Atleten 'Jongens Junior D2'

Snr Naam Onderdelen Startgroep 80m80m_f150m150m_f1000m80mH80mH_f1000m SCDiscusKogelSpeerHoogPolshoogVer
1344 Jefta van der Feen AAC 80mH
Ver
JJD2 - 80mHJJD2 - Ver groep B ------------
1345 Teunis Pieters AAC Discus
JJD2 - Discus -------------
1346 Ate Clobus AAC `61 1000m
JJD2 - 1000m -------------
1347 Mike Berends AAC `61 Speer
Hoog
JJD2 - SpeerJJD2 - Hoog Groep A ------------
1348 Tim Duker AAC `61 Discus
Kogel
JJD2 - DiscusJJD2 - Kogel ------------
1349 Marik Bredenoord AC TION Discus
Speer
JJD2 - DiscusJJD2 - Speer ------------
1350 Rens Gosselink AC TION 1000m SC
Polshoog
JJD2 - 1000m SCJJD1 JJD2 - Polshoog ------------
1351 Sven Siebelt AC TION 80m
Ver
JJD2 - 80mJJD2 - Ver groep B ------------
1352 Abel Kloppenburg AKU Ver
JJD2 - Ver groep B -------------
1353 Enrico Cossuto Almere `81 1000m
JJD2 - 1000m -------------
1354 Benjamin Post Altis 1000m
JJD2 - 1000m -------------
1355 Niels Hulsman Altis 1000m
JJD2 - 1000m -------------
1356 Philip Walraven Altis 150m
150m_f
80mH
80mH_f
JJD2 - 150mJJD2 - 150m_fJJD2 - 80mHJJD2 - 80mH_f ----------
1357 Rogier Groeneweg Altis 80mH
Discus
JJD2 - 80mHJJD2 - Discus ------------
1358 Joep Kneppers ARV Ilion 80m
Ver
JJD2 - 80mJJD2 - Ver groep B ------------
1359 Max Langeland AL73 80m
80m_f
JJD2 - 80mJJD2 - 80m_f ------------
1360 Julian van Rens ATV Venray 1000m
JJD2 - 1000m -------------
1361 Tijn Bruins ATV Venray 1000m
JJD2 - 1000m -------------
1362 Tim te Baerts ATV Venray Ver
JJD2 - Ver groep B -------------
1363 Ward Verbruggen ATV Venray 80m
Discus
JJD2 - 80mJJD2 - Discus ------------
1364 Mick van Schaffelaar AV 1923 Speer
Hoog
JJD2 - Hoog groep B ------------
1365 Colin Alewijnse AV Aalsmeer 1000m
JJD2 - 1000m -------------
1366 Luca Greven AV Argo Speer
JJD2 - Speer -------------
1367 Hans Griesheimer AV Astylos Discus
Kogel
JJD2 - DiscusJJD2 - Kogel ------------
1368 Jacob Winkler AV Astylos 80m
1000m
JJD2 - 80mJJD2 - 1000m ------------
1369 Elf Meerman AV Atos 80mH
JJD2 - 80mH -------------
1370 Leroy Eisden AV Atos 1000m
JJD2 - 1000m -------------
1371 Mathijs van Os AV Attila Kogel
Speer
JJD2 - KogelJJD2 - Speer ------------
1372 Tristen Strooper AV Attila Kogel
Speer
JJD2 - KogelJJD2 - Speer ------------
1373 Timo Straathof AV Atverni 1000m
JJD2 - 1000m -------------
1374 Jules Schaapman DVTR 150m
150m_f
1000m SC
JJD2 - 150mJJD2 - 150m_fJJD2 - 1000m SC -----------
1375 Koen de Winter DVTR 1000m
Ver
JJD2 - 1000mJJD2 - Ver groep B ------------
1376 Jonas Bakker De Gemzen 1000m
1000m SC
JJD2 - 1000m SC ------------
1377 Leon van der Geer De Spartaan 1000m
JJD2 - 1000m -------------
1378 Rik Rozenburg De Spartaan 1000m
JJD2 - 1000m -------------
1379 Ryan Bootsma De Spartaan 80mH
Ver
JJD2 - 80mHJJD2 - Ver groep A ------------
1380 Siebe van Leeuwen De Spartaan 80m
JJD2 - 80m -------------
1381 Robin Stoker de Sprinter 80m
Ver
JJD2 - 80mJJD2 - Ver groep A ------------
1382 Aristide Karakoç AV Feniks Speer
Polshoog
JJD2 - SpeerJJD1 JJD2 - Polshoog ------------
1383 Deverell Mezach AV Feniks 80m
80mH
JJD2 - 80mJJD2 - 80mH ------------
1384 Titus Nartey AV Feniks Discus
Hoog
JJD2 - DiscusJJD2 - Hoog Groep A ------------
1385 Coen Bloemberg Flevo Delta 150m
Polshoog
JJD2 - 150mJJD1 JJD2 - Polshoog ------------
1386 Rowan Tiemes Flevo Delta Kogel
Speer
JJD2 - KogelJJD2 - Speer ------------
1387 Ruben Scholte Flevo Delta Discus
Speer
JJD2 - DiscusJJD2 - Speer ------------
1388 Orlando Louwers AVGM 80m
80m_f
Hoog
JJD2 - 80mJJD2 - 80m_fJJD2 - Hoog Groep A -----------
1389 Tim van Tilburg AV Gouda 150m
150m_f
Speer
JJD2 - 150mJJD2 - 150m_fJJD2 - Speer -----------
1390 Ryan Eelman AV Haarlem 1000m
Hoog
JJD2 - 1000mJJD2 - Hoog groep B ------------
1391 Jorai Verboom HLLM 80mH
Speer
JJD2 - 80mHJJD2 - Speer ------------
1392 Jan Elsinga Heerenveen 80m
1000m
JJD2 - 80mJJD2 - 1000m ------------
1393 Lars van Kempen AV Iphitos 1000m
JJD2 - 1000m -------------
1394 Daniël de Jong AV Jahn II Discus
Speer
JJD2 - DiscusJJD2 - Speer ------------
1395 Daan Sikkema AV Lionitas 80m
