Atleten 'Jongens Junior D1'

Snr Naam Onderdelen Startgroep 80m80m_f150m150m_f1000m80mH80mH_f1000m SCDiscusKogelSpeerHoogPolshoogVer
1201 Nathan van der Hoorn AAV `36 Speer
Ver
JJD1 - SpeerJJD1 - Ver Groep B ------------
1202 Noa Pet AAV `36 1000m SC
Speer
JJD1 - 1000m SCJJD1 - Speer ------------
1203 Morris de Kuijer AKU 80mH
80mH_f
Hoog
JJD1 - 80mHJJD1 - 80mH_fJJD1 - Hoog Groep B -----------
1204 Guus Boorsma Altis 80m
150m
JJD1 - 80mJJD1 - 150m ------------
1205 Jelle van ...r Heijden Altis 80m
Ver
------------
1206 Jente van Geest Altis 1000m
Ver
JJD1 - 1000mJJD1 - Ver Groep A ------------
1207 Kingston Schuld Altis 80m
80m_f
80mH
JJD1 - 80mJJD1 - 80m_fJJD1 - 80mH -----------
1208 Navajo Nahumury Altis 80m
Hoog
JJD1 - 80mJJD1 - Hoog Groep B ------------
1209 Cas van Arendonk ACHL Discus
Speer
JJD1 - DiscusJJD1 - Speer ------------
1210 Casper de Winter ARV Ilion 80m
Speer
JJD1 - 80mJJD1 - Speer ------------
1211 Ivar Martens ARV Ilion Speer
JJD1 - Speer -------------
1212 Merlijn Piepenbroek ARV Ilion Hoog
JJD1 - Hoog groep A -------------
1213 Abel Kovacs-Borbas ATH 1000m
JJD1 - 1000m -------------
1214 Patrick Hees AV 1923 Kogel
Speer
JJD1 - KogelJJD1 - Speer ------------
1215 Miran van den Ameele AV Atos 80m
80mH
JJD1 - 80mJJD1 - 80mH ------------
1216 Zafir Ali AV Atos 80m
Kogel
JJD1 - 80mJJD1 - Kogel ------------
1217 Noah Schoonhoven AV Atverni 1000m
JJD1 - 1000m -------------
1218 Sepp Schulte Castricum Hoog
Ver
JJD1 - Hoog groep AJJD1 - Ver Groep A ------------
1219 Joël Wondel Clytoneus Hoog
Ver
JJD1 - Hoog groep AJJD1 - Ver Groep A ------------
1220 Jair Luppen DVTR 1000m
80mH
JJD1 - 1000mJJD1 - 80mH ------------
1221 Toon Hulman DVTR Discus
Speer
JJD1 - DiscusJJD1 - Speer ------------
1222 Timo van Ravestein AV De Keien 80m
150m
JJD1 - 80mJJD1 - 150m ------------
1223 Yvo van den IJssel De Liemers 1000m
JJD1 - 1000m -------------
1224 Boele Böhm De Spartaan 1000m SC
JJD1 - 1000m SC -------------
1225 Joost van de Belt de Sprinter 150m
JJD1 - 150m -------------
1226 Merijn Sol Flevo Delta 150m
150m_f
1000m SC
JJD1 - 150mJJD1 - 150m_fJJD1 - 1000m SC -----------
1227 David Tamminga AV Gouda 80m
Speer
JJD1 - 80mJJD1 - Speer ------------
1228 Iven Kooij AV Gouda Kogel
Speer
JJD1 - KogelJJD1 - Speer ------------
1229 Lucas Drenth AV Gouda 1000m
80mH
JJD1 - 1000mJJD1 - 80mH ------------
1230 Luuk Schoonman AV Gouda Discus
Kogel
JJD1 - DiscusJJD1 - Kogel ------------
1231 Naïl Souissi AV Gouda 150m
1000m
JJD1 - 150mJJD1 - 1000m ------------
1232 Ravi ter Hennepe AV Gouda 80m
Ver
------------
1233 Jeffrey de Kok HLLM 80m
80m_f
1000m
JJD1 - 80mJJD1 - 80m_fJJD1 - 1000m -----------
1234 Mart Bijker Heerenveen 1000m
80mH
JJD1 - 1000mJJD1 - 80mH ------------
1235 Max Kroon Heerenveen 150m
Ver
JJD1 - 150mJJD1 - Ver Groep B ------------
1236 Chris de Groot Hollandia 1000m
JJD1 - 1000m -------------
1237 Jiri Heppener HRRR 1000m
JJD1 - 1000m -------------
1238 Sander de Haan HRRR 80m
80mH
JJD1 - 80mJJD1 - 80mH ------------
1239 Mats Kruijer AV Hylas 1000m
Discus
JJD1 - 1000mJJD1 - Discus ------------
1240 Mika Zonneveld AV Hylas Discus
Speer
JJD1 - DiscusJJD1 - Speer ------------
1241 Olivier K... Koerkamp AV Hylas 150m
1000m
JJD1 - 150mJJD1 - 1000m ------------
1242 Tim Posth...a de Boer AV Hylas 80mH
80mH_f
Ver
JJD1 - 80mHJJD1 - 80mH_fJJD1 - Ver Groep A -----------
1243 Marne van der Kooi AV Impala 80mH
Hoog
JJD1 - 80mHJJD1 - Hoog groep A ------------
1244 Nick Seerden AV Lionitas 1000m SC
Kogel
JJD1 - 1000m SCJJD1 - Kogel ------------
1245 Sijbren van Gelder AV Lionitas 1000m
Ver
JJD1 - 1000mJJD1 - Ver Groep B ------------
1246 Youri Schneider AV Lycurgus 80m
150m
150m_f
JJD1 - 80mJJD1 - 150mJJD1 - 150m_f -----------
1247 Ivan Nillesen NEAV 80mH
