen --------- 540
    21 Frank Stam Castricum 200m
    Msen - 200m AV Castricum Mannen ---------- 0
    22 Rogier Te...Ravestein Castricum 5000m
    Msen - 5000m AV Castricum Mannen ---------- 0
    23 Kees Vrolijk Castricum 5000m
    Msen - 5000m AV Castricum Mannen ---------- 520
    24 Peranavan ...pramaniam DKEV 200m
    400m
    4x400m
    Msen - 200mMsen - 400m AV DOKEV A...na Mannen -------- 587
    25 Tam Brommer DKEV 800m
    5000m
    4x400m
    Msen - 800mMsen - 5000m AV DOKEV A...na Mannen -------- 644
    26 Mika Brouwer DKEV 100m
    200m
    Ver
    Msen - 100mMsen - 200mM sen gr 2 AV DOKEV A...na Mannen -------- 1508
    27 Tim Buschman DKEV 5000m
    Msen - 5000m AV DOKEV A...na Mannen ---------- 0
    28 Chris Eykelenboom DKEV 110mH
    4x400m
    Kogelsl
    Msen - 110mHM sen gr 2 AV DOKEV A...na Mannen -------- 554
    29 Tijmen Jansen DKEV 100m
    4x400m
    Hoog
    Msen - 100mMsen hoogs...g groep 2 AV DOKEV A...na Mannen -------- 444
    30 Alex Vaars DKEV Kogel
    Ver
    M sen gr 2M sen gr 1 AV DOKEV A...na Mannen --------- 650
    31 Erwin Bökenkamp AV Edam Kogel
    Kogelsl
    M sen gr 1M sen gr 1 AV Edam Mannen --------- 1180
    32 Bouke Bouma AV Edam 800m
    Msen - 800m AV Edam Mannen ---------- 700
    33 Danny Groot AV Edam 200m
    Ver
    Msen - 200mM sen gr 2 AV Edam Mannen --------- 1317
    34 Max Guit AV Edam 100m
    Msen - 100m AV Edam Mannen ---------- 0
    35 Jeroen van het Hof AV Edam 4x400m
    Hoog
    Msen hoogs...g groep 2 AV Edam Mannen --------- 725
    36 Tjardy van Keimpema AV Edam 100m
    4x400m
    Msen - 100m AV Edam Mannen --------- 522
    37 Thijs Mossel AV Edam 400m
    5000m
    4x400m
    Msen - 400mMsen - 5000m AV Edam Mannen -------- 527
    38 Jan Tuijp AV Edam 110mH
    Kogelsl
    Msen - 110mHM sen gr 2 AV Edam Mannen --------- 408
    39 Joost Zaunbrecher AV Edam 5000m
    110mH
    4x400m
    Msen - 5000mMsen - 110mH AV Edam Mannen -------- 637
    40 Dave Boamah AV Feniks 100m
    400m
    Msen - 100mMsen - 400m AV Feniks Mannen --------- 637
    41 Jan Eleveld AV Feniks Kogel
    Kogelsl
    M sen gr 1M sen gr 1 AV Feniks Mannen --------- 694
    42 Yaïr van Harmelen AV Feniks 100m
    200m
    Msen - 100mMsen - 200m AV Feniks Mannen --------- 599
    44 Carildo Linger AV Feniks 400m
    Ver
    Msen - 400mM sen gr 1 AV Feniks Mannen --------- 607
    45 Luca Louwris AV Feniks 800m
    Ver
    Msen - 800mM sen gr 2 AV Feniks Mannen --------- 465
    47 Amar Wong AV Feniks 200m
    Hoog
    Msen - 200mMsen hoogs...g groep 2 AV Feniks Mannen --------- 1296
    48 Timothy Bennis Hollandia 100m
    200m
    4x400m
    Msen - 100mMsen - 200m AV Hollandia Mannen -------- 1264
    49 Luuk Bruins Hollandia 800m
    4x400m
    Msen - 800m AV Hollandia Mannen --------- 434
    50 Bart Daalhuisen Hollandia 5000m
    4x400m
    Hoog
    Msen - 5000mMsen hoogs...g groep 1 AV Hollandia Mannen -------- 891
    51 Quinten van Delft Hollandia 400m
    Msen - 400m AV Hollandia Mannen ---------- 672
    52 Iwan Groothuijse Hollandia Kogel
    Kogelsl
    M sen gr 1M sen gr 2 AV Hollandia Mannen --------- 1147
    53 Luka Liebrand Hollandia Kogel
    Kogelsl
    M sen gr 2M sen gr 1 AV Hollandia Mannen --------- 0
    54 Bas Meester Hollandia 110mH
    4x400m
    Ver
    Msen - 110mHM sen gr 1 AV Hollandia Mannen -------- 488
    55 Kay Molier Hollandia 100m
    Ver
    Msen - 100mM sen gr 2 AV Hollandia Mannen --------- 0
    56 Lars Bos AV Hylas 200m
    4x400m
    Msen - 200m AV Hylas Mannen --------- 0
    57 Marco Ghiglioni AV Hylas 5000m
    Msen - 5000m AV Hylas Mannen ---------- 577
    58 Jim Houtenbos AV Hylas 100m
    400m
    4x400m
    Msen - 100mMsen - 400m AV Hylas Mannen -------- 479
    59 Julian Kunst AV Hylas 100m
    200m
    4x400m
    Msen - 100mMsen - 200m AV Hylas Mannen -------- 1223