80m_f
80mH
80mH_f
JJD2 - 80mJJD2 - 80m_fJJD2 - 80mHJJD2 - 80mH_f ----------
1396 Quinten Geleynse AV Lionitas Hoog
Ver
JJD2 - Hoog Groep AJJD2 - Ver groep A ------------
1397 Sven van Gelderen AV Lycurgus 80mH
Ver
JJD2 - 80mHJJD2 - Ver groep A ------------
1398 Timo Koenen AV Lycurgus 1000m
Kogel
JJD2 - 1000mJJD2 - Kogel ------------
1399 Tyrone Lak AV Lycurgus Discus
Kogel
JJD2 - DiscusJJD2 - Kogel ------------
1400 Matthijs Onink AV NOP 1000m
JJD2 - 1000m -------------
1401 Stijn van der Waal AV Passaat Hoog
JJD2 - Hoog Groep A -------------
1402 Boyd Steur AV PEC 1910 1000m
JJD2 - 1000m -------------
1403 Julien Jansen AV PEC 1910 1000m
JJD2 - 1000m -------------
1404 Len Bakker AV PEC 1910 1000m
JJD2 - 1000m -------------
1405 Lukas Smit AV PEC 1910 1000m
JJD2 - 1000m -------------
1406 Olaf Souren AV PEC 1910 1000m
JJD2 - 1000m -------------
1407 Thijs ter Maat AV PEC 1910 1000m
JJD2 - 1000m -------------
1408 Ivo Sjenitzer Pijnenburg 1000m
Hoog
JJD2 - 1000mJJD2 - Hoog groep B ------------
1409 Leonard van Eer Rijnsoever Discus
Hoog
JJD2 - DiscusJJD2 - Hoog Groep A ------------
1410 Twan Vossebelt AV Rijssen 1000m
JJD2 - 1000m -------------
1411 Angelo de Nooijer AV Sparta 150m
150m_f
Ver
JJD2 - 150mJJD2 - 150m_fJJD2 - Ver groep A -----------
1412 Beni Bank...i Mbuangi AV Sparta 80mH
80mH_f
Discus
JJD2 - 80mHJJD2 - 80mH_fJJD2 - Discus -----------
1413 Bryan Duff AV Sparta 80m
80m_f
Kogel
JJD2 - 80mJJD2 - 80m_fJJD2 - Kogel -----------
1414 Ryan Heeren AV Spiridon 80mH
80mH_f
1000m SC
JJD2 - 80mHJJD2 - 80mH_fJJD2 - 1000m SC -----------
1415 Mathijs Adriaanse SPLS Hoog
Ver
JJD2 - Hoog groep BJJD2 - Ver groep B ------------
1416 Jasper Weij SPOB Hoog
JJD2 - Hoog groep B -------------
1417 Mike Bakhuizen SPOB 80mH
Hoog
JJD2 - 80mHJJD2 - Hoog Groep A ------------
1418 Jesse Boomaars AV Sprint 80m
Ver
JJD2 - 80mJJD2 - Ver groep B ------------
1419 Jules van Kan AV Sprint 1000m
Speer
JJD2 - 1000mJJD2 - Speer ------------
1420 Luuk Pelkmans AV Sprint 80mH
80mH_f
Hoog
JJD2 - 80mHJJD2 - 80mH_fJJD2 - Hoog Groep A -----------
1421 Merijn Coenen AV Sprint Discus
JJD2 - Discus -------------
1422 Chris van der Walle Start `78 Kogel
Speer
JJD2 - KogelJJD2 - Speer ------------
1423 Maurijn van Dam Startbaan 80m
JJD2 - 80m -------------
1424 Julian Kwakman Triathlon 80m
Hoog
JJD2 - 80mJJD2 - Hoog groep B ------------
1425 Max Rijkers Triathlon 80m
80m_f
JJD2 - 80mJJD2 - 80m_f ------------
1426 Rhune van Doorn Triathlon 80m
1000m
JJD2 - 80mJJD2 - 1000m ------------
1427 Araya Wolfs AV Zeewolde 80m
Ver
JJD2 - 80mJJD2 - Ver groep A ------------
1428 Storm Kuperus AV Zuidwal 80m
1000m
JJD2 - 80mJJD2 - 1000m ------------
1429 Sep de Jong AV34 80mH
80mH_f
Ver
JJD2 - 80mHJJD2 - 80mH_fJJD2 - Ver groep A -----------
1430 Ipe Verbrugge AV `56 1000m
JJD2 - 1000m -------------
1431 Koen Steenblok AV `56 1000m
Ver
JJD2 - 1000mJJD2 - Ver groep B ------------
1432 Mats Vervoort Belgie 1000m
JJD2 - 1000m -------------
1433 Joey Koster SPWS Speer
JJD2 - Speer -------------
1434 Wout Harmsen Eindhoven 1000m
Hoog
JJD2 - 1000mJJD2 - Hoog groep B ------------
1435 Edward Dijkstra Fit 1000m
JJD2 - 1000m -------------
1436 Lucas Gennisse Fortius Polshoog
JJD1 JJD2 - Polshoog -------------
1437 Ben Roest GACH 80mH
Speer
JJD2 - 80mHJJD2 - Speer ------------
1438 Florian Vriezen GACH 80mH
80mH_f
Polshoog
JJD2 - 80mHJJD2 - 80mH_fJJD1 JJD2 - Polshoog -----------
1439 Friso Bruins GACH 1000m
JJD2 - 1000m -------------
1440 Jippe van ...ogenbroek GACH 1000m
JJD2 - 1000m -------------
1441 Luce Wijma GACH 80mH
Speer
JJD2 - 80mHJJD2 - Speer ------------
1442 Senne Gisius GACH Hoog
Polshoog
JJD2 - Hoog Groep AJJD1 JJD2 - Polshoog ------------
1443 Tibbe Teeuwen GACH 80m
80m_f
Ver
JJD2 - 80mJJD2 - 80m_fJJD2 - Ver groep A -----------
1444 Julian Keun Groningen 1000m
JJD2 - 1000m -------------
1445 Lucas Koeling GVAC 1000m
Speer
JJD2 - 1000mJJD2 - Speer ------------
1446 Silas van der Schaaf Haag 1000m
JJD2 - 1000m -------------
1447 Luuk Verhoeven HAC 150m
Speer
JJD2 - 150mJJD2 - Speer ------------