Speer
JJD1 - 80mHJJD1 - Speer ------------
1248 Jelle Rol NEAV 1000m SC
Speer
JJD1 - 1000m SCJJD1 - Speer ------------
1249 Mostafa Al-Bayati NEAV 80m
80m_f
Ver
JJD1 - 80mJJD1 - 80m_fJJD1 - Ver Groep A -----------
1250 Rowan de Wit NEAV 1000m
JJD1 - 1000m -------------
1251 Max Veerbeek AV Nijmegen 1000m
JJD1 - 1000m -------------
1252 Boaz van der Lans Olympus `70 80m
1000m
JJD1 - 80mJJD1 - 1000m ------------
1253 Joris Verbeek Olympus `70 80m
150m
JJD1 - 80mJJD1 - 150m ------------
1254 Kenan Türegün Olympus `70 80mH
80mH_f
Hoog
JJD1 - 80mHJJD1 - 80mH_fJJD1 - Hoog Groep B -----------
1255 Mick van Veen Olympus `70 80m
80m_f
Ver
JJD1 - 80mJJD1 - 80m_fJJD1 - Ver Groep A -----------
1256 Nils Eerhart Olympus `70 Discus
Kogel
JJD1 - DiscusJJD1 - Kogel ------------
1257 Bram Slabbekoorn AV PEC 1910 1000m
JJD1 - 1000m -------------
1258 Figo Mussche AV PEC 1910 Hoog
JJD1 - Hoog Groep B -------------
1259 Jesper Pauw AV PEC 1910 1000m
JJD1 - 1000m -------------
1260 Nick Oosting AV PEC 1910 80m
Ver
JJD1 - 80mJJD1 - Ver Groep A ------------
1261 Tristan de Haan AV PEC 1910 1000m
JJD1 - 1000m -------------
1262 Runar Slinkman AV Rijssen 1000m
JJD1 - 1000m -------------
1263 Constantijn Klomp AV Sparta 1000m SC
JJD1 - 1000m SC -------------
1264 Dominique ...ou Bouene AV Sparta 80m
Hoog
JJD1 - 80mJJD1 - Hoog Groep B ------------
1265 Luca Gerringa SPLS Speer
JJD1 - Speer -------------
1266 Tycho de Vries SPLS 1000m
JJD1 - 1000m -------------
1267 Kilan Goddijn AV Sprint 80m
80m_f
Hoog
JJD1 - 80mJJD1 - 80m_fJJD1 - Hoog groep A -----------
1268 Sjoerd Bastiaans AV Sprint 1000m
JJD1 - 1000m -------------
1269 Thijmen Kegler AV Sprint 1000m
JJD1 - 1000m -------------
1270 Florian Hasse Startbaan 80m
Ver
JJD1 - 80mJJD1 - Ver Groep A ------------
1271 Guus van Reijsen Startbaan Speer
JJD1 - Speer -------------
1272 Koen Tijhaar Startbaan 80mH
Ver
JJD1 - 80mHJJD1 - Ver Groep B ------------
1273 Ruben Bakker Startbaan Speer
Ver
JJD1 - SpeerJJD1 - Ver Groep B ------------
1274 Steven Waasdorp Startbaan 1000m SC
Polshoog
JJD1 - 1000m SCJJD1 JJD2 - Polshoog ------------
1275 Tobias Pierik Startbaan 1000m
Ver
JJD1 - 1000mJJD1 - Ver Groep B ------------
1276 Thom Koggel AV Statina 80m
150m
JJD1 - 80mJJD1 - 150m ------------
1277 Ties Oosting AV Trias 80mH
80mH_f
JJD1 - 80mHJJD1 - 80mH_f ------------
1278 Bas Verheijen AV Weert 80m
Speer
JJD1 - 80mJJD1 - Speer ------------
1279 Bas Berning AV Wijchen Discus
Speer
JJD1 - DiscusJJD1 - Speer ------------
1280 Kay Nijenhuis AV Wijchen 1000m
JJD1 - 1000m -------------
1281 Vigo Nijenhuis AV Wijchen 1000m
JJD1 - 1000m -------------
1282 Ermias van Delft AV Zaanland 1000m
80mH
JJD1 - 1000mJJD1 - 80mH ------------
1283 Quirijn Pastoor AV Zeewolde 80m
1000m
JJD1 - 80mJJD1 - 1000m ------------
1284 Jari Verhagen AV34 80m
80m_f
150m
150m_f
JJD1 - 80mJJD1 - 80m_fJJD1 - 150mJJD1 - 150m_f ----------
1285 Rowan Witteveen AV34 80mH
Hoog
JJD1 - 80mHJJD1 - Hoog Groep B ------------
1286 Ties Velthuis AV34 80mH
Kogel
JJD1 - 80mHJJD1 - Kogel ------------
1287 Milan van Holsteijn AV `40 1000m
JJD1 - 1000m -------------
1288 Mik Stroo BAV 80mH
Ver
JJD1 - 80mHJJD1 - Ver Groep B ------------
1289 Ravi Snoek BAV Hoog
Ver
JJD1 - Hoog Groep BJJD1 - Ver Groep B ------------
1290 Ruben van Geenen DAK 1000m
1000m SC
JJD1 - 1000mJJD1 - 1000m SC ------------
1291 Jim Putter DJA 80mH
80mH_f
Ver
JJD1 - 80mHJJD1 - 80mH_fJJD1 - Ver Groep A -----------
1292 Jeremiah Puroja DNMC 150m
Speer
JJD1 - 150mJJD1 - Speer ------------
1293 Emir Bektesevic Eindhoven 80m
80mH
JJD1 - 80mJJD1 - 80mH ------------
1294 Levi Sweegers Eindhoven 80m
80mH
JJD1 - 80mJJD1 - 80mH ------------
1295 Maxim van Dorp Fortius 150m
80mH
JJD1 - 150mJJD1 - 80mH ------------
