• Overzicht
  • Tijdschema
  • Atleten
  • Verenigingen
  • Categorie 'Jongens Lichamelijke Beperking'

    Categorie gegevens

    Deelnemers: 20
    Categorie afkorting: JLB
    Berekeningswijze:
    Meerkamp:
    Losse onderdelen:
  • 1 x 100 meter
  • 1 x 200 meter
  • 1 x 400 meter
  • 1 x 800 meter
  • 4 x Discuswerpen
  • 4 x Kogelstoten
  • 4 x Verspringen
  • Tijdschema 'Jongens Lichamelijke Beperking'

    Print Tijdschema

    Aanvang Onderdeel
    10:50 100m Uitslagen
    11:00 100m Uitslagen
    11:50 200m Uitslagen
    12:00 200m Uitslagen
    13:10 400m Uitslagen
    14:40 800m Uitslagen
    14:50 Ver Uitslagen


    Tijdschema

    10:50u15:20u
    Jongens Lichamelijke Beperking
    100m
    100m
    200m
    200m
    400m
    800m
    Ver

    Atleten 'Jongens Lichamelijke Beperking'

    Snr Naam Onderdelen Startgroep 100m200m400m800mDiscusKogelVer
    489 Rens van d...Waterlaat Hanzesport 100m
    200m
    400m
    800m
    100m - zit...e atleten200m - zit...e atleten400m - zit...e atleten800m - zit...e atleten ---
    490 Thomas van Hulst AV Nijkerk 100m
    200m
    400m
    100m - zit...e atleten200m - zit...e atleten400m - zit...e atleten ----
    703 Raffaele Orru AV Sprint 100m
    200m
    400m
    800m
    100m - zit...e atleten200m - zit...e atleten400m - zit...e atleten800m - zit...e atleten ---
    704 Bart Pijs AV Sprint 100m
    200m
    400m
    800m
    100m - zit...e atleten200m - zit...e atleten400m - zit...e atleten800m - zit...e atleten ---
    717 Peter Cosyn Belgie 100m
    200m
    400m
    100m - zit...e atleten200m - zit...e atleten400m - zit...e atleten ----
    718 David Delespesse Belgie 100m
    200m
    Ver
    100m - sta...e atleten200m - sta...e atletenVerspringe...e atleten ----
    719 Peter Genyn Belgie 100m
    200m
    800m
    100m - zit...e atleten200m - zit...e atleten800m - zit...e atleten ----
    720 Roger Habsch Belgie 100m
    200m
    100m - zit...e atleten200m - zit...e atleten -----
    721 Ruben Persoons Belgie 100m
    Ver
    100m - sta...e atletenVerspringe...e atleten -----
    722 Bjorn Vervecken Belgie 100m
    200m
    100m - sta...e atleten200m - sta...e atleten -----
    728 Florian Wehmeier Duitsland 100m
    200m
    400m
    100m - zit...e atleten200m - zit...e atleten400m - zit...e atleten ----
    730 Kenny van Weeghel Eindhoven 100m
    200m
    400m
    800m
    100m - zit...e atleten200m - zit...e atleten400m - zit...e atleten800m - zit...e atleten ---
    731 Stefan Rusch Haag 100m
    200m
    400m
    100m - zit...e atleten200m - zit...e atleten400m - zit...e atleten ----
    737 Husein Alsaifi Nijmegen 100m
    100m - sta...e atleten ------
    738 Levi Vloet Nijmegen 100m
    200m
    100m - sta...e atleten200m - sta...e atleten -----
    739 Pascal Zweedijk Nijmegen 200m
    Ver
    200m - sta...e atletenVerspringe...e atleten -----
    740 Flip Breuer Phanos 100m
    200m
    100m - sta...e atleten200m - sta...e atleten -----
    750 Ronald Hertog Rotterdam 100m
    200m
    100m - sta...e atleten200m - sta...e atleten -----
    751 Gert-Jan Schep Rotterdam 100m
    200m
    100m - sta...e atleten200m - sta...e atleten -----
    752 Diego Parrondo Scorpio 100m
    200m
    100m - zit...e atleten200m - zit...e atleten -----

    Verenigingen 'Jongens Lichamelijke Beperking'

    VerenigingAfkortingAantal Deelnemers
    AV Hanzesport HNZS 1
    AV Nijkerk NKRK 1
    AV Sprint SPRN 2
    Belgie BEL 6
    Duitsland GER 1
    Eindhoven Atletiek EHAT 1
    Haag Atletiek HAAG 1
    Nijmegen Atletiek NYMG 3
    Phanos PHNS 1
    Rotterdam Atletiek RDAM 2
    Scorpio SCRP 1
  • 100m
  • 200m
  • 400m
  • 800m
  • Discus
  • Kogel
  • Ver
  • Uitslagen 400 meter Jongens Lichamelijke Beperking

    # Naam ResOBP
    1 Kenny van Weeghel Eindhoven 47,80 47,32
    2 Rens van d...Waterlaat Hanzesport 49,57 50,40
    3 Raffaele Orru AV Sprint 54,98 55,35
    4 Bart Pijs AV Sprint 58,54 1:02,00
    5 Thomas van Hulst AV Nijkerk 1:03,77 1:15,41
    6 Florian Wehmeier Duitsland 1:06,00 1:09,24
    7 Peter Cosyn Belgie 1:26,96 1:44,44
    Stefan Rusch Haag DNF 56,45

    Uitslagen 800 meter Jongens Lichamelijke Beperking

    # Naam ResOBP
    1 Kenny van Weeghel Eindhoven 1:39,02 1:39,93
    2 Rens van d...Waterlaat Hanzesport 1:40,15 1:40,09
    3 Raffaele Orru AV Sprint 1:57,12 1:49,67
    4 Bart Pijs AV Sprint 1:59,49 2:03,00
    Peter Genyn Belgie DNS 3:00,00

    Uitslagen Discuswerpen Jongens Lichamelijke Beperking

    Er zijn nog geen ingeschreven atleten

    Uitslagen Kogelstoten Jongens Lichamelijke Beperking

    Er zijn nog geen ingeschreven atleten

    Uitslagen Verspringen Jongens Lichamelijke Beperking

    # Naam P1P2P3P4Res OBP
    1 David Delespesse Belgie 4,17 4,47 4,33 4,62 4,62 -0.8 m/s---
    2 Ruben Persoons Belgie 4,22 4,30 4,30 4,21 4,30 -1.6 m/s4,68
    3 Pascal Zweedijk Nijmegen X 3,49 3,44 3,50 3,50 -1.9 m/s---