1448 Stan Buurman HAC 1000m
Hoog
JJD2 - 1000mJJD2 - Hoog groep B ------------
1449 David Fontein HLLS 80mH
Ver
JJD2 - 80mHJJD2 - Ver groep B ------------
1450 Finn van Ek HLLS 1000m SC
JJD2 - 1000m SC -------------
1451 Floris van der Vijgh HLLS 150m
150m_f
Ver
JJD2 - 150mJJD2 - 150m_fJJD2 - Ver groep B -----------
1452 Harm Welleweerd HLLS 1000m
JJD2 - 1000m -------------
1453 Neo Thijssen HLLS Kogel
Speer
JJD2 - KogelJJD2 - Speer ------------
1454 Sam de Wild HLLS 1000m SC
JJD2 - 1000m SC -------------
1455 Wout Hogenboom HLLS 80m
Ver
JJD2 - 80mJJD2 - Ver groep B ------------
1456 Marciano Ottenhof Leiden 80m
80m_f
Kogel
JJD2 - 80mJJD2 - 80m_fJJD2 - Kogel -----------
1457 Sander Ottenheim Leiden Discus
Hoog
JJD2 - DiscusJJD2 - Hoog Groep A ------------
1458 Joost Leverink MPM 150m
Hoog
JJD2 - 150mJJD2 - Hoog groep B ------------
1459 Leon Wiedemeijer MPM 1000m SC
Kogel
JJD2 - 1000m SCJJD2 - Kogel ------------
1460 Joachim Kooij DVTR 1000m
80mH
JJD2 - 1000mJJD2 - 80mH ------------
1461 Ilja Toonen Nijmegen 1000m
80mH
JJD2 - 1000mJJD2 - 80mH ------------
1462 Jaro Halsema Nijmegen Hoog
Ver
JJD2 - Hoog groep BJJD2 - Ver groep B ------------
1463 Julius van Loon Nijmegen Kogel
Hoog
JJD2 - KogelJJD2 - Hoog Groep A ------------
1464 Quinten de Wildt Nijmegen 1000m
Speer
JJD2 - 1000mJJD2 - Speer ------------
1465 Simon Schinagl Nijmegen 80m
150m
150m_f
JJD2 - 80mJJD2 - 150mJJD2 - 150m_f -----------
1466 Barend van de Donk PAC Discus
Kogel
JJD2 - DiscusJJD2 - Kogel ------------
1467 Giel van Veen PAC 1000m
Speer
JJD2 - 1000mJJD2 - Speer ------------
1468 Jarno van Daalen PAC Discus
Kogel
JJD2 - DiscusJJD2 - Kogel ------------
1469 Jessy van der Vegt PAC Speer
Ver
JJD2 - SpeerJJD2 - Ver groep A ------------
1470 Jin van der Lee PAC Hoog
Ver
JJD2 - Hoog Groep AJJD2 - Ver groep A ------------
1471 Jozuah Revierre PAC 80mH
80mH_f
Ver
JJD2 - 80mHJJD2 - 80mH_fJJD2 - Ver groep A -----------
1472 Leif Jaspers PAC 1000m
Speer
JJD2 - 1000mJJD2 - Speer ------------
1473 Levi de Bruijn PAC 1000m
80mH
80mH_f
JJD2 - 1000mJJD2 - 80mHJJD2 - 80mH_f -----------
1474 Matthijs de Jong PAC 1000m
JJD2 - 1000m -------------
1475 Rick Schipper PAC Kogel
JJD2 - Kogel -------------
1476 Daan Eggenkamp Phanos 1000m
JJD2 - 1000m -------------
1477 Daniel Lu...cheurleer Phanos 80m
150m
150m_f
JJD2 - 80mJJD2 - 150mJJD2 - 150m_f -----------
1478 Emil de Graaf Phanos 80m
1000m
JJD2 - 80mJJD2 - 1000m ------------
1479 Friso Koedijk Phanos 80m
Hoog
JJD2 - 80mJJD2 - Hoog groep B ------------
1480 Ids Kok Phanos Discus
Speer
JJD2 - DiscusJJD2 - Speer ------------
1481 Jonan Haverkamp Phanos Hoog
JJD2 - Hoog groep B -------------
1482 Willem Hammink Phanos 80mH
Ver
JJD2 - 80mHJJD2 - Ver groep B ------------
1483 Casper Couwenberg PH Hoog
Polshoog
JJD2 - Hoog groep BJJD1 JJD2 - Polshoog ------------
1484 Robbie Smulders PH Discus
Speer
JJD2 - DiscusJJD2 - Speer ------------
1485 Samuel Dobbelstein PH 1000m
JJD2 - 1000m -------------
1486 Aaron Ponne SAV Discus
Kogel
JJD2 - DiscusJJD2 - Kogel ------------
1487 Cas Rijvers Scopias 80m
80mH
JJD2 - 80mJJD2 - 80mH ------------
1488 Finn van de Klundert Scopias 80m
Ver
JJD2 - 80mJJD2 - Ver groep A ------------
1489 Jayden Zanders Scopias 1000m
JJD2 - 1000m -------------
1490 Seppe Swinkels Scopias 80m
150m
150m_f
JJD2 - 80mJJD2 - 150mJJD2 - 150m_f -----------
1491 Thomas Aerdts Scopias 1000m
80mH
JJD2 - 1000mJJD2 - 80mH ------------
1492 Stijn Groeneveld Scorpio Speer
JJD2 - Speer -------------
1493 Julian Nijssen Spado 80m
150m
JJD2 - 80mJJD2 - 150m ------------
1494 Luca Dooper Tempo AV 150m
1000m
JJD2 - 150mJJD2 - 1000m ------------
1495 Pim van der Maale THOR 80m
80m_f
Ver
JJD2 - 80mJJD2 - 80m_fJJD2 - Ver groep A -----------
1496 Diedrik Ooms Typhoon 80mH
Hoog
JJD2 - 80mHJJD2 - Hoog groep B ------------
1497 Matthijs Knoop Typhoon Discus
Speer
JJD2 - DiscusJJD2 - Speer ------------
1498 Rik Janissen VRT 1000m
JJD2 - 1000m -------------
1499 Wesley Monster Voorne 80m
80m_f
Hoog
JJD2 - 80mJJD2 - 80m_fJJD2 - Hoog Groep A -----------