1296 Boris van Zwam GACH 80mH
JJD1 - 80mH -------------
1297 Niels Bitter GACH Discus
Speer
JJD1 - DiscusJJD1 - Speer ------------
1298 Arnel Ahm...Haeringen Groningen 1000m
JJD1 - 1000m -------------
1299 Cuno Harmes Groningen 80m
Hoog
JJD1 - 80mJJD1 - Hoog groep A ------------
1300 Briek Weerkamp Haag 80m
1000m
JJD1 - 80mJJD1 - 1000m ------------
1301 Fergus Tabor HAC 150m
150m_f
Hoog
JJD1 - 150mJJD1 - 150m_fJJD1 - Hoog groep A -----------
1302 Jake Janssen HAC 150m
1000m
JJD1 - 150mJJD1 - 1000m ------------
1303 Ruben Eefting HAC `63 1000m
JJD1 - 1000m -------------
1304 Beer Timmer HLLS Hoog
Ver
JJD1 - Hoog groep AJJD1 - Ver Groep A ------------
1305 Nelson Moude Foko HLLS 80m
80m_f
150m
150m_f
JJD1 - 80mJJD1 - 80m_fJJD1 - 150mJJD1 - 150m_f ----------
1306 Tim Verhagen HLLS 1000m
Kogel
JJD1 - 1000mJJD1 - Kogel ------------
1307 Hugo Visser Isala `96 1000m
Ver
JJD1 - 1000mJJD1 - Ver Groep A ------------
1308 Josse Kampen Isala `96 150m
1000m
JJD1 - 150mJJD1 - 1000m ------------
1309 Mikai Snoek KAV Holland Kogel
Speer
JJD1 - KogelJJD1 - Speer ------------
1310 Abel Molenaar Leiden 1000m SC
Hoog
JJD1 - 1000m SCJJD1 - Hoog groep A ------------
1311 Davey Ouwehand Leiden 80m
150m
150m_f
JJD1 - 80mJJD1 - 150mJJD1 - 150m_f -----------
1312 Joep den Dulk Leiden 1000m
JJD1 - 1000m -------------
1313 Manne Baan Leiden 80m
80m_f
80mH
80mH_f
JJD1 - 80mJJD1 - 80m_fJJD1 - 80mHJJD1 - 80mH_f ----------
1314 Richard de Kort Leiden 80m
80mH
80mH_f
JJD1 - 80mJJD1 - 80mHJJD1 - 80mH_f -----------
1315 Stan Berger Leiden Speer
Ver
JJD1 - SpeerJJD1 - Ver Groep B ------------
1316 Quido Damhof MPM 1000m
JJD1 - 1000m -------------
1317 Sven Kosters MPM 80m
Hoog
JJD1 - 80mJJD1 - Hoog Groep B ------------
1318 Joppe van Sleeuwen Nijmegen 80m
1000m
JJD1 - 80mJJD1 - 1000m ------------
1319 Sam van Keulen Nijmegen 1000m
Discus
JJD1 - 1000mJJD1 - Discus ------------
1320 Siebe Sesink Nijmegen Speer
Ver
JJD1 - SpeerJJD1 - Ver Groep A ------------
1321 Aiden Schenk PAC 80m
150m
150m_f
JJD1 - 80mJJD1 - 150mJJD1 - 150m_f -----------
1322 Hamza Berkane PAC 1000m
80mH
JJD1 - 1000mJJD1 - 80mH ------------
1323 Ivar Schiltmans PAC 1000m
Polshoog
JJD1 - 1000mJJD1 JJD2 - Polshoog ------------
1324 Quentin Bos PAC Hoog
Ver
JJD1 - Hoog Groep BJJD1 - Ver Groep B ------------
1325 Quinten de Vos PAC 80mH
80mH_f
1000m SC
JJD1 - 80mHJJD1 - 80mH_fJJD1 - 1000m SC -----------
1326 Rimme Biewenga PAC 1000m
Kogel
JJD1 - 1000mJJD1 - Kogel ------------
1327 Tristan Demmers PAC 1000m
Speer
JJD1 - 1000mJJD1 - Speer ------------
1328 Yannick de Jong PAC 80m
80m_f
150m
150m_f
JJD1 - 80mJJD1 - 80m_fJJD1 - 150mJJD1 - 150m_f ----------
1329 Hugo Post Phanos 1000m
JJD1 - 1000m -------------
1330 Liam Jongejan Phanos 1000m
80mH
80mH_f
JJD1 - 1000mJJD1 - 80mHJJD1 - 80mH_f -----------
1331 Mick Engels Phanos 80m
Ver
JJD1 - 80mJJD1 - Ver Groep B ------------
1332 Milan van Dongen Phanos Hoog
JJD1 - Hoog groep A -------------
1333 Raul Arias Flete Phanos Speer
Hoog
JJD1 - SpeerJJD1 - Hoog Groep B ------------
1334 Juriaan Visser PH 1000m SC
Speer
JJD1 - 1000m SCJJD1 - Speer ------------
1335 Luc Bouwens PH Speer
Ver
JJD1 - SpeerJJD1 - Ver Groep B ------------
1336 Lucas Couwenberg PH 1000m
Discus
JJD1 - 1000mJJD1 - Discus ------------
1337 Marco van Gelder PH 80mH
1000m SC
------------
1338 Jessy Struijs SAV Discus
Kogel
JJD1 - DiscusJJD1 - Kogel ------------
1339 Bjarne Maas Spado 1000m
80mH
JJD1 - 1000mJJD1 - 80mH ------------
1340 Morris van...andbergen Spado 80m
1000m
JJD1 - 80mJJD1 - 1000m ------------
1341 Thijs Bongers Swift Discus
Kogel
JJD1 - DiscusJJD1 - Kogel ------------
1342 Finn van Zomeren THOR Discus
Speer
JJD1 - DiscusJJD1 - Speer ------------
1343 Stan Hovens VRT 1000m
JJD1 - 1000m -------------