    60 Olav Mulder AV Hylas Hoog
    Ver
    Msen hoogs...g groep 2M sen gr 2 AV Hylas Mannen --------- 973
    61 Stephen Otten AV Hylas 5000m
    Msen - 5000m AV Hylas Mannen ---------- 0
    62 Jorge Luis...zar Duany AV Hylas Kogel
    Kogelsl
    M sen gr 1M sen gr 1 AV Hylas Mannen --------- 941
    63 Tekleweyni...nay Araya AV Hylas 800m
    4x400m
    Msen - 800m AV Hylas Mannen --------- 465
    64 Maurice Bottelier AV Lycurgus Kogel
    M sen gr 1 AV Lycurgus Mannen ---------- 0
    65 Sjoerd van Deudekom AV Lycurgus 110mH
    Msen - 110mH AV Lycurgus Mannen ---------- 632
    66 Bjorn van Doodewaerd AV Lycurgus Hoog
    Ver
    Msen hoogs...g groep 1M sen gr 2 AV Lycurgus Mannen --------- 1334
    67 Lars Gilissen AV Lycurgus Kogel
    Kogelsl
    M sen gr 2M sen gr 1 AV Lycurgus Mannen --------- 693
    68 Bastiaan Hondema AV Lycurgus 100m
    200m
    Msen - 100mMsen - 200m AV Lycurgus Mannen --------- 1316
    69 Guido Klaassen AV Lycurgus 5000m
    Msen - 5000m AV Lycurgus Mannen ---------- 0
    70 Teun de Koning AV Lycurgus Kogelsl
    M sen gr 2 AV Lycurgus Mannen ---------- 724
    71 Hajo Mossink AV Lycurgus 400m
    Msen - 400m AV Lycurgus Mannen ---------- 455
    72 Frank van der Sluis AV Lycurgus 5000m
    Msen - 5000m AV Lycurgus Mannen ---------- 665
    73 Seb Wals AV Lycurgus 800m
    Msen - 800m AV Lycurgus Mannen ---------- 0
    74 Teun Beers AV NOVA 400m
    800m
    4x400m
    Msen - 400mMsen - 800m AV NOVA Mannen -------- 1110
    75 Jari Dekker AV NOVA 100m
    200m
    4x400m
    Msen - 100mMsen - 200m AV NOVA Mannen -------- 894
    76 Luuk Goudsblom AV NOVA 4x400m
    Kogel
    Kogelsl
    M sen gr 1M sen gr 2 AV NOVA Mannen -------- 594
    77 Martijn Jorritsma AV NOVA 5000m
    Msen - 5000m AV NOVA Mannen ---------- 590
    78 Steven de Moel AV NOVA 110mH
    4x400m
    Ver
    Msen - 110mHM sen gr 2 AV NOVA Mannen -------- 162
    79 Steve Bakker AV Suomi 800m
    Msen - 800m AV Suomi Mannen ---------- 715
    80 Christiaan Barens AV Suomi 100m
    Ver
    Msen - 100mM sen gr 2 AV Suomi Mannen --------- 0
    81 Jarno Berrevoets AV Suomi 5000m
    Msen - 5000m AV Suomi Mannen ---------- 0
    82 Symen Dobber AV Suomi 400m
    4x400m
    Msen - 400m AV Suomi Mannen --------- 609
    83 Pascal Geursen AV Suomi Kogelsl
    M sen gr 2 AV Suomi Mannen ---------- 498
    84 Bart Groeneveld AV Suomi 4x400m
    Kogel
    Kogelsl
    M sen gr 2M sen gr 1 AV Suomi Mannen -------- 458
    85 Tim Groeneveld AV Suomi 200m
    4x400m
    Msen - 200m AV Suomi Mannen --------- 515
    86 Koen Kroep AV Suomi 4x400m
    Hoog
    Ver
    Msen hoogs...g groep 1M sen gr 1 AV Suomi Mannen -------- 1018
    87 Marijn Sluis AV Suomi 100m
    200m
    Msen - 100mMsen - 200m AV Suomi Mannen --------- 414
    88 Eddy Wagner AV Suomi 5000m
    Msen - 5000m AV Suomi Mannen ---------- 475
    89 Bram Zwart AV Suomi 800m
    Msen - 800m AV Suomi Mannen ---------- 0
    90 Dennis Barnhoorn AV Trias Kogel
    M sen gr 1 AV Trias Mannen ---------- 698
    91 David Bastiaansen AV Trias 100m
    200m
    Msen - 100mMsen - 200m AV Trias Mannen --------- 492
    92 Ruud Dekker AV Trias Kogelsl
    M sen gr 1 AV Trias Mannen ---------- 369
    93 Lars Groot AV Trias Kogel
    M sen gr 2 AV Trias Mannen ---------- 0
    94 Jasper Romp AV Trias 400m
    Msen - 400m AV Trias Mannen ---------- 615
    95 Thio Schoonewil AV Trias 100m
    200m
    Ver
    Msen - 100mMsen - 200mM sen gr 2 AV Trias Mannen -------- 668
    96 Loek Zoon AV Trias 800m
    Msen - 800m AV Trias Mannen ---------- 429
    97 Ralph Apeldoorn DEM 5000m
    Msen - 5000m DEM Mannen Team 1 ---------- 0
    98 Jamaal Awad DEM 100m
    200m
    Ver
    Msen - 100mMsen - 200mM sen gr 2 DEM Mannen Team 1 -------- 787
    99 Mats Beentjes DEM 110mH
    Kogelsl