Verenigingen 'Jongens Junior D2'

VerenigingAfkortingAantal Deelnemers
AAC AAC 2
AAC `61 AC61 3
AC TION TION 3
AKU AKU 1
Almere `81 AM81 1
Altis ALTS 4
ARV Ilion ILIO 1
Atletico `73 AL73 1
ATV Venray VNRY 4
AV 1923 AV23 1
AV Aalsmeer ALSM 1
AV Argo ARGO 1
AV Astylos ASTL 2
AV Atos ATOS 2
AV Attila ATTL 2
AV Atverni ATVN 1
AV Daventria 1906 DVTR 3
AV De Gemzen GMZN 1
AV De Spartaan SPTN 4
AV de Sprinter MDSP 1
AV Feniks FNKS 3
AV Flevo Delta FLDT 3
AV Generaal Michaelis AVGM 1
AV Gouda GOUD 1
AV Haarlem HRLM 1
AV Haarlemmermeer HLLM 1
AV Heerenveen HRVN 1
AV Iphitos IPHS 1
AV Jahn II JAHN 1
AV Lionitas LNTS 2
AV Lycurgus LYCG 3
AV NOP NOP 1
AV Passaat PSST 1
AV PEC 1910 PEC 6
AV Pijnenburg PNBG 1
AV Rijnsoever RYNS 1
AV Rijssen RSSN 1
AV Sparta SPRT 3
AV Spiridon SPRD 1
AV Spirit Lelystad SPLS 1
AV Spirit Oud Beijerland SPOB 2
AV Sprint SPRN 4
AV Start `78 ST78 1
AV Startbaan STBN 1
AV Triathlon Triathlon 3
AV Zeewolde ZWLD 1
AV Zuidwal ZDWL 1
AV `34 Apeldoorn AV34 1
AV `56 AV56 2
Belgie BEL 1
EAC De Sperwers SPWS 1
Eindhoven Atletiek EHAT 1
Fit FIT 1
Fortius FORT 1
GAC Hilversum GACH 7
Groningen Atletiek GRNG 1
GVAC GVAC 1
Haag Atletiek HAAG 1
HAC HAC 2
Hellas Utrecht HLLS 7
Leiden Atletiek LATL 2
Marathon Pim Mulier MPM 2
Nijmegen Atletiek NYMG 5
PAC PAC 10
Phanos PHNS 7
Prins Hendrik PH 3
SAV SAV 1
Scopias Atletiek SCPS 5
Scorpio SCRP 1
Spado SPDO 1
Tempo AV TMPO 1
THOR THOR 1
Typhoon TPHN 2
Venloop Running Team VRT 1
Voorne Atletiek VRNE 1

