Categorie 'Jongens Junior B'

Categorie gegevens

Deelnemers: 17
Categorie afkorting: JJB
Berekeningswijze: Mannen
Meerkamp:
Losse onderdelen:
  • 1 x 100 meter
  • 1 x 400 meter
  • 1 x 1500 meter
  • 4 x Discuswerpen
  • 4 x Kogelstoten
  • 3 x Hoogspringen
  • 4 x Hink-stap-springen
  • Tijdschema 'Jongens Junior B'

    Print Tijdschema

    Aanvang Onderdeel
    19:00 Discus Uitslagen
    19:00 Hoog
    mat 1
    Uitslagen
    19:15 100m Uitslagen
    19:55 1500m Uitslagen
    20:10 HSS
    Bak 2
    Uitslagen
    20:55 400m Uitslagen
    21:00 Kogel
    bak 1
    Uitslagen


    Tijdschema

    19:00u22:00u
    Jongens Junior B
    Kogel - bak 1

    Atleten 'Jongens Junior B'

    Snr Naam Onderdelen Startgroep 100m400m1500mDiscusKogelHoogHSS
    145 Ruben der Weduwen HAC 100m
    400m
    100 meter400 meter -----
    260 Ids van Korven RTE 1500m
    1500 meter ------
    262 Stijn van Bergen PH 100m
    400m
    100 meter400 meter -----
    272 Rens de Graauw PH 1500m
    Discus
    Kogel
    1500 meterDiscusJongens/MannenKogelJongens/Mannen ----
    273 Teun Daanen PH 100m
    400m
    100 meter400 meter -----
    278 Jeremy van Zutven PH 1500m
    Discus
    1500 meterDiscusJongens/Mannen -----
    284 Tom Michielsen AVGM Kogel
    Hoog
    KogelJongens/MannenHoogJongens/Mannen -----
    292 Mats Keulstra AVGM 1500m
    1500 meter ------
    294 Jack Abernethy Eindhoven 400m
    400 meter ------
    297 Milan Sonnemans Helden 100m
    100 meter ------
    831 Milkiyas Musse Swift 100m
    400m
    100 meter400 meter -----
    833 Jan van Beljouw FT67 1500m
    1500 meter ------
    835 Stan Sierdsema FT67 1500m
    1500 meter ------
    862 Koen van de Ven GVAC 1500m
    1500 meter ------
    865 Pelle Mutsaers Eindhoven 100m
    400m
    100 meter400 meter -----
    874 Luuk Schot AVGM Hoog
    HoogJongens/Mannen ------
    876 Maarten Debeij Eindhoven 100m
    Discus
    HSS
    100 meterDiscusJongens/MannenHSS Jongens/Mannen ----

    Verenigingen 'Jongens Junior B'

    VerenigingAfkortingAantal Deelnemers
    Atletiek Helden HLDN 1
    AV Generaal Michaelis AVGM 3
    Eindhoven Atletiek EHAT 3
    GVAC GVAC 1
    HAC HAC 1
    Prins Hendrik PH 4
    Running Team Eindhoven RTE 1
    SV Fortuna `67 FT67 2
    Swift Atletiek SWFT 1
  • 100m
  • 400m
  • 1500m
  • Discus
  • Kogel
  • Hoog
  • HSS
  • Uitslagen 100 meter Jongens Junior B

    # Naam Res OBP
    1 Maarten Debeij Eindhoven 11,96 -0.5 m/s11,85
    2 Milan Sonnemans Helden 11,97 -0.5 m/s11,90
    3 Milkiyas Musse Swift 12,01 -0.5 m/s11,86
    4 Pelle Mutsaers Eindhoven 13,21 +0.6 m/s---
    5 Stijn van Bergen PH 15,21 -0.5 m/s---
    6 Teun Daanen PH 18,26 -0.5 m/s---
    Ruben der Weduwen HAC DNS 11,74

    Uitslagen 400 meter Jongens Junior B

    # Naam ResOBP
    1 Jack Abernethy Eindhoven 51,53 52,42
    2 Milkiyas Musse Swift 54,41 55,58
    3 Pelle Mutsaers Eindhoven 59,66 ---
    4 Stijn van Bergen PH 1:17,66 ---
    5 Teun Daanen PH 1:22,17 ---
    Ruben der Weduwen HAC DNS 54,85

    Uitslagen 1500 meter Jongens Junior B

    # Naam ResOBP
    1 Ids van Korven RTE 4:14,06 4:10,22
    2 Mats Keulstra AVGM 4:45,18 ---
    3 Jeremy van Zutven PH 4:55,85 5:00,00
    4 Rens de Graauw PH 5:07,70 5:00,00
    5 Stan Sierdsema FT67 5:11,54 5:25,00
    6 Koen van de Ven GVAC 5:36,45 ---
    7 Jan van Beljouw FT67 6:07,74 6:15,00

    Uitslagen Discuswerpen Jongens Junior B

    # Naam ResOBP
    1 Rens de Graauw PH 40,17 ---
    2 Maarten Debeij Eindhoven 34,84 ---
    3 Jeremy van Zutven PH 32,44 ---

    Uitslagen Kogelstoten Jongens Junior B

    # Naam ResOBP
    1 Rens de Graauw PH 12,34 ---
    2 Tom Michielsen AVGM 10,94 11,44

    Uitslagen Hoogspringen Jongens Junior B

    # Naam ResOBP
    1 Tom Michielsen AVGM 1,75 1,78
    2 Luuk Schot AVGM 1,70 ---

    Uitslagen Hink-stap-springen Jongens Junior B

    # Naam Res OBP
    1 Maarten Debeij Eindhoven 12,70 ---