    Msen - 110mHM sen gr 1 DEM Mannen Team 1 --------- 1108
    100 Hans den Boer DEM 400m
    4x400m
    Msen - 400m DEM Mannen Team 1 --------- 710
    101 Jack Dekker DEM Kogel
    Kogelsl
    M sen gr 2M sen gr 2 DEM Mannen Team 1 --------- 0
    102 Martijn Dijkstra DEM 800m
    4x400m
    Msen - 800m DEM Mannen Team 1 --------- 746
    103 Michiel va...der Groen DEM 400m
    4x400m
    Msen - 400m DEM Mannen Team 1 --------- 0
    105 Jordy Kluft DEM 100m
    200m
    Msen - 100mMsen - 200m DEM Mannen Team 1 --------- 803
    106 Maaikel Koenis DEM 5000m
    Msen - 5000m DEM Mannen Team 2 ---------- 618
    107 Jelco Kohlenberg DEM 800m
    Msen - 800m DEM Mannen Team 1 ---------- 0
    108 Karünzio Koulen DEM 100m
    200m
    4x400m
    Msen - 100mMsen - 200m DEM Mannen Team 2 -------- 1172
    109 Justen Kranthove DEM 4x400m
    DEM Mannen Team 2 ---------- 0
    110 Dylan Langeveld DEM 4x400m
    Hoog
    Ver
    Msen hoogs...g groep 1M sen gr 1 DEM Mannen Team 1 -------- 1158
    111 Duncan van Ling DEM Hoog
    Ver
    Msen hoogs...g groep 1M sen gr 1 DEM Mannen Team 2 --------- 988
    112 Robert Moen DEM Kogel
    M sen gr 1 DEM Mannen Team 1 ---------- 525
    113 Ronald Poel DEM 5000m
    Msen - 5000m DEM Mannen Team 1 ---------- 767
    114 Joris de Ruiter DEM Kogel
    Kogelsl
    M sen gr 2M sen gr 1 DEM Mannen Team 2 --------- 670
    115 Vyron Saridin DEM 110mH
    Msen - 110mH DEM Mannen Team 1 ---------- 0
    116 Joran van der Stoep DEM 400m
    4x400m
    Msen - 400m DEM Mannen Team 2 --------- 395
    117 Timo van der Stoep DEM 100m
    200m
    4x400m
    Msen - 100mMsen - 200m DEM Mannen Team 2 -------- 0
    118 Noa Struyve DEM Ver
    M sen gr 2 DEM Mannen Team 2 ---------- 0
    119 Piet van Vuuren DEM 800m
    4x400m
    Msen - 800m DEM Mannen Team 2 --------- 619
    120 Ramon Dop Phanos 100m
    200m
    Msen - 100mMsen - 200m Phanos Mannen --------- 1130
    121 Gio van Hoop Phanos Ver
    M sen gr 1 Phanos Mannen ---------- 314
    122 Raven Huiberts Phanos 400m
    Msen - 400m Phanos Mannen ---------- 593
    123 Phanloet Mhaitang Phanos 100m
    Msen - 100m Phanos Mannen ---------- 0
    124 Joris Wester Phanos Kogel
    M sen gr 2 Phanos Mannen ---------- 431
    125 Jelle van der Deure SAV 200m
    4x400m
    Hoog
    Msen - 200mMsen hoogs...g groep 2 SAV Mannen -------- 444
    126 Kjell Heinsius SAV Kogel
    Kogelsl
    M sen gr 1M sen gr 2 SAV Mannen --------- 0
    127 Daniël Hoenderdos SAV 400m
    4x400m
    Msen - 400m SAV Mannen --------- 537
    128 Thijmen van Leeuwen SAV 800m
    4x400m
    Msen - 800m SAV Mannen --------- 681
    129 Will Mok SAV 100m
    Ver
    Msen - 100mM sen gr 2 SAV Mannen --------- 344
    130 Koen Selie SAV 5000m
    Msen - 5000m SAV Mannen ---------- 616
    131 Robert Wamta SAV 100m
    200m
    Msen - 100mMsen - 200m SAV Mannen --------- 1408
    132 Nick Wildoer SAV 110mH
    4x400m
    Msen - 110mH SAV Mannen --------- 516
    133 Kevin van Grieken SV Noordkop 100m
    200m
    400m
    Msen - 100mMsen - 200mMsen - 400m SV Noordkop Mannen -------- 2048
    134 Yassin Kamal Hamda SV Noordkop 800m
    Msen - 800m SV Noordkop Mannen ---------- 0
    136 Djulyan van der Mee SV Noordkop 110mH
    4x400m
    Ver
    Msen - 110mHM sen gr 1 SV Noordkop Mannen -------- 951
    137 Martijn Nuijens SV Noordkop Kogel
    Hoog
    M sen gr 2Msen hoogs...g groep 1 SV Noordkop Mannen --------- 1245
    138 Shane Pieters SV Noordkop Kogel
    Kogelsl
    M sen gr 1M sen gr 2 SV Noordkop Mannen --------- 217
    139 Jan-Arie Portegijs SV Noordkop 5000m
    4x400m
    Msen - 5000m SV Noordkop Mannen --------- 0
    140 Tim Tesselaar SV Noordkop 5000m
    4x400m
    Msen - 5000m SV Noordkop Mannen --------- 600
    141 Sven Verduijn SV Noordkop 800m
    4x400m
    Msen - 800m SV Noordkop Mannen --------- 633