Uitslagen 80 meter Jongens Junior D2

# Naam Res OBP
1 Pim van der Maale THOR 10,39Q +2.0 m/s10,23
2 Daan Sikkema AV Lionitas 10,50Q +0.2 m/s10,42
3 Max Rijkers Triathlon 10,51Q -0.1 m/s10,79
4 Orlando Louwers AVGM 10,52q +0.2 m/s10,52
5 Bryan Duff AV Sparta 10,61q -0.1 m/s10,25
6 Marciano Ottenhof Leiden 10,65Q -1.2 m/s10,47
7 Max Langeland AL73 10,85q +2.0 m/s10,73
8 Tibbe Teeuwen GACH 10,86q -0.1 m/s10,58
9 Wesley Monster Voorne 10,91q -1.2 m/s10,50
10 Seppe Swinkels Scopias 11,03 +2.0 m/s10,70
11 Robin Stoker de Sprinter 11,05 -0.1 m/s11,70
12 Ward Verbruggen ATV Venray 11,16 +2.0 m/s11,17
13 Joep Kneppers ARV Ilion 11,26 +2.0 m/s11,21
14 Siebe van Leeuwen De Spartaan 11,28 -0.1 m/s11,09
15 Finn van de Klundert Scopias 11,32 -1.2 m/s11,06
16 Storm Kuperus AV Zuidwal 11,39 +0.2 m/s11,81
17 Maurijn van Dam Startbaan 11,57 -0.1 m/s11,57
18 Deverell Mezach AV Feniks 11,61 +0.2 m/s10,92
19 Jesse Boomaars AV Sprint 11,62 +2.0 m/s11,61
20 Wout Hogenboom HLLS 11,64 -1.2 m/s11,34
21 Jan Elsinga Heerenveen 11,70 +0.2 m/s11,41
22 Simon Schinagl Nijmegen 11,70 +0.2 m/s11,32
23 Sven Siebelt AC TION 11,85 -0.1 m/s11,30
24 Julian Kwakman Triathlon 11,96 +0.2 m/s12,03
25 Friso Koedijk Phanos 11,96 +2.0 m/s11,67
26 Emil de Graaf Phanos 12,18 -1.2 m/s11,38
27 Rhune van Doorn Triathlon 12,41 -0.1 m/s12,23
28 Julian Nijssen Spado 12,46 +2.0 m/s12,25
29 Jacob Winkler AV Astylos 12,50 -1.2 m/s11,87
30 Cas Rijvers Scopias 12,60 -1.2 m/s11,83
Daniel Lu...cheurleer Phanos DNS 10,98
Araya Wolfs AV Zeewolde DNS 11,07

Uitslagen 80 meter finale Jongens Junior D2

# Naam Res Qm
1 Daan Sikkema AV Lionitas 10,36 +0.0 m/s10,50
2 Pim van der Maale THOR 10,38 +0.0 m/s10,39
3 Bryan Duff AV Sparta 10,55 +0.0 m/s10,61
4 Orlando Louwers AVGM 10,56 +0.0 m/s10,52
5 Max Rijkers Triathlon 10,61 +0.0 m/s10,51
6 Marciano Ottenhof Leiden 10,68 +0.0 m/s10,65
7 Tibbe Teeuwen GACH 10,94 +0.0 m/s10,86
8 Wesley Monster Voorne 11,04 +0.0 m/s10,91
9 Max Langeland AL73 11,06 +0.0 m/s10,85

Uitslagen 150 meter Jongens Junior D2

# Naam Res OBP
1 Angelo de Nooijer AV Sparta 18,19Q +0.6 m/s18,59
2 Daniel Lu...cheurleer Phanos 19,79q +0.6 m/s20,98
3 Seppe Swinkels Scopias 20,05Q +0.5 m/s19,87
4 Philip Walraven Altis 20,44q +0.5 m/s20,29
5 Floris van der Vijgh HLLS 20,66q +0.5 m/s21,51
6 Simon Schinagl Nijmegen 21,16q +0.5 m/s22,71
7 Jules Schaapman DVTR 21,80q +0.6 m/s21,00
8 Tim van Tilburg AV Gouda 21,96q +0.6 m/s22,25
9 Luuk Verhoeven HAC 22,09 +0.6 m/s27,51
10 Coen Bloemberg Flevo Delta 22,45 +0.6 m/s22,00
11 Joost Leverink MPM 22,66 +0.5 m/s22,37
12 Julian Nijssen Spado 23,52 +0.6 m/s23,59
Luca Dooper Tempo AV DNS 21,39

Uitslagen 150 meter finale Jongens Junior D2

# Naam Res Qm
1 Angelo de Nooijer AV Sparta 18,29 +0.2 m/s18,19
2 Daniel Lu...cheurleer Phanos 19,84 +0.2 m/s19,79
3 Seppe Swinkels Scopias 19,90 +0.2 m/s20,05
4 Philip Walraven Altis 20,19 +0.2 m/s20,44
5 Floris van der Vijgh HLLS 20,57 +0.2 m/s20,66
6 Simon Schinagl Nijmegen 21,17 +0.2 m/s21,16
7 Jules Schaapman DVTR 21,98 +0.2 m/s21,80
8 Tim van Tilburg AV Gouda 22,11 +0.2 m/s21,96