Verenigingen 'Jongens Junior D1'

VerenigingAfkortingAantal Deelnemers
AAV `36 AV36 2
AKU AKU 1
Altis ALTS 5
ARV Achilles ACHL 1
ARV Ilion ILIO 3
Atletiekvereniging ATH ATH 1
AV 1923 AV23 1
AV Atos ATOS 2
AV Atverni ATVN 1
AV Castricum CSTR 1
AV Clytoneus CLYT 1
AV Daventria 1906 DVTR 2
AV De Keien KEIN 1
AV De Liemers LMRS 1
AV De Spartaan SPTN 1
AV de Sprinter MDSP 1
AV Flevo Delta FLDT 1
AV Gouda GOUD 6
AV Haarlemmermeer HLLM 1
AV Heerenveen HRVN 2
AV Hollandia HLLD 1
AV Horror Sneek HRRR 2
AV Hylas HYLS 4
AV Impala IMPL 1
AV Lionitas LNTS 2
AV Lycurgus LYCG 1
AV NEA-Volharding NEAV 4
AV Nijmegen Nijmegen 1
AV Olympus `70 OL70 5
AV PEC 1910 PEC 5
AV Rijssen RSSN 1
AV Sparta SPRT 2
AV Spirit Lelystad SPLS 2
AV Sprint SPRN 3
AV Startbaan STBN 6
AV Statina STTN 1
AV Trias TRAS 1
AV Weert WRT 1
AV Wijchen WYCH 3
AV Zaanland ZNLD 1
AV Zeewolde ZWLD 1
AV `34 Apeldoorn AV34 3
AV `40 AV40 1
BAV BAV 2
DAK DAK 1
DJA DJA 1
Dynamica ADSV DNMC 1
Eindhoven Atletiek EHAT 2
Fortius FORT 1
GAC Hilversum GACH 2
Groningen Atletiek GRNG 2
Haag Atletiek HAAG 1
HAC HAC 2
HAC `63 HC63 1
Hellas Utrecht HLLS 3
Isala `96 ISLA 2
KAV Holland KAVH 1
Leiden Atletiek LATL 6
Marathon Pim Mulier MPM 2
Nijmegen Atletiek NYMG 3
PAC PAC 8
Phanos PHNS 5
Prins Hendrik PH 4
SAV SAV 1
Spado SPDO 2
Swift Atletiek SWFT 1
THOR THOR 1
Venloop Running Team VRT 1