    Verenigingen 'Senioren mannen'

    VerenigingAfkortingAantal Deelnemers
    AKU AKU 2
    AV Atos ATOS 10
    AV Castricum CSTR 11
    AV DOKEV Anna Paulowna DKEV 7
    AV Edam EDAM 9
    AV Feniks FNKS 6
    AV Hollandia HLLD 8
    AV Hylas HYLS 8
    AV Lycurgus LYCG 10
    AV NOVA NOVA 5
    AV Suomi SOMI 11
    AV Trias TRAS 7
    DEM DEM 22
    Phanos PHNS 5
    SAV SAV 8
    SV Noordkop NRDK 8
    Competitiestand Mannen 3e divisie
    # Team Leden Punten
    1 DEM Mannen Team 1 DEM - Msen
    Begeleider: Carolien Adrichem
    13 7260
    2 AV Edam Mannen AV Edam - Msen
    Begeleider: Bouke Bouma
    Jurylid: Bert van het Hof (voorkeur kogel)
    9 6529
    3 SV Noordkop Mannen SV Noordkop - Msen
    Begeleider: Kevin van Grieken + Martijn Nuijens
    Jurylid: Piet Nuijens (Alleen hoog)
    8 6084
    4 AV Lycurgus Mannen AV Lycurgus - Msen
    Begeleider: Sjoerd en Tessa
    Jurylid: Sjoerd van Deudekom
    10 5819
    5 AV Castricum Mannen AV Castricum - Msen
    Begeleider: Frank Stam
    Jurylid: Sten van der Moer
    11 5751
    6 AV Hollandia Mannen AV Hollandia - Msen
    Begeleider: Jan Groot
    Jurylid: Joost Daalhuisen
    8 5368
    7 AV Atos Mannen AV Atos - Msen
    Begeleider: Jesse Lafeber
    10 5252
    8 AV Suomi Mannen AV Suomi - Msen
    Begeleider: Koen Kroep
    11 5149
    9 AV Hylas Mannen AV Hylas - Msen
    Begeleider: Marco Ghiglioni
    Jurylid: Frank Hilberts
    8 5141
    10 SAV Mannen SAV - Msen
    Begeleider: Nick Wildoer
    Jurylid: Daniel Hoenderbos
    8 5068
    11 DEM Mannen Team 2 DEM - Msen
    Begeleider: Carolien Adrichem
    9 4924
    12 AV DOKEV Anna Paulowna Mannen AV DOKEV Anna Paulowna - Msen
    Begeleider: Laura Leijen
    Jurylid: Chris Eykelenboom
    7 4828
    13 AV Feniks Mannen AV Feniks - Msen
    Begeleider: Pieter Knotnerus
    Jurylid: Sylvia Louwris (voorkeur hoog/polshoog)
    6 4298
    14 AV NOVA Mannen AV NOVA - Msen
    Begeleider: Teun Beers
    Jurylid: Jan Kees Beers (Kogelstoten)
    5 3768
    15 AV Trias Mannen AV Trias - Msen
    Begeleider: Lars Groot
    Jurylid: Lars Groot
    7 3271
    16 Phanos Mannen Phanos - Msen
    Begeleider: Pearl Speear
    Jurylid: Wouter Kievit (ET)
    5 2468
    17 AC Waterland Mannen AC Waterland - Msen 0 0
    17 AKU / AV Startbaan Mannen - Msen 2 0