Uitslagen 1000 meter Jongens Junior D2

# Naam ResOBP
1 Enrico Cossuto Almere `81 2:59,19 2:56,45
2 Mats Vervoort Belgie 2:59,95 2:59,19
3 Jayden Zanders Scopias 3:00,18 2:58,85
4 Levi de Bruijn PAC 3:05,99 2:55,62
5 Luca Dooper Tempo AV 3:06,05 3:08,12
6 Thomas Aerdts Scopias 3:07,72 3:06,58
7 Julian Keun Groningen 3:08,88 3:04,77
8 Len Bakker AV PEC 1910 3:11,03 3:09,18
9 Niels Hulsman Altis 3:11,47 3:12,21
10 Timo Straathof AV Atverni 3:11,97 3:10,22
11 Benjamin Post Altis 3:11,98 3:06,72
12 Rik Janissen VRT 3:12,63 3:10,52
13 Rik Rozenburg De Spartaan 3:12,84 3:12,04
14 Julien Jansen AV PEC 1910 3:14,00 3:05,90
15 Harm Welleweerd HLLS 3:14,77 3:16,97
16 Lucas Koeling GVAC 3:15,04 3:09,45
17 Ilja Toonen Nijmegen 3:15,62 3:08,69
18 Twan Vossebelt AV Rijssen 3:16,51 3:13,00
19 Olaf Souren AV PEC 1910 3:16,59 3:21,45
20 Friso Bruins GACH 3:16,93 3:18,90
21 Julian van Rens ATV Venray 3:16,97 3:24,45
22 Rhune van Doorn Triathlon 3:17,24 3:12,31
23 Jules van Kan AV Sprint 3:17,58 3:18,30
24 Jan Elsinga Heerenveen 3:18,03 3:24,94
25 Jippe van ...ogenbroek GACH 3:18,19 3:12,51
26 Samuel Dobbelstein PH 3:18,35 3:18,76
27 Colin Alewijnse AV Aalsmeer 3:18,41 3:16,90
28 Timo Koenen AV Lycurgus 3:18,67 3:15,65
29 Giel van Veen PAC 3:19,22 3:06,52
30 Storm Kuperus AV Zuidwal 3:19,66 3:29,14
31 Thijs ter Maat AV PEC 1910 3:19,82 3:21,52
32 Matthijs Onink AV NOP 3:20,28 3:17,60
33 Wout Harmsen Eindhoven 3:20,37 3:23,90
34 Ate Clobus AAC `61 3:21,18 3:02,28
35 Silas van der Schaaf Haag 3:21,96 3:17,33
36 Leon van der Geer De Spartaan 3:23,81 3:15,38
37 Koen de Winter DVTR 3:23,99 3:28,78
38 Lars van Kempen AV Iphitos 3:24,14 3:22,90
39 Ryan Eelman AV Haarlem 3:25,29 3:23,68
40 Joachim Kooij DVTR 3:25,34 3:14,58
41 Leroy Eisden AV Atos 3:26,74 3:27,04
42 Lukas Smit AV PEC 1910 3:27,17 3:23,26
43 Boyd Steur AV PEC 1910 3:27,45 3:17,00
44 Tijn Bruins ATV Venray 3:27,66 3:24,90
45 Ivo Sjenitzer Pijnenburg 3:28,76 3:28,78
46 Leif Jaspers PAC 3:29,84 3:22,00
47 Emil de Graaf Phanos 3:33,12 3:30,50
48 Koen Steenblok AV `56 3:36,14 3:19,86
49 Jacob Winkler AV Astylos 3:40,28 3:21,11
50 Quinten de Wildt Nijmegen 3:40,71 3:44,19
51 Stan Buurman HAC 3:41,47 3:46,46
52 Edward Dijkstra Fit 3:46,07 3:08,00
Matthijs de Jong PAC DNS 3:21,08
Ipe Verbrugge AV `56 DNS 3:15,35

Uitslagen 80 meter horden Jongens Junior D2

# Naam Res OBP
1 Jozuah Revierre PAC 12,23Q 11,93
2 Florian Vriezen GACH 12,52Q 12,34
3 Levi de Bruijn PAC 12,69Q 12,31
4 Luuk Pelkmans AV Sprint 12,78q 12,76
5 Sep de Jong AV34 12,79q 12,64
6 Daan Sikkema AV Lionitas 13,29q 12,76
7 Philip Walraven Altis 13,33q 13,06
8 Ryan Heeren AV Spiridon 13,55q 13,79
9 Beni Bank...i Mbuangi AV Sparta 13,63q 13,96
10 Mike Bakhuizen SPOB 13,65 13,94
11 Thomas Aerdts Scopias 13,77 13,48
12 Ryan Bootsma De Spartaan 13,78 13,23
13 Willem Hammink Phanos 13,82 14,07
13 David Fontein HLLS 13,82 13,75
15 Jorai Verboom HLLM 13,93 13,68
16 Joachim Kooij DVTR 14,14 15,24
17 Ilja Toonen Nijmegen 14,93 14,76
18 Deverell Mezach AV Feniks 14,98 14,14
19 Jefta van der Feen AAC 15,14 16,05
20 Elf Meerman AV Atos 15,86 15,65
21 Rogier Groeneweg Altis 16,00 13,68
22 Cas Rijvers Scopias 16,83 16,02
23 Diedrik Ooms Typhoon 16,98 15,87
Ben Roest GACH DNS 14,86
Luce Wijma GACH DNS 13,75