Uitslagen 80 meter Jongens Junior D1

# Naam Res OBP
1 Jeffrey de Kok HLLM 10,71Q 10,52
2 Yannick de Jong PAC 11,22Q 10,60
3 Mick van Veen Olympus `70 11,28q 11,24
4 Nelson Moude Foko HLLS 11,33Q 10,99
5 Manne Baan Leiden 11,39Q 10,74
6 Kingston Schuld Altis 11,42q 10,92
7 Kilan Goddijn AV Sprint 11,56Q 11,59
8 Jari Verhagen AV34 11,59q 11,42
9 Mostafa Al-Bayati NEAV 11,64q 11,24
10 Timo van Ravestein AV De Keien 11,65 11,58
11 Guus Boorsma Altis 11,71 11,60
12 Aiden Schenk PAC 11,73 11,33
13 Richard de Kort Leiden 11,74 11,55
14 Florian Hasse Startbaan 11,87 11,61
15 Dominique ...ou Bouene AV Sparta 11,90 11,60
16 Briek Weerkamp Haag 11,91 11,22
17 Youri Schneider AV Lycurgus 11,95 11,77
18 Emir Bektesevic Eindhoven 11,98 12,30
19 Nick Oosting AV PEC 1910 12,01 11,68
20 Miran van den Ameele AV Atos 12,05 12,15
21 Thom Koggel AV Statina 12,15 11,56
22 Casper de Winter ARV Ilion 12,19 11,85
23 Navajo Nahumury Altis 12,19 11,68
24 Quirijn Pastoor AV Zeewolde 12,19 11,69
25 Cuno Harmes Groningen 12,21 11,94
26 Levi Sweegers Eindhoven 12,27 11,63
27 Sander de Haan HRRR 12,37 11,86
28 Bas Verheijen AV Weert 12,40 11,78
29 Joppe van Sleeuwen Nijmegen 12,74 12,60
30 Mick Engels Phanos 13,14 12,54
31 Joris Verbeek Olympus `70 13,28 13,18
32 Boaz van der Lans Olympus `70 13,43 13,52
33 Zafir Ali AV Atos 13,75 12,89
Davey Ouwehand Leiden DNS 11,22
David Tamminga AV Gouda DNS 11,58
Morris van...andbergen Spado DNS 13,33
Sven Kosters MPM DNS 10,90

Uitslagen 80 meter finale Jongens Junior D1

# Naam Res Qm
1 Jeffrey de Kok HLLM 10,75 -0.2 m/s10,71
2 Manne Baan Leiden 10,83 -0.2 m/s11,39
3 Yannick de Jong PAC 10,85 -0.2 m/s11,22
4 Mick van Veen Olympus `70 11,30 -0.2 m/s11,28
5 Nelson Moude Foko HLLS 11,40 -0.2 m/s11,33
6 Mostafa Al-Bayati NEAV 11,58 -0.2 m/s11,64
7 Kingston Schuld Altis 11,58 -0.2 m/s11,42
8 Kilan Goddijn AV Sprint 11,65 -0.2 m/s11,56
9 Jari Verhagen AV34 11,67 -0.2 m/s11,59

Uitslagen 150 meter Jongens Junior D1

# Naam Res OBP
1 Yannick de Jong PAC 19,99Q +1.5 m/s20,11
2 Fergus Tabor HAC 20,43Q -0.1 m/s21,70
3 Nelson Moude Foko HLLS 20,98Q -0.2 m/s20,32
4 Davey Ouwehand Leiden 21,43q -0.2 m/s21,93
5 Youri Schneider AV Lycurgus 21,50q +1.5 m/s21,83
6 Aiden Schenk PAC 21,54q -0.1 m/s20,25
7 Jari Verhagen AV34 21,56q -0.2 m/s21,00
8 Merijn Sol Flevo Delta 21,57q -0.1 m/s22,08
9 Thom Koggel AV Statina 21,66 +1.5 m/s21,87
10 Guus Boorsma Altis 21,81 -0.1 m/s21,87
11 Timo van Ravestein AV De Keien 21,99 +1.5 m/s22,75
12 Jeremiah Puroja DNMC 22,01 +1.5 m/s22,22
13 Max Kroon Heerenveen 22,31 -0.1 m/s25,87
14 Joost van de Belt de Sprinter 22,47 -0.2 m/s22,92
15 Maxim van Dorp Fortius 23,07 -0.1 m/s22,76
16 Josse Kampen Isala `96 23,30 -0.1 m/s26,92
17 Olivier K... Koerkamp AV Hylas 23,91 -0.2 m/s24,59
18 Jake Janssen HAC 24,20 -0.2 m/s22,00
19 Joris Verbeek Olympus `70 24,43 +1.5 m/s26,06
20 Naïl Souissi AV Gouda 24,66 +1.5 m/s25,97

Uitslagen 150 meter finale Jongens Junior D1

# Naam Res Qm
1 Yannick de Jong PAC 20,09 +0.2 m/s19,99
2 Fergus Tabor HAC 20,40 +0.2 m/s20,43
3 Nelson Moude Foko HLLS 20,97 +0.2 m/s20,98
4 Jari Verhagen AV34 21,49 +0.2 m/s21,56
5 Aiden Schenk PAC 21,65 +0.2 m/s21,54
6 Merijn Sol Flevo Delta 21,66 +0.2 m/s21,57
7 Youri Schneider AV Lycurgus 21,69 +0.2 m/s21,50
8 Davey Ouwehand Leiden 22,41 +0.2 m/s21,43