    Uitslagen 100 meter Senioren mannen

    # Naam Team Res OBPTeam punten
    1 Jamaal Awad DEM DEM Mannen Team 1 11,07 +3.5 m/s11,22 787
    2 Jordy Kluft DEM DEM Mannen Team 1 11,21 +3.5 m/s11,23 0
    3 Mika Brouwer DKEV AV DOKEV A...na Mannen 11,22 +3.5 m/s11,40 752
    4 Robert Wamta SAV SAV Mannen 11,35 +3.5 m/s11,40 722
    5 Kevin van Grieken SV Noordkop SV Noordkop Mannen 11,48 +3.5 m/s11,43 692
    6 Bastiaan Hondema AV Lycurgus AV Lycurgus Mannen 11,77 +1.1 m/s12,21 629
    7 Timothy Bennis Hollandia AV Hollandia Mannen 11,84 +3.5 m/s11,89 614
    8 Yaïr van Harmelen AV Feniks AV Feniks Mannen 11,91 --- 599
    9 Karünzio Koulen DEM DEM Mannen Team 2 11,96 -0.2 m/s12,30 589
    10 Julian Kunst AV Hylas AV Hylas Mannen 12,00 +1.1 m/s12,20 581
    11 Guus Burger Castricum AV Castricum Mannen 12,13 -0.2 m/s12,39 554
    12 Ramon Dop Phanos Phanos Mannen 12,13 +2.6 m/s12,49 554
    13 Dave Boamah AV Feniks AV Feniks Mannen 12,13 --- 0
    14 Jesse Lafeber AV Atos AV Atos Mannen 12,17 --- 546
    15 Tijmen Jansen DKEV AV DOKEV A...na Mannen 12,19 -0.2 m/s12,30 0
    16 Lucas Schram Castricum AV Castricum Mannen 12,23 -0.2 m/s12,44 0
    17 Tjardy van Keimpema AV Edam AV Edam Mannen 12,29 +2.6 m/s12,63 522
    18 Simon Negasi AV Atos AV Atos Mannen 12,29 +1.1 m/s12,07 0
    19 Max Guit AV Edam AV Edam Mannen 12,36 -0.2 m/s12,41 0
    20 Thio Schoonewil AV Trias AV Trias Mannen 12,36 +1.1 m/s11,90 509
    21 Timo van der Stoep DEM DEM Mannen Team 2 12,39 -0.2 m/s12,30 0
    22 David Bastiaansen AV Trias AV Trias Mannen 12,54 +2.6 m/s12,80 0
    23 Jim Houtenbos AV Hylas AV Hylas Mannen 12,68 +2.6 m/s12,60 0
    24 Jari Dekker AV NOVA AV NOVA Mannen 12,76 +2.6 m/s12,74 434
    25 Marijn Sluis AV Suomi AV Suomi Mannen 12,87 --- 414
    26 Will Mok SAV SAV Mannen 13,23 +2.6 m/s13,00 0
    27 Phanloet Mhaitang Phanos Phanos Mannen 13,56 13,57 0
    28 Christiaan Barens AV Suomi AV Suomi Mannen 13,80 --- 0
    Kay Molier Hollandia AV Hollandia Mannen DNS 12,05 0

    Uitslagen 200 meter Senioren mannen

    # Naam Team Res OBPTeam punten
    1 Jordy Kluft DEM DEM Mannen Team 1 22,38 +2.6 m/s22,40 803
    2 Marinio Mac Andrew AV Atos AV Atos Mannen 22,67 +2.6 m/s23,00 773
    3 Mika Brouwer DKEV AV DOKEV A...na Mannen 22,84 +2.6 m/s23,01 756
    4 Kevin van Grieken SV Noordkop SV Noordkop Mannen 23,36 +2.6 m/s23,21 705
    5 Bastiaan Hondema AV Lycurgus AV Lycurgus Mannen 23,54 +1.0 m/s24,30 687
    6 Robert Wamta SAV SAV Mannen 23,55 +2.6 m/s23,00 686
    7 Amar Wong AV Feniks AV Feniks Mannen 23,81 +1.4 m/s--- 662
    8 Jamaal Awad DEM DEM Mannen Team 1 23,90 +1.4 m/s--- 0
    9 Danny Groot AV Edam AV Edam Mannen 23,94 +1.0 m/s23,57 650
    10 Timothy Bennis Hollandia AV Hollandia Mannen 23,94 +1.0 m/s23,96 650
    11 Yaïr van Harmelen AV Feniks AV Feniks Mannen 23,95 +1.4 m/s--- 0
    12 Julian Kunst AV Hylas AV Hylas Mannen 24,03 +1.0 m/s24,00 642
    13 Jelle van der Deure SAV SAV Mannen 24,51 +1.7 m/s26,00 0
    14 Peranavan ...pramaniam DKEV AV DOKEV A...na Mannen 24,58 +1.9 m/s24,60 0
    15 Karünzio Koulen DEM DEM Mannen Team 2 24,69 +1.0 m/s24,40 583
    16 Ramon Dop Phanos Phanos Mannen 24,78 +1.9 m/s25,11 576
    17 Guus Burger Castricum AV Castricum Mannen 24,82 +1.7 m/s25,39 572
    18 Timo van der Stoep DEM DEM Mannen Team 2 24,87 +1.9 m/s24,50 0
    19 Lars Bos AV Hylas AV Hylas Mannen 24,90 +1.9 m/s24,50 0
    20 Jasper Scheerder AV Atos AV Atos Mannen 25,29 +1.7 m/s25,27 0
    21 Tim Groeneveld AV Suomi AV Suomi Mannen 25,51 +1.4 m/s27,00 515
    22 David Bastiaansen AV Trias AV Trias Mannen 25,79 +1.7 m/s26,00 492
    23 Thio Schoonewil AV Trias AV Trias Mannen 25,86 +1.9 m/s24,80 0
    24 Marijn Sluis AV Suomi AV Suomi Mannen 25,93 +1.4 m/s--- 0
    25 Jari Dekker AV NOVA AV NOVA Mannen 26,20 +1.7 m/s25,89 460
    26 Frank Stam Castricum AV Castricum Mannen 27,67 +1.4 m/s28,72 0