Uitslagen 80 meter horden finale Jongens Junior D2

# Naam Res Qm
1 Jozuah Revierre PAC 11,85 +2.7 m/s12,23
2 Levi de Bruijn PAC 12,21 +2.7 m/s12,69
3 Florian Vriezen GACH 12,42 +2.7 m/s12,52
4 Sep de Jong AV34 12,56 +2.7 m/s12,79
5 Luuk Pelkmans AV Sprint 12,57 +2.7 m/s12,78
6 Philip Walraven Altis 12,93 +2.7 m/s13,33
7 Daan Sikkema AV Lionitas 13,03 +2.7 m/s13,29
8 Ryan Heeren AV Spiridon 13,76 +2.7 m/s13,55
9 Beni Bank...i Mbuangi AV Sparta 13,91 +2.7 m/s13,63

Uitslagen 1000 meter steeple Jongens Junior D2

# Naam ResOBP
1 Sam de Wild HLLS 3:19,34 3:17,00
2 Finn van Ek HLLS 3:24,40 3:30,00
3 Rens Gosselink AC TION 3:30,54 3:23,30
4 Jules Schaapman DVTR 3:33,41 3:25,00
5 Leon Wiedemeijer MPM 3:35,71 4:00,00
6 Ryan Heeren AV Spiridon 3:42,74 3:30,00
7 Jonas Bakker De Gemzen 3:48,08 3:46,00

Uitslagen Discuswerpen Jongens Junior D2

# Naam P1P2P3P4P5P6ResOBP
1 Jarno van Daalen PAC 29,61 34,19 25,58 33,78 35,80 31,99 35,80 30,07
2 Marik Bredenoord AC TION X X 30,70 X 34,12 X 34,12 33,21
3 Merijn Coenen AV Sprint X 29,86 28,29 28,86 30,04 25,58 30,04 30,88
4 Rogier Groeneweg Altis 24,54 26,95 29,88 28,84 X 18,15 29,88 24,86
5 Tyrone Lak AV Lycurgus 26,80 28,47 29,15 28,32 X 28,12 29,15 29,19
6 Tim Duker AAC `61 X 28,96 27,26 X X X 28,96 26,31
7 Aaron Ponne SAV X 26,28 27,59 27,83 X X 27,83 28,04
8 Barend van de Donk PAC 26,95 25,56 26,66 23,14 X 19,57 26,95 26,98
9 Titus Nartey AV Feniks 24,84 26,93 X 26,93 30,67
10 Matthijs Knoop Typhoon X X 26,66 26,66 29,36
11 Robbie Smulders PH 25,41 23,91 X 25,41 25,59
12 Beni Bank...i Mbuangi AV Sparta 22,98 13,70 23,84 23,84 22,93
13 Sander Ottenheim Leiden 20,60 20,90 16,88 20,90 19,94
14 Hans Griesheimer AV Astylos 19,01 20,27 16,23 20,27 21,00
15 Daniël de Jong AV Jahn II 17,30 17,72 19,88 19,88 19,19
16 Ward Verbruggen ATV Venray X 18,90 19,39 19,39 22,64
17 Leonard van Eer Rijnsoever 19,21 18,77 14,87 19,21 23,76
18 Teunis Pieters AAC X X 14,84 14,84 23,11
Ruben Scholte Flevo Delta X X X NM 17,16

Uitslagen Speerwerpen Jongens Junior D2

# Naam P1P2P3P4P5P6ResOBP
1 Tristen Strooper AV Attila 34,44 33,20 29,54 35,39 33,99 41,58 41,58 41,23
2 Neo Thijssen HLLS 40,00 35,13 39,60 38,58 33,58 40,30 40,30 38,13
3 Matthijs Knoop Typhoon 39,96 37,63 39,03 36,28 27,75 33,82 39,96 41,77
4 Marik Bredenoord AC TION 33,93 27,51 34,29 38,86 34,52 27,13 38,86 33,35
5 Joey Koster SPWS 34,30 37,61 32,84 28,65 29,68 38,56 38,56 30,03
6 Jessy van der Vegt PAC 36,08 33,77 31,26 29,11 38,33 36,06 38,33 38,51
7 Jorai Verboom HLLM X 33,16 36,85 30,16 34,03 37,04 37,04 30,02
8 Mathijs van Os AV Attila 29,35 25,18 36,21 31,88 X 30,38 36,21 36,29
9 Ben Roest GACH 34,19 X X 34,19 32,94
10 Mike Berends AAC `61 31,92 33,13 32,25 33,13 36,71
11 Chris van der Walle Start `78 30,58 28,19 31,37 31,37 31,10
12 Luuk Verhoeven HAC 30,68 30,01 X 30,68 32,21
13 Giel van Veen PAC 26,32 29,31 30,30 30,30 26,72
14 Aristide Karakoç AV Feniks 29,59 29,62 27,19 29,62 20,00
15 Robbie Smulders PH X 27,91 29,61 29,61 36,38
16 Tim van Tilburg AV Gouda 29,61 25,45 24,11 29,61 31,03
17 Luca Greven AV Argo 27,47 27,94 27,50 27,94 35,00
18 Rowan Tiemes Flevo Delta 27,33 X 24,47 27,33 30,44
19 Lucas Koeling GVAC 25,07 25,23 X 25,23 29,99
20 Stijn Groeneveld Scorpio 24,41 21,44 17,98 24,41 28,20
21 Daniël de Jong AV Jahn II 24,05 18,76 22,43 24,05 22,73
22 Leif Jaspers PAC X 22,34 23,90 23,90 25,29
23 Luce Wijma GACH 14,96 X 21,47 21,47 28,74
24 Jules van Kan AV Sprint 20,05 19,43 19,07 20,05 23,65
25 Quinten de Wildt Nijmegen X 15,01 16,71 16,71 21,51
26 Ruben Scholte Flevo Delta 14,70 13,88 10,82 14,70 12,52