Uitslagen 1000 meter Jongens Junior D1

# Naam ResOBP
1 Jeffrey de Kok HLLM 3:09,50 2:56,36
2 Runar Slinkman AV Rijssen 3:13,50 3:16,90
3 Abel Kovacs-Borbas ATH 3:14,08 3:08,72
4 Arnel Ahm...Haeringen Groningen 3:14,17 3:10,87
5 Milan van Holsteijn AV `40 3:15,31 3:11,07
6 Ruben Eefting HAC `63 3:16,48 3:11,83
7 Liam Jongejan Phanos 3:16,90 3:10,67
8 Sam van Keulen Nijmegen 3:16,96 3:09,85
9 Ermias van Delft AV Zaanland 3:17,44 3:16,59
10 Mart Bijker Heerenveen 3:17,71 3:18,06
11 Sjoerd Bastiaans AV Sprint 3:19,52 3:17,51
12 Rimme Biewenga PAC 3:19,54 3:26,39
13 Yvo van den IJssel De Liemers 3:19,89 3:11,69
14 Jiri Heppener HRRR 3:20,27 3:28,37
15 Joep den Dulk Leiden 3:20,32 3:18,77
16 Quido Damhof MPM 3:20,99 3:15,38
17 Hugo Post Phanos 3:21,19 3:23,43
18 Tristan de Haan AV PEC 1910 3:23,37 3:16,00
19 Bjarne Maas Spado 3:24,78 3:21,15
20 Rowan de Wit NEAV 3:25,04 3:22,14
21 Stan Hovens VRT 3:25,33 3:28,80
22 Jesper Pauw AV PEC 1910 3:25,50 3:26,11
23 Morris van...andbergen Spado 3:25,53 3:31,43
24 Tristan Demmers PAC 3:26,07 3:24,79
25 Max Veerbeek AV Nijmegen 3:26,12 3:31,67
26 Briek Weerkamp Haag 3:27,82 3:17,68
27 Jente van Geest Altis 3:28,89 3:24,41
28 Joppe van Sleeuwen Nijmegen 3:29,70 3:36,60
29 Thijmen Kegler AV Sprint 3:29,96 3:34,43
30 Kay Nijenhuis AV Wijchen 3:30,29 3:48,50
31 Bram Slabbekoorn AV PEC 1910 3:30,59 3:27,00
32 Vigo Nijenhuis AV Wijchen 3:30,79 3:34,16
33 Tim Verhagen HLLS 3:33,94 3:40,94
34 Tobias Pierik Startbaan 3:33,96 3:23,22
35 Tycho de Vries SPLS 3:34,99 3:27,00
36 Quirijn Pastoor AV Zeewolde 3:38,18 3:25,33
37 Sijbren van Gelder AV Lionitas 3:38,93 3:37,77
38 Jair Luppen DVTR 3:40,79 3:47,52
39 Olivier K... Koerkamp AV Hylas 3:42,06 3:38,88
40 Chris de Groot Hollandia 3:46,20 3:40,54
41 Lucas Drenth AV Gouda 3:48,07 3:47,65
42 Boaz van der Lans Olympus `70 3:49,50 3:35,77
43 Josse Kampen Isala `96 3:49,77 3:24,33
44 Mats Kruijer AV Hylas 3:51,72 3:51,86
45 Hamza Berkane PAC 3:55,69 3:55,55
46 Jake Janssen HAC 3:56,58 4:06,89
47 Lucas Couwenberg PH 3:56,73 3:51,12
48 Naïl Souissi AV Gouda 4:01,62 4:15,59
Noah Schoonhoven AV Atverni DNS 3:09,63
Ivar Schiltmans PAC DNS 3:13,00
Ruben van Geenen DAK DNS 3:38,00
Hugo Visser Isala `96 DNS 3:26,07

Uitslagen 80 meter horden Jongens Junior D1

# Naam Res OBP
1 Manne Baan Leiden 12,69Q +1.7 m/s13,44
2 Jim Putter DJA 12,89Q 12,88
3 Tim Posth...a de Boer AV Hylas 13,29q +1.7 m/s13,58
4 Morris de Kuijer AKU 13,43q 15,10
5 Quinten de Vos PAC 13,54q 13,80
6 Richard de Kort Leiden 14,21Q 14,18
7 Ties Oosting AV Trias 14,21q 14,64
8 Kenan Türegün Olympus `70 14,35q +1.7 m/s14,82
9 Liam Jongejan Phanos 14,50Q 14,35
10 Bjarne Maas Spado 14,61 15,16
11 Kingston Schuld Altis 14,79 14,65
12 Marne van der Kooi AV Impala 15,00 14,47
13 Emir Bektesevic Eindhoven 15,11 12,40
14 Levi Sweegers Eindhoven 15,41 15,52
15 Boris van Zwam GACH 15,71 +1.7 m/s14,98
16 Ermias van Delft AV Zaanland 15,81 15,69
17 Jair Luppen DVTR 15,91 16,21
18 Sander de Haan HRRR 16,10 15,57
19 Mart Bijker Heerenveen 16,18 16,43
20 Rowan Witteveen AV34 16,67 19,20
21 Koen Tijhaar Startbaan 16,69 +1.7 m/s16,16
22 Maxim van Dorp Fortius 17,07 15,79
23 Hamza Berkane PAC 17,24 16,92
24 Mik Stroo BAV 17,63 17,23
25 Ties Velthuis AV34 17,68 +1.7 m/s15,88
26 Lucas Drenth AV Gouda 18,61 +1.7 m/s19,46
27 Ivan Nillesen NEAV 18,73 18,49
Miran van den Ameele AV Atos DNS 11,58