    Uitslagen 400 meter Senioren mannen

    # Naam Team ResOBPTeam punten
    1 Hans den Boer DEM DEM Mannen Team 1 52,23 52,00 710
    2 Quinten van Delft Hollandia AV Hollandia Mannen 53,17 53,33 672
    3 Michiel va...der Groen DEM DEM Mannen Team 1 53,39 52,50 0
    4 Kevin van Grieken SV Noordkop SV Noordkop Mannen 53,69 53,88 651
    5 Dave Boamah AV Feniks AV Feniks Mannen 54,05 52,30 637
    6 Jasper Romp AV Trias AV Trias Mannen 54,63 --- 615
    7 Symen Dobber AV Suomi AV Suomi Mannen 54,80 55,00 609
    8 Raven Huiberts Phanos Phanos Mannen 55,23 55,52 593
    9 Peranavan ...pramaniam DKEV AV DOKEV A...na Mannen 55,41 56,22 587
    10 Carildo Linger AV Feniks AV Feniks Mannen 56,78 53,50 0
    11 Daniël Hoenderdos SAV SAV Mannen 56,79 57,00 537
    12 Thijs Mossel AV Edam AV Edam Mannen 57,09 57,35 527
    13 Teun Beers AV NOVA AV NOVA Mannen 57,55 56,10 511
    14 Simon Negasi AV Atos AV Atos Mannen 57,94 57,45 498
    15 Sten van der Moer Castricum AV Castricum Mannen 57,98 1:00,07 497
    16 Marijn Bindels AV Atos AV Atos Mannen 58,45 --- 0
    17 Jim Houtenbos AV Hylas AV Hylas Mannen 58,52 58,00 479
    18 Hajo Mossink AV Lycurgus AV Lycurgus Mannen 59,28 56,11 455
    19 Joran van der Stoep DEM DEM Mannen Team 2 1:01,20 1:02,20 395
    20 Guus Roelofsen Castricum AV Castricum Mannen 1:03,17 1:05,75 0
    Tim Zandee AKU AKU / AV S...an Mannen DNS 56,75 0

    Uitslagen 800 meter Senioren mannen

    # Naam Team ResOBPTeam punten
    1 Martijn Dijkstra DEM DEM Mannen Team 1 2:00,09 1:58,00 746
    2 Steve Bakker AV Suomi AV Suomi Mannen 2:01,91 2:00,00 715
    3 Bouke Bouma AV Edam AV Edam Mannen 2:02,82 1:57,98 700
    4 Bram Zwart AV Suomi AV Suomi Mannen 2:03,50 2:00,00 0
    5 Thijmen van Leeuwen SAV SAV Mannen 2:03,98 2:05,00 681
    6 Tijmen Hoedjes Castricum AV Castricum Mannen 2:04,57 2:02,66 672
    7 Sven Verduijn SV Noordkop SV Noordkop Mannen 2:07,01 2:05,00 633
    8 Jelco Kohlenberg DEM DEM Mannen Team 1 2:07,86 2:05,00 0
    9 Piet van Vuuren DEM DEM Mannen Team 2 2:07,94 2:09,00 619
    10 Daniël Peters AV Atos AV Atos Mannen 2:08,68 2:11,00 608
    11 Teun Beers AV NOVA AV NOVA Mannen 2:09,30 2:07,00 599
    12 Jasper Smidt AV Atos AV Atos Mannen 2:12,81 2:13,97 0
    13 Tekleweyni...nay Araya AV Hylas AV Hylas Mannen 2:18,93 2:18,00 465
    14 Luca Louwris AV Feniks AV Feniks Mannen 2:18,95 --- 465
    15 Tam Brommer DKEV AV DOKEV A...na Mannen 2:20,41 2:30,00 446
    16 Luuk Bruins Hollandia AV Hollandia Mannen 2:21,38 2:17,20 434
    17 Loek Zoon AV Trias AV Trias Mannen 2:21,77 2:20,00 429
    Seb Wals AV Lycurgus AV Lycurgus Mannen DNS 2:05,00 0
    Hugo Roelofsen Castricum AV Castricum Mannen DNS 2:06,05 0
    Yassin Kamal Hamda SV Noordkop SV Noordkop Mannen DNS 2:05,00 0