Uitslagen Hoogspringen Jongens Junior D2

# Naam ResOBP
1 Luuk Pelkmans AV Sprint 1,70 1,67
2 Orlando Louwers AVGM 1,70 1,65
3 Wesley Monster Voorne 1,60 1,63
4 Leonard van Eer Rijnsoever 1,60 1,51
5 Mike Berends AAC `61 1,60 1,62
6 Sander Ottenheim Leiden 1,55 1,55
6 Jin van der Lee PAC 1,55 1,56
8 Senne Gisius GACH 1,50 1,55
8 Titus Nartey AV Feniks 1,50 1,52
8 Stijn van der Waal AV Passaat 1,50 1,50
11 Quinten Geleynse AV Lionitas 1,45 1,50
11 Mike Bakhuizen SPOB 1,45 1,51
11 Jasper Weij SPOB 1,45 1,45
11 Julius van Loon Nijmegen 1,45 1,50
15 Ryan Eelman AV Haarlem 1,40 1,35
15 Mick van Schaffelaar AV 1923 1,40 1,35
15 Ivo Sjenitzer Pijnenburg 1,40 1,45
15 Mathijs Adriaanse SPLS 1,40 1,45
19 Jonan Haverkamp Phanos 1,35 1,40
19 Julian Kwakman Triathlon 1,35 1,35
19 Wout Harmsen Eindhoven 1,35 1,35
19 Casper Couwenberg PH 1,35 1,45
19 Joost Leverink MPM 1,35 1,45
24 Friso Koedijk Phanos 1,30 1,40
24 Diedrik Ooms Typhoon 1,30 1,35
24 Stan Buurman HAC 1,30 1,30
24 Jaro Halsema Nijmegen 1,30 1,40

Uitslagen Polsstokhoogspringen Jongens Junior D2

# Naam ResOBP
1 Florian Vriezen GACH 3,30 3,34
2 Lucas Gennisse Fortius 2,50 2,61
3 Senne Gisius GACH 2,40 2,43
3 Rens Gosselink AC TION 2,40 2,30
5 Casper Couwenberg PH 2,30 2,10
6 Aristide Karakoç AV Feniks 2,20 2,10
7 Coen Bloemberg Flevo Delta 2,10 1,80

Uitslagen Verspringen Jongens Junior D2

# Naam P1P2P3P4P5P6Res OBP
1 Angelo de Nooijer AV Sparta 5,39 5,58 5,64 5,51 - - 5,64 +1.3 m/s5,28
2 Jozuah Revierre PAC 4,99 4,78 4,65 X X 5,53 5,53 +1.5 m/s5,44
3 Sep de Jong AV34 X 4,76 4,82 4,68 4,79 4,97 4,97 +2.7 m/s5,12
4 Finn van de Klundert Scopias 4,87 4,94 4,91 4,75 X 4,75 4,94 +0.6 m/s5,25
5 Willem Hammink Phanos 4,44 4,26 4,53 3,96 4,67 3,72 4,67 +0.7 m/s4,60
6 Floris van der Vijgh HLLS 4,52 4,41 4,56 4,64 4,55 - 4,64 -1.2 m/s4,63
7 Jessy van der Vegt PAC 4,20 4,38 4,63 4,47 4,51 X 4,63 +1.8 m/s5,23
8 Robin Stoker de Sprinter 4,62 4,01 4,38 4,29 4,55 4,62 4,62 -0.6 m/s4,84
9 Wout Hogenboom HLLS 4,51 X 4,42 4,51 +1.8 m/s4,28
10 Pim van der Maale THOR 4,51 4,25 4,27 4,51 -1.9 m/s5,06
11 Tibbe Teeuwen GACH 4,43 3,95 4,36 4,43 +0.0 m/s4,87
12 Jin van der Lee PAC 4,21 4,31 4,43 4,43 -1.1 m/s4,70
13 Abel Kloppenburg AKU 4,42 4,25 4,30 4,42 -1.3 m/s4,41
14 Jesse Boomaars AV Sprint 4,02 4,00 4,36 4,36 -1.1 m/s4,63
15 Mathijs Adriaanse SPLS 3,88 3,97 4,28 4,28 +1.4 m/s4,32
16 Sven Siebelt AC TION 3,05 3,97 4,14 4,14 +0.0 m/s4,29
17 Quinten Geleynse AV Lionitas 4,12 X X 4,12 -3.3 m/s4,70
18 Joep Kneppers ARV Ilion 3,87 4,07 3,80 4,07 +4.7 m/s4,06
19 Jefta van der Feen AAC 3,97 3,85 3,73 3,97 +2.5 m/s3,99
20 Tim te Baerts ATV Venray 3,60 3,63 3,94 3,94 -3.4 m/s3,96
21 Ryan Bootsma De Spartaan X X 3,93 3,93 -1.0 m/s4,76
22 Koen Steenblok AV `56 3,80 3,80 - 3,80 -0.3 m/s4,22
23 Jaro Halsema Nijmegen 3,26 3,73 3,74 3,74 +3.0 m/s4,13
24 Koen de Winter DVTR 3,70 3,73 - 3,73 +0.4 m/s3,78
Araya Wolfs AV Zeewolde - - - DNS 5,06
David Fontein HLLS - - - DNS 4,53