Uitslagen 80 meter horden finale Jongens Junior D1

# Naam Res Qm
1 Jim Putter DJA 12,48 -0.3 m/s12,89
2 Manne Baan Leiden 12,55 -0.3 m/s12,69
3 Tim Posth...a de Boer AV Hylas 13,20 -0.3 m/s13,29
4 Morris de Kuijer AKU 13,34 -0.3 m/s13,43
5 Quinten de Vos PAC 13,66 -0.3 m/s13,54
6 Kenan Türegün Olympus `70 14,20 -0.3 m/s14,35
7 Liam Jongejan Phanos 14,21 -0.3 m/s14,50
8 Richard de Kort Leiden 14,44 -0.3 m/s14,21
9 Ties Oosting AV Trias 14,52 -0.3 m/s14,21

Uitslagen 1000 meter steeple Jongens Junior D1

# Naam ResOBP
1 Quinten de Vos PAC 3:25,86 3:25,00
2 Noa Pet AAV `36 3:37,23 3:19,88
3 Merijn Sol Flevo Delta 3:40,36 3:35,18
4 Boele Böhm De Spartaan 3:46,96 3:21,48
5 Constantijn Klomp AV Sparta 3:49,67 3:44,96
6 Juriaan Visser PH 3:52,86 3:27,08
7 Abel Molenaar Leiden 3:55,44 3:31,47
8 Jelle Rol NEAV 4:01,13 3:37,18
9 Steven Waasdorp Startbaan 4:04,93 3:43,00
10 Nick Seerden AV Lionitas 4:05,07 3:54,90
Ruben van Geenen DAK DNF 4:00,00

Uitslagen Discuswerpen Jongens Junior D1

# Naam P1P2P3P4P5P6ResOBP
1 Niels Bitter GACH 19,05 22,79 19,91 18,42 25,17 24,66 25,17 22,66
2 Jessy Struijs SAV 21,47 X X X X 18,78 21,47 22,06
3 Sam van Keulen Nijmegen 18,11 16,96 18,77 18,06 20,45 14,53 20,45 19,15
4 Thijs Bongers Swift X 16,93 19,98 15,92 X X 19,98 20,15
5 Toon Hulman DVTR 16,34 X 17,87 19,25 17,42 15,44 19,25 15,00
6 Finn van Zomeren THOR X 15,67 14,07 14,91 15,92 17,32 17,32 16,18
7 Bas Berning AV Wijchen 15,86 16,69 X 16,93 16,01 15,71 16,93 19,98
8 Cas van Arendonk ACHL X 16,12 16,26 X 16,85 X 16,85 19,04
9 Nils Eerhart Olympus `70 15,35 13,77 14,88 15,35 16,83
10 Mika Zonneveld AV Hylas 14,51 11,90 14,43 14,51 13,26
11 Luuk Schoonman AV Gouda X 13,17 14,04 14,04 17,20
12 Mats Kruijer AV Hylas X 12,67 X 12,67 13,17
13 Lucas Couwenberg PH X X 11,58 11,58 12,05

Uitslagen Kogelstoten Jongens Junior D1

# Naam P1P2P3P4P5P6ResOBP
1 Patrick Hees AV 1923 9,88 9,88 9,77
2 Jessy Struijs SAV 9,43 9,43 9,08
3 Thijs Bongers Swift 8,95 8,95 8,52
4 Ties Velthuis AV34 8,68 8,68 8,04
5 Mikai Snoek KAV Holland 8,55 8,55 7,86
6 Rimme Biewenga PAC 8,29 8,29 7,68
7 Nils Eerhart Olympus `70 7,85 7,85 7,66
8 Tim Verhagen HLLS 6,86 6,86 6,89
9 Iven Kooij AV Gouda 6,54 6,54 6,38
10 Luuk Schoonman AV Gouda 6,40 6,40 6,64
11 Nick Seerden AV Lionitas 6,26 6,26 5,90
12 Zafir Ali AV Atos 5,66 5,66 5,14