    Uitslagen 5000 meter Senioren mannen

    # Naam Team ResOBPTeam punten
    1 Ronald Poel DEM DEM Mannen Team 1 15:34,37 16:00,00 767
    2 Frank van der Sluis AV Lycurgus AV Lycurgus Mannen 16:27,01 16:20,00 665
    3 Ralph Apeldoorn DEM DEM Mannen Team 1 16:41,13 16:40,00 0
    4 Joost Zaunbrecher AV Edam AV Edam Mannen 16:42,21 16:51,70 637
    5 Maaikel Koenis DEM DEM Mannen Team 2 16:53,27 17:00,00 618
    6 Koen Selie SAV SAV Mannen 16:54,32 17:30,00 616
    7 Tim Tesselaar SV Noordkop SV Noordkop Mannen 17:03,70 16:01,00 600
    8 Martijn Jorritsma AV NOVA AV NOVA Mannen 17:09,69 17:00,00 590
    9 Marco Ghiglioni AV Hylas AV Hylas Mannen 17:17,32 17:16,00 577
    10 Jan-Arie Portegijs SV Noordkop SV Noordkop Mannen 17:47,08 16:45,00 0
    11 Kees Vrolijk Castricum AV Castricum Mannen 17:52,90 17:43,37 520
    12 Eddy Wagner AV Suomi AV Suomi Mannen 18:22,36 --- 475
    13 Stephen Otten AV Hylas AV Hylas Mannen 18:41,00 18:00,00 0
    14 Rogier Te...Ravestein Castricum AV Castricum Mannen 19:24,63 20:00,00 0
    15 Jorrit Tol AV Atos AV Atos Mannen 19:38,99 20:00,00 370
    16 Bart Daalhuisen Hollandia AV Hollandia Mannen 19:54,33 --- 351
    17 Jarno Berrevoets AV Suomi AV Suomi Mannen 20:48,52 --- 0
    18 Tam Brommer DKEV AV DOKEV A...na Mannen 22:09,66 --- 198
    Guido Klaassen AV Lycurgus AV Lycurgus Mannen DNS 17:30,00 0
    Thijs Mossel AV Edam AV Edam Mannen DNF 16:25,96 0
    Tim Buschman DKEV AV DOKEV A...na Mannen DNF --- 0

    Uitslagen 110 meter horden (107cm) Senioren mannen

    # Naam Team Res OBPTeam punten
    1 Mats Beentjes DEM DEM Mannen Team 1 17,32 +0.9 m/s16,80 635
    2 Sjoerd van Deudekom AV Lycurgus AV Lycurgus Mannen 17,35 +0.9 m/s16,00 632
    3 Nick Wildoer SAV SAV Mannen 18,95 +0.9 m/s18,50 516
    4 Bas Meester Hollandia AV Hollandia Mannen 19,38 +0.9 m/s16,50 488
    5 Jolmer Siersma AV Atos AV Atos Mannen 19,46 +1.2 m/s--- 483
    6 Lucas Schram Castricum AV Castricum Mannen 19,63 +2.2 m/s20,00 472
    7 Jan Tuijp AV Edam AV Edam Mannen 20,72 +0.9 m/s19,12 408
    8 Djulyan van der Mee SV Noordkop SV Noordkop Mannen 20,98 +2.2 m/s20,00 393
    9 Joost Zaunbrecher AV Edam AV Edam Mannen 21,57 +2.2 m/s22,28 0
    10 Chris Eykelenboom DKEV AV DOKEV A...na Mannen 21,63 +1.2 m/s--- 359
    11 Marijn Bindels AV Atos AV Atos Mannen 21,67 +1.2 m/s--- 0
    Steven de Moel AV NOVA AV NOVA Mannen DNS --- 0
    Vyron Saridin DEM DEM Mannen Team 1 DNS --- 0

    Uitslagen Kogelstoten 7,26 kilogram Senioren mannen

    # Naam Team ResOBPTeam punten
    1 Dennis Barnhoorn AV Trias AV Trias Mannen 13,51 --- 698
    2 Lars Gilissen AV Lycurgus AV Lycurgus Mannen 13,43 --- 693
    3 Iwan Groothuijse Hollandia AV Hollandia Mannen 12,80 --- 652
    4 Jorge Luis...zar Duany AV Hylas AV Hylas Mannen 12,12 --- 608
    5 Robin Lagrand Castricum AV Castricum Mannen 12,05 11,90 603
    6 Erwin Bökenkamp AV Edam AV Edam Mannen 11,75 --- 583
    7 Luka Liebrand Hollandia AV Hollandia Mannen 11,42 --- 0
    8 Robert Moen DEM DEM Mannen Team 1 10,91 --- 525
    9 Martijn Nuijens SV Noordkop SV Noordkop Mannen 10,84 --- 520
    10 Bart Groeneveld AV Suomi AV Suomi Mannen 9,97 --- 458
    11 Jan Eleveld AV Feniks AV Feniks Mannen 9,73 --- 440
    12 Joris Wester Phanos Phanos Mannen 9,60 --- 431
    13 Joris de Ruiter DEM DEM Mannen Team 2 9,30 --- 408
    14 Maurice Bottelier AV Lycurgus AV Lycurgus Mannen 8,79 8,60 0
    15 Mark Vermeulen AV Atos AV Atos Mannen 8,61 --- 355
    16 Shane Pieters SV Noordkop SV Noordkop Mannen 8,43 --- 0
    16 Lars Groot AV Trias AV Trias Mannen 8,43 --- 0
    18 Luuk Goudsblom AV NOVA AV NOVA Mannen 8,05 --- 310
    19 Jack Dekker DEM DEM Mannen Team 1 8,04 --- 0
    20 Alex Vaars DKEV AV DOKEV A...na Mannen 7,97 --- 303
    Marcel de Jong AKU AKU / AV S...an Mannen DNS --- 0
    Kjell Heinsius SAV SAV Mannen DNS --- 0

    Uitslagen Kogelslingeren 7,26 kilogram Senioren mannen

    # Naam Team ResOBPTeam punten
    1 Teun de Koning AV Lycurgus AV Lycurgus Mannen 44,49 --- 724
    2 Lars Gilissen AV Lycurgus AV Lycurgus Mannen 43,70 --- 0
    3 Erwin Bökenkamp AV Edam AV Edam Mannen 36,31 --- 597
    4 Jan Tuijp AV Edam AV Edam Mannen 31,66 --- 0
    5 Pascal Geursen AV Suomi AV Suomi Mannen 30,54 --- 498
    6 Iwan Groothuijse Hollandia AV Hollandia Mannen 30,36 --- 495
    7 Mats Beentjes DEM DEM Mannen Team 1 29,13 --- 473
    8 Bart Groeneveld AV Suomi AV Suomi Mannen 23,79 --- 0
    9 Ruud Dekker AV Trias AV Trias Mannen 23,75 --- 369
    10 Luka Liebrand Hollandia AV Hollandia Mannen 23,53 --- 0
    11 Jorge Luis...zar Duany AV Hylas AV Hylas Mannen 21,99 --- 333
    12 Guus Burger Castricum AV Castricum Mannen 20,84 25,00 308
    13 Luuk Goudsblom AV NOVA AV NOVA Mannen 19,71 --- 284
    14 Mark Vermeulen AV Atos AV Atos Mannen 18,86 --- 265
    15 Joris de Ruiter DEM DEM Mannen Team 2 18,76 --- 262
    16 Jan Eleveld AV Feniks AV Feniks Mannen 18,41 --- 254
    17 Jolmer Siersma AV Atos AV Atos Mannen 16,96 --- 0
    18 Shane Pieters SV Noordkop SV Noordkop Mannen 16,81 --- 217
    19 Jack Dekker DEM DEM Mannen Team 1 16,27 --- 0
    20 Chris Eykelenboom DKEV AV DOKEV A...na Mannen 15,91 --- 195
    Kjell Heinsius SAV SAV Mannen DNS --- 0

    Uitslagen Verspringen Senioren mannen

    # Naam Team Res OBPTeam punten
    1 Danny Groot AV Edam AV Edam Mannen 6,28 -1.6 m/s--- 667
    2 Bjorn van Doodewaerd AV Lycurgus AV Lycurgus Mannen 6,22 +2.1 m/s--- 654
    3 Carildo Linger AV Feniks AV Feniks Mannen 6,01 +1.1 m/s--- 607
    4 Lucas Schram Castricum AV Castricum Mannen 5,88 +0.8 m/s5,61 578
    5 Dylan Langeveld DEM DEM Mannen Team 1 5,85 +0.8 m/s--- 571
    6 Jamaal Awad DEM DEM Mannen Team 1 5,84 -0.1 m/s--- 0
    7 Djulyan van der Mee SV Noordkop SV Noordkop Mannen 5,79 +0.1 m/s--- 558
    8 Duncan van Ling DEM DEM Mannen Team 2 5,32 +0.6 m/s--- 448
    9 Noa Struyve DEM DEM Mannen Team 2 5,17 +0.0 m/s--- 0
    10 Luca Louwris AV Feniks AV Feniks Mannen 5,13 +1.2 m/s--- 0
    11 Olav Mulder AV Hylas AV Hylas Mannen 5,06 -0.9 m/s--- 386
    12 Koen Kroep AV Suomi AV Suomi Mannen 5,05 -0.1 m/s--- 384
    13 Mark Vermeulen AV Atos AV Atos Mannen 4,99 +0.0 m/s--- 369
    14 Alex Vaars DKEV AV DOKEV A...na Mannen 4,90 +0.3 m/s--- 347
    15 Will Mok SAV SAV Mannen 4,89 +0.9 m/s--- 344
    16 Christiaan Barens AV Suomi AV Suomi Mannen 4,82 +1.4 m/s--- 0
    17 Gio van Hoop Phanos Phanos Mannen 4,77 +0.8 m/s--- 314
    18 Steven de Moel AV NOVA AV NOVA Mannen 4,18 -1.3 m/s--- 162
    19 Thio Schoonewil AV Trias AV Trias Mannen 4,17 -0.8 m/s--- 159
    Bas Meester Hollandia AV Hollandia Mannen DNS --- 0
    Kay Molier Hollandia AV Hollandia Mannen DNS --- 0
    Mika Brouwer DKEV AV DOKEV A...na Mannen DNS --- 0