Uitslagen Speerwerpen Jongens Junior D1

# Naam P1P2P3P4P5P6ResOBP
1 Noa Pet AAV `36 X 34,34 26,88 X X 30,80 34,34 30,97
2 Niels Bitter GACH 28,85 31,49 32,95 28,07 31,81 29,23 32,95 30,46
3 Toon Hulman DVTR 24,28 28,52 25,79 27,74 22,67 26,93 28,52 26,53
4 Patrick Hees AV 1923 23,52 25,08 24,70 25,40 28,08 25,79 28,08 28,54
5 Jeremiah Puroja DNMC 27,05 23,94 24,32 26,23 X 24,33 27,05 29,85
6 Luca Gerringa SPLS 21,24 24,73 26,24 - 26,36 24,56 26,36 31,81
7 Stan Berger Leiden X 16,39 24,41 23,50 21,91 23,05 24,41 24,25
8 Finn van Zomeren THOR 23,20 20,21 21,95 20,64 22,28 20,25 23,20 22,93
9 Raul Arias Flete Phanos 22,46 22,88 22,44 22,88 21,10
10 Juriaan Visser PH X 21,63 22,82 22,82 28,96
11 Ivar Martens ARV Ilion X 22,77 X 22,77 24,88
12 Guus van Reijsen Startbaan 22,42 18,66 17,52 22,42 16,34
13 Siebe Sesink Nijmegen 19,28 X 22,31 22,31 25,98
14 Nathan van der Hoorn AAV `36 18,50 20,72 21,69 21,69 22,41
15 Mikai Snoek KAV Holland 21,24 18,05 17,26 21,24 21,23
16 Casper de Winter ARV Ilion 18,25 17,44 20,69 20,69 29,46
17 David Tamminga AV Gouda X 19,43 18,63 19,43 21,33
18 Cas van Arendonk ACHL 18,97 15,88 13,73 18,97 19,86
19 Bas Verheijen AV Weert X 17,07 18,91 18,91 25,02
20 Iven Kooij AV Gouda 18,63 17,00 15,07 18,63 18,45
21 Mika Zonneveld AV Hylas 18,60 16,60 X 18,60 16,78
22 Tristan Demmers PAC 18,07 - 17,05 18,07 23,87
23 Bas Berning AV Wijchen 14,38 17,29 13,97 17,29 21,32
24 Jelle Rol NEAV 17,11 12,37 17,19 17,19 18,83
25 Ruben Bakker Startbaan 15,02 14,19 X 15,02 15,46
26 Luc Bouwens PH 13,22 12,36 11,02 13,22 15,46
27 Ivan Nillesen NEAV 10,14 X 10,94 10,94 8,22

Uitslagen Polsstokhoogspringen Jongens Junior D1

# Naam ResOBP
1 Steven Waasdorp Startbaan 2,00 1,90
Ivar Schiltmans PAC NM 2,11

Uitslagen Verspringen Jongens Junior D1

# Naam P1P2P3P4P5P6Res OBP
1 Jim Putter DJA 5,13 4,95 4,78 4,71 X 4,80 5,13 +3.0 m/s5,04
2 Tim Posth...a de Boer AV Hylas 4,23 X 4,57 4,54 4,74 X 4,74 -1.0 m/s4,89
3 Joël Wondel Clytoneus X 4,48 4,65 X X 4,52 4,65 +1.4 m/s4,62
4 Mostafa Al-Bayati NEAV - 4,60 4,14 4,54 4,43 X 4,60 +1.4 m/s4,65
5 Siebe Sesink Nijmegen 4,45 4,33 4,28 4,38 X 4,36 4,45 +0.2 m/s4,42
6 Sepp Schulte Castricum 3,77 4,14 4,10 4,03 4,21 4,37 4,37 -0.7 m/s4,50
7 Florian Hasse Startbaan - 4,10 4,06 4,09 3,88 3,87 4,10 -0.4 m/s4,28
8 Hugo Visser Isala `96 3,77 4,08 X 4,07 X X 4,08 +0.2 m/s4,14
9 Quentin Bos PAC X 4,05 3,96 4,05 -3.0 m/s4,05
10 Max Kroon Heerenveen 3,92 4,05 3,66 4,05 +1.1 m/s3,90
11 Jente van Geest Altis 3,77 4,04 3,89 4,04 +0.8 m/s4,20
12 Sijbren van Gelder AV Lionitas 3,76 3,86 4,01 4,01 +3.5 m/s4,03
13 Nathan van der Hoorn AAV `36 3,86 3,90 4,00 4,00 +3.3 m/s3,86
14 Stan Berger Leiden 3,67 3,77 3,79 3,79 -0.9 m/s3,84
15 Beer Timmer HLLS 3,39 3,72 3,79 3,79 -0.6 m/s4,27
16 Nick Oosting AV PEC 1910 - - 3,68 3,68 -1.2 m/s4,37
17 Tobias Pierik Startbaan 3,54 X 3,67 3,67 +2.8 m/s4,05
18 Ravi Snoek BAV X 3,56 3,45 3,56 +0.6 m/s3,75
19 Mik Stroo BAV 3,39 3,22 3,56 3,56 -1.8 m/s3,45
20 Koen Tijhaar Startbaan 3,36 3,55 3,34 3,55 -2.0 m/s4,02
21 Luc Bouwens PH 3,49 3,54 3,52 3,54 -0.5 m/s3,00
22 Mick Engels Phanos - - 3,48 3,48 +1.1 m/s3,89
23 Ruben Bakker Startbaan 3,00 3,18 2,96 3,18 -0.4 m/s3,44
Mick van Veen Olympus `70 - - X NM